Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mans dēls iegādājās automašīnu, kuru pārdeva Vācijas pilsonim! Pēc pirkuma maksas sanemšanas mana dēla konts tika BLOĶĒTS! OK! Nav stresa, viss taču likumīgi!

Dēls lekciju un treniņa laikā komunicē ar naudas mazgāšanas apkarošanas speciālisti, mēginot skaidrot situāciju! HAHA! Savā jaunības naivumā cerot, ka tas ir PĀRPRATUMS! Nekā mīlīši, nekāds pārpratums!

Citadeles naudas atmazgātāju apkarošanas haizivis mana dēla darījumā ar ES pilsoni ir saskatījušas mazgāšanas pazīmes - NERAKSTURĪGS darījums!

Nu bet LOĢISKI... Automašīnas nepārdodam katru dienu. Domājat - iesniegsiet pirkuma dokumentu un KONTU atbloķēs? Nē, Citadeles bankas haizivis uzskata, ka kā pierādījums ir iesniedzams dokuments, ka automašīna ir uzlikta uzskaitē Vācijā! NOPIETNI.

OU, līdz tādai SHĒMAI (pārdod automašīnu, bet īstenībā nepārdod) var aizdomāties tikai... (jautājums dakteriem)! Labi, dievs ar fantāzijām, bet jautājums: kur meklēt vācieti, itāli, lietuvieti... kurš tiesiska darījuma ietvaros iegādājās automašīnu? Kā skaidrot vācietim, itālim, lietuvietim... ka tev nepieciešams, lai viņš nekavējoties skrien reģistrēt auto uz sava vārda!

Tas nekas, ja viņš auto gribēja uzdāvināt savai sievai, draudzenei vai pārdot tālāk...

Vācietis smejas par mūsu, piedodiet, BANĀNU valsti, kur bankas klerks neko nesaprot no civiltiesiskiem darījumiem un preču brīvas aprites ES teritorijā, no automašīnu reģistrācijas kārtības citās ES valstís!

Štrunts par to, nav ko iedziļināties, BANKAS taču var visu, un atbildība apaļa! Es nezinu kurš ir pie vainas - Banka Citadele, FKTK vai Finanšu izlūkošanas dienests, bet tas ir par traku! Tā kā DAUDZ par traku.

Jūs visos redzat noziedzniekus. Jūs runājat par braukšanu no viena grāvja otrā, bet NEKO nedarāt, lai ko mainītu. Jūs turpināt terorizēt godīgus cilvēkus. Jūs pieprasāt informāciju, kuru Vācijas kredītiestādes pat neiedomātos jautāt saviem klientiem.

Tad kāda velna pēc Vācijas kredītiestāde ir atłāvusi veikt pirkuma samaksu. Vācija ir riska valstu sarakstā? Vācijas kredītiestādēm un vācijas pilsoniem Citadele neuzticas? BRAŠI! Tā nav braukšana no viena grāvja otrā, tas ir PILNĪGS HAOSS!

Man trūkst vārdu un epitetu, bet KAUT KAS ar šo valsti nav kārtībā! Un kādam no Jums, cienījamie noziedzības apkarotāji, noteikti ir nepieciešamas studijas, iespējams, arī cits darbs, lai pabūtu ārpus komforta zonas, kur iztika ir atkarīga ne tikai no excel tabulām, bet spējas loģiski domāt un spējas attīstīties.

Jums ir nepieciešams svaigs gaiss, lai atjaunotu spēju pienemt loģiskus lēmumus un labotu to visu ko esat sastrādājuši kapitālā remonta rezultātā... Jo šādas haizivis jau mūsu jaunatnei sūta ziņu: ja SPĒJ un GRIBI nopelnīt, tad Latvija, draudziņ, nav priekš TEVIS.

Pēc tikšanās ar bankas darbinieci, kuras pienākums bija tikai identificēt klientu un izveidot balss paroli, esam nonākuši pie šādiem secinājumiem:

1. Banka Citadele darbiniece Dace, kura vakar telefona sarunā sākotnēji teica, ka problēma tiks atrisināta, ierodoties bankā un iesniedzot dokumentus, ir devusies brīvdienās!

Dace noteikti valsts svētkus pavadīs pie svētku galda un noteikti nedomās par to, ka kāds uz svētkiem ir palicis bez iztikas līdzekļiem! Tie taču nieki.

2. Interesanti, ka bankas sistēmā ir reģistrēta tikai ziņa, ka pieprasīts VIN numurs.

3. Tas, ka Dace zvanīja trīs reizes un pieprasīja automašīnas pirkuma līgumu un pārdošanas līgumu, sistēmā nav atspoguļots! Dokumenti vakar tika iesniegti!

4. Saprotot, ka Dace jau ir brīvdienu jūtīs, prasām klientu apkalpošanas speciālistei, kādi dokumenti ir nepieciešami, lai pierādītu darījuma esību vai jebko, ko Banka vēlas! Meitene jauka, saprotoša! Bet diemžēl Dace ar visu nodaļu un vadību ir tālēs zilajās.

5. Iesniedzam automašīnas fotogrāfiju Latvijā un automašīnas foto uz auto treilera, kuru atsūtīja šoferis, kurš ved auto uz Vāciju (paldies, protams, pārvadātājam par atsaucību)!

Iesniedzam informāciju par auto pircēju, nu, lai Dacei neliktos, ka pircējs dzīvo zem tilta, mājas lapu, kurā ir informācija par personas saimniecisko darbību Vācijā, kurā ir arī personas foto un kontaktinformācija!

6. Lūdzam klientu apkalpošanas speciālistei elektroniski nodot ziņu Dacei, ka lūdzam Banku sazināties ar pircēju, pircēja Banku, kaut vai nosūtīt ziņas VID, jo salīdzinoši VID ir maigs un pūkains un šajā jomā noteikti kompetentāks.

7. Jā, un, protams, lūdzam Dacei nodefinēt, ko tad viņa vēlas sanemt: vācieša konta izrakstu, vācieša nodokļu deklarāciju vai pašu vācieti Latvijā!

Viss, ko Dace vēlēsies, tiks izpildīts, un marasms atspoguļots pienācīgā kārtā, lai citi, pārdodot auto, varbūt izvēlētos skaidras naudas norēķinu, pasargājot sevi no liekām klapatām un kauna.

Vācietis, protams, ierēc par šo un gatavs atbraukt uz Latviju ar to pašu auto. BET, kamēr mēs te cepamies, Dace varbūt malko vīnu kādā smalkā restorānā! „Mums rūp mūsu klienti, pievienojies mums!”

Lūgums padalīties, lai citi izvairītos no līdzīgām situācijām.

Red.piez. Situāciju īpaši traģikomisku padara fakts, ka autore ir bijusī Valsts ieņēmumu dienesta darbiniece.

Novērtē šo rakstu:

372
17

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...