Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 04.08.2013. 10:45

»

Omārs Haijams

Likvidēt Knab, un punkts. Tur nav ko ņemties. Bet kretīniskā LVL valdība to protams nedarīs, jo Knab ir viņu meitasorganizācija


;)

Mediju ziņa (2008. gads): "Pēc gadiem apmēram 5 - 15 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vairs nebūs vajadzīgs, jo korupcijas lietas varēs pāriet policijas ziņā", esot publiski "paudis savu perspektīvo redzējumu" šīs valsts saeimas "tautas kalps" Dz. Rasnačs ( TB/LNNK jeb "tūdaliņi-pastalnieki" ). Šis "parlamentārietis" uzskata, ka "KNAB vairs nebūs vajadzīgs tad, kad partijas pāries uz valstisko finansējumu, kad būs līdz galam pabeigta privatizācija, un kad valsts un pašvaldību pasūtījumos būs tāda atklātība, ka ar koruptīvām darbībām, ja tādas tomēr notiks, tiks galā policija"...
-----

"Viss Muļķu Zemē ‘rullēs koši’!..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 12.07.2008., Nr.6. )

Rukšķ "kompetenti" SILES balsti,
Kas notiks Latv(ĀN)ijas "valstī",
Pēc gadiem piecpadsmit (ja KNĀB'is,
Vēl nebūs šos pie... [rīkles] grābis...):

"Būs "vaukšķu" vairums projām īros,
Kas strēbs pie SILES - "goda vīros",
Bet Muļķu Zemes "prasto pūli",
Vairs pārstāvēs vien daži 'mūļi'.

Viss pri(X)vatizēts būs, 'pa fiksam',
Un "pūlis" 'blandīsies bez biksām',
Bet "partijnieki" - skaitīs 'piķi',
Ko "valstij" 'atslauks' "politiķi".

Pie "pašvaldoņiem" viss būs 'klāri':
Šos vaktēs "mentu komisāri",
Kas, 'krutkas "kauju" pakāsuši',
Par "šerifiem" būt "pelnījuši"...

Bez KNĀB'ja iztiks "valsts", pēc gadiem:
Ja sanāks "shēmot" sev (vai radiem) ~
Būs 'poliči', kas "lūr uz nagiem":
"Kurš "nedalīsies" - 'ķers pa ragiem'!!!..."
...
Pēc 'padsmit gadiem šito "valsti",
Kur KNĀB'i "kūrē" SILES balsti,
'Pa tīro' "izgrābt" varēs, droši ~
Viss Muļķu Zemē 'rullēs koši'!..."

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

eu

04.08.2013. 10:20

»

Gunārs

Ko gan tur var komentēt. Vemjotības kases sargātaji apejot iestādes vadītāju griezās pie sava galvenā līdera - Vemjotības "drēbju pakaramā". Tikai nekas tur nesanāks jo ''drēbju pakaramais" nav spējīgs pārspļaut pār lūpiņai un ja gadījumā viņš arī kautko teiks tad tapat neeeeeviens neeeeeko nesapratīs...


Tam [cenzēts] jeb tautā sauktajam par "Pīļknābis", "lācītis", "žurku karalis", "drēbju pakaramais", "kāmis" jau interesē tikai un vienīgi Briseles krēsls, jo nevelti viņš tik ļoti pazemoja un mocīja tautu lai tikai izpatiktu dažādām ārzemju bankām un parazītiskām ārzemju organizācijām un dzina visu tautu projām svešumā neskatoties uz asarām, tautas vaimanām un salauztām ģimenēm un salauztiem cilvēku likteņiem.

Atbildēt

Gunārs

04.08.2013. 10:08

Ko gan tur var komentēt. Vemjotības kases sargātaji apejot iestādes vadītāju griezās pie sava galvenā līdera - Vemjotības "drēbju pakaramā". Tikai nekas tur nesanāks jo ''drēbju pakaramais" nav spējīgs pārspļaut pār lūpiņai un ja gadījumā viņš arī kautko teiks tad tapat neeeeeviens neeeeeko nesapratīs :)))) jo viņa tekstus nav iespējam atšifrēt :)

Atbildēt

Kaspars

04.08.2013. 10:07

saisīnājums KNAB jau skan kā lamuvārds.

Atbildēt

nax

04.08.2013. 08:33

vēl arī tāds birojs ir..pipec..nebrīnīšos, ka ir pīļknābja dirsas slaucīšanas aģentūra un perdeļa pa muti negribi pakaļā līsšanas valsts apvieenība un visi saņem naudu

Atbildēt

Omārs Haijams

03.08.2013. 07:35

Likvidēt Knab, un punkts. Tur nav ko ņemties. Bet kretīniskā LVL valdība to protams nedarīs, jo Knab ir viņu meitasorganizācija.

Atbildēt

anete

02.08.2013. 14:29

Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likuma
9.panta piektā daļa
Ja spēku zaudē normatīvā akta izdošanas tiesiskais pamats (augstāka juridiska spēka tiesību norma, uz kuras pamata izdots cits normatīvais akts), tad spēku zaudē arī uz šā pamata izdotais normatīvais akts vai tā daļa.

Atbildēt

nezinošais

02.08.2013. 13:47

Kāpēc bieži var lasīt, ka Jutu Strīķi sauc par Annu (Aņku0 Potapovu? Lūdzu apgaismojiet. Es tiešām to nezinu, varbūt vēl arī kāds.

Atbildēt

man

02.08.2013. 11:46

šķiet, ka šoreiz portāls ir sacēlis vētru ūdens glāzē. Neesmu iepazinies ar spēkā esošajiem KNAB ētiku regulējošiem normatīviem aktiem, taču būtu tikai loģiski, ja tajos būtu atrunāts kā rīkoties gadījumā, ja, iespējams, pats KNAB priekšnieks pieļāvis ētikas normu pārkāpumu. Domāju, ka tad premjeram būtu kas sakāms un viņam noteikti vajadzētu nosūtīt biroja rīcībā esošo informāciju. Pat , ja tā ir anonīma, bet fakti apstiprinās.

Atbildēt

AŅKA MAŅKA

02.08.2013. 10:19

Nu atkal plosīties sāk sevi nepazīstošā Anna POtapova.Laikam vēlēšanas nav aiz kalniem.Un ja paveiksies un pie varas nāks naši,tad Aņkai būs godpilns un senlolots amats.

Atbildēt

Interesu konflikts

02.08.2013. 08:43

Atkal Strelconiks tika pie naudinjas - vispirms sev premiju par kriminallietu izmekleshanu, pec tam sev atvalinajuma pabalstinu. Nabadzins! Un, nez, ka sho visu uzzina L.Lapsa - vai pats ar Jurcu sazvanas? Vai premjers devas vinjam izstastit? Un no kurienes zinjas, ka kaut kas bijis anonims - visas algas taks publice kanb majas lapa - ari Strelconika.

Atbildēt

kuku

02.08.2013. 08:28

anoņimkas ir aņkas vienīgā informācija (kā istam operam)

Atbildēt

anete

02.08.2013. 08:19

Nu nekādi neatradu Valsts pārvaldes iekārtas likumā 73.panta pirmās daļas 5 un 6.punktu:(((
Vēsturiskajā redakcija bija šādi punktu, taču "aizgrozīti projām"
Tātad KNAB Ētikas kodekss NAV SPĒKĀ, jo zaudējusi spēku tiesību norma, pamatojoties uz kuru tas izdots!!!

73.pants. Iekšējo normatīvo aktu veidi

(1) Publiskas personas orgāns un amatpersona savas kompetences ietvaros var izdot iekšējos normatīvos aktus par:

1) iestādes, iestādes izveidotās koleģiālās institūcijas vai struktūrvienības uzbūvi un darba organizāciju (nolikums, reglaments);

2) ārējo normatīvo aktu vai vispārējo tiesību principu piemērošanu (instrukcija);

3) normatīvajos aktos piešķirtās rīcības brīvības izmantošanu, nosakot vienveidīgu rīcību vienādos gadījumos (ieteikumi). No šiem ieteikumiem atsevišķos gadījumos var atkāpties, to īpaši pamatojot;

4) pārvaldes lēmuma pieņemšanas procedūru, pārvaldes amatpersonu un citu darbinieku pienākumu pildīšanu, uzvedības noteikumiem, darba aizsardzību iestādē, kā arī citiem jautājumiem, kas attiecas uz iestādes darbību (iekšējie noteikumi).

(2) Iekšējo normatīvo aktu izdošanas kompetenci, saturiskos noteikumus, spēkā stāšanos un spēkā esamību nosaka to saturs, nevis nosaukums.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 13.05.2010. likumu, kas stājas spēkā 15.06.2010.)

Atbildēt

zinošs

01.08.2013. 23:43

anonīmās vēstules iniciatore bija Aņka-puļemotčica.

Atbildēt

Šarikovs Kuzje

01.08.2013. 23:04

es džinsos strādāju lauku darbos, nevis ģērbjos uz darbu valsts iestādē.

Atbildēt

PIETIEKam

01.08.2013. 22:56

Bildes labajā pusē - Ētikas komisijas priekšsēdētājs (slepens darbinieks) KNAB Operatīvo pasākumu nodaļas vadītājs Jānis Circens.

Kreisajā pusē čalis ar brillēm - Ētikas komisijas un KNAB ierindas strādnieks.

Tagad "Strīķes nometne" pētīs, kurš bija klāt tās sanāksmes laikā Alberta ielā 13 (bijušās KNAB telpas) un attiecīgi nopludināja foto.

Atbildēt

3.14...

01.08.2013. 21:38

dombrovska&āboltiņas noziedznieku bandas tikpat noziedzīgo piesedzēju varza stāv pāri kautkādai tur ētikai!

Atbildēt

G.L. HVZ 86, šizofrēniķis un Tribunālis

01.08.2013. 20:53

man rādās mērkaķi un jūras čūskas,- uz pohām, kad esmu pārrijies..bet nu anonīmas depešas nepieņemu pat pēc trešā polša !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...