Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pm

15.07.2016. 18:39

KNAB ir valdošās koalīcijas piesedzējs.

Atbildēt

Jūlijs Priežusils

14.07.2016. 23:54

Nu tādā gadījumā Ķīlis var atļauties teikt, kā bija. Ja jau pasaciņa, tad pasaciņa ...

Atbildēt

ministrs

14.07.2016. 23:20

Vai piedāvāja vai nepiedāvāja Ķīlim to miljonu mēs nezinām, bet pietiek pseidožurnālista un vienīgā darbinieka tendenciozā ņemšanās par sīkumiem naudas devēju interesēs, šai valstij ir nesalīdzināmi kaitīgāka par kādu "pasaciņu". Jo sevišķi, ja neskaitāmas reizes ir pierādīts, ka "pasaciņa" ir pilnīgi reāls stāsts un ikdienā tā darbojas daudzi (bet ne visi) lielu un mazu valsts uzņēmumu vadītāji un vadoši darbinieki, ierēdņi un politiķi. Diemžēl, pagaidām tādā veidā viņi iegūst neproporcionālu un negodīgu resursu pārsvaru pār godīgajiem un var atļauties algot "lapsas" un citus meža zvērus. Pagaidām, jo nekas nav mūžīgs un laiks lietas tāpat noliek savās vietās.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

14.07.2016. 18:43

http://apollo.tvnet.lv/komentari/zinas/736866

HIHIHIHIHIHIHI pirms 27 minūtēm
100
Safabricē pamatu Juraša atlaišanai, paralizējot apsūdzības uzturēšanu krimināllietā pret A.Lembergu. Tā strādā LV stipendiati Kučinskis, Vājoinis un Streļčonoks.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

14.07.2016. 18:41

Ķīlis ir „trakais profesors”, tas nav NEKĀDS noslēpums. Bet nav arī noslēpums, ka Ķīlim piedāvāja kukuli minētā apmērā. Bet .. kuru tas interesē? Varēja arī pakaitinat Ķīli, zinot, ka viņš Zatlera partijas iebīdīts politikā kā traks! Tas ir reālākais scenārijs un Ķīlis uzķērās, lai cūka V.ZATLERS VARĒTU PAZIŅOT PAR REFORMU "VEIKŠANU" ar Zatlera reformu partiju (nav atvērti sūda čekas maisi!) V.ZATLERS, nav tās cūkas personas datu manā rīcībā, IR CIENĪGS I.Godamaņa NIECĪBAS EKVIVALENTS!

Atbildēt

ieva

14.07.2016. 17:53

Gan jau bija,nez cik dod par skolu likvidēšanu?
Vai tad kāds interesējas tautas labā?

Atbildēt

vnk interesanti

14.07.2016. 16:14

un jurāša muljons ar pasaciņa?

Atbildēt

razmečtalsja

14.07.2016. 15:01

Tādam neviens pat apkaltušu čīzburgeru nedotu, kur nu vēl kukuli! Sasapņojies...

Atbildēt

versija

14.07.2016. 13:20

Varbūt kāds gribēja uzmest?

Atbildēt

nu

14.07.2016. 11:47

»

un

1. Pamēģini noskaidrot vai pirms n gadiem nezināmā dienā tikās divi cilvēki...


Un kā būtu ja izmeklēšanu veiktu Extrasenci. Un nosauktu visus vārdus un izskatu un situāciju. Arī tad nevarētu pārbaudīt ?

Atbildēt

jautājums

14.07.2016. 09:53

Ķīlim miljons, Jurašam miljons...kaut tas paliek jau smieklīgi...
Es nevarēju saprast-kaut kādas miglainas asociācijas man atsit...tad sapratu... dr.Evils no Austin Powers un to 1 miljona prasīšanu..
https://www.youtube.com/watch?v=cKKHSAE1gIs&list=RDcKKHSAE1gIs#t=5

Atbildēt

un

14.07.2016. 09:24

»

Labais

NAV jāsecina, ka ar rīcībā esošajām ziņām nav iespējams sākt kriminālprocesu! Ir JĀSTRĀDĀ, t.i.- 1.Pilnīgi pietiek ar ziņām presē, ar konkrēta cilvēka teikto, lai sāktu krim.pr.; 2.Procesa ietvaros ar dažādām metodēm pārbauda, vai personas minētajā laikā vispār bija kopā, tikās, vai bija par ko dot ...


1. Pamēģini noskaidrot vai pirms n gadiem nezināmā dienā tikās divi cilvēki.
2. Ministram vienmēr var atrast par ko dot kukuli.
3. Pārbaude ar poligrāfu ir brīvprātīga un neko nepierāda.
4. Tas viss ir bezjēdzīga nodokļu maksātāju naudas tērēšana, jo neviena tiesa tādu sviestu nepieņems.

Atbildēt

Teiksma

14.07.2016. 08:02

Neticu, ka kāds atteiktos no miljona, ... ja vien tādu piedāvātu...

Atbildēt

Labais

13.07.2016. 23:27

»

lapsa atkal melo

KNAB Ķīļa stāstu, par viņam piedāvāto miljona kukuli, nav atzinis par pasaciņu, bet tikai secinājis, ka ar tā rīcībā esošajām ziņām nav iespējams sākt kriminālprocesu, jo vienas personas apgalvojums bez dokumentāriem pierādījumiem tādas nav


NAV jāsecina, ka ar rīcībā esošajām ziņām nav iespējams sākt kriminālprocesu! Ir JĀSTRĀDĀ, t.i.- 1.Pilnīgi pietiek ar ziņām presē, ar konkrēta cilvēka teikto, lai sāktu krim.pr.; 2.Procesa ietvaros ar dažādām metodēm pārbauda, vai personas minētajā laikā vispār bija kopā, tikās, vai bija par ko dot kukuli, kkiilim poligrāfa ekspertīzi veic un tā noskaidro patiesību. Tā kā tas netika darīts, var pieļaut, ka pats atzinās melos!

Atbildēt

Doma

13.07.2016. 23:03

Kukulis 1 milj.apjomā.Tātad pasūtījums vismaz 20 milj.Nez vai IZM ir tādi projekti,jo ministram vēl būtu jādalās ar tiešo naudas apguvēju.Džekam gribējās pazīmēties un viss.Jebkurš devējs ministram saprot,ka vēl vajag dot tiešajam pasūtītājam.Ja kīlis paziņotu par 100 tk vēl varētu ticet,bet 1 milj izklausas pēc tīrākā popolisma.

Atbildēt

ja kas

13.07.2016. 22:17

Kurā normatīvajā aktā ir sniegta jēdziena "pasaciņa' definīcija?

Atbildēt

jautājums

13.07.2016. 21:54

Un vienmēr gatavs sniegt eksperta viedokli par jebkuru tēmu...bez pierādījumiem un bez atbildības, protams...

Atbildēt

lapsa atkal melo

13.07.2016. 19:21

KNAB Ķīļa stāstu, par viņam piedāvāto miljona kukuli, nav atzinis par pasaciņu, bet tikai secinājis, ka ar tā rīcībā esošajām ziņām nav iespējams sākt kriminālprocesu, jo vienas personas apgalvojums bez dokumentāriem pierādījumiem tādas nav.

Atbildēt

jurka

13.07.2016. 17:02

»

Labais

Jebkurā gadījumā publicētājs atsauksies uz knab secināto... Tālāk tiesā ķīlim tiesā būtu jāpierāda, ka teicis taisnību.... Vispirms gan jāskatās, vai kāds lēmumu pārsūdzēs... Būtu jau jautri -viens argumentē neesmu melis, man piedāvāja, bet knābis savas kompetences robežās pierāda, ka nepiedāvāja :D...


Kā personāžs var pierādīt uz kalkulātora ekrāna redzēto un nefiksētā sarunā sacīto?Principā tāda pati muldēšana kā Ģenerālinstruktora sacītais jeb melna kaķa meklēšana tumšā istabā,nezinot vai kaķis tur vispār bijis.

Atbildēt

Labais

13.07.2016. 16:18

»

iedziļinoties detaļās

Tas ir lai KNAB tiesā pierāda, ka tā ir pasaciņa


Jebkurā gadījumā publicētājs atsauksies uz knab secināto... Tālāk tiesā ķīlim tiesā būtu jāpierāda, ka teicis taisnību.... Vispirms gan jāskatās, vai kāds lēmumu pārsūdzēs... Būtu jau jautri -viens argumentē neesmu melis, man piedāvāja, bet knābis savas kompetences robežās pierāda, ka nepiedāvāja :D

Atbildēt

sukačs

13.07.2016. 15:17

Te nav runa par pasaciņām. Te ir runa par varas akceptēto lietu kārtību. Ja tu neesi noziedznieks, tad tu pat nevari atrast kādu dienestu, kas tavu stāstu grib dzirdēt. Iemesls vienkāršs - dienesti nespēj sarunāties saprotamā valodā ar cilvēku, kas nepiedalās kopējā dubultmorāles spēlē, jo viņi neatpazīst godīga cilvēka motivāciju. Vienīgais uz ko ir reakcija, ja kāds uzdrošinājies "nepareizi" sadalīt saņemto kukuli vai iedots ir par maz. Tada attieksme ir no apakšas līdz augšai (izņēmumi tikai apstiprina likumsakarības).

Atbildēt

Labais

13.07.2016. 15:10

Nu vispār jau šādos gadījumos vajadzētu visās avīzēs ar lieliem burtiem informēt sabiedrību, ka persona ir melis! Tad, lai tiesājas, pierāda, ka nav melis...... Atradies spalvu spodrinātājs :D

Atbildēt

ja nu

13.07.2016. 15:07

»

nu ja

Tā kā PIETIEK ir pasūtījums riet uz Ķīli, tad tiek riets uz Ķīli, kad līdzīga Lemberga izteikuma gadījumā bija pas;utījums riet uz policiju u.c., PIETIEK rēja uz tiem


Uh, cik patiesi varens ir šis PIETIEK, kuram ir pa spēkam aizdzīt Ķīli uz radio un tur stāstīt pasaciņas... Rrrrrrespect!

Atbildēt

nu ja

13.07.2016. 15:00

Tā kā PIETIEK ir pasūtījums riet uz Ķīli, tad tiek riets uz Ķīli, kad līdzīga Lemberga izteikuma gadījumā bija pas;utījums riet uz policiju u.c., PIETIEK rēja uz tiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....