Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taisnīgais

15.09.2020. 23:09

»

X

Visas 5 krimināllietas kuras pret Jūli tika uzrādītas tikai viena ar pierādījumiem,Sudrabas partijas nelikumīga finansēšana, bet kas viņa Krūmiņam ir, mīlākā,radiniece,ko Jūlis gribēja,kļūt par ministru vai kaut ko privatizēt?Nē es domāju,ka viņš redzēja godīgu cilvēku(toreiz Ingūnai bija 80 procenti...


Krūmiņam vajag vienu miljonu,kā morālo kompensāciju pieprasīt,jo gandrīz 5 gadus bija jāiet uz KNAB,prokuratūru un tiesām.Cik Valstij simtiem tūkstošus eiro izmaksāja šis proces!Kas par to atbildēs?

Atbildēt

X

15.09.2020. 19:02

Visas 5 krimināllietas kuras pret Jūli tika uzrādītas tikai viena ar pierādījumiem,Sudrabas partijas nelikumīga finansēšana, bet kas viņa Krūmiņam ir, mīlākā,radiniece,ko Jūlis gribēja,kļūt par ministru vai kaut ko privatizēt?Nē es domāju,ka viņš redzēja godīgu cilvēku(toreiz Ingūnai bija 80 procenti reitings)kura prokuratūrai pēc pašas vārdiem bija nodevusi 30. lietas vairāk kā miljardu eiro nozakšanu, konkrēti ar firmu un uzvārdiem,bet neviena lieta līdz tiesai netika?

Atbildēt

ROFLMAO

14.09.2020. 16:48

»

osvalds

Līdz galam ir novestas daudzas lietas, laikam dzīvo citā realitātē


Nu labi, varbūt kāda ir novesta arī līdz citam galam. Bet lielākā daļa tiek "izbeigta"... 😂😂😂

Atbildēt

Paintetesēties kādam vajadzētu

14.09.2020. 13:26

Uzsāk skaļi bet kad padalās tad klusu nobeidz. Kābā strādājošie par šiem gadiem labus uzkrājumus būs izveidojuši.

Atbildēt

juris

14.09.2020. 13:01

Latvijā kā jau Latvijā...Ar troksni iesāk, pēc gadiem klusi nobeidz.....Kā jau Sūnu ciemā.......

Atbildēt

garamgajejs

14.09.2020. 12:42

nevajadzeja Julijam aiz garlaicibas iet politika (Sudrabas partija) lai vienkāršoti pašrealizētos būvniecībā Jūrmalā. rezultātā apdirsies izpratnē par ietekmi politikā, uzmeti līdzcilvēkus un pārmaksāji advokātiem )))

Atbildēt

josifs

14.09.2020. 11:28

Krūminš Andropova laikā Jēkabpils cietumā,kopā ar ļučanski izgāja apmacības kursus,demokrātijas likumus veidoja tā,ka nevarēs nekādi vīņu iesēdināt,tā arī notiek,un notiks,,kamēr prokuraturu parvaldīs cekas darbinieki,tikmēr visi būs nevainīgī,kā katoļu pavests.

Atbildēt

Skaistā Jūrmala

14.09.2020. 09:33

Paskatieties, cik sakārtota ir Jūrmala, par to paldies Truksnim un domei. Cik skaistu celtni uzcēlis Jūlijs Krūmiņš,cik izcili skaistu apkārtni iekārtojis. Kādus pabalstus katru mēnesi saņem Jūrmalas pensionāri! Nelielajā Jūrmalā deklarētajiem ir vismazākie NĪ nodokļi, bet joprojām domei ir nauda tīrīt ielas, pļaut zāli, neliekot to darīt privātajiem, transports pilsētā par brīvu, rudenī visas savāktās lapas tiek izvestas no visām privātmājām par brīvu u.t.t. varētu uzskaitīt vēl un vēl. Lai katrā pilsētā būtu tāds Krūmiņš un Truksnis! Bet mums jau tos, kas dara, tos tiesā.Lai veicas abiem kungiem!


Atbildēt

darbību imitācija

14.09.2020. 09:29

............

Atbildēt

kaktuss

14.09.2020. 09:17

Toties troksnis un skaistas bildes par darbu paliek!!!žēl ka tik bieži tas tā beidzas???

Atbildēt

??

14.09.2020. 08:42

Var jau domāt katrs ko vien vēlas, bet abi procesi pret Truksni izbeigti. Tiesiski viņš ne pie kā nav vainīgs. Vai KNAB, kurš tik braši visu iesāka, vismaz atvainosies? Tā kā vajadzētu.
Un kā tagad ir ar tiem reputācijas jautājumiem Truksnim? Viens otrs dikti jau mīlēja par to izteikties, jo šis jau esot iesaistīts ............ . Ko tagad? Vai arī šiem bļāvējiem neklātos atvainoties? Un kā turpmāk skatīties uz tiem, kurus kriminālprodžektu sākuma stadijā represē vai represēja KNAB? Varbūt reputācijas jautājumā šī kantora klātbūnes dēļ nav jāņem, jo ir diezgan drūmi precedenti?

Atbildēt

nedarbi

13.09.2020. 22:56

Vismaz noslēdz šo lappusi.... labākais ko var te izdarīt

Atbildēt

bende

13.09.2020. 22:03

Par ko brīnamies? Vai tad Latvija nav korumpētākā valsts bez-tiesiskuma ziņa Eiropā? Diez cik ilgi Eiropas sabiedrotie ļaus Latvijai ņirgāties par visu iespējamo Eiropas likumu, cilvēktiesību pārkāpšanu? PS. Ko var gribēt, ja Latvijas drošības iestādes turpina vadīt KGB kadri?

Atbildēt

Jūlis malacis

13.09.2020. 20:10

Jūlis jums visiem čurā virsū!

Atbildēt

Eglītis

13.09.2020. 19:39

Šāds iznākums jau bija paredzams lietas sākumā.

Atbildēt

Egliītis

13.09.2020. 19:37

Cits

Atbildēt

osvalds

13.09.2020. 18:20

»

ROFLMAO

KNAB nav spējīgs nevienu lietu novest līdz galam. Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs


Līdz galam ir novestas daudzas lietas, laikam dzīvo citā realitātē :))

Atbildēt

RP

13.09.2020. 18:09

»

plebejs

Tāds, jau arī nav viņu mērķis


...tad kur ir tas mērķis? Lai mēs viņus ''algojam'' par bezzobainību? Un...cik, pēc skaita, tur tādi liekēži sēž uz nodokļu maksātāju kamiešiem?

Atbildēt

ha-ha

13.09.2020. 17:25

Neatrada nevajadzīgos pierādījumus!

Atbildēt

Haha

13.09.2020. 16:34

»

pietieklapsas pasūtījumgalc

nauda nesmirrrrd


KNAB - lapsas pasūtījumgalds? Jokupēteris tu tāds.

Atbildēt

Neintresē debilais

13.09.2020. 16:29

»

pietieklapsas pasūtījumgalc

nauda nesmirrrrd


atkal pieķēzijis visas malas.

Atbildēt

pietieklapsas pasūtījumgalc

13.09.2020. 16:16

nauda nesmirrrrd!!!!

Atbildēt

Haha!

13.09.2020. 16:02

Prokuratūra atrada, ar ko attaisnot koruptīvo vienošanos - loģiski, ka bez īres līguma dzīvojot abi “bezvainīgie” skaidri” saprata - ka tad paši dod KNAB pierādījumus pret sevi. KNAB izliekas, ka ir apmuļķoti.

Atbildēt

Ojārs

13.09.2020. 16:00

»

ROFLMAO

KNAB nav spējīgs nevienu lietu novest līdz galam. Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs


Interesants formulējums "...vajadzīgos pierādījumus nav izdevies iegūt". Vēl tikai varētu pajautāt - kuram vajadzīgos?

Atbildēt

Traktors

13.09.2020. 15:47

Vnk. Iebrida dziļāk jūrā un KNAB čuriņa ierāvas vēderā. Es neķēzos tikai prieka pēc, esmu rakstījis iesniegumus un saņēmis "ej dirst" atbildes.

Atbildēt

Ilmārs Ančāns

13.09.2020. 15:47

»

vārna vārnai acīs neknābj

...


Truksnis ir ZZS biedrs. Skvēram domāto zaļo zonu, kuru kā Jūrmalas deputāts gribēju saglabāt pieejamu visiem jūrmalniekiem un Jūrmalas viesiem, par sviestmaizi "pārdeva" Krūmiņam. Cilvēki visu mūžu strādā, un tad ne vienmēr sakrāj tādu naudu, bet te Krūmiņš zem kadastrālās vērtības dabūja gatavu visu. Truksni, kas Tev atļāva pārdot pa sviestmaizi arī manu kā jūrmalnieka mantu Jūlijam Krūmiņam?

Atbildēt

vārna vārnai acīs neknābj

13.09.2020. 15:39



KNAB nākas izbeigt kriminālprocesu pret Krūmiņu un Truksni



KNAB priekšniekam Jēkabam Straumem nācās izbeigt kriminālprocesu pret Jūliju Krūmiņu, kurš ļoti daudz zina par daudziem juristiem, kuru tagad aizstāv zvērināts advokāts Egons Rusanovs un kurš draudzējās ar bijušo Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnesi Inetu Malahovsku no Langstiņiem (tuva bijušās Andra Guļāna vadītās tiesas tiesneses, ģenerāļa Aloiza Blonska meitas Ingrīdas Labuckas draudzene). Vārna vārnai acīs neknābj.

Atbildēt

ROFLMAO

13.09.2020. 15:33

KNAB nav spējīgs nevienu lietu novest līdz galam. Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs 😂😂😂

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...