Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha

24.08.2018. 21:39

Izrakuši kara cirvi

Atbildēt

viss tas no darbiem labi redzams

24.07.2018. 14:15

ko tālāk, aicināsim atkal asv onkuļus????????????????

Atbildēt

Tvaika ielas daktere

23.07.2018. 16:01

Juta ir pilnīgi garīgi slima. Pajautājiet, pie kura psihiatra viņa privāti ārstējas visu laiku? Un kādas ripas rij?

Atbildēt

Andrs

23.07.2018. 12:50

Labāk jau nerunāt par angažētības lietām ,varētu domāt,ka pati nebija tāda pati.

Atbildēt

Jànis Anins

21.07.2018. 11:02

Divi zajadlije smolitàji

Atbildēt

Tu slims eksemplārs

21.07.2018. 10:32

»

vēlētājs

Ir latviešiem tā nelaime no viena sūda kāpt uz nākošā, no viena grābekļa uz citu, tāpēc jau kremļa pakalpiņi, nodevēji un zagļi: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotības nelieši nepūst cietumā vai nebaro tārpus. Tagad čeka ir uzcepusi jaunu "mesiju", Bordānu, lai Saskaņu iedabūtu valdošā koalīcijā un...


Nejauc sūdus ar tautu, ar Vienotību, ar JKP - redzieg, kāds stulbs sajaukums. Visus bāž vienā maisā, tos, kuri strādā, kuri vēl vai jau dzīvi, kuriir jāceļ Saeimā, no kuriem var un sagaidīsim pozitivus risinājumus, bet te MELNSIMTNIEKI - troļļī musina ar jēlu komentāru.

Atbildēt

vēlētājs

21.07.2018. 10:14

»

Paskaidrojums

LR ir Krievijas klons tajā ziņā, ka "perestroikas" rezultātā Krievijā, Latvijā u.c. radās nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska iekārta - unikāls valstiskums cilvēces vēsturē. Oligarhija ir valdījusi agrāk un valda tagad, bet tā ir oligarhija bez epiteta "krimināla". Krievija iesāka visu un...


Ir latviešiem tā nelaime no viena sūda kāpt uz nākošā, no viena grābekļa uz citu, tāpēc jau kremļa pakalpiņi, nodevēji un zagļi: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotības nelieši nepūst cietumā vai nebaro tārpus. Tagad čeka ir uzcepusi jaunu "mesiju", Bordānu, lai Saskaņu iedabūtu valdošā koalīcijā un lielākā daļa pat neatcerās, ka tas mūdzis "Latvijas ceļa" rindās jau postīja mūsu valsti.

Atbildēt

Vita

21.07.2018. 08:19

»

Paldies komentētājam

Ļoti precīzi teikts, nav ko piebilst


Artis Arpins (vai atceries?) vienmēr runā taisnu valodu, tāpēc viņš latviešiem riebjas.

Atbildēt

Detaļa

20.07.2018. 22:15

Ko civilazētā pasaulē darītu cilvēks, kuru publiski apsūdz kontrabandas atbalstā? Atbildi mēs zinam, bet Jurka sēž kluss kā zirgābolu norijis. Tātad taisnība?

Atbildēt

NLO

20.07.2018. 18:33

Bildē baigais kompromaaats....

Atbildēt

Tiesnesis

20.07.2018. 18:13

»

Potapovs

Ko tu tur muldi? Gala vārds ir tiesām Eiropā. Tas ir visiem zināms


Tiesas Eiropā nepārskatīs katru Latvijā izskatīto tiesas lietu. Līdz izskatīšanai tur vēl jātiek un arī šajā procesā kremlis ir iefiltrējis savus aģentus, kuri melo un visādi kaitē Latvijas patriotiem.

Atbildēt

Potapovs

20.07.2018. 17:14

»

Tiesnesis

Tiesu sistēmas saimnieki atrodas Kremlī. Tieši tie par tikšanu amatos ļauj sacensties tikai kretīniem ar vislielākajiem kretīniem - guļāniem ar bičkovičiem, maizīšiem ar kalnmeieriem, laviņiem ar ziemelēm


Ko tu tur muldi? Gala vārds ir tiesām Eiropā. Tas ir visiem zināms.
Latvijā tiesa var lemt vienu, bet beigās būs tā kā lems tiesa Eiropā.
Kāds kremlis? Kas tie par klajiem murgiem

Atbildēt

to A

20.07.2018. 15:57

»

A

Strīķes un Juraša bandas aizdomīgā raušanās pie varas par katru cenu, liek aizdomāties ,vai tie nolūki ir īsti tīri, ka neiznāk tā, ka bēgot no vilka uzskriesim lācim


Kas tur aizdomīgs, normāla varas un naudas kāre, kā liecina to iepriekšējā dzīve un saistības pret čekas saimnieku.

Atbildēt

to vecais spekulants

20.07.2018. 15:55

»

vecais spekulants

JKP augsgala ir juristi ,kuri zina ka apkarot kremla agenturas nodibinato korupcijas zirnekli . Vai tas tiks darits , tas nav zinams . Bet veletajam jau nav ko zaudet . Parmainas ir vajadzigas


Kādas "pārmaiņas"? Atgriešanos LC, no kurienes nāk Bordāns, laikos? Paturi galvu ieslēgtā mikroviļņu krāsnī, pārmaiņām!

Atbildēt

Tiesnesis

20.07.2018. 14:51

»

Potapovs

Zeme un uzņēmumi pieder skandināviem...


Tiesu sistēmas saimnieki atrodas Kremlī. Tieši tie par tikšanu amatos ļauj sacensties tikai kretīniem ar vislielākajiem kretīniem - guļāniem ar bičkovičiem, maizīšiem ar kalnmeieriem, laviņiem ar ziemelēm.

Atbildēt

!

20.07.2018. 13:49

Ak, tauta, kā tu tiec muļķota ar šādiem rakstiem, pēc vēlēšanām atkal brīnīsimies, kādus lopus esam ievēlējuši, kārtējie saulveži izrādīsies kukuļņēmēji un blēži!

Atbildēt

vai kodēm ir galvas?

20.07.2018. 13:44

»

kode

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības


Kas traucēja izmeklēt?
Atbilde - tiesa un prokuratūra traucēja!
Visa Latvija to zin.

Atbildēt

Fēlis

20.07.2018. 13:34

Aņa, ierauj un nomierinies! Ne kas tev nespīd.

Atbildēt

Neko nevar ,

20.07.2018. 13:12

»

98

...


jo notiekošais ir vēlētāju izvēle. Lai gan patiesībā demokrātiju simulē, balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu. Nav vispār bijusi Latvijas neatkarība pēc 1991. gada. Ir komunistu- čekustu- cionistu varas turpinājums - 4. maija republika. Sistēmiski un sistemātiski sabiedrībai iestāstot, ka ir neatkarīga Latvija. Noticot meliem par neatkarīgu Latviju, mēs vainojam sevi, ka to izzog. Cionistu Gudro stratēģija un taktika parādās savā realitātē.

Atbildēt

A

20.07.2018. 11:59

Strīķes un Juraša bandas aizdomīgā raušanās pie varas par katru cenu, liek aizdomāties ,vai tie nolūki ir īsti tīri, ka neiznāk tā, ka bēgot no vilka uzskriesim lācim!

Atbildēt

98

20.07.2018. 11:33


300 000 latviesi ir pametuši savu vienīgo dzimteni, brīvo un neatkarīgo Latviju !

Liela daļa vairs neatgriezīsies.

Mans jautājums - vai jaunajām partijām nav spēcīgi juristi, kas varētu iesūdzēt ES cilvēktiesību tiesā ( vai citur) Latvijas valsti par tautas novešanu līdz ubagu tarbai ?

Otrs variants - visi mūsu Godmaņi,Kalvīši,Birkavi,Gaiļi,Šķēles,Dombrovski,Āboltiņas : reāli cilvēki,kas bija pie varas un to visu izdarīja. Pret viniem nevar nekādu lietu ierosināt ?

Pat Eiropas Komisija atzīst ka Latvijas nabadzības līmenis ir pārāk liels priekš ES valsts.

Atbildēt

Patīkami

20.07.2018. 11:30

Lauķi nervozē.

Atbildēt

vecais spekulants

20.07.2018. 11:05

JKP augsgala ir juristi ,kuri zina ka apkarot kremla agenturas nodibinato korupcijas zirnekli . Vai tas tiks darits , tas nav zinams . Bet veletajam jau nav ko zaudet . Parmainas ir vajadzigas.

Atbildēt

Ghh

20.07.2018. 10:34

No kaa vina dzivo ikdienaa un galu gala vai ta vinas virs Nav no taa pass Kantora kur jaunais straume karoce par blondo blauri balsot nevar

Atbildēt

Peters

20.07.2018. 10:07

»

kode

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības


Fēliksu liekam mierā. Ja Strīķu pāris nēsā krekliņus ar Deržinska attēliem, tad iespējams ar profesionalo orientāciju viņiem viss ir kārtībā. Ne tas ir rādītājs, bet gan Strīķes publiski zināmie darbi, bezdarbība un neveiklā kasīšanās ar visiem pēc kārtas. Par tādiem sīkumiem kā politisko pasūtījumu pietiekami atklāta pildīšana nerunāsim. Nav labi tā. Fēlikss nez vai to atbalstītu.

Atbildēt

Ogrēnietis

20.07.2018. 10:02

»

Ogre

Tas, domāju, būs atkarīgs no vēlēšanām. Ja Vienotība un JKP dabūs vairākumu, tad turpināsies vecā dziesma, jo KNAB bija Vienotības kabatas partija (daži vadītāji gan pretojās, bet nesekmīgi...


Ogrē viss ir normāli, salīdzinājumā ar citām vietām, tāpēc, lai ko ar te mums kabinetos nemuhļītu, publiski redzamais ir vairāk kā labi.

Atbildēt

Ogre

20.07.2018. 09:47

»

Dombrovskis

Carams, ka Straumes kungam izdosies atklāt visu par Potapovas un Juraša sabotāžu bīstamo noziegumu izmeklēšana un abi nelieši Saeimas krēslu vietā dabūs cietuma nāras


Tas, domāju, būs atkarīgs no vēlēšanām. Ja Vienotība un JKP dabūs vairākumu, tad turpināsies vecā dziesma, jo KNAB bija Vienotības kabatas partija (daži vadītāji gan pretojās, bet nesekmīgi).
Par NA nezinu, bet, ja viņi joprojām "darbojas interesantā stilā" un netiek aizturēti, tad nezinu ko teokt.
Vakar man pastāstīja zinošie, kas notiek Ogrē. Trūkst vārdu.

Atbildēt

Q

20.07.2018. 09:41

Vienmēr esmu teicis ,ka KNAB ir politiskā policija, kas apkaro konkurentus, t.i. citu partiju sponsorus, pret ko vērsīsies KNBs ir atkarīgs no tā ,kuras partijas ieliktenis atrodas tā vadībā! FaktiskiKNABs būtu jālikvidē , jo tā darbs neatbilst valsts interesēm, izdevumi tā uzturēšanai simtkārt pārsniedz labumu, ko tas dod!

Atbildēt

Dombrovskis

20.07.2018. 09:28

Carams, ka Straumes kungam izdosies atklāt visu par Potapovas un Juraša sabotāžu bīstamo noziegumu izmeklēšana un abi nelieši Saeimas krēslu vietā dabūs cietuma nāras.

Atbildēt

Paskaidrojums

20.07.2018. 09:02

»

Potapovs

Zeme un uzņēmumi pieder skandināviem...


LR ir Krievijas klons tajā ziņā, ka "perestroikas" rezultātā Krievijā, Latvijā u.c. radās nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska iekārta - unikāls valstiskums cilvēces vēsturē. Oligarhija ir valdījusi agrāk un valda tagad, bet tā ir oligarhija bez epiteta "krimināla". Krievija iesāka visu un visus centās klonēt pēc sava ģīmja. Latvijā, ņemot vērā latviešu inteliģences nodevīgo, gļēvo, pakalpīgo, zaglīgo, alkātīgo, stulbo, valstiski nespējīgo garu, tika radīts ideālākais Krievijas klons. Vai tas ir saprotams? Vai to kārtīga latvieša smadzenes spēj saprast? Vai kārtīgs latvietis spēj saprast, kādā mēslu bedrē rušinās jau 30 gadus?

Atbildēt

Potapovs

20.07.2018. 08:35

»

Arturs Nagliņš

Latviešu vairākums (99%) pat ir tik viegli ietekmējami ar visādām muļķībām un meliem, ka viņi šodien (jau 30 gadus vispār) pret LR izturas kā pret nacionāli neatkarīgu valsti, bet nevis Krievijas klonu pārkrāsoto čekistu un komunistu alkātīgo izdzimteņu (vietējo brigmaņu, lempenbergu u.c. neliešu) uzraudzībā...


Zeme un uzņēmumi pieder skandināviem.
Finanšu sektorā pilnībā dominē "skandināvu" bankas.
Visi būtiskākie lēmumi tiek pieņemti Briselē (Lisabonas līgums), cilvēki par kuriem neviens latvietis nav balsojis.
Mēslus, ko dēvē par pārtiku, mums notirgo Eiropa, kā trešās šķiras cilvēkiem.
Mēs kā valsts esam parādā neatmaksājamas summas rietumu kaklakungiem.
Tiesu sistēmas saimnieki atrodas rietumeiropā.
Militārajā jomā pavēles nāk no ASV.
Ierēdņi skrien atskaitīties uz ASV vēstniecību (wikilīks dpubliskoti dokumenti)
Ārpolitikā mēs apkalpojam rietumu kaklakungu intereses. Visi lēmumi nes mums milzīgus zaudējumus.
Kangari sazagto pārpumpē uz rietumu kontrolētajiem ofšoriem.
Citadeli par paldies atdeva rietumu kaklakungiem.
Gaili, ko tu tur murgo par Krievijas klonu?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

20.07.2018. 08:01

»

U.U.

Kundze var droši melot un tēlot svēto govi! Latviešu vairākums no tiem, kuri ir balsošanas vecumā, ir ļoti stulbi un lētticīgi dabas bērni, kuru zombēšana visos tematiskajos virzienos nekad nav bijusi problēma. Latviešu stulbeņu un lētticīgo baram nav grūti iestāstīt, ka Strīķe, Jurašs, Bordonāvis ir...


Latviešu vairākums (99%) pat ir tik viegli ietekmējami ar visādām muļķībām un meliem, ka viņi šodien (jau 30 gadus vispār) pret LR izturas kā pret nacionāli neatkarīgu valsti, bet nevis Krievijas klonu pārkrāsoto čekistu un komunistu alkātīgo izdzimteņu (vietējo brigmaņu, lempenbergu u.c. neliešu) uzraudzībā.

Atbildēt

U.U.

20.07.2018. 07:49

Kundze var droši melot un tēlot svēto govi! Latviešu vairākums no tiem, kuri ir balsošanas vecumā, ir ļoti stulbi un lētticīgi dabas bērni, kuru zombēšana visos tematiskajos virzienos nekad nav bijusi problēma. Latviešu stulbeņu un lētticīgo baram nav grūti iestāstīt, ka Strīķe, Jurašs, Bordonāvis ir godīgi strādājuši "knābos" un būs godīgi tautas kalpi pēc 6.X, nekalpojot oligarhiem, Lielajai Bandai, bet kalpojot dziedošajai latviešu tautai. Ja tā nebūtu, tad 30 gadus nevaldītu gaišo latviešu sētā čekistu un komunistu vislielākie mēsli, bet pēc 6.oktobra nesāktu valdīt pederasti, par-politikas idioti un bordānnoziedznieku banda.

Atbildēt

Potapovs

20.07.2018. 07:27

»

kode

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības


Pats galvenais, ka bauru pūlis ies un nobalsos par potāpovu. Bauriem nemaz nerodas jautājums, kāpēc n-tos gadus, faktiski vadot KNAB, potapova neizdarīja pilnīgi neko lietderīgu. Tagad, kad vairs nevada KNAB, tagad viņa sāks cīnīties ar korupciju.
+ vēl tas kontrabandas jumtotājs
+ Latvijas ceļa zagļu bandas biedrs un palīgs bordāns

Atbildēt

Nolādēto cionistu

20.07.2018. 07:09

čekistu- komunistu zirnrkļu cīņas trīslitrenē - LV politikā. Īsts sūdu spainis komunistu un čekistu virtuvē.

Atbildēt

kode

20.07.2018. 07:08

Sieviete, novērtē objektīvi savas darbības!
Dzemdē bērnus, lai mums nav jūs abus jāuztur, kad vēlēsieties pensiju saņemt.
Kas traucēja izmeklēt lietas, ja bija tik skaļas aizturēšanas.
Kam jābūt galvās, ja Strīķu pāris nēsā krekliņus ar Dzeržinska attēlu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Brīdis, kad liela daļa rīdzinieku pārtiek no pabalstiem, nudien nav piemērots domes vadības algu celšanai

FotoSavu pilnvaru 100 dienas Rīgas domes koalīcija atzīmēja, paaugstinot sev algas un ieviešot virkni jaunu apmaksātu amatu. Domes priekšsēdētāja, viņa trīs vietnieku, astoņu komiteju priekšsēdētāju un to vietnieku algu paaugstināšanai un jaunu algu ieviešanai šogad koalīcija dāsni atvēlēja aptuveni 160 000 eiro. Lai kaut minimāli palielinātu bērnudārzu darbinieku atalgojumu, izveidojot fondu, ar kuru pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji varētu rīkoties, tāpat kā tas notiek skolās, būtu nepieciešams nedaudz vairāk par 200 000 eiro. Taču šo priekšlikumu šīs domes vadība un koalīcija neuzskatīja par lietderīgu un neatbalstīja.
Lasīt visu...

12

Ko ASV Demokrātu uzvara nesīs Latvijai?

FotoĀrkārtas paziņojums! Pasaules masu informācijas līdzekļi ziņo, ka priekšlaicīgi, nepilnu 79 gadu vecumā, nenākot pie samaņas, par ASV prezidentu kļuvis Džo Baidens! Ne Ukrainas korupcijas skandāls, aizdomas par tirgošanos ar ietekmi, ne arī Hantera Baidena tieksme dokumentēt video sarunas ar mazgadīgajām, paralēli lietojot smagās narkotikas, neko nemainīja vēlēšanu rezultātos, jo svarīgi ir tikai tas, kurš skaita balsis, kontrolē presi un tiesas.
Lasīt visu...

12

Strīķis no “lietu kārtotāju” trijotnes sapsihojies par Magoņa lietas spriedumu – kādi varētu būt patiesie iemesli?

FotoBijušais Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieks Maigurs Strīķis no bēdīgi slavenās Strīķa-Juraša-Sparāna “lietu kārtotāju” trijotnes feisbukā ir pamatīgi sapsihojies par spriedumu bijušā Latvijas dzelzceļa prezidenta Uģa Magoņa lietā, kuru tiesai nācās attaisnot Strīķa „kolēģa” Jura Juraša nelikumīgi savākto pierādījumu dēļ. Domāju, daudziem būs interesanti palasīties šīs ekspresīvās pārdomas un padomāt par to patiesajiem iemesliem.
Lasīt visu...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...