Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

boom

18.09.2018. 18:32

»

Pēteris

Visu, ko tu uzskaitīji, var droši attiecināt uz bijušajiem ziņu nopludinātājiem-knabistiem. Bet par govi tev taisnība, ālava paliek ālava


Kur tad ir tie dižie darbi, kopš Strīķe ir projām? Kaut kā neredzu. 3A staigā apkārt, visi pārjie tāpat klīst kā klimpas.

Atbildēt

Vwr

18.09.2018. 16:48

Var redzēt, ka Jurašam pietrūka ağenta Vladimira Vinka palīdzība, vairs neiet tik gludi...

Atbildēt

Izsmiekls

18.09.2018. 13:29

»

Nevis dabūt aizdevumu,

bet - kur I. Parādnieks dabūja 534 000 LVL, ko aizdot


Kā kur? No tumbočkas! Tāpat kā Kampars. Visiem skaidrs, ka tā ir kukuļu nauda, bet visi izliekas, ka tic parānieka versijai un saka: “ nav pieķerts, nav zaglis”. Un zini, kāpēc tā saka? Jo katrs klusībā cer, ka šī kroplā un liekulīgā sistēma ( attieksme) reiz ļaus kļūt bagātam viņam pašam ātri un viegli, tādā pašā veidā.

Atbildēt

kukū

18.09.2018. 12:49

»

Gobems

Es saprotu, ka PIETIEK dzēš visus komentārus, kas nav labvēlīgi Gulamam! Vai nav smieklīgi baidīties no komentāra


Kukū, puisi, esi, vai? Kāds sakars Gulamam ar Jurašu un viņa meliem?

Atbildēt

Nevis dabūt aizdevumu,

18.09.2018. 11:42

»

Nu jā

Kurš izskaidros, kā Imants Parādnieks varēja dabūt pusmiljona aizdevumu


bet - kur I. Parādnieks dabūja 534 000 LVL, ko aizdot!

Atbildēt

Gobems

18.09.2018. 10:56

Es saprotu, ka PIETIEK dzēš visus komentārus, kas nav labvēlīgi Gulamam! Vai nav smieklīgi baidīties no komentāra????

Atbildēt

to Nu jā

18.09.2018. 10:11

»

Nu jā

Kurš izskaidros, kā Imants Parādnieks varēja dabūt pusmiljona aizdevumu


Kurš izskaidros, kā Junkera zilam draudziņam, Savicka apteksnei, morālam kroplim Dombrovskim, izdevās veiksmes stāsts, proti savas alkatības un stulbuma sekas, vārāk, kā miljonu lielo parādu, uzkraut uz sabiedrības pleciem?
Aizdevumus bankas izsniedz pret ķīlu vai galvojumiem, retās reizēs pēc biznesa projekta. Korumpētam Dombrovskim banka varēja iedot naudu par pakalpojumu.

Atbildēt

Nu jā

18.09.2018. 08:45

Kurš izskaidros, kā Imants Parādnieks varēja dabūt pusmiljona aizdevumu?
Šeit varat paši apskatīt: https://www6.vid.gov.lv/VAD , sākot no 2010. gada.

Atbildēt

Oskars

18.09.2018. 08:11

Kā nolēmuma daļā var būt iesniedzējs Jurašs, ja sākuma dalā skaidri un gaiši teikts, ka iesmiedzēji ir Dzintars un Parādnieks? Galīgs Čau.

Atbildēt

vēlētājs

18.09.2018. 04:47

Juraša bandai un arī pārējām Vienotības kroplām atvasēm: Par un Progresīvie, vieta ķurķī.

Atbildēt

boom

18.09.2018. 00:14

»

Olegs Ivankins

Atbildiba ir paredzeta ari par nepatiesa paskaidrojuma sniegshanu


Atbildība ir paredzēta arī par korupciju, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, savu tiešo darba uzdevumu nepildīšanu, nolaidību darba vietā utt. Jefiņiem, kas neko nesaprot un pat netaisās saprast, nav ko līst KNAB krēslos. Ja nav govij piena, tad nav. Straume pēc intelekta līmeņa īpaši neatšķiras no Vējoņa. Viņus pat varētu samainīt vietām, rezultāts nemainītos.

Atbildēt

Es neticu šādām ģimenes draudzībām

17.09.2018. 18:01

Otrkārt, I. Parādnieks nevar pierādīt, kur ņēmis 543 000 LVL, ko aizdot, jo tsdu naudu nekad nav nopelnījis. Kriminālprocesā uz šo jautājumu Parādniekam būtu jāatbild.

Atbildēt

+

17.09.2018. 17:09

Vispār KNAB izdarīja nepareizi ka nesāka lietu. Vajadzēja sākt un kā pirmo liecinieku izsaukt uz nopratināšanu Jurašu: kur dokuments, kas tur bija rakstīts, kur dabūji, kam atdevi u.t.t. Tad Jurašam būtu jāliecina. Atsakies - atbildība, samelojies, atkal atbildība.

Atbildēt

vasja

17.09.2018. 16:38

Balsosim par jaunām tīrām partijam no korumpantiem,komunistiemun, čekistiem,balsosim par KPVLV UN JKP,Latvija būs tīra no izadzējiem!!

Atbildēt

Jautrais pastalnieks

17.09.2018. 16:15

»

lauķis

Ir citi piemēri


Jā, piemērs ir precīzi no tās pašas operas. Un te vietā jautājums, kam tas ir izdevīgi? Jurašs pats, lai piedod man viņa fani un troļļu ferma, bet ir sīkumsīka vienība, zaglīgs mentiņš, kura intelekta griesti labākajā gadījumā ir uz ceļa aptīrīt dzērājšoferīšus, bet kuru providence (un ne tikai) nejauši iemeta lielākā amatā, kur gan viņš pamanījās pilnībā pierādīt savu mazspēju. Taču tagadējie, gan jāsaka pagalam nemākulīgie uzbraucieni NA, nešķiet, ka būtu paša Juraša iniciatīva. Tā dikti interesanti. Domājams, pēc laika uzzināsim daudz kā jauna.

Atbildēt

bratka

17.09.2018. 16:09

Tie dokumenti parādīsies pēc vēlēšanam,tad būs cita valdība,ZZS,NA,VIENOTĪBA abas,nebūs,tad šiem dokumentiem bus cits spēks,Kazlovkis,Kalnmejers,Bickovičs mafiju ir uzaudzējuši,viņi visi ir jāsauc pie atbildības.Balsojiet par KPVLV unJKP!!!

Atbildēt

Es

17.09.2018. 16:07

Jurašsic Park. Atbaidoši viņi visi izskatās.

Atbildēt

Jautrais pastalnieks

17.09.2018. 15:31

»

J. Jurašs var tikai norādīt uz iespējamo noziegumu, tālāk darbs tiem, kam tas ir amata pienākums. KNAB atbilde ir šāda. Neiesniedza papildus pierādījumus piesardzības dēļ, pieņemu. Un pareizi darīja, jo jau pirms kāda laika šīs mājas lapas komentāros organizētās noziedzības pārstāvji atļāvās iekomentēt...


Nu jā, ja seko jurašofīlu "loģikai", tad kāds, piemēram Dzintars, var uzkāpt tribīnē, pavicināt kaut kādus papīrus un pavēstīt, ka šeit viņam ir pierādījumi, ka Jurašs savas Ulbrokas pils pagrabos izgatavo kodolraķeti Ziemeļkorejas režīma vajadzībām. Uz drošības iestāžu pieprasījuma iesniegt šos pierādījumus, pēc neilgas pastīvēšanās paziņot, ka pierādījumu tomēr nav, bet ir taču norādīts uz IESPĒJAMU noziegumu! Fantastiski! Man nepatiks mans kaimiņš, es pieprasīšu poličiem viņu papurināt, jo potenciāli viņš VAR BŪT noziedznieks! Idiotisms? Nebūt nē, kā to cenšas iegalvot jurašofīli. Interesanti, esot KNAB Jurašs pierādījumu bāzi savām lietām veidoja pēc tāda paša principa? Tad nav jābrīnās, ka šis tips tandēmā ar savu kolēģi "Strīķi" ir paši bezzobainākie korupcijas apkarotāji visā Eiropā.

Atbildēt

17.09.2018. 15:19

J. Jurašs var tikai norādīt uz iespējamo noziegumu, tālāk darbs tiem, kam tas ir amata pienākums. KNAB atbilde ir šāda. Neiesniedza papildus pierādījumus piesardzības dēļ, pieņemu. Un pareizi darīja, jo jau pirms kāda laika šīs mājas lapas komentāros organizētās noziedzības pārstāvji atļāvās iekomentēt, ka tiek strādāts, lai J.Jurašu izmestu no "politikas".

Atbildēt

Mjā, izlasīju

17.09.2018. 15:04

Starp citu, personas, kam ir vērā ņemamam kreisā nauda mājas celtniecībai, nekad neņem hipokredītu uz 30 gadiem, lai nopirktu māju par nedaudz vairāk kā 100000. Šo man ir stāstījuši arī paziņas, kas KNABā un citās interesantās iestādēs strādā par izmeklētājiem.

Atbildēt

Mjā, izlasīju

17.09.2018. 14:58

Pirms 7 gadiem persona aizņemas 4000, tos atdod, vēl pēc pāris gadiem aizņemas no bankas hipokredītu 100000+ mājas iegādei. Juraša secinājums - kukulis vismaz 100000...
Jā tāds, piedodiet, bet muļķis, varēja būt svarīgs priekšnieks KNABā, tad nav brīnums, ka tur daudzas lietas kliboja.

Atbildēt

to Pietiek

17.09.2018. 14:42

Šobrīd ziņai ir pievienots nepareizs dokuments. Labprāt izlasītu īsto :)

Atbildēt

?

17.09.2018. 14:32

R.Bergmanis nestrādā KNAB.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....