Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Irēna Kerbštate

02.08.2019. 16:29

Amatpersonu nekaunībai nav robežu. Latvijas valdība nesteidz ieviest likumu bargi sodīt šos uzdzīvotājus par nodokļu naudu

Atbildēt

Asiirietis

02.08.2019. 06:50

»

...

Kaut kā nevienu neuztrauc, ka smagā noziegumā apsūdzētais Durašs, pilda Tieslietu (!) ministrijas Parlamentārā sekretāra pienākumus. Lūk tas patiešām ir skandāls tiesiskai valstij. Protams, ja vien valsts ir tiesiska


Vai tas ka krievļu okupanti kopš 40 gada līdz pat šodienai piedalās vēlēšanās kā pilntiesīgi Latvijas pilsoņi, tavuprāt ir tiesiskuma pazīme.
Vārdu tiesiskums var vispār izsvītrot no leksikas, kamēr nebūs notikusi deokupācija un kolonistu repatriācija uz izcelsmes valsti. Var kopā ar kangariem, kas deva tiem pilsonību un kopējās medībās rija ikrus ar konjakiem.

Atbildēt

...

01.08.2019. 21:24

»

Liekulība

Iekšlietu sistēma? Kādā sakarā? KNAB ir mp padotībā, SAB ir tieslietu ministra padotībā? Kāpēc iekšlietu sistēma? Kā tad to var zināt IeM? Un pat, ja nav atļaujas darbam ar valsts noslēpumam, tad taču liela daļa administrēšanas ar to nav saistīta. Kāpēc nevar saņemt atalgojumu? Ja nedos, bet prasība...


Kaut kā nevienu neuztrauc, ka smagā noziegumā apsūdzētais Durašs, pilda Tieslietu (!) ministrijas Parlamentārā sekretāra pienākumus. Lūk tas patiešām ir skandāls tiesiskai valstij. Protams, ja vien valsts ir tiesiska.

Atbildēt

Liekulība

01.08.2019. 19:08

Iekšlietu sistēma? Kādā sakarā? KNAB ir mp padotībā, SAB ir tieslietu ministra padotībā? Kāpēc iekšlietu sistēma? Kā tad to var zināt IeM? Un pat, ja nav atļaujas darbam ar valsts noslēpumam, tad taču liela daļa administrēšanas ar to nav saistīta. Kāpēc nevar saņemt atalgojumu? Ja nedos, bet prasība amata aprakstā būs, atlaidīs vai arī piedāvās amatu, kur nevajag atļauju. Te uztraucas par algas saņemšanu, ja daļu pienākumu nevar veikt. Bet kāpēc sašuta par LU, kss, lai nemaksātu algu par neko, piedāvāja pildīt krietni zemāku amatu par zemāku algu, bet ar to nebija labi. Kāds vispār likumu lasa? Nevar atlaist no darba, ja ir liegumi kl sakarā, nevar pat atstādināt bez algas saglabāšanas. Nevar atlaust, ja ir aizdomas, ka nedos atļauju. Nezinu, cik ilgi vietnieks strādā valsts pārvaldē, bet Broku TV3 piespieda aiziet pēc vairāk kā 20 gadu darba. Ministri pirms atļaujas saņemšanas varbūt varētu nesaņemt algu, bet visi, kuriem reiz uzbrauc VDD, KNAB, SAB... un Sarksnais krusts, varētu uzreiz rakstīt atlūgumu. Tiesu arī nevajag, jo iestādes taču nekļūdās.

Atbildēt

Teātris

01.08.2019. 16:26

»

(+)

Te vairāk jautājumu Maizītim par to, kāpēc viņa kantoris bremzē. Pielaide vai nu jādod vai jāatsakās dot savlaicīgi


Jo lielāks mākslinieks,jo lielāka pauze,dodot iespēju piepelnīties mēdijiem ,improvizējot situāciju pēc vajadzības

Atbildēt

:-)

01.08.2019. 14:09

Nepazīstot šo cilvēku, vizuāli viņš var radīt bailes. izskatās briesmīgs. Ja kāds tiek izsaukts uz KNAB, vispirms viņu vajadzētu iepazīstināt ar Rozi- tad uzreiz atzītos gan izdarītos, gan neizdarītos noziegumos.

Atbildēt

Interesanti....

01.08.2019. 05:17

Kurš tos 6 mīnusiņus salicis??? Droši vien pats Roze un viņa cīņu biedri Streļčonoks, Jurča, Otomere, Priedīte un vēl kāds...

Atbildēt

2016. gada 23. februāris

01.08.2019. 04:31

Strīķe izteicās, ka tagad par KNAB galveno korupcijas apkarotāju esot iecelts Jānis Roze, kuru neviens neesot īsti redzējis un nezinot, ko viņš dara.

Pēc Strīķes vārdiem, Streļčenoka darbošanās mērķis pašlaik esot atlaist vairākus darbiniekus, bet viņas mērķis - cīnīties par taisnīgumu.

Atbildēt

Xx

31.07.2019. 23:21

Interesanti, ja autovadīšanas apmācību darba laikā J.Roze ir turpinājis arī pie pašreizējā biroja vadītāja....

Atbildēt

Divi pasaules

31.07.2019. 20:20

Gandrīz noticēju , ka no KNAB mūsu valstij ir kāds labums!

Atbildēt

Mača

31.07.2019. 18:05

Piemaksas par ko saņem?

Atbildēt

31.07.2019. 17:32

»

Eduards Lunis

---Kur viņi,maitas , tur tik daudz rodas


Priekšnieciņu amatos vakanču nekur nav.

Atbildēt

Vot

31.07.2019. 17:31

Braukšana ar dienesta auto uz majām īsta padomju direktora cienīga rīcība.

Atbildēt

nu

31.07.2019. 17:03

Ivanam ir pravas, kuras viņš imejet, jasne?! :DDD

Atbildēt

U.U.

31.07.2019. 16:32

Un ko par to saka "nācijas tēvs"&"pravietis"? Vai viņš ir lietas kursā par šo kārtējo savas "nācijas" debilitātes izpausmi? Straume nupat tikās ar "nācijas tēvu". Straume "nācijas tēvu" pasludināja par korupcijas attīstības galveno figurantu, visu enerģiju un degsmi veltot korupcijas izziņai. Visiem esot jāņem tagad piemērs no "nācijas tēva" pašaizliedzīgās intereses par korupciju. Kāpēc klusē "nācijas tēvs"? Vai to kāds var pateikt? Pēc "nācijas tēva" un Straumes apspriedes par korupcijas gaitu pirmā nobijās Broka no noziedzības stiprās pils, atsakoties būt korupcijas eksperte LU. Tajā pašā naktī sekoja arī citi, un korupcija strauji pieplaka līdz rītam, lai ar jaunu sparu gaidītu "nācijas tēva" jaunākās tēzes par korupcijas specifiku viņa "nācijas" aplokā.

Atbildēt

jibiorio

31.07.2019. 16:04

»

Eduards Lunis

---Kur viņi,maitas , tur tik daudz rodas


Maitas ir sprāguši luņi, otro skaits ietekmē pirmo.

Atbildēt

Priekulis

31.07.2019. 15:49

»

Eduards Lunis

---Kur viņi,maitas , tur tik daudz rodas


No laukiem, tā pat kā Ješka.

Atbildēt

Asiirietis

31.07.2019. 15:37

»

Eduards Lunis

---Kur viņi,maitas , tur tik daudz rodas


Sarkanā buržuāzija par ko brīdināja jau Ļeņiņs ir izskolojusi sev jauno paaudzi, atšķirībā no godīgiem cilvēkiem. Bet kā zināms, jaunie kangari ir dubultā rijīgāki un nekaunīgāki par vecajiem izdzimteņiem, kuri slepkavodami iebruka 40.gadā un atrada sev līdzīgos starp degradētiem un slinkiem latviešiem. Vai tie bija latviešu cienīgi ir cits jautājums.

Atbildēt

LLL

31.07.2019. 15:20

Atliek tikai prokuroram, kas lietu pret Jurašu aizbīdīja uz tiesu neiedod pielaidi valsts noslēpumam un lieta galā. Nevar taču tā mētāties ar operatīvās uzskaites lietu ierosināšanu, izbeigšanu utt., pēc pasūtījuma. Ja nav izpratnes par valsts noslēpumu, tad jau arī strādāt ar to nevajadzētu ļaut.

Atbildēt

Eduards Lunis

31.07.2019. 15:16

---Kur viņi,maitas , tur tik daudz rodas!?
Ne kauna ,ne goda!

Atbildēt

Bet ja nu

31.07.2019. 14:15

Būs kautko obščakam parādā palicis...?

Atbildēt

X

31.07.2019. 13:56

Rozem jau sen vajadzèja bût padzîtam no KNAB, unviñš brîîvajà laikà jau bija atradis piepelnîšanod par šofera màcîšanu darba laiká!!!

Atbildēt

Yes

31.07.2019. 13:42

Resnais kroplis

Atbildēt

Da ejiet d....t

31.07.2019. 13:26

Jā,tagad es redzu kur paliek mani nodokļi un saprotu cik svarīgi ir tos maksāt.Ha-ha-ha.Nevis aplokšņu algas ir vainīgas, bet šis totālais bardaks un naudas izšķērdēšana valsts sektorā.Nu nemaksās tos nodokļus godīgi,jo neredz jēgu.

Atbildēt

?

31.07.2019. 12:17

Ar dienesta mašīnu braukā uz mājām? Atmaksāt šos tēriņus no viņa kabatas.

Atbildēt

(+)

31.07.2019. 12:00

Te vairāk jautājumu Maizītim par to, kāpēc viņa kantoris bremzē. Pielaide vai nu jādod vai jāatsakās dot savlaicīgi.

Atbildēt

janis

31.07.2019. 11:45

Jāiet uz ceļiem pastrādāt ar lāpstu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...