Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paskatieties labāk šito 2

12.01.2019. 22:23

Vēl viens, iespējams, stukača ("Stepan", 7-648), dēlēns.
https://www.delfi.lv/news/national/politics/par-iem-valsts-sekretaru-apstiprinats-trofimovs.d?id 49165835

Atbildēt

Paskatieties labāk šito

12.01.2019. 22:18

Baroklis atašejs, iespējams, stukača "Latiš" (7-916) dēls.
https://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/satiksmes-ministrijas-atasejs-krievija-bus-andrejs-filipovs.d?id 47914561

Atbildēt

Vēlētājs

12.01.2019. 22:01

Liela daļa no iepriekšējās deklarācijas. Nekas jauns.

Atbildēt

Ir

12.01.2019. 21:48

»

siska

Nu bet nav bijuši Kučas zagšanas ērā


Rinkevičs, reirs,melnbarde, gerhards, pārējie bija pat TP gāze grīdā!

Atbildēt

Diemžēl

12.01.2019. 21:47

Čakšai reformu plānā jau 2022. Gadā ir 4,5% no IKP, JV palicis žēl naudas mediķiem?

Atbildēt

To s...

12.01.2019. 21:43

»

siska

Vai jaunie ministri ir izlasījuši sos murgus? Tie taču ir Laimdotas/Kučas laiku pie siles tikušo sorosistu standarta murgi, kas tur ir šobrīd lasāms


Neesi pamanījis, kāda jaunā valdība veidojas,kur par ministriem nav bijuši tikai 5 cilvēki no 13

Atbildēt

Laukis

12.01.2019. 21:41

Ir skaidrs,ka turpinās tērēt milijonus ZM neskaitāmo duklavam klēpja sunīši un parazitu kā LOSP , Zemnieku saeima un citu uzturēšanai. ZM var justies mierīgi.

Atbildēt

siska

12.01.2019. 21:40

»

Interesanti

Interesanti, kāpēc te tiek lietots vārds "laikus", nevis "savlaicīgi


Pieejama katram rezidentam, tas ir tiem čornomāzijiem, kas nopirkuši uzturēšanās atļaujas, bet sistēmā nav iemaksājuši nevienu santīmu?

Atbildēt

siska

12.01.2019. 21:39

Vai jaunie ministri ir izlasījuši sos murgus? Tie taču ir Laimdotas/Kučas laiku pie siles tikušo sorosistu standarta murgi, kas tur ir šobrīd lasāms.

Atbildēt

Interesanti

12.01.2019. 21:15

Kur palikuši JKP solījumi?

Atbildēt

Rupucs

12.01.2019. 21:12

Ūdensgabals. Kā senāk partijas programma.

Atbildēt

Mediķis

12.01.2019. 20:39

»

Pesimists

Šis ir labi: "Mēs uzskatām, ka tiesības laikus saņemt veselības aprūpi ir vienas no cilvēktiesībām. Mūsu mērķis ir universāla veselības apdrošināšanas sistēma, kas tiek finansēta no dažādiem avotiem un pieejama katram Latvijas rezidentam neatkarīgi no viņa rocības un dzīvesvietas. Veselības aprūpes ...


Veselības sadaļa ir pilnīgi samurgota. Nav skaidra ne plānotā sistema ne arī kontrole, realizācija. Turpinās lozungs dodiet naudu. Neizskatās, ka viņķeles studijas ASV ko devušas, ja šādi turpina.

Atbildēt

Pesimists

12.01.2019. 20:33

Šis ir labi: "Mēs uzskatām, ka tiesības laikus saņemt veselības aprūpi ir vienas no cilvēktiesībām. Mūsu mērķis ir universāla veselības apdrošināšanas sistēma, kas tiek finansēta no dažādiem avotiem un pieejama katram Latvijas rezidentam neatkarīgi no viņa rocības un dzīvesvietas. Veselības aprūpes sistēmas centrā ir pacients."

Būtu interesanti uzzināt, kas faktiski ir domāts ar šo: "Nostiprināsim cilvēka pamattiesību ievērošanu un nodrošināšanu atbilstoši Latvijas Republikas Satversmei un no Satversmes normām izrietošiem principiem, balstoties uz Latvijas valstiskuma pamatiem un konstitucionālām vērtībām." Interesanti vai šis normāliem cilvēkiem nesaprotamais teksts aiz ieraduma tur ielicies vai arī aiz tā slēpjas kāda konkrēta preteklība.

Bet šis ir politisks noziegums pret sabiedrību, valsti un bērniem, jo "Skola2030" ar publikācijām attiecīgajā mājaslapā ir pierādījuši, ka labākajā gadījumā ir nejēgas, kurus ne tuvu nedrīkst laist bērnu izglītošanai: "Turpināt izglītības satura reformu, ieviešot kompetenču pieeju mācību saturā (Skola2030)"

Atbildēt

12.01.2019. 20:22

"Īstenosim atbildīgu fiskālo politiku, pilnībā ievērojot Fiskālās disciplīnas likumu un Latvijas, kā euro zonas dalībvalsts uzņemtās saistības."

Šis te ir vienīgais teksts, ne velti sākumā. Pārējais ir nebeidzami ūdens plūdi.

Ko tad pauž šis teksts? Fiskālā discilīna ir budžeta naudas izdevumi pret valsts paràdu un slepeniem aizdevumu no SVF/PB nosacījumiem- prasībai pret valsti.

Ko var secināt? Ka Saeimas simts cionistiem noderīgie idioti (I. Viņķele nesen mācījās kā ASV aģente speciālā ASV ekonomikas skolā) un valdība strādās saskaņā ar slepeniem aizdevumu nosacījumiem. Un tie ir pieejami tikai tiem, kam pielaide valsts noslēpumiem. K. Kariņš kā ASV pilsonis ir zvērējis uzticību ASV interesēm. Kuri viņa citi zvēresti ir nonozīmīgi pret ASV interesēm, tostarp pret Latvijas interesēm un Latvijas pilsoņiem.

Atbildēt

Vietējais

12.01.2019. 20:16

Palasot šo pietiek piedāvāto tekstu ir saprotams, ka būtiski nekas īpaši nemainīsies. Kaut kā krustu šķērsu lietas tiks bīdītas, nauda tērēta, bet nespēju saredzēt apstākli kāpēc vajadzētu augt labklājībai.
To, ka nodokļi augs - tas ir stabili. Samazinoties iedzīvotāju skaitam citādi nemaz nevar būt, jo nav neviena iemesla kāpēc lai cilvēki pārstātu braukt prom.
Ievēlot jaunos, bija cerība, ka kaut kas varētu mainīties. Diemžēl, pie varas atkal liela daļa veco, skumji, lai neteiktu vairāk...

Atbildēt

Žulis

12.01.2019. 20:09

Lai ietaupītu laiku citiem šī sarežģītā dokumenta lasītājiem, es te izrakstīju pašu galveno:
"MĒS turpināsim, veicināsim, pārskatīsim, vērtēsim un izvērtēsim, nostiprināsim, uzlabosim, pilnveidosim, nodrošināsim, atbalstīsim, kāpināsim, risināsim, rosināsim, izstrādāsim, godināsim, panāksim, palīdzēsim, sekmēsim, veidosim, stiprināsim..."
Šis te izraksts noderēs arī nākamajām varas partiju veidotajām valdībām. Bet, ja kāds grib zināt ko no tā visa iegūs tauta, tad viņam vajag ielikt īkšķi starp rādītājpirkstu un vidējo pirkstu, un savilkt roku dūrē.

Atbildēt

vilks

12.01.2019. 20:05

Papīrs jau panes visu,raksti ko gribi,jo neviens taču sodīts netiks,ja itnekas netiks izpildīts,vai ne?

Atbildēt

Doks

12.01.2019. 19:48

AP solīja atcelt divus grozus,bet te nekā tāda nav. Viss turpinās.

Atbildēt

Vēlētājs

12.01.2019. 19:46

Kur tad JV solītais 1% ienākuma nodokļa izvēlētai NVO?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...