Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

facepalm

30.01.2021. 10:55

Pff, atradu šo lapu, likās, ka varbūt kas sakarīgs uziets, izlasīju šo rakstu - nē, paldies, suņa murgus tvnet komentāros arī varu palasīt.

Atbildēt

Praatniex

29.01.2021. 16:23

Lapsa tiešām ir saspiedis galvu, ja publicē šādus murgus!

Atbildēt

Skolnieciņš

29.01.2021. 08:24

»

Jurģis

Nosit sevi pret stumbru ozolu birzī.Pilnmēness ir klāt


Jurģi, no kurienes Tevī tāds naids pret mani? Kāpēc Tu man draudi ar fizisku izrēķināšanos? Jurģi, Tu uzvedies kā Krievzemes dzimtcilvēks, kurš neciena nedz Latviju, nedz latviešus, nedz sentēvu tradīcijas. Es aizlūgšu par Tavu naida saplosīto dvēseli Latvju Dievus! Lai Latvju Dievi piedod Tev šo stulbumu!
Ar cieņu, Skolniecinš

Atbildēt

Zeze

29.01.2021. 00:03

Vienīgā valsts, kura var sagraut demokrātiju Baidena stilā, ir Krievija.

Atbildēt

nika zaglim

28.01.2021. 12:47

»

Artis Lejiņš

Nu tā, intensīvās sarunas ar Džo Baidenu ir beigušās. Rezumē ir tāds, ka vienojāmies par stingrāku narkotisko vielu aprites likumu ASV kā arī par atvieglojumiem Latvijas eksportētājiem. Džo apstiprināja, ka Lembergu izņemšot no melnā saraksta un oficiāli atvainosies Kapitolija vārdā, izmaksās kompensāciju...


nu kas tur slēpjams, nebaidies, saki droši visiem, - vēl sarunāju mazākus amatus: gapoņenko par vēstnieku ASV, lindermanu par vdd bosu, jaunupu par knab jaunu šefu, martinsonu par kasieri un pūci par oik glabātāju un otkata taktiķi.

Atbildēt

Artis Lejiņš

28.01.2021. 10:22

Nu tā, intensīvās sarunas ar Džo Baidenu ir beigušās. Rezumē ir tāds, ka vienojāmies par stingrāku narkotisko vielu aprites likumu ASV kā arī par atvieglojumiem Latvijas eksportētājiem. Džo apstiprināja, ka Lembergu izņemšot no melnā saraksta un oficiāli atvainosies Kapitolija vārdā, izmaksās kompensāciju. Aldi Gobzemu sūtīšot uz ANO par ģenerālsekretāru, Kaimiņu atkal par NATO sabiedrisko attiecību ekspetu.
Bija vēl sarunas, taču to saturu tādiem muļķiem kā jūs es nedrīkstu atklāt.

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2021. 12:47

»

Kristīna

No Latvijas un baznīcām jāaizvāc rētās agonējošais,ēbreju messija Ješua...


Kristīna, daļēji piekrītu Tev. Man arī nepatīk baznīcēnu nekromantija. Mirušo kaulus un kapu zemi lielākoties izmanto melnajā maģijā. Mūsu sentēvi tālā senatnē neapraka aizgājējus zemē, bet gan rīkoja uguns kapus. Svinīgā bēru ceremonijā mūsu sentēvi sadedzināja aizgājēja ķermeni, ļaujot tam atgriezties atpakaļ pie Dabas Mātes.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

antons mikoss

27.01.2021. 12:03

»

Artis Lejiņš

Jūs te mani nekaitinat ar neadekvātiem komentāriem, tā kā aunu bars...


Vai Aleksandra augstumos bez strukturētā ūdens ir arī telefons?

Atbildēt

Artis Lejiņš

27.01.2021. 10:38

Jūs te mani nekaitinat ar neadekvātiem komentāriem, tā kā aunu bars!
Runāsim par tēmu, draugi.
Man šodien paredzēta telefonsaruna ar ASV valsts sekretāru,lai risinātu rakstā minēto problēmu, varbūt jums ir kādi normāli jautājumi? Sarunā sākas 14.00 pēc Latvijas laika, 14.30 sarunai pieslēgsies Aldis Gobziņš, pēc tam 10minūtes jūsu jautājumiem. Rakstiet šeit komentāros, es tos cītīgi lasu. Paldies.

Atbildēt

Kristīna ,karaļa Gedimina mazmeita .

27.01.2021. 09:23

»

īstenībā

lūdzu, sāc ar ar idiotisku lēmumu ignorēšanu, tikai izproti un apsver, ko Tu ar savu darbošanos panāksi un kādas iespējamas sekas


Lai neviens latvietis neņemtu nekādu kredītu ,lai bankai iet ar riņķi garām !
Pietiek uzturēt žīdu augļotājus !
Jēzus Kristus ļoti negatīvi izteicās par augļošanu ,un teica ,ka žīdu tšvs ir sātans ,ko mes arī redzam ,nesaistieties lūdzu ar sātana melīgajiem ,mantkarīgajiem pēctečiem !

Atbildēt

Kristīna

27.01.2021. 09:18

»

Skolnieciņš no sidrabbirzs

Šodien ir 26. janvāris. Šī diena ir svinīga un svēta katram Latvijas iedzīvotājam. Pirms simts gadiem Latviju atzina de iure. 1921. gada 26. janvārī Antantes Augstākā padome vienbalsīgi nolēma atzīt Latvijas Republiku par starptautisko tiesību subjektu bez jebkādiem ierobežojumiem. Ir pagājis gadsimts...


No Latvijas un baznīcām jāaizvāc rētās agonējošais,ēbreju messija Ješua .
Mēs tiekam pieslēgti upura egregoram .
Mācītājiem jaatgadina ,ka Jezus Kristus bija ,ir un būs dzīvs ,nevis tāds ,kadu viņi attēlo ,marazmātiķi .
Latvijas pareizticīgo baznīcās gajuši vel talāk ,piekopj nekrofilijas elementus ,pie ikonām sveto kaulu gabaliņi un pie Nikolaja brīnumdarītāja ikonas ir kauliņš un pat zeme no viņa kapa Italijā .Tas Bauskas pareizticīgo baznīcā ,sektanti ,neliek mieru cilvēku pīšļiem.

Atbildēt

Kristīna

27.01.2021. 08:57

Pastāvēs,kas pārmainīsies !
Nevar nevienu iznīcināt ,ja pats to negrib ,jāmaina domašana ,lai eksportē ūdeni uz dienvidu valstīm ,vai piem.Krimā ir dzeramā ūdens deficīts.
Ar bankam un slimnīcām vispār nevajag saistīties .
Vajadzēja sakt ar latvisku ūdens brenda nosaukumu :"Pļaviņu ūdens "piemēram ,mums taču iz Pļaviņu Hes ,lai pamaina nosaukumu .
Memory wother neasiocejas ar latvisko ,es no plaukta tadu neņemtu ,jo liktos, ka imports.Ņemtu Siguldas ūdeni .
Mums javeido citi veidi ka izplatīt savu ražojumu ,kā galvu pasargāt no biznesa ideju zagļiem,jo piesledzas telepāti un nolasa ,arī paroles ,kodus,tapēc kabiniet sev rokās ,pirkstos ,kaklā ,ausīs karekļus ,bižuteriju ,lai kāds nezinātu par jums 10 soļus uz priekšu .
Tapēc bankas no kode kartem un kodu kalkulatoriem pargāja ,ka kodu kartes kodus nolasa telepāti ,man pat no Indijas viens latviešu ēbrejs(guru ,astrologs ) piesledzās un atstastija ,ko domāju LATVIJĀ .
Šīs telepātijas metodes, cik zinu Akvilonā apmāca .Vismaz bija vieslektors no Ukrainas ,kurš ar dziedznieku Peipiņu apmācija ,tā arī dziedniecība no attāluma iespējama .

Atbildēt

Beidzot prātīgs vārds

26.01.2021. 22:45

»

Latvija - neizdevusies valsts

Iesper pretī - izņem visu savu naudu no bankām un glabā to skaidrajā. Ja visi tā izdarīs, es gribu redzēt, kurš būs ar zilāku pēcpusi


Tā dara arī bijusī valsts kontroliere. Naudu kontā nedrīkst turēt, cik nu tekošiem komunāliem maksājumiem ...

Jo neviens nevar galvot, vai bankai pietiks elektrības, vai kāds teakais pilsētā neaizdedzinās visus bankomātus un pašu banku neuzspers gaisā. Un līdz ar to visi prasīs skaidru naudu.

Valsts galv kontroliere katru mēnesi iztērēja 5000 €. Vai tas iespējams? Nē, viņa tur zejķē, jo arī netic šai valstij.

Ja nauda ir, tā jātur skaidrā. Ja tā darīs visi un veikalis nelieos norēķinu kartes, bankām un varai tas nepatiks.

Atbildēt

Ej ar savu ienaidnieku līdz galam

26.01.2021. 22:24

»

īstenībā

lūdzu, sāc ar ar idiotisku lēmumu ignorēšanu, tikai izproti un apsver, ko Tu ar savu darbošanos panāksi un kādas iespējamas sekas


Ciparizācijas kompetence liek Levitam un Kariņam pieņemt idiotiskus lēmumus. Ja viņi to nedarīs, idiotiski lēmumi tiks pieņemti pret viņiem terora formā. Bloķējot banku kontus, safabricējot kriminālprocesus. Ciparizācijas kompetences ierēdņiem un pašvaldību vadītājiem, deputātiem utt. uzliek pienākumu rīkoties pēc instrukcijas, rokasgrāmatas, augstāku amatpersonu norādēm. Ja tiek ievērotas instrukcijas, netiek pieņemti subjektīvi lēmumi, “ciparizācijas kompetencē” paaugstina atalgojumu, prēmē utt.

Klasisks piemērs. K. Kariņam piezvanīja no PVO un ieteica uzdot Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”, ko K. Kariņš nekavējoties izdarīja. Pūlis ir personu grupa, kura neapzinās savas tiesības. K. Kariņš pareizi lieto vārdu “pūlis”, to attiecinot uz tautu valstī, kad valsts atteikusies 2020. g. 13. martā no cilvēktiesību ievērošanas. Pūlim, redzams, ir vienalga, ka valsts atteikusies ievērot cilvēktiesības.

Valsts pūļa vakcinācijas sakarā gribēja grozīt krimināllikumu, ar likumu nostiprinot “terorista” priekšstatu sabiedrībā - tā ir persona, kura iebilst varas viedoklim. Personu, kura nepiekrīt vakcinācijai, atsaucoties uz Nirnbergas kodeksu, gribēja pieskaitīt teroristiem. “Ciparizācijas kompetence” lika valdībai izstrādāt šādu priekšstatu, nostiprinot ar likumu.

Tiek plānots ieviest citu priekšstatu arī par teroristu. Runa ir par “etnisko teroristu”.

Ieviestā “ciparizācijas kompetence” vērsta uz mākslīgā intelekta prioritāti pār cilvēcisko viedokli valsts digitālās elektroniskās koncentrācijas nometnes katras personas sociālā kredītreitinga ieviešanai un kotrolei.

Tādēļ ikvienam jau šodien tas jāzin. Digitālajā personu kontrolē VDD personu novērošanas un kontroles dienesta darbinieki rīkojas un rīkosies atbilsoši instrukcijām, nevis pēc sava subjektīvā viedokļa.

Atbildēt

Policijai ir pienākums pakļauties savai vadībai, ar ko līgums

26.01.2021. 21:59

»

Latvija - neizdevusies valsts

Tad pakļauties policijai arī vairs nav pienākums


Privātpersonai nav jāpakļaujas policijai, jo policijas pienākums ir pakļauties likumam.

Privātpersonai ir tiesības policijai nedot savu piekrišanu lietot savus personas datus.

Atbildēt

īstenībā

26.01.2021. 21:05

»

Es zinu, kā jāpretojas

bet par pretošanos nerunā, to dara


lūdzu, sāc ar ar idiotisku lēmumu ignorēšanu, tikai izproti un apsver, ko Tu ar savu darbošanos panāksi un kādas iespējamas sekas.

Atbildēt

26.01.2021. 20:59

»

īstenībā

lai būtu rezultāts, - nevardarbīgi pēc Mahatmas Gandija (1868-1948) stila un parauga vairākām tautām vienlaicīgi, lai globālistiem apgrūtinātu piemērot noslīpēto "skaldi un valdi" polittehnoloģiju...


Reizē ar militārajām mācībām Kaļiņingradā Baltkrievija izsludina neplānotu kaujas gatavības pārbaudi
PASAULĒ Šodien 19:47
Jauns.lv / LETA

Baltkrievija izsludinājusi neplānotu bruņoto spēku kaujas un mobilizācijas gatavības pārbaudi, bet Krievijas Aizsardzības ministrija ziņo par kaujas gatavības pārbaudi Kaļiņingradas apgabalā, vēsta Latvijas Aizsardzības ministrijas izveidotais portāls "sargs.lv".

Atbildēt

Šodien

26.01.2021. 20:55

»

īstenībā

lai būtu rezultāts, - nevardarbīgi pēc Mahatmas Gandija (1868-1948) stila un parauga vairākām tautām vienlaicīgi, lai globālistiem apgrūtinātu piemērot noslīpēto "skaldi un valdi" polittehnoloģiju...


Indijā vakcinē vardarbīgi ar armijas iesaisti.

Nirnbergas kodeksa ignorēšana.

Arī Latvijā to var piemērot.

Problēma ir liekie cilvēki. Un nekontrolējami visa veida vīrusu uzbrukumi un mutācijas, ar kurām nav iespējams cīnīties, jo industrializācija blīvi saspiedusi cilvēkus ar dzīvniekiem. Vīrusi mutē un pāriet uz cilvēku.

Nav “ārkārtas situācija”, bet ir “ārprāta situācija”.

Domāju, ka LV korporācijas VID iekasētie gada ienākumi nav tādi, kādus publisko. Ne tuvu.

Mums visu laiku melo.

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

26.01.2021. 20:50

Šodien ir 26. janvāris. Šī diena ir svinīga un svēta katram Latvijas iedzīvotājam. Pirms simts gadiem Latviju atzina de iure. 1921. gada 26. janvārī Antantes Augstākā padome vienbalsīgi nolēma atzīt Latvijas Republiku par starptautisko tiesību subjektu bez jebkādiem ierobežojumiem. Ir pagājis gadsimts kopš šīs svinīgās dienas. Mūsdienu Latvija ir brīva un plaukstoša valsts. Šajā svētku dienā novērtēsim mūsu brīvību. Cienīsim mūsu valdību. Mīlēsim Latviju. Leposimies ar to, ka mēs esam latvieši. Leposimies ar savu sentēvu valodu – latviešu valodu. Stiprināsim latvietību kopā. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti māla svečturī uz dzīru galda un lūgsim visvareno Pērkonu. Aizlūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – par mūsu valsti un tautu. Lūgsim Pērkona svētību no visas sirds! Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi pasargā mūsu valsti un tautu arī nākamos simts gadus! Latvju Dievi kopš senatnes ir palīdzējuši latviešu tautai. Nezaudēsim ticību sentēvu tradīcijām. Godāsim Pērkonu. Godāsim Latvju Dievus. Darīsim labus darbus. Būsim latvieši gan vārdos, gan darbos. Lai Pērkons mūs svētī! Pērkons svētī Latviju!!!
Ar Tēvzemes mīlestību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvijasRepublika #Latvija #deiure #valstiskums #patriotisms #brīvība #neatkarība #latvieši #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #rituāli #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Atbildēt

īstenībā

26.01.2021. 20:43

»

Kā tad īstenībā jāpretojas, autor?

Baidens un ASV korporācija jau izsaukusi Krievijas karamācības Kaļiņingradā un arī Batkrievija žvadzina ieročus


lai būtu rezultāts, - nevardarbīgi pēc Mahatmas Gandija (1868-1948) stila un parauga vairākām tautām vienlaicīgi, lai globālistiem apgrūtinātu piemērot noslīpēto "skaldi un valdi" polittehnoloģiju.

Mahatma Gandijs ar savu masu protestu tehniku 1947.g. panāca Indijas neatkarību no britu koloniālās aristokrātijas.

Atbildēt

Atbildes uz iesniegumiem

26.01.2021. 20:30

»

īstenībā

nav variants, pēc demokrātiskās ASV parauga pēc trešā zvana IT operators atslēgs telefonu/smartfonu, un kirdik, labāk kā baidena vēlēšanās sūtīt 1 105 000 iesniegumus pa pastu


netiks sniegtas saskaņā ar K. Kariņa rīojumu. Rīkojumu izdos dienas laikā “ārkārtas stāvokļa” apstākļos. Atbildes uz iesniegumiem vienmēr ir bijušas bezjēdzīgas saskaņā ar AT desmit tēzēm par iestādes faktisko rīcību. Nesmīdiniet!

Atbildēt

Iesniegumi no āks miskastē

26.01.2021. 20:27

»

īstenībā

nav variants, pēc demokrātiskās ASV parauga pēc trešā zvana IT operators atslēgs telefonu/smartfonu, un kirdik, labāk kā baidena vēlēšanās sūtīt 1 105 000 iesniegumus pa pastu


jo valsts vairs nestrādā. Satversme nestrādā. LV kā korporācija pastāv slepenos naudas aizdevumu līgumos ar ASV korporāciju. LR ar LR Satversmi vairs nepastāv.

LV korporācija ir ASV korporācijas daļa ar īpašu režīmu.

Atbildēt

Kā tad īstenībā jāpretojas, autor?

26.01.2021. 20:23

»

īstenībā

nav variants, pēc demokrātiskās ASV parauga pēc trešā zvana IT operators atslēgs telefonu/smartfonu, un kirdik, labāk kā baidena vēlēšanās sūtīt 1 105 000 iesniegumus pa pastu


Baidens un ASV korporācija jau izsaukusi Krievijas karamācības Kaļiņingradā un arī Batkrievija žvadzina ieročus.

Mūs plāno nolikvidēt komendantstundu laikā? Vai kā? Kaut kam lielam tiekam gatavoti. Pārāk viss mierīgi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

26.01.2021. 19:31

Uz ielas nejauši noklausījos divu vīriešu sarunu precīzi par tēmu. Viens otram teica, ka ja citas izejas nav, ir jārada režīmam materiālie zaudējumi. Briesmīgas lietas viņš sacīja - iznīcināt ierobežojošas ceļazīmes uz ceļiem, citiem vārdiem, esot jānīcina infrastruktūra, kurai pateicoties režīms pelna. Es personiski esmu redzējis, ka viens vīrelis vnk stāv priekšā pārvietojamajam fotoradaram. Kalngalē tas laikam bija. Cilvēks stāv, kaut ko bakstās telefonā, bet ierīce spēj nofiksēt nemainīgi viņa pēcpusi. :)

Atbildēt

Arta Lejiņa uzdevums ir rakstīt un aicināt pretoties

26.01.2021. 19:26

»

Nopietni?

Parādi priekszīmi! Pie tevis atbrauks un sastādīs adm pār protokolu


Lai nepretotos, bet domātu par pretošanos .. ar komentēšanu. Jo pats neko nepiedāvā - kā pretoties.

Pienāks maijs un uzspīdēs saulīte - aitām atvieglos režīmu. Tās nedomās par pretošanos, bet pateiksies ganiem, ka ir nedaudz brīvākas un pateiksies ganiem par to, ka spīd saulīte!

Septembrī - oktobrī atkal nāks jauni “kovida viļņi” un komendantstundas.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

26.01.2021. 19:23

»

Nopietni?

Sodi sekos sodiem. Samaksāt nespēs neviens. Un ko tālāk? Esam okupēti. Mēs, tauta, vairs neko nelemjam


Sods par to, ka man ir aizdomas, ka kaimiņš ir slims ar covid? Nu, nezinu. Es galu galā formāli aizstāvu režīma intereses.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

26.01.2021. 19:21

»

Visi līdz šai dienai pilda, ko no viņiem prasa

Biedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”, biedrība vai kas tur “Tautas varas fronte”, “Brīvības braucienu” dalībnieki paklausīgi izbeidza politiskos protestus, kas diktatūras laikā šodien Latvijā aizliegti...


Biedrības rīkojas pārāk taisnvirzienveidīgi. Vajag izsludināt "Brīvības braucienu" uz Daugavpili, savākties pie Doles, bet braukt uz Liepāju.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

26.01.2021. 19:18

»

Jā, bet

Šveiku jau ir ieslēguši visi policisti, kas pāruzcītīgi vajā cilvēkus gan dienu, gan nakti. Vai tad tā kontrole par dažādu "mājsaimniecību" cilvēku atrašanos vienā mašīnā nav klaunāde?! Tikai cilvēkiem šī klaunāde izmaksā ļoti dārgi. Un valdība šādai klaunādei var tikai applaudēt...


Zvani policijai 20 reizes dienā un saki, ka Tev ir aizdomas, ka tajā un taja auto ir cilvēki no dažādām mājsaimniecībām. Izliecies, ka atbalsti to, kas notiek, rīkojies aktīvi, bet kā prātu izkūkojis.

Atbildēt

LV ir ārkārtas stāvoklis ar komendantstundām, liegti politiskie protesti

26.01.2021. 19:17

»

Vai valdība atradusi instrumentu?

Tas ir hibrīdkarš no ārpuses caur valdību pret tautu. Valdībai liek tautu turēt sliktā noskaņojumā un bailēs. Kāpēc? Lai valdība var justies droša no tautas un tā to iedrošina pildīt pavēles no ārpuses...


Ko pret mums slepeni gatavo bez tautas vairākuma akcepta un balsojuma par vai pret? Demokrātijas vairs nav. LR Satversme nestrādā.

Kas notiek? Tāds ir jautājums.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

26.01.2021. 19:15

»

Visi līdz šai dienai pilda, ko no viņiem prasa

Biedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”, biedrība vai kas tur “Tautas varas fronte”, “Brīvības braucienu” dalībnieki paklausīgi izbeidza politiskos protestus, kas diktatūras laikā šodien Latvijā aizliegti...


Nepareizi saprati. Zvanīt uz policiju 65 reizes dienā par to, ka kaut kur pie žoga tusējas bariņš no dažādām mājsaimniecībām (vai līdzīgi). Un tā … kādi 1000 cilvēki reiz 65 zvani 65000 zvani diennaktī. Aizrīsies ātri vien. Ja policija nebrauc - zvanīt vai rakstīt iekšlietu ministram. Ja vara pārstāj reaģēt - iziet ielās protestā par to, ka valsts mūs nesargā no ļaunā covid. Iet vēl tālāk - rakstīt depešas (kādus pāris tūkstošus e-pastu) Pasaules Veselības organizācijai. Ja vara vēlas mūs padarīt par plānprātiņiem, tad pēc laika lai uzzina, ka nekas nav destruktīvāks par idiņu ar ideju.

Atbildēt

Vai valdība atradusi instrumentu?

26.01.2021. 19:01

»

Jā, bet

Valdība ir atradusi ideālu instrumentu ar ko savaldīt protestētājus. Tas ir tāds mērens spēriens pa naudas maku. Aprēķins ir pareizs. Tiem dažiem simtiem, kas uzdrīkstējusies protestēt, iegriež kārtīgus naudas sodus. Pārējiem, kas lūr no aizkrāsnes uzreiz čuriņa sāk raustīties. Kuram gan maciņā ir lieki...


Tas ir hibrīdkarš no ārpuses caur valdību pret tautu. Valdībai liek tautu turēt sliktā noskaņojumā un bailēs. Kāpēc? Lai valdība var justies droša no tautas un tā to iedrošina pildīt pavēles no ārpuses.

ASV pie varas ir ultraliberāļi, bet Zālamana plāns ir atgūt parādu no Krievijas, ar ko savulaik Krievijai samaksāja par Krimu, izveidojot ebreju impēriju.

The Ekonomist bildīte rāda, ka šobrīd pastāv kodolkara draudi. Ierobežota kodolkara.

Putinam pili uzdāvināja Krimā. Tā nav viņa un viņa radu.

Vai nu plāno Lielo Eiropu no Lisabonas līdz Vladivastokai.. ar Vatikāna varu .. vai Jauno Babilonu ar sarkano Ķīnas komunismu.. mums visiem tā vai citādi nonākot digitālajā elektroniskajā koncentrācijas nometnē. Ebreji ir gan tur, gan citur. Ebreju impērijas trijos standartos!

Navaļnijs jaunatni aicina ielās? Kāpēc? Tāpēc, ka jaunatne redz tikai netaisnību. Kremlis jau izdod likumu, ka sodīs jauniešu vecākus.

Kam tas viss? Lai vairāk būtu neapmierināto un ir gatavība gāzt režīmu, radot vietā citu. Lielā Eiropa vai Jaunā Babilona?

Putinam uzdāvinātā pilī Krimā ebreji plāno parakstīt Jalta 2 līgumu. Caur Trampu tas neizdevās.

Atbildēt

peldošā tupele Milda

26.01.2021. 17:55

»

nika zaglim

Kad algas vietā saņemsi švābistu piedrukāto pabalstu un patēriņa limitu, varēsi sulīgi ierēkt par sevi


Pirmos desmit tūkstoš kampējus kad noņems no trases, tad sasmirdušais gaiss Latvijā paliks mazliet tīrāks.
https://youtu.be/HD-fflf4d0I

Atbildēt

Jā, bet

26.01.2021. 17:41

»

Visi līdz šai dienai pilda, ko no viņiem prasa

Biedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”, biedrība vai kas tur “Tautas varas fronte”, “Brīvības braucienu” dalībnieki paklausīgi izbeidza politiskos protestus, kas diktatūras laikā šodien Latvijā aizliegti...


Valdība ir atradusi ideālu instrumentu ar ko savaldīt protestētājus. Tas ir tāds mērens spēriens pa naudas maku. Aprēķins ir pareizs. Tiem dažiem simtiem, kas uzdrīkstējusies protestēt, iegriež kārtīgus naudas sodus. Pārējiem, kas lūr no aizkrāsnes uzreiz čuriņa sāk raustīties. Kuram gan maciņā ir lieki divi tūkstoši?! Rezultātā - klusums un miers. Ak, jā - vēl jau notiek bļaustīšanās sociālajos tīklos. Bet arī to drīz piegriezīs. Ar sodiem par naida runu, ar sodien par viltus ziņām, ar portālu pašcenzūru bailēs no soda naudām...

Atbildēt

ASV

26.01.2021. 17:36

sāk atgādināt PsrS,kad valsti vadīja veci kraķi/Čerņenko,Andropovs,Brežņevs/,kad drīz vien pēc iecelšanas amatā vajadzēja rīkot varenas bēres.

Atbildēt

Jā, bet

26.01.2021. 17:29

»

Latvija - neizdevusies valsts

Vēl viena protesta forma ir ieslēgt muļķi un pāruzcītīgi pildīt visu, ko no tevis prasa. Tā, kā to darīja plānprātiņš Šveiks. Saprotams, ka visas ūbernopietnās prasības kļūst par klaunādi


Šveiku jau ir ieslēguši visi policisti, kas pāruzcītīgi vajā cilvēkus gan dienu, gan nakti. Vai tad tā kontrole par dažādu "mājsaimniecību" cilvēku atrašanos vienā mašīnā nav klaunāde?! Tikai cilvēkiem šī klaunāde izmaksā ļoti dārgi. Un valdība šādai klaunādei var tikai applaudēt.

Atbildēt

Uguns oglēs

26.01.2021. 17:28

»

vaksācijs

Paldies Artim , esam lamatās , bet tās vēl nav aizcirtušās


vēl gruzd. Vējš var uzpūst negaidīti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...