Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ivars Vītols

28.05.2015. 08:21

»

mrgs

Nu tāds viens kā lembergs, var sev un citiem arī atmet. Šī filozofija, ka viņš "var sev un var citiem", vnk izraisa sliktu dūšu. Kroplīga domāšana, jo viss, ko šis "tontons", božijoduvančiks, ir varējis - ir privatizējis to, ko sastrādāja citi, faktiski apzogot citus...


Pievienojos, tik ar piebildi
ka dzīvojam 4. Maija republi-
kā, nevis LR, tā ir nozagta.
Ar nelielām atrunām valsti
prihvatizēja padomju nomenkla
tūra un iestājās mežonīgā ka-
pitālisma periods, kurš nav beidzies!

Atbildēt

skorceni

27.12.2013. 18:43

tie komunisti pie varas ir visu laiku.BERJOZKINS nav viengais.tikai LV var pie varas but okupacijas rezhima vecie darbinieki.zhidkomunisti un slepkavnieki...

Atbildēt

tagad viņš uz sočiem brauc

21.12.2013. 16:30

tagad Eiropu nevajag, droši viens sieva liek.

Atbildēt

kurus laida ur ārzemēm

21.12.2013. 16:30

par ko runājam

Atbildēt

Mjā

20.12.2013. 08:53

Tipiska pakaļā līdēja biogrāfija...

Atbildēt

tautas modrā acs

19.12.2013. 17:47

uzprasiet voldemāra dēlam par ko viņš no Valmieras dabūja aiziet

Atbildēt

Liliana UK

19.12.2013. 15:26

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


PUBLICEJIET TO DZEJU ATSEVISKI- VISS KOREKTI UN TAISNIGI UN LOTI TIESHI.

Atbildēt

19.12.2013. 14:30

Raksta autoram būtu jāciena sava valoda vismaz tik daudz, lai tā atbilstu noteiktajām gramatikas normām, par stila nebaudāmību pat nerunājot.

Atbildēt

Gramatiķis

19.12.2013. 10:26

"viesis, un sirds"
Pamatskolas gramatika - ir teikuma daļas, starp kurām nav jāliek komats pirms "un", ja šīs daļas vieno kāda kopīga teikuma daļa. Jā, piekasos, bet skumji, ka nezinām savu gramatiku, bet rakstām grāmatas...

Atbildēt

uz ko mēs ceram?

19.12.2013. 09:34

tautas vēlētu prezidentu? Ieklausieties apkārt. Tas būs urbanovičš. Rīgas variants, ja tas viss paliks kā bijis.

Atbildēt

autoram

19.12.2013. 09:32

gadās, ka par ES miljoniem sapērk digitālās šujmašīnas par miljoniem, projekts beidzas, kas notiek? Projekta mērķis -šujmašīnas nenolietot.
Kas ir ekonomisks noziegums?

Atbildēt

N.Māstrihts

19.12.2013. 09:31

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Latvijā šodien tiek ieviesta jauna „vāciešu-žīdu” kārtība ar ES un eiro ieviešanu gribam to vai negribam, šos pasākumus atbalstot NA/VL.


Kad jauna latviešu partija nāks pie varas, tā iztīrīs Latviju no visiem mēsliem – žīdiem un veciem latviešu komunistiem, jaunās „vāciešu-židu” kārtības ieviesējiem Latvijā ar ES birojiem.

Tiesās arī tos latviešus, kas atbalstījuši vecos komunistus to noziegumos un visus ierēdņus, kas apzināti piedalījušies „vāciešu-židu” jaunās kārtības šodien Latvijā ieviešanā ar visām ES struktūrām, to birojiem Latvijā.

Vācieši šodien vairs neuzdrošinās paši ierasties Latvijā, bet iesūta vācu kretīnu Joran Steinhauer, kas radījis, izplata un dzied dziesmu „Paldies latiņam!”, latviešiem pat īsti neizprotot šīs dziesmas saturu. Dziesmas saturs pauž pateicību latviešiem par to nabadzību, kas radusies latviešiem, LVL piesaistot eiro atbalstam.

Krievi ar žīdu komunistiem , vācieši ar „vāciešu-židu” jauno kārtību Latvijā latviešiem Latvijā ir atņēmuši gan savu naudu, gan pašnoteikšanās tiesības, turpina okupēt Latviju ar ES (PSRS nomainot uz ES),– ieviešot Latvijā jauno „vāciešu-židu” kārtību ar eiro, vāciešiem šodien piespiedu kārtā "izvedot" latviešu lēto darbaspēku uz Vāciju netīrajiem darbiem pansionātos un cūku fermās.

Atbildēt

autoram

19.12.2013. 09:30

Izlasīju uzvārdu 'kaļinka', ekonomikas noziegumu apkarotājs, tāds patreiz aktuāls uzvārds

Atbildēt

autoram

19.12.2013. 09:28

lūdzu skaidrojiet nesaprotošajiem
-LUB bija Valsts akciju sabiedrība,
-privāta ar Valsts daļu, tad cik balsos bija valstij un kas pārstāvis
-privāta banka
no esošajiem dokumentiem, kur bankas nosaukums mainās katrā dokumentā, nesapratu

Atbildēt

Aramess

19.12.2013. 08:55

Garais gabals pārliecināja, ka Bērziņš ir bijis tieši tāds, kādam vajadzēja būt tā laika latvietim. Tādi bija apstākļi, un tā vajadzēja dzīvot. Citādi nevarēja. Ja iedziļinātos to dzīvē, kurus uzskata par svētbildēm, (O.Vācietis, I.Ziedonis, J.Stradiņš) atklātos apmēram tas pats, izņemot piedalīšanos privatizācijā. Galvenais, ka vienmēr centies mācīties, sisties uz priekšu, izmantot iespējas. Tur ir gan viss labais, morāliski pamatotais, gan arī ne visai simpātiskais, no šo laiku pozīcijām raugoties. Bet tā dzīvoja lielākā daļa padomju laika latviešu. Tie, kuri nedzēra un neslaistījās. Disidenti bija desmit bezprāši, un tādu pozīciju nevarēja prasīt no visiem. Ja nebūtu privatizācijas laika darījumu, Bērziņš būtu gandrīz ideāls šā laika prezidents. Centīga latvieša dabai visatbilstošākais.Meklēt utis tā laika dzīves pozīcijā ir nožēlojama rīcība.

Atbildēt

mrgs

19.12.2013. 00:03

Nu tāds viens kā lembergs, var sev un citiem arī atmet. Šī filozofija, ka viņš "var sev un var citiem", vnk izraisa sliktu dūšu. Kroplīga domāšana, jo viss, ko šis "tontons", božijoduvančiks, ir varējis - ir privatizējis to, ko sastrādāja citi, faktiski apzogot citus.
Līdz kaula smadzenei amorāls tips, tāpat kā visa viņu noziedzīgā valmieras grupa ar nejēgām škēlēm, greiškalniem un tml. kučinskiem. Tas ir jūsu padomju valsts prezidents, tas nav manas valsts prezidents. Necienīgs.

Atbildēt

Guntis

18.12.2013. 23:48

Izsakoties īsi, Bērziņš nekad nav kautrējies "savējiem" izdalīt svešu naudu. Par sevi arī nav aizmirsis.
Interesanti, kur atrastos un ko darītu šis cilvēks, ja tad būtu piedzimis kādā kapitālistiskajā valstī?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....