Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Antūns Peizdulōcis

20.01.2019. 15:03

»

Vēstures dārznieks

Savdabīgi, Grantiņa "kungs" uzskata, ka viņam vienīgajam ir tiesības uz patiesības un likvidācijas monopolu. Tikai un vienīgi. Norādīt, kuri ir pareizi un nepareizi, kuri kaitīgi un derīgi. Nesākot lieku polemiku, šis bija rksturīgs boļševikiem, trockistiem, komunāriem un Tomasso Kampeanellas Saules...


Ja tu runā ar dievu- tā ir lūgšana. Ja dievs runā ar tevi- tā ir šizofrēnija.

Grantiņš dzird balsi :

Atceros, kā bija ar uzsaukumu 14. jūnija manifestācijai, – kādu nakti pamodos divos un dzirdēju balsi: "Tev jānoorganizē 14. jūnijs!"

https://www.tvnet.lv/4984372/helsinkiesi-vini-bija-sakuma

šiziķis , kurš mīž gultā un negāja armijā....

Atbildēt

Pagrīdnieks

20.01.2019. 14:54

»

Atbrivotajs

Malacis! Slava Ukrainai ! Stukacus pie kauna staba


Jebkurš, kurš sadomā, piesakās.... izziņa ir formaliāte...60 eiriki, starp citu, nav 30 sudraba graši.... http://www.sdincukalns.lv/jaunumi/params/post/1452805/?utm_source draugiem.lv&utm_medium say&utm_campaign post_1822947831

Te ir tālejošs nodoms. Tie, kuri snieguši pareizi pareizu roku pareizi pareizā izvēlē , pēc gadiem varēs pretendēt uz pareizo pabalstu....

Atbildēt

P.S.

20.01.2019. 13:20

»

urā, biedri

aizmirsi piebilst, ka plānā ietilpst...


Nu slikti būs, Andrej Bubinduss & Artur Priedīt, slikti būs... .Netanjahu un Putins drīz rotās laternas..., tā kā kas aizstāv vairs nebūs.... Jums pašiem būs jākāpj laternās un "jāpakabinās"... . Slikti būs... !

Atbildēt

Vēstures dārznieks

20.01.2019. 13:17

»

L.Grantiņš H-86

Cik naski Lato publicē krievžīdu uztraukumu, tā norādot, kurš būtu likvidējams


Savdabīgi, Grantiņa "kungs" uzskata, ka viņam vienīgajam ir tiesības uz patiesības un likvidācijas monopolu. Tikai un vienīgi. Norādīt, kuri ir pareizi un nepareizi, kuri kaitīgi un derīgi. Nesākot lieku polemiku, šis bija rksturīgs boļševikiem, trockistiem, komunāriem un Tomasso Kampeanellas Saules pilsētas nākotņu cēlējiem, sarkanās nākotnes cēlējiem. Tieši tamdēl Linards tik krasi aizstāv sarkanos latviešu strēlniekus, jo latviešu strēlnieki viņam ir tikai sarkanie, pārējie nav pieminēšanas ar labu vērti. Citējam sarkano priekšsteču aizstāvi Linardu un ieklausāmies īstenā komisāra valodā;
" Kāpēc L. Grantiņam, kurš aizsāka aktīvo Atmodu, vēl šodien lauž kaulus tāpat kā toreiz un aizliedz atgriezties Tēvzemē ?

Un ārprāta augstākā pakāpe- pret L. Grantiņu jau gadiem tiek uzturēta apsūdzība: varmācīgā valsts varas gāšanā un nacionālā naida kurināšanā, par ko draud 10. g. cietums !

Lūk, tagad sapratāt, kāpēc šī PROBLĒMA tiek nesaprotamā veidā pacelta tādos augstumos. Tā arī ir atbilde uz raksta sākumā izsacīto „iemeslu“ ? Lai “mazie cilvēciņi” plēstos ap šo tēmu, bet neaiztiktu pašu L. Muciņu un viņa komandu, kura redzama uz foto !

Ja šie deģenerāti nav jānošauj, tad kāpēc ir izgudrotas šautenes ?

Nāvi, tikai un vienīgi nāvi, visiem(kopā ar viņu rijīgajām ģimenēm) šiem Latvijas bendēm !

15.01.19 L. Grantiņš

Atbildēt

Yes

20.01.2019. 13:15

»

Jānis

Malacis Ratkevičs. Vismaz kāds ne tikai muti brūķē, bet arī reāli sargā Eiropu no Kremļa agresijas


Gan jau brūķē mutē mazos ukru zēnus par eiropas labumiem

Atbildēt

G.A pilnvarota pārstāvja rājiens

20.01.2019. 12:32

»

Josifs Šnobelmanns

Mums ir liels prieks, ka mūsu globālkluba šīs zemāk citētās letiņu valsts izaugsmes koncepcijas izstrādē piedalījies vietējās nozīmes klubs Tautas tribunāls. Īpašu pateicību izsakām šī vietējās perifērijas nākotnes grūto uzdevumu izpildes brīvprātīgajam, sarakstu sastādītājam, kluba Tautas tribunāls...


Ar patiesām skumjām konstatējam, ka aptrakušas personas J. Š. un LG H-86 atklātā tekstā pieļauj informācijas noplūdi, kuri ne tikai kompromite mūsu visu kopīgo cēlo ideju, izrāda necieņu mūsu dižo senču veikumam jau no Madzīnī un Pēters Stučkas laikiem, bet pieļauj neapzinīgām personām publicitātē atklāt mūsu tīklvida aktīvistu klubiņus. Klubs -21 vismaz bija no cienījamām personām, kuras mazāk muldēja, bet vairāk darīja. Uzdodu par pienākumu apzinīgiem biedriem vest pārrunas ar biedriem LG H-86 un J. Š. , par pārkāpumu, kurš apdraud visu mūsu stabilitāti, veikt pārrunas visos klubos un aktīvistu kolektīvos.

Atbildēt

urā, biedri

20.01.2019. 12:31

»

Josifs Šnobelmanns

Mums ir liels prieks, ka mūsu globālkluba šīs zemāk citētās letiņu valsts izaugsmes koncepcijas izstrādē piedalījies vietējās nozīmes klubs Tautas tribunāls. Īpašu pateicību izsakām šī vietējās perifērijas nākotnes grūto uzdevumu izpildes brīvprātīgajam, sarakstu sastādītājam, kluba Tautas tribunāls...


aizmirsi piebilst, ka plānā ietilpst :

1) grantiņa svinīga iejāšana Rīgā pa dzelceļa tiltu - uz baltas ķēves. ļaužu pūļi metīs puķes un sauks oazianna varonim, aleluja glābējam !

2) notiks svinīgie dievkalpojumu par godu notikumam visās baznīcās, izņemot sinagogu un krišnaītu namu,

3) grantiņam tiks piešķirts ģenerālisimusa tituls , kas dod tiesības nēsāt arī PSRS nozīmīti Udarņik socialističeskogo truda, baltkrievijas sudraba medaļu tāllēkšanā - jo pirma vieta vienmēr tomēr būs Lukašenko,

4) 20 decembrī būs jāsvin KGB diena- ņemot Grantiņa sadarbību ar čeku _ slaveno runu LPSRS televīzijā!

Atbildēt

Josifs Šnobelmanns

20.01.2019. 12:18

»

L.Grantiņš H-86

Cik naski Lato publicē krievžīdu uztraukumu, tā norādot, kurš būtu likvidējams


Mums ir liels prieks, ka mūsu globālkluba šīs zemāk citētās letiņu valsts izaugsmes koncepcijas izstrādē piedalījies vietējās nozīmes klubs Tautas tribunāls. Īpašu pateicību izsakām šī vietējās perifērijas nākotnes grūto uzdevumu izpildes brīvprātīgajam, sarakstu sastādītājam, kluba Tautas tribunāls garīgajam līderim, sakarniekam un kuratoram. Tā turpināt, kurator.Un $Es gribētu izbeigt samazgu liešanu uz viena no viedākām galvām iekš letiņu maldinātās tautas, visatklātākam un godīgākam aktīvistam paaudžu paaudzēs, kura spalva tautas tribunālā ļauj mums atklāt tās neiespaidomajamās personas iekš bauru zemes, kuras vairs nebūs iespēja pārliecināt.
Četru gadu (2019.-2022.) plāns Latvijas protektorātam. Nododams izpildei visu 13. Saeimas esošās, nākamās un faktiskās koalīcijas partiju atslēgas cilvēkiem.
1. Politikā. Galvenais politiķu uzdevums – veicināt sabiedrības sašķeltību un pilnīgu dezorientāciju. Maksimāli veicināt pamatnācijas – t.i. latviešu – emigrāciju no valsts.
2. Veselības aprūpē. Nolūkā samazināt sociālā budžeta izmaksas maksimāli veicināt vecākās paaudzes kontingenta mērķtiecīgu optimizāciju, izmantojot medikamentu cenu beziemesla pieaugumu un medicīniskās aprūpes nepieejamību. Sabiedrības maksātnespējīgo daļu (neatkarīgi no vecuma) norobežot no neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumiem.
3. Izglītībā. Veicināt fiziski un garīgi nenobriedušās jaunatnes pilnīgu visatļautību un debilizāciju, lai attīstītu viņos necieņu un agresiju pret vecākiem un skolotājiem. Nacionālajām minoritātēm jau no pirmās klases pilnībā izskaust iespēju mācīties savā dzimtajā valodā. Skolās no 7 gadu vecuma ieviest obligātu mācību priekšmetu, kas balstīts homoseksuālisma propagandā. Eksaktās zinātnes – matemātiku, fiziku, ķīmiju – padarīt par fakultatīvām, lai nepiesārņotu pilnīgi tukšo prātu.
4. Finansēs. Noteikt skaidras naudas izmantošanas absolūtu aizliegumu budžeta iestādēs strādājošajiem. Pārējiem iedzīvotājiem ieviest atskaišu sistēmu par katriem iztērētajiem 100 eiro. Veicināt iedzīvotāju čipizāciju, pirms tam sabiedriskajā TV izvēršot propagandu par šā soļa nepieciešamību ceļā uz valsts uzplaukumu. Lai nerastos valsts pārvaldes darbinieku menedžmenta problēma, šo kategoriju nepieciešams čipizēt pirmām kārtām. Šajā sakarā pozitīvs piemērs jārāda valsts augstākajām amatpersonām. Palielināt valsts virtuālo ārējo aizdevumu līdz 30 miljardiem eiro un nodrošināt procentu savlaicīgu atmaksu, nepieciešamības gadījumā maksimāli palielinot visus iespējamos nodokļus iedzīvotājiem un uzņēmumiem.
5. Ekonomikā. Nodrošināt atlikušo valsts uzņēmumu vai to daļu kotēšanu biržā un pāriešanu mūsu īpašumā. Ar nodokļu sistēmas un murgainu atskaišu palīdzību pilnībā iznīdēt mazo un vidējo biznesu. Tā vietā veicināt mikromājražotāju biznesu, to padarot par vienīgo izdzīvošanas iespēju. Pilnībā aizliegt naudas ieplūšanu no ārzemēm, sevišķi no Ķīnas, Krievijas un citām BRICS un NVS valstīm. Veicināt esošo ražošanas uzņēmumu aiziešanu no valsts. Nepārtraukti (vismaz reizi gadā) palielināt visa veida nodokļus. Regulāri ieviest jaunus maksājumus par jebkura veida enerģiju. OIK pakāpeniski pārveidot sistēmā, kuras rezultātā šis maksājums dubultotos.
6. Valsts aizsardzībā. Turpināt palielināt (četru gadu laikā līdz 8% no IKP) militāros izdevumus. Turpināt iepirkt kaujas apstākļos nevajadzīgo, norakstīšanai paredzēto tehniku un iekārtas par cenu, kādu mēs jums norādīsim. Nepieciešamības gadījumā bez šķēršļiem nodrošināt vidējās darbības raķešu izvietošanu visā Latvijas protektorāta teritorijā, ne tikai pie austrumu robežas.
7. Valsts pārvaldē. Nodrošināt, lai valsts svarīgākajos amatos nonāk cilvēki, kuriem nav morālu vai reliģisku aizspriedumu, realizējot šajā direktīvā definētos uzdevumus.
Vēlot panākumus šīs direktīvas izpildē, un lai Lucifers Jūs svētī! –
Gabriels Apfelbaums, Ložas Lucifers pilnvarotais pārstāvis

Atbildēt

...

20.01.2019. 11:57

Šādu rakstu varēja ievietot tikai prokremlins un Putlerists vai arī autoram ir problēmas ar to, ka Janka viņam kaut kur kāju aizliecis priekšā! Ukrainas atbalstīšana cīņā pret Krieviju ir atbalstāma nevis nosodāma.

Atbildēt

Jānis

20.01.2019. 10:24

Malacis Ratkevičs. Vismaz kāds ne tikai muti brūķē, bet arī reāli sargā Eiropu no Kremļa agresijas.

Atbildēt

lauķis

20.01.2019. 06:48

»

Politmācība par tuk-tuk Grantiņu

jautājums : kura tauta valda amērikā...


ASV Latviju jau trīsreiz pārdeva , kāpēc lai nebūtu ceturtās reizes.
Neka personīga , tikai rebes.

Atbildēt

Politmācība par tuk-tuk Grantiņu

20.01.2019. 00:31

»

Pauls S.

Slikti būs, Andrej, slikti būs, Andrej Bubinduss ! Par stučīšanu Baltu klubā tevi uzdurs uz mieta


jautājums : kura tauta valda amērikā??

jautājums: kam stučī šabesgojs grantiņš un ar to plātās:

6. Stučīšana jaunajos laikos :

Tieši Pupura dēļ es sastrīdējos ar Aivaru Gardu un, tad arī sapratu, ka abi kalpo netik daudz Latvijas, kā Krievijas drošības dienestiem. Pupurs sniedza interviju Gardas laikrakstam, kurā viņš, neskatoties uz to, ka bija ASV armijas virsnieks, pavēstīja, ka NATO un ASV, ja būs konflikts ar Krieviju, Latvijai palīgā nenāks. Tā bija atklāta Krievijas provokācija pret latviešu tautu- panikas sēšana !
Ar kādām tiesībām ko tādu var atļauties ASV armijas virsnieks ?
Tiesības, protams, ka nav, bet ir pienākums, jo to pavēlēja Krievijas- Izraēlas slepenie dienesti.

LRTT par to nekavējoties ziņoja NATO un ASV pārstāvniecībām Latvijā.

Ilgi nevajadzēja gaidīt, kad Pupurs „izlidoja” no ASV armijas.

LRTT, kad ASV vēstniece Dž. Gārbere slepus apmeklēja SC fīrera Urbanoviča Latgales īpašumus, arī par to informēja ASV un NATO iestādes…. Arī ilgi nebija jāgaida, kad žīdiskās izcelsmes kundze tika atsaukta.
Kāds sods šim „disidentam”, kura vārds ir K. Pupurs, tiks piemērots, kad Latvijā atjaunos Tiesiskumu, domāju, ka nav jāpaskaidro ?!

L. Grantiņš 16.02.16

https://tautastribunals.eu/?p 30833

Atbildēt

Pauls S.

20.01.2019. 00:15

»

8 klašu absolventa Paziņojums

...


Slikti būs, Andrej, slikti būs, Andrej Bubinduss ! Par stučīšanu Baltu klubā tevi uzdurs uz mieta !

Atbildēt

8 klašu absolventa Paziņojums

19.01.2019. 22:46

»

Ņirga

Āzi Grantiņ.. likvidēt Latvijā visus, kuri nejūsmo par jauno mesiju Linardo un viņa krāniņu- tribunālu, gatavs un sola tikai pats Linards Grantiņš. Nekarties vaļā no sevis savārītā. Jo, kas ieiets, tas jaizdzer Būs jaizstgrbj, ja Tev, rotkaļa biedri, tas ir saprotamāk
"Ievērojot Latvijas PSR Konstitūcijas 49. un 50.pantu, mēs nolemjam dibināt grupu, kura sekos, kā tiek ievērotas mūsu tautas ekonomiskās, kultūras un indivīda tiesības.
Apņemamies atklāti, bez cenzūras un spiediena no ārpuses, informēt starptautiskās organizācijas par pārkāpumiem, kas tiek izdarīti pret mūsu tautas materiālajām un garīgajām vērtībām, kā arī pret pašu tautu.
Mūsu princips — aizšķērsot ceļu meliem un teroram. Dot visām tautām brīvi izvēlēties savu attīstības ceļu. Ievērot Helsinku apspriedes nobeiguma dokumentā izvirzītos principus.
Grupu nolemjam nosaukt Helsinku vārdā.


Normāls apzinīga padonju ļautiņa paziņojums, ievērojot Latvijas Padomju Sociālistisko Republikas KOnstitūciju ! Viss štokos + Helsinku nosaukums: Lai dzīvo Montana, Lee un Levi Štrauss džinsi un Kolorādo vaboles!

Atbildēt

Ņirga

19.01.2019. 22:42

»

L.Grantiņš H-86

Kremlis ir Telavivas darba instruments


Un tu esi mesija, kurš stāv pāri Radītājam...

Atbildēt

Ņirga

19.01.2019. 22:37

»

L.Grantiņš H-86

Ka tik nu Patāpovs nav tas pats A.P. Vajadzīga diskusija, bet “diskusantu” nav, vai ne, Artur ? Tāpēc diskusiju klubs jāizveido pašam. Tā, Artur,kad diskutē pats ar sevi, ir prāta sairšanas augstākā pakāpe- šizofrēnija ! ----------- https://tautastribunals.eu/?p 48092


Kurš no Latvijā dzīvojošiesm un pie pilna prāta un saprašanas esošiem nav pagodināts tavā tribunālā?
Atverot tribunālu, tajā nav vienīgi bomži, prostitūtas, kriminālie un narkodīleri. Vai tribunāls ir kriminālo un narkodīleru pasūtījums?

Atbildēt

Miškaģjors

19.01.2019. 22:37

»

Ņirga

Āzi Grantiņ.. likvidēt Latvijā visus, kuri nejūsmo par jauno mesiju Linardo un viņa krāniņu- tribunālu, gatavs un sola tikai pats Linards Grantiņš. Nekarties vaļā no sevis savārītā. Jo, kas ieiets, tas jaizdzer Būs jaizstgrbj, ja Tev, rotkaļa biedri, tas ir saprotamāk


tak L.G. ir vecs čekas stabulē pūtējs - kā smuki deklamēja čekistu dzejolīti padomju televīzijā, ar čekas svētību un ciemakukuli kabātā aizbrauca uz Rietumvāciju, Pupuru stučīja amerikāņiem, Leonardu- židiem...īsts padomju patriots, tikai boļševiku armijā šamo neņēma, ka mīza gultā....

Atbildēt

Pauls S.

19.01.2019. 22:13

»

A.P.

Būs slikti, ai kā būs slikti,,,,,,viens kārs, otrs žēlastības neizmēros un tā jūs te abus gaidīs kā mesijas...viens no vecuma jau sagrabējis, otru pa mīšanu gultā nemaz armijā neņēma, nezin no kura gala plinte lādējāma....par maz laikam drošības policisti tam soda mēru spriedējam iedeva štangā, i tagad...


Andrej, nu baigi slikti būs, kad tavu karti Kangeris izmetīs no maisa. Dabōsim tevi, vecīt, rokā, lai arī kur tu slēptos. Izspiedīsim tevi kā sapuvušu citronu un iemetīsim kanālā nēģiem, jo ziepes no tāda puvekļa sakausēt neizdosies ! Un kurš tad pirktu tādas bubindusīgas ziepes, kuras smird pēc čekas puvekļiem ?

Atbildēt

Ņirga

19.01.2019. 22:12

»

L.Grantiņš H-86

Cik naski Lato publicē krievžīdu uztraukumu, tā norādot, kurš būtu likvidējams


Āzi Grantiņ.. likvidēt Latvijā visus, kuri nejūsmo par jauno mesiju Linardo un viņa krāniņu- tribunālu, gatavs un sola tikai pats Linards Grantiņš. Nekarties vaļā no sevis savārītā. Jo, kas ieiets, tas jaizdzer Būs jaizstgrbj, ja Tev, rotkaļa biedri, tas ir saprotamāk.

Atbildēt

Ņirga

19.01.2019. 22:08

»

L.Grantiņš H-86

Ka tik nu Patāpovs nav tas pats A.P. Vajadzīga diskusija, bet “diskusantu” nav, vai ne, Artur ? Tāpēc diskusiju klubs jāizveido pašam. Tā, Artur,kad diskutē pats ar sevi, ir prāta sairšanas augstākā pakāpe- šizofrēnija ! ----------- https://tautastribunals.eu/?p 48092


Šķiet, ka vecais hedoniķis- stukačieties-parajoniķis Linardo būs pārpīpējies opiju.. viņam visur rādās ēnas no personām, kuras viņš ir apgānijis un tagad viņam no šīm personām metas bailes.... Un visos komentāros un stūros rēgojas un lien ārā mošķi ar apgānīto sejām....

Atbildēt

P.S.

19.01.2019. 21:26

»

A.P.

laikam esi sadzēries pārraudzētas Stelpes paniņas + sapīpējies padomju laika ražojuma linojeumu....ja jau esi lietas kursā par čekai nodoto mantu piesavināšanu, tad...


Slikti, Andrej, slikti būs ! Nekur tu nepamuksi un vai tad būs kur mukt ? Parādīsim tavus donosus tiem,kurus tu stučiji un lieta nokārtosies pati no sevis. Sekas izārstēs cēloni ! Tu visus Baltu kluba biedrus esi "aprakstījis" un žēlastība tev netiks izrādīta, saprati ?

Atbildēt

Pauls Stelps

19.01.2019. 18:47

»

A.P.

vai Linards Grantiņš nosttučīja židietei latviešu patriotu un nacionālistu


Gribētu savam kolēģim Andreja Bubindusa(A.P.) kungam atgādināt, ka aplejot citus ar mēsliem, pats tīrāks nepaliksi.Tavi senči boļševiku okupācijas laikā nodarbojās ar latviešu izvešanu un nodošanu čekai, izvesto, un čekai nodoto mantas piesavināšanā. Tas viss, ja nemaldos, bija Cīravā. Interesanti, ka tas viss pazudis no interneta. Domāju, Andrej, ka tev vajadzētu mūs "Baltu klubu" atstāt, kamēr neesi ar negodu izraidīts.Tu dari mums visiem kaunu !

Atbildēt

Arturs P.

19.01.2019. 14:45

»

L.Grantiņš H-86

Kremlis ir Telavivas darba instruments


eu, čekas sadarbības partneris+ vecs āžu āzis, bet tos stučīšanas stiķus un niķus nost nemet:


"...............bet tieši Linards Grantiņš pārsūtīja Izraēlas vēstniecei fragmentu no Leonarda Inkina publicētā teksta, par kuŗu viņu tagad tiesā....."

https://www.latvietis.lv/index.cgi?action 9

Atbildēt

...

19.01.2019. 14:16

»

antons mikoss

Nomierinies. Neliešiem nav tautības. Levits ir krievu pasaules nostiprinātājs...


Jā , paldies par sveicienu , tikai Šelomovs Putins ir Krievijas kapracis.

Atbildēt

antons mikoss

19.01.2019. 14:07

»

...

Bet ko lai dara ja Levits ir cionistu kurmis


Nomierinies. Neliešiem nav tautības. Levits ir krievu pasaules nostiprinātājs.
Es nevainoju tautību, bet analizēju katra indivīda veikumu un viņu sabiedrotos. Nupat putlers apsveica visus, kuri cīnās par krievu pasauli. Levit un NA nodevēji. Jums sveiciens no putlera- rašistu-fašistu cara!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

19.01.2019. 13:53

»

...

Bet ko lai dara ja Levits ir cionistu kurmis


Kremlis ir Telavivas darba instruments !

Atbildēt

...

19.01.2019. 13:27

»

antons mikoss

Un tas ir par tematu kremļa bot


Bet ko lai dara ja Levits ir cionistu kurmis?
Un kāda jēga lamāt kremli ja tur saimnieko tie paši cionisti?

Atbildēt

antons mikoss

19.01.2019. 13:15

»

:)

zināmais pensis mikoss ienīst gan vilkus, gan lāčus


Un tas ir par tematu kremļa bot?
Lai nāk cilvēks ar identitāti, vislabāk no NA vadības un pastāsta kāpēc jāapbalvo kremļa kurmis Levits par krievu pasaules nostiprināšanu Latvijā.
Laiks darbojas pret jums kremļa boti un NA siles rukši.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

19.01.2019. 11:40

»

antons mikoss

Krimā pēc dembeļa PSRS un Varšavas līguma valstīs tika nomitināti militārie penši. Tā bija galvenenā zaļo cilvēciņu bāze okupācijas veikšanai. Dombasā un citur gar Ukrainas robežām tā sērga izplatījās pēc ļaunuma impērijas scenārija...


Tieši tā, Levits nav tikai vienkāršs plēsoņa, bet jau vampīra statusam pielīdzināms. NA ir savu eksistenci praktiski beigusi, jo izvirza tieši šo sātanistu. Mēs redzējām, ka tieši Dzintars ar Melbārdi "likvidēja" LATVISKUMU, nomainot to ar nacionālo ! Ir zināms, ka abi šie "politikāņi" ir jebrejiskas izcelsmes(R. Dzintars ir M. Vulfsona dzimtas pārstāvis, tātad, vilks aitas ādā) !

Atbildēt

antons mikoss

19.01.2019. 11:20

Krimā pēc dembeļa PSRS un Varšavas līguma valstīs tika nomitināti militārie penši. Tā bija galvenenā zaļo cilvēciņu bāze okupācijas veikšanai. Dombasā un citur gar Ukrainas robežām tā sērga izplatījās pēc ļaunuma impērijas scenārija.
Visu labas gribas cilvēku pienākums ir pretoties brīvas tautas pakļaušanai.
Minētais Jānis no NA ir darījis labu darbu.
To nevar teikt par NA spici. Viņi neatlaidīgi par Latvijas precidentu grib iešmugulēt E.Levitu, kurš atbildīgs par 100 000 līdzīga kontingenta atstāšanu Latvijā. Parakstīja nolīgumu un par atalgojumu tika aizrotēts uz naudīgu amatu ES.
Varētu saprast, ka to virzītu Saskaņa, jo Levits nodrošināja tai arvien pieaugošu vēlētāju skaitu un valdīšanu galvaspilsētā.
Ar šo aicinu NA biedrus patriekt atklātos kremļa kurmjus no vadības, tādējādi demostrējot protestu pret tādu politiku.
Ja tas nenotiks,tad nākošajās vēlēšanās sagaidāms Sudrabas liktenis.

Atbildēt

vari necensties

19.01.2019. 02:49

»

Potapovs

Pareizi tur rakstīts: "Šī grupējuma dalībnieki, kā zināms, sevi izreklamējuši par «īstiem latviešiem», «savas tautas un kultūras aizstāvjiem...


tu, aškenazu šļahtič, ar savu naidu pret latviešiem NEKAD netiksi cienīts Latvijā, tāpat, kā Polijā un Izraēlā!
Interesanti, par kurienes "īsto" tu pats sevi uzskati ??

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

18.01.2019. 23:25

»

Potapovs

Pareizi tur rakstīts: "Šī grupējuma dalībnieki, kā zināms, sevi izreklamējuši par «īstiem latviešiem», «savas tautas un kultūras aizstāvjiem...


Ka tik nu Patāpovs nav tas pats A.P. Vajadzīga diskusija, bet “diskusantu” nav, vai ne, Artur ? Tāpēc diskusiju klubs jāizveido pašam. Tā, Artur,kad diskutē pats ar sevi, ir prāta sairšanas augstākā pakāpe- šizofrēnija ! ----------- https://tautastribunals.eu/?p 48092

Atbildēt

dundžs

18.01.2019. 20:11

zinam famīliju

Atbildēt

Uldis

18.01.2019. 19:42

»

pārvadnieks

pieprasu sinonīmu turpinājumu


sinonīmu turpinājums izvemsies kad kārtējo reizi appīpēšos spaisu vai aizliešu mordulenciju !

Atbildēt

pārvadnieks

18.01.2019. 17:44

»

nu

ratkevičs nav latvisks uzvārds, drīzāk krievu, poļu


aškenazi no Baltkrievijas

Atbildēt

Potapovs

18.01.2019. 17:08

»

Potapovs

Paldies par rakstu "KĀ AKLIE DUNDURI KARSTĀ LAIKĀ". Tādi viedokļi tajos laikos, man tas ir neliels atklājums. Varbūt jums ir zināms, varbūt kaut kur tādi raksti ir apkopoti


Pareizi tur rakstīts: "Šī grupējuma dalībnieki, kā zināms, sevi izreklamējuši par «īstiem latviešiem», «savas tautas un kultūras aizstāvjiem»"
Tātad jau tad bija tāda pārādība, tādi cilvēki, drīzāk es pat teiktu tā ir tehnoloģija.
Un vēl precīzi: "Ja tā, tad kāpēc šie «nacionālie patrioti» savai kopai devuši tipiski importētu, bet nevis latvisku nosaukumu?"
Pareizi, cīnītāji par "brīvību", tikai nosaukumi ārzemju, tas vien pasaka daudz jau pašā sākumā.

Atbildēt

Potapovs

18.01.2019. 16:49

»

A.P.

1. Sākumā tā saukto grupu vadīja 1950. gadā dzimušais liepājnieks Linards Grantiņš. Viņš beidzis astoņas klases. Pašreiz L. Grantiņš par apzinātu izvairīšanos no apmācībām armijā izcieš viņam piespriesto sodu...


Paldies par rakstu "KĀ AKLIE DUNDURI KARSTĀ LAIKĀ". Tādi viedokļi tajos laikos, man tas ir neliels atklājums. Varbūt jums ir zināms, varbūt kaut kur tādi raksti ir apkopoti?

Atbildēt

jiks

18.01.2019. 16:28

Vēl vien ar galvu slims latviešu latvietis, kurš māk dzīvot kā uts uz citu rēķina. Garīgs kroplis. Tiko kaut kas mainīsies viņš būs stukaču pirmajā piecniekā. Smerdeklis....

Atbildēt

Juris

18.01.2019. 16:14

Šitos puišeļus sūda pasaules glābējus, kas tirgo narkotikas Ukrainas karavīriem un moči viņiem galvas smadzenes vajadzētu tiesāt un izraidīt no LV valsts. Tur iespējams arī iztirgoti no NBS nozagtie ieroči un palīglīdzekļi.

Atbildēt

reptilis

18.01.2019. 16:12

Jā...ā,Latvijas nelabvēļiem satraukums:))...-un tas priecē! Gribēju pielikt - ...neizdodās,tātad + un - attiecība nav ticama.

Atbildēt

Labāks Pietiek lasītājs

18.01.2019. 15:52

Komercpriekšlikums.Ja "Pietiek lasītājs" raksta,tad 1,20 EUR par vārdu no viltus Pietiek lasītāja..Off-topic komentāri 4,12 EUR par vārdu.Priekšapmaksa!Tā celsies gan skaitīšanas,gan rakstīšanas prasmes.

Atbildēt

+

18.01.2019. 13:41

»

A.P.

O čekistu sadarbības partneris izlīdis no vēstures miskastes


par šiem apgalvojumiem prasītos iesniegt kādus pierādījumus :)

Atbildēt

Potapovs

18.01.2019. 13:40

»

to Potapovs

Jums, smirdīgiem fašistu izdzimteņiem līdz pat jūsu drīzam galam, ģenētiskā atmiņā paliks sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītie kerzaviki. WWII ierakstīja vismelnākās lappuses visā jūsu, bidlu apkaunojošā vēsturē


Latviešu bērnudārzs, latviešu skola (tur pat krievu valodas stundas man nekad nav bijušas, izvēlējos vācu un angļu), draugi pārsvarā latviešu, ja neteikt tikai. Krievijā nekad nēesmu bijis, ja vien neteikt, ka dzimis LPSR. Televizoru neskatos jau sen, ja vien sportu, kad mūsējie spēlē.
Tāpēc nevaru saprast, ko tu naciķi tur murgo?

Atbildēt

Uldis

18.01.2019. 12:59

»

Fēlis

A varbūt tevi zarā uzraut, boļševiku cūka


atkal kārtējā akūta pilnmēness sindroma lēkme dermoliberastu zombijiem...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...