Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

žutems

05.03.2018. 14:53

Izpratne par savu resursu nepietiekamību tomēr netraucēja god.vēstules rakstītājam uzņemt šo biznesu un pat iekasēt komisiju.

Atbildēt

anna

05.03.2018. 12:39

NU un kas ar modernās māksas muzeja kolekciju notiks? Ministres kundze krājumu nodeva AB bankas rokās. Gaidam.

Atbildēt

Done

05.03.2018. 08:47

Es domāju, ka varēja tirgot personalizētās biļetes.

Atbildēt

Lai veicas, Ērik !

05.03.2018. 04:42

»

Komponists

Interneta veikala šefs ir vecs onkuls, tāpēc viņam liekas, ka ir ļoti gudrs un dzīves pieredzējis. Kā jau lielākoties liekas pensijas vecuma cilvēkiem... Ir jau atšķirība starp gudru un viltīgu


Ir gan gudrs, gan izglītots, gan pieredzējis, un tieši tik vecs cik vajag lai visu to optimāli apvienotu. Arī skeptisks, ironisks un paškritisks. Zina ko dara tālu uz priekšu. Tās lētās "bietes" viņam neiestumt. Un "ziepes" arī nederēs. To jūs, resnie siles cūkas, ziniet, tāpēc mēģiniet čakarēt smadzenes Dziesmu Svētku tautai... Pataupiet to visu paši sev, sistēmas troļļi.

Atbildēt

Ja kas

05.03.2018. 04:28

Par šo tēmu komentāri un saites ir nobloķēti citās .lv mājas lapās. Viss notiek. Tas tikai pierāda ka LV viss ir zem kontroles un šī tēma varas bandai nevēlama. Jāsecina ka arī kiberuzbrukumi nav nejauši, un tos organizē sistēma. Dziesmu Svētki taču ir maksimāli jāpabojā...

Atbildēt

Beka

04.03.2018. 23:19

Vēl tikai atliek cerēt , ka TV vai internets ,, neuzsprāgs", lai varētu mierīgi visu skatīties pa brīvu

Atbildēt

Karote

04.03.2018. 21:57

Vienkārši vajag vairāk koncertus organizēt!
Elementāri!

Atbildēt

vai Pietiekam pietiek?

04.03.2018. 20:28

»

bet kāpēc man uz normāla pārlūka

vispār neveras PIETIEK...


It is not a browser problem, insecure ciphers will be blocked byOS or/and browsers now or in near future.
This is a configuration problem of the webserver using such old and insecure ciphers.

The URL you mentioned above has no problem with current Vivaldi 1.0.403.15! It uses TLS and a high secure cipher.

I dont know where you need SSL3 +RC4 in our days.

Atbildēt

bet kāpēc man uz normāla pārlūka

04.03.2018. 20:09

vispār neveras PIETIEK?
Met ārā kļūdu:

This site can’t provide a secure connection

www.pietiek.com uses an unsupported protocol.

The client and server don't support a common SSL protocol version or cipher suite. This is likely to be caused when the server needs RC4, which is no longer considered secure.

Atbildēt

PIETIEK

04.03.2018. 19:41

»

Tarakaans

PIETIEK, neesmu IT speciālists bet jūsu rakstus vairs nevar nosheerot feisbukaa, nezinu ko juus esat sadarijushi. Varbūt var ko palabot


Sakarā ar masīvajiem DDoS uzbrukumiem serverim šī funkcija pašlaik nedarbojas. Tikko situācija normalizēsies, funkciju atjaunosim.

Atbildēt

Žaneta Akantjeva

04.03.2018. 16:26

Neveicas NA ar kuļturku, ne ar "ministriem".

Atbildēt

opā

04.03.2018. 15:31

Loģiski ieteikumi. Visa problēma ir faktā, ka pieprasījums pēc biļetēm n-tās reizes pārsniedz piedāvājumu. Tādēļ arī visas rindas, sistēmas kāršanās, utt. Piemēram, sistēma uzkara, jo ir tik daudz pieprasījumu vienlaicīgi, ka tas pielīdzināms DDoS uzbrukumam. Kāpēc ir tik liels pieprasījums? Jo biļešu cenas ir neadekvāti zemas (daudzi cilvēki būtu gatavi maksāt krietni vairāk, kur arī parādās tirgus spekulantiem). Tātad cenas ir jāceļ pašiem, jānodod cenu noteikšana privātajiem vai izplatīšana ir jāsadala n-tajos sīkos kanālos (pašvaldības). Kāpēc valsts vispār dotē Dziesmu svetkus, ja tie ir tik populāri un rīkošanas izmaksas mierīgu varētu nosegt ar biļešu tirdzniecību?

Atbildēt

Nulle

04.03.2018. 14:52

Melbarde kaa ministre ir absoluta nulle! Maak tikai uzkapt uz skatuves un novavulot tizlus savarstijumus.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

04.03.2018. 14:25

Arï 2023.gadä nekas nemainīsies.
Kas var būt labāks šai valstij par simts tūkstošu pazemotu pilsoņu.

Atbildēt

hahaha

04.03.2018. 14:24

Redz, un tagad Melbārde beidzot vēstuli ir izlasījusi.:)))

Melbārde: Nākamo Dziesmu un deju svētku biļešu tirgotāju varētu izraudzīties starptautiskā konkursā vai rīkot biļešu izlozi
Rīga, 4.marts, LETA. Nākamo Dziesmu un deju svētku biļešu tirgotāju varētu izraudzīties starptautiskā konkursā vai rīkot biļešu izlozi, aģentūrai LETA pauda kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).

Viņa norādīja, ka pašreizējā Dziesmu un deju svētku maksas pasākumu biļešu izplatītāja SIA "Biļešu paradīze" vienlaicīgi spēj nodrošināt ne vairāk kā 1000 pieprasījumu.

"Acīmredzot Latvijā nav pakalpojuma sniedzēja, kas operatīvi var sniegt pakalpojumu 100 000 un vairāk pircēju. Iespējams, lai piesaistītu pakalpojumu sniedzēju, kurš vienlaicīgi var apkalpot vairākus simtus tūkstošu pieprasījumu un nepieciešamības gadījumā nodrošināt arī biļešu tirdzniecību kasēs, nākotnē mums jārīko starptautisks konkurss vai arī jāatgriežas pie scenārija rīkot biļešu izlozi," atzina Melbārde, uzsverot, ka, rīkojot nākamos Svētkus tiks izvērtētas visas iespējas.

Tāpat, pēc ministres domām, Latvijas Nacionālajam kultūras centram (LNKC) kā svētku rīkotājam kopā ar "Biļešu paradīzi" jāveic biļešu tirdzniecības trūkumu analīze un jāpiedāvā labāki risinājumi operatīvākai biļešu iegādei.

Attiecībā uz biļešu izlozes principa ieviešanu Dziesmu un deju svētku rīkošanas procesā Melbārde skaidroja, ka šāda pieeja izvērtēta jau pēc iepriekšējiem svētkiem. Citviet pasaulē biļešu izlozes rezultātā tiekot izvēlēti tie cilvēki, kuri var iegādāties biļetes - šāda prakse nereti tiekot izmantota sporta pasākumu rīkošanā.

Pēc ministres domām, lai ieviestu šādu izlozes principu, būtu nepieciešamas lielas investīcijas loterijas sistēmas izveidē un uzraudzībā. Tāpat jārēķinās, ka Latvijā tik liels pieprasījums pēc biļetēm ir tikai uz Dziesmu un deju svētkiem, līdz ar to jaunieviestā sistēma tiku izmantota vien reizi piecos gados.

Melbārde uzsvēra, ka pieprasījuma samazināšana, ceļot biļešu cenas, šajā gadījumā nav uzskatāma par risinājumu, jo Dziesmu un deju svētki ir nacionāli svētki, kuru cenu politika ir jāsaglabā tāda, lai biļeti varētu atļauties cilvēki ar dažādu līmeņu ienākumiem.

Atbildēt

asdfgh

04.03.2018. 14:01

»

Arturs

Interneta veikala šefs māca kultūras ministei, kurai mav izglītotu padimnieku


nu kaa redzams, kultuuras ministrei padomnieki ir idioti un pati ar iisti nejeedz taaadus procesus noorganizeet...

a viirelis pareizi raksta..... ir vairaaki varianti, kaa izvairiities no shaadiem suudiem... tik neviens negrib tos variantus...

Atbildēt

Kas tā par 100 gadi,

04.03.2018. 13:54

ja pat tās atzīmēšanas gadadienā nevarēja noorganizēt šos svētkus pa brīvu tautai, kā tautas svētkus. Milzīgas naudas tiek tērētas dažādu surogātu veidošanai pilsētā un citur, bet tur, kur piedalās tautas daļa no visas Latvijas, kur cilvēki grib parādīt savus darba augļus- dziesmas ,dejas,radošās darbnīcas un t.t.,tika sarīkota PSRS stila tirgošanās gari garās rindās un cilvēku krāpšana visos iespējamos variantos internetā.

Atbildēt

kāda nu kultūra par zagtu naudu

04.03.2018. 13:27

...................

Atbildēt

Kāds

04.03.2018. 12:35

Ar atbilstošām zināšanām IT jomā to rindā stāvēšanas javaskriptu esot varēts apiet. Man neizdevās.

Atbildēt

Komponists

04.03.2018. 11:38

»

Arturs

Interneta veikala šefs māca kultūras ministei, kurai mav izglītotu padimnieku


Interneta veikala šefs ir vecs onkuls, tāpēc viņam liekas, ka ir ļoti gudrs un dzīves pieredzējis. Kā jau lielākoties liekas pensijas vecuma cilvēkiem... Ir jau atšķirība starp gudru un viltīgu.

Atbildēt

Arturs

04.03.2018. 11:26

Interneta veikala šefs māca kultūras ministei, kurai mav izglītotu padimnieku?

Atbildēt

Uldis

04.03.2018. 11:02

»

mja

Sapīgi lasīt, cilvēks visu saprot izsaka loģiskus priekšlikumus ... un kāpēc man kā nodokļu maksātājam jāuztur šada bezsmadzeņu ministre, kāpēc Naļivaiko kungs šodien tiek zākāts? ... un nekas nemainīsies


Pavisam cita lieta, apmaksāt Vienotības tikumiskā līdera, Rinkēviča un viņa vīra dārgos ārzemju vojāžus un elitāro gej-klubu apmeklējumus. Ir jāatjauno cietumsods par sodomiju, lai tādi, kā tu, cietuma cehā šūtu darba cimdus, nevis izkārnītos internetā.

Atbildēt

Uldis

04.03.2018. 10:55

»

tam Republika®️

Tu Baibiņu nezākā!Viņa esot makten laba un savu lietu pieprot.Tusējas ar administratoriem un NA parādniekiem un vienmēr sev siltu vietiņu un pildu bļodu dabon


Nav tāda čekas un bandītu mauka, kā bankrotējušais Savicka kājslauķis, Voviks Dombrovskis un viņa varza.

Atbildēt

piektais variants

04.03.2018. 09:16

par godu simtgadei pasākumu organizēt par brīvu.Tad tur ieradīsies vairāk tie, kuriem patiesi interesē dziedāšana un dancošana un mazāk būs snobu...

Atbildēt

Tarakaans

04.03.2018. 09:15

PIETIEK, neesmu IT speciālists bet jūsu rakstus vairs nevar nosheerot feisbukaa, nezinu ko juus esat sadarijushi. Varbūt var ko palabot???

Atbildēt

Jautājums

04.03.2018. 09:06

Vecais komunists te smadzenes pūderē. Ja nespēj piedāvāt normālu IT nodrošinājumu, tad nav ko pieteikties uz konkursu. Ja valstī nav pieejamas atbilstošās tehnoloģijas, tad ārvalstīs noteikti tādas ir, turklāt atkritīs pamatotas aizdomas par rindas apiešanu un biļešu iedalīšanas savējiem.

Atbildēt

Ff

04.03.2018. 08:55

Es nesaprotu no priekšlikumiem kur ir problema lai patreiz pats kungs nodroshinatu bilesu tirdzniecibu interneta? Šķībi programmētais softs piekļuvei? Vai par maz naudas ko nokāst no tirdzniecības.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

04.03.2018. 08:49

Naļivaiko priekšlikums nr1 ir gana sakarīgs un loģisks.

Atbildēt

Ha ha

04.03.2018. 08:37

Viss ir vislabākajā kārtībā. Maija Kūle paskatījās spogulī un pasmaidīja: satraukumam nav nekāda iegansta, stimula, cēloņa, motīva, avota, pirmsākuma. „Jābūtības vārdi” 21.gadsimtā un turpmāk būs latviešu tautas identificējošā, integrējošā, interpretējošā, iedvesmojošā, atskaņojošā, ģenerējošā, ģeopolitizējošā, konsolidējošā, kolorējošā, kontemplatīvējošā, meditējošā, mudinošā, stumjošā, bīdošā, kanonizējošā, konceptualizējošā, kolekcionējošā, tabuizējošā, traktējošā, definējošā, dekonstruējošā, trenējošā, translējošā, tracinošā, terapeitizējošā, hormonālā, preventīvā, saudzējošā, selekcionējošā, segmentējošā, segregējošā, sensibilizējošā, sensitivizējošā, sistematizējošā, somnambulizējošā, trepanējošā, trenažējošā, trallinošā, tirpinošā, ucinošā, analītiskā, taktiskā un stratēģiskā bībele. „Jābūtības vārdi” būs vispusīgi sazarota idejiskā platforma latviešu tautai līdz tās pastāvēšanas galam. Viņas, Maijas Kūles, grāmata kalpos kā latviešu tautas kolektīvā un neizdzeramā garīgā aka.

Atbildēt

Jānis

04.03.2018. 08:32

»

mja

Sapīgi lasīt, cilvēks visu saprot izsaka loģiskus priekšlikumus ... un kāpēc man kā nodokļu maksātājam jāuztur šada bezsmadzeņu ministre, kāpēc Naļivaiko kungs šodien tiek zākāts? ... un nekas nemainīsies


Es neredzu loģiku nevienā teikumā, kuru izteicis Naļivaiko. Ja konkursā uzvarēja minētā firma, tad tai arī bija jānodrošina piekļuve biļetēm. Tāds Naļivaiko šoreiz grib nogāzt visu šo biļešu šļuru no slimās galvas uz veselo.

Atbildēt

Seniora murgs

04.03.2018. 08:27

Pēc tāda Naļivaiko priekšlikuma vispirms būtu jāizvērtē šī cilvēka loģiskums. Es saprotu, kāpēc ministre neatbildēja- katram murgojumam jau nav iespējams atbildēt. Večukam liekas, ka izdomājis kaut ko Nobela prēmijas cienīgu, bet faktiski pats sapinies savos priekšlikumos un tos sarežģījis tā, ka "domādams neizdomāsi".

Atbildēt

lauķis

04.03.2018. 07:31

Nu jau cunderi ar iepriekšējiem skolēnu deju un dziesmu svētkiem aizmirsušies , aizmirsīsies arī šitie tūdi.
Galvenais lai elektorāts izpilda svu pilsonisko pienākumu un nobalso par saviem parazītiem.

Atbildēt

Xoro

04.03.2018. 07:19

Man patīk meitenes ar gariem deguniem... viņām kā novērots ir izcili kutekļi...

Atbildēt

mjs

04.03.2018. 05:44

Visnožēlojamākā nespējnieku partija ir tieši VL TB LNNK, kas savu trulumu piesedz ar nacionālo ideju ..

Atbildēt

mja

04.03.2018. 05:42

Sapīgi lasīt, cilvēks visu saprot izsaka loģiskus priekšlikumus ... un kāpēc man kā nodokļu maksātājam jāuztur šada bezsmadzeņu ministre, kāpēc Naļivaiko kungs šodien tiek zākāts? ... un nekas nemainīsies

Atbildēt

tam Republika®️

04.03.2018. 01:27

Tu Baibiņu nezākā!Viņa esot makten laba un savu lietu pieprot.Tusējas ar administratoriem un NA parādniekiem un vienmēr sev siltu vietiņu un pildu bļodu dabon.

Atbildēt

Ja mums būtu

04.03.2018. 01:22

pietiekami veselā saprāta, pietiekami drosmes, pietiekami vienotības (ne partijas!), lai ATTEIKTOS no šī BALAGĀNA un vismaz Latvijas simtgadē parādītu varas mafijai savu nostāju: visa pilnā estrāde ar dziedātājiem - un absolūts klusums! Neviens never vaļā muti un nostāv visu koncerta laiku! Tāpat dejotāji - iznāk, apsēžas zemē un nekust! Un skatītāju rindās - tikai varas parazīti izbrīnītiem un izbiedētiem ģīmjiem - neviena cita skatītāja! Lūk, ar to varētu teikt, ka latviešu tauta ir kaut ko vērta un sāk savu atdzimšanu.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

04.03.2018. 01:00

;)))

Ir sacīts: "Kur aitas un auni - tur cirpēji."

Un, arī: "Skola maksā naudu, kā zināms. Bet – tiem, kas nejēdz vai pat nevēlas mācīties, tas maksā nesalīdzināmi dārgāk, jo šiem skolas naudu nākas maksāt visu mūžu un arvien lielāku." ;)

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

Atbildēt

Alkatība

04.03.2018. 00:43

tovarišč Naļivai-KO? nepieminēja visbūtiskāko, variantu, jo tas nekādi neatbilst alkatīgās valsts varas mafijas un biznesmeņu interesēm - nokāst maksimāli daudz no tautas, neskatoties uz to, ka visi sarīkojumi tāpat tie finansēti no budžeta un dalībnieku brīvprātīgā, neatalgotā ieguldījuma.
Šo masu psihozi nekādi nevar saukt par svētkiem! Mums jau labu laiku NAV ne DZIESMU SVĒTKU, ne DEJU SVĒTKU - ir tikai pietuvināto un izredzēto pulciņa savtīgs bizness uz tautas gara mantojumu sargājošo un kopjošo cilvēku rēķina... un arī tiem pamanās uzspiest apšaubāmas "vērtības", kas nekādi neatbilst latviešu tautas kultūras tradīcijām!
Ja gribat svētkus - izmetiet no savām kroplajām, degradētajām smadzenēm par tādu terminu "ieejas biļete" - ticiet man - nebūs patiesībā tā Mežaparka estrāde nemaz tik pārpildīta, bet tie būs īsti un patiesi SVĒTKI!

Atbildēt

ha

04.03.2018. 00:13

ko tas ģenderis buratino,vispar speej,...vina tacu no NA

Atbildēt

vcb

03.03.2018. 23:48

A par ko lai cepās tie, kam šāds pasākums neinteresē un biļetes nevajaga? Aļo, mēs esam apdalīti!!!

Atbildēt

juris

03.03.2018. 23:20

»

xxx

ielogojos un tiku pie Bilesu paradīzes riņķojošā apla un solījuma, ka tūdaļ būs 11.15, logs atvērās pirkšanai plkst. 20.00...


Kaut kam jau logs atvērās arī agrāk..... Tāpēc jau internetā ir sludinājumim par.....

Atbildēt

juris

03.03.2018. 23:18

Kultūras ministre, varbūt arī kulturāla un sirsnīga ,bet kā nozares ministre- 0 vērtībā.Arī šoreiz korumpētība uzsita augstu vilni.....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...