Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

žutems

05.03.2018. 14:53

Izpratne par savu resursu nepietiekamību tomēr netraucēja god.vēstules rakstītājam uzņemt šo biznesu un pat iekasēt komisiju.

Atbildēt

anna

05.03.2018. 12:39

NU un kas ar modernās māksas muzeja kolekciju notiks? Ministres kundze krājumu nodeva AB bankas rokās. Gaidam.

Atbildēt

Done

05.03.2018. 08:47

Es domāju, ka varēja tirgot personalizētās biļetes.

Atbildēt

Lai veicas, Ērik !

05.03.2018. 04:42

»

Komponists

Interneta veikala šefs ir vecs onkuls, tāpēc viņam liekas, ka ir ļoti gudrs un dzīves pieredzējis. Kā jau lielākoties liekas pensijas vecuma cilvēkiem... Ir jau atšķirība starp gudru un viltīgu


Ir gan gudrs, gan izglītots, gan pieredzējis, un tieši tik vecs cik vajag lai visu to optimāli apvienotu. Arī skeptisks, ironisks un paškritisks. Zina ko dara tālu uz priekšu. Tās lētās "bietes" viņam neiestumt. Un "ziepes" arī nederēs. To jūs, resnie siles cūkas, ziniet, tāpēc mēģiniet čakarēt smadzenes Dziesmu Svētku tautai... Pataupiet to visu paši sev, sistēmas troļļi.

Atbildēt

Ja kas

05.03.2018. 04:28

Par šo tēmu komentāri un saites ir nobloķēti citās .lv mājas lapās. Viss notiek. Tas tikai pierāda ka LV viss ir zem kontroles un šī tēma varas bandai nevēlama. Jāsecina ka arī kiberuzbrukumi nav nejauši, un tos organizē sistēma. Dziesmu Svētki taču ir maksimāli jāpabojā...

Atbildēt

Beka

04.03.2018. 23:19

Vēl tikai atliek cerēt , ka TV vai internets ,, neuzsprāgs", lai varētu mierīgi visu skatīties pa brīvu

Atbildēt

Karote

04.03.2018. 21:57

Vienkārši vajag vairāk koncertus organizēt!
Elementāri!

Atbildēt

vai Pietiekam pietiek?

04.03.2018. 20:28

»

bet kāpēc man uz normāla pārlūka

vispār neveras PIETIEK...


It is not a browser problem, insecure ciphers will be blocked byOS or/and browsers now or in near future.
This is a configuration problem of the webserver using such old and insecure ciphers.

The URL you mentioned above has no problem with current Vivaldi 1.0.403.15! It uses TLS and a high secure cipher.

I dont know where you need SSL3 +RC4 in our days.

Atbildēt

bet kāpēc man uz normāla pārlūka

04.03.2018. 20:09

vispār neveras PIETIEK?
Met ārā kļūdu:

This site can’t provide a secure connection

www.pietiek.com uses an unsupported protocol.

The client and server don't support a common SSL protocol version or cipher suite. This is likely to be caused when the server needs RC4, which is no longer considered secure.

Atbildēt

PIETIEK

04.03.2018. 19:41

»

Tarakaans

PIETIEK, neesmu IT speciālists bet jūsu rakstus vairs nevar nosheerot feisbukaa, nezinu ko juus esat sadarijushi. Varbūt var ko palabot


Sakarā ar masīvajiem DDoS uzbrukumiem serverim šī funkcija pašlaik nedarbojas. Tikko situācija normalizēsies, funkciju atjaunosim.

Atbildēt

Žaneta Akantjeva

04.03.2018. 16:26

Neveicas NA ar kuļturku, ne ar "ministriem".

Atbildēt

opā

04.03.2018. 15:31

Loģiski ieteikumi. Visa problēma ir faktā, ka pieprasījums pēc biļetēm n-tās reizes pārsniedz piedāvājumu. Tādēļ arī visas rindas, sistēmas kāršanās, utt. Piemēram, sistēma uzkara, jo ir tik daudz pieprasījumu vienlaicīgi, ka tas pielīdzināms DDoS uzbrukumam. Kāpēc ir tik liels pieprasījums? Jo biļešu cenas ir neadekvāti zemas (daudzi cilvēki būtu gatavi maksāt krietni vairāk, kur arī parādās tirgus spekulantiem). Tātad cenas ir jāceļ pašiem, jānodod cenu noteikšana privātajiem vai izplatīšana ir jāsadala n-tajos sīkos kanālos (pašvaldības). Kāpēc valsts vispār dotē Dziesmu svetkus, ja tie ir tik populāri un rīkošanas izmaksas mierīgu varētu nosegt ar biļešu tirdzniecību?

Atbildēt

Nulle

04.03.2018. 14:52

Melbarde kaa ministre ir absoluta nulle! Maak tikai uzkapt uz skatuves un novavulot tizlus savarstijumus.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

04.03.2018. 14:25

Arï 2023.gadä nekas nemainīsies.
Kas var būt labāks šai valstij par simts tūkstošu pazemotu pilsoņu.

Atbildēt

hahaha

04.03.2018. 14:24

Redz, un tagad Melbārde beidzot vēstuli ir izlasījusi.:)))

Melbārde: Nākamo Dziesmu un deju svētku biļešu tirgotāju varētu izraudzīties starptautiskā konkursā vai rīkot biļešu izlozi
Rīga, 4.marts, LETA. Nākamo Dziesmu un deju svētku biļešu tirgotāju varētu izraudzīties starptautiskā konkursā vai rīkot biļešu izlozi, aģentūrai LETA pauda kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).

Viņa norādīja, ka pašreizējā Dziesmu un deju svētku maksas pasākumu biļešu izplatītāja SIA "Biļešu paradīze" vienlaicīgi spēj nodrošināt ne vairāk kā 1000 pieprasījumu.

"Acīmredzot Latvijā nav pakalpojuma sniedzēja, kas operatīvi var sniegt pakalpojumu 100 000 un vairāk pircēju. Iespējams, lai piesaistītu pakalpojumu sniedzēju, kurš vienlaicīgi var apkalpot vairākus simtus tūkstošu pieprasījumu un nepieciešamības gadījumā nodrošināt arī biļešu tirdzniecību kasēs, nākotnē mums jārīko starptautisks konkurss vai arī jāatgriežas pie scenārija rīkot biļešu izlozi," atzina Melbārde, uzsverot, ka, rīkojot nākamos Svētkus tiks izvērtētas visas iespējas.

Tāpat, pēc ministres domām, Latvijas Nacionālajam kultūras centram (LNKC) kā svētku rīkotājam kopā ar "Biļešu paradīzi" jāveic biļešu tirdzniecības trūkumu analīze un jāpiedāvā labāki risinājumi operatīvākai biļešu iegādei.

Attiecībā uz biļešu izlozes principa ieviešanu Dziesmu un deju svētku rīkošanas procesā Melbārde skaidroja, ka šāda pieeja izvērtēta jau pēc iepriekšējiem svētkiem. Citviet pasaulē biļešu izlozes rezultātā tiekot izvēlēti tie cilvēki, kuri var iegādāties biļetes - šāda prakse nereti tiekot izmantota sporta pasākumu rīkošanā.

Pēc ministres domām, lai ieviestu šādu izlozes principu, būtu nepieciešamas lielas investīcijas loterijas sistēmas izveidē un uzraudzībā. Tāpat jārēķinās, ka Latvijā tik liels pieprasījums pēc biļetēm ir tikai uz Dziesmu un deju svētkiem, līdz ar to jaunieviestā sistēma tiku izmantota vien reizi piecos gados.

Melbārde uzsvēra, ka pieprasījuma samazināšana, ceļot biļešu cenas, šajā gadījumā nav uzskatāma par risinājumu, jo Dziesmu un deju svētki ir nacionāli svētki, kuru cenu politika ir jāsaglabā tāda, lai biļeti varētu atļauties cilvēki ar dažādu līmeņu ienākumiem.

Atbildēt

asdfgh

04.03.2018. 14:01

»

Arturs

Interneta veikala šefs māca kultūras ministei, kurai mav izglītotu padimnieku


nu kaa redzams, kultuuras ministrei padomnieki ir idioti un pati ar iisti nejeedz taaadus procesus noorganizeet...

a viirelis pareizi raksta..... ir vairaaki varianti, kaa izvairiities no shaadiem suudiem... tik neviens negrib tos variantus...

Atbildēt

Kas tā par 100 gadi,

04.03.2018. 13:54

ja pat tās atzīmēšanas gadadienā nevarēja noorganizēt šos svētkus pa brīvu tautai, kā tautas svētkus. Milzīgas naudas tiek tērētas dažādu surogātu veidošanai pilsētā un citur, bet tur, kur piedalās tautas daļa no visas Latvijas, kur cilvēki grib parādīt savus darba augļus- dziesmas ,dejas,radošās darbnīcas un t.t.,tika sarīkota PSRS stila tirgošanās gari garās rindās un cilvēku krāpšana visos iespējamos variantos internetā.

Atbildēt

kāda nu kultūra par zagtu naudu

04.03.2018. 13:27

...................

Atbildēt

Kāds

04.03.2018. 12:35

Ar atbilstošām zināšanām IT jomā to rindā stāvēšanas javaskriptu esot varēts apiet. Man neizdevās.

Atbildēt

Komponists

04.03.2018. 11:38

»

Arturs

Interneta veikala šefs māca kultūras ministei, kurai mav izglītotu padimnieku


Interneta veikala šefs ir vecs onkuls, tāpēc viņam liekas, ka ir ļoti gudrs un dzīves pieredzējis. Kā jau lielākoties liekas pensijas vecuma cilvēkiem... Ir jau atšķirība starp gudru un viltīgu.

Atbildēt

Arturs

04.03.2018. 11:26

Interneta veikala šefs māca kultūras ministei, kurai mav izglītotu padimnieku?

Atbildēt

Uldis

04.03.2018. 11:02

»

mja

Sapīgi lasīt, cilvēks visu saprot izsaka loģiskus priekšlikumus ... un kāpēc man kā nodokļu maksātājam jāuztur šada bezsmadzeņu ministre, kāpēc Naļivaiko kungs šodien tiek zākāts? ... un nekas nemainīsies


Pavisam cita lieta, apmaksāt Vienotības tikumiskā līdera, Rinkēviča un viņa vīra dārgos ārzemju vojāžus un elitāro gej-klubu apmeklējumus. Ir jāatjauno cietumsods par sodomiju, lai tādi, kā tu, cietuma cehā šūtu darba cimdus, nevis izkārnītos internetā.

Atbildēt

Uldis

04.03.2018. 10:55

»

tam Republika®️

Tu Baibiņu nezākā!Viņa esot makten laba un savu lietu pieprot.Tusējas ar administratoriem un NA parādniekiem un vienmēr sev siltu vietiņu un pildu bļodu dabon


Nav tāda čekas un bandītu mauka, kā bankrotējušais Savicka kājslauķis, Voviks Dombrovskis un viņa varza.

Atbildēt

piektais variants

04.03.2018. 09:16

par godu simtgadei pasākumu organizēt par brīvu.Tad tur ieradīsies vairāk tie, kuriem patiesi interesē dziedāšana un dancošana un mazāk būs snobu...

Atbildēt

Tarakaans

04.03.2018. 09:15

PIETIEK, neesmu IT speciālists bet jūsu rakstus vairs nevar nosheerot feisbukaa, nezinu ko juus esat sadarijushi. Varbūt var ko palabot???

Atbildēt

Jautājums

04.03.2018. 09:06

Vecais komunists te smadzenes pūderē. Ja nespēj piedāvāt normālu IT nodrošinājumu, tad nav ko pieteikties uz konkursu. Ja valstī nav pieejamas atbilstošās tehnoloģijas, tad ārvalstīs noteikti tādas ir, turklāt atkritīs pamatotas aizdomas par rindas apiešanu un biļešu iedalīšanas savējiem.

Atbildēt

Ff

04.03.2018. 08:55

Es nesaprotu no priekšlikumiem kur ir problema lai patreiz pats kungs nodroshinatu bilesu tirdzniecibu interneta? Šķībi programmētais softs piekļuvei? Vai par maz naudas ko nokāst no tirdzniecības.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

04.03.2018. 08:49

Naļivaiko priekšlikums nr1 ir gana sakarīgs un loģisks.

Atbildēt

Ha ha

04.03.2018. 08:37

Viss ir vislabākajā kārtībā. Maija Kūle paskatījās spogulī un pasmaidīja: satraukumam nav nekāda iegansta, stimula, cēloņa, motīva, avota, pirmsākuma. „Jābūtības vārdi” 21.gadsimtā un turpmāk būs latviešu tautas identificējošā, integrējošā, interpretējošā, iedvesmojošā, atskaņojošā, ģenerējošā, ģeopolitizējošā, konsolidējošā, kolorējošā, kontemplatīvējošā, meditējošā, mudinošā, stumjošā, bīdošā, kanonizējošā, konceptualizējošā, kolekcionējošā, tabuizējošā, traktējošā, definējošā, dekonstruējošā, trenējošā, translējošā, tracinošā, terapeitizējošā, hormonālā, preventīvā, saudzējošā, selekcionējošā, segmentējošā, segregējošā, sensibilizējošā, sensitivizējošā, sistematizējošā, somnambulizējošā, trepanējošā, trenažējošā, trallinošā, tirpinošā, ucinošā, analītiskā, taktiskā un stratēģiskā bībele. „Jābūtības vārdi” būs vispusīgi sazarota idejiskā platforma latviešu tautai līdz tās pastāvēšanas galam. Viņas, Maijas Kūles, grāmata kalpos kā latviešu tautas kolektīvā un neizdzeramā garīgā aka.

Atbildēt

Jānis

04.03.2018. 08:32

»

mja

Sapīgi lasīt, cilvēks visu saprot izsaka loģiskus priekšlikumus ... un kāpēc man kā nodokļu maksātājam jāuztur šada bezsmadzeņu ministre, kāpēc Naļivaiko kungs šodien tiek zākāts? ... un nekas nemainīsies


Es neredzu loģiku nevienā teikumā, kuru izteicis Naļivaiko. Ja konkursā uzvarēja minētā firma, tad tai arī bija jānodrošina piekļuve biļetēm. Tāds Naļivaiko šoreiz grib nogāzt visu šo biļešu šļuru no slimās galvas uz veselo.

Atbildēt

Seniora murgs

04.03.2018. 08:27

Pēc tāda Naļivaiko priekšlikuma vispirms būtu jāizvērtē šī cilvēka loģiskums. Es saprotu, kāpēc ministre neatbildēja- katram murgojumam jau nav iespējams atbildēt. Večukam liekas, ka izdomājis kaut ko Nobela prēmijas cienīgu, bet faktiski pats sapinies savos priekšlikumos un tos sarežģījis tā, ka "domādams neizdomāsi".

Atbildēt

lauķis

04.03.2018. 07:31

Nu jau cunderi ar iepriekšējiem skolēnu deju un dziesmu svētkiem aizmirsušies , aizmirsīsies arī šitie tūdi.
Galvenais lai elektorāts izpilda svu pilsonisko pienākumu un nobalso par saviem parazītiem.

Atbildēt

Xoro

04.03.2018. 07:19

Man patīk meitenes ar gariem deguniem... viņām kā novērots ir izcili kutekļi...

Atbildēt

mjs

04.03.2018. 05:44

Visnožēlojamākā nespējnieku partija ir tieši VL TB LNNK, kas savu trulumu piesedz ar nacionālo ideju ..

Atbildēt

mja

04.03.2018. 05:42

Sapīgi lasīt, cilvēks visu saprot izsaka loģiskus priekšlikumus ... un kāpēc man kā nodokļu maksātājam jāuztur šada bezsmadzeņu ministre, kāpēc Naļivaiko kungs šodien tiek zākāts? ... un nekas nemainīsies

Atbildēt

tam Republika®️

04.03.2018. 01:27

Tu Baibiņu nezākā!Viņa esot makten laba un savu lietu pieprot.Tusējas ar administratoriem un NA parādniekiem un vienmēr sev siltu vietiņu un pildu bļodu dabon.

Atbildēt

Ja mums būtu

04.03.2018. 01:22

pietiekami veselā saprāta, pietiekami drosmes, pietiekami vienotības (ne partijas!), lai ATTEIKTOS no šī BALAGĀNA un vismaz Latvijas simtgadē parādītu varas mafijai savu nostāju: visa pilnā estrāde ar dziedātājiem - un absolūts klusums! Neviens never vaļā muti un nostāv visu koncerta laiku! Tāpat dejotāji - iznāk, apsēžas zemē un nekust! Un skatītāju rindās - tikai varas parazīti izbrīnītiem un izbiedētiem ģīmjiem - neviena cita skatītāja! Lūk, ar to varētu teikt, ka latviešu tauta ir kaut ko vērta un sāk savu atdzimšanu.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

04.03.2018. 01:00

;)))

Ir sacīts: "Kur aitas un auni - tur cirpēji."

Un, arī: "Skola maksā naudu, kā zināms. Bet – tiem, kas nejēdz vai pat nevēlas mācīties, tas maksā nesalīdzināmi dārgāk, jo šiem skolas naudu nākas maksāt visu mūžu un arvien lielāku." ;)

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

Atbildēt

Alkatība

04.03.2018. 00:43

tovarišč Naļivai-KO? nepieminēja visbūtiskāko, variantu, jo tas nekādi neatbilst alkatīgās valsts varas mafijas un biznesmeņu interesēm - nokāst maksimāli daudz no tautas, neskatoties uz to, ka visi sarīkojumi tāpat tie finansēti no budžeta un dalībnieku brīvprātīgā, neatalgotā ieguldījuma.
Šo masu psihozi nekādi nevar saukt par svētkiem! Mums jau labu laiku NAV ne DZIESMU SVĒTKU, ne DEJU SVĒTKU - ir tikai pietuvināto un izredzēto pulciņa savtīgs bizness uz tautas gara mantojumu sargājošo un kopjošo cilvēku rēķina... un arī tiem pamanās uzspiest apšaubāmas "vērtības", kas nekādi neatbilst latviešu tautas kultūras tradīcijām!
Ja gribat svētkus - izmetiet no savām kroplajām, degradētajām smadzenēm par tādu terminu "ieejas biļete" - ticiet man - nebūs patiesībā tā Mežaparka estrāde nemaz tik pārpildīta, bet tie būs īsti un patiesi SVĒTKI!

Atbildēt

ha

04.03.2018. 00:13

ko tas ģenderis buratino,vispar speej,...vina tacu no NA

Atbildēt

vcb

03.03.2018. 23:48

A par ko lai cepās tie, kam šāds pasākums neinteresē un biļetes nevajaga? Aļo, mēs esam apdalīti!!!

Atbildēt

juris

03.03.2018. 23:20

»

xxx

ielogojos un tiku pie Bilesu paradīzes riņķojošā apla un solījuma, ka tūdaļ būs 11.15, logs atvērās pirkšanai plkst. 20.00...


Kaut kam jau logs atvērās arī agrāk..... Tāpēc jau internetā ir sludinājumim par.....

Atbildēt

juris

03.03.2018. 23:18

Kultūras ministre, varbūt arī kulturāla un sirsnīga ,bet kā nozares ministre- 0 vērtībā.Arī šoreiz korumpētība uzsita augstu vilni.....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...