Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edo

17.08.2022. 15:47

»

Laimes lācis

Godīgai politiskai partijai, kas darbībā stingri ievēro savu publiski pausto ideoloģisko nostādni, šādā blēžu konkursā gūt panākumus nav ne mazāko izredžu...


Pilnīgi piekrītu. Bet tāpat kaut kas jādara. Vajadzīga pilnīgi brīva prese, iespēja dabūt jebkādu informāciju par visām notikušām valstī darbībām bez ātrunam un norādēm uz izdomātu slepenību. Vajadzīga iespēja pārbaudīt jebkuru cilvēku labklājību,īpaši tiesnešu, spēka struktūru un valsts amatpersonu labklājību.

Atbildēt

Vai tiešām

08.12.2021. 22:35

»

Parastais, kurš nesaprot...

Vai tiešām tik gari prātojumi kādu interesē


smadzene par īsu lai saprastu?

Atbildēt

Vai visi esam muļķi?

06.12.2021. 20:59

»

Latvija - neizdevusies valsts

Vēlēšanām ir jānotiek sekojoši. Katrs vēlētājs vēlēšanu iecirknī saņem vēlēšanu aploksni ar unikālu identifikatoru (numuru, ciparu un burtu kombināciju vai tamlīdzīgi), nobalso, un pēc vēlēšanām tiek publicēti visu un katra balsojumi (saraksts), norādot balsojumus pēc šiem identifikatoriem, lai katrs...


Vēlēšanu rezultāti visā pasaulē tiek viltoti. Starpība ir tikai cik lielā mērā, katra politiskā sistēma to spēj īstenot, cik liels ir kontroles siets. Pie mums tas viss pilnveidojās, īstie bŗīnumi vel ir tikai priekšā. Nu ko, gaidīsim, kā veiksies 14.Saeimas diždancī!

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

06.12.2021. 20:47

»

ЗАКОНЫ ВСЕЛЕННОЙ...


Vai tiešām tik gari prātojumi kādu interesē?

Atbildēt

ee

06.12.2021. 19:20

»

Jukums

Nākamo vēlēšanu rezultāti tiešām varētu būt šokējoši pašreizējām varas partijām. Cilvēki ir tiešām ļoti aizkaitināti...


Ticiet man ,nākošo vēlēšanu nebūs. Esošā vara to nav paredzējusi. Vai arī būs elektroniski un tur viss SANĀKS KĀ VAJAG.

Atbildēt

Vjalikij ....:D

06.12.2021. 14:36

https://youtu.be/yuD6CcTgk1Q

Atbildēt

Tālavas taurētājs

06.12.2021. 14:27

»

kaķa smiekli

Tas, ka Latvija tiešām ir neizdevusies valsts, kļūst arvien grūtāk noslēpjams, tā ir taisnība. Un zīmīgi, ka tieši 13. Saeima to atklāj visā krāšnumā, visu to, par ko runā raksta autors. Te viss ir jānojauc un jāceļ pa jaunu, kamēr pie varas arvien lielākā skaitā nākošie *citādākie* (ceru, ka sapratāt...


Pie varas ne tikai nedrīkst atrasties okupācijas režīmam kalpojušie un paši okupanti, bet arī morāli nenoturīgi un parādos ieslīgušie ar kuriem viegli manipulēt. Lai kāds arī genocīds tika izvērsts pret latviešiem, tajā skaitā ekonomiskais, tas tomēr nespēja visus latviešus piespiest ņemt kredītus no utainā zagļa uzstājīgi piedāvātās naudas.

Tas, ka jūsu abu rūpe un vēl kādam pusmiljonam okupantu, ir mērķis Latviju ievirzīt kremļa "gādīgajās" rokās arī nevienam nav noslēpums.

Atbildēt

kaķa smiekli

06.12.2021. 13:55

»

Latvija - neizdevusies valsts

Gaidi vien, kad pūcei aste uzziedēs un Tavas fantāzijas piepildīsies. Ja kaut ko vajadzēja pasākt, tad to vajadzēja darīt pirms gadiem 25. Tagad ir par vēlu


Tas, ka Latvija tiešām ir neizdevusies valsts, kļūst arvien grūtāk noslēpjams, tā ir taisnība. Un zīmīgi, ka tieši 13. Saeima to atklāj visā krāšnumā, visu to, par ko runā raksta autors. Te viss ir jānojauc un jāceļ pa jaunu, kamēr pie varas arvien lielākā skaitā nākošie *citādākie* (ceru, ka sapratāt, par ko runa) nav nolaiduši šo teritoriju podā neatgriezeniski.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

06.12.2021. 13:07

»

Tikai Tā !

Vienīgā iespēja kautko kardināli mainīt Latvijā uz labo pusi ir publiskas, atklātas, ne-anonīmas un pilsoņiem OBLIGĀTAS (paredzēt 100 EUR sodu) vēlēšanas/balsošanas, kurās visiem pilsoņiem ir iespējams redzēt un pārbaudīt vai, kā un par ko kurš ir novēlējis/nobalsojis, un kur, kad, un kā tas viss ir...


Virziens ir ļoti pareizs, bet kamēr nav anulēta nelikumīgi piešķirtā pilsonība, militārajiem un civilajiem okupantiem, tas praktiski ir neiespējami.
Okupācijas režīmam kalpojušie un paši okupanti nebija muļķi, lai brīvprātīgi atteiktos no varas vai pieļautu varas nonākšanu patieso tās īpašnieku rokās. Viņiem tas nozīmētu taisnu tiesu un citiem repatriāciju uz roģinu, bet kremlis zaudētu daļu ietekmes eiropā un NATO.

Atbildēt

Secinājums

06.12.2021. 12:54

»

Tikai Tā !

Vienīgā iespēja kautko kardināli mainīt Latvijā uz labo pusi ir publiskas, atklātas, ne-anonīmas un pilsoņiem OBLIGĀTAS (paredzēt 100 EUR sodu) vēlēšanas/balsošanas, kurās visiem pilsoņiem ir iespējams redzēt un pārbaudīt vai, kā un par ko kurš ir novēlējis/nobalsojis, un kur, kad, un kā tas viss ir...


Un uz vēlēšanu iecirkni visiem jāsoļo vienā solī skanot bungu ritmam un pionieru taurēm.Balsot drīkst tikai par patiesības ministrijas izvirzītajiem kandidātiem.
Par bijušajiem un esošajiem gan jāpiekrīt,neatkarīgi no spalvu krāsas dibenos.Cilvēku sabidrībā tie vienkārši nosprāgtu badā.Diemžēl sabiedrību ir pārāk daudz,nav vienotas cilvēku sabiedrības.

Atbildēt

viennozīmīgi

06.12.2021. 10:55

»

labs jautājums,

bet: kas ir "forcemajeure


tas ir es tevi redzu, bet tu mani nē....

Atbildēt

Tikai Tā !

06.12.2021. 10:13

Vienīgā iespēja kautko kardināli mainīt Latvijā uz labo pusi ir publiskas, atklātas, ne-anonīmas un pilsoņiem OBLIGĀTAS (paredzēt 100 EUR sodu) vēlēšanas/balsošanas, kurās visiem pilsoņiem ir iespējams redzēt un pārbaudīt vai, kā un par ko kurš ir novēlējis/nobalsojis, un kur, kad, un kā tas viss ir saskaitīts visos līmeņos. Nepieciešama pilsoņu totāla vēlēšanu/balsošanas kontrole. Un tā vismaz 3 reizes vēlēšanās, un tikpat ilgi tautas nobalsošanās. Patreizējos un bijušos deputātus un valdību locekļus izvirzīt aizliegts. "Bijušos" čekistus, komunistus, "legalizētos" okupantus, un viņu pirmās pakāpes radiniekus izvirzīt par deputātu vai pašvaldību kandidātiem aizliegts uz mūžu. "Bijušajiem" čekistiem un komunistiem atņemt vēlēšanu/balsošanas tiesības uz mūžu. Skarbi, bet nav citu variantu, tikai tāda var būt īsta pēcpadomju demokrātija.

Atbildēt

Vienīgā iespēja

06.12.2021. 07:04

»

Latvija - neizdevusies valsts

Palasot Balzaku, uzzinu, ka deviņpadsmitā gadsimta vidū Francijā pastāvēja cenzs, lai iegūtu tiesības vēlēt. Iespējams, tas ir variants


Un tā ir iespēja pārpludināt publisko vidi (sociālos portālus un rakstot komentārus) ar patiesu informāciju par VISIEM politiķiem. Kamēr pastāvēs princips "Nu to gan aiztikt nedrīkst un par to rakstīt ir aizliegts" cilvēku apkrāpšana turpināsies.

Atbildēt

paardomas

06.12.2021. 06:25

»

SIA boļševiks & dēli

Kas tas par terminu - nevēlamie okupanti


Kārls Augusta Vilhelms Ulmans.Ar to biogrāfiju nekas nav skaidrs.1936.gadā radās kustība par vienotu Baltijas valstu armijas izveidi.Tieši Ulmanis,Munters un Meijerovics bija vislielākie šīs idejas pretinieki.Pēc Ulmaņa apvērsuma notika dzīres PSRS vēstniecībā Rīgā un ārlietu ministrijā Maskavā.Tie ir tikai daži fakti par kuriem nav pieņemts runāt.Arī Latvijas valsts dibināšana 1918.gadā notika pēc Kerenska un Vilsona vienošanās.

Atbildēt

Es

06.12.2021. 06:21

Vai nu īsts protesta balsojums, vai destruktīva pretdarbība varai visur, kur iespējams.

Atbildēt

SIA boļševiks & dēli

05.12.2021. 22:34

»

Latvija - neizdevusies valsts

Kvalificējiet ko un kā gribat, tas nemainīs neko. Kopā ar netīro ūdeni tiks izliets arī zīdainis. Tas - labākajā gadījumā. Jau šobrīd, pateicoties pseidopatriotiem, cieš zīdainis, bet netīrais ūdens ir tur, kur visu laiku atradies. No šīs "valsts", kuru pārvalda nevis "okupanti", bet gan "patrioti" ...


Kas tas par terminu - nevēlamie okupanti ?
30.gados starp sociāldemokrātiem virmoja tāds sauklis kā vēlamais virziens, ko pārējie saprata kā vēlamā okupācija. Paldies Dievam Ulmanis par sešiem gadiem to attālināja.

Atbildēt

Tā ir gan

05.12.2021. 22:08

»

Tā nu ir

Tu laikam no ciemata


tu laikam no muļķu zemes latvānijas brīnumlauka, kur esi iestādījis dažas sīkas naudiņas, regulāri tās aplaisti no personīgā čurīša un brīnies kāpēc no tavas sīknaudas nekas nedīgst.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.12.2021. 22:03

»

Laimes lācis

Godīgai politiskai partijai, kas darbībā stingri ievēro savu publiski pausto ideoloģisko nostādni, šādā blēžu konkursā gūt panākumus nav ne mazāko izredžu...


Palasot Balzaku, uzzinu, ka deviņpadsmitā gadsimta vidū Francijā pastāvēja cenzs, lai iegūtu tiesības vēlēt. Iespējams, tas ir variants?

Atbildēt

Tā nu ir

05.12.2021. 21:54

»

patiesībā

trulu bezsmadzeņu radījumu masai nav sava viedokļa, tāpat kā nav savu draugu un ienaidnieku - vergiem un kalpiem ir prioritāri aktuāli tikai viņu saimnieku viedokļi, draugi un ienaidnieki. Tādi truli bzesmadzeņu radījumi, vieni vienīgi muļķi un dibena laizītāji, kas pašreiz rej uz Krieviju un krieviem...


Tu laikam no ciemata:
Lielie Muļķi - Vikipēdijahttps://lv.wikipedia.org › wiki › Lielie_Muļķi
Ciema nosaukums izmantots 2019. gada televīzijas komēdijseriālā "Lielie Muļķi". Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu].

Atbildēt

Laimes lācis

05.12.2021. 21:35

Godīgai politiskai partijai, kas darbībā stingri ievēro savu publiski pausto ideoloģisko nostādni, šādā blēžu konkursā gūt panākumus nav ne mazāko izredžu.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Bet protams. Godīgai partijai, kas skaidri zin, ka pensijas nevar pēkšņi dubultot, algas 3 reizes palielināt un vienlaikus likvidēt nodokļus un to skaidri pasaka, nav nekādu izredžu uzvarēt vēlēšanās sabiedrībā kurā kādi 20% ir vienkārši muļķi, 30% vienmēr balsos par "jaunajiem solītājiem, un tad nu palikušajiem ap 50%, kuri kaut cik saprot kā dzīvē vispār kaut kas notiek,ir jāsabalso kaut cik sakarīgs parlaments. Ne velti Čērčils teica, ka vislabākais arguments pret vispārējām vēlēšanu tiesībām ir 10 minūšu saruna ar "vidējo vēlētāju".

Atbildēt

Vienās vēlēšanās

05.12.2021. 20:46

»

Jansons

Esam apburtā aplī. Ieviest mažotārās vēlēšanas var tikai esošie deputāti, kam tas nav izdevīgi. Balsoju ar tukšu aploksni, vismaz mani pēc velēšanām neviens nepiemāna


Nepiedalījos. Pēc pāris dienām vēlējos redzēt pret savu uzvārdu tukšu ailīti. Man atbildēja, ka tas neesot iespējams. Secinājums iz tā- ierakstīt var, ka esmu bijusi, nobalsojusi un izmantot manu balsi kādam par labu. Tāpēc jāiet balsot, kaut par kko diametrāli pretēju, pat ja gribētos pie vēlēšanu iecirkņa manifestēt ar nebalsošanu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.12.2021. 20:09

»

Tālavas taurētājs

Genocīdu pret latviešu tautu un kara noziegumus nekad nav par vēlu tiesāt. Starp citu ir liela cerība, ka hibrīdkaru un informatīvo karu arī izdosies kvalificēt kā kara periodu pret Latviju un citām bijušajām PSRS republikām, ar ko attiecīgi būs piemērojami soda mēri


Kvalificējiet ko un kā gribat, tas nemainīs neko. Kopā ar netīro ūdeni tiks izliets arī zīdainis. Tas - labākajā gadījumā. Jau šobrīd, pateicoties pseidopatriotiem, cieš zīdainis, bet netīrais ūdens ir tur, kur visu laiku atradies. No šīs "valsts", kuru pārvalda nevis "okupanti", bet gan "patrioti" bēg prom arī paši latvieši. Tūkstošiem bēg un neatgriežas. Izdzīsiet nevēlamos okupantus un atjēgsieties, ka neviena vairs nav. Lieliska perspektīva, vai ne? :)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

05.12.2021. 19:46

»

Latvija - neizdevusies valsts

Gaidi vien, kad pūcei aste uzziedēs un Tavas fantāzijas piepildīsies. Ja kaut ko vajadzēja pasākt, tad to vajadzēja darīt pirms gadiem 25. Tagad ir par vēlu


Genocīdu pret latviešu tautu un kara noziegumus nekad nav par vēlu tiesāt. Starp citu ir liela cerība, ka hibrīdkaru un informatīvo karu arī izdosies kvalificēt kā kara periodu pret Latviju un citām bijušajām PSRS republikām, ar ko attiecīgi būs piemērojami soda mēri.

Atbildēt

fakts

05.12.2021. 19:43

»

tā viš i

Droši vien psihiatri pratīs uzstādīt diagnozi cilvēkam, kurš saskatījies filmiņas par ezotēriku, zinātnisko fantastiku, varbūt pat kādu grāmatiņu ir izlasījis un jūtas tik gudrs, ka var celt priekšā "Visuma likumus


Ja kaut ko nemāca skolā tad tas nenozīmē ka tā nav.Visa matērija ir elektroviela,enerģijas.
Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības.Tas attiecas arī uz visuma likumiem.
Sakars ar rakstu vistiešākais.

Atbildēt

tā viš i

05.12.2021. 19:43

Daudzu gadu laikā mafiozi savās aprindās ir formulējuši dzīves principus un sava veida gudrību, kas palīdz izdzīvot:

Neaiztiec problēmu, kamēr problēma neskar tevi.

Klausi padomiem, kas dod tev priekšrocības. Taču nevienam nedod tādus padomus.

Ja melo, tad nerunā gari.

Nekā personīga, tas ir tikai bizness.

Zivinogalinaatvērtamute.

Vaivarpiedotienaidniekam? Dievs piedos! Mūsu uzdevums ir organizēt viņu tikšanos.

Daži ir piesardzīgi, lai nezaudētu. Spēlējot piesardzīgi, tu noteikti zaudēsi.

Nav nejaušu sagadīšanos.

Tas ir muļķis, kas nespēj noslēpt savu gudrību.

Pacietības minūte ir līdzvērtīga desmit komforta gadiem.

Ērglis nemedī mušas.

Es atdošu savus trīsdesmit rīkļurāvējus par vienu cilvēku, kurš māk atrisināt jautājumus sarunu ceļā.

Nekas nav vieglāk, kā dot solījumus.

Nekrati zaļu ābeli – kad ābols nogatavosies, tas nokritīs pats.

Vienmēr velc laukā čūsku no alas ar svešām rokām.

Bērnībā es lūdzu Dievu, lai Viņš man dāvina velosipēdu. Pēc tam es sapratu, ka Dievs strādā savādāk. Es nozagu velosipēdu un sāku lūgt Viņam piedošanu par izdarīto.

Laiku pa laikam paciet muļķus – arī no viņiem tu vari uzzināt ko vērtīgu. Tikai nekad nesāc ar viņu strīdēties.

Pasaule pieder pacietīgajiem.

Nemēri upes dziļumu ar abām kājām.

Esi korekts ar visiem, sabiedrisks ar daudziem, tuvs ar izredzētajiem, draugs – tikai ar dažiem.

Atbildēt

tā viš i

05.12.2021. 19:29

»

ЗАКОНЫ ВСЕЛЕННОЙ...


Droši vien psihiatri pratīs uzstādīt diagnozi cilvēkam, kurš saskatījies filmiņas par ezotēriku, zinātnisko fantastiku, varbūt pat kādu grāmatiņu ir izlasījis un jūtas tik gudrs, ka var celt priekšā "Visuma likumus".
Bet kāds tam visam sakars ar šo rakstu"?

Atbildēt

05.12.2021. 18:56

ЗАКОНЫ ВСЕЛЕННОЙ💫
1. Закон Вселенной: Закон Единства.
Первый закон вселенной гласит — Вселенная состоит из одной эссенции.
Человек и все вокруг, является чистой энергией. Мы составная часть энергетического поля, единое целое. Между энергий происходит обмен, ничего не может появиться случайно, или исчезнуть. Все в мире имеет свою цену, прежде чем получить, необходимо отдать, ибо это единый цельный процесс трансформации энергии. Материя воспринимаются органами чувств, как твердые предметы не связанные друг с другом. На более тонком уровне, материя разлагается на мелкие частицы и, в конечном счете, оказывается все это энергией в чистом виде.
Энергия отлична между собой по качеству, плотности и скорости проявления. Состоит из элементов; — воздуха, огня, земли, воды. Элементы в свою очередь состоят из стихий; — ветра, тепла, влажности, сухости, холода. Все сущее, что человек чувствует, ощущает, включая и себя, есть разные конституции из видов энергии. Все это виды разного состояния энергии; — твердое, жидкое, газообразное, эфирное. Добавить физическому зрению увеличение лабораторного микроскопа и мы увидим одни молекулы, из которых и состоят предметы.
У каждой, энергетической сущности, различная скорость колебания. В результате этого, разное качество, по плотности и по форме, по времени и пространству, но мы все равно, взаимодействуем и влияем друг на друга. Законы Вселенной одни на всех. Энергия так же едина, но с разными полюсами: мужское-женское, холод-жар, ветер-влажность, тепло-сухость, отрицательность и положительность, темнота и свет, верх-низ, внутреннее-наружное, левое-правое, полое-плотное, мир и антимир, и т.п. Человек существует одновременно в 3-х состояниях; — физическом твердом, душевном газообразном и духовном эфирном.
Агрессия на незначительное событие, происходящее в жизни, равна агрессии на Вселенную. На противоположном конце агрессии, находится миролюбие. Ненависть к себя, равна ненависти к Богу. Энергия ненависти, едина с обожествлением. Осуждение природы, равно осуждению всеединства жизни. Осуждение суть едино с прощением и принятием. Любовь и страх едины, добро и зло — одно. Наша сила в настоящем моменте потому, что прямо сейчас, мы можем управлять энергией и задать ей любой алгоритм проявления. Человек творит энергию и управляет ею мыслями и эмоциями своими.
Наши мысли, эмоции, поступки в настоящем моменте, рисуют картину завтрашнего дня, а прошедшая действительность не исчезает, она становиться прошлым, из чего складывается наш опыт.
2. Закон Вселенной: Энергия магнитична.
Энергия обладает способностью притягивать к себе энергию того же качества, молекула к молекуле. Так образуются предметы, жизненные ситуации, союзы, семьи, коллективы, государства, нации. Мысли и чувства, притягивают аналогичную энергию. Энергия идеи первична, материя вторична. Идея это план, содержащий картину с образом. Эта картина магнетизирует энергию и приводит ее к тому, что она принимает данную форму и проявляется на физическом плане. Мысли и образы создают реальность. Мысль уплотняется, до ощущения чувств, эмоций. Наши чувства заставляют действовать, как чувствуем, так и поступаем.
Так, идея сквозь чувства, запускает действие и образует форму. Замыслил, прочувствовал, сделал. Подобное тянется к подобному. Смотришь осуждающим взглядом на начальника, чувствуешь злость на него и получаешь ежедневно, подтверждение своим мыслям, начальник сволочь постоянно злит тебя. И, куда бы ты не пошел, все будут злить тебя, притянешь то, что внутри. Куда бы ты не пошел, столкнешься со своей энергией, с собой.
Мы притягиваем в свою жизнь всегда, то о чем часто думаем, во что верим, что ожидаем, как себя ведем и поступаем. Это правило, по которому все, что мы излучаем во вселенную, возвращается к нам обратно в удвоенном объеме.
3. Закон Вселенной: Энергия накапливается и создает подобие.
Всякая энергия создает себе подобную и имеет способность к накоплению. Все, что излучаешь во Вселенную, возвращается обратно, в удвоенном масштабе. Что посеешь, то и пожнешь. Как мы поступаем, так жизнь поступает с нами. Относись к людям так, как хочешь, чтобы относились к тебе.
Именно поэтому, возлюби Бога и ближнего, как себя, ибо ты они и есть, они есть Ты. Желай пространству (и в мысли) того, что желаешь получить и иметь. Из сознания возникает иллюзия чувств порождающих действия. Однажды сотворенное, с жизнью, дает право сотворить то же, жизни, со мной. Если боюсь, то будут приходить и пугать. Если злюсь, то обязательно начнут злить и разрушать. Если люблю, то будут любить и принимать.
Предметы, на материальном уровне воспринимаются человеческими органами чувств, как твердые и несвязанные между собой. При рассмотрении на более тонком уровне, на атоморном или субатомарном, материя разлагается на более мелкие частицы, и в конечном итоге оказывается, что все это только энергия в чистом виде. Мы и все вокруг нас является единой энергией, мы составная часть одного энергетического поля. Все предметы, которые мы воспринимаем, как изолированные, являются в действительности только различными формами энергии.
Все сущее есть одно целое.
Все сущее в природе живое, (неживого во вселенной нет), включая и нашу мысль, мыслеобраз, чувство, болезнь. Энергия имеет разное состояние, из-за скорости своего колебания, потому и разное качество: тоньше или плотнее. Например, мысль тонкая и легкая форма энергии и поэтому легко и быстро изменяется. Материя относительно плотная и компактная энергия и поэтому изменяется и движется медленнее.
Мысль (идея) первична, материя вторична. Существует закон созидания и противосозидания, закон подчинения и противоподчинения.
У каждого вида энергии своя задача, своя воля, намерение реализоваться и соответственно разные возможности, способности. Все они жизненно важны, для существования. Энергия состоит из полярных потоков (электрической и магнетической), из отрицательных и положительных потоков. Причем они всегда находятся в избытке одних по отношении недостаточности других. В идеале их пропорция уравновешивается в пределах 49-51%.
В энергетической системе Вселенной, ничего просто так не появляется и ничего просто так не исчезает, но одно перетекает в другое и одно пытается вытеснить или создать другое. Все течет и подвержено изменению, т.е. развитию. Существует закон обмена энергии. Если где-то прибыло, — то обязательно где-то убудет. Из малого, складывается большое и большое превращается, в малую копию большого. Все имеет свою цену и вес. Таковы законы Сселенной, воля Создателя и Его Замысел, т.е. непреложный менталитет (дух). (такде см. МЕХАНИЗМЫ МИРОЗДАНИЯ)
Энергия определенного качества или вибрации обладает способностью притягивать энергию того же качества и вибрации. Мысли и чувства имеют свою магнетическую силу, которая притягивает к себе аналогичную по вибрациям энергию. Она имеет свойство накопления, расширения и овладения (одержание, видоизменение).
Затраченная нами энергия, может быть возмещена из Истока Беспредельности в 1000-м размере, пропорционально, чистоте помыслов индивидуума и обратно пропорционально, его личной заинтересованности. Если замыслы, чувства и действия индивидуума помогают его эволюции сознания и эволюции других живых существ, они будут поддерживаться развивающей Вселенской Силой. Если же напротив, мешают, этой же Силой будут останавливаться, блокироваться и разрушаться. Жизнь абсолютно совершенна и безопасна, жизнь наполнена любовью.
Все в мире взаимосвязано и исходит из Единого Истока. Этот Закон также называют Законом Энергии. Вот еще одна выдержка из книги «Видение Рамалы»:
"Мудра душа, распознающая, что все человечество — воистину часть единого целого, а каждое существо может рассматриваться как индивидуальная клетка космического мозга вашего Творца. Воистину, не существует разделения — кроме того, где само человечество пожелает его измыслить".
Итак, один из великих уроков физического бытия — подняться над этой кажущейся разделенностью, чтобы узреть очевидное и познать, что истинно вы едины со своим Творцом — не только в физическом, но и духовном аспекте своего бытия. Нет разделенности в этом физическом мире между вами и вашим Богом.
Этот мир — и есть сам ваш Бог; ваш Бог — МИР, в котором обитаете вы! Живя в нем, вы являете собой его неотъемлемую часть. Подобно тому, как один из аспектов вашего Бога живет в вас и являет собой неотъемлемую часть вас. Так великое можно отыскать внутри малого, которое, в свою очередь, является еще более великим.
4. Закон Вселенной: Закон вибраций
Этот закон является продолжением первого. Если вся Вселенная – это энергия, каждое тело имеет свой вид энергии и имеет свою вибрацию. И то, что представляет собой данное тело, будет зависеть от того, каков уровень вибрации его энергии.
Один из низких уровней вибрации – это инфракрасное излучение. Самые высокие уровни вибрации называются высокочастотными. И здесь вам тоже пригодится учебник физики, если захотите подробней разобраться в этом вопросе.
Думаете, какая самая высокочастотная и самая мощная форма вибрации во Вселенной?
Это наша мысль.
Сделайте паузу и обдумайте это.
5. Закон Вселенной: Закон Исполнения.
Здесь приводятся цитаты и ссылки из книги «Мы — Боги» Анны-Лии Скарин: «Существует Закон, незыблемо установленный на Небесах, до начала создания Земли, в котором предначертано каждое благословение, и если нам суждено получить Благословение от Бога, то только благодаря следованию этому Закону».
Этот Закон также известен как Закон Произрождения и Закон Творения: «Что посеешь, то и пожнешь». Посади семя, и получишь с него урожай. Каждая мысль обладает могуществом творить реальность, и как судишь, так и будешь судим.
Этот Закон Исполнения распределяет силу мыслей и слов. Сопровождаемые силой эмоций, они порождают вибрацию, несущую каждому воздаяние по заслугам, согласно порожденному им. Желание — тот жар, который пробуждает к жизни спящее семя и дает ему силу явить себя — силу творения. Этот закон, истинный и вечный, вне зависимости от наших желаний, и если мы сеем мысли (семена) и удаляем сорняки (сомнения и страхи), можно быть уверенным — семя взойдет.
Подготавливая свои умы без тревог и страхов к тому великому, что нам предстоит, — оно вне всякого сомнения осуществится. Сила, позволяющая нам править обстоятельствами и выстраивать их в совершенстве — в наших руках. Это — сила мысли, которая есть Сила Божественности».
6. Закон Вселенной: Закон Причины и Следствия, также известный как карма.
Его смысл в том, что каждое действие имеет определенную причину и приводит к определенному следствию.
Это возвращает нас к первому закону постоянного изменения энергий.
И этот же закон связи причин и следствий очень хорошо описывает закон кармы: ничто в нашей жизни не происходит случайно.
Этот закон регулирует восполнение энергии из божественного запаса — космического «водохранилища» энергий, где для каждого действия существует соответствующее противодействие. Этот закон относится к действиям всех существ. Карма зачастую рассматривалась как «воздаяние за грехи», поскольку «что дашь, то и получишь обратно», что можно рассматривать как наказание.
Однако карма — не что иное, как возврат энергии: как только энергия выпущена волей какого-либо существа, она непременно вернется обратно, по принципу «подобное привлекает подобное».
Энергия расширяется «в поисках» сходных вибраций; таким образом, если она изначально негативна, то возвращаясь к тому, кто ее испустил, она возвращает ему исходную негативность. То же самое относится к положительной энергии.
7. Закон Вселенной: Закон Изменений, или Трансмутации.
Каждое условие может быть трансмутировано, и все сущее находится в постоянном процессе перемен. Единственная неизменная вещь во Вселенной — это принцип неразрушимости энергии и бесконечного изменения форм.
Этот закон также известен как Закон Алхимии: каждое жизненное условие может быть изменено в лучшую сторону и стать божественно прекрасным, невзирая на то, каким оно было вначале. Если мы принимаем его, благословляем, благодарим за него Бога и поддерживаем постоянную благодарность за все происходящее с нами, мы можем трансмутировать самый горький и душераздирающий опыт и условия в духовную красоту посредством этого совершенного и все исполняющего закона.
Мы можем также обрести силу трансмутировать наши духовные желания и мечты в осязаемое, материальное проявление.
Этот закон никогда не может быть нарушен, поскольку он включает в себя духовный закон перемен и трансмутации, также как и материальные законы и элементы. Его Атхимия — Всемогущество Бога в действии, приносящее вечные и неизменно точные результаты.
Анна-Ли Скарин продолжает: «Закон Духовной Алхимии — закон трансмутации всех условий, всех вибраций, всей темноты в красоту, гармоничные звуки и свет. Всем нам следует научиться «языку ангелов», заговорить «новыми языками». Это возможно, когда человек говорит устами души, а не устами плоти или даже ума. Говорящий устами плоти — просто болтает. Говорящий от ненаподненного ума несет миру еще больше смятения и разлада. Говорящий от наполненного ума питает умы людей.
Говорящий от Сердца заслуживает доверия человечества. Но тот, кто вещает устами души, исцеляет разбитое сердце мира и питает истощенные, изголодавшиеся души людей. Он осушает слезы отчаяния и боли; он несет свет, ибо он один способен вынести его тяжесть.
Язык Души — священный и невыразимо прекрасный язык… он один может принести благословение славы, ибо это — язык предвечных сфер и общения Богов. Он несет в себе Дар Духа, называемый «новые языки»… Могущество трансмутации — сила соприкосновения с центром души через сердце каждого человека. Это — единственный метод, дарующий силу свершения и совершенства».
8. Закон Баланса, интеграция полярностей.
Сам термин «поляризация» означает образование противостоящих или противодействующих сил, без какой-либо «соревновательности» между ними. Эти силы совместно движутся к общей цели, более гармоничной, чем каждая из них, что способствует их духовному росту. Дуальность «оппонирующих» сил энергии, спроецированная на свойства личности и сделавшая ее состязательной и противоречивой; стала источником эго — неотъемлемого свойства души в воплощении. Мы живем на плане дуальности и потому нуждаемся в освоении Закона Баланса, чтобы уравновешивать полярности мужской и женской, позитивной и негативной энергий, и достичь гармонии и интеграции. Закон Равновесия, принятый как основа нашего бытия — первый шаг к просветлению.
9. Закон Манифестации (Проявленности)
Позволяет нам проявлять свои желания и потребности, когда за ними стоит побуждение к высшему благу — не только себя, но и других. Решите, что именно вы желаете, выразите это четко и недвусмысленно, отпустите это желание от себя и примите это свершенным. Не сомневайтесь! Наша возможность проявлять свои желания в этом физическом мире — реальный факт. Необходимо лишь синхронно настроиться с Божественной Волей и не допускать внедрения каких-либо «саботирующих» шаблонов со стороны своей клеточной памяти.
10. Закон Синхронности.
Это — закон пребывания в совершенное время в совершенном месте. Безупречное выравнивание и сонастройка позволяют событиям течь счастливо и гармонично. Этот Закон, также известный как Закон Благодати, утверждает, что существа выровнены в совершенстве, они движутся вместе с Божественным Потоком, поскольку сам Бог проявляет себя в их жизнях.
11. Закон Мудрого Различения, также известный как Закон Дифференциации
Помогает находиться в совершенной настройке на то, что станет следующим шагом нашей будущей эволюции. Дифференциация как один основных элементов всеобщей эволюции материи от простого к сложному на всех уровнях ( биологическом, психологическом и социальном уровнях, духовном и т.д.)
12. Закон Всепрощения
устанавливает необходимость уплаты по кармическим счетам, и уравновешивания энергии теми, кто вызвал энергетический дисбаланс. Он несет весть прощения себя и других, поскольку без прощения невозможно истинное исцеление. Процесс прощения основан на отдаче энергии, которую вы можете удерживать, если в вас таиться обида.
Из сети.

Atbildēt

dumjam sunim

05.12.2021. 18:39

»

Kasiņš

Muahahaha


tu cerēji, ka tavu notirsto asti citi cels? Muahahaha...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.12.2021. 18:05

»

Tālavas taurētājs

Veltīgi centies man iekost un tēlot gudrīti. Vēlēšanas principā nevar būt leģitīmas, ja tajās piedalās gandrīz 40% PSRS okupantu.Punkts


Gaidi vien, kad pūcei aste uzziedēs un Tavas fantāzijas piepildīsies. Ja kaut ko vajadzēja pasākt, tad to vajadzēja darīt pirms gadiem 25. Tagad ir par vēlu.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

05.12.2021. 17:50

»

Latvija - neizdevusies valsts

Es saprotu, ka režīma vēlēšanu rezultātu viltotājiem tāds variants ir pilnīgi nepieņemams. Status quo pārāk daudziem (acīmredzot, arī tev) ir izdevīgs, tomēr es ceru, ka ilgi tā vairs neturpināsies


Veltīgi centies man iekost un tēlot gudrīti. Vēlēšanas principā nevar būt leģitīmas, ja tajās piedalās gandrīz 40% PSRS okupantu.Punkts.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.12.2021. 17:39

»

Tālavas taurētājs

Rūdas raktuvēs varēsiet kādu zirga ģīmi par petuhu sev ievēlēt ar aploksni Nr. A935448


Es saprotu, ka režīma vēlēšanu rezultātu viltotājiem tāds variants ir pilnīgi nepieņemams. Status quo pārāk daudziem (acīmredzot, arī tev) ir izdevīgs, tomēr es ceru, ka ilgi tā vairs neturpināsies.

Atbildēt

labs jautājums,

05.12.2021. 17:31

»

forcemajeure

labs raksts. bet: kas ir Jānis Miezītis


bet: kas ir "forcemajeure"?

Atbildēt

patiesībā

05.12.2021. 17:27

»

Nemuldi

Visas pasaules valstīs ir vieni vienīgie muļķi - vakcinējas, arī mūsu zinātnieki vakcinējās - muļķi, bet te saradušies kā "maitu ķērāju bars"un tik maļ savu maļamo Putina taurē, kuru pasaule "neuvažajet" kā agresoru, pasaules iznīcināšanas draudētāju, ieroču žvadzinātāju...


trulu bezsmadzeņu radījumu masai nav sava viedokļa, tāpat kā nav savu draugu un ienaidnieku - vergiem un kalpiem ir prioritāri aktuāli tikai viņu saimnieku viedokļi, draugi un ienaidnieki. Tādi truli bzesmadzeņu radījumi, vieni vienīgi muļķi un dibena laizītāji, kas pašreiz rej uz Krieviju un krieviem, dara to pēc savu saimnieku pavēles. Savulaik bija un, visticamāk, arī turpmāk būs citi laiki un citi saimnieki, kad šie trulie bezsmadzeņu radījumi pildīja un pildīs citas pavēles, rejot uz saviem pašreizējiem saimniekiem. Un darīs to tik pat verdziski iztapīgi un pakalpīgi, kā pašreiz rej uz pašreizējo saimnieku ienaidniekiem.

Raksturīgi un, vienlaikus, arī gluži likumsakarīgi ir tas, ka šiem trulajiem bezsmadzeņu radījumiem, universālajiem vergiem rējējiem par sevi / savu lumpenzombiju izpildīšanos nekad nav kauns - visticamāk tāpēc, ka arī kauna sajūtai ir nepieciešamas smadzenes, tāpat kā elementārai cilvēciskai domāšanai. Nu ja, dabiski: katram - savs: šādiem biobrāķa izstrādājumiem ir aktivizēta funkcija tikai pildīt saimnieka pavēles un truli riet, savukārt normāliem cilvēkiem piemīt spēja izmantot smadzenes un "domāt līdzi"...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.12.2021. 17:20

Vēlēšanām ir jānotiek sekojoši. Katrs vēlētājs vēlēšanu iecirknī saņem vēlēšanu aploksni ar unikālu identifikatoru (numuru, ciparu un burtu kombināciju vai tamlīdzīgi), nobalso, un pēc vēlēšanām tiek publicēti visu un katra balsojumi (saraksts), norādot balsojumus pēc šiem identifikatoriem, lai katrs balsojušais varētu personiski pārliecināties par to, ka viņa balsojums ir saskaitīts pareizi (atbilstoši tam, kā viņš ir balsojis), paimēram:
Aploksne Nr. A935448 - 158. vēlēšanu iecirknis - saraksts Nr. 9.
Un tā - visu nobalsojušo datus. Vēlēšanas paliek aizklātas, bet noviltot datus kļūst ievērojami grūtāk. Nevis pilnīgi neiespējami, bet grūtāk.

Atbildēt

forcemajeure

05.12.2021. 16:17

labs raksts. bet: kas ir Jānis Miezītis?

Atbildēt

Nemuldi

05.12.2021. 14:53

»

jā, bet...

Ja jau šis raksts ir tukšs un stulbs, tad ņem un uzraksti vienu gudru un pilnu rakstu! Arī to, ko šeit it kā oponējot uzraksstīji savā komentārā var nosaukt par tukšu, visiem zināmu faktu uzskaitījumu, kas ir tikai papildinājums jau rakstā pateiktajam


Visas pasaules valstīs ir vieni vienīgie muļķi - vakcinējas, arī mūsu zinātnieki vakcinējās - muļķi, bet te saradušies kā "maitu ķērāju bars"un tik maļ savu maļamo Putina taurē, kuru pasaule "neuvažajet" kā agresoru, pasaules iznīcināšanas draudētāju, ieroču žvadzinātāju.

Jevropa arī nesaprot, ka Putinam ir viens mērķis - mūžīgs cars, lai sargātu savu bagātību. Ja pazaudēs varu, var nonākt arī cietumā, tādēļ ar kara draudiem un hibrīdkaru šis CARS un viņa dibena laizītāji un kapeiku lasītāji uztur karadraudus, lai rādītu - MĒS ESAM PASAULES VARENIE. Un katram krievam Latvijā un Krievijā, citur - lepnums par bandītu, agresoru, ka viņa valsts ir varenākā (???) pasaulē. Tas nekas, ka "NAS NE UVAŽAJUT", za to im pokažem.

Atbildēt

lauķis

05.12.2021. 13:53

»

Neko nedos

Sistēmas maiņa neko nedos. Kamēr masu mediji slēps patiesu informāciju par neliešiem, cilvēki turpinās par viņiem balsot pie jebkuras vēlēšanu sistēmas


Saucot lietas patiesos vārdos.
Cilvēki neturpinās par viņiem balsot,aitas kāmji,glimji gan turpinās.

Atbildēt

Neko nedos

05.12.2021. 13:22

»

Pirātu partija

Tāda sistēma ir visās ES valstīs. Daudzi vēlētāji jūtas apmuļķoti un uz vēlēšanām neiet, jo neredz jēgu...


Sistēmas maiņa neko nedos. Kamēr masu mediji slēps patiesu informāciju par neliešiem, cilvēki turpinās par viņiem balsot pie jebkuras vēlēšanu sistēmas.

Atbildēt

jā, bet...

05.12.2021. 12:49

»

Profesors Dainis

Secinājums no raksta: Vēlējām labākos deputātus, gudros un taisnīgos, bet izrādījās, ka ir tādi paši blēži, zagļi, krāpnieki utt. un ka pie tā vainīga sistēma, kas nenosaka atbildību...


Ja jau šis raksts ir tukšs un stulbs, tad ņem un uzraksti vienu gudru un pilnu rakstu! Arī to, ko šeit it kā oponējot uzraksstīji savā komentārā var nosaukt par tukšu, visiem zināmu faktu uzskaitījumu, kas ir tikai papildinājums jau rakstā pateiktajam.

Atbildēt

Jukums

05.12.2021. 12:27

Nākamo vēlēšanu rezultāti tiešām varētu būt šokējoši pašreizējām varas partijām. Cilvēki ir tiešām ļoti aizkaitināti.
Te gan ir arī liels risks - nonākt līdzīgā situācijā, kā tas notika Ukrainā, kad, Juščenko neveiksmīgās politikas rezultātā, tur tika ievēlēts prokremliskais Janukovičs. Pie kā tas novedam, mēs visi redzam. Vispirms tas an ir pašreizējo koalīcijas partiju risks - viņiem beidzot ir jāapzinās, kāda virzienā viņi ved valsti. Vēlētāji faktiski ir iedzīti strupceļā - par pašreizējām varas partijām balsot nedrīkst, bet par citiem spēkiem balsot arī ir riskanti. Tā nu tas velkas jau no vienām vēlēšanām uz otrām, varas partijas turpina spekulēt ar patriotismu, lēnām drupina valstiskumu un turpina pildīt paši savas kabatas. Kas notiks, kad vēlētāju pacietības vadzis beidzot lūzīs, kā redzam, viņus pat īpaši neinteresē.

Atbildēt

lauķis

05.12.2021. 12:08

»

Pirātu partija

Tāda sistēma ir visās ES valstīs. Daudzi vēlētāji jūtas apmuļķoti un uz vēlēšanām neiet, jo neredz jēgu...


Rezultātus redz visi kas to vēlas redzēt.
10 cilvēki no sava vidus izvēlas vienu,desmitnieki ievel 100 u.t.t.Ja balsos par vērtībām tad problēmu nebūs.Ievēlētie pilda vēlētāju gribu,ne vairāk un ne mazāk.

Atbildēt

Pirātu partija

05.12.2021. 11:48

Tāda sistēma ir visās ES valstīs. Daudzi vēlētāji jūtas apmuļķoti un uz vēlēšanām neiet, jo neredz jēgu.
Bet sistēma ir izveidota tā, ka ja balsot aiziet tikai pie siles pietuvinātie, viņu radi, panorāmas nozombetie pensionāri, ar to pietiek.
Tāpēc jāmaina sistēma. Tiešās valsts vēlēšanas caur EDS sistēmu, rezultāti tajā saglabājas visu mūžu, un tos jebkurā momentā var pārskaitīt.
Rezultātus redz tikai robots! kas skaita balsis.
Arī visus augstākā līmeņa ierēdņus jāievēl ar šādu metodi.
Izvirza provesionāli, tauta izvēlas ar vienkāršu balsu vairākumu, vienas dienas laikā. Vakarā jau rezultāti.
Labums? Veiksmes stāsts nevarēs salikt pie siles pietuvināto cilvēkus.
P.S. Pēc 2025.gada sistēma pilnīgi nomainīsies, tie kas tagad ir pie varas, tur nekad!!! vairs nebūs. Daudzus sodīs tribunāls trīs tiesnešu sastāvā! Dažiem nodegs īpašumi, pāreja jaunā sistēmā LV būs asiņaina.
Jau ļoti drīz lķdzīgi Briselē, Parīzē, Frankfurtē un tt. Skatieties kā būs tur, un redzēsiet, kā būs pie mums.

Atbildēt

Kasiņš

05.12.2021. 11:47

»

Pāteris ar prātu

Visas partija it kā vienādas, bet citas, dažās ir slepeni "vienādas"- sludina latvietību vai citu savu varu, ietekmi, bet to slepeni, mākslīgi grauj - tā ir NA un Saskaņa. tās ir Latvijas nodevīgākās, nekaunīgākās un tautu krāpjošas politiski, partijas...


Tu esi tipisks stulbenis parastais - nekādas izpratnes, nekādu zināšanu, pat ne mazāko spēju analizēt! Domāju, esi starp tiem kretīniem, kas paspēja par Šleseru, par Repši un idiotu Bordānu vai Kaimiņu nobalsot, bet tagad skriesi balsot par Gobzemu…

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...