Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Farmācijas nozares eksperts
20.04.2021.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protobalts

03.05.2021. 13:26

Tāpēc ļoti svarīgi ,lai katru valsti pārvaldītu tikai etniskie šai valstij piederīgie subjekti,jo tādi neindēs savu tautu un nevakcinēs ar indi saturošiem preparātiem .
Tādiem ,ka ēbrejs Levits ,nav vietas manā baltslāvu - aziātu valstī ,jo nekad viņš neiestāsies patiesi par manu tautu ,tapat ,kā ēbrejs Zeļenskis ,ne jau Ukrainas slāvu labā ņēma kārtējo kredītu uz ēbreju Hanuka svētkiem.
Pirmais ar ko indē ir pārtika ,tapēc to zinot ēbreji tikai košerpārtiku lieto ,arī košersāls īpaši viņiem ,ar Dāvida zvaigzni virsū tiek izplatīta ,kamēr mūs bērni tiek indēti ar kalioferrocianīdu -e535e536,lai katra nakamā paaudze dzimtu ar neaatīstītām smadzenem un nervu sistēmu ,pašlaik rada anēmiju šādas sals lietošana ,bālumu ,apātiju,hemoglobīna deficītu.

Atbildēt

Keita

27.04.2021. 18:36

»

Lapsene

Raksts vietā un laikā! Kāpēc vairāk kā gada laikā nav minētas NEVIENAS zāles pret vīrusu, bet tikai vakcīnas, vakcīnas un vēlreiz vakcīnas. Mūsu gudrie jau gatavo vakcinācijas rezerves, lai vakcinētu vēl un vēl! paskatieties statistiku - igaunijā saslimuši tikpat gandrīz kā latvijā, bet mirušo uz pusi...


Jo Latvijā ātrie atbraucot pie covid slimnieka, kuram ir elpošanas grūtības viņu neved uz slimnīcu. 3 brigādes atteica! Rezultātā cilvēks nosmaka....
Acīm redzot ir neoficiāls noteikums nevest uz slimnīcu, lai mirst... Paceļot statistiku😡😡😡

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

25.04.2021. 06:19

Laiks rit uz priekšu. Kopš 2020. gada 13. marta, kad Covid-19 sērga pārsteidza mūs nesagatavotus, mūsu dzīves mainījās līdz nepazīšanai. Pandēmijas ierobežojumi būtiski mainīja mūsu ikdienas dzīvi un paradumus. Šie ierobežojumi ir skāruši gan vecus, gan jaunus, gan bagātos, gan nabagos. Pašreiz ļaunais Covid-19 vīruss ir nolicis uz ceļiem visu pasauli. Krīze ir ne tikai Latvijas Republikā, bet gan visā pasaulē. Šajā sarežģītajā laikā Vakcinācijas birojs rūpējas par saprātīgu vakcinācijas loģistiku un vakcinācijas plānu izpildi. Paldies, Vakcinācijas biroja vadītājai Evai Juhņēvičai par viņas cēlo darbu! Bez Vakcinācijas biroja pūliņiem vakcinācijas process Latvijā noritētu krietni gausāk. Būsim pateicīgi Vakcinācijas birojam par kalpošanu latviešu tautai. Saglabāsim savās sirdīs gaismu. Ticēsim labajam, ticēsim sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem! Latvju Dievi vienmēr ir aizstāvējuši latviešu tautu. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs.
Stipru veselību un sirdsmieru mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #LatvjuDievuSvētība #saticība #draudzība #sapratne #pagāni #rituāli #buršanās #maģija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte

Atbildēt

haha

24.04.2021. 09:06

Dezinformētie indivīdi ar veselā saprāta deficītu jau gada garumā tiek mērķtiecīgi iebiedēti ( atcerēsimies Kariņa teikto par nepieciešamību uzturēt koviddomāšanu un Viņķeles vārdus par dvēseļu inženieriem ), ka nespēj aizdomāties - KĀPĒC pirms vakciņas saņemšanas liek parakstīties, ka ir informēti par iespējamajām sekām? Varbūt tāpēc, ka ir trusīši, ar kuriem eksperiments joprojām tiek turpināts ? Gala ziņojums par vakcīnu taču jāiesniedz tikai 2023. gadā, tas visiem ir izlasāms publiski pieejamajā AZ vakcīnas instrukcijā. Bet nē, skrien kā aptrakuši, dreb bailēs par iespēju saslimt ar kārtējo adenovīrusu. Un no zombijkastēm un radio caurām dienām tiek atgādināts, cik atkal cilvēki nomiruši it kā no šī vīrusa :)

Atbildēt

Helenq

24.04.2021. 06:50

Lengvi pažintys meet365.club

Atbildēt

institūts pārprofilējies

23.04.2021. 15:21

»

Kirchenshteina vaardaa nosauktais mikrobu peetiishanas instituuts

Nav dzirdams


Visi devušies darbā un nepaguruši pūlās Vakcinācijas birojā

Atbildēt

Kirchenshteina vaardaa nosauktais mikrobu peetiishanas instituuts

22.04.2021. 11:29

Nav dzirdams.

Atbildēt

Tumsoņam

21.04.2021. 07:28

»

Nepatiesi

Tieši šis medikaments kalpoja par pamatu zāļu reģistrācijas ieviešanai un būtiskai kontrolei. Zāles 50 gadi. cocacolā arī vēl Koku lika klāt. Mācās tikai no kļūdām. Zāles testēja tikai uz dzīvniekime (žurkām), tāda procedūra kā ir šobrīd radās tikai vēlāk...


Šis nabaga komentētājs perfekti atbilst raksta autora minētajam. Šķiet, ka viņš pārliecināts par zinātni, kas sasniegusi augstāko attīstības punktu un tagad viss ir perfekti, visu kontrolējam un nekādas kļūdas nav vairs iespējamas, uzjautrinoši:)

Atbildēt

jautaajums

21.04.2021. 06:07

»

rezultāts

Par padsmit gadiem lielāks vidējais mūža ilgums un izārstētas agrāk neŗstējamas slimības


Vai tik tu nemelo?
Izdomā jaunu neārstējamo slimību un būsi miljonārs.
Izdomā jaunas zāles kas grauj veselību,būsi miljonārs.
Dati par vidējo mūza ilgumu ir falsificēti.

Atbildēt

rezultāts

21.04.2021. 05:18

»

jautaajums

Un kāds rezultāts?Tā saucamās zāles bez blaknēm vispār nav.Tas izskatās pēc totāla regresa


Par padsmit gadiem lielāks vidējais mūža ilgums un izārstētas agrāk neŗstējamas slimības.

Atbildēt

Nepatiesi

20.04.2021. 23:22

»

Patiesi

Ļoti labs un patiess raksts


Tieši šis medikaments kalpoja par pamatu zāļu reģistrācijas ieviešanai un būtiskai kontrolei. Zāles 50 gadi. cocacolā arī vēl Koku lika klāt. Mācās tikai no kļūdām. Zāles testēja tikai uz dzīvniekime (žurkām), tāda procedūra kā ir šobrīd radās tikai vēlāk.
šīs zāles lieto arī tagad- vairāku vēžu ārtēšanai.

Atbildēt

katram savs

20.04.2021. 23:11

Lai šis eksperts pamēģina tā teikt tīrā veidā izmantot Covid 19 doto iespēju.Varētu atcerēties arī kādu L.Pastēra gānīšanu pēdējam gārdzienam.

Atbildēt

Lielveikalos ir daudz kaitīgākas lietas

20.04.2021. 22:50

»

Ā, nu labi

20. gadsimta otrajā pusē...


Cigaretes ir samērā nekaitīgas, kamēr tās nesāk gatavot no iekrāsotas makulatūras ar ķīmiskām piešpricēm.
Arī piens reiz bija piens, kamēr bija govis. Tagad piens un piena produkti ir, bet govju ta nav. Vai jautājumi nerodas, jeb sabiedrība jau ir tik trula, ka nav spējīga vairs uztvert realitāti.

Atbildēt

ahaha

20.04.2021. 20:40

»

Murmulis

Tas tāpēc, ka FDA pieļauj vakcīnu "emergency" reģistrāciju tikai tad, ja nav zāļu, ar kurām šo slimību varētu izārstēt...


Man arī kaimiņš izārstējās dzerot parastu krutku- bija pozitīvs, dzēra krutku, tagad tests negatīvs.

Atbildēt

Dagnija

20.04.2021. 20:28

»

Noželojami

Kārtējais sazvērstību teorijas raksts. Cik "negaidīti", ka anonīms, jo citādi vai paša bērni ar pirkstu rādītu un pie deniņiem grozītu. Bet to tak negribas piedzīvot, vai ne


Citādāks viedoklis tiek saukts par sazvērniecisku. Interesanti. Tātad ir tikai viens pareizais viedoklis. Un tas jau kaut ko atgādina.

Atbildēt

Nē, nu jā, bet

20.04.2021. 20:22

»

Domātājs

Un ko, ja instutūcijas ir "nopirktas"? Nevajag visus, pietiek ar dažiem atslēgas amatiem


Visi ir nopirkti, viss ir slikti.

Cerams, ka nedzīvo citu celtā mājā, jo tur tak nekam nevar ticēt, sabruks kuru katru brīdi. Ar auto arī nepārvietojies, tur saliktas lētākās detaļas, kas tieši gaida brīdi, kad salūst tad, kad tu esi pie stūres. Es tā varu turpināt bezgalīgi.

Jā, korupcija pastāvēja un pastāvēs, bet kā tu ikdienā vari dzīvot, izejot no tā, ka visi ir uzpirkti? Kaut kur taču ir jānovelk strīpa un jāpaļaujas, ka ne visi eksperti ir feikie eksperti.

Atbildēt

Domātājs

20.04.2021. 19:47

»

Ā, nu labi

20. gadsimta otrajā pusē...


Un ko, ja instutūcijas ir "nopirktas"? Nevajag visus, pietiek ar dažiem atslēgas amatiem.
Big pharma, domā, nav mācījusies no kļūdām?

Atbildēt

Murmulis

20.04.2021. 19:10

»

Lapsene

Raksts vietā un laikā! Kāpēc vairāk kā gada laikā nav minētas NEVIENAS zāles pret vīrusu, bet tikai vakcīnas, vakcīnas un vēlreiz vakcīnas. Mūsu gudrie jau gatavo vakcinācijas rezerves, lai vakcinētu vēl un vēl! paskatieties statistiku - igaunijā saslimuši tikpat gandrīz kā latvijā, bet mirušo uz pusi...


Tas tāpēc, ka FDA pieļauj vakcīnu "emergency" reģistrāciju tikai tad, ja nav zāļu, ar kurām šo slimību varētu izārstēt.
Vācu presē vēl vasarā bija infa par ārstu no Hamburgas apkārtnes, kuram bija izdevies savus pacientus izārstēt ar lētiem preparātiem, taču Farmai vajag ...

Atbildēt

paskat

20.04.2021. 19:09

https://www.vid.gov.lv/lv/informativie-un-metodiskie-materiali-14

un tad deklarāciju, un kur tad viņa dzīvo?

Atbildēt

Ā, nu labi

20.04.2021. 18:35

20. gadsimta otrajā pusē:
- cigaretes reklamēja kā nekaitīgas
- zīdaiņu mirstība bija ar kārtu augstāka
- vidējais dzīves ilgums bija daudz mazāks
- lidmašīnas krita no debesīm biežāk
- utt utjp

Piekrītu, ka nevajag akli uzticēties visam, kam dzird. Bet vai tiešām autors uzskata, ka institūcijas nav attīstījušās? Vai tas būtu jāignorē un pašam jāiet studēt ķīmija, bioloģija, fizika, lai, nedod Dievs, paklausītu kādai institūcijai?

Atbildēt

Zane

20.04.2021. 18:23

Paldies autoram!

Atbildēt

fakts

20.04.2021. 18:11

Tikai tā autora "20.gadsimta otrā puse" ir 50-to gadu beigas, kad bija pilnīgi savādāka zāļu reģistrācijas procedūra. Turklāt tās zāles tika tirgotas bez receptēm un rītas nenormālos apjomos, atpaliekot tikai no aspirīna.

Atbildēt

Noželojami

20.04.2021. 18:05

Kārtējais sazvērstību teorijas raksts. Cik "negaidīti", ka anonīms, jo citādi vai paša bērni ar pirkstu rādītu un pie deniņiem grozītu. Bet to tak negribas piedzīvot, vai ne?

Atbildēt

Hihi

20.04.2021. 17:08

Latvija us to laiku vairs nebûs

Atbildēt

oui

20.04.2021. 16:44

»

lauķis

Jā,paldies autoram par apziņu un drosmi


pamatā noziedzīga alkatība, kas pie cilvēku sugas sevi ir pierādījusi ne vienu reizi vien

Atbildēt

Secinājums

20.04.2021. 16:34

»

Līga

Tik patiess raksts, ka pilnīgi anonīms


Thalidomide nav vienīgais "Frankenšteins",tagad zāles bez blaknēm praktiski nav.Diemžēl cilvēki ir aizmirsuši ka aptieka ir aiz loga,un bez maksas.

Atbildēt

Derdz

20.04.2021. 16:27

»

Līga

Tik patiess raksts, ka pilnīgi anonīms


Tev iespēja parbaudit, daudz kas piejams publiski, ano lapās,. ecdc.eu, asv,utt

Atbildēt

Vatsons

20.04.2021. 16:13

Sāpīga tā patiesība, īpaši jaunajiem nevajadzētu potēt kamēr nav pārbaudīts, tas risks tiešām nav tik liels īpaši, ja vēl skatās samērā ar risku, ko piedzīvoja Thalidomide bērni. Un autors protams, ka anonīms,bet tas ir saprotami, jo šī mīļie draugi ir atombumba

Atbildēt

Līga

20.04.2021. 16:05

»

Patiesi

Ļoti labs un patiess raksts


Tik patiess raksts, ka pilnīgi anonīms!

Atbildēt

Lapsene

20.04.2021. 15:42

Raksts vietā un laikā! Kāpēc vairāk kā gada laikā nav minētas NEVIENAS zāles pret vīrusu, bet tikai vakcīnas, vakcīnas un vēlreiz vakcīnas. Mūsu gudrie jau gatavo vakcinācijas rezerves, lai vakcinētu vēl un vēl! paskatieties statistiku - igaunijā saslimuši tikpat gandrīz kā latvijā, bet mirušo uz pusi mazāk1 Kāpēc?Un tas pie tā, ka igauņiem stingtri ierobežojumi ir tikjai nedaudz vairāk par mēnesi, bet pie mums - gadu!

Atbildēt

lauķis

20.04.2021. 15:34

Jā,paldies autoram par apziņu un drosmi.
Viena maza piebildīte,farmācija jau sen kā zāles neražo,farmācija ražo tikai indes.
Nekā personīga,tikai bzness,peļņa pāri visam.Konkurence,karjera,degradācija.

Atbildēt

Nejaušs Lasītājs

20.04.2021. 15:07

Paldies autoram par šo rakstu – ir par ko padomāt.

Atbildēt

Manas domas

20.04.2021. 14:55

Skatījos filmu par bērna dibena pulverīti,kas izsauca krabīti. Cilvēciņi izdarīja neiespējamo,uzvarēja tiesā megakompāniju.

Atbildēt

voila

20.04.2021. 14:53

un tas tikai un vienīgi mums māca - sargies pats un Dievs tevi sargās!

Atbildēt

jurisx

20.04.2021. 14:49

Galvenais lai būtu daudzkārt vakcinētas mūsu gaišās galvas..

Atbildēt

Patiesi

20.04.2021. 14:47

Ļoti labs un patiess raksts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....