Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Point'n'shoot

10.06.2018. 09:01

Latvijai ir laiks beigt strādāt kā dzemdību namam un profvidusskolai attīstītās Eiropas vajadzībām - mēs neesam inkubators, bet valsts ar savām interesēm!!!

Atbildēt

Uldis

18.05.2018. 19:42

Es tāds apjucis... piedodiet... slimības paasinājums... tās izraisītāja iedīgļi cirkulē manās asinīs, kā Ļeņinam, un nupat ir sasnieguši galvas smadzenes... un lūk, rezultāts... tagad kādu brīdi centīšos neko nekomentēt... varbūt pēcāk paliks labāk...ja tikai mani Asads šonakt nenoindēs... man nav kauns atzīties - es tiešām BAIDOS!!!

Atbildēt

kļimoviča aita

18.05.2018. 19:36

»

Uldis

Tāds iespaids, ka autors strādā Putina RT, turklāt arī ir visai pastulbs...


Vēl dažus gadus atpakaļ par žīdiem
Tu diez cik augstās domās nebiji
Bet tagad priecājies, ja ziņās dzirdi,
Ka izraēļi ēģiptiešus sit...

Atbildēt

Karote

18.05.2018. 12:23

Veiksmes stāsta Dombrovskis gan spoži aprāda par ko domā mūsu pupsiki kontaktos ar ārvalstu draugiem. Valsts intereses zaudē pašlabumam vienos vārtos.

Atbildēt

kaķa smiekli

17.05.2018. 23:00

Raksts ļoti labs, pat mazlity par labu aitu un aunu baram, kuri, līdzīgi kā Orvela Dzīvnieku fermas aitas uzreiz blēj par Krievijas propagandu.
P.S. Kas ir tas Uldis, kurš te visās tēmās piespamojis, demonstrēdams savu klīnisko diagnozi?

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 22:12

»

Liliana

Raksts ir taisnīgs un tāpēc daudzi NEKO no tā nesaprot,jo neprot domāt perspektīvā.Diemžēl latviešiem raksturīgi


Kādā "perspektīvā" pret skaistiem, gudriem, veselīgiem, pārtikušiem un spēcīgiem, kopā ar agonējošo Krieviju? Pat pelmenis Kims un Armēnija pamazām nāk pie prāta.

Atbildēt

L

17.05.2018. 13:45

»

Uldis

Tāds iespaids, ka autors strādā Putina RT, turklāt arī ir visai pastulbs...


Murgs un tik neizglītots cilvēks komentējis kopā ar saviem lamu vārdiem.ASV fans,kurš nepazīst un nedzīvo ASV.

Atbildēt

Liliana

17.05.2018. 13:41

»

Ješua

Krievija nav filantrops.Kam viņiem problemātiska valsts bez iedzīvotājiem,resursiem un 500 000 pašiem? Putins nav māsa Terēze


Raksts ir taisnīgs un tāpēc daudzi NEKO no tā nesaprot,jo neprot domāt perspektīvā.Diemžēl latviešiem raksturīgi.

Atbildēt

...

15.05.2018. 17:50

Māri Jurjān ... paņem rokā kalkulatoru un sarēķini zaudējumus un ieguvumus,ko dod Latvija NATO un ES!!!??? Nelej ūdeni. Bez ES un NATO, tu nevarētu izmantot iespējas "liet ūdeni" un aizstāvēt Krievijas intereses!!! Izglītību gan jau arī ieguvi par brīvu Latvijā!!!

Atbildēt

par

15.05.2018. 16:11

diemžēl raksts kaut kāds glups. Nekad nevajag aizmirst, ka joprojām turpina apkarot komunistisko režīmu, kas , neskatoties uz pārmaiņām, joprojām dzīvs Krievijā un šur tur citur. bija atkusnis, kad Jeļcins nāca pie varas, bet ar to arī viss beidzās- tik nu tagad ir komunistiskais kapitālisms izveidojies- jauna iekārta- vēl mežonīgāka, jo nu viss atļauts.

Atbildēt

Es

15.05.2018. 14:58

Par SC.

Atbildēt

Takš

15.05.2018. 12:49

»

Buba

Nu gluži neatkarīgai diez vai sanāks, bet NATO "okupantus" nomainīt uz Kremļa "atbrīvotājiem"- ļoti ticami. Un sāksies pavisam zaļa dzīve, - nu kaut kā līdzīgi Austrumukrainai


ukropabanderijā tavējie atbrīvotāji-otanieši jau četrus gadus,neredzu huntas "panākumus"?!kaut donbasu sistemātiski banderieši apšauda,tomēr tur KĀRTĪBA!Tā viš ir sorosīd,klausies patiesību ne propagandu.

Atbildēt

Uldis

15.05.2018. 11:24

»

Uldis

Tiem, kuri alkst mest latviešus lopu vagonos, vešanai uz Sibīriju nāvei no bada un aukstuma atgādināšu, ka arī paši lādētāji bieži tur nonāca, kopā ar saviem upuriem. Staļins NKVDešņikus īpaši nežēloja


Vai tev, pakaļā drāztai krievu garnizonu mauķeles atvasei, Kiseļ TV zombijam, ir kāds viedoklis, jeb tu šeit ienāci tikai iztukšot savu zarnu saturu?

Atbildēt

Uldi

15.05.2018. 10:34

»

Uldis

Tāds iespaids, ka autors strādā Putina RT, turklāt arī ir visai pastulbs...


tu dziedi, kā tāds 20 gadīgs, pumpains idiots, kurš pārlasījies delfus un pārklausījies Latvijas radio. Aizmirsi pieminēt savus brāļus- Latvijas ānusdrīllētājus. Labāk neraksti lētas propogandas tēzes, bet sāc uzkrāt vazelīnu, praids tuvojas, ja pietrūks, tūplis sāpēs!!

Atbildēt

Uldis

14.05.2018. 19:26

»

jautaajums

Vai tas ir izcilības centra izcilnieku viedoklis , vai viedoklis ko kas nācis no ASV vēstniecības


Tiem, kuri alkst mest latviešus lopu vagonos, vešanai uz Sibīriju nāvei no bada un aukstuma atgādināšu, ka arī paši lādētāji bieži tur nonāca, kopā ar saviem upuriem. Staļins NKVDešņikus īpaši nežēloja.

Atbildēt

jautaajums

14.05.2018. 13:56

»

Uldis

Tāds iespaids, ka autors strādā Putina RT, turklāt arī ir visai pastulbs...


Vai tas ir izcilības centra izcilnieku viedoklis , vai viedoklis ko kas nācis no ASV vēstniecības?

Atbildēt

Uldis

14.05.2018. 13:51

Tāds iespaids, ka autors strādā Putina RT, turklāt arī ir visai pastulbs.
1. Jaunās ASV Prezidenta administrācijas uzdevums epatriēt tos uzņēmumus, kurus izdzina trimdā Putina melnā makaka, Pirmais ASV Pederastu prezidents, Obama, ar savu pretvalstisko ekonomisko politiku.
2. Atgriezt status quo Tuvajos austrumos, kāds bija pirms melnādainais kroplis ar Asadu7 noslēdza "ķīmisko ieroču vienošanos", kas deva Asadam pilnīgu brīvību, indēt savu pilsoņus.
3. Armēnijai ir jābeidz naidoties ar Azerbaidžānu un Turciju Krievijas interesēs, jāpārierientējas uz Rietumiem un NATO un jāpatriec krievu okupantu karaspēks.
4. Delaverā, idiot, loģiski nevar darboties off-shore, tur tos var tikai piereģistrēt. Latvija ar to nenodarbojas, gluži otrādi off-shore pie mums izvairās no nodokļu maksāšanas.
5. ASV mērķis, loģiski, ir likvidēt Irānas lupatgalvu viduslaiku režīmu un fašistisko izdzimteņu Krieviju, jo tās ir drauds cilvēcei. Kas attiecas uz Ķīnu, tā kopā ar ASV būs pasaules lielvaras, kas noteikt virzību, turklāt Ķīnai ar ASV un Japānu būs taisnīgi jāsadala zeme uz Austrumiem aiz Urāliem.
6. Par Izraēlas aviācijas uzbrukumiem Sīrijas objektiem, kur aptaisījās krievu izslavētās pretgaisa aizsardzības sistēmas, man arī neviltots prieks. Lai vēl vairāk neapkaunotos, kremlis ir atteicies tur izvietot jaunas.

Latvijas vieta šajās globālajās norisēs ir turēties kopā ar stipriem, veselīgiem, izglītotiem, gudriem un skaistiem un atpārdīt "milzi", kura māla kājeles būs saļimušas.

Atbildēt

Burbulic

14.05.2018. 12:23

Paldies par rakstu! Interesanti lasīt, viss salikts skaidri pa plauktiniem. Nekur neredzu, ka autors aicinātu uz kādu „ izstāšanos“. Toties uz to gan, lai més nebūtu kā „ noliktava“ vai mazie šunelji līdzskréjéji līdzréjéji.

Atbildēt

Uldis

14.05.2018. 12:06

»

Galvenais pediatrs

pirmsskolas vecumā atrasties pie datora ilgi ir kaitīgi.Vidusskolā arī uzzināsi, kurš īstenībā sarikoja WW2..Visam savs laiks


Dieva dzirnas lēni, bet pamatīgi maļ un katrs staļiniskais izdzimtenis, kurš cenšās rast attaisnojumu drausmīgam noziegumam, krievu sarīkotam WWII, samaksās par desmitiem miljonu nevainīgo cilvēku nāvēm.
Atkārtoju savu jautājumu: "Ar ko kopā, "dohoģjagas", taisieties rīkot WWIII"?

Atbildēt

Uldis

14.05.2018. 11:35

»

Galvenais pediatrs

Nomierinies, bērns..Izaugsi- tad arī sapratīsi starpību starp NATO un ANO.. ANO šobrīd mēģina uzturēt jelkādas starptautiskās likumības atliekas, lai novērstu 3. pasaules karu, bet Jums bērndārzā jau tādas lietas nestāsta


Par WWIII pat nesapņojiet!!! Lai varētu sarīkot pirmos divus, krievam bija vareni sabiedrotie: ASV un Britu impērija. Ar ko kopā: Bolīviju, Venecuēlu un Irānu, esiet sagatavojušies karot pret visu pasauli? Ķīna to vien gaida, lai nopietnāka konflikta gadījumā, pievāktu sev teritoriju līdz pat Urāliem un tur dzīvojošās krievenes, bet bidlas sadzītu apakšzemes rūpnīcās un ogļu šahtās, celt gaišo nākotni. Turcija noteikti arī jau sen met acis uz Kubaņu un Krimu, ko nekavējoties pievāks.

Atbildēt

Galvenais pediatrs

14.05.2018. 11:23

»

Uldis

Latvija, krievu garnizonu maukas bērns, ir NATO un nekur no sevis ne uz kurieni pārcelties, bet tu gan, kopā ar Ždanoku, Linģerman, Korenu un Gapoņenko vari no NATO aizvākties un nesmirdēt šeit...


Nomierinies, bērns..Izaugsi- tad arī sapratīsi starpību starp NATO un ANO.. ANO šobrīd mēģina uzturēt jelkādas starptautiskās likumības atliekas, lai novērstu 3. pasaules karu, bet Jums bērndārzā jau tādas lietas nestāsta..

Atbildēt

ha-ha

14.05.2018. 11:06

»

deputāts-debiiķis

Tas pēdējais brīdis, diemžēl,jau labu laiku kā pa-irsts.Objektīvi skatoties - nekādas latvijas vairs nav, tikai izdemolēta teritorija, kuras īstie noteicēji ir kaut kur tur - ārā


Īstie noteicēji ir tie paši vecie kolaboranti ar savu jaunaudzi,kuri arī nodarbojas ar sev tik mīļo un ienesīgo kolaboracionismu,jo pasūtītāju netrūkst un par pārējo-štrunts par bitem ka tik medus.Spilgts piemērs-naidīgas propogandas translēšana valsts televīzijā par valsts naudu un valsts atbildīgo amatpersonu neslēpti naidīgā un nodevīgā rīcība naidīgās propogandas lobēšanā.

Atbildēt

Uldis

14.05.2018. 10:13

»

!

Pilnībā piekrītu autoram, Latvijai ir jāatgūst neatkarība un NATO okupantiem jāvācās prom, lai mūs nepadarītu par ķīlniekiem


Latvija, krievu garnizonu maukas bērns, ir NATO un nekur no sevis ne uz kurieni pārcelties, bet tu gan, kopā ar Ždanoku, Linģerman, Korenu un Gapoņenko vari no NATO aizvākties un nesmirdēt šeit.
NATO visai drīz pievienosies arī Somija, Zviedrija, Gruzija, Azerbaidžāna un Armēnija, bet Ķīna, Indija, Indonēzija un Brazīlia, būs "partnerattiecības mieram" dalībnieces, ar balstiesībām aliancē un NATO pilnībā aizstās korumpēto un tumsonīgo vecmeitu klubiņu, ANO, kur Putins kopā ar Maduro, Moralesu un dažām vēl atlikušām padibenēm, varēs spriedelēt par "sliktiem Rietumiem."

Atbildēt

Uldis

14.05.2018. 09:54

»

lauķis

Ar ASV gādību Ušakovs būs ne ikai valdībā , drīzāk jau premjers.Svēību no ASV puses viņš saņēma jau pirms iepriekšējām vēlēšanām , nedaudz nesanāca


Ne tikai Ušakovam, bet arī tā sugas brāļiem: Zatleram, Dombrovskim, Pabrikam, Rinkēvičam, Kozlovskim un citiem čekas un krievu okupantu kolaborantiem ar ASV gādību arābu teroristi Guantanamo cietumā plēsīs anālus.
Ne jau velti Trampa kunga ievēlēšana neliešiem, kā Freiberga un Streips un citām čeku apkalpojošām žurnaļjugām, izraisīja tādu histēriju. Tramps nav "čmo", kāds bija melnādainis, Obama.

Atbildēt

Fēcim

14.05.2018. 08:54

»

Fēlis

Pēdējā laikā pārāk bieži parādās šāda veida raksti, kur patiesība mijas ar puspatiesību, maskējot klajus melus un demagoģiju. Lubjankas pasūtījums? Šitos biedrīšus vajag iegaumēt, jo uzticēties viņiem nevar


melus un demagoģiju var ātri nosaukt, vai ne? Izdari to, iepriecini lasitājus..Nomierini tautu.Pasaki , ka bez himnas un karoga mums ir suverēna valsts!

Atbildēt

VB

14.05.2018. 07:38

»

!

Pilnībā piekrītu autoram, Latvijai ir jāatgūst neatkarība un NATO okupantiem jāvācās prom, lai mūs nepadarītu par ķīlniekiem


Pagaidām viņi / viņu spēks te gan tīri simbolisks, drīzāk tikai iekšējo nemieru novēršanai. Un, ja kas, atstājot tehniku dienas, divu laikā viņi arī aizvāksies ar lidmašinām... Jēga būtu, ja viņubūtu 10x vairāk, bet Kurzemē, ko tiešām var kaukā aizstāvēt.

Atbildēt

Fēlis

14.05.2018. 05:56

Pēdējā laikā pārāk bieži parādās šāda veida raksti, kur patiesība mijas ar puspatiesību, maskējot klajus melus un demagoģiju. Lubjankas pasūtījums? Šitos biedrīšus vajag iegaumēt, jo uzticēties viņiem nevar.

Atbildēt

lauķis

14.05.2018. 04:22

»

agents

Kremla finanseta agentura pirms velesanam sarosijusies. Uzdevums ir vienkarss dabut SC valdiba . Izstaties no NATO un EU. Un tad jau viss parejais ir tikai detalas . Rigas piemers parada tas nianses


Ar ASV gādību Ušakovs būs ne ikai valdībā , drīzāk jau premjers.Svēību no ASV puses viņš saņēma jau pirms iepriekšējām vēlēšanām , nedaudz nesanāca.

Atbildēt

agents

13.05.2018. 22:52

Kremla finanseta agentura pirms velesanam sarosijusies. Uzdevums ir vienkarss dabut SC valdiba . Izstaties no NATO un EU. Un tad jau viss parejais ir tikai detalas . Rigas piemers parada tas nianses .

Atbildēt

Džo

13.05.2018. 21:33

»

Anderss Beverens

Grūti noticēt, ka šis būtu vienkārši naivs puisis ar jaunības mazizglītotībā sakņotu nespēju uztvert un analizēt notikumus sev apkārt...


Knab lomas novērtējuma šajās situācijās Jums jau nav? Jūs, protams, nesaprotot, no kurienes un kāpēc LV parādījās KNAB?

Atbildēt

Ješua

13.05.2018. 21:31

»

Liene

Un tikt atpakal Krievijas juga


Krievija nav filantrops.Kam viņiem problemātiska valsts bez iedzīvotājiem,resursiem un 500 000 pašiem? Putins nav māsa Terēze

Atbildēt

Džo

13.05.2018. 21:28

»

Anderss Beverens

Grūti noticēt, ka šis būtu vienkārši naivs puisis ar jaunības mazizglītotībā sakņotu nespēju uztvert un analizēt notikumus sev apkārt...


Demokrātija un brīviba)) āksts.Šajā māsas media fonā Demokrātija? Cik gadu tas pats? BRĪVĪBA...emigrēt? KAS CĒRT NAUDAS UN TRANZĪTA PLŪSMAS, JA NE KNAB.? Nemuldi, izcilniek

Atbildēt

deputāts-debiiķis

13.05.2018. 21:21

Tas pēdējais brīdis, diemžēl,jau labu laiku kā pa-irsts.Objektīvi skatoties - nekādas latvijas vairs nav, tikai izdemolēta teritorija, kuras īstie noteicēji ir kaut kur tur - ārā.

Atbildēt

Udox

13.05.2018. 20:27

Jūs to nopietni? Nafig vajag tādus tekstus? Lai ZZS ar Saskaņu nobalso, kā vajag un esam atpakaļ pie "lielā brāļa". Kam vēl te demagoģiju dzīt?

Atbildēt

Anderss Beverens

13.05.2018. 20:26

Grūti noticēt, ka šis būtu vienkārši naivs puisis ar jaunības mazizglītotībā sakņotu nespēju uztvert un analizēt notikumus sev apkārt.
Kas neredzētu, ka tā bija Latvijas vēlme un vajadzība iekļauties kolektīvās drošības organizācijā. Ka ne Latvija, bet Krievija "cērt" tranzīta plūsmas caur Latvijas ostām un pa Latvijas dzelceļiem, attīstot savu Ustjlugas tranzīta mezglu un Primorskas ostu. Ka Latvija ne reizi nav noteikusi RU produkcijas ievešanas aizliegumu savā teritorijā. Ka pat RU kaut kādu iemeslu dēļ nespēja "sagremot" Magones partnera Jakuņina koruptīvo biznesa vešanas stilu un atlaida viņu no darba gandrīz vienlaikus ar Magones nepatikšanām. Ka Latvijas teritorijā ir vien kādas 50 citzemju bruņumašīnas pretstatā kādreizējām 12 padomju kodolraķešu bāzēm, kuru atliekas vēl tagad atrodamas Latvijas mežos. Ka Latvijā, pēc mūsu valdības lūguma ir izvietoti vien 1200 draudzīgu valstu karavīri pretstatā 25000 padomju karavīru, kas bija vienā pat Liepājā, nerunājot par desmitiem tūkstošu karavīru, kurus mūsu teritorijā izvietoja Latviju okupējusī Padomju Savienība. Ka tieši Latvijas esamība vienotajā Eiropas telpā sniedz mums manevra iespēju, kādas mums nebija līdz 2004. gadam.

Nē, tā nav nejaušība. Valoda ir gana raita. Un doma skaidra. Tas ir skaidri melīgs raksts. Vērsts pret mūsu valsts pamatvērtībām - demokrātiju un brīvību. Un mani pārsteidz vien tas, ka tāds tomēr tik profesionāls medijs ar savu raksturu kā "Pietiek" piedalās šajā spēlē. Piedalās, publicējot šo rakstu bez kāda komentāra un sava redakcijas viedokļa.

Atbildēt

solī

13.05.2018. 19:48

Matuškai iet bēdīgi, nu katram pēc nopelniem.
Jaunam censonim derētu nokrist no plaukta un atskārst, nav tādas planētas Latvija.

Atbildēt

MI

13.05.2018. 19:38

Kā būtu, ja būtu. Kas to zin, bet kautko no vēstures var modulēt.
1. Ja Latvija paliktu pilnīgi neitrāla, vai viņa vēl būtu brīva? Vai 90tie gadi būtu beigušies? Ka būtu ar attīstību. Simtiem cilvēku un MTZ vai john deere un simtos hektāru neviens lieks.
2. Cik tālu mēs būtu tikuši bez norādēm un uzstādījumiem no malas?
3. Ja lielvaras saiet ragos, tad viņām ir dziļi vienalga kur un kam viņas pāriet pāri. Robežu nav. 1940 to labi parāda.
4. Uzskatu, ka pareizi, ka mēs izdarījām izvēli.
BET. mugurkaulam mums ir jābūt taisnākam un stipri daudz štengrākam, gan Valsts iekšējās lietās, gan pārstāvot sevi ārlietās.
- Teikšu arī vienu, varbūt ne visiem populāru lietu,bet pēc manām domām Ārlietu ministrs reizēm mums ir tikai vienīgais kurš stingri pieturas pie Latvijas izvēlētā ceļa. Jo, Latvijas kuģa pagriešanas mēģinājumi citā virzienā pie mums ik pa laikam seko.

Ar piezīmi, ka šis ir gadījums, kurš ar vien vairāk manī stiprina domu, ka mažiotārās vēlēšanas ir labāka lieta. Jo mani no tās partijas kā vēlētāju interesē tikai kādi cilvēki 3. Un tagad iedomājaties, ka es balsoju par vienu itkā iespējamu potenciālu ārlietu ministru un vēl vīriem 2. Un pārējos es pat labprāt svītrotu. Kāds ir mans pienesums? Ta ne kāds.
Ja es varētu kaut līdz simtam novēlēt, tad es teiktu darīju cik varēju. Jo katrā partijā ir cilvēki, kurus gribētu par priekštāvjiem.

Tas ir tikai un vienīgi loģiski, ka daudzi Latviju uzskata tik vien kā par teritoriju, tik vien kā par placdarmu. Vienam biznesam tie ir resursi, vienam iegūstamais Latviešu kapitāls, vienam pieejama stratēģiskā infrastruktūra, utt.
Vārdi, papīrs un smaidi paciešs visu.
Bet tikai mēs un tikai mums ir jābūt gudriem, lai pārstāvētu Latvijas intereses. Un viss sliktais nav kautkur tur ārā, bet gan spoguļa atspulgā, kad tu paskaties viņā.

Vieta nekad nestāvēs tukša, ja viena impērija (lielvara) paliks vājāka, tad otra stiprāka. Bet mazajam vienmēr ir jādomā kā grozīties un kādās vērtībās turēties.
Ja Latvija paliks vāja un viena, tad viņu savāks neskatoties. Kā teikt vajag, vai nevajag, bet līdz jūrai. Jautājums ir tik vien kā kādā formā, bet kangaru mums ir gana.

Atbildēt

Putins izdevis ukazu

13.05.2018. 15:40

ka visi norēķini ar Krieviju notiks Krievijas rubļos, veicinot tā pieprasījumu un vērtību, jo pašlaik plāns bija no est Krievijas ekonomiku bankrotā ar valūtas kursu 1 € / 200-300 Krievijas rubļi.

Atbildēt

to !

13.05.2018. 15:32

Izdzīvos tikai tie, kas strādās kultūras kapitālismā un pakļausies Jaunajai pasaules kārtībai. Latviju, āpēc ka tā ir maza valsts, jaunā kārtība skars minimāli.

Atbildēt

Virspusējs autora skatījums

13.05.2018. 15:29

Makrona panākumus noteica pat vēlēšanu rezultātu viltošana. Makronu apsargā angļu val. runājoši amerikāņi. Tiek iznīcināta Francijas lausaimniecība, Latviju sagaida tas pats - labības modificētās sēklas, kas uzdīgst vienreiz, būs jāpērk no ASV koncerniem. Franču bērnien jāpotē 11 potes, pretējā gad. draud kriminālatbildība. Makrons turpina iznīcināt cionistu garā Francijas ekonomiku, ir radīta inteliģences pretošanās kustība. Mediji neatspoguļo ne pusi no patiesības.

Merkele sen ir cioniste kā Makrons un arī amatā iznīcina vācu nāciju. ES ir ASV projekts, kuram tirgus paplašināšanā jāietiecas Ukrainā, Baltkrievijā, Krievijā.

Pēterburgas bandīts no KGB Vova Putins, cionists, lai sagrautu pavisam Krievijas ekonomiku nupat izdevis ukazu Krievijā neatzīt UD dol. par maksāšanas līdzekli. Krieviju vedot uz starptautisko izolāciju un nabadzību.

Atbildēt

!

13.05.2018. 14:55

Pilnībā piekrītu autoram, Latvijai ir jāatgūst neatkarība un NATO okupantiem jāvācās prom, lai mūs nepadarītu par ķīlniekiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...