Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ko nevar celt, to nevar nest

Leonards Inkins
28.12.2021.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Apustulis

02.01.2022. 21:35

»

Skolnieciņš

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture...


Ja ebreji ir pieticīgi, un savus "varoņus" kā Šustinu nepiemin, tad kāpēc šie bandīti-rīkļurāvēji no šīs tautas netiek uzrādīti mūsu mēdijos? Ar kādām tiesībām viņiem tiek ļauts prasīt, lai tikai viņus visi žēlotu un cienītu?

Atbildēt

Skolnieciņš

02.01.2022. 21:17

Kāpēc Leonards Inkins tik fanātiski iestājas pret politeismu? Kāpēc viņš visu, kas nepatīk apsaukā par «elkdievību»? No kurienes Inkina kungs ir izlīdis? Ko nozīmē uzvārds «Inkins»? Что означает фамилия Инкин?
Фамилия Инкин, по-видимому, синонимична фамилии Инк (также Юнг, Юнк, Юнкман, Инг, Ингер и т.д.) и образована от слова «юнг» — «молодой», «младший» на немецком и идиш. (Эта информация частично взята из книги «A Dictionary of Jewish Surnames from the Russian Empire» Александра Бейдера, см.http://www.avotaynu.com/books/DJSRE2.htm). Вероятно, предок носителей этой фамилии был младшим в семье.
https://toldot.ru/life/lnames/lnames_29145.html? Что значит фамилия Инкин. История, происхождение и значение фамилии Инкин (toldot.ru)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Skolnieciņš

02.01.2022. 21:15

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture. Pretrunīga. Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

30.12.2021. 17:03

»

Padomju inženieris

Labi raksti , īsi raksti ! Neko lieku


Kā viss ģeniālais ir vienkāršots risinājums, tā arī gudrība neslēpjas garās runās. Jācer, ka Inkins arī savos prātojumos, kā būtu, ja būtu, būs lietišķāks. Gudram nav jāizliekas, tādam ir jābūt.

Atbildēt

lai nu kurš mautu

30.12.2021. 13:07

bet ne sabiedrībai lieki 'sludināji'. Aizej iesēj, nopļauj- ESI ŠAJĀ PASAULĒ...lai nav kauns

Atbildēt

Varbūt ir vērts atcerēties?

29.12.2021. 17:10

Autors piemin, bet tūliņ aizmirst. Runa ir par Napoleona citātu : garas runas ir muļķa pazīme! Ja nu vienīgi honorāra lielums ir atkarīgs no raksta garuma... Kā Tu domā?

Atbildēt

'māte'lezba

29.12.2021. 09:57

tērēze labi zināja, ka dieva nav un zaga uz nebēdu. komunisti nekad nerunāja par vienlīdzību...par brālību gan-kas tavs tas mans...
Ja cilvēks NEDARA NEKĀDU DARBU, tikai pļurkšķ, tad viņs tikai pļurkšķis vien arī ir

Atbildēt

Somi it kā nevienu nav okupējuši

29.12.2021. 01:45

»

kam uzticēties

Laikam visi zin, ka somiem var vairāk uzticēties kā latvijiešiem


Nu ja ņemam pēc vēsturiskās pieredzes par svešinieku iebrukšanu Latvijā, tad zviedri jau sen ir evolucionējuši (aizbēguši vai asimilējušies), vācus piespieda ASV ar sabiedrotajiem, mainīt savas impēriskās ambīcijas. Bet austrumu badmiru ordai ar impērisko domāšanu, kuri pagaidām nav tiesāti par noziegumiem, līdz cilvēku līmenim vēl gadsimtiem ilgs evolūcijas ceļš ejams. Tātad ienaidnieks ir tikai viens, ļoti viltīgs un melīgs, kam pretī stāv 32 valstu alianse, kura nebūt nav tik monolīta un neuzpērkama kā gribētos.

Atbildēt

1. vietā.

28.12.2021. 21:40

»


atejā uz nagliņas, tēlaini apdrukāts intelektuāli mīksts teicami tverams atslaukāmais papīrs..

Atbildēt

par kamieļu karavānām

28.12.2021. 21:11

»

jautājums

A gdje že sutj


Atbilde: gdje stanut, tam i scut....

Atbildēt

hm

28.12.2021. 19:23

Kārtējie Inkina tukšpirdieni.Kadišš ir labāks.

Atbildēt

leopirds idiotkins

28.12.2021. 19:09

»

treneris

Zēniņ, Tev šī problēma ir par smagu


problēma ir normāla - zēniņš riktīgi paviegls..

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 18:04

Māksla nav pretoties un bezjēdzīgi zaudēt cilvēkus, kaut gan tautai kopumā arī tas ir nepieciešamas gara uzturēšanai, bet māksla ir pretoties īstajā brīdī un sarkano mēri ar utaiņajiem okupantlopiem izšķaidīt tā, kā tie to darīja ar mūsu senčiem un ar citām tautām.
Kamēr krievu okupētā Latvija imitē dalību Nato un naudu izšķiež pēc principa jo sliktāk, jo labāk, Somija iepērk 64 gabalus !!! F-35
Tajā pašā laikā, Latvijā bez piereģistrēšanās okupantu 4.maija režīmam, pat pašaizsardzības gāzes baloniņu vairs latvietis nopirkt nevar.
Nekā citādi kā krievokupantu un tiem kalpojošo kolaboracionistu ārprāta bailes, to izskaidrot nav iespējams.
https://youtu.be/0ldgumH_L7w

Atbildēt

treneris

28.12.2021. 17:40

Zēniņ, Tev šī problēma ir par smagu.

Atbildēt

kaķa smiekļi

28.12.2021. 15:50

»

tā jau ir

Dažs rakstnieks ir spiests pieglaimoties esošajai varai, lai vispār varētu savu darbu izdot. Kā Dostojevskis, rakstot par piedzīvoto katorgā ("Piezīmes no mirušo nama"), beigās spiests pieminēt - tagad jau vairs tā nav, tagad ir labāk. Vienalga, grāmata šokē ar to, kā inteliģentam, godīgam cilvēkam ...


Nav godīgu cilvēku vispār. Visi klusējot pielāgojas. Pielāgošanās atbalsta sistēmu vairāk un mazāk. Bez variantiem. Līdzsadarbojas un līdzatbildībā.

Šī sistēma ir žīdu cionistu. Caurcaur. Un katrs tajā pielāgojas, lai izdzīvotu, zinot, izprotot, vai nezinot un neizprotot.

Veiksme ir to pusē, kuri zin, izprot un to izmanto.

Atbildēt

Padomju inženieris

28.12.2021. 15:04

Labi raksti , īsi raksti ! Neko lieku !

Atbildēt

jautājums

28.12.2021. 12:55

A gdje že sutj?

Atbildēt

A-z

28.12.2021. 12:33

https://youtu.be/RvuZvdRLIC4

Atbildēt

tā jau ir

28.12.2021. 12:07

Dažs rakstnieks ir spiests pieglaimoties esošajai varai, lai vispār varētu savu darbu izdot. Kā Dostojevskis, rakstot par piedzīvoto katorgā ("Piezīmes no mirušo nama"), beigās spiests pieminēt - tagad jau vairs tā nav, tagad ir labāk. Vienalga, grāmata šokē ar to, kā inteliģentam, godīgam cilvēkam iejusties zagļu un slepkavu sabiedrībā, kuri savukārt viņu nicina par piederību pie muižnieku kārtas.
Tas tā, par "labajiem" cara laikiem.

Atbildēt

28.12.2021. 12:06

Dievs ir jāpiedzīvo.

Atbildēt

Inkins nesaprot,

28.12.2021. 11:29

ka kristietība ir socializācija ar grupu. Bet ezotērika ir iedziļināšanās lietu saturā, lai aizmirstu par brutālo izdzīvošanas nepieciešamību.

Pārējais rakstā ir tukšs bla bla bla. Tā arī nav saprotams, kāpēc Inkints te publicējas. Kāpēc vispār raksta un tērē savu un citu laiku.

Atbildēt

A.L.P.

28.12.2021. 11:16

Atkal murgo par asiņaino kristietību ,Inkin !Pēdējais laiks tev,Inkin, ņemt zobenu rokā un cirst galvas neticīgajiem ! Tad noteikti saņemsi dieva svētību par tādu "labu " darbu ! Bet ja nopietni,tad tas ir nožēlojami --- it kā gudrs cilvēks,bet ar noslieci uz asiņainas organizācijas pusi ....

Atbildēt

Divos vārdos

28.12.2021. 10:41

Kārtējais savārstījums. Artura Priedīša "garīgā" slovoponosa pēctecis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...