Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xx

20.08.2019. 14:54

»

eks...students

Paliek neatbildēts


Tev Kariņa k-gs izskatās pēc tāda, kas varētu uz tādu soli sadūšoties ? Kamēr studenti nebūs ielās , stipri šaubos ...

Atbildēt

Kasiņš

20.08.2019. 13:08

»


Skaties, tikai neiespied biksiņā, stulbais Priedīti...

Atbildēt

Dižozols

20.08.2019. 12:00

Gribu aprūpēt A.P.

Atbildēt

LZA prez.viedoklis:

20.08.2019. 08:11

«Jaunā konservatīvā partija (JKP) ar savu juristu un sponsoru bloku organizē valstī ekonomiskas, politiskas un tiesiskas varas sagrābšanu un veic to ar savu ministru un ierēdņu rokām, cenšoties iegūt savā kontrolē institūcijas ar vislielākajiem budžeta un investīciju resursiem, kā arī ar nekustamajiem īpašumiem. Tas ir jauna totalitārisma paveids, kas tiek īstenots ar politisku spiedienu,» teic Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prezidents Ojārs Spārītis, vērtēdams minētā politveidojuma psihotisko stāvokli

Atbildēt

Loğika

20.08.2019. 07:48

Latvijas valsts pilsoņu vairākuma likumīgi ievēlēta valdība izskata vienas atvasinātas iestādes neskaidri ievēlētas vadības likumību. Kas traucēja iestādei demonstrēt priekšzīmīgu vadības ievēlēšanas kārtību. Kāpēc vienmēr uzvar fizmatu pārstāvis, vai citu fakultāšu pārstāvji ir vājāki un kāpēc? Kā tas notiek Harvardā un Oksfordā?

Atbildēt

Kasiņš

20.08.2019. 07:19

»


Vecuma marasma nomocītais alkoholiķis Priedītis atkal atrotījis piedurknes, lai uzrakstītu kārtējo bezjēdzīgo komentāru. Kas tad nu, negodājamais, saimnieks iespēra zem astes un lika aktīvāk atstrādāt saņemto?

Atbildēt

eks...students

20.08.2019. 07:12

Paliek neatbildēts:
vai Kariņa kungs lūgs ministri demisionēt......jo šmuce par lielu

Atbildēt

viss notiek

20.08.2019. 06:58

zirnekļu cīņas. Būs interesanti.

Atbildēt

Arī interesanti

19.08.2019. 22:18

Kā tehnisko zinātņu kandidāts Juris kļuva par habilitēto datorzinātņu doktoru?
Kaut ko izdomāja?
Nē.
Čekas maisos esošais J.Bārzdiņš "pa draugam" piešķīra.

Atbildēt

Nakts

19.08.2019. 21:58

Tikai bizness. Kāda valdība- tādai būt arī katrai augstskolai J'pārkārtojas, biedri, jāpārkārtojas. Tieši šādu risinājumu kvēli gidīja gandrīz puse no Satversmes sapulces dalībbniekiem- nāk te Laimnesis uz ministres spilventiņa. Rīt sola jau pirmās pieņemšanas un lojalitātes apliecinājumu saņemšanas svinības rīkot Un tā katru dienu, nevienam nav cerību izšmaukt

Atbildēt

manu onkuli čeka nošāva

19.08.2019. 21:46

»


Teica un rakstīja idejisks čekas ziņotājs.

Atbildēt

plānmatainais

19.08.2019. 21:43

Nedaudz pazīstot Juri B. un viņa reāli kodīgo humoru,liekas,ka gan izmantot cerētāji,gan dedzīgie aprējēji varēs aplaizīt savus no savām pakaļām izvilktos pirkstus.

Atbildēt

Ops

19.08.2019. 21:23

Rādās,ka PII (bērnudārzs),kam piereformēt LU,vēl nav paziņots.Iesaku "Skaidrais pirdieniņš".Saimnieks,protams,zina labāk.

Atbildēt

ha-ha

19.08.2019. 21:10

Vecajiem krievu okupantu slepenājiem aģentiem un ideoloģiskajiem sulaiņiem vēl nav miers.Piesūkušies ar tautas asinīm,sagrābuši milzu pensijas,varojuši latviešu jaunatni,kurā kā nolēmēta pūš viņu stabulē,apgānijuši ar savu klātbūtni Brīvības pieminekli,lai gan viņu svētvieta ir Uzvaras piemineklis.Viņiem vēl nepietiek!

Atbildēt

A. K.

19.08.2019. 21:02

»

te

Spriezot pec rikojuma projekta tiesiskas argumentacijas un teksta izklasta, domaju, ka shis dokumenta projekts ir tapis arpus ministrijas telpam. Visdrizak ka autors ir kads advokatu birojs. Tas divas ierednites, kuram (ka ieprieks bija rakstits pietiek.com ir paris gadu darba pieredze policija) nebutu...


Lai kā man nepatiktu JKP un ministre, 23.augusta demonstrantu apspļāvēja, tomēr dārgāka šoreiz ir patiesība - Muižnieka "ievēlēšana" ir klaji prettiesiska un tāds tiesiskais nihilisms ir par traku pat priekš šīs beztiesiskās valstiņas. Un kādu nepatika pret tādiem Borzoviem nepadarīs Muižnieka krēslu par leģitīmu.

Atbildēt

pieredzējis lasītājs

19.08.2019. 20:43

Ko lielu zog,kamēr mums bāž iekšā kur vien var šo žurku jezgu?

Atbildēt

7,62mm

19.08.2019. 20:40

Visapkārt nodevēji un pārdevēji.Arī idejiskie.

Atbildēt

Niknais

19.08.2019. 18:41

Par mūsu nodokļu naudu tiek algoti šādi platonovi, kuri caurām dienām raksta tādus mēslpalagus:(

Atbildēt

:-(

19.08.2019. 17:53

IZM tērē nodokļu maksătāju naudu juridiski apšaubămu murgu sacerēšanai. " Vislabākais arguments" - Muiźniekam 3.aug. termiņš beidzies, tăpēc par v.i.apstiorina Borzovu. Pati valdiba taću nesamērīgi VILCINĂJA şă jautājuma izskatīşanu.
Lai no ko ielikt par v.i., taču ne Borzovy
U, kas ieoriekşējăs vēlēşanās zaudĕjs Mmuiźniekam, kura uzvediba skatita LU Ētikas komisijā. Tā Dagdas komjauniete blamē visu vakdibu.

Atbildēt

x

19.08.2019. 17:42

»


Nebūtu brīnums, ja šie "ministrijas juristi" beigās izrādītos LU JF izcilie speciālisti tāpec tieši viņus vajag paslavēt.Jūs esat ļoti labs cilvēks un gribētu teikt-ģēnijs, jo līdzvērtīgu intelekta un zināšanu jomā Jums nav! Tikai Jūs vēl varat kādu kārtību Latvijā ieviest.

Atbildēt

wow

19.08.2019. 17:17

Juridisku procesālu kļūdu vairāk nekā blusu klaiņojošam krancim.

Atbildēt

te

19.08.2019. 17:14

»


Spriezot pec rikojuma projekta tiesiskas argumentacijas un teksta izklasta, domaju, ka shis dokumenta projekts ir tapis arpus ministrijas telpam. Visdrizak ka autors ir kads advokatu birojs. Tas divas ierednites, kuram (ka ieprieks bija rakstits pietiek.com ir paris gadu darba pieredze policija) nebutu spejigas uz shadu domu lidojumu. Tapec tas viss viens liels politisks pasutijums.

Atbildēt

Vērtējums

19.08.2019. 16:58

»


Nemocies, tici man, LU pods, ko Tev laizīt būs nokvēpis un zirnekļu tīklu pilns, labāk raksti par Raini un Samsonu.

Atbildēt

Pelni uz galvas

19.08.2019. 16:22

»

tak jau sagribējās

vēl un vēl naudiņas pensijā


Jūtos kā pēdējais nelietis un Jums iesaku sākt mocīt sirdsapziņu! Motivācija ir "morālais slogs", lai gan īstermiņa, bet ļoti nepatīkams darbs, visi atteicās, bet es uzņēmos. Tātad mēs mepareizi vertējam enģeli profesora veidolā.

Atbildēt

Laikabiedrs

19.08.2019. 16:10

Pirms kādiem gadiem 20 viņš būtu bijis pašā laikā, bet šis ir tas gadījums, kas apstiprina teoriju par "laika zobu". Žēl, protams. Kad varēja, tad viņš no daudz kā atteicās.

Atbildēt

spidola

19.08.2019. 16:07

kur aitas tur cirpēji, tiesam mans alma maters tiks izputināts shemotaju intresēs, ko rainis par to teiktu?

Atbildēt

tak jau sagribējās

19.08.2019. 15:54

»

Interesanti

kas motivē habilitēto doktoru spēlēt šestjorkas lomu? Cien. profesoram nekad nav bijusi viennozīmīgi augsta reputācija, nolēma pensijas gados to pavisam sabojāt


vēl un vēl naudiņas pensijā...
Šamējam jau esot noskatīts zārks ar kabatām... :)))

Ja nopietni - atminējums var slēpties abu biogrāfijās - kaislīgi komunisti,
kuri apņēmušies galīgi iznīcināt Latviju kā valsti.

Bīdot amatos "savus cīnītājus".

Atbildēt

Interesanti

19.08.2019. 15:45

kas motivē habilitēto doktoru spēlēt šestjorkas lomu? Cien. profesoram nekad nav bijusi viennozīmīgi augsta reputācija, nolēma pensijas gados to pavisam sabojāt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...