Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils1

30.12.2015. 20:17

Klusiet jauni,
Klusiet veci,Dievs,latvju, ienāca istabā (sun) ,

Atbildēt

AB

27.12.2015. 17:02

»

K

Izskatās kā robota ģenerēts teksts kompilējot no dažādiem avotiem. Pamatā uz LV neattiecas (piem., kad latvieširm ir bijuši ieroči


Ar analfabētismu nelepojas. Skaidrs, ka daži pat vēsuri nezina. Ne 1905.-1907. gada revolūciju, ne Latviešu streļķus, ne arī Brīvības cīņas... Mja. Lumpenis.

Atbildēt

K

24.12.2015. 07:54

Izskatās kā robota ģenerēts teksts kompilējot no dažādiem avotiem. Pamatā uz LV neattiecas (piem., kad latvieširm ir bijuši ieroči?)

Atbildēt

egils1

22.12.2015. 21:05

Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

22.12.2015. 14:59

»


Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, šajos tikai kara apstākļos saskaņā ar Korānu kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Parex un 20 ārvalstu banku glābšanas afēras rezultātā LR zaudēja 1.72 miljardi LVL, kas nav atgūti joprojām. Cionisti jau par LV izkrāpto naudu nopirkuši Citadeles banku un turpina pelnīt uz mūsu rēķina.

V.Zatlers tikām tēlo savējo un grezni dzīvo uz valsts rēķina. Latviešu tauta nabadzības dēļ joprojām pamet Latviju katru dienu.

Atbildēt

21.12.2015. 10:01

»

Maltam

Vai tu neesi dumjš, piesaucot Valdi Zaleru, kas ir goda vīrs, izcila personība, Latvijai dieva dota dāvana, Kārlis Ulmanis nR 2. Beidz aizskart labos cilvēkus - godmann , tā ir cita lieta, izsaimniekoja Latviju daudzu miljardu vērtībā


Tieši V.Zatlers bija ASV un saņēma kā VP cionistu instrukcijas, lai kopā ar žīdu Godmani glābtu Parex un 20 ārvalstu bankas, lai cēloņsakarībās valsts nokļūtu parādos.

Tieši V.Zatlers acināja I.Godmani par premjeru.

Noraujiet tam mērglim V.Zatleram vienreiz masku un ieraudzīsit īstu izdzimteni un latviešu tautas interešu nodevēju.Neizdosies!Jo V.Zatlers pārsteidzoši labi tēlo antiņu un muļķīti - savējo.Īsts krievžīds.

Atbildēt

Maltam

21.12.2015. 00:47

»

Cionisti, kas kopā ar V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai...


Vai tu neesi dumjš, piesaucot Valdi Zaleru, kas ir goda vīrs, izcila personība, Latvijai dieva dota dāvana, Kārlis Ulmanis nR 2. Beidz aizskart labos cilvēkus - godmann , tā ir cita lieta, izsaimniekoja Latviju daudzu miljardu vērtībā.

Atbildēt

Juris

21.12.2015. 00:02

Viss pareizi, izņemot par bezbērnu nodokli - tāds, diemžēl, Latvijā nav. Bet vajadzētu, jo pašlaik, neraugoties uz visu partiju pļurkstēšanu, dzemdēt un audzināt bērnus finansiāli ir ļoti neizdevīgi. Es un daži mani bērni, tomēr, to esam atļāvušies vairāk nekā vairums, jo mēs neesam tādi, par kuriem runā raksta autors.

Atbildēt

20.12.2015. 18:30

»

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

roma 17:24 29.Jun...


Korupcijai ir divas sejas. Viena „muļķu sabiedrībai” – godīga nodokļu maksātāja – noplukušas vistas noplucināšanai karstā ūdenī vajadzībām, otra pārvaldes vajadzībām.

Visās valstīs, kur ienāk ASV vēstniecības, tās mālē vietējai publikai dieva zīmes par milzīgo korupciju, kas neļauj valstij attīstīties. Valstīm prasa taisīt knābjus. Caur knābjiem pieejamo nelegālo - legālo – slepeno ASV izlūkdienestu rīcībā esošo informāciju ASV kontrolē attiecīgās valsteles politiķus attiecība pret korupciju – kuru veicina, vai ierobežo, apkaro.. vai izmanto savām izlūkošanas vajadzībām, šantažējot ar kompromātu, ko paši ASV darbinieki vajadzības gadījumā safabricē. KNAB LV ir ASV politiskais instruments reizē ar SAB un DP.

Labāk, lai ASV vēstniecība atbild, kā tā panāca, ka SVF pierunāja J.Maizīti, I.Godmani, I.Sudrabu, V.Zatleru glābt Parex un 20 ārvalstu bankas ar LV budžetu, lai cēloņsakarībās LV kļūtu atkarīga no SVF/PB/ASV politiskajām interesēm, nabadzīga un viegli manipulējama.

Ja vien lētticīgi notic KNAB centieniem sabiedrības labā, visticamāk, ka LV iedzīvotāji dzīvotu labāk, ja galvenie politiskie korumpanti – V.Zatlers, I.Godmanis, I.Sudraba, kas lūdza ASV vēstniecība iespēju kļūt par premjeri, J.Maizītis nebūtu nodevuši LV intereses, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas ar LV budžetu, pakļaujot tās ASV/SVF/PB interesēm un korupcija – valsts nozagšana LV būtu mazāka.


Lai ar valsti, tās politisko personu lēmumiem varētu manipulēt, valstī jānotur zināma līmeņa visai augsta korupcija – gan ekonomiskā, gan politiskā. To panāk ar mainīgu likumdošanu, ko maina pietiekami bieži, kurai ne politiķi, ne uzņēmēji nespēj pielāgoties. Tostarp dažos likumos ietverot normas, kuras ar citiem likumiem nav iespējams realizēt dzīvē, kas papildus veicina korupciju. Daudzas LAPK nomas ar milzīgajiem un nesamērīgajiem sodu piedraudējumiem tieši un nepārprotami veicina korupciju. Likums "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteic: 13.panta Vispārīgie dāvanu pieņemšanas ierobežojumi 5. un 6. punkts ne tikai veicina korupciju, bet to pat garantē kā likumīgu. Ar likumu garantēta pakalpojumu un citu labumu izspiešana no amatpersonu puses - nesniegšanas gadījumā ar likumu noteiktā kārtībā var pastiprināti kontrolēt komersantu, komercsabiedrību, tostarp uz aizdomu pamata ierosināt kriminālprocesus, veikt padziļinātu uzņēmējdarbības izpēti un analīzi. Garantēta šantāža pakalpojumu un citu labumu nesniegšanas gadījumā.

Bet daži MK noteikumi un likumi mainās tik bieži, ka daži uzņēmējdarbības veidi bez korupcijas atbalstīšanas nevar pastāvēt vispār. Parasti, lai slēptu patieso cēloni (korupcijas veicināšana) likumdošanas mainīgumam, šādos gadījumos runā par jaunām kvalitātes prasībām, kas parasti ir bezjēdzīgas un formālas, nepieciešamas tikai daudzu valsts institūciju darbvietu nodrošināšanai vai manipulācijai ar atalgojuma līmeni no valsts budžeta.

Atbildēt

20.12.2015. 18:27

»

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

roma 17:24 29.Jun...


Cionisti, kas kopā ar V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

20.12.2015. 17:46

roma 17:24 29.Jun.
DALLESA DOKTRĪNA

Kad beigsies karš...mēs izmantosim visu, kas mums pieder, - visu zeltu, visu materiālo varenību uz stulbuma kultivēšanu un ļaužu apmuļķošanu!

Cilvēka smadzenes, ļaužu apziņa ir viegli ietekmējama un pakļaujas izmaiņām. Iesējot haosu, mēs nemanot samainīsim garīgās vērtības uz viltotām un liksim šīm viltotām vērtībām ticēt.
Kā?

Mēs atradīsim savējos domubiedrus, savējos sabiedrotos pašā valstī (A.Eiropā).

Soli pa solim tiks izspēlēta grandioza veselas tautas bojāejas traģēdija, kura novedīs pie tās pašapziņas galīgas un neatgriezeniskas pazušanas. No literatūras un mākslas mēs pakāpeniski izstumsim sociālo būtību, atradināsim gleznotājus un rakstniekus nodarboties ar attēlošanu un pētījumu veikšanu par procesiem, kuri notiek tautas kolektīvajā apziņā.

Literatūra, teātri, kino - tiks slavinātas pašas zemiskākās cilvēciskās dziņas. Mēs atbalstīsim un pacelsim tā saucamos māksliniekus, kuri iesēs cilvēciskā apziņā seksa kultu, varmācības, sadisma, nodevības propagandu - ar vārdu sakot, atvērs sabiedrības apziņu jebkurai netikumībai.

Valsts pārvaldē mēs radīsim haosu un saputrojumu.

Nemanot, bet aktīvi un pastāvīgi tiks sekmēta ierēdņu muļķība, kukuļņemšana un bezprincipialitāte. Birokrātisms un gausa lēmumu pieņemšana kļūs par tikumu. Godīgums un krietnība būs apsmejami un nevienam nekļūs vajadzīgi. Bezkaunība un cinisms, meli un apmānīšana, žūpība un narkomānija, dzīvnieciskas bailes vienam no otra, nodevība, agresīvs nepamatots nacionālisms un tautu ienaids, veikli un nemanot kultivēts, atplauks viskuplākajās krāsās.

Un tikai nedaudzi, ļoti nedaudzi nopratīs vai pat sapratīs, kas notiek. Bet tādus ļaudis mēs noliksim bezpalīdzīgā stāvoklī, pārvērtīsim par izsmiekla objektiem, atradīsim veidu tos apmelot un pasludināt par sabiedrības atkritumiem. Izrausim tautas garīgās saknes, deformējot un iznīcinot tautiskas tikumības pamatus. Mēs izļodzīsim tādējādi paaudzi aiz paaudzes. Ķersimies pie ļaudīm no bērnu, jaunības gadiem,
kojemkto 17:34 29.Jun.
Ķersimies pie ļaudīm no bērnu, jaunības gadiem, galveno likmi vienmēr liekot uz jaunatni. Mēs izaudzināsim no tiem ciniķu, neliešu un kosmopolītu paaudzi.

Lūk tā mēs to arī izdarīsim.

A.Dalles. Pārdomas par Amerikas pēckara doktrīnas realizāciju pret PSRS, 1945.
============================
Naudu izņēmām no apgrozības!

Lauku sētas neesam atdevuši 273 642 saimniekiem, jo viņi bija tautas ienaidnieki, Tā atzīmēja 1940. gadā Zemnokības ministrs Jānis Vanags.

Tagad viņam ir goda auditorija ar numuru 307. LLU Ekonomikas fakultatē.

Atbildēt

real autoram

20.12.2015. 16:18

alena dallesa doktrina Austrumeiropas iznicinasanai 1947 gada viss bija uzrakstits daudz isak un konkretak.asv nekad nav oficiali atcelusas so doktrinu,pat pec Austrumeireopas valstu pievienosanas procesa es un nato.nu bet svf ar dombrovska parakstitajiem slepenajiem protokoliem realize so politiku musdienas.,,latvijas bankas neatkariba,, un aizliegums tai finanset latvijas tautsaimniecibu ir si procesa spilgts apliecinajums.

Atbildēt

Grieta

20.12.2015. 12:55

Hmmm... patiešām ieraudzīju sevi kā spogulī un daudzkas man tur patīk!

Atbildēt

atis

20.12.2015. 11:40

bezjēdzīga vaidu kompilācija. patiks tiem, kas pat loterijas biļeti nevīžo nopirkt, bet prot tikai īdēt un īdēt

Atbildēt

muldēt mēs mākam

20.12.2015. 11:19

bet ikdienā protestēt un nosaukt lietas īstajos vārdos, nē
nu vienreiz katrs pasakiet cūkam acīs, ka viņš ir cūka

Atbildēt

Clavicula

19.12.2015. 17:31

(+)

Punk rock - no fight, no fuck, no fun.
"Fight club" (filma un romāns).

Atbildēt

Vo

19.12.2015. 13:51

Spriežot pēc komentāriem, daži šeit sevi ir ieraudzījuši spogulī. Un tas, ko viņi ir ieraudzījuši, viņiem nepatīk.

Atbildēt

aksu

19.12.2015. 12:12

---Kādreiz mūsu tautas vīrieši bija bruņoti. Ar ieročiem rokās viņi aizstāvēja tiesības uz savu zemi, brīvību un taisnīgumu. Tādēļ tolaik izvēlētajiem valstsvīriem bija jābūt ļoti piesardzīgiem un jāuzmanās, lai viņu lēmumi un rīkojumi tiešām nāktu par labu tautai. Pretējā gadījumā tāds līderis savu atgriezenisko saiti ar vēlētājiem varēja saņemt nevis avīzē publicēta kritiska raksta, bet gan svina bumbiņu veidā. Tas uzliek pienākumus.---

Šis patiešām strādā. Reiz biju robežsargu kordona komandieris - tur pat pēdējam duham ir kalašņikovs kaklā. Mežā, 18-19 gadīgu bruņotu zeļļu strīdi un kašķi bija patiešām uz risinājumu vērsti, nevis uz iedomātu krutumu un paštaisnumu. Arī ģedovšķina tur pastāvēja - tikai tāda inteliģenti tēvišķa.

Atbildēt

Kāds

19.12.2015. 11:42

Paldies. Asprātīgi.:) Daži komentäri liecina, ka samelots rakstā nav nekas. :D

Atbildēt

mja

19.12.2015. 09:45

Tąda tukša ņerkstēšana bez jebkāda pozitīva rezultāta. Podā noskalojams materiāls.

Atbildēt

Saprāts

19.12.2015. 09:43

Vispretīgākais un stulbākais Putina aģents.

Atbildēt

Žulis

19.12.2015. 07:03

Neliels paskaidrojums.
Šis raksts nav konkrēts tikai un vienīgi latviešu tautai piemītošu īpašību vai vēsturiskās realitātes atspoguļojums un tā kritika. Šeit es no Gustava Vodičkas grāmatas esmu izvilcis un apkopojis to dzīves "filozofiju", to attieksmi pret lietām un notikumiem valstī, kas JEBKURU tautu noved pie sava valstiskuma zaudēšanas un iznīcības. Arī Gustavs Vodička savu grāmatu ir rakstījis ne jau par Latviju un latviešiem.

Atbildēt

Tev vajag apsviedīgu bandītu? Brauc uz Krieviju!

19.12.2015. 02:06

Bet par citiem domā vinš ar - zīmi.

Atbildēt

Vasals

19.12.2015. 00:19

Murgs

Atbildēt

reptilis

18.12.2015. 22:41

Uzrakstīts skaisti..ieliku + ..,bet tīri tā nav. Tautai ir nolaistas ""asinis"" un daudz. Bija 13.janvāris...bija. Valdošie tika ar šo problēmu galā,kā viduslaiku ārsti - nolaižot asinis! Kā teica Vilks - brauciet prom...mēs te ne vienu neturam - robeža ir vaļā!Niknākie,jaunākie,bērni,zviedru banku augļotāju mūža vergi -visi prom. Pensionāri revolūcijas nerīko,jo viņi negrib,lai atņem to mazumu,kurš viņiem ir.

Atbildēt

anno2015uss

18.12.2015. 22:39

Smuki, bet septiņkārt par garu!!!

Atbildēt

as

18.12.2015. 21:39

LABS+++

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...