Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

OMG

14.03.2020. 15:21

»

Tad pastāstī īsi,

kas ir vīruss! Diez vai pats to zini...


Klausi vairāk zintniekiem !!
Tas ir kad cilvēki, dzīvojoši vidēji 70, ārstējas pēc to cilvēku receptēm, kas dzīvoja vidēji 30 gadus.
Virusoloģija ir zinātne, tāpat kā nefroloģija vai traumatoloģija, kur no "īsa paskaidrojuma" tādiem kā tev prāts izmežģīsies. Labāk studē, kā uzbūvēti koka klucīši.

Atbildēt

Tad pastāstī īsi,

14.03.2020. 09:59

»

Margarēta

Cilvēk, mīļais, antibiotikas neiznīcina nevienu vīrusu, tikai baktērijas. Antibiotikām ar vīrusiem ir tikpat daudz kopīga kā ezim ar kaktusu


kas ir vīruss! Diez vai pats to zini.

Kāds zinstnieks to aprakstīja nedaudz vārdiem. Viņš teica - vīruss ir kaut kas nedzīvs, tikai genoma, kura, nonākot cilvēka organizsmā adaptējas par baktēriju genomu, vairojas, parazitē un izdala toksīnus, kas noved pue saslimšanas cilvēku un komplikācijas to nobeidz. Un vīruss pagalam. Lai vīruss izdzīvotu un konkurētu ar citiem vīrusiem, tam cilvēks jāpatur dzīvs! Un koronvīruss modificējas un nonāk citos cilvēkos, kurus vairs nenobeidz. Un cikls ir beidzies. Līdz nākošajiem labvēlīgiem apstākļiem, kad atdzīvosies. Bet antibiotikas samazina baktēriju un reizē vīrusu aktivitāti.

Atbildēt

Haha

14.03.2020. 09:53

»

Oki

Vai parādu piedzinēji un tiesu izpildītāji pārtrauks savas darbības dēļ ārkārtas stāvokļa valstī, jeb priekā berzē rokas par jaunu labo laiku tuvošanos...


Bankām lielais guvums. Jo, apturot ekonomiku ar vīrusu, kavēsies termiņi krefītmaksājumiem. Konfiskācijas, soda procenti..

Atbildēt

Margarēta

14.03.2020. 09:04

»

nopietni

Nopērciet aptiekā eikaliptu tinktūru (ja vēl ir). Tā darbojas pret vīrusiem un baktērijām, arī tādām, kas ir rezidentas pret antibiotikām. Ir pārbaudīts...


Cilvēk, mīļais, antibiotikas neiznīcina nevienu vīrusu, tikai baktērijas. Antibiotikām ar vīrusiem ir tikpat daudz kopīga kā ezim ar kaktusu.

Atbildēt

Oki

14.03.2020. 07:24

Vai parādu piedzinēji un tiesu izpildītāji pārtrauks savas darbības dēļ ārkārtas stāvokļa valstī, jeb priekā berzē rokas par jaunu labo laiku tuvošanos ?
Kad vienreiz kā normālās eiropas valstīs vecie parādi tiks norakstīti ?

Anglijā pēc 8 gadiem, Francijā pēc 10 gadiem visi parādi norakstās . Vai latvieši tiek uzskatīti par tādiem mežoņiem, kam tas nepienākas ?

Atbildēt

norma

14.03.2020. 06:47

Tā ir norma dzelteniem,visu kautkā sasviet......

Atbildēt

!

14.03.2020. 06:15

Sekot citu valstu piemēram un nekavējoties slēgt robežas!Piesaistīt armiju!Pārbaudīt karantīnas ievērošanu!

Atbildēt

švamme

14.03.2020. 01:29

»

LR iedzīvotājs

Šis aizliegums bērniem neapmeklēt skolu,tagad ir "otrā grāvī".Piem.Liepājas tirgus pilns ar vecākiem un bērniem,lielāki bērni vieni paši pastaigājās un tas pats ir redzams lielveikalos.Varbūt tomēr labāk būtu bijis bērnus laist skolā


Nekādā "grāvī"!!
Šā vīrusa pārnēsātāji ir tieši bērni.
Jo tie pārnes viegli, gandrīz bez simptomiem, bet pārnes tos vīrusus no skolas uz mājām, vai otrādi.
Tieši bērnu (lasīt - COVID19 pārnēsātāju) migrēšanu būtu maksimāli jāierobežo.
Ārkārtīgi informatīva intervija, kas atbild uz visiem jautājumiem. https://www.youtube.com/watch?v E3URhJx0NSw (Joe Rogan Experience #1439 - Michael Osterholm)
Daudz lielāks ļaunums, ja būs kā Itālijā, kur saslimušie mediķi turpina strādāt, jo mediķu trūkst. Latvijā tā būs katastrofa.
Bet Ilzis ar Krišu tik rekomendē un iesaka...
Viss šeit sarakstītais ir pupu mizas salīdzinot reālu epidemiologu rīcības plānu ar spēka struktūru atbalstu, pateikts nav pilnīgi nekas, nav paredzēts, kā rīkosies rīt, ja (kā Itālijā) vienas dienas laikā būs 2000 hospitalizējamie? 200 no tiem būs nepieciešama mākslīgā plaušu ventilācija, kā to nodrošinās? ko darīs ar to radiniekiem?
ITIN NE KAM JŪS NEESAT NE GATAVI, NE DERĪGI, narcisi gatavie.

Atbildēt

Paija

13.03.2020. 19:59

Netīrie un infekciozie lielveikalu iepirkumu grozi ir atsevišķs stāsts.

Atbildēt

Paija - Kariņa kungam

13.03.2020. 19:57

Satiksmes ministram būtu jādemisionē: par to antisanitāro stāvokli, kas valda sabiedriskajā transportā (pat vēl pirms tam, kad nebija vīrusa) Netīri, nosmulēti, apšaubāmas tīrības sabiedriskā transporta sēdekļi, aizsvīduši, netīri un gadiem nemazgāti logi sab.transportā utt. , u.c.- tie ir īsteni mikrobu un slimību risku perēkļi. cilvēki maksā par biļeti pietiekami daudz, bet netīrība un antisanitārija sabiedriskajā ir pastāvīga un vājprātīga.

Atbildēt

vakarā izmazgā

13.03.2020. 19:16

»

masku nemāki izveidot???????????

nu gan līmenis


un aiziet.........tikai seksu zin, kurā caurumā, .......i' tad patoloģoijas...............

Atbildēt

pretīgi

13.03.2020. 15:55

a nav citu risinājumu, veikalu apmeklēt ar medicīnisko masku stundās, kad veikalā mazāk cilvēku, ievērojot 2 metru distanci no veikala apmeklētājiem un pārdevējiem un ievērojot roku un klepus higiēnu;

KUR tad ir tās maskas ???? veselības ministrijā ?????
Un ko darīt tiem, kas dzīvo kopā ar to pašizolēto ? iet uz darbu ?

Atbildēt

Bacilis

13.03.2020. 15:18

Nekur nevaru izlasīt, vai un kā tiks atlikta vai kompensēta nodokļu, rēķinu utt. apmaksa tiem, kuri cietīs reālus zaudējumus vai negūs ienākumus dēļ šī Vājprāta stāvokļa?

Atbildēt

LR iedzīvotājs

13.03.2020. 14:53

Šis aizliegums bērniem neapmeklēt skolu,tagad ir "otrā grāvī".Piem.Liepājas tirgus pilns ar vecākiem un bērniem,lielāki bērni vieni paši pastaigājās un tas pats ir redzams lielveikalos.Varbūt tomēr labāk būtu bijis bērnus laist skolā!!!

Atbildēt

nopietni

13.03.2020. 14:51

Nopērciet aptiekā eikaliptu tinktūru (ja vēl ir). Tā darbojas pret vīrusiem un baktērijām, arī tādām, kas ir rezidentas pret antibiotikām. Ir pārbaudīts.
Es gan aptiekā dabūju pēdējo pudelīti, varbūt citur vēl ir. Turklāt daži panikoja, ka atkal nedarbojas e-veselības sistēma.
Ir arī sūkājamas končas ar eikaliptu, staigājot pa veikalu var palietot.
Mēs jau nezinām, cik patiesībā ir slimnieku, visi iesnainie jau neskrien pārbaudīties. Rietumeiropā cilvēki apzinīgāki, tāpēc oficiālais saslimušo skaits lielāks.

Atbildēt

Es

13.03.2020. 14:32

»

www.govlawyer.lv

4.1 punkts nav uzrakstīts skaidri


pat mēģināju sazvanīt pašu viņa ekselenci K. Kariņu, augstāk t. man nedeva. Par ratiem un groziem Mego un Rimi, kur cepumus apšķauda. Man vēlāk atzvanīja Saejmas kancelejas un teica, lai stāvu pie ratiem. Vairs nezvanīšu, bet jums to pasaku.

Atbildēt

Z

13.03.2020. 13:55

Nav neviena konkreta pasākumua! Piemeram, kapēc nav lēmuma par īpaša riska grupām personām,kuram jau ir citas plausu saslimšanas, personam,kuram atklātu un neatklātu (jo Latviujā daudzkārt vispār nespēj noteikt diagnozes)iemeslu dēļimunitāte ir ,,0''? Kapēc vismaz tiem valsts, nevar nodrosināt elementāro - respiratorus???
Šis ir varas idiotu pieņemts lēmums skata pēc!

Atbildēt

Es

13.03.2020. 13:14

»

Rita

Žēl,ka vakar nenofotografēju,kā Maxsim veikalos stāv atvērtas cepumu kastes,kur visi var apšķaudīt cepumus ,kam nav slinkums.Neviens nepārbauda,kā tirdzniecībā ievēro sanitārās normas,tāpēc viss Viņķeles teiktais ir tikai atrakstīšanās un nekas vairāk.Slima bobīša murgi


Nejauši ieskrēju mego. Tur tie rati un grozi 100 gadu nav mazgāti, ienāk ar suņiem, kuri apšķauda preces un valkājās pa veikalu. Reiz kasierei aizrādīju, bet man atteica, ka bērnus arī sēdina ratiņos.. Nekad vairs turp neiešu un man vienalga, vai suns, vai suņa izstrādājums!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

13.03.2020. 13:08

4.1 punkts nav uzrakstīts skaidri.

Atbildēt

Es

13.03.2020. 13:05

»

...

Reālais slimnieku skaits pat nav apzināts,tie ir PVO dati.Latvijas varneši čurā acīs un saka ka dieva rasa


tieši tā - konkrētu ciparu nav, var jau melot, taču, ja igauņi uzrāda 41, tad mums nebūs mazāk. Tas ir tāpat, ka ar iedzīvotāju skaitu Latvijā...pat statistika atšķiras.

Atbildēt

Rita

13.03.2020. 11:39

Es pat ieteiktu ikvienam iet ,fotografēt un izlikt i-netā šos pārkāpumus. Es esmu laukos,ja būtu pilsētā,tad tūlīt pat to izdarītu !

Atbildēt

Rita

13.03.2020. 11:37

Žēl,ka vakar nenofotografēju,kā Maxsim veikalos stāv atvērtas cepumu kastes,kur visi var apšķaudīt cepumus ,kam nav slinkums.Neviens nepārbauda,kā tirdzniecībā ievēro sanitārās normas,tāpēc viss Viņķeles teiktais ir tikai atrakstīšanās un nekas vairāk.Slima bobīša murgi.

Atbildēt

Belamorkanal TV

13.03.2020. 11:26

»

Rīdczs Brunners no UK

kādi ir tavi īpašie ieteikumi, kā uzlabot 4. maija VDK valsts korporāciju? Pagaidām nepietiek ar algu celšanu Saeimas deputātiem un partiju finansēšanai no valsts budžeta. Lielu soli spēra 13. Saeima un E. Levits, ignorējot likumu par algu palielināšanu mediķiem, it kā zinot, ka nāks koronvīruss. Paldies...


VVF izsludina tikšanos ar latvju dainu mīļotājiem Mežparka lielajā estrādē. Viņa aicinās visus kopējā korī skaitīt 300 jaunās dainas, ar kurām iepazinusies speciālajā Baronu skapī. Zvaigžņu tulki ziņo, ka tieši vislabāk to darīt 13. martā, piektdienā, pilnmēnesī, jo šajā laikā pie dainu skaitīšanas iznīkstot sliktie vīrusi.


Šajā Mežparka estrādes pasākumā kā īpašie viesi it kā piedalīsies visi bijušie Latvijas VP un MP, īpašā goda vietā būšot E. Levits un K. Kariņš par nopelniem Latvijas glābšanā no Ķīnas vīrusa. Kamēr mediji neziņo par VP un MP ekselenču saslimstību ar koronvīrusu. Lai arī daudziem tā šķistu labā ziņa, tomēr goda vīriem un goda sievām vajadzētu atturēties no tādas izplatīšanas.

Un vēl - it kā piedalīsies arī populārā grupa Prāta vētra, ar kuru plāno iesildīt publiku pirms elpas vingrinājumiem tautas dziesmu skaitīšanā kopkorī. Aicināti it kā esot kori Kamēr, Ave Sol un Ave Maria, kuri vēl nav apstiprinājuši savu piedalīšanos. Nenokavē! Ieeja esot par brīvu! Tavs Belamorkana TV.

Atbildēt

Pietiek

13.03.2020. 11:20

Varētu painteresēties par kino - forumcinema piedāvā pirkt biļetes uz visiem seansiem. Kas notiek? Vai tas nav masu pasākums?

Atbildēt

Rīdczs Brunners no UK

13.03.2020. 10:48

»

Niknais

Kabāk sērskābi, un kožļāt prezervatīvu


kādi ir tavi īpašie ieteikumi, kā uzlabot 4. maija VDK valsts korporāciju? Pagaidām nepietiek ar algu celšanu Saeimas deputātiem un partiju finansēšanai no valsts budžeta. Lielu soli spēra 13. Saeima un E. Levits, ignorējot likumu par algu palielināšanu mediķiem, it kā zinot, ka nāks koronvīruss. Paldies arī I. Viņķelei, kura tikko parakstīja rīkojumu ar 1. aprīli atcelt valsts finansējumu medikamentu kompensācijām

Atbildēt

...

13.03.2020. 10:32

»

Fact

Pareizi...


Reālais slimnieku skaits pat nav apzināts,tie ir PVO dati.Latvijas varneši čurā acīs un saka ka dieva rasa.

Atbildēt

Fact

13.03.2020. 09:56

»

fakts

Visi šie pasākumi ir piemēroti vīrusa tālākai izplatīšanai


Pareizi.
Pasākumi ir izteikti demonstratīvi maigi.
Vajadzēja pilnībā aizliegt jebkādus pasākumus līdz 1.maijam, valsts robežas pilnībā slēgt.
Un to visu vajadzēja jau no 7.marta, kad valstī konstatēja pirmo gadījumu, bet ne pēc nedēļas ar 17 slimajiem.
Valdība mums ir smieklīga un noziedzīgi nevērīga pret Latvijas tautu.

Atbildēt

Niknais

13.03.2020. 09:41

»

Tieši tā!

Un mazgā rokas nevainībā


Kabāk sērskābi, un kožļāt prezervatīvu

Atbildēt

voila

13.03.2020. 08:54

var tikai pabrīnīties par spējām - tik daudz cilvēkiem pavisam neilgā laikā saliet tādu ūdeni. Saderam, ka uz kārtējo sapulci, konferenci vai piketu dosies tikai 199 un viss būs likumīgi....Nodrošināt, izvērtēt, aicināt galīgi neder, kad vilks ir jau aitās

Atbildēt

Tieši tā!

13.03.2020. 08:33

»

fakts

Visi šie pasākumi ir piemēroti vīrusa tālākai izplatīšanai


Un mazgā rokas nevainībā.

Ja patiesi vribi atbrīvoties no iesnām, ar ko sākas vīrusslimība, iepilini katrā ausī un katrā nāsī 3 proc. udeņražpārskābi, kas attīra visus elpceļus. Izskalo muti ar ūdeni plus ūd. pārskābe 3 proceti.

Dodoties pūlī, košļā propolisu.

Atbildēt

inese

13.03.2020. 08:31

Lai apmeklētu Latvijas pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 13.martā 2020. gadā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.
Lietuvā lēmumam par skolu slēgšanu piektdien vēl būs ieteikuma raksturs, bet no pirmdienas, 2020.gada 16.marta, līdz 27.martam mācību process tiks pārtraukts “visās Lietuvas izglītības iestādēs – no bērnudārziem līdz universitātēm,” žurnālistiem pēc valdības sēdes sacījis premjerministrs Sauļus Skvernelis. Lietuvā darba devējiem ieteikts atļaut darbiniekiem, kuriem ir bērni, strādāt no mājām, bet gadījumos, kad tādu iespēju nav, izsniegt viņiem darbnespējas lapas, atļaujot to darīt arī ar atpakaļejošu datumu.
Cienījamā Latvijas valdība, vai Latvijā nevajadzētu rīkoties tāpat kā Lietuvā, kamēr nav par vēlu?

Atbildēt

fakts

13.03.2020. 07:19

Visi šie pasākumi ir piemēroti vīrusa tālākai izplatīšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...