Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

OMG

14.03.2020. 15:21

»

Tad pastāstī īsi,

kas ir vīruss! Diez vai pats to zini...


Klausi vairāk zintniekiem !!
Tas ir kad cilvēki, dzīvojoši vidēji 70, ārstējas pēc to cilvēku receptēm, kas dzīvoja vidēji 30 gadus.
Virusoloģija ir zinātne, tāpat kā nefroloģija vai traumatoloģija, kur no "īsa paskaidrojuma" tādiem kā tev prāts izmežģīsies. Labāk studē, kā uzbūvēti koka klucīši.

Atbildēt

Tad pastāstī īsi,

14.03.2020. 09:59

»

Margarēta

Cilvēk, mīļais, antibiotikas neiznīcina nevienu vīrusu, tikai baktērijas. Antibiotikām ar vīrusiem ir tikpat daudz kopīga kā ezim ar kaktusu


kas ir vīruss! Diez vai pats to zini.

Kāds zinstnieks to aprakstīja nedaudz vārdiem. Viņš teica - vīruss ir kaut kas nedzīvs, tikai genoma, kura, nonākot cilvēka organizsmā adaptējas par baktēriju genomu, vairojas, parazitē un izdala toksīnus, kas noved pue saslimšanas cilvēku un komplikācijas to nobeidz. Un vīruss pagalam. Lai vīruss izdzīvotu un konkurētu ar citiem vīrusiem, tam cilvēks jāpatur dzīvs! Un koronvīruss modificējas un nonāk citos cilvēkos, kurus vairs nenobeidz. Un cikls ir beidzies. Līdz nākošajiem labvēlīgiem apstākļiem, kad atdzīvosies. Bet antibiotikas samazina baktēriju un reizē vīrusu aktivitāti.

Atbildēt

Haha

14.03.2020. 09:53

»

Oki

Vai parādu piedzinēji un tiesu izpildītāji pārtrauks savas darbības dēļ ārkārtas stāvokļa valstī, jeb priekā berzē rokas par jaunu labo laiku tuvošanos...


Bankām lielais guvums. Jo, apturot ekonomiku ar vīrusu, kavēsies termiņi krefītmaksājumiem. Konfiskācijas, soda procenti..

Atbildēt

Margarēta

14.03.2020. 09:04

»

nopietni

Nopērciet aptiekā eikaliptu tinktūru (ja vēl ir). Tā darbojas pret vīrusiem un baktērijām, arī tādām, kas ir rezidentas pret antibiotikām. Ir pārbaudīts...


Cilvēk, mīļais, antibiotikas neiznīcina nevienu vīrusu, tikai baktērijas. Antibiotikām ar vīrusiem ir tikpat daudz kopīga kā ezim ar kaktusu.

Atbildēt

Oki

14.03.2020. 07:24

Vai parādu piedzinēji un tiesu izpildītāji pārtrauks savas darbības dēļ ārkārtas stāvokļa valstī, jeb priekā berzē rokas par jaunu labo laiku tuvošanos ?
Kad vienreiz kā normālās eiropas valstīs vecie parādi tiks norakstīti ?

Anglijā pēc 8 gadiem, Francijā pēc 10 gadiem visi parādi norakstās . Vai latvieši tiek uzskatīti par tādiem mežoņiem, kam tas nepienākas ?

Atbildēt

norma

14.03.2020. 06:47

Tā ir norma dzelteniem,visu kautkā sasviet......

Atbildēt

!

14.03.2020. 06:15

Sekot citu valstu piemēram un nekavējoties slēgt robežas!Piesaistīt armiju!Pārbaudīt karantīnas ievērošanu!

Atbildēt

švamme

14.03.2020. 01:29

»

LR iedzīvotājs

Šis aizliegums bērniem neapmeklēt skolu,tagad ir "otrā grāvī".Piem.Liepājas tirgus pilns ar vecākiem un bērniem,lielāki bērni vieni paši pastaigājās un tas pats ir redzams lielveikalos.Varbūt tomēr labāk būtu bijis bērnus laist skolā


Nekādā "grāvī"!!
Šā vīrusa pārnēsātāji ir tieši bērni.
Jo tie pārnes viegli, gandrīz bez simptomiem, bet pārnes tos vīrusus no skolas uz mājām, vai otrādi.
Tieši bērnu (lasīt - COVID19 pārnēsātāju) migrēšanu būtu maksimāli jāierobežo.
Ārkārtīgi informatīva intervija, kas atbild uz visiem jautājumiem. https://www.youtube.com/watch?v E3URhJx0NSw (Joe Rogan Experience #1439 - Michael Osterholm)
Daudz lielāks ļaunums, ja būs kā Itālijā, kur saslimušie mediķi turpina strādāt, jo mediķu trūkst. Latvijā tā būs katastrofa.
Bet Ilzis ar Krišu tik rekomendē un iesaka...
Viss šeit sarakstītais ir pupu mizas salīdzinot reālu epidemiologu rīcības plānu ar spēka struktūru atbalstu, pateikts nav pilnīgi nekas, nav paredzēts, kā rīkosies rīt, ja (kā Itālijā) vienas dienas laikā būs 2000 hospitalizējamie? 200 no tiem būs nepieciešama mākslīgā plaušu ventilācija, kā to nodrošinās? ko darīs ar to radiniekiem?
ITIN NE KAM JŪS NEESAT NE GATAVI, NE DERĪGI, narcisi gatavie.

Atbildēt

Paija

13.03.2020. 19:59

Netīrie un infekciozie lielveikalu iepirkumu grozi ir atsevišķs stāsts.

Atbildēt

Paija - Kariņa kungam

13.03.2020. 19:57

Satiksmes ministram būtu jādemisionē: par to antisanitāro stāvokli, kas valda sabiedriskajā transportā (pat vēl pirms tam, kad nebija vīrusa) Netīri, nosmulēti, apšaubāmas tīrības sabiedriskā transporta sēdekļi, aizsvīduši, netīri un gadiem nemazgāti logi sab.transportā utt. , u.c.- tie ir īsteni mikrobu un slimību risku perēkļi. cilvēki maksā par biļeti pietiekami daudz, bet netīrība un antisanitārija sabiedriskajā ir pastāvīga un vājprātīga.

Atbildēt

vakarā izmazgā

13.03.2020. 19:16

»

masku nemāki izveidot???????????

nu gan līmenis


un aiziet.........tikai seksu zin, kurā caurumā, .......i' tad patoloģoijas...............

Atbildēt

pretīgi

13.03.2020. 15:55

a nav citu risinājumu, veikalu apmeklēt ar medicīnisko masku stundās, kad veikalā mazāk cilvēku, ievērojot 2 metru distanci no veikala apmeklētājiem un pārdevējiem un ievērojot roku un klepus higiēnu;

KUR tad ir tās maskas ???? veselības ministrijā ?????
Un ko darīt tiem, kas dzīvo kopā ar to pašizolēto ? iet uz darbu ?

Atbildēt

Bacilis

13.03.2020. 15:18

Nekur nevaru izlasīt, vai un kā tiks atlikta vai kompensēta nodokļu, rēķinu utt. apmaksa tiem, kuri cietīs reālus zaudējumus vai negūs ienākumus dēļ šī Vājprāta stāvokļa?

Atbildēt

LR iedzīvotājs

13.03.2020. 14:53

Šis aizliegums bērniem neapmeklēt skolu,tagad ir "otrā grāvī".Piem.Liepājas tirgus pilns ar vecākiem un bērniem,lielāki bērni vieni paši pastaigājās un tas pats ir redzams lielveikalos.Varbūt tomēr labāk būtu bijis bērnus laist skolā!!!

Atbildēt

nopietni

13.03.2020. 14:51

Nopērciet aptiekā eikaliptu tinktūru (ja vēl ir). Tā darbojas pret vīrusiem un baktērijām, arī tādām, kas ir rezidentas pret antibiotikām. Ir pārbaudīts.
Es gan aptiekā dabūju pēdējo pudelīti, varbūt citur vēl ir. Turklāt daži panikoja, ka atkal nedarbojas e-veselības sistēma.
Ir arī sūkājamas končas ar eikaliptu, staigājot pa veikalu var palietot.
Mēs jau nezinām, cik patiesībā ir slimnieku, visi iesnainie jau neskrien pārbaudīties. Rietumeiropā cilvēki apzinīgāki, tāpēc oficiālais saslimušo skaits lielāks.

Atbildēt

Es

13.03.2020. 14:32

»

www.govlawyer.lv

4.1 punkts nav uzrakstīts skaidri


pat mēģināju sazvanīt pašu viņa ekselenci K. Kariņu, augstāk t. man nedeva. Par ratiem un groziem Mego un Rimi, kur cepumus apšķauda. Man vēlāk atzvanīja Saejmas kancelejas un teica, lai stāvu pie ratiem. Vairs nezvanīšu, bet jums to pasaku.

Atbildēt

Z

13.03.2020. 13:55

Nav neviena konkreta pasākumua! Piemeram, kapēc nav lēmuma par īpaša riska grupām personām,kuram jau ir citas plausu saslimšanas, personam,kuram atklātu un neatklātu (jo Latviujā daudzkārt vispār nespēj noteikt diagnozes)iemeslu dēļimunitāte ir ,,0''? Kapēc vismaz tiem valsts, nevar nodrosināt elementāro - respiratorus???
Šis ir varas idiotu pieņemts lēmums skata pēc!

Atbildēt

Es

13.03.2020. 13:14

»

Rita

Žēl,ka vakar nenofotografēju,kā Maxsim veikalos stāv atvērtas cepumu kastes,kur visi var apšķaudīt cepumus ,kam nav slinkums.Neviens nepārbauda,kā tirdzniecībā ievēro sanitārās normas,tāpēc viss Viņķeles teiktais ir tikai atrakstīšanās un nekas vairāk.Slima bobīša murgi


Nejauši ieskrēju mego. Tur tie rati un grozi 100 gadu nav mazgāti, ienāk ar suņiem, kuri apšķauda preces un valkājās pa veikalu. Reiz kasierei aizrādīju, bet man atteica, ka bērnus arī sēdina ratiņos.. Nekad vairs turp neiešu un man vienalga, vai suns, vai suņa izstrādājums!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

13.03.2020. 13:08

4.1 punkts nav uzrakstīts skaidri.

Atbildēt

Es

13.03.2020. 13:05

»

...

Reālais slimnieku skaits pat nav apzināts,tie ir PVO dati.Latvijas varneši čurā acīs un saka ka dieva rasa


tieši tā - konkrētu ciparu nav, var jau melot, taču, ja igauņi uzrāda 41, tad mums nebūs mazāk. Tas ir tāpat, ka ar iedzīvotāju skaitu Latvijā...pat statistika atšķiras.

Atbildēt

Rita

13.03.2020. 11:39

Es pat ieteiktu ikvienam iet ,fotografēt un izlikt i-netā šos pārkāpumus. Es esmu laukos,ja būtu pilsētā,tad tūlīt pat to izdarītu !

Atbildēt

Rita

13.03.2020. 11:37

Žēl,ka vakar nenofotografēju,kā Maxsim veikalos stāv atvērtas cepumu kastes,kur visi var apšķaudīt cepumus ,kam nav slinkums.Neviens nepārbauda,kā tirdzniecībā ievēro sanitārās normas,tāpēc viss Viņķeles teiktais ir tikai atrakstīšanās un nekas vairāk.Slima bobīša murgi.

Atbildēt

Belamorkanal TV

13.03.2020. 11:26

»

Rīdczs Brunners no UK

kādi ir tavi īpašie ieteikumi, kā uzlabot 4. maija VDK valsts korporāciju? Pagaidām nepietiek ar algu celšanu Saeimas deputātiem un partiju finansēšanai no valsts budžeta. Lielu soli spēra 13. Saeima un E. Levits, ignorējot likumu par algu palielināšanu mediķiem, it kā zinot, ka nāks koronvīruss. Paldies...


VVF izsludina tikšanos ar latvju dainu mīļotājiem Mežparka lielajā estrādē. Viņa aicinās visus kopējā korī skaitīt 300 jaunās dainas, ar kurām iepazinusies speciālajā Baronu skapī. Zvaigžņu tulki ziņo, ka tieši vislabāk to darīt 13. martā, piektdienā, pilnmēnesī, jo šajā laikā pie dainu skaitīšanas iznīkstot sliktie vīrusi.


Šajā Mežparka estrādes pasākumā kā īpašie viesi it kā piedalīsies visi bijušie Latvijas VP un MP, īpašā goda vietā būšot E. Levits un K. Kariņš par nopelniem Latvijas glābšanā no Ķīnas vīrusa. Kamēr mediji neziņo par VP un MP ekselenču saslimstību ar koronvīrusu. Lai arī daudziem tā šķistu labā ziņa, tomēr goda vīriem un goda sievām vajadzētu atturēties no tādas izplatīšanas.

Un vēl - it kā piedalīsies arī populārā grupa Prāta vētra, ar kuru plāno iesildīt publiku pirms elpas vingrinājumiem tautas dziesmu skaitīšanā kopkorī. Aicināti it kā esot kori Kamēr, Ave Sol un Ave Maria, kuri vēl nav apstiprinājuši savu piedalīšanos. Nenokavē! Ieeja esot par brīvu! Tavs Belamorkana TV.

Atbildēt

Pietiek

13.03.2020. 11:20

Varētu painteresēties par kino - forumcinema piedāvā pirkt biļetes uz visiem seansiem. Kas notiek? Vai tas nav masu pasākums?

Atbildēt

Rīdczs Brunners no UK

13.03.2020. 10:48

»

Niknais

Kabāk sērskābi, un kožļāt prezervatīvu


kādi ir tavi īpašie ieteikumi, kā uzlabot 4. maija VDK valsts korporāciju? Pagaidām nepietiek ar algu celšanu Saeimas deputātiem un partiju finansēšanai no valsts budžeta. Lielu soli spēra 13. Saeima un E. Levits, ignorējot likumu par algu palielināšanu mediķiem, it kā zinot, ka nāks koronvīruss. Paldies arī I. Viņķelei, kura tikko parakstīja rīkojumu ar 1. aprīli atcelt valsts finansējumu medikamentu kompensācijām

Atbildēt

...

13.03.2020. 10:32

»

Fact

Pareizi...


Reālais slimnieku skaits pat nav apzināts,tie ir PVO dati.Latvijas varneši čurā acīs un saka ka dieva rasa.

Atbildēt

Fact

13.03.2020. 09:56

»

fakts

Visi šie pasākumi ir piemēroti vīrusa tālākai izplatīšanai


Pareizi.
Pasākumi ir izteikti demonstratīvi maigi.
Vajadzēja pilnībā aizliegt jebkādus pasākumus līdz 1.maijam, valsts robežas pilnībā slēgt.
Un to visu vajadzēja jau no 7.marta, kad valstī konstatēja pirmo gadījumu, bet ne pēc nedēļas ar 17 slimajiem.
Valdība mums ir smieklīga un noziedzīgi nevērīga pret Latvijas tautu.

Atbildēt

Niknais

13.03.2020. 09:41

»

Tieši tā!

Un mazgā rokas nevainībā


Kabāk sērskābi, un kožļāt prezervatīvu

Atbildēt

voila

13.03.2020. 08:54

var tikai pabrīnīties par spējām - tik daudz cilvēkiem pavisam neilgā laikā saliet tādu ūdeni. Saderam, ka uz kārtējo sapulci, konferenci vai piketu dosies tikai 199 un viss būs likumīgi....Nodrošināt, izvērtēt, aicināt galīgi neder, kad vilks ir jau aitās

Atbildēt

Tieši tā!

13.03.2020. 08:33

»

fakts

Visi šie pasākumi ir piemēroti vīrusa tālākai izplatīšanai


Un mazgā rokas nevainībā.

Ja patiesi vribi atbrīvoties no iesnām, ar ko sākas vīrusslimība, iepilini katrā ausī un katrā nāsī 3 proc. udeņražpārskābi, kas attīra visus elpceļus. Izskalo muti ar ūdeni plus ūd. pārskābe 3 proceti.

Dodoties pūlī, košļā propolisu.

Atbildēt

inese

13.03.2020. 08:31

Lai apmeklētu Latvijas pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 13.martā 2020. gadā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.
Lietuvā lēmumam par skolu slēgšanu piektdien vēl būs ieteikuma raksturs, bet no pirmdienas, 2020.gada 16.marta, līdz 27.martam mācību process tiks pārtraukts “visās Lietuvas izglītības iestādēs – no bērnudārziem līdz universitātēm,” žurnālistiem pēc valdības sēdes sacījis premjerministrs Sauļus Skvernelis. Lietuvā darba devējiem ieteikts atļaut darbiniekiem, kuriem ir bērni, strādāt no mājām, bet gadījumos, kad tādu iespēju nav, izsniegt viņiem darbnespējas lapas, atļaujot to darīt arī ar atpakaļejošu datumu.
Cienījamā Latvijas valdība, vai Latvijā nevajadzētu rīkoties tāpat kā Lietuvā, kamēr nav par vēlu?

Atbildēt

fakts

13.03.2020. 07:19

Visi šie pasākumi ir piemēroti vīrusa tālākai izplatīšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....