Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pārbaudiet faktus !

30.11.2021. 19:53

pārbaudiet vai visi ierēdņi Veselības ministrijā ir vakcinējušies

Atbildēt

Atbilde

29.11.2021. 09:39

»

jautājums

Kāda ir ivermektīna vienreizējā un diennakts deva pieaugušajiem kovid ārstēšanai? Nekur nevar to atrast


Pieaugušam cilvēkam 15-18 mg/diennaktī, 5 dienas pēc kārtas 1x dienā. Konkrēta iegādātā preparāta deva aprēķināma atbilstoši aktīvās vielas saturam/1 ml vai 1 mg - tas var atšķirties dažādu ražotāju dažādiem produktiem. Pirms lietošanas jāizlasa konkrētā preparāta instrukciju, sevišķi pievēršot uzmanību sadaļai par kontrindikācijām,iespējamo mijiedarbību ar citām zālēm un iespējamām blaknēm.

Atbildēt

oi

29.11.2021. 00:25

»

mc

Kad tas āzis Apinis paudīs nožēlu par Latvijas autobiznesa nodošanu leišiem.Apini,visi mēs esam mirstīgi,arī tu


es vēl šim drapinim piesietu Latvijas futbola nožēlojami vājo ..,nav pat vārdu,kā to saukt.Sit galvu pret bumbu,pērkamais skribent

Atbildēt

"Vienlaikus vēlos atgādināt"

29.11.2021. 00:21

ka šis Pēteris savulaik bija veselības ministrs,ka šis Peksis bija Ārstu biedŗibas vadītājs,ka šim Pičiņam ir jo lieli nopelni sagādājost mums paša piesauktos .ūdus.Jautājums ir-kas ar .ūdainu koku viņu baksta,lai viņš atkal te muldētu?Jo prātīgs cilvēks pats jau sen būtu sapratis un paklusējis.

Atbildēt

Ja

28.11.2021. 22:50

»

koijots

Tas ir atkarīgs no tā, vai jūs esat cūka vai liellops


Domaji, ka aspratigi atbildeji? Mulkis. Kad mirsi, tad sauksi pec zalem, bet - nebus. Nedos. Ivermektins aizliegts. Parejas, ja iepatiksies arstei.

Atbildēt

interesanti gan

28.11.2021. 16:55

»

Latvijā otrais zemākais vidējā mūža ilgums

Ekonomists Ģirts Rungainis uzskata, ka pensionēšanās vecumu vajadzētu palielināt ne vien līdz 65, bet pat līdz 75 gadiem


"Vidējais", kur? Komunistu cūkas, Reira, draudziņš nav ekonomists, bet gan tāda pat komunistu cūka, kas piedalījusies vairāku simtu miljonu zaudējumu radīšanā mūsu valstij.

Atbildēt

Uldis

28.11.2021. 16:51

»

tikai

Tai pūļa imunitātei inficējās 30%, bet nomira ap 5% pasaules iedzīvotāju, kas mūsdienās būtu 350 miljoni līķu


Spānu gripa bija pēc mokošā Pasaules kara, turklāt tad medicīnas un farmācijas iespējas nebija pat 5% no tā, kādas ir šodien.
Ņemot vērā tendences, šodienas vakcinatoriem nedod mieru Spāņu gripas lauri un tie pacentīsies, lai viņu nošpricēto upuru skaits saniegtu vismaz miljardu

Atbildēt

west

28.11.2021. 12:25

»

mc

Kad tas āzis Apinis paudīs nožēlu par Latvijas autobiznesa nodošanu leišiem.Apini,visi mēs esam mirstīgi,arī tu


Jā, ar šo lēmumu - ievesto auto aplikšanu ar šausmīgu ievedmuitas un akcīzes pacelšanu sākās Latvijas krišana bēdu lejā!
Un to Saeimā tribīnē nolasīja šis papinis. Vai arī piedalījās tā izstrādāšanā?

Atbildēt

Žulis

28.11.2021. 12:14

Ja kāds tiešām grib zināt par reālo situāciju ar vakcinēšanos, lasiet: http://www.bernuarsts.lv/valsts-parvalde-nezina-vai-slepj-datus-par-to-ka-vakcinacija-ietekme-kopejo-mirstibu/?fbclid IwAR32lYghIxNh3AL5wYjKKzlZm5srHHVUl99a5kS3t1I9AA1nULj__xzVySY
To laiciņu, ko pavadīsies lasot nenožēlosiet!

Atbildēt

Atnācis Omrikons

28.11.2021. 12:05

Kā Dieva dots, atnācis jaunais inženieru meistadarbs Omrikons. Ko bez vina darītu aferists pauļuts un daunis kariņs? Būtu tautai jāstāsta , kāpēc 70% sapotētas tautas Latvijā slimo? Kāpēc uz ausīm ir 100% potētais Gibraltārs. Vakcīnas nepalīdz. Vajadzētu pārtraukt durties? Nē, ko jūs. Vakcīnas ir vienīgais līdzeklis izsargāties!!! Bet tās taču nelīdz! Ko Jūs? Vakcīnas līdz, tikai atnācis Omrikons! Tūlīt mēs ātri sarīkosim lokdauniņu un pēc pusgada sadursim Jums jaunas 10 potes? Nē, pavļut. Ņihuja.Tava galva drīz būs tālu no Tevis, nevarēsi ar rokām sagrābstīt, abdolbītais reptīli..

Atbildēt

Latvijā otrais zemākais vidējā mūža ilgums

28.11.2021. 11:39

Ekonomists Ģirts Rungainis uzskata, ka pensionēšanās vecumu vajadzētu palielināt ne vien līdz 65, bet pat līdz 75 gadiem.

Atbildēt

Žulis

28.11.2021. 10:43

»

Ja

Musu dizie specialisti un politdarboni beidzot satraukusies par augstajiem mirstibas raditajiem. Visu laiku vainoja zemo vakcinacijas aptveri, bet tagad tas isti nestrada. Tauta sak pieprasit skaidrojumus. Tad, nu nak ara visadas interesantas lietas. Es te nerunasu par Pavluta murgiem vai Skrides naidu...


Mazliet gribu papildināt par to darba grupu, kas "pētīs" mirstību no kovid. Tas velns atkal slēpjas detaļās. Viņi pētīs tikai tos, kas miruši no kovid. Viņi bez ievērības atstās straujo mirstības pieaugumu no citām vainām, kas visdrīzāk varētu būt radušās pretkovida vakcīnu kaitīgās blakusiedarbības rezultātā. Mums taču tagad
uzstādītais mērķis ir apkarot kovid ar vakcīnu palīdzību. Bet tas, ka vakcīnas, kā liecina ārzemju statistikas dati, var izraisīt nāvējošas trombozes, infarktus, insultus, miokardītus, perikardītus, citokīnu vētras... mūs šobrīd neinteresē. Mūs pat neinteresē, kāda ir šo eksperimentālo poti saņēmušo daļa kopējās mirstības rādītājā. Nāk prātā tāds jēdziens kā "lāča pakalpojums", kad dresēts lācis, gribēdams nosist odu uz saimnieka pieres, nositis savu saimnieku. Viņam tajā brīdī svarīgi likās vienīgi nosist odu. Tāpat kā mums šobrīd svarīgi liekas vienīgi apkarot kovidu.

Atbildēt

no laukiem

28.11.2021. 10:03

F 咊 C K A P I N I !

Atbildēt

Kritizeejoshi atbalstoshais

28.11.2021. 09:12

Omikrons katram paraada shii sviesta noziimi.

Atbildēt

atbilde

28.11.2021. 01:04

»

jautājums

Kāda ir ivermektīna vienreizējā un diennakts deva pieaugušajiem kovid ārstēšanai? Nekur nevar to atrast


Nevari atrast, jo tādas NAV! Laboratorijas izmēģinājumos vīrusa iznīcināšanai tika izmantotas zirga nedēļas devas.

Atbildēt

Sorosa rokas sunīši

28.11.2021. 00:56

Sorosa rokas sunīšiem - Vienotības varzai no covid afēras kaut kas atleks, vai salddupši atstrādā vietu pie siles par brīvu?

Atbildēt

mc

27.11.2021. 23:46

Kad tas āzis Apinis paudīs nožēlu par Latvijas autobiznesa nodošanu leišiem.Apini,visi mēs esam mirstīgi,arī tu!

Atbildēt

Ja

27.11.2021. 23:14

Musu dizie specialisti un politdarboni beidzot satraukusies par augstajiem mirstibas raditajiem. Visu laiku vainoja zemo vakcinacijas aptveri, bet tagad tas isti nestrada. Tauta sak pieprasit skaidrojumus. Tad, nu nak ara visadas interesantas lietas. Es te nerunasu par Pavluta murgiem vai Skrides naidu, vai Levita klusesanu. Portala "Kas jauns" rakstins par darba grupas, kas petis mirstibu no covid, RAKUS izveidosanu. Te paradijas kas interesants. Grupas vaditaja profesore Viksna zino Latvijai, ka visiem covid pacientiem pietiekot skabeklis( taisniba), ka ari pietiek Remdezevirs un antivielu kokteili. NEPIETIEK! Tos dod ka zilumzales viena regionalaja slimnica. Nosacijumi zverigi: atri jaiestajas slimnica( visi pamata iestajas velu), jaiepatikas arstei, jo vina raksta Rigai, Rigas arstu/ Dievu atlauju jasanem. Par citam, tapat. Cik nomirst, zales nesanemusi? Man pateica, ka uz visu slimnicu viena deva trampa kokteila. Slepkavas, meli, noziedznieki! Vai profesore, VM, Veselibas inspekcija to zina? Ak, ne? Protams. Tie tukstosi miruso neradas sapnos? Vel vairaki tukstosi radinieku to neaizmirsis.

Atbildēt

27.11.2021. 22:34

Vidēji smagas demences gadījums, autoram pastiprināta spriestspējas un atmiņas traucējumi. Viņam atmiņa pavājinās gan par neseniem, gan agrākiem dzīves notikumiem, pastiprinās kritikas trūkums par atmiņas traucējumiem.

Atbildēt

kļimoviča aita

27.11.2021. 22:25

»

Raivis

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljons eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas...


Pateicos par šo informāciju!

Tā ir NESALĪDZINĀMI VĒRTĪGĀKA par apiņu pētera tekstu, kurā šim pseidoārstam jau ierastā demagoģiskā stilā ir sajauktas patiesība, puspatiesības, un beigās kā āža kāja no maisa izlien aicinājums "vakcīnēties"!

Atbildēt

Kaža

27.11.2021. 22:16

Veci komunisti nekad neatzïstäs.Sevišķi ir amizants aicinājums uz ārstēšanos t.i.uz pašārstēšanos un pašdiagnestešanos.jo cilvēkiem ar mākslīgi radïtiem zemiem ienākumiem brīvā Eiropas Latvijā ir maz izreďžu uz profesionālu ārstēšanu un visi nosütījumi pie speciālistiem parasti beidzās tikai ar slimību konstantēšanu,bet tālakais ir pieejams tikai Apiņa kunga sociālajam slānim,par kuru viņš ļoti rüpējās.Pārējiem laipni tiek rekomendėts vairāk kustėties,mazāk ėst,bet sekas,protams,kā tam čigāna zirgam.

Atbildēt

dr. Oksana Pedele

27.11.2021. 22:16

Lauķi pie kompja tikuši un komentus saskribilējuši…
Veco kretīnu Apini par kungu dēvē.

Atbildēt

Uldis

27.11.2021. 21:11

"Pūļa imunitāti" nodrošina, vismaz pēdējos 1000 gadus tā bija, kad ar slimību ir saskārusies maksimāli liela populācija. Lai būtu mazs smagi slimo un mirušo skaits, ir nepieciešama testēšana un laicīga ārstēšana, kam pretojas ekonomikas un cilvēku bendes, varmācīgie vakcinatori.
Kad Eiropu bija pārņēmusi Spāņu gripa, ar to saskārās ikviens un kad pēc diviem gadiem iestājās pūļa imunitāte, slimība atkāpās.
ES ir pasūtījusi 5 miljardus devu vakcīnu, tas nozīmē, ka ir paredzēts pandēmiju izstiept vismaz līdz 2025. gadam.

Atbildēt

Re ku še

27.11.2021. 20:42

Vai tiešām Apiņa kungs neseko līdzi pēdējām ziņām par vakcīnu izraisītajām saslimšanām un nāvēm, ka turpina cilvēkus pierunāt vakcinēties? Varbūt vienkārši pašlepnums liedz atzīt, ka ir kļūdījies? Bet varbūt arī viņam kule ir iespiesta skrūvspīlēs un viņš nedrīkst palaist muti?

Atbildēt

Raivis

27.11.2021. 20:05

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljons eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas.

Avots:
https://skaties.lv/zinas/karins-latvija-iegadasies-papildu-14-miljonus-pfizer-un-biontech-vakcinas-pret-covid-19-devu/

Realitātē es redzu, ka Latvijā obligātās vakcinācijas organizatoru nopirktās ģenētiskās mRNS vakcīnas nav ne drošas, ne efektīvas. Potētie cilvēki mirst, arī vakcinētie ārsti.

Avots:

https://www.la.lv/liepajas-slimnica-no-covid-19-miris-gimenes-arsts-igors-stoma

Jaunā veida pīķa proteīna Pfizer/BioNTech/Moderns potes vakcinētos pat nepasargā no inficēšanās ar Covid.

Prestižais medicīnas žurnāls The Lancet jau šī gada jūlijā publicēja zinātnieku publikāciju ar zīmīgu nosaukumu “COVID-19 vaccine efficacy and effectiveness—the elephant (not) in the room”, iztulkojot latviski - “COVID-19 vakcīnu iedarbība un efektivitāte - zilonis (kura nav) istabā”.

Avots:

https://www.thelancet.com/action/showPdf?pii S2666-5247%2821%2900069-0

Zinātnieki norāda, ka klinisko pētījumu rezultātos farmāciju kompānijas publiski paziņo relatīvo riska samazinājumu kā savu Covid vakcīnu iedarbību: 95% Pfizer–BioNTech, 94% Moderna, 91% Sputnik-Gamaleya, 67% Jansen, un 67% AstraZeneca vakcīnām, jo šie lielie cipari šo kompāniju pziņojumos “izskatoties labāk”.

Zinātnieki norāda, ka tā darīt ir nepareizi, jo relatīvā iedarbība tiek attiecināta uz šauru klīniskajos izmēģinājumos iekļauto cilvēku loku. Objektīvos rādītājus par vakcīnu epidemioloģisko iedarbību jāaprēķina uz visiem iedzīvotājiem kādā valstī pēc absolūtā riska samazinājuma metodes, kuras farmācijas kompānijas parasti nepaziņo, jo tie esot daudz mazāki skaitļi.

Zinātnieku pētījumā noskaidrotais absolūtais riska samazinājums saslimt ar Covid ir šāds: 1,3% AstraZeneca, 1,2% Moderna, 1,2% Jansen, 0,93% Gamaleya (Sputnik), 0,84% Pfizer–BioNTech vakcīnām. Savukārt vakcīnu efektivitāte (cik % katra pote pasargā jeb cik papildus cilvēku jāsapotē, lai pasargātu vienu cilvēku no Covid saslimšanas): 0,9% Pfizer–BioNTech, 1% Gamaleya, 1,4% Moderna, 1,8% Jansen un 1,9% AstraZeneca vakcīnām. Citiem vārdiem - jāsapotē papildus 81 cilvēks Moderna, 78 AstraZeneca, 108 Gamaleya, 84 Jansen un 119 Pfizer–BioNTech vakcīnām, lai novērstu vienu papildus saslimšanas gadījumu.

Pfizer vakcīnas sniegtā aizsardzība strauji sarūk nākamajos mēnešos: no 90% pēc potēšanās līdz aptuveni 20% pēc 9 mēnešiem.

Avots:

https://edition.cnn.com/2021/10/06/health/pfizer-vaccine-waning-immunity/index.html

Ja kādas vakcīnas relatīvā riska samazinājuma radītā aizsardzība sarūk zem 50%, tad tas jau ir nepietiekams līmenis, lai apturētu infekciju pat potēto grupā, nemaz nerunājot par valstī tālāko infekcijas izplatības apturēšanu.

Godīgākie Latvijas epidemiologi sākuši atzīt Pfizer tipa vakcīnu neefektivitāti, drosminot potētos iedzīvotājus trešo un ceturto Pfizer pošu saņemšanai.

Avots:

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/473454-kapec-svariga-balstvakcinacija-un-ari-turpmaka-piesardzibas-ieverosana

Šīm mRNS vakcīnām, dārgākajām no visām Latvijā iepirktajām vakcīnām, izrādās, neveidojas ilgstoša aizsardzība. Tā sākot izplēnēt jau pēc 2-3 mēnešiem, tā secinājuši zinātnieki. Es savukārt secināju, ka nepatiesi izrādījušies Latvijas galma epidemiologu dumpju, perevoščikovu, zavadsku un trojansku agrākie visai pārliecinoši tautā klāstītie apgalvojumi par to, ka tikai “vakcinācijas aptvere” glābšot mūs no Covid infekcijas.

Vai kāds no šiem funkcionāriem būtu atkāpies no sava amata un būtu man atvainojies par agrāko maldināšanu?

Latvijas Saeimas un valdības vakcīnu dīleri ir nopirkuši nekvalitatīvu, neefektīvu un toksisku pret cikvēka ģenētisko sistēmu “vakcīnas” izstrādājumu par nesamērīgi dārgu cenu, salīdzinot ar daudzām citām pasaules valstīm, iztērējot desmitiem miljonu eiro no mūsu nodokļu maksātāju naudas. Tik skarbs ir mans secinājums.

Daudzi cilvēki Latvijā sākuši izjust šo nekvalitatīvo, sasteigti izgatavoto, steigā reģistrēto un politiķiem notirgoto mRNS vakcīnu blaknes savai veselībai. Es to secinu pēc sociālajos tīklos pieaugošā sašutuma par Latvijas varas iestāžu atteikšanos reģistrēt saistību vairāk nekā 2000 pieteiktām vakcīnu blaknēm ar šīm potēm, kas jau ir sabojājušas ar tām potēto veselību.

Avots:

https://www.la.lv/it-ka-miris-no-covid-19-vakcinas-ka-latvija-to-parbauda-un-vai-vispar-iespejams-to-pieradit

Es pazīstu daudzus labticīgi sapotējušos cilvēkus maldīgā paļāvībā uz šīm ārkārtas tirdzniecības atļaujas saņēmušām Pfizer/BioNTech/Moderna “vakcīnām”, ka tās ir drošas un ka tās viņus pasargāšot no Covid infekcijas. Tādu cilvēku Latvijā ir pietiekami daudz, kuri bija noticējuši Latvijas politiķu vakcīnu iepircēju agrākajiem stāstiem par to, ka šīs vakcīnas droši un efektīvi aizsargājot no infekcijas.

Šodien Latvijā arī pilnībā ar šādām potēm vakcinētie cilvēki Latvijā smagi saslimst un nomirst no Covid, ja vien neievēro tādu pašu piesardzību pandēmijas laikā kā mēs nepotētie.

Zinātnieki no Zviedrijas Stokholmas Universitātes Wennera-Grēna Institūta Molekulārās Biozinātnes departmenta un no pasaulslavenās Umea Universitātes Zviedrijā (kuras zinātnieki saņēmuši Nobela prēmiju bioķīmijā par CRISP gēnu inženierijas “sķēru” metodes atklāšanu) Klīniskās Mikrobioloģijas, Viroloģijas departamenta, ir savā šogad 13.oktobrī publicētajā pētijumā noskaidrojuši, kā tieši šī Covid pīķa S proteīna iedarbība uz DNS šunām notiek. Izrādās, izmantojot furīnu un proteāzes fermentus, Covid pīķa proteīns izraisa DNS šūnām svarīgas gēnu pārmantošanas funkcijas bloķēšanu, nobremzējot dabisko DNS bojājumu novēršanas funkciju gēnu šūnās. Tas izskaidrojot Covid saslimšanas smagumu, ipaši veciem vai citu slimību skartiem cilvēkiem, kam imunitātes šūnu DNS kodā mutāciju ir sakrājies vairāk, un tas izskaidrojot augsto mirstību it īpaši vecu cilvēku vidū. Zinātnieki norāda uz jaunā tipa mRNS vakcīnu ģenētiskus bojājumus veicinošām blaknēm ilgtermiņā un pasvītro nepieciešamību pārskatīt šādu vakcīnu blakus-efektu drošību, kuru sastāvā ir Covid pīķa proteīns ar reālu ietekmi uz cikvēka DNS gēnu funkciju.

Pilns pētījuma teksts angļu valodā PDF šeit:

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Zviedrijas zinātnieki savā pētījumā par Covid pīķa proteīna iedarbību uz cilvēka DNS ģenētisko gēnu kodu raksta sekojošo:

“Mehāniski, mēs atklājām, ka pīķa proteīns lokalizējas šūnu kodolā un kavē DNS bojājumu izlabošanu bloķējot DNS bojājumu galveno labošanas proteīnu BRCA1 un 53BP1 mobilizēšanu bojājuma vietā”.

Tas savukārt izraisa paliekošas mutācijas DNS gēnos, tālāk jau izraisot adaptīvās imunitātes B un T šūnu normālas darbības traucējumus gan Covid vīrusa, gan Covid pīķa proteīna vakcīnu iedarbības gadījumā.

Imunitātes šūnās Covid pīķa jeb S proteīna radītie DNS gēnu bojājumi izpaužas visātrāk, jo jaunu imunitātes šūnu ražošana (šūnu dalīšanās procesā) organismā dažos orgānos (kaulu smadzenēs, aizkrūts dziedzerī, liesā), notiek nepārtraukti visu dzīves laiku, arī pieaugušiem cilvēkiem. Pīķa proteīna slepkavas daba vispirms izpaužas cilvēka imunitātes aizsardzības pasliktināšanā pret citām slimībām.

Lielākoties Latvijas valdības algotie funkcionāri, medicīnas industrijas “eksperti”, pašpārliecināti imunologi un nolīgtie PR propagandisti man ir nolieguši vai noklusējuši jaunajās mRNS vakcīnās ieliktā Covid pīķa jeb S proteīna negatīvo lomu organisma DNS gēnu šūnu bojājumu veicināšanā.

Zinātnieki mikrobiologi un virusologi pierādījuši, ka šāda veida mRNS vakcīnas nav drošas - tās izraisa mutācijas cilvēka genomā un smagas blaknes imūnsistēmai, arī nāvējošas. Tieši Covid pīķa jeb S proteīna toksiskums cilvēka šūnām izraisa negatīvās šī proteīna darbības sekas, veicinot nekontrolējamus cilvēka šūnu DNS bojājumus (mutācijas dzīves laikā), un tādā veidā graujot sapotētajiem adaptīvo T un B šūnu dabīgo imunitāti.

Latvijas politiskie vakcīnu dīleri ir dziedājuši slavas dziesmas tikai vienam pozitīvam šāda mRNS veida vakcīnas efektam - šo vakcīnu efektivitātei imunitātes pret Covid veicināšanai. Arī tie izrādījušies meli.

Viņi paši tagad negribīgi tagad sāk atzīt, ka šo jauno vakcīnu efektivitāte jeb imunitāte pret Covid izplēn 6-9 mēnešu laikā pēc potes un pēc tam šādas vakcīnas no saslimšanas vairs neaizsargā, ja neveic atkārtotas injekcijas. Ar politiķu iepirktajām Pfizer-tipa vakcīnām savakcinētie cilvēki Latvijā sākuši smagi slimot un mirt no Covid.

Šādas jaunā tipa vakcīnas sabiedrības acīs nav attaisnojušas no tām gaidīto, bet farmācijas bizness toties ir ieraudzījis neticamas peļņas iespēju - iespēju ar ietekmējamu valdību amatpersonu palīdzību pelnīt ne tikai vienreiz, bet otrreiz, trešoreiz un tā joprojām, obligāti vakcinējot visus daudzas reizes, regulāri to atkārtojot un neskatoties uz potējamo vecumu un šo jauna veida ģenētisko vakcīnu neizpētītajām blaknēm.

Es pagaidīšu Eiropas Savienībā apstiprināto izmantošanai Francijā ražoto Valneva vakcīnu. Tā ir izgatavota ar gadu desmitu garumā pārbaudītu tradicionālo tehnoloģiju - tā saucamā novājinātā Covid vīrusa tipa vakcīna. Esmu izlēmis, ka es vakcinēšos ar šādu vakcīnas veidu, kuram es uzticos, jo esmu ar šāda veida vakcīnām potējies agrāk pret citām infekcijas slimībām. Es varētu vakcinēties arī ar Ķīnā ražoto Sinovac vai citu šādas klasiskās tehnoloģijas vakcīnu, ja tādas būtu pieejamas Latvijā.

Atbildēt

lumpens

27.11.2021. 19:44

Ļaunāka par Covida LR valstij ir Levitz/Knariņa kliķes zaglīgums un melīgums!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Statīns

27.11.2021. 19:37

Ja mana efektivitate ir tikai 2%, kāpēc Apiņa kungs un visa pārējā slakteru varza mani tā slavē?Vai ne tāpēc, ka bigfarma sponsorē slakteru ceļojumus pa siltām zemēm un citus materiālus labumus.

Atbildēt

Dzīve

27.11.2021. 19:36

Apiņa kungs, covid vakcīnas ir lielāks ļaunums cilvēku veselībai nekā pats vīruss. Potētie (pat ar vienu dozu) smagi saslimst ar to pašu kovidu, "atraujot vaļā" visas vecās, snaudošās, un jaunas kaites.
Beidziet aicināt cilvēkus uzvesties kā narkomāniem un meklēt papildu devas!
Bet jaunā vīrusa paveida - omikrona - nosaukumu ļoti gribas izrunāt kā O!Mikrons!

Atbildēt

Ja

27.11.2021. 19:33

Dokam. Diemzel, joprojam elpina ar mpv un lidz navei. Sobrid neticu ne arstiem, ne medicinai. Tas, kas notiek slimnicas, ir arprats.

Atbildēt

Kur ir gaisma?

27.11.2021. 19:17

Lielākās uzvaras iet caur sāpēm- noskrieti maratoni, nomests svars, uzcelti biznesi, strādāts pie attiecibām un izglābtas ğimenes, transformācijas no lgbt aprindām, izveidojot veiksmigu laulibu ar pretejo dzimumu. Kā arī šï pandemijas konteksta vakcinacija un veselibas prifulakse. Mums tauta negrib maksat cenu, tādēļ esam tur kur esam.

Atbildēt

grands

27.11.2021. 19:14

bez vakcīnas būs tauki

Atbildēt

valdošā noziedznieku kliķe tieši to dara un turpina darīt

27.11.2021. 18:48

Bet Latvijas Veselības ministrija un viņiem draudzīgie mediji vienā balsī kliedz tikai un vienīgi par vakcināciju, veikalu apmeklēšanas noteikumiem un nāves statistiku.

Atbildēt

KATRU DIENU

27.11.2021. 18:37

»

Fakts

Rīt taukus, sāļu pārtiku, miltus, saldumus, blenzt tv ekrānā ir mazā cilvēka atļaušanās/rocības mērs, būs grūti to mainīt, sevišķi ar valdību, kas kaitnieciski ierobežo sportošanu, bet veicina alkoholismu, jo dzērāji izcili maksā akcīzi


un ar lielu sajūsmu skatos uz resnajiem tautas kalpiem.Droši,ka viņiem visiem bez izņēmuma ir augsti cipari visās cien.ārsta nosauktajās analīzēs.Tas priecē.

Atbildēt

Doks

27.11.2021. 18:31

Ja nu gadās uzķert cov, nevajag mīzt čībās. Mājās jābūt ivermektīnam, laicīgi jāizpēta dozas un oridinācija. neceriet, ka kāds ārsts latvijā jums to pateiks priekšā. Jo ārstēt taču nav atļauts, tas bojā visas oficiālās vadlīnijas. ir jau protams arī kognitīvās disonance elementi, pasaules grandi pa CNN atzīst, ka vakcīna vairs nestrādā, bet Kariņš jau angļu valodu saprot tikpat slikti kā latviešu.Kā zināms, ļoti būtiski sākt ārstēties laicīgi, vīrusa koncentrāciju asinīs radikāli samazināt palīdz arī sistēma, izlaižot cauri kādi 3 litri fizioloģiskā šķiduma. Slimnīcā Jums to ordinēs dienu pirms nāves. Rēkinaties, ka ne katra medmāsa pie Jums ies, atlieciet naudiņu sistēmai vai pat divām.Arī ivermektīnam, ko mūsu lieliskajā valstī var dabūt tikai no vetārsta , bet Mozambikā un katarā to tirgo jebkurā aptiekā. Slimnīcas ir tukšas pat pārapdzīvotajā Bangladešā, jo tur nav Pavļuta.Ir medikamenti , kuri tiek lietoti paralēli ar ivermektīnu, papētiet netā ordināciju Kovidam Latīņamerikā.Katrā ziņā Pavļuta slakteru kontrolētās slimnīcas, iespējams, nebūtu labākās vietas , kur nonākt. Bet , ja resursi neatļauj minētās ekstras, tad laikam labāk uz slimnīcu, jo vismaz 30% cerību tur ir, stāsta, ka šogad vairāk neelpinot līdz nāvei.Patiesībā ir grūti aptvert, ko Švāba, restartistu un banksteru piderastu triecienvienība ir nodarijusi planētai, ko tagad varo kolektīvais pavļuts, cilvēki vairs netic medicīnai, baidas no ārstiem un netic arī zinātnei.Un grūti viņiem to pārmest, jo kādreiz tas viss kalpoja cilvekiem. Bet tagad segregācijai, sociālajam teroram un legalizētai vardarbībai pret personu.

Atbildēt

Fakts

27.11.2021. 18:11

Rīt taukus, sāļu pārtiku, miltus, saldumus, blenzt tv ekrānā ir mazā cilvēka atļaušanās/rocības mērs, būs grūti to mainīt, sevišķi ar valdību, kas kaitnieciski ierobežo sportošanu, bet veicina alkoholismu, jo dzērāji izcili maksā akcīzi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...