Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Terpentins

20.06.2021. 13:24

Autoram, M.Bendika Kungam.

Liels paldies par Jūsu rakstiem.
Vienmēr ļoti sekoju un gaidu nākamos.
Man savā laikā ir bijis gods pazīt J.Bendiku un I.Bendiku.

Ar cieņu

Atbildēt

Tālavas taurētājs

20.06.2021. 09:43

»

es nevaru saprast

Ir tik daudz gudru rakstītāju un runātāju, kaut vai tv24, viņi vārās un vārās, bet netaisnības nekādi nav izlabojamas. Nu kaut vai tas, ka viens var pensijā saņemt 19000€ mēnesī, kamēr citi...


Vēl tikai atliek saprast, ka "gudrie runātāji" TV24 visi kā viens ir vilki jēra ādās. Tādi cilvēki kuri ne tikai runā, bet būtu gatavi sagraut koruptīvo PSRS sistēmu tiek turēti pa lielu gabalu no masu mēdijiem vai arī aprieti un izsmieti.

Atbildēt

es nevaru saprast

20.06.2021. 03:05

Ir tik daudz gudru rakstītāju un runātāju, kaut vai tv24, viņi vārās un vārās, bet netaisnības nekādi nav izlabojamas. Nu kaut vai tas, ka viens var pensijā saņemt 19000€ mēnesī, kamēr citi...
Un tad vēl nepārtraukti skandina, ka dzīvojam demokrātijā. Cilvēki tak beidzot ir sapratuši, ka viņus bezkaunīgi māna.
Nu labi, tie pēdējie vismaz paaugstināja mazās pensijas. Bet tās netaisnīgi lielās palika!

Atbildēt

tukšas

19.06.2021. 15:14

pupu mizas.

Atbildēt

Aivars

19.06.2021. 10:11

Runā gandrīz kā Lembergs.

Atbildēt

Mežsargs

19.06.2021. 09:54

Lapsas ir maitēdājas

Atbildēt

Atis Priedītis

19.06.2021. 08:30

No "Tas nevar būt" uz "Tā tas ir"

Jau ilgāku laiku ļoti aktīvi rakstu komentārus pie lielo masu mediju rakstiem. Lasot citu cilvēku komentārus, kuri ir pietiekami adekvāti un saprotami, esmu izdarījis secinājumu - arī tikai rakstot komentārus var jūtami izmainīt visu informatīvo vidi.

Lielie masu mediji gan kareivīgi turpina paust apmēram to pašu ko pirms vairākiem gadiem, pat ja tie ir pilnīgi meli, savukārt komentāros rakstītais pamazām ļoti izmainās. Minēšu konkrētus piemērus.

Ja agrāk nebija pilnīgi nekādas iespējas paust patiesu informāciju, kura radikāli atšķiras no lielo masu mediju rakstā apgalvotā, tad šobrīd situācija jau ir cita. Senāk komentārs, kurā tika apgalvots pavisam kaut kas cits uzreiz tika kareivīgi apkarots, kaut vai saliekot milzīgu skaitu mīnusu un agresīvi apsaukājot komentāra autoru, tad šobrīd cilvēki sāk saprast, ka komentārā rakstītais tiešām ir patiesība.

Šis piemērs ir par mūsu slavenajiem cilvēkiem. Lasītāji sāk saprast, ka šīs slavenības nebūt nav eņģeļi un kaut kad senāk ir rīkojušies ļoti cūcīgi. Un visu ļoti ietekmē tas, ka uz komentāros rakstītajiem pārmetumiem un konkrētu riebīgu gadījumu aprakstiem, neseko nekāda atbilde. Reakcija ir pilnīga ignorance un tas cilvēkos pamazām rada pārliecību, ka komentārā rakstītais tiešām ir patiesība, tikai slavenība nekad nenolaidīsies līdz tam lai uz pārmetumiem atbildētu. "Sak' - Es taču esmu visas tautas mīlulis, bet tu neesi nekas. Un kas par to, ka es par to parūpējos arī pašlaik aizliedzot lielajiem masu medijiem kaut ko par tevi uzrakstīt".

Konkrētus slavenību uzvārdus nenosaukšu, bet viņu ir ļoti daudz un viņi joprojām ir pārliecināti, ka "Neviens neko neuzzinās, bet ja uzzinās, tad neticēs!".

Atbildēt

tyt

18.06.2021. 16:34

»

west

"JKP dziesma gan ir galā, jo viņu putnubiedēklis Lembergs ir cietumā


Ja jūs tik ļoti nodarbina anālas atveres jautājumi, tad tur Bendiku nav vērts vainot. Uzmanīgāk ar paša zemapziņas signāliem, tie jūs ved uz ļoti konkrētām ķermeņa daļām.

Atbildēt

Juris P.

18.06.2021. 15:57

Visbītamākie Latvijas politikā ir PAR isti, un viņu pārstāvētie zilie un rozīgās. Uzskatu, ka ir pēdējais laiks to saprast un izsviest šo politisko spēku mēslainē. Pretējā gadījumā mūsu valstij nav nākotnes. Jau tā tagad demogrāfiskais jautājums Latvijā ir samilzis un ja ja vēl savu roku pieliks PAR istu izreklamētie un iekslietu ministres apsargātie praidi, tad jaunie PAR istu vēlētāji ņemiet vērā, ka vecumdienās jums vispār nebūs kas maksā jums pensijas!Runājot par Satversmes tiesu ir jasaprot ka politiķi ar šo iestadījumu paši sev ir izveidojusi lamatas. Satversmes tiesu taču ievēl tie paši politiķi. Savukārt šie ievēlētie sāk sevi uzskatīt par pašiem gudrākajiem visā Latvijā un ka viņu viedoklis ir vienīgais ABSOLŪTI PAREIZAIS VISĀ LATVIJĀ.

Atbildēt

west

18.06.2021. 12:28

"JKP dziesma gan ir galā, jo viņu putnubiedēklis Lembergs ir cietumā"
Un
"Bendiks ir komunistu un Latvijas izlaupītāju anālās atveres sanitārs"

Jautri, vai ne?

Atbildēt

Berta

18.06.2021. 11:22

Šļura ir šļura nekas cits nevar būt pie esosas saeimas un valdības

Atbildēt

ar

18.06.2021. 11:14

neslepto gandarījumu par JKP vēlēšanu rezultātiem Dobeles novadā,var paskatīties arī savādāk.Labi,300 balsis nebija pietiekošas pārstāvniecībai ilgstošā ZZS ''cietokšņa'' ieņemšanai,bet partija ir nosacīti jauna bez iestrādēm pašvaldību līdzdarbībā.Un zemo aktivitāti vēlēšanās var skaidrot ar reālo stāvokļa novērtējumu - vēlē kā gribi,nekas jau nemainās.

Atbildēt

jaja...dasistfantastiš

18.06.2021. 10:40

»

Pirātu partija

Pārmaiņas Latvijā būš tikai 2024.gadā...


naturlih ofkōz!

Atbildēt

no pensionēto pederētāju federācijas

18.06.2021. 10:36

»

no bērnu dārza grupas

Nē! Labāk lūgsim Baidenam iekļaut mūs ASv kā 53 štatu


Jā! Pēc iespējas dziļāk!

Atbildēt

no bērnu dārza grupas

18.06.2021. 10:33

»

skolnieciņš

Izeja no Dižķibeles: Lūgsim Putinam mūs iekļaut Krievijas sastāvā


Nē! Labāk lūgsim Baidenam iekļaut mūs ASv kā 53 štatu!

Atbildēt

skolnieciņš

18.06.2021. 10:25

Izeja no Dižķibeles: Lūgsim Putinam mūs iekļaut Krievijas sastāvā!

Atbildēt

Tālāk vairs nav kur iet - tas ir finišs.

18.06.2021. 08:11

Gandrīz 70% balstiesīgo neaizgāja uz vēlēšanām un redzama tendence, ka nākošreiz NEaizgājušo būs vēl vairāk. Līdz kam tad šī situācija attīstīsies :)) Līdz tam kamēr uz vēlēšanām aizies tikai deputāti un 1% viņu radinieki un balsos par sevi :)))) ?!?!. Bet uztraukums un šīs situācijas vājprāts ir pavisam citur. Tur, ka cilvēki vairs neredz jēgu balsot jo ir noguruši no zagļiem, bandītiem un shēmotājiem, kuri TUR gadiem netraucēti sēž ērtos ādas krēslos. Ar ko tad tas var beigties - nearko labu, jo tautai tas noriebsies tiktālu ka pie varas var nākt TĀDI personāži par kuriem kādreiz tik pasmējāmies. Vai arī var nākt tādas šausmu partijas kuras ar mīlestību skatās pāri robežai uz sarkano kaimiņu (kas pavisam negribētos). Bet mūsu politiķi savā zagšanas un shēmošanas vājprātā to nesapratīs kamēr uguns viņiem neieraus šekumā, bet tad jau būs par vēlu…..

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

18.06.2021. 07:54

Kāds naids tiek izgāzts uz JKP, bet Liepājas slepkava, laupītājs, godmaņa šestaks, miljonārs Uldis Seskas, pat peiminēts netiek ! Tāpepec, ka JKP grib visus šos laupītājus- komunistus aizbazt aiz restēm !!! Bendiks ir komunistu un Latvijas izlaupītāju anālās atveres sanitārs un nekas vairāk ! Uz vēlēšanām aizskrēja visi tie, kuri ir kā parazīti piesūkušie latviešu miesai....pārējie iedzīti depresijā un neticībā !

Atbildēt

tyt

18.06.2021. 05:39

»

sarkanais dzivsudrabs

Es un mani domubiedri,ka Kurmisa k-gs ir pietiekami "nobriedis" lai saktu rakstit memuarus...par piedzivojumiem Depozitenes laika,par to,kas pamudinaja nomaint kazocinu un sakt stradat pie Mr.Skeles...varbut ka labam fotomeistaram ir kadi foto no tiem legendarajiem laikiem...ar smukajiem tunmsi zilajiem...


Lai kādi būtu Bendika pagātnes grēki, drēbi viņš zina un klaunus par klauniem saukt nebaidās. Protams, klauniem tas ķeras pie sirds, jo vulgārus ākstus par klauniem tomēr dēvēt nevajadzētu. Protams, DW vēl slauks valsti ilgi, jo piesūkušies Rīgas mērim Staķim. Un viņš viņiem ar.
JKP dziesma gan ir galā, jo viņu putnubiedklis Lembergs ir cietumā un viņa apkarošana tautai vairs nav aktuāla. Piedevām aizvien vairāk parādās fakti, ka JKP brigāde - Jurašs, Sparāns, Strīķis ir slaukuši miljonus tikpat negausīgi un netīri, kā Lembis.

Atbildēt

Bendiks tikumus nemaina

18.06.2021. 03:43

Lej ūdeni uz cionistu dzirnavām.

Navneviena, kas šo tukšdirsēju pacienā ar krāsns kruķi.

Atbildēt

Smuks cionistu haoss valda Latvijā

18.06.2021. 03:41

»

ha-ha

Var pateikt vienkāršak -4.maija idejas un izpildītāji uzvar un sekas turpināsies-latvieši turpinās nevēleties dzīvot valstī,kura ir nodzīta Rumānijas līmeni,kurā nemītīgi tiek audzēta sociālā nevienlīdzība,kurā 4.stadijas onkoslimniekiem jāskraida meklēt ārstēšanu,kurā ārsts pamet cilvēku infarkta laikā...


Tagad, kad uzspīdējusi vasaras saule, žīdu dzīvnieks Levitc aicina visus aktīvi potēties sertifikātam bez aizspriedumiem - tāda tā jaunā sazvērestība no VP kancelejas un Kariņa, lai nekritiski tauta iznīcina savu dabisko imunitāti un pati rada naida diskrimināciju starp lētticīgajiem- potētiem un kritiski domājošiem nepotētiem..

Tikko meitenes sasniedz dzimumbriedumu 12 g v tās jāpotē.
Dzimstību jāsamazina, cilvēkkapitāls jālikvidē.

Atbildēt

sarkanais dzivsudrabs

18.06.2021. 02:57

Es un mani domubiedri,ka Kurmisa k-gs ir pietiekami "nobriedis" lai saktu rakstit memuarus...par piedzivojumiem Depozitenes laika,par to,kas pamudinaja nomaint kazocinu un sakt stradat pie Mr.Skeles...varbut ka labam fotomeistaram ir kadi foto no tiem legendarajiem laikiem...ar smukajiem tunmsi zilajiem Saab pie bankas vai koshi sarkano Viper...tas Marcim varetu but bestsellers...a shie veca k-ga spriedelejumi ir garlaicigi un sviestaini...Paldies par uzmanibu.P.S.par lielisko ideju,ceru uz Bendika k-ga autografu toposaja gramata!Paldies

Atbildēt

Derdz

17.06.2021. 22:25

Lietnotne apturi covid debilisma alkatības kalngals, kad būs patiešām īsts bīstams ar augstu letalitāti, divi inficējas, viens aiziet jrb abi, tad tur visa augša kā prusaki

Atbildēt

ha-ha

17.06.2021. 22:00

Var pateikt vienkāršak -4.maija idejas un izpildītāji uzvar un sekas turpināsies-latvieši turpinās nevēleties dzīvot valstī,kura ir nodzīta Rumānijas līmeni,kurā nemītīgi tiek audzēta sociālā nevienlīdzība,kurā 4.stadijas onkoslimniekiem jāskraida meklēt ārstēšanu,kurā ārsts pamet cilvēku infarkta laikā,pagastmājas aizslēgtas un nepieņem pat īpašuma nodokļu maksājumu,cilvēki netiek informēti par vēlēšanu norisi utt.Šāda situācija tiek sludināta ka demokrātijas un varas kopdarba panākums.

Atbildēt

kļimoviča aita

17.06.2021. 20:31

Žēl gan, ka Lapsa man neļauj komentēt, cik vien vēlos.

Dželsomino dzied ar spēku,
Sagrauj trako nama ēku!!!

Būs jādzied. Vai jāspēlē cimbalas.

Atbildēt

kļimoviča aita

17.06.2021. 20:28

»

Pirātu partija

Pārmaiņas Latvijā būš tikai 2024.gadā...


Galvaspilsēta būs Kauguros. Vai Atgāzenē.

Atbildēt

kļimoviča aita

17.06.2021. 20:25

»

Pirātu partija

Pārmaiņas Latvijā būš tikai 2024.gadā...


Dauzi no tiem, kas gribēs šeit dzīvot, jau ir ieradušies!

Nu, tie, kurus tumsā nevar saskatīt, kuriem tikai acis un zobi spīd!!!

Atbildēt

to prātā jukusī pravoslavnutijā Vanga

17.06.2021. 19:54

»

Pirātu partija

Pārmaiņas Latvijā būš tikai 2024.gadā...


Kur paredzējums par vērienīgiem bada dumpjiem Krievijas Pederastijā un par Latvijas - Ķīnas robežlīguma noslēgšanu?
Kāds sakars Baidena, kurš jau tā kustas tikai kad tam uzvilkta atspere, nāvei ar pārmaiņām ASV? Pārmaiņas būs, kad vismaz tūkstotis augstāko demokrātu partijas siles lopu būs ellē pie Staļina/Rūzvelta un tad Black Lazy monkey būs ārpus likuma. Vairāk kā divi nēģeri kopā uz ielas un tas jau būs iemesls, lai tos varētu nošaut kā trakus suņus.

Atbildēt

Pirātu partija

17.06.2021. 18:40

Pārmaiņas Latvijā būš tikai 2024.gadā.
Kleptokrātiskais režīms nomainīsies. Tā būs Eiropas tendence, mēs vieni no pedējiem.
Režīms agonijā spirināsies pretī, tāpēc vietām rezīma maiņa būs cieta.
Pēc 2024.gada pilnīga lustrācija, neviens bijušais čekists, vai komunists pie varas vairs nebūs.
Nebūs neviens, kas kādreiz bijis pie siles.
Sāksies valsts attīstība, viena no labākām valstīm klimata un iekārtas ziņā pasaulē.
Daudzi gribēs šeit dzīvot.
Rīga nebūs LV galvaspilsēta, tā būs citā pilsētā.
Kas agrāk bija viss, tas vairs nebūs nekas.
P.S. Rietumeiropa izpostīta, ES izjuks, migrācija.
Ātomreaktors Francijā, vulkāns un zemestrīce Itālijā, lieli plūdi. Tas viss vēl priekšā rietumeiropai. Polija visa ūdenī.
Laika nav palicis daudz. Baudiet skaisto vasaru un neņemiet galvā covididiotus. Vīrus pazudīs 2023.gadā. Sadurtie muļķīši mocīsies ar blaknēm.
Labs piemērs būs Izraēla.
P.S. Pēc Baidena nāves, sāksies pārmaiņas ASV.
ASV zaudēs savu varenību un izjuks četrās daļās. Paši depresīvākie un nabadzīgākie BLM valsteles.
Būs vajadzīga pārtikas palīdzība.

Atbildēt

Kam tie s... sarakstīti?

17.06.2021. 17:43

S... bija pie varas un s... būs. Vai nav vienalga no kādas s... partijas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...