Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vaira

02.04.2019. 23:10

»

Alma

Apsveicu! Šis, iespējams, ir muļķīgākais raksts, ko esmu lasījusi


Paldies par apsveikumu. Ķeksītis "rūpēm" par tautas labklājību taču paliek.

Atbildēt

Ina

02.04.2019. 22:44

Izlasīju un apstulbu, kas šīs muļķības raksta. Kā var mannu,auzu pārslas, cukuru, miltus, eļļu, piena pulveri un visu citu saukt par drazām? it ka nepiederu tam statusam, bet bieži vāru auzu pārslas ūdenī(pieliekot klāt mazo sieriņu...tā gan pakā nav liekas, ēdam abi ar vīru, tas taču diētiskais ēdiens(visi bērni r izauguši ar putrām... ja ir piens(lai iemācās izjaukt-atšķaidīt) un milti, eļļa, tad taču vari būt paēdis. Es labprāt gribētu tādu paku kaut 1 trijos mēnešos, man pietiktu, jo dzīvoju no pensijas līdz. Kauns šo lasīt, kā var gribēt restorāna ēdienus, ja lielākā daļa iedzīvotāju dzīvo uz nabadzības robežās. Es strādā, padari ko saņemsi ko pretī, bet ja pārtiec no pakām, labāk never muti vaļā. Arī man trūkst naudas. Ēdiens nekad nav draza. Ja nav nekā, ēd ko dod par velti un nešmurgājies, negribi, meklē darbu un nopelni!

Atbildēt

nuss

02.04.2019. 22:39

»

nemuļķojās gan

Tagad latvietis skaitās zirgs - darba lops, nekas vairāk, kā uzblīdušo taukpakaļu barotājs - tāpēc pašam jāēd auzas


Auzu pārslām nav nekāda vaina - tās ir veselīgs produkts, kur citur tāda manta maksā dārgi, jo to tik daudz nesēj. Man tāda pārtika bija bērnībā - ar ievārījumu. Auzu pārslas + piens + cukurs ir labāka pārtika nekā Latvijā nopērkamā pica vai citi brīnumi.


Vispār, tev neviens neliek satraukties par taukpakaļām, jo tiem kas dzīvo labi nekādas resnās pakaļas nav, bet ja jau uznāk tāda cilvēkmīlestība, tak NEVIENS NELIEDZ TEV PALĪDZĒT BĀRA BĒRNIEM UN TRŪKUMCIETĒJIEM. Zb, šitais marasms īdēt, tā it kā nezinātu kurš kaimiņos ir un kuŗš nav trūkumcietējs.
Pakas ir dāvana - neviens nespiež tās ņemt. Ja tev liekas, ka tā ir slikta dāvana, nopērc ko citu un aplaimo šo paku saņēmējus. Galva un mēle mutē ir - meklē kas tās dala un prasi vai vajag palīdzēt, ja liekas ka tas ir nepieciešams. Latvieši nav kautrīgi un neatteiks ja piedāvās. Valsts veidojas no līdzcilvēku attiecībām, nevis īdēšanas par tiem, kas tikuši amatos - viņi arī nāk no tādu pašu kā tu, vides. Ieliktu tevi amatā, 100%, ka apzagtos, jo domātu ka tas ir normāli! :D

Atbildēt

vai jēga ir atgādināt,

02.04.2019. 21:40

»

Raksta jēga ir cita

Latviešiem jāsamierinās ar humpalām genocīda apstākļos. Tā, it kā tikko beidzies Pasaules karš. Vai jūs domājat, pirms komentējat


ka Pasaules karš vēl nav beidzies? Oficiāli tas ir tad, kad novērstas visas kara sekas - Latvijas gadījumā tas tā nav, gluži pretēji - pa virsu jau uzslāņota nākamā okupācija

Atbildēt

nemuļķojās gan

02.04.2019. 21:36

»

VB

Man mamma ilgu laiku (nu, kamēr nomira) bija trūcīgā un ar šīm pakām operēja. Tad, kādu laiku es ar biju netikai trūcīgs, bet pat galīgs nabags, un viņa man pabalstam kādas pāris reizes tādas atsūtīja no savām...


Tagad latvietis skaitās zirgs - darba lops, nekas vairāk, kā uzblīdušo taukpakaļu barotājs - tāpēc pašam jāēd auzas!

Atbildēt

Puslitrā vīlās

02.04.2019. 21:35

Jā, pudelē nav puslitra šnabīša, bet ir puslitrs elljas. Kāda vilšanās nepateicīgajam sanēmējam! Ko ar puslitru ellas varit darīt? Nu, divu cilvēku gimene ( ja cepot sautējot neuzmanto citad taukvielas), mēnesī notērē 2 litrus ellas. Ko kritizētājam darīt? Ej, mācies ēdienu gatavot un izlieto produktu, kā nākas. Par zobubirstēm. Tās jāmaina reizi 3 mēnešos (baktērijas sakrājas, kaut arī pēc izskata laba tīra birstīte).

Atbildēt

domātājs

02.04.2019. 21:20

ja tās ir tās pašas pakas kuras izsniedz pensionāriem kuriem nav tūkstošu pensijas, tad raksts pilnīgi atsaldēts, pats ēdu to pārtiku pie vecmāmiņas, viss kvalitatīvs, pat tie konservi.

Atbildēt

Besī

02.04.2019. 20:50

»

VB

Biju jau domājis te komentēt beigt, tomēr vēl tikai šo: viss Jūsu teiktajā būtu pareizi, ja vien mēs visa sabiedrība te neliekuļojot atzītu, ka tomēr ir paliela daļa nabagu, kam no tā, faktiski, TIKAI ir jāpārtiek - tas nav īsti iespējams un tikai tāpēc tās pakas saucamas par drazām. Kā atbalsts trūcīgiem...


Saku vēlreiz- ja nepatīk šīs pakas, ej un sameklē vēl vienu darbu. Šodien tā Latvijā nav problēma. Regulāri redzu cilvēkus, kuri ar visai smagu invaliditāti ļoti apzinīgi veic savu darbu un spēj sevi apgādāt. Problēma ir, ka nemanot ir izaudzināta vesela tranu paaudze, kura par " tiem grašiem" nestrādās, bet pieprasa, lai valsts šajās pakās ieliek austeres no San Mišelas, Rītiņa svaigi ceptu maizi un vēl nez ko. Starp citu- brokastīs ēdu to drazu- auzu biezputru vārītu ūdenī, jo nezinu, kad darba dēļ, tikšu pusdienās. Šitais plastmasas kritiķis būtu pirmais, kurš aizdiebtu līdz Labklājības ministrijai un liktu ministram ēst ar ziepju smaku piesūkušos pakas saturu, ja tur būtu ieliktas parastas ziepes.

Atbildēt

Alma

02.04.2019. 20:48

Apsveicu! Šis, iespējams, ir muļķīgākais raksts, ko esmu lasījusi.

Atbildēt

aija

02.04.2019. 20:21

normāli katrs pats strādā un pērk pārtiku. Negribi strādāt - nežēlojies. Priecājies, ka dod no kā gatavot. Nezināju, ka auzu pārslas ir drazas".

Atbildēt

derdz

02.04.2019. 19:58

Jautājums tas pats - ko tas trūcīgais lai dara ar to drazu? NEKAS PERSONĪGI TIKAI BIZNESS

Atbildēt

lauķis

02.04.2019. 19:40

»

viss ir vienkārši

problēma ir nevis trūcīgās pakās, bet gan trūcīgās smadzenēs


Problēma ir pašu paku esamībā.Kāda vella pēc vajadzīga valsts ar nabagiem un nekvalitatīvām pārtikas pakām.
Tas ir apkaunojums valstij.

Atbildēt

viss ir vienkārši

02.04.2019. 19:25

»

nuss

Piena pulveris + manna...


problēma ir nevis trūcīgās pakās, bet gan trūcīgās smadzenēs.

Atbildēt

visticamāk

02.04.2019. 19:17

»

drīzāk

Ko lai dara ar to drazu, kas saucās "Pietiek lasītājs


pietiek kules kasītājs aptaisījis kuli. atkal.

Atbildēt

drīzāk

02.04.2019. 18:49

Ko lai dara ar to drazu, kas saucās "Pietiek lasītājs"?

Atbildēt

Lauku pāķis

02.04.2019. 18:08

Super komentāri! Īsteni latviešu garā!

Atbildēt

Raksta jēga ir cita

02.04.2019. 18:07

Latviešiem jāsamierinās ar humpalām genocīda apstākļos. Tā, it kā tikko beidzies Pasaules karš. Vai jūs domājat, pirms komentējat?

Atbildēt

Parastais

02.04.2019. 18:00

Kaut kāds murgs!Kas to visu sacerējis?
Milti un eļļa, pankūkas. Makaroni ar konserviem, pa flotski! Manna, auzu pārslas, ja vēl putraimi, nu tāda biezputra ka prieks.Vēl ar piena pulveri!
Protams, ka vajag cigaretes un aliņu. Zobu suka un pasta gan lieka greznība, jo šiem jau zobu nav.

Atbildēt

VB

02.04.2019. 17:44

»

Besī

Tādu pērli sen nebija nācies lasīt! Tagad, kad pie Rimi ieejas stāvēs kārtējās labdarības organizācijas dāmītes ar bēdās pārgrieztu ğìmi un sniegs tukšu lielu maisu ar lūgumu to piepildīt ar pirkumiem trūcīgajiem, trīsreiz padomāšu, vai kādu neapgrūtinu ar drazām. Mans vecaistēvs, kurš bija izdzīvojis...


Biju jau domājis te komentēt beigt, tomēr vēl tikai šo: viss Jūsu teiktajā būtu pareizi, ja vien mēs visa sabiedrība te neliekuļojot atzītu, ka tomēr ir paliela daļa nabagu, kam no tā, faktiski, TIKAI ir jāpārtiek - tas nav īsti iespējams un tikai tāpēc tās pakas saucamas par drazām. Kā atbalsts trūcīgiem, jā ir ok, bet nabagiem tomēr nē, nav ok.

Atbildēt

Besī

02.04.2019. 17:31

Tādu pērli sen nebija nācies lasīt! Tagad, kad pie Rimi ieejas stāvēs kārtējās labdarības organizācijas dāmītes ar bēdās pārgrieztu ğìmi un sniegs tukšu lielu maisu ar lūgumu to piepildīt ar pirkumiem trūcīgajiem, trīsreiz padomāšu, vai kādu neapgrūtinu ar drazām. Mans vecaistēvs, kurš bija izdzīvojis abos pasaules karos, teica- dāvinātam zirgam zobos neskatās. Šķiet rakstījis profesionāls pabalstu un bezmaksas labumu izsitējs. Vajag saņemties iet strādāt vai atrast V Ē L V I E N U darbu, tad varēs pats pirkt pirmā spieduma olīveļļu un 0,5litrīgo Užavieti stikla pudelē.

Atbildēt

VB

02.04.2019. 17:10

»

BBKK

Nav jau tik traki.. Kaut ko var gan pagatavot, gan apēst. Kā jau āfrikā


Šis pareizi. Tikai tās pakas vajag saukt īstajos vārdos: ne trūcīgo pakas, bet nabagu, bada cietēju vai pat badmiru pakas. Tad viss nostāsies savā vietā, ts. ustakāņitsa.

Atbildēt

Nesaprotu

02.04.2019. 17:10

Kāda nekaunība! Ēdienu saukt par drazu, kuru nav kur likt? Neņem! Ej darbā un nopelni lašus un kafiju!
Interesanti. kas tad nav izmantojams no šīs pakas?Kas tad ir drazas? Tās ir preces, ko mēs ikviens pērkam. Varbūt konservus ne. Te nu ir tas teiciens: nepateicība ir pasaules alga.

Atbildēt

BBKK

02.04.2019. 16:48

Nav jau tik traki.. Kaut ko var gan pagatavot, gan apēst. Kā jau āfrikā..

Atbildēt

sieviete

02.04.2019. 16:29

Pakās nav drazas, bet labas kvalitātes produkti, viss ēdams. Kā var tā nicināt ēdienu! Laukos gan "pastāv" politika visu noniecināt,jo :
1) neviens negrib atzīt, ka ir tik nabags,ka saņem paku;
2) pakā nav alus un cigaretes

Atbildēt

Jgff

02.04.2019. 16:28

Ak sociālajam parazītam ar uzsaukto paciņu nepietiek? Tad ej strādāt un pērc, ko gribi. Nejēdz sevi darba tirgū notirgot, pats vainīgs. Apriebušies šitie parazīti, kas uzskata, ka citiem viņi jāuztur. Pateicīgam būtu jābūt par jebko, ko sabiedrība uzsauc. Sabiedrībai nav pienākums to darīt, tā to dara tīri aiz žēlsirdības. Bet nē, šis nejutīsies pateicīgs, šis uzskata, ka viņam nezin kas pienākas, ka viņš lūk ar savu trūcīgā statusu to smagi nopelnījis.

Atbildēt

nuss

02.04.2019. 16:23

Piena pulveris + manna.

Tas ka piena pulveris veļās kunkuļos... vai nu iemācies pats taisīt ēst(kas nav nemaz tik sarežģīti), vai arī sameklē sievu, kas to māk(ja sievietes ar ko tādu nodarbojas mūsdienās), vai arī ej pie drauga, kas to prot darīt. Nep!s smadzenes citiem ar šīm pakām. Neviens tevi nespiež ņemt trūcīgā pakas, vai pat ēst kas tajās atrodas!

Problēma jau nav trūcīgā pakā, bet tas kāpēc ar tām ņemies un kā esi nonācis līdz tādam stāvoklim un ko dari lai to mainītu!

Atbildēt

opā

02.04.2019. 16:22

»

VB

Man mamma ilgu laiku (nu, kamēr nomira) bija trūcīgā un ar šīm pakām operēja. Tad, kādu laiku es ar biju netikai trūcīgs, bet pat galīgs nabags, un viņa man pabalstam kādas pāris reizes tādas atsūtīja no savām...


Armijā tu pildījis valsts aizsardzības pienākumu, tādēļ arī varēji prasīt un tev jāsaņem viss normālam uzturam nepieciešamais. Ja tev bija savi kartupeļi un varēji izvēlēties vai ēst vai neēst palīdzības pakas saturu, tad tu nebija galīgs nabags. Galīgam nabagam ir tikai izvēle - ēst, ko dod, vai palikt neēdušam.

Atbildēt

opā

02.04.2019. 16:19

Īsti nesapratu? Valstij vispār nav pienākums trūcīgajam dot pilnīgi neko. Valsts mērķis ir aizsardzība, drošība, publiskas infrastruktūras uzturēšana, ko lieto visi valsts iedzīvotāji. Sociālā palīdzība nav valsts pastāvēšanas mērķis vai pamatfunkcija. Valsts nauda ir nodokļu maksātāju nauda un šādā veidā nodokļu maksātāji nedaudz palīdz pilnīgi trūcīgiem cilvēkiem, bet tas ir brīvprātīgs griba izpaudums, nevis nodokļu maksātāju pienākums. Ja tēma būtu, ka tajās pakās atrodamās preces neatbilst naudas summām, par ko tā pakas tiek iepirktas, t.i., nodokļu nauda tiek izsaimniekota, tad tas būtu leģitīms sašutuma iemesls, bet ne jau, ka paku saturs nav gana labs trūcīgo prasībām. Ja tu kaut ko par velti saņem (to apmaksā citi), tad pasaki paldies, nevis sāc izvirzīt prasības. Ja nepatīk, nopelni pats un ēd ikrus kaut katru dienu brokastīs par savu naudu.

Atbildēt

nuss

02.04.2019. 16:13

»

cita tante

Jūsu domu gājiens tomēr neizskaidro, kapēc trūcīgo pakā nevarētu ielikt par valsts naudu pirktas kaut cik izmantojamas preces , nevis drazas


Milti + piena pulveris + eļļa pankūkas.

Makaroni + gaļas konservi zupa.

Zobu birsti vajag mainīt IK PA PĀRIS MĒNEŠIEM.Pirmo reizi dzirdu, ka kāds gaļas konservus cep uz pannas, bet es sen neesmu lietojis gaļas konservus, tāpēc varbūt esmu atpalicis... un labāk pērku gaļu, nekā kaut ko konservos, bet dāvinātam zobam caurumā neskatās...

Sava loģika tur ir. Tā pārtikas paka neko daudz nemaksā - tikpat labi ar šādu paku vākšanu varēja nodarboties nevalstiskas organizācijas - tāpat kā to dara ārzemēs, kas papildus vēl arī nodarbojas ar sociālo lauksaimniecību, kurā dalību var ņemt visi vietējie(bez samaksas), ja jau ir iebildumi pret valsts naudas izšķērdēšanu. Man ir gadījies redzēt līdzīgas pakas ārzemēs(pats tādas neesmu saņēmis) - neko diži neatšķirās tas pamatsaturs, jo saldumi bojā zobus un pilni ar ķīmijām un trūcīgā statuss ir pārejas posms - vai nu cilvēks nostājas uz kājām, vai arī tas ir nabags un tas slīdz dziļāk, līdz ar to nodarbojas citas iestādes.

Ja šis jautājums ir par to, ka labāk bija trūcīgajiem ieskaitīt naudu(jūtami visa šī paka velk uz kaut ko ap vai zem 5 eiro) un lai šie pērk ko grib, tad zilīši nopirks kandžu vai pudeli.Man gan nav skaidrs kas skaitās Latvijā trūcīgs, jo - pensionāri tādi nav un tiem vajadzētu ārstēties par brīvu... Latvijas bezmaksas medicīnā, kur jebkura vizīte maksā naudu. Pārējie trūcīgie ir ģimenes un tām vajag pārtikā augļus un normālu svaigu gaļu, bet arī tad šo to var piepirkt klāt un uztaisīt normālu ēdienu. Tas gan prasa kaut kādas kulinārijas zināšanas.

Atbildēt

VB

02.04.2019. 16:00

Man mamma ilgu laiku (nu, kamēr nomira) bija trūcīgā un ar šīm pakām operēja. Tad, kādu laiku es ar biju netikai trūcīgs, bet pat galīgs nabags, un viņa man pabalstam kādas pāris reizes tādas atsūtīja no savām.

Viss ir kā autors raxta: ne smēķu, ne arī kas iedzerams tur tiešām nav, kaut ko ēdamu ar grūti no turienes izmakšķerēt, lielākoties tas man vēl laukos stāv piemiņai jau kādus gadus 5 -cus. Nu, ja nu es vēl būtu, teiksim, sieviete - daudzbērnu māte, laba pavāre vai kā tā..., varbūt ko būtu arī apēdis. Bet tā, iztērēju tik eļļu cepot ne paku, bet savus kartupeļus. Un labi, ka vēl tā.

Ja kas, mums PSRS armijā līdzīgās pakās deva i mahorku, i tēju, i grauzdiņus, i konservus. Ar tādām auzu pārslām gan nemuļķojās...

Atbildēt

Dīvaini

02.04.2019. 15:56

Balsojot rakstu ar plusu, pieskaitās mīnuss. Lapsam būs piespiedu kārtā jāiebaro tie konservi.

Atbildēt

vēl cita tante

02.04.2019. 15:46

»

cita tante

Jūsu domu gājiens tomēr neizskaidro, kapēc trūcīgo pakā nevarētu ielikt par valsts naudu pirktas kaut cik izmantojamas preces , nevis drazas


Patiesi trūcīgais atradīs pielietojumu visām tām lietām, kas tika nosauktas. Eļļa un milti - ideāli komponenti visāda veida izcepumiem, ja mājās nekā nav. Bet ja grib izvēlēties, tad jāiet uz restorānu.
Vēl saka: dāvinātam zirgam mutē neskatās.
Iedeva - paldies.

Atbildēt

+

02.04.2019. 15:44

Jāāā, alus ""plastmasenē"" iekšā diemžēl nav. Taču "nevajadzīgo drazu" taču var pret to iemainīt. Varbūt iznāks pat vairāki.

Atbildēt

Phe

02.04.2019. 15:43

Kāda vaina? Gribējāt suši kociņus, jasmīnu tēju, chia sēklas un flešku ar receptēm?

Atbildēt

tante

02.04.2019. 15:18

Paēdušai pelītei miltumiņš rūgts.Nevajag visiem spēkiem reģistrēties par trūcīgo, no aplkšņu algas iznāks labu labā kafija, pavizināties varēs uz cita vārda reģistrētu auto, bet galvenais kādēļ tik ļoti grib būt par trūcīgu- ārstēties par brīvu!!!NESPĻAUJ DIEVAM ACĪS, ka nepaliek pat bez tās aplamātās pakas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....