Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.

27.02.2020. 19:49

Sanāca paļerkstēja un neko neizdarīja. Ūdenszāles. Kāda jēga no šādām apspriedēm? Jāslēdz pasažieru reisi Rīgas lidostā ar vīrusu skartajām zemëm.

Atbildēt

Латыш

17.02.2020. 08:11

Cyril- результат совокупления пьяных уродов и больных бомжей

Atbildēt

žīdu andelmaņi

17.02.2020. 01:55

RIGVIR-u veikli nolikvidēja Latvijā...
Tagad karma atspēlējas.
DIEMŽĒL pakļauti ir visi, ne tikai andelmaņi vien !

Atbildēt

švamme

16.02.2020. 21:34

Bezjēdzīgie palagi top sacerēti tikai lai savu pakaļu attaisnotu, piesedz savu lauciņu: ja kas, es savlaicīgi rīkojos, še palags. Kā arī radītu kādu darbības imitāciju. Patiešām strādājoša plāna nav nevienam no tās komisijas, jo veselības aizs. sistēmas vairs nav, ir tikai drupas ar pārpratuma pēc dažiem palikušajiem un aiz pārstrādāšanās apjukušajiem mediķiem.
Esmu dzirdējusi, ka mirušie ir 99% aziātu izcelsmes, kā arī par ķīmisko ieroču slepeno laboratoriju tieši tajā provincē, ko nespēju ar loģiku izskaidrot - ķīnieši paši savu skaitu samazina?
Nu bet ķīniešiem vismaz ir kārtīgs plāns un nav feiko individuālo cilvēktiesību. Kad visa cilvēce ir apdraudēta, dažu tūkstošu indivīdu tiesību ierobežošana ir pilnīgi attaisnojama.

Atbildēt

streb

16.02.2020. 21:25

un par prevenciju ne vārda, jeb, kad būs - tad rīkosimies. Tas nozīmē - jā, pieļaujam, jā, būs, jā, saslimsiet... un tad tiks ieslēgta mūsu varenā veselības aprūpes sistēma... urrāa!!

Atbildēt

derdz

16.02.2020. 18:23

kirdik

Atbildēt

Korovīrusa mērķis ir aziātu izcelsmes genoma

16.02.2020. 18:05

Rakstā un pasaules informācijas telpa nenoškir saslimušos un mirušos pēc nacionāli etniskās genomas principa. Nav skaidrs, vai saslimušais un nomirušais ASV ir, vai nav aziāts.

Oficiālas un globālas versijas par koronvīrusa izcelsmi ir trīs - 5G ultraīsviļņu starojuma ietekme uz vīrusu sikspārņos, čūskās un citos dzīvniekos, izmainot tā genomu, kas dod iespēju pāriet uz cilvēku. Otra versija ir ionistu radīts bioloģiskais ierocis planētas cilvēku skaita samazināšanai. Trešais variants, ka UK aģenti radīja šo vīrusu Ķīnas laboratorijā, lai izplatītu Ķīnā, vēlāk pasaulē, radot globālu ekonomikas krīzi...Otra un trešā versija sakrīt ar Romas kluba un pasaules finansu korporokrātijas interesēm.

Atbildēt

BEZDdarbības paraugstunda:

16.02.2020. 17:52

Mainoties epidemioloģiskai situācijai atkarībā no situācijas attīstības un starptautiski pieņemtajiem lēmumiem, tiks organizēti arī citi pasākumi, tai skaitā atkārtoti sasaukta Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēde.

Atbildēt

jurisx

16.02.2020. 17:43

Šo sacerējumu vajadzētu izsūtīt visām valstīm , lai visi redzētu , cik labi pekstiņu rakstītāji ir mūsu bāleliņi. Bet reāli dzīvē -čiks...

Atbildēt

hm

16.02.2020. 17:06

Vispasaules Veselības Organizācijas prognoze - no 1/3 līdz 2/3 pasaules iedzīvotāju var saslimt ar šo vīrusu!!! Gan jāsaka, ka šīs organizācijas prognozes bieži vien izrādījušās kļūdainas.
Bet runājot par pašu vīrusu - pēdējie dati, ka līdz 24 dienām var to nēsāt līdz saslimst.
Respiratoru derīguma termiņš - 2 stundas. Tas nozīmē, ka cenas celsies desmitām reižu. Ko pasāks valsts? Pieļaus spekulāciju, lai tirgus visu sakārto vai spekulantus sodīs?
Būs cilvēki, kas atteiksies no ārstēšanas vai pat ļaunprātīgi inficēs citus. Ko darīs valsts? Pieļaus demokrātiju vai šos cilvēkus sodīs? Ķīnā dažos gadījumos draud nāvessods!
Paaugstinātas ķermeņa t. noteikšana. Ķīnā to nosaka momentā, pat ļaužu pulcēšanās vietās - roboti. Kā pie mums?
Krīzes centrā skan vienīgi bla,bla,bla. Viņi savā prāta kūtrībā nespēj iztēloties šo vīrusu kā problēmu. No tā arī bezjēdzīgi aprakstītie pieņēmumi.

Atbildēt

Jā, bet

16.02.2020. 16:32

Ja veselības aprūpes sistēma bespēj nodrošināt kvalitatīvu medicīnisko palīdzību ikdienas apstākļos, tad ko te spriest par visaptverošu bīstamas sērgas radītu krīzi. Masveidā jāiepērk vAi jāsāk ražot līķu maisi.Tas ir viss, ko sajā izzagtajā vastī var darīt.

Atbildēt

Viens no simtiem

16.02.2020. 15:41

Veselības aprūpe ir uz kraha sliekšņa. Nav jabūt ģēnijam, lai prognozētu, kas notiks epidēmijas gadījumā.
Piemēram, tas būs izšķirošais trieciens pa tautsaimniecību. Tie, kuri labi dzīvo šajos kangaru režīma valdīšanas gados, daudzi no viņiem ātri pazaudēs visu. Daudzi, lai izdzīvotu ies laupīt

Atbildēt

kā parasti

16.02.2020. 15:27

»

siska

Birokrātisks bezjēdzīgs bezdējums


lapsai nekas cits nesanāk

Atbildēt

ar mēri kas neslimoja

16.02.2020. 15:20

tīrīgie un nekomunicējošie.................

Atbildēt

nu, papīrs

16.02.2020. 15:19

ēkas un papīri neglābs. Jo garāki un tupāki, jo mazāk.
Sabiedrisko transportu vēdiniet un dezinficējiet, ne ar manoūdeni, protams....................

Atbildēt

siska

16.02.2020. 14:58

Birokrātisks bezjēdzīgs bezdējums

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...