Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maz laika atlicis

19.11.2019. 17:35

Ir jādara viss iespējamais lai viņi tur "pie siles" ātrāk nosprāgtu. Šī čekistu-bandītu nelietīgā sistēma ir jāiznīcina visiem iespējamiem līdzekļiem, bez jebkādas žēlastības, jo tā ir briesmīgāka par mēri, AIDS, vēzi, fašismu, rašismu un komunismu kopā.

Atbildēt

žigolo bilde īstenā

16.11.2019. 07:52

................... naudu ir valstij atdevis?

Atbildēt

Andris

15.11.2019. 21:48

Nu tas gan ir aizcietèjums...Ja Tev àrà nenàk kaks,Bondars iesaka FORLAX...

Atbildēt

ja tev tik labi der,

13.11.2019. 18:33

»

c'est exact

labāk nepateiksi un sevi nenoraksturosi


tad ņem un lieto par pliku paldies. t.sk. arī sevis noraksturošanai.....

Atbildēt

nu un

13.11.2019. 18:29

»

vcb

Levitam - jāierāmē un japieliek pie sienas


kāda no tā būs jēga?

Atbildēt

Edge

13.11.2019. 14:36

Kas komandē NATO kaujas grupu Latvijā? Olivers Kromvels? Ivars Līdaka? Varbūt kāds cits?

Atbildēt

Nažu asinātājs

13.11.2019. 13:38

"Es pavēlu jums, ja dzīvība dārga, tūlīt pamest šo vietu.
Ejiet, vācieties prom! Pasteidzieties! Jāaiziet arī jūsu pērkamajiem padotajiem!"

Izskatās, ka šiem pohuj. Jo viņu dārgā dzīvība netiek apdraudēta. Neviens netaisās ne šos sists, ne nošaut, ne spridzināt. Viņi valdīs ilgi un mūžīgi.
Bet, ja piemēram 19.novembra rītā, Latvijas dažādās vietās, atrastu vismaz 30 varnešus, kuriem izpildīts augstākais soda mērs, tad Latvijā lietas sāktu mainīties uz labo pusi.

Atbildēt

vcb

13.11.2019. 12:27

Levitam - jāierāmē un japieliek pie sienas !

Atbildēt

lauķis

13.11.2019. 12:21

           Karma vergot.
Vergturis savam vergam gādāja pajumti,apģērbu un ēdienu.Vergs bija no nodokļiem brīvs.Feodālās klaušas bija desmitā tiesa,10%.Saki,cik lieli ir Tevis maksātie ,,brīvā tirgus,, nodokļi;ienākumu,pievienotās vērtības,akcīzes preču,transporta,zemes,mājokļa,elektrības,ūdens,uzņēmuma,banku?Nodokļiem ir tendence augt.
 Pirmie divi paņem pusi no Tavas algas.Nez ka un pa kuru laiku Tev iegalvoja,ka nodokļu verdzība ir brīvība.Nez kapēc to sauc par ,,brīvību,, , ,,progresu,, un augstāku dzīves līmeni?Ja vēlies verga dzīvi,domā vergu domas un skaties TV,tur ik vakaru rāda briesmas,kas apdraud vergu dvēseles.Bailes ir bizness.Tu esi vergs ,sava izskalotā prāta vergs.

Atbildēt

manupraat

13.11.2019. 11:22

Preciizi pateikts, atbilsto'si muusdienu situaacijai.

Atbildēt

Latvijā

13.11.2019. 08:42

»

K

ir daudz tādu valstu, kas nav globālā ietekmē! Tās pastāv un netraucēti attīstās. Katrs, kurš ir apguvis kaut pamatkursu no starptautiskajām tiesībām, labi zin, ka valstis var ļoti tuvu sadarboties, bet tām nav jāapvienojas kliķēs, tām nav jāzaudē patstāvība. Latvija tuvredzīgo politiķu dēl nevis sadarbojas...Turklāt demokrātija ar 2019. g. LV ir likvidēta ar pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai, kurai nu vēlēšanu balsis skaitīt uzliek pienākums pret pielaidi valsts noslēpumam un VDD norādēm no atsevišķām, tautai nezināmām valsts korporācijas amatpersonām, kas deva viņai šo pielaidi un viņu izvēlējās par CVK pr-ju, steidzami nomainot Cimdaru.

Un - ņemiet vērā, LV lkumus jau ignorè valdība, ko pierāda mediķu protesti 2019. gada 7. novembrī, tas nepaliks bez nopietnām sekām, turpmāk likumus ignorēs arī pilsoņi, ņemot piemēru no valsts, pieaugs kriminālā vispārējā situācija, terorisms. sociālā nedrošība. Valsts korporācija, kura ieņem vietu globālajā varas korporokrātijā, visiem spēkiem veicina haosu, sociālo nedrošību un valsts augstāko amatpersonu bezatbildību. Tas būs ohu jenna! - nekas nepaliks bez nopietnām sekām. Nelīdzēs totāla sabiedrības kontrole un iebiedēšana ar likumu bardzību.

Atbildēt

Hmm

13.11.2019. 08:37

»

K

ir daudz tādu valstu, kas nav globālā ietekmē! Tās pastāv un netraucēti attīstās. Katrs, kurš ir apguvis kaut pamatkursu no starptautiskajām tiesībām, labi zin, ka valstis var ļoti tuvu sadarboties, bet tām nav jāapvienojas kliķēs, tām nav jāzaudē patstāvība. Latvija tuvredzīgo politiķu dēl nevis sadarbojas...


Baltkrievija arī skatās, kur nogulties kā kājslauķim uz Krieviju un uz ES. Globāli visi esam saistīti un visas manipulācijas atkarīgas no ekonomikas un finasēm. Valstis vienas vairs nespēj būt pašpietiekamas. Tad vēl visi tie specdienesti nopērkamie, kas valstis ved nekurienē. Tas nav tik vienkārši! Pārnacionālā varas korporokrātija no 15.- 16. g.s. attīstās, sagrāva impērijas, attīstīa valstis, tagad tās izzog. FRS nule drukā daudz naudas, bankas dos kredītus ar mīnus kredīta procentu zīmi - piemaksās, lai ņemtu kredītus. Pretī no bankām par sadrukāto naudu FRS pērk valstu un uzņēmumu parādzīmes, faktiski ar naudas drukājamo mašīnu koncentrē varu savās rokās.

Atbildēt

c'est exact

13.11.2019. 08:33

»

...bet pa tukšo

aizskan purkšķis zilā tālē


labāk nepateiksi un sevi nenoraksturosi.....

Atbildēt

kartupeļi

13.11.2019. 03:33

Daudz nerunātu un rīkotos kā Īrijā.... kamer nenāks pie prāta un sabalsos te tādus ākstus un nespējnieku valdību

Atbildēt

...bet pa tukšo

12.11.2019. 23:23

»

enchante

iespaidīgi


aizskan purkšķis zilā tālē,
(kaut kas) nokrīt tepat zālē...

Atbildēt

K

12.11.2019. 23:05

»

Tas ir naivi un neatbilst mūsdienām

Jāsaprot, ka esam globālās varas ietekmē ar valsts parāda nosacījumiem, kuri tiek realizēti LV likumdošanā. Pēdējie pētījumi vēsturē un ASV atslepenotās Klintona - Jeļcina sarunas un citi avoti liecina par globālās varas korporokrātijas tiešo ietekmi pag. g.s. 70.80. gados uz PSRS un KGB visaugstāko...


ir daudz tādu valstu, kas nav globālā ietekmē! Tās pastāv un netraucēti attīstās. Katrs, kurš ir apguvis kaut pamatkursu no starptautiskajām tiesībām, labi zin, ka valstis var ļoti tuvu sadarboties, bet tām nav jāapvienojas kliķēs, tām nav jāzaudē patstāvība. Latvija tuvredzīgo politiķu dēl nevis sadarbojas, bet PAKĻAUJAS! Kā kājslauķis zem katra zābaka, bet ĀM zilā ārlietu spīdekļa izpratnē bīdītās ārpolitikas dēļ ir kļuvusi par nevarīgu piedēkli, pat nav saprotams kam - ASV vai Eiropai. Vairāk jau izskatās ka ASV kājslauķis.

Atbildēt

John Doe

12.11.2019. 22:23

Tas Kromvels, kas pusi Īrijas noslaktēja? :)

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

12.11.2019. 21:04

»

Tas ir naivi un neatbilst mūsdienām

Jāsaprot, ka esam globālās varas ietekmē ar valsts parāda nosacījumiem, kuri tiek realizēti LV likumdošanā. Pēdējie pētījumi vēsturē un ASV atslepenotās Klintona - Jeļcina sarunas un citi avoti liecina par globālās varas korporokrātijas tiešo ietekmi pag. g.s. 70.80. gados uz PSRS un KGB visaugstāko...


Protams, ka tāds sūda Borovkovs bija toreiz un ir šodien varas virsotnē, ne jau savu dotumu, bet žīdiskās izcelsmes- nodevības dēļ. Bet, mēs šodien redzam, ka viņi tiek likvidēti. Žīdostanas "prezidents" Netanjahuis esot paslēpies pazemes pilsētā. Bet, kas attiecas uz "durvju aiztaisīšanu" no otras puses....tad tam nebūs tā notikt. Šie repiloīdi, kuri sēž Saeimā, ir jāizbaro krokodilliem, lai no viņiem pāri paliek tikai krokodilla sūds.

Atbildēt

enchante

12.11.2019. 20:09

iespaidīgi....

Atbildēt

hi hi

12.11.2019. 19:38

Skaists manifests,teikšu vairāk labs---ukazs.Jautājums,kur ...neliešu čupa laidīsies prom...Sibīrijas vairs nava,tikai uz bruseli,tur vietas atradīsies par "labi padarītu ar gandarījumu darbiņu" SAULES MŪŽA ZEMĪTĒ.

Atbildēt

Tas ir naivi un neatbilst mūsdienām

12.11.2019. 17:46

Jāsaprot, ka esam globālās varas ietekmē ar valsts parāda nosacījumiem, kuri tiek realizēti LV likumdošanā. Pēdējie pētījumi vēsturē un ASV atslepenotās Klintona - Jeļcina sarunas un citi avoti liecina par globālās varas korporokrātijas tiešo ietekmi pag. g.s. 70.80. gados uz PSRS un KGB visaugstāko vadību, kas rezumējās 1990. gada notikumos. Kā globālā varas korporokrātija veidoja PSRS likumdošanu, ietekmi uz noziedzību (likumīgo zagļu institūts), uz ekonomiku- globālajā varas korporokrātijā iekļautajām augstajām PSRS politikas un KGB personām veidojot ofšoru kontus Šveicē un citur, kur ieskaitīja daļu PSRS pārdotās naftas naudu. Pēc 1991. gada globālās varas korporokrātija turpina izlaupīt bij. PSRS republikas, bet bijušās KGB- VDK augsta līmeņa amatpersonas saglabāja ietekmi - Borovkovs, Guļāns, Maizītis, Bičkovičs utt. 


Šodien esošas LV varas korporācija ir daļa no globālās varas korporokrātijas un hierahiski ieņem noteiktu stāvokli. No tā varam secināt, ka Latvija ir globālās varas korporokrātijas kolonija ar vietējiem slepeniem varnešiem. Globālās varas korporokrātijas ideoloģija ir Romas kluba postulāti - finansu instrumentiem iznīcināmas valstis un to ekonomikas, realizējot genocīdu pret tautām, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu.

Globālās varas korporokrātijas redzamā izkārtne ir cionisms, "ebreju impērijas trīs standarti" un tamlīdzīgas lietas. Globālajā varas korporokrātijā arī iekšēji ir pretrunas, bet viņus vieno naids pret cilvēcību un iedzīvošanās uz tautu nelaimju rēķina.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...