Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

24.09.2019. 05:49

Tikko Sandra Kalniete atklāti pateicas, kas notika un arī šobrīd notiek Latvijā. Izrādās ne tikai VDK un čekisti nodarbojās ar cilvēku vajāšanām! Ar likumību tam nav nekāda sakara. Publicēju citātu no šīs intervijas.
"Faktiski nav neviena cilvēka, kuru nevar sabojāt. Reputācija būvējama ilgi, bet to sagraut, ja mērķtiecīgi strādā, var ļoti īsā brīdī. Parasti tā nav Drošības komiteja pie mums, kas strādā, bet konkurenti, kas ir samaksājuši atkal kaut kādai kliķītei un tā ātri nopelna. Un pretēji pārlec atkal un par tiem to pašu uztaisa, jo maksā tur. Šajā gadījumā es domāju, ka tas bija precīzs uzdevums."
Kaut gan manuprāt, tie tomēr bija VDK cilvēki tikai tika pielietota spiegu filmās attēlotā metode: "Dari riebeklību, bet ja tevi noķers, mēs kategoriski noliegsim, ka par tevi kaut ko zinām".

Atbildēt

bio

23.09.2019. 22:28

Raimonds Pauls bija čekistu pakalpiņš - tas tāpat ir skaidrs. Ļoti draudzīgi izteicās par čekas maisiem.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

22.09.2019. 00:14

Lai arī kādu "lojālpatrEJotisku" un taml. neadekvātu iemeslu dēļ un lai vai kādā subjektīvi tendenciozā izpildījumā tas tiktu gļēvi noliegts, truli ignorēts vai histēriski maniakāli CENZĒTS – arī šajos pašreizējos "neatkarīgās brīvvalsts" laikos ir tādi godīgi un drosmīgi Cilvēki, kuri kā "sistēmai nelojāli disidenti" tiek vajāti, tiesāti un taml. politiski represēti.

Tostarp - šie pašreizējai varas SISTĒMAI šķietami "neērtie" un pat iedomāti "bīstamie" Cilvēki, tieši tāpat kā "padumjajos laikos" un pat vēl agresīvāk, tiek ne tikai max. "distancēti" jeb izslēgti no sistēmiskās "aprites" (t.sk. no izglītības apguves, sociālā atbalsta, veselības aizsardzības, nodarbinātības "tirgus" u.c. taml. sistēmas "moduļu" pieejamības), bet arī publiski nozākāti, apķengāti, izņirgti un taml. truli nolinčoti pa visiem iespējamajiem "lojālpatrEJotiski orientētajiem (par nožēlojamiem jūdasgrašiem angažētajiem) masmēdītājiem".

Vēl vairāk - pret politiski represētajiem Cilvēkiem šajā pašreizējā "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ tiek ne tikai sashēmotas klaji apmelojošas "administratīvās lietas", bet arī falsificētas apzināti nepatiesas "civilprasības" un pat safabricētas absolūti neadekvātas "kriminālapsūdzības", uz kuru pamata šie Cilvēki tiek padarīti par "izstrādes figurantiem" un reāli notiesāti.

Tāpat starp šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" politiski represētajiem ir Cilvēki, kuriem slēpti un netieši vai pat klaji demonstratīvi aizliedz publicēties, kurus reāli un virtuāli truli ignorē, boikotē, bloķē, kā arī apzināti pretlikumīgi CENZĒ, un tamlīdzīgi cenšas padarīt par neesošiem un vispār nekad nebijušiem.

Papildus tam - tieši tāda pati demonstratīva publiska norīdīšana un linčošana, neslēpts "mobings" un "bosings", kā arī "ķēķa tiesiska" vajāšana un taml. "raganu medības" tiek vērstas arī pret politiski represēto Cilvēku ģimenēm u.c. tuviniekiem, arī domubiedriem, draugiem, paziņām un kolēģiem.

PATIESĪBĀ - arī politiski represēto un viņu tuvinieku vajāšanas ziņā nekas nav mainījies kopš "padumjajiem laikiem", diemžēl ir tikai kļuvis vēl daudz sliktāk un necilvēcīgāk, jebkurā izpratnē un izpausmē.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.09.2019. 05:02

Katrs gadījums bija individuāls. Man pat izveidojās intensīva sarakste ar cilvēku, kurš apgalvoja ka bijis saistīts ar VDK. Blakus viņa apgalvojumiem, ka nekādu VDK vajāšanu 80.to gadu beigās vispār nav bijis tomēr izdevās "izspiest" no viņa informāciju, ka ir bijuši tādi vajāšanu gadījumi, kuri izmantoti personisko rēķinu kārtošanai. Vajāšanas organizējis VDK darbinieks gandrīz vai bez augstākās priekšniecības akcepta tikai tāpēc lai savu "ienaidnieku" iznīcinātu - morāli vai fiziski. Arī mans gadījums daļēji varētu būt šāds. Aizliegums publicēties (no 1980.g. līdz 1995.g.), kas nāca no "augšas", tika vietējā līmenī pastiprināts ar "čekista kukuļņēmēja" atriebību, par to, ka "man tas nepatīk". Rezultātā šis cilvēks tika atlaists no darba (pēc tam, protams, tika iekārtots citā labi apmaksātā darbā), bet es pilnībā uz savas ādas izbaudīju daudzu VDK psiholoģiskā terora metožu arsenālu.

Atbildēt

forcemajeure

20.09.2019. 11:15

kurš PR kantoris ņem naudu no čekistiem X Y vai Z, lai kontr komentētu kgb izdzimteņiem netīkamos rakstus? ja idejiski, tad jebkurš, jo viņus interesē tikai nauda. tādēļ meklējamo loks ir ļoti plašs

Atbildēt

Malacis!

19.09.2019. 17:20

»

Atis Priedītis

Nedaudz ar humoru - "Nē, es ar to lepojos


Īsts slimnieks.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.09.2019. 13:13

»

Hmm

Neesat mēģinājis ārstēt savu šizofrēniju


Nedaudz ar humoru - "Nē, es ar to lepojos!".

Atbildēt

Ko tirs?

19.09.2019. 12:32

»

Adīna

Tā ir, ka viņi viens otru atbalsta, kā reiz teica Jurkāns, ko mani tā lamā, mēs taču norunājām, ka es iešu pie viņiem...


4. maija komunistu, kosmopolītisko nacistu valsts vara savā būtībā ir izdevusies, jo konsekventi ietur nemainīgu ideoloģiju - Latvijas ekonomikas iznīcināšanu, iedzīvotāju populācijas samazināšanu un valsts parāda palielināšanu. Ja Jūs savā idiotismā ticat, ka 4. maija nacistu, kosmopolītisko nacistu, varas valsts ir žīdu cionistu kā E. Levits deklarētā "atjaunotā 18. novembra republika", tā ir Jūsu problēma tam noticēt, jo vēsturē neko nevar atjaunot.

Atbildēt

Adīna

19.09.2019. 07:10

»

Vai tad

"Auseklīšī", Pilsoņu kongress, Helsinki 86, TB, LNNK, NA, VL - nav vissamgāk piesatinatās organizācijas ar stukačiem Inertfrontiskās institūcijas to bija vai 50 %), kuriem bija uzdevums kurināt nacionālo naidu, radīt haosu valstī, pretstatīt vienu grupu pret otru, lietot vārdus, apsaukāties "fašisti...


Tā ir, ka viņi viens otru atbalsta, kā reiz teica Jurkāns, ko mani tā lamā, mēs taču norunājām, ka es iešu pie viņiem.
Jūsu nosauktās partijas ir labējās, kas atbalsta turīgo slāni, tāpēc kādu taisnīgumu no viņiem nav ko gaidīt. Domāju, ja no sākuma būtu teikšana J.Bojāram ar sociālistisku noslieksmi, būtu citādāk. Bojāru atstūma kā čekistu, bet kas bija tie atstūmēji? Paši tādi. Un vēl kampēji un rausēji.
Ja Atim ir darīšana ar jauniešiem, vajadzētu viņiem mācīt nenicināt vienkāršos darba darītājus, nesaukāt par lūzeriem, neķengāt nelaimīgos (bomžus u.c.). Skolotāji jau nedrīkst teikt bērniem, ka mums ir netaisnīga, neizdevusies valsts, bet vinkāršu cilvēcību (ko nesaprot bagātie un varenie) var mācīt.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.09.2019. 04:59

»

Vai tad

"Auseklīšī", Pilsoņu kongress, Helsinki 86, TB, LNNK, NA, VL - nav vissamgāk piesatinatās organizācijas ar stukačiem Inertfrontiskās institūcijas to bija vai 50 %), kuriem bija uzdevums kurināt nacionālo naidu, radīt haosu valstī, pretstatīt vienu grupu pret otru, lietot vārdus, apsaukāties "fašisti...


Manuprāt, ir pienācis laiks par to visu sākt runāt atklāti. Tas no "auseklīšiem", kuram būs drosme par visu izstāstīt, kļūs par nacionālo varoni. Līdzīgi kā savulaik D.Īvāns. Ka saka - "viena vieta uz zirga vēl ir brīva". Atliek nedaudz pagaidīt un tas "trešais tēva dēls" atradīsies. Un tad varbūt arī sāksies patiesa lustrācija, nevis Dombura "vakara pasaciņas".

Atbildēt

Vai tad

18.09.2019. 22:26

"Auseklīšī", Pilsoņu kongress, Helsinki 86, TB, LNNK, NA, VL - nav vissamgāk piesatinatās organizācijas ar stukačiem Inertfrontiskās institūcijas to bija vai 50 %), kuriem bija uzdevums kurināt nacionālo naidu, radīt haosu valstī, pretstatīt vienu grupu pret otru, lietot vārdus, apsaukāties "fašisti", "okupanti" utt.

Un šie nacionālie "latvieši" izklaigāja ar pilnu muti "naidu" pret čekistiem, lai sevi piesegtu, cik viņi lieli patrioti, KGB nīdēji, sludināja : "ar komunistiem kopā nesēdēsim", kaut ēd no vienas siles un kopā viens otru pa kluso atbalsta balsojumos un citur.

Un tagad visi stukači izkūpēja? PĀRVERVēti, piespiesti strādāt, Latvijai nav zināmi, jo viņus paspēja izslēgt no "maisa"un kartiņas uz viņiem iznīcināja, kā paredzēts instrukcijā!

Atbildēt

Adīna

18.09.2019. 20:50

»

Lūdzu!

Nevar pat atslaucīties


Ko maisies pa vidu neaicināts?

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 19:47

»

Tā tav "slavas sauīte",

bet prostuticija, jo tie, kuri tevi izmanto, tev nedod gandarījumu


Vispār jau es jūtos ļoti labi. Un ir arī gandarījums. Šobrīd esmu izdevis jau astoņas savas autorgrāmatas, ik pa brīdim notiek tikšanās ar lasītājiem. Kad sāku rakstīt, doma bija tikai par vienu grāmatu.

Atbildēt

Lūdzu!

18.09.2019. 19:41

»

Atis Priedītis

Liels paldies par labiem vārdiem


Nevar pat atslaucīties!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 15:33

»

Adīna

"kā neatriebties" - un, kad jūs mācīsiet citus, ka vajag piedot saviem pāridarītājiem, tad varbūt gūsiet slavu un cieņu (no varmākām), un jūs parādīs tv kā piemēru citiem, kas nespēj piedot nelietības. Tādi gadījumi ir jau redzēti...


Palaidu garām par to TV. Nesen par mani jau bija 40 minūšu gara TV pārraide. Vairāk nebūs, jo jau pasen es prognozēju visu notikumu tālāko secību. Šobrīd tas piepildās. Būs tikai vēl viena liela intervija lielajos masu medijos un viss. Kāpēc? Esmu nolēmis ar savu piemēru pierādīt, ka var dzīvot negozējoties visu laiku slavas saulītē, ka pietiek ar to ja pa radio gada laikā tiek atskaņotas pāris dziesmas "viena uz Jāņiem un viena uz Ziemassvētkiem". Un to slaveno un populāro cilvēku kompānijās manis nekad nebūs. Šo savu dzīves filozofiju jau esmu publicējis un pie tās arī turēšos. Man jau šobrīd ir ļoti daudz labu draugu un paziņu un man ar to pietiek.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 15:22

»

Adīna

"kā neatriebties" - un, kad jūs mācīsiet citus, ka vajag piedot saviem pāridarītājiem, tad varbūt gūsiet slavu un cieņu (no varmākām), un jūs parādīs tv kā piemēru citiem, kas nespēj piedot nelietības. Tādi gadījumi ir jau redzēti...


Dīvaini, bet manī tiešām nav vēlmes atriebties. Mani interesē uzzināt patiesību. Ceru, ka kaut kad vēlāk arī bijušie čekisti, komunisti, stukači, "auseklīši" u.c. tomēr sāks stāstīt kas patiesībā notika 80.tajos gados. Kangera komisijas rīcībā ir vairāk nekā 30 cilvēku liecības, kuri tika vajāti līdzīgi kā es. Diemžēl, aiz vajāšanām "stāv" tikpat slaveni, neaizskarami un "svēti" cilvēki kā aiz manām vajāšanām. Un nedod dies' kādam no viņam kaut ko par vajāšanām pajautāt, apvainosies taču līdz sirds dziļumiem. Un tā mēs turpinām dzīvot ar Dombura "vakara pasaciņām" par varonīgajiem stukačiem, kuri muļķojuši čekistus.

Atbildēt

Adīna

18.09.2019. 14:59

Tomēr jums ir jaukas, melodiskas dziesmas, ne sliktākas par Paula "Balto sauli" u.c. Mikrofonā skandētajām.

Atbildēt

Adīna

18.09.2019. 14:54

»

Atis Priedītis

Atbildēšu ar savu dzejoli


"kā neatriebties" - un, kad jūs mācīsiet citus, ka vajag piedot saviem pāridarītājiem, tad varbūt gūsiet slavu un cieņu (no varmākām), un jūs parādīs tv kā piemēru citiem, kas nespēj piedot nelietības. Tādi gadījumi ir jau redzēti.
Bet ir lietas, ko nevar piedot. Pat, ja nav iespējas atriebties, ticu, ka šis skarbo domu spēks "kāpj debesīs".

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 14:20

»

Un atkal

šizi murgi! Sorry


Neņemiet ļaunā, turpmāk atbildēšu tikai ar savu grāmatu citātiem. Būs jautrāk!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 13:51

»

Jā,

neņemiet galvā! Un dariet to, ko uzskatāt par vajadzīgu! Rakstiet, radiet


Savās dzejoļu grāmatās esmu dzejoļos paslēpis arī savas dzīves notikumus. Un viens no tiem - 80.tajos gados piedzīvotās VDK vajāšanas un aizliegums publicēties.

Ja tevi sasien
Un sāk sist,
Ļaujies un izbaudi prieku,
Pēc tam
Tev būs miljoniem vārdu,
Ja vien paliksi dzīvs…

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 13:48

»

fc

Mūsdienās , ja runāsi pretī - iemicīs tados dubļos, kas VDK tikai sapņos rādījās


Atbildēšu ar savu dzejoli:

Nav svarīgi kurš pirmais teica
Arī man darīja pāri
Tas jau sen ir bezgalībā.
Svarīgi, kad atnāks kāds
Kurš iemācīs, kā neatriebties
Un neiesist
Un tie kas viņam piekritīs

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 13:31

»

Tieši tā!

Perfekti


Šoreiz atbildēšu ar grāmatas "Kristaps" citātu:
- Kas vēl sarežģīja miermīlīgas, radošas gaisotnes izveidošanos uz Zemes.
- Zemes cilvēki runāja dažādās valodās, bija dažādas tautas un etniskās grupas, kuras ļoti atšķīrās viena no otras. Un katra tauta vēlējās izveidot savu valsti. Ne visām tas vēsturiski bija izdevies. Faktiski gandrīz visās valstīs dzīvoja dažādu tautību cilvēki. Konfliktsituācijas bija ik pa brīdim.
- Kā šo problēmu mēģinātu risināt Gulbja zvaigznāja cilvēki.
- Tieši tā kā mēs to jau sirmā senatnē atrisinājām. Ir viena valoda, kura ir jāzina visiem konkrētās valsts iedzīvotājiem bez izņēmuma. Tiem, kuri no citas valsts pārcēļās uz dzīvi šajā valstī, īsā laikā ir šīs valsts valoda jāapgūst. Savukārt, ja kāds cilvēks dzīvo valsts teritorijā, kurā liela daļa cilvēku runā citā valodā, arī viņam šī valoda ir īsā laikā jāapgūst. Te protams ir ļoti daudz nianses un detaļas, bet īsumā mūsu nostāja ir šāda. Un plus – visas mazo tautu valodas tiek ļoti rūpīgi aizsargātas. Mēs pilnībā esam izslēguši iespēju, kas ļautu kādai no „lielajām” valodām apdraudēt kādas „mazās” valodas pastāvēšanu.
- Kādēļ, tas ir tik svarīgi?
- Katrai valodai ir savas īpatnības. Tās ietekmē pat konkrētā valodā runājošo cilvēku domāšanas veidu. Un var gadīties, ka tieši šai valodā runājošais cilvēks būs vienīgais, kurš spēs atrast risinājumu problēmai, kuru citā valodā runājošais nespēs nekad.

Atbildēt

fc

18.09.2019. 11:57

Mūsdienās , ja runāsi pretī - iemicīs tados dubļos, kas VDK tikai sapņos rādījās....

Atbildēt

Hehe

18.09.2019. 08:23

Vēl viens apbižotaos izlīdis no kaut kādas Mālpils, kam tu vispār biji interesants, klauns

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 08:07

»

hm

Padomju laikos dzīvokļi skaitījās deficīts. Tos piešķīra (dalīja) valsts un partijas organizācija. Un ne jau PSRS noliedzējiem. Gluži pretēji...


Drīz vienā no lielajiem masu medijiem būs plaša intervija ar mani. Tajā būs atbilde arī uz šo jautājumu.

Atbildēt

Ilmārs

18.09.2019. 07:57

Ja vēlamies publicēt savas atziņas šajā portālā, vajadzētu cienīt tā lasītājus un rakstīt bez latviešu valodas gramatikas kļūdām!

Atbildēt

hm

18.09.2019. 07:42

»

Atis Priedītis

Pameklē informāciju internetā. Par psiholoģisko teroru. Tas kas notiek šodien nav salīdzināms ar to kas notika 80.tajos gados. Šobrīd tādas vajāšanas metodes netiek lietotas jo ir aizliegtas ar likumu. Un vēl - pielietojot psiholoģisko teroru nevienu cietumā neliek. Viss notiek "mājas apstākļos". Tavu...


Padomju laikos dzīvokļi skaitījās deficīts. Tos piešķīra (dalīja) valsts un partijas organizācija. Un ne jau PSRS noliedzējiem. Gluži pretēji!
Neapskaužu Tevi par dzīvokli un praktiski "0" vētības tā laika komunālajiem maksājumiem.
Kā tad Tu nopelnīji dzīvokli, padomju deficītu? Varbūt sāc ar to?

Atbildēt

Fakc?

18.09.2019. 07:30

»

fakts

Nemelo.sunc


Fakc! Sandru Briķi tiesa gandrīz apēda, bet trako Induli Duku ārstē ambulatoriski bezcerīgi.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 05:28

»

hm

Vajāšana...


Pameklē informāciju internetā. Par psiholoģisko teroru. Tas kas notiek šodien nav salīdzināms ar to kas notika 80.tajos gados. Šobrīd tādas vajāšanas metodes netiek lietotas jo ir aizliegtas ar likumu. Un vēl - pielietojot psiholoģisko teroru nevienu cietumā neliek. Viss notiek "mājas apstākļos". Tavu dzīvokli kāds regulāri tavas prombūtnes laikā apciemo u.t.t. Savās grāmatās esmu aprakstījis daudzus vajāšanas paņēmienus, ieskaitot to, ka VDK aģenti manu gāzes plīti pieslēdza pie 220 voltiem. Neticēsi, bet kad es par to ziņoju komunālajam dienestam, visu pārbaudīt atbrauca tieši vietējais VDK virsnieks.

Atbildēt

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

17.09.2019. 22:22

Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu ir!"

Atbildēt

Eggmaŗŗsz Kakueedajsz, izdrātēc pieqirs-komas debiloidzs

17.09.2019. 22:21

»

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

Muļķu zemē Latvānijā aukliņraustitāji parādījušies, piecirst come on izpildās


Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

17.09.2019. 22:09

»

Eggmaŗam Kakuedaajam, pieqirs-komas debiloidam,

kārtējā planpŗātibas lēkme, iedzimtais debiloids Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletīti


Muļķu zemē Latvānijā aukliņraustitāji parādījušies, piecirst come on izpildās

Atbildēt

FSB

17.09.2019. 21:25

»

fakts

VDK pēc 1986.gada pārgāja CIP kontrolē


Slima suņa murgi

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

17.09.2019. 21:23

»

nu kurš tad to nezin

tas ir plānpŗŗātiņš Eggmaŗŗsz Kakuedajsz no piefirst-comas netradicionali orienteto zombiju skapja


Es vēl biju Indulis Durks, kad 2009. gadā cietu no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma.


“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai

Atbildēt

Simtprocentīgi

17.09.2019. 21:22

»

hm

Vajāšana...


Jums piekrītu. Terors.

Atbildēt

hm

17.09.2019. 20:24

Vajāšana!!!
Katrs, kurš kaut ko raksta vai stāsta par padomju laikiem izceļ sevi kā cīnītāju pret toreizējo iekārtu, kā cietušo no represijām, autors - vajāšanu.
Kā tad tevi vajāja?
Tak pastāsti, cik gadus pavadīji ieslodzījumā,kā tevi spīdzināja, dienu un nakti izsekoja!
Un savu vajāšanu salīdzini ar šodienu, kur katru tavu rakstīto vārdu noglabā arhīvā, kur katru tavu izrunāto vārdu arīdzan, kur tevi izseko cauru diennakti, kur nepareizi pateiktas frāzes sakarā tu vari zaudēt darbu un kļūt par bezdarbnieku. Kuru pēcāk neviens tavā profesijā nepiedāvās darbu. Šodien vajāšana ir nesalīdzināmi plašāka!
Tāpēc rodas jautājums, vai tā maz ir vajāšana? Varbūt šodienas dzīvesveids? Vai tais laikos brīvības nebija vairāk? Un tāpēc tik asi izjuti tā saucamo vajāšanu?

Atbildēt

nu kurš tad to nezin

17.09.2019. 20:10

»

Un,

kas Jūs tāds te


tas ir plānpŗŗātiņš Eggmaŗŗsz Kakuedajsz no piefirst-comas netradicionali orienteto zombiju skapja.

Atbildēt

Pussprāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēksūdze

17.09.2019. 20:04

sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti. Tagat šitajà valstē mani vajà tà pati iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju. Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...