Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kādas konsultācijas

14.10.2020. 20:03

»

OpaOpā

Kāds dzirdēja par nedzīvojamo telpu īres likumu? Viss penteris ar mantu aizturējumu risināms tiesā, ne policija, ne prokuratūra civillietās neizskata... Ja kaut kas likumdošanā nav saprotams, tad jāiet pie jurista vai advokāta. Policija un prokuratūra juridiskās konsultācijas nesniedz...


Jūs redzējāt kāds kontingents strādā policijā un prokuratūrā? Kādas konsultācijas viņi var sniegt? Uzņēmuma darbinieka līķi darba vietā uzsāktā kriminālprocesā procesuālo darbību rezultātā identificējuši kā nezināmu personu, kas prettiesiski iekļuvis gan teritorijā, gan telpās, ignorējot viņu rīcībā esošus videonovērošanas ierakstus, pēc kuriem var redzēt, ka persona vēl dzīva būdama ilgākā laika posmā iepriekš apmeklēja un uzturējās uzņēmumā pa astoņām stundām? Slēdzot durvis ar personas rīcībā esošām atslēgām?

Kāda policija kāda prokuratūra kādas konsultācijas.

Pilnīga apzināta un mērķtiecīga degradācija.

Atbildēt

retoriskie 4

14.10.2020. 19:56

»

Vēl viens

Vēl viens dīvānjurstveidīgs analītiķis ir uzzīmējies...


Tomēr gribētos saprast, par kādiem noziegumiem ir runa, kuros policija un prokurori "jumto" un uzdod par saimnieciskajiem strīdiem? Un galvenais, kāds tiem noziegumiem jeb saimnieciskajiem strīdiem sakars ar civillietu, kurā apsardzes firma ir atbildētājs. Civillietās jau neviens neko nevar ietekmēt. Vainīgais ugunsgrēja izraisīšanā pats gājis bojā un "jumts" viņam nav vajadzīgs. Vismaz šajā saulē. Bet teritorijas īpašnieks ugunsgrēka izraisīšanā nav piedalījies. Jeb ir aizdomas ka ir? Teiksim, sakūdīja bojā gājušo dedzināt. Vajag skaidri pateikt, bet Jums jau ar to skaidrošanu pagrūti. Saņemietis, varbūt sanāks.

Atbildēt

Vēl viens

14.10.2020. 19:19

»

OpaOpā

Kāds dzirdēja par nedzīvojamo telpu īres likumu? Viss penteris ar mantu aizturējumu risināms tiesā, ne policija, ne prokuratūra civillietās neizskata... Ja kaut kas likumdošanā nav saprotams, tad jāiet pie jurista vai advokāta. Policija un prokuratūra juridiskās konsultācijas nesniedz...


Vēl viens dīvānjurstveidīgs analītiķis ir uzzīmējies.
Kurā vietā rakstā ir rakstīts par aizturējuma tiesību izlietošanu?
Varbūt jūsuprāt Maščenko bojāgājušā līķi ir aizturējis?

Rakstā uz šādu faktu nav atsauces, bet varbūt kaut kas palaists garām.

P.S.: ja esiet praktuzējošs jurists, tad noteikti esiet lietas kursā, ka jau labu laiku valsts policijas amatpersonām ejošs bizness ir noziedzīgu nodarījumu kvalificēšana kā saimnieciskus strīdus. Pieprasīts un ienesīgs pakalpojums. Jeb domājiet, ka Ruks šidien tāpat vien paziņojis ka vecām tēmām pieliks punktu?
Uz Latviju sāk spiest nauas aizdevēji. Tiem ir vajadzīga stabilitāte finanšu sustēmā. Kā arī stabilitāte biznesā. "Sarkano jumtu" laiki drīz beigsies, ja Ģirģenam izdosies.

Atbildēt

OpaOpā

14.10.2020. 18:01

Kāds dzirdēja par nedzīvojamo telpu īres likumu? Viss penteris ar mantu aizturējumu risināms tiesā, ne policija, ne prokuratūra civillietās neizskata... Ja kaut kas likumdošanā nav saprotams, tad jāiet pie jurista vai advokāta. Policija un prokuratūra juridiskās konsultācijas nesniedz...

Atbildēt

arī retoriski jautājumi3

14.10.2020. 10:01

»

Mba

Noskaidro visu pie mentiem, ja esi tāds ziņkārīgs gudrinieks...


Žēl gan, ka neveidojās dialogs un tik ātri apvainojies un vēl ar dažādiem nikiem. Ar ko gan tas izskaidrojams?
Šo publikāciju ievietojā kāpēc? Gan jau lai to lasītu, komentētu, uzdotu precizējošus jautājumus, domātu, komentētu atkal u.t.t. Tā nu arī lasu, domāju, uzdodu precizējošus jautājumus, komentēju. Kāpēc tad apvainojies, ja pati publikācija pašvaka, neskaidra un rada daudz jautājumu? Ja jau neesi spējīgs vienkāršā diskusijā atbildēt uz samērā elementāriem jautājumiem, ko tad darīsi tiesā? Arī izvairīsies, neatbildēsi? Vai gvelzīsi muļķības? Tur tas neies cauri.
Pie šādas pieejas visticamāk blakus prokuroriem un mentiem varēsi drīz gānīt arī tiesas. Un nākamie lamājamo sarakstā visticamāk ir paša pieminētie KNAB un IDB, kuri, tavuprāt, tūlīt metīsies gūstīt un represēt visus tavus nelabvēļus.Darīt viņiem nav ko. Tiko Helmanis, Truksnis pat 2x ,tālāk atpakaļ KNAB "sasniegumus" pat neminēšu. IDB sāk iet viņu pēdās. Pujāta gadījumu atceries? Nu lūk.
Ja jau tā nepatīk precizējoši jautājumi, nevajadzēja neko te publicēt.
P.S. Iesaku noalgot zinošu advokātu, citādi mūžam netiksi nost no savas lūzertaks.
Man nav žēl, lai veicās!

Atbildēt

Mba

14.10.2020. 08:11

»

arī retoriski jautājumi 2

Zināms kā saki ferštejns rodas par pašu situāciju...


Noskaidro visu pie mentiem, ja esi tāds ziņkārīgs gudrinieks.

Uzraksti iesniegumu, izlasi atbildi, izdari secinājumus.

Vai varbūt pats esi musariņš no Zemgales iecirkņa? Kladzini šeit Pastara un Novaka uzdevumā?

Vai varbūt sagaidi un izlasi notiesājušo spriedumu korumpētam virsprokuroram un korumpētiem mentiem. Spriedums noteikti būs. Mēs taču dzīvojam tiesiskā valstī un KNAB ar IDB cītīgi strādā. Tādi personāži ir izņēmums nevis sistēma. Tāda ironizēšana.

Atbildēt

arī retoriski jautājumi 2

14.10.2020. 07:10

»

Paskaidroju 2

Tas hohols nedrīkstējis izīrēt telpas dzīvošanai, jo to neparedz telpu lietošanas veids. Un tomēr to ir darījis plus papildus vajājis nomniekus-privātpersonas, kas tur dzīvojušas bez jebkādiem papīriem un jebkādām tiesībām. Kā rezultātā viens nomnieks vienā vakarā nav varējis tiks savā istabā. Aizgājis...


Zināms kā saki ferštejns rodas par pašu situāciju.
Cilvēks aiziet uz savu darba vietu, ieslēdz tējkanu, apsēžās, aizsmēķē, aizmieg un .... iet bojā ugunsgrēkā , ko pats izraisījis. Kāds te sakars hoholam? Vai tad hohols lika smēķēt un aizmigt darba vietā? Ja tas cilvēks būtu apsēdies vai apgūlies savā izstabā, aizsmēķējis un aizmidzis, pēc kā ugunsgrēkā gājis bojā, vai tad arī būtu vainīgs hohols? Ja viņš būtu kaut kur apsēdies, aizmēķējis un aizmidzis pilsētā, vai tad arī vainīgs hohols? Ugunsgrēku izraisīja bojā gājušais, to noteikti noteica ekspertīzes.Bet no bojjā gājuša neko nepaņemsi. Tā kā par kaut ko maksāt mentiem vai prokuroriem neredzu ne mazākās vajadzības. Bet lai nu paliek hohols ar mentiem un prokuroriem.

Pievērsīsimies apsardzes firmai. Vai objektā bija fiziskā apsardze, vai tikai tehniskie līdzekļi? Vai bija ugunsdrošības signalizācija? Vai bojā gājušais drīkstēja atrasties darba vietā ārpus darba laika? Vai apsardzes firma drīkstēja laist bojā gājušo darba vietā ārpus darba laika? Varbūt viņu nepamanīja vai nenostrādāja kāda tehniskā apsardzes sistēma? Kas tad ir pamatarguments hohola prasībā pret apsardzes firmu, kas , visticamāk, ir kaut kādu darbību neizdarīšana? Kādas ir šīs darbības?

P.S. Nav jau arī iepriekšējie jautājumi atbildēti. Tā kā lai veicās ferštejna radīšanā!

Atbildēt

Paskaidroju 2

13.10.2020. 20:21

»

arī retoriski jautājumi

Uz maniem retoriskajiem tā arī neatbildēji. Taču ja pieminētās shēmas ir publikācijā minētais par telpu īri, vēl jo vairāk nav saprotams to sakars ar civilprsību par ugunsgrēku pret apsardzes firmu un tēma to vispār iekļaujot publikācijā. Ja nu vienīgi parādīt, kāds prasītājs ir "slikts...


Tas hohols nedrīkstējis izīrēt telpas dzīvošanai, jo to neparedz telpu lietošanas veids. Un tomēr to ir darījis plus papildus vajājis nomniekus-privātpersonas, kas tur dzīvojušas bez jebkādiem papīriem un jebkādām tiesībām. Kā rezultātā viens nomnieks vienā vakarā nav varējis tiks savā istabā. Aizgājis uz pilsētu, atnācis atpakaļ, bet ne uz istabu, bet uz darba vietas telpām. Kur, sēžot uz krēsla pie galda un gaidot, kad uzvārīsies tējkanna, aizmidzis, viņam no mutes izkritusi cigarete, izcēlies ugunsgrēks un cilvēks sadedzis. Miris viņš no gāzēm vēl pirms sadegšanas. Tik tālu ok?
No rīta, kad viss atklājies, Maščenko pietaisījis bikses, bet viņa sievastēvs pateicis, ka jākārto ar mentiem, lai ir administratīvā atbildība, nevis kriminālatbildība. Iespējams, mentiem bija tik labi iebarots, ka papīri tika sazīmēti tā, kas hohols vispār palicis "ne pri delah", bet to cilvēku, kas sadedzis dēļ hohola, noformējuši kā zagli, kurš pretlikumīgi ielauzies teritorijā un nodarījis zaudējumus hohola sievastēvam, nodedzinot angāru 500 m platībā. Hohols kriminālprocesā ir bijis tikai kā liecinieks. Aiz priekiem hohols ir uzsācis veikt citus noziedzīgus nodarījumus, kā rezultātā nākošā cietušā juristi uzsēdušies hoholam uz astes un sākuši pētīt kriminālprocesu ar ugunsgrēku ar mērķi saprast kāpēc hohols nesēž par iepriekšējiem varoņdarbiem. Menti pateikuši, ka hohols ir liecinieks un viss, hohols pateicis, ka "papa mentam zaplatil i prokuroru toze", kā rezultātā tika uzrakstīta sūdzība prokurorei un prokurores priekšniekam-virsprokuroram. Prokurore un virsprokurors uz informāciju par to, ka kriminālprocesā menti zīmē pēc pasūtījuma, saņēma, bet nav reaģējuši. 2020.gada vasarā hohols jau kā cietušais, jo menti taču "noskaidrojuši", ka bojāgājušais ir zaglis, kas pretlikumīgi ielauzies telpās, cēlis prasību pret apsardzes firmu, būvējot prasību tieši uz mentu sacerējumu-krimināllietā, kas izbeigta 2019.gadā. Apsardzes firmas jursti papētījuši hojola iepriekšējās ķorkas ar citiem cietušiem, sazinājušies ar to juristiem kā rezultātā viss ir uzpeldējis. Tas, ka prokurore un virsprokurors ar saviem parakstiem un atbildes vēstulēm apstiprinājuši, ka saņēma ziņas, ka menti zīmējuši krimināllietu kā pasūtījis hohols "za papini dengi" ir viņu pašu pieļautā kļūda. Tie papīri no kriminālprocesa, ko hohols ielicis civilprasībā, norāda uz to, ka menti strādājuši ļoti pavirši.
Secinājums tur ir tas, ka izskatās, ka hohols, menti un prokurori uzskata, ka tiesnese netēlos komjaunieti ar sirdsapziņu, tīru un caurspīdīgu kā komjaunietes asara un pievienosies kolektīvam un iespējamam banketam. Jo izejā ir piķis - 70 000 eur, ko jauki var sadalīt starp visiem un atpūsties, piemēram ziemassvētkos kaut kur:)
P.S.: ferštejen tagad, kā štelles jākārto, vai joprojām kaut kas nav skaidrs?

Atbildēt

ansr

13.10.2020. 18:53

»

Novacs

Dzirdēju, ka to Maščenko konsultē bijušais KNAB darbinieks Urzulēns


drīkst palūgt izskaidrot, ko nozīmē Zemgales iecirknis "no maškas barojas"?

Atbildēt

arī retoriski jautājumi

13.10.2020. 12:18

»

Paskaidroju

Izskatās, ka cienītājs komentētājs nav jurists...


Uz maniem retoriskajiem tā arī neatbildēji. Taču ja pieminētās shēmas ir publikācijā minētais par telpu īri, vēl jo vairāk nav saprotams to sakars ar civilprsību par ugunsgrēku pret apsardzes firmu un tēma to vispār iekļaujot publikācijā. Ja nu vienīgi parādīt, kāds prasītājs ir "slikts".
Taču tad jau neviļus arī "labais" atbildētājs negribot sevi parādījis par "slikto". Ja jau tik labi zināja shēmu par mantu neatdošanu un naudas prasīšanu no iemītniekiem,kāpēc tad visu laiku ko sargāja uz visu vienaldzīgi noskatījās? Kāpēc nekur neziņoja? Kāpēc pieļāva? Bet varbūt pat atbalstīja, neļaujot cilvēkiem iekļūt pēc mantām vai neļāva savas mantas iznest? Pēc "saimnieka" rīkojuma. Tad kā īsti bija?

Atbildēt

Paskaidroju

13.10.2020. 11:56

»

arī retoriskie jautājumi

Cik saprotu , tad strīds un prasījums ir pret apsardzes firmu. Kādu, tas gan nav pateikts, pat pēc tā kad bija lasītāju un komentētāju interese. Ir civilprasība ar visu lietas Nr...


Izskatās, ka cienītājs komentētājs nav jurists.

Noziedzīgās shēmas šet labāk neizklāstīt, lai lasītājiem nerastos iekāriens īstenot kaut ko līdzīgu. pjautajiet kādam juristam - shēma ir primitīva un juristiem zināma.

Apsardzes firmas nosaukums ir viegli noskaidrojams vajadzības gadījumā, izprasiet no tiesas galu galā, kāpēc jāgaudo šeit. Cietušā uzņēmumā strādā 100 darbienieki, varbūt viņi negrib zīmēties savu banku priekšā, ka darba devējam konti ir ciet.

Atbildēt

to- "arī retoriskie jautājumi"

13.10.2020. 11:49

prokurors var iesniegt protestu civillietā, bet, ja personai nav blata prokuratūrā, prokurors atbild, ka sūdzībai nav tiesiska pamata.

Atbildēt

arī retoriskie jautājumi

13.10.2020. 11:38

Cik saprotu , tad strīds un prasījums ir pret apsardzes firmu. Kādu, tas gan nav pateikts, pat pēc tā kad bija lasītāju un komentētāju interese. Ir civilprasība ar visu lietas Nr.
Tad kāds te sakars kaut kādiem Novakam, Ķapsnei, policistiem, kurus te tik dedzīgi apspriež komentāros? Kāds viņiem sakars ar civilprasību? Kā tad viņi to var ietekmēt?

Atbildēt

Tāda ir realitāte jau sen

13.10.2020. 11:01

»

Tauta runā, ka

pirms doties uz policiju sniegt iesniegumu par noziegumu esot jāiet pie kāda no partijniekiem un jāsarunā, ka jūsu iesniegums tiks nopietni izskatīts, jo var pret personu izdarīt lielāko noziegumu , bet, ja pretējai pusei blats policijā, prokuratūrā, atbilde būs viena : nav nozieguma, tas ir saimniecisks...


Arī PSRS komunistu nomenklatūra un čekisti, ziņotāji bija uz vienu roku. Iesniegumu pieņems, bet virzības lietai nebūs. Ja būs, tad ar atrakstīšanos. Netraucējiet policistus izklaidēties ar policistēm darba laikā!

Atbildēt

Da!

13.10.2020. 10:58

Kazhdoje gavno konchajetsja na "o" !!!!

Atbildēt

Sānāk

13.10.2020. 10:25

»

Niks

Gaļina Kjapsna (ta pareizi uzvārds) ir absolūts pakalpiņš - prokurors, kuram nav savas domāšanas, un, kura nekad "neies pret vēju"(priekšniecību). Atminu reālu kriminālprocesu, kurš bija iedalīts citai prokurorei, kura priekšniecībai izteica savas darbības, ko viņa saredz materiālos un kadas būs viņas...


Par cik Ruslans Novaks ir LR Rīgas Zemgales priekšpilsētas prokuratūras virsprokurors no 2011.gada sākuma līdz šim, tad sanāk, komentārā pieminētais Gaļinas Ķapsnas priekšnieks ir neviens cits kā Ruslans Novaks:)

Atbildēt

Tauta runā, ka

13.10.2020. 09:46

pirms doties uz policiju sniegt iesniegumu par noziegumu esot jāiet pie kāda no partijniekiem un jāsarunā, ka jūsu iesniegums tiks nopietni izskatīts, jo var pret personu izdarīt lielāko noziegumu , bet, ja pretējai pusei blats policijā, prokuratūrā, atbilde būs viena : nav nozieguma, tas ir saimniecisks strīds, ejiet prom uz tiesu civiltiesiskā kārtībā tiesāties

Atbildēt

Niks

13.10.2020. 09:06

Gaļina Kjapsna (ta pareizi uzvārds) ir absolūts pakalpiņš - prokurors, kuram nav savas domāšanas, un, kura nekad "neies pret vēju"(priekšniecību). Atminu reālu kriminālprocesu, kurš bija iedalīts citai prokurorei, kura priekšniecībai izteica savas darbības, ko viņa saredz materiālos un kadas būs viņas darbības (prokurors ir procesuāli pilnīgi patstāvīgs, no Likuma viedokļa, protams). Par priekšniecībai neizdevīgu kriminālprocesa virzības gaitu, pirmajai prokuroreilieta tika tajā pašā dienā atņemta, un nodota Kjapsnai, kura visu atstrādaja tā, kā patika priekšniecībai. Tā kā "kajas" , rprotams, aug Kjapsnas augstākstāvošo virzienā, ka komandas viņa, kā viemēr, akli atstrāda. Un vispār - kapēc tas pavecais babulis vēl sēž prokuratūrā? izdienas pensija viņai jau seeeen pienākas, un arī pēc vecuma pensijas gadiem, domaju, ka jāada jau mājās zeķes, nevis jābojā gaiss prokuratūras telpās. Vrbūt ir cerības, ka viņas vietā atnāk kāds sakarīgs cilvēks ar savu galvu uz pleciem?

Atbildēt

nu

13.10.2020. 05:29

»

Hm

Nesalīdzini ostu vai tc ar to miskasti V63b...


Kāds tam skars ar to kurš kur dzīvojis? Es varu nomāt kaut tirgus būdu vai celtniecības vagoniņu un neviens man nevar ailiegt tur gulēt vai darīt jebko, kas nav aizliegts ar likumu.

Atbildēt

sakārtoti

13.10.2020. 05:21

Viņi ir "sakārtoti" d...…..

Atbildēt

Novacs

12.10.2020. 23:16

Dzirdēju, ka to Maščenko konsultē bijušais KNAB darbinieks Urzulēns.
Tāpat, ka Zemgales iecirknis no maškas barojas.

Atbildēt

Yes

12.10.2020. 21:56

Vatānu firma un vatànu mentene

Atbildēt

maiņa

12.10.2020. 20:38

vai tad kāds iebilst pret lietu sakārtošanu? Vienīgais neskaidrias kurš tad ir pie kārtošanas šprices bezkompromisa tiesiskumā ne jau viss vienmēr jākārto caur JKP

Atbildēt

Thanks skalbe

12.10.2020. 20:04

»

valsts

un prokuratura...kam pieder


Prokuror maksliniekiem
Evija freidenfelde sedlenieci kura pateicibu var pienemt pret
Malejumu savu.
Neredzistreta vid - maksliniece.
30dienu izstade Martas iela ar Sampaniesa juru Telpu noma darga Foto aparatura. Koledze ka Starpniece.

Atbildēt

netiks apturēta

12.10.2020. 19:55

korupcija

Atbildēt

12.10.2020. 19:44

»

Hm

Nesalīdzini ostu vai tc ar to miskasti V63b...


Ja godprātīgi cilvēki ir palikuši tad būs. Tikai kangaru režīmos, jo tālāk, jo darbā pliek tikai visādi rakstā aprakstītie atkritumi. Kurš tad pret to grupu ierosinās kriminālprocesu?

Atbildēt

valsts

12.10.2020. 19:42

un prokuratura...kam pieder...

Atbildēt

Hm

12.10.2020. 19:34

»

nu

Tu laikam neesi redzējis neviena tirdzniecības centra vai ofisu ēkas apsardzes līgumu


Nesalīdzini ostu vai tc ar to miskasti V63b.
Rakstā tak ir rakstīts, ka menti pēc pieprasījuma zīmējuši lietā, ka bojāgājušais tur it kā nav dzīvojis.
Tāpēc tas hohols ir cēlis prasību. Atsaucoties uz to, ka menti konstatējuši, ka bojāgājušais tur nav dzīvojis.
Neredzu problēmu saprast, kas ir bijis rakstīts līgumā:) un tam nav nozīmes, cik var saprast no raksta.
Nozīme ir tam, ka tiesa neapšaubīs to, ko kriminālprocesā noskaidrojuši menti. Tāpēc tas hohols ar savu avokātu uzskata, ka 100 % vinnēs tiesu, tā jāsaprot. Viss lohotrons balstās uz sniegtām apzināti nepatiesām liecībām kriminālprocesā.
Par šo izskatās tiks sākts kriminālprocess pret grupu.

Atbildēt

cits

12.10.2020. 18:26

»

Dzenis PG

1. ugunsgrēka iemesls oficiāli nav zināms; neoficiāli - personāžam no mutes izkrita cigarete...


Bet jautājums paliek - par kuru apsardzes uzņēmumu ir runa? Kaut kā pirmirsi uzrakstīt.

Atbildēt

Hm

12.10.2020. 18:14

»

nu

Tādā gadījumā viss atkarīgs no noslēgtā apsardzes līguma. Vai darbinieki drīkstēja brīvi vazāties pa teritoriju nakts laikā un iekļūt telpās pēc saviem ieskatiem? Tikpat svarīgi vai telpā, kur bija ugunsgrēks viņš iekļuva atslēdzot durvis vai citā veidā un vai to uzraudzība ietilpa apsardeze pienākumos...


Ja persona A izīrē telpas personai B, uzņēmums C nesniegs personas B darbaņēmēju videonovērošanu uz pakalpojumu līguma pamata starp personām C un A.

Te stāsts mazliet ir par ko citu: neiesēsties cietumā un vēl izkratīt septiņdesmit štukas no lošiem var ar mentu, prokurora un virsprokurora līdzdalību. Tā arī dzīvojam. Ar Ķuža un Kalnmeijera atstātu bagātu mantojumu.
Novaks pēc likuma var ieņemt virsprokurora amatu divus termiņus.
Bet Kalnmeijers, pārveidojot Rīgas Zemgales prokuratūru par Rīgas pilsētas Pārdaugavas prokuratūru, iecēlis tajā Novaku uz pirmo, bet faktiski uz trešo termiņu.
Ar ko tas hohols Ruslans Novaks ir bijis tik vērtīgs Kalnmeieram, ja Kalnmeiers neilgi pirms pilnvaru beigu termiņa 2020.gada jūlijā ti nokārtojis-iecēlis Novaku uz trešo termiņu?
Un kāpēc vispār Latvijā par virsprokuroru strādā hohols Novaks? Kalnmeijeram prokurori latvieši nav bijuši pieejami?
Kur skatās NA? Dombrava, Iesalnieks, hallo!

Atbildēt

nu

12.10.2020. 17:06

»

Dzenis PG

1. ugunsgrēka iemesls oficiāli nav zināms; neoficiāli - personāžam no mutes izkrita cigarete...


Tādā gadījumā viss atkarīgs no noslēgtā apsardzes līguma. Vai darbinieki drīkstēja brīvi vazāties pa teritoriju nakts laikā un iekļūt telpās pēc saviem ieskatiem? Tikpat svarīgi vai telpā, kur bija ugunsgrēks viņš iekļuva atslēdzot durvis vai citā veidā un vai to uzraudzība ietilpa apsardeze pienākumos.

Atbildēt

Bufetnieces dēls Ģirģens

12.10.2020. 16:34

»

aga

Neaizmirstiet, ka Policisti un Prokurori ir amatpersonas, nevis strādnieki. Viņi saņem amata atlīdzību un nevis darba algu. Priecājieties, ka viņi vispār ir sastopami darba vietā


Daru visu kas manos spēkos, lai viņi vispār ir nebūtu sastopami noziegumu vietās.

Atbildēt

Dzenis PG

12.10.2020. 16:29

»

cits

Izlasot publikāciju, rodas virkne jautājumu...


1. ugunsgrēka iemesls oficiāli nav zināms; neoficiāli - personāžam no mutes izkrita cigarete.
kāpēc bojā gājušais vīrietis atradās''citā galā''? 2. Kas tas par ''citu galu' - vienā galā īrējis istabu dzīvošanai. Pēc vienas versijas - istabā nevarēja tikt iekšā (nav samaksājis, vai tika pacelta nomas maksa) un aizgājis gulēt uz savu darba vietu - krāsošanas uzņēmumu ("citu galu").
3. Persona nebija sveša - regulāri grozījies videonovērošanas kameru priekšā - tātad apsardzes uzņēmumam nebija pamata reaģēt uz apstākli, ka persona ne pirmo reizi pārvietojas pa pagalmu virzienā no īrētās istabas uz ēkas tālāko galu - personas darba vietu.
2. tiesvedība kustās bez steigas uz priekšu, civiltiesisko attiecību noregulējums vēl nav panākts. Bet tiesnese, ja tam ir nozīme, šobrīd izvairās no pierādījumu pievienošanas lietas materiāliem un kladzina Sergeja Maščenko pusē, par ko "paldies" jāsaka Jurijam Baibakovam - Sergeja Maščenko advokātam.
Uzraigošās prokurores vārds ir Gaļina Ķapsna.

Atbildēt

fakts

12.10.2020. 15:25

»

aga

Neaizmirstiet, ka Policisti un Prokurori ir amatpersonas, nevis strādnieki. Viņi saņem amata atlīdzību un nevis darba algu. Priecājieties, ka viņi vispār ir sastopami darba vietā


Neaizmirstiet, ka Policisti un Prokurori ir globālās korporācijas komercfirmas LV darbinieki,viņi saņem darba algu no saviem darba devējiem.Juridiski komercfirmai nevar būt ne prokuratūras ne poliijas.

Atbildēt

aga

12.10.2020. 15:06

Neaizmirstiet, ka Policisti un Prokurori ir amatpersonas, nevis strādnieki. Viņi saņem amata atlīdzību un nevis darba algu. Priecājieties, ka viņi vispār ir sastopami darba vietā!

Atbildēt

cits

12.10.2020. 14:59

Izlasot publikāciju, rodas virkne jautājumu.
-kāds bija ugunsgrēka iemesls?
-kāpēc bojā gājušais vīrietis atradās''citā galā''? Kas tas par ''citu galu''?
- kā sauc apsardzes uzņēmumu, pret kuru celta prasība? Vai noslēgtā līguma nosacījumi paredzēja veikt darbības, par ko celta prasība?
-vai mantu īpašnieki cēla prasības tiesā par mantu atdošanu, kā to ieteica policija un prokuratūra? Ja jā, kādi rezultāti vai tiesvedības stadija, ja nē, kāpēc to nedarīja?

P.S. Apskatot VID amatpersonu deklarācijas, amatpersonu ar uzvārdu "Ķipsta" no publikācijas beigās uzskaitītā ļaundaru saraksta, datu bāzē neatradu.

Atbildēt

Ivars

12.10.2020. 14:56

Eksistē tāds teiciens: kur nestrādā likums, tur strādā kalašņikovs. Un tad mēs brīnamies ka pēdējo gadu laikā ir notikušas 5 pasūtījumu slepkavības, ar to ir vienkārši jālielās, ka tik maz.

Atbildēt

Prettiesiskie sakārtojumi

12.10.2020. 14:48

Kā okupanti un kolonisti varēja kļūt par īpašniekiem Latvijā, ja ne komunistu-čekistu "sakārtotās" politikas dēļ.

Atbildēt

bettttt

12.10.2020. 14:47

svarīgākais jautājums: vai abi lielākie kurzemes pipari: bacanovskis Un kramolijshhhhssss paspēja paņemt viens otram aiz vaiga (hand to cheek of course)??????????

Atbildēt

kā ar Jums var sazinaties ?

12.10.2020. 14:37

varbūt varam apvienoties cīņā pret lietu neierosināšanu ?

līdzīgs gadījums, kad tiesa prasību nepieņem, kaut gan subjekts izīrē: (1) Zemesgrāmatā nereģistrētu objektu, kas ir aizliegts;
2) izīrē ekspluatācijā nenodotu objektu, kas ir aizliegts
;
3) par saņemto naudu nemaksā nodokļus un neraksta ieņēmumus valsts amatpersonas deklarācijā;
Subjekts ieņem augstu stāvokli sabiedrībā, viss visur sarunāts, ka viņu neaiztiks.


Atbildēt

tiesa.

12.10.2020. 14:37

Tiesāties jāiet! Aidā uz tiesu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....