Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mikele

05.09.2018. 12:20

Smieklīgs raksts, ņemot vērā Gulami un Ko advokātu sastāvu:)

Atbildēt

(((

29.08.2018. 13:46

»

)))

Pēdējo četru dienu laikā ir parādījusies informācija par četriem tiesnešiem, kuriem kontatētas rupjas kļūdas viņu darbā. Dodu 100%, ka pēc kāda laika parādīsies karstās ziņas arī par šo tiesnesi (Narušku). Viņa ar savām aitas smadzenēm kā dzīvnieku pasaulē dirsa, kur gribēja un slaucija savas kājas ...


Viņas "darbos" gan jau ka ir arī kļūdas (jo citādi neizdotos viņu pieķert), bet visam pamatā ir apzināti veikti noziegumi, visdrīzāk pēc iepriekšējas norunas un grupā. Ar cik gadiem cietumā ir jāsoda tiesnesi, kas kopā ar noziedznieci-izmeklētāju vilto lietu un iesloga nevainīgu, visvairāk cietušo cilvēku-jaunu sievieti uz 20 gadiem (jau gandrīz 4 gadus ieslodzīta)? Baložu lietā šaubu par tiesneses un izmeklētajas noziegumiem vairs nav. Visdrīzāk ka noziedzīgajā, iepriekšājas norunas grupā ietilpst arī prokurors, kā arī VP un TM vadība. Un arī valsts piešķirtais "advokāts" (tas atsevišķs stāsts par to kāda ir advokātu loma tieslietu TIRGŪ). Aizdomas rada arī KNAB vilcināšanās šai sakarā. Un "tiesībsargu" absolūta bezdarbība. Šis ir tikai viens spilgts un konkrēts piemērs, gan jau ka ir vēl un vēl, kas tikai parāda un pierāda cik drausmīga un noziedzīga ir tieslietu un iekšlietu sistēma, kuras pareizais apzīmējums ir organizētās noziedzības grupējums, jeb valsts mēroga mafija.

Atbildēt

)))

29.08.2018. 09:34

Pēdējo četru dienu laikā ir parādījusies informācija par četriem tiesnešiem, kuriem kontatētas rupjas kļūdas viņu darbā. Dodu 100%, ka pēc kāda laika parādīsies karstās ziņas arī par šo tiesnesi (Narušku). Viņa ar savām aitas smadzenēm kā dzīvnieku pasaulē dirsa, kur gribēja un slaucija savas kājas cilvēkos kā mežonis. Kā rakstīts vienā komentārā Naruška pēdējo divu gadu laikā ir pielaidusi rupjas un bezatbildīgas kļūdas savos lēmumos, kas galvā ienāk to dara, neskatoties uz to, ka pastāv likums un normas tiesu sistēmā. Šis zvērs piesedzoties ar tiesneša mantiju, sabendēja jaunas sievietes dzīvi no Vangažiem. Tiesnese nebija izpētījusi lietas apstākļus un visu pieējamo informāciju, viņa tak ir tiesnese tas ir viņas pienākums izstudēt šo lietu. Viņa automātiski un stulbi atbalstīja izmeklētāju un prokuroru viedokli. Negrib uzņemties atbildību un sanāk, ka viņa vienkārši atsēž savu laiku, bet cilvēkiem lauž dzīves. Cerams, ka augstākā tiesa un ģenerālprokurors pieķersies šai tiesnesei, kā teikt paņems zem kontroles lietu kurā figurē tiesnese, kura klusībā rakstīja savus spriedumus , kurus pieprasīja izmeklētāji un prokurori saviem apsūdzētajiem.

Atbildēt

Vangaži

28.08.2018. 08:49

Cerams, ka tā stulbā aita Naruška arī būs stulbāko tiesnešu sarakstā, kuri vairākkārt pieņēmuši lēmumus, kas ir strīgi un pieņemti neievērojot tiesu normas un profesionālo ētiku.
Stulbā Naruška pēdējo divu gadu laikā pieņēmusi savos lēmumos un spriedumos astoņas rupjas kļūdas, elementāri neievērojot procesuālās normas. Vienkārši atbalstot pirmstiesas izmeklēšanu un prokuratūru. Šādi spriedumi liecina par iepriekš sarunātu lēmumu, noteiktu personu labā.

Atbildēt

!!!!!

28.08.2018. 08:42

Par kādu naudas atlīdzību vai nopelniem Naruška pieņēma tik bargu lēmumu un atbalstīja krāpniekus tadžikus. Drīz viņa atbildēs likuma priekšā par savu prettiesisko darbību, bezatbildību.
Dievs viņu sodī par tik necilvēcīgiem spriedumiem un atieksmi pret cilvekiem, kuriem piesprieda necilvēcīgus sodus.

Atbildēt

interesanti

27.08.2018. 18:53

»

Tēvzeme

No raksta var secināt, ka Naruška muļķības pēc pieņēmusi lēmumu par labu nesaprotamajiem tadžikiem, negaidot visu liecinieku liecības. Šogad pieņēma lēmumu pāriet uz Ogres tiesu bez jebkādas motivācijas. Kaut gan tagad var secināt, ka Naruška izpildīja pasūtījumu un pretīm saņēma paaugstinājumu...


Ja tev iznestu tukšu māju un pieķertais zaglis teiktu, ka nav nekāds zaglis, jo viņam visu mājā esošo atdevis stacijas tuneļa Vasja, kurš bijis parādā 100 eiro, tad tu arī teiktu, ka tā nav nekāda zādzība?

Atbildēt

Dainis

27.08.2018. 08:08

Analizējot raksta saturu, nāk prātā doma,s ka mēs dzīvojam akmens laikmetā. Necilvēcīgi lēmumi no tādiem tiesnešiem kā Naruška pret nevainīgiem cilvēkiem pierāda viņas bezatbildību , necieņu pret tiesu sistēmu, pilnvaru pārsniegšanu un pilnīgi mežonīga atieksme pret nevainīgiem cilvēkiem, kuri kļuvuši par upiriem šiem noziedziniekiem un totalitārā režīma paliekām. Viņa klaji pārkāpusi visus procesuālos noteikumus četru mēnešu laikā līdz savam nāvigajam spriedumam sagatavoja spriedumu ir kā spļāviens ģīmi savam priekšniekam Rīgas Rajona tiesā (Lomonosova iela) bez sirdsapziņas pārmetumiem, bez pierādījumiem apsūdzētiem nolasīja 15 minūšu laikā 57 lapaspuses un uzreiz aizskrēja uz Ogri. Kur skatās Augstākā tiesa, saeimas juridiskā komisija cik ilgi vēl būs jādzīvo padomju totaliatārā režīmā . Cik ilgi tādi stulbi un bezatbildīgi tiesneši kā Naruška lauzīs cilvēku likteņus.

Atbildēt

Arnis

27.08.2018. 08:05

Acīmredzot tiesnese Naruška tik sarežģītas un specifiskas lietas nesaprot . Izrīkojās kā stulbs un slinks students, kurš nemācās visu gadu, bet mēģina pēdējās trīs četras dienas līdz eksāmenam rakstīt špikerus. Tiesnese Naruška radīja priekšštatu, ka kaut ko dara un saprot, bet patiesībā vilka lietu četrus gadus . Kad pienāca laiks kaut, ko darīt viņa nolēma no lietas atbrīvoties. Izdomāja kā lietā pieņemt lēmumu, viņa truli paņēma prokurores tekstu kā pamatu un kā slinks students sagatavoja špikeri un lasīja prokurores apsūdzību, kura savukārt atbalstīja ENAP, kuri izgudroja uz nepatiesām liecībām, safabricēja lietu pēc Meļņika pasūtījuma.

Atbildēt

juristu stulbu skatīt vairs nav spēka

27.08.2018. 07:59

idiotus cietumos neliek

Atbildēt

hmm

27.08.2018. 05:53

Tā arī nesapratu, kas tur atšķirīgs? Advokāts pats piekrīt, ka viņa klients piesavinājies kokvilnu bez nekāda tiesiska pamata, bet kaut kādi dokumenti, kas it kā dotu tiesības uz to tapuši jau pēc zādzības fakta konstatēšanas un pat tie ir viltoti.

Atbildēt

interesanti

26.08.2018. 22:52

aizdevuma līgumu G. M. Gulami neiesniedza tiesā vienīgi tādēļ, ka pirmās instances tiesa, noraidot aizstāvības lūgumu par A. Stepovoja aicināšanu

Kādā veidā liecinieka neaicināšana uz tiesu var traucēt dokumentu iesniegšanu?

Atbildēt

Mjā

26.08.2018. 22:07

»

PASKAKU NEGRIBI

GULAMS IEDEVA 125000000 UZ SOLIJUMA PAMATA UN VELAK SANEMA KOKVILNU


Pilnīgi precīzi!Iedeva 12,5 citronus, un pat "raspisku" nepaprasīja??? Vot neticu, tie muļjonāri tā vienkārši nedara. Un pukts. Bet advokāti, kad redz visus pierādījumus un saņem lielo piķi, taaaaadas pasakas sadzejos, ka maz neliksies. Citā lietā Gulami TV konferenci rikoja, lai dievotos, ka nav tiesnesei Berzinai kukulus devis, un beigas tomer prokuraturā atzinās, ka deva gan. Ak, godigais un nevainīgais Gulami!!!! Nesmīdiniet manu veco pakaļu.

Atbildēt

Tēvzeme

26.08.2018. 21:35

No raksta var secināt, ka Naruška muļķības pēc pieņēmusi lēmumu par labu nesaprotamajiem tadžikiem, negaidot visu liecinieku liecības. Šogad pieņēma lēmumu pāriet uz Ogres tiesu bez jebkādas motivācijas. Kaut gan tagad var secināt, ka Naruška izpildīja pasūtījumu un pretīm saņēma paaugstinājumu

Atbildēt

Pētnieks

26.08.2018. 21:07

Kad Meļņiks caur RKB atmazgā 400 milj usd VID, Finansu policija KNAB to neievēro, kas ir tieši saistīta ar vairāku desmitu miljonu nenomaksāšanu latvijas budžetam kā arī cieta Ukrainas valsts. Šādu noziegumu pastrādāja pseido padomnieks Meļņiks ar Sparāna palīzību. Kā var runāt par cīņu ar korupciju ja KNAB Meļņika lietu jau piecus gadus izskata.

Atbildēt

Patiesība

26.08.2018. 20:14

„Zaglim ir jāsēž” tā ir populāra frāze, bet mūsu sabiedrībā īstie zagļi dala valsts budžetu. 450 milj. Ukrainas valsts naudas atmazgāšana, ko veica Meļņika pērkamie padomnieki tādi kā Sparāns, kuri ar visiem iespējamiem un neiespējamām metodēm no normāliem cilvēkiem padara par noziedzniekiem, bet paši veic noziegumus valsts līmenī un neviena valsts struktūra to neievēro.Tā ir pilnīga patvaļa!

Atbildēt

????????

26.08.2018. 20:13

Kad ENAP pārstās ņemt kukuļus un fabricēt lietas ?

Atbildēt

Alex

26.08.2018. 20:12

Paradoks ir tajā, ka tādi padomnieki uzmetēji kā Vaska, ir Zatlera un Godmaņa padomnieks, bez tam viņam vēl izdevās atvilināt sev padomniekus no SAB Sparānu, Mežsargu no ģenerālprokuratūras un citus. Tagad viss saprotams tas viss bija ar nodomu organizēts, lai varētu zagt un veiktu daudzmiljonu uzmetienus. VID ,Finansu Policija, ENAP neko nepārbaudija un neko neievēroja, nepārbauda ne viņa deklarāciju ne viņa RK B kā un cik viņš samksāja par noziedzīgi iegūtu līdzekļu 450 milj usd kurus izlaida caur RKB. Būt tik skopam un nekaunīgam un drošam, ka nemaksā VID uzkrātos parādu 2 milj un algas uzņēmuma darbiniekiem

Atbildēt

Fēlis

26.08.2018. 18:33

Kā krievi saka- žuļik na žuļike i žuļikom pogonjajet.

Atbildēt

RKB darbiniece

26.08.2018. 18:08

Ilgi lasīju rakstu un komentārus par tiesnesi un nonācu pie secinājuma, ka tāda stulba tiesnese kā Naruška, kura kāda vadīta pazemoja ģimeni un pēc tam viņu paslēpa Ogrē no cilvēku dusmām. Man ir citi uzskati kā mūsu demokrātiskajā un brīvajā valstī var atņemt un izpostīt biznesu, ģimeni.
Safabricēt lietu ar viltus lieciniekiem, draudēt un ietekmēt policistus,prokuroru,tiesnešus.
No raksta sapratu, ka pret Gulami ģimeni tika pielietota tipiskā Meļņika shēma kurš izpostīja RKB uzņēmumu ar 110 gadu vēsturi. Pati tur strādāju ilgāk kā 30 gadus. Kā parādijās asinssūcējs Meļņiks ar bijušo prokuroru Mežsargu un savu invalīdi meitu (Katju)tā rūpnīcā viss aizgaja pa pieskari, algu neēsmu saņēmusi pat no 2017 gada novembra. Vairāki miljoni nodokļu pārādu, uzņēmumu tulīt izvazās pa gabaliem. Uzņēmuma darbinieki vērsās pie vadības, bet saņēma draudus no Katjas, ka viņas tēvs Meļņiks ar saviem sakariem ar viņiem tiks galā. Esmu pārsteigta, ka tie kropļi tā izrīkojās ar kolektīvu kā īsti nesodāmi teroristi, kuri izrēķinas ar visiem kuri neatbilst viņu uzskatam. Meļņiks ar piebarotajiem un pērkamajiem esaošajiem un bijušajiem prokuroriem un SAB darbiniekiem turpinās ņirgāties par mums un citiem. Gadiem mūs tur bez naudas, bet pats par Ukrainas sazakto naudu kazino atvēra.Meita arī vizinās ar jaunu Mersedesu. Meļņiks nopirka jahtu un bezkaunīgi mūs kaitina.
Ne VID ne Finansu policija nereizi nav uzdevusi viņiem jautājumu no kurienes tāda nauda.
Kā valsts skatās uz šo bezatbildību no Meļņika un viņa līdzdalībniekiem valsts amatpersonām, kuras rada bīstamu situāciju visā vasltī kopumā.

Atbildēt

Viltus liecinieku grupa

26.08.2018. 18:06

Grupējums no viltus lieciniekiem Rjazanskis, Žīgurs, Bogdanova un barveža Mežavilka kuri saņem naudu par komentāru rakstīšanu no nesaprotamiem Tadžiku krāpniekiem.
P.S Tadžikiem labāk piestāv narkotikas un narko trafiks vairāk nekā kokvilna vai augļi un dārzeņi.
Ziņas vai tad neskatieties un nelasat par tadžikiem, kuri nodarbojās ar biznesu? Pa TV rāda cik organizēti nodarbojās narko kurjeri.

Atbildēt

nu ja

26.08.2018. 16:36

Aizdeva 12,5 miljonus, bet dokumentus tiesā nevarēja iesniegt, jo uz tiesu neaicināja aizņēmēju. Kokvilnu līdzīgā vērtībā savāca pamatojoties uz jau pēc savākšanas nosūtītu e-pastu.
Acīmredzami, ka Gulami ir balts kā nozagtā kokvilna.

Atbildēt

PASKAKU NEGRIBI

26.08.2018. 15:55

GULAMS IEDEVA 125000000 UZ SOLIJUMA PAMATA UN VELAK SANEMA KOKVILNU.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...