Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kolaborācijas pretīgais vieplis

Jurģis Liepnieks*
29.11.2019.
Komentāri (93)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Savādais

02.12.2019. 17:28

Nu gan Jurģis laiž! Būtu nu pats paskatījies savas ģimenes vēsturē! Arī daudz ko interesantu sabiedrībai varētu atklāt. Ar putām uz lūpām Jurģis tiesā Vonsoviču, bet kas bija paša tēvs?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.12.2019. 22:34

1. Vonsovičs piedzima PSRS,
viņam nebija iespējas
salīdzināt PSRS ar kapitālistiskajām valstīm.

2. Vonsoviča laikā bija spēkā
P. Strautmaņa 1981. g. parakstīts
likums

Par Latvijas PSR tiesu iekārtu,

kas noteica -

Tiesas uzdevumi.

Tiesa ar visu savu darbību
audzina padomju pilsoņus tā,
lai viņi būtu uzticīgi Dzimtenei un
komunisma idejām.

Piemērojot kriminālsodus,
tiesa ne vien soda noziedzniekus,
bet tās mērķis ir arī
viņus labot un pāraudzināt.

Atbildēt

PIETIEK

01.12.2019. 14:38

»

hi hi nain

Būs grāmatas: sļesars,jantariks,partija-kopa vienotie


Komentējiet, un tā mēs izmainīsim situāciju Latvijā!

Atbildēt

hi hi nain

01.12.2019. 13:26

»

a411

Nākamās trīs grāmatas: Jānis Urbanovičs, Andris Ameriks, Nils Ušakovs


Būs grāmatas: sļesars,jantariks,partija-kopa vienotie.

Atbildēt

a411

01.12.2019. 12:52

Nākamās trīs grāmatas: Jānis Urbanovičs, Andris Ameriks, Nils Ušakovs.

Atbildēt

Tektoniskas politikas izmaiņas

01.12.2019. 12:49

»

fakts

Absolūti demagoģisks un melīgs raksts un grāmatele no kuras tas ņemts...Zeme zem kājām 4. maija valsts varas korporācijai ļodzās pēc 2019. gada 7. novembra 2000 mediķu protestiem. Tie ir tikai tā daļa, kas iznāca protestos pie Saeimas ēkas. Tas nozīmē, ka tendence protestēt ir daudz lielāka! Neviens pēc valdības lēmuma neņemt vērā likumu par mediķu algu palielināšanu, vairs īsti netic varas pozitīvajiem nolūkiem. Jebkura “provokācija” sociālajos tīklos pret čekistu- komunistu 4. maija varas korporāciju Latvijā varas vērtējumā ir Kremļa inspirācija. Saprotams, ka Kremļa troļļi skaitās ikviens, kurš nepiekrīt valsts varas vadlinijām palielināt aizbraukušo skaitu, visos veidos samazinot iedzīvotāju daudzumu. To, kuri LTV un TV24 atainoto patiesību uzskara par reālu, kļūst aizvien mazāk. Vara domā, ka atradīs pēdas uz Kremli, tomēr tie nelieši tā prot noslēpties, ka neviens nav atrodams.

Mediķi gatavo jaunas protestu akcijas 2019. gada 11. decembrī. Jaunatne negrib aizbraukt no Latvijas, bet 4. maijas varas korporācijai ir izdevīgi, ka politiski sociāli aktīvā jaunatne aizbrauс.

Tektoniskas politikas izmaiņas Latvijā tikai sākas. Arī ar esošo tieslietu sistēmu vairs nevarēs samierināties neviens, tajā jāmaina izglītojošie elementi visas sabiedrības izglītošanai. Faktiski būtu jānoskaidro un jāpublicē, cik amatpersonām tieslietu sistēmā ir dubultpilsonība un kāda, cik personām no tieslietu sistēmas ir Latvijā nedeklarēto ofšoru banku kontu un kuras ir tās personas, kuras, izmantojot šos kontus, ir patiesā labuma guvējas.

Atbildēt

fakts

01.12.2019. 11:26

Absolūti demagoģisks un melīgs raksts un grāmatele no kuras tas ņemts.
Salīdzinājums ar nacistisko Vāciju un tās tiesnešiem galīgi garām- nevienu tiesnesi netiesāja par piespriestiem pāris gadu cietumsodiem spekulantiem vai parazītiem. Tikpat melīgs apgalvojums, ka mūsdienās par tādiem noziegumiem lielākā daļa pasaules nav dzirdējusi, ir gan spekulanti, kas tirgojas ar dažādu veidu biļetēm uz koncertiem un citiem pasākumiem, gan labi zināmie nelegālā alkohola un cigarešu tirgotāji. Un visi tie ir krimināli vai administratīvi sodāmi pārkāpumi visā pasaulē!

Atbildēt

Fuflomjotam patika farss ?

01.12.2019. 09:43

»

Niknais

man, piemēram, patika, ka Padomu laikos tiesāja pederastus


Gorbunovs & Daudiss
Birkavs & Zàlitis
Vai vini tika tiesàti ?

Atbildēt

Q

01.12.2019. 07:37

Lapsa malacis , velc tos komunistu un komjauniešu prusakus dienas gaismā, salīduši visādos amatos un parazitē uz tautas rēķina , gluži kā boļševiku laikos!

Atbildēt

ĻOTI JĀCER

01.12.2019. 06:41

ka čekas ( ОПГ ) zvērības tiks notiesātas.Jā tā bija verdzības valsts, pie varas noziedznieki parasti laupītāji, ka koba u.c.
Neviens neprasa asinis, bet mutes ciet un beigt zagt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VIENKĀRŠI TIESISKUMU.

Atbildēt

Сyrilu

30.11.2019. 19:37

»

Cyril

урод латыш


Вата в жопе побывала?

Atbildēt

tad jājautā

30.11.2019. 19:12

»

tad jājautā

Kāpēc Boss vienmēr izsprūk sveikā? Vai ne tāpēc, ka mums ir Izredzētie, kurus aiztikt nedrīkst? Vai tāda tieslietu padarīšana


Ak vai, es nepadomāju, kas izvirzīja Bosu par premjeru. "Mēs esam diženi..." Es atvainojos, ak.

Atbildēt

Man riebj gan alkoholiķe Strautmane, gan glumais preteklis Vonsovičs

30.11.2019. 18:31

Man jāatzīst, ka Kolaborants ir totàla haltūra. Milzīga reklāma, kā jau “kases gabalam”. Nav pat saprotams kolaboranta jēdziena attiecinājums uz Vonsoviču un tikpat bezmērķīgie komentāri grāmatā kā spriedumi, kurus varēja atklāt īsā rakstā. Nožèlojami. Tik nožèlojami, ka LL gribas pašu nodèvèt jaunajà lamuvàrdà “kolaborants”. Beidziet haltûrèt! Un lasītāju apstulbināt ar tukšumu!

Atbildēt

Ķiriļic

30.11.2019. 17:16

»

Cyril

дебилы pidariotы


Kas ir. sāk smirdēt pēc sviluma?

Atbildēt

a411

30.11.2019. 17:10

Ja parādi dilst, tad raksts ir labs...

Atbildēt

Cyril

30.11.2019. 16:35

»

Patriot

Гансы уроды


дебилы pidariotы

Atbildēt

ei!

30.11.2019. 16:18

Man dziļi vienaldzīgs ir tāds Vosovičs, bet,ja nu cilvēks ķeras pie rakstāmā, tēmu vajag pārzināt vai arī vimaz elementāri nemelot. Neskatīja LPSR Augstākā tiesa kā pirmās instance kandžas tirgotājus un nestrādātājus.Apelācijas instances vispār nebija. Tātad, pie Augstākās tiesas tiesneša jau nonāca rajona vai pilsētas tautas tiesas spriedums, kurā večiņai vai večukam spriedums jau bija pasludināts. Ja nav šajā spriedumā acīmredzamu tā laika likuma pārkāpumu, kā rīkoties AT tiesnesim?

Atbildēt

talak

30.11.2019. 16:06

»

tāds pats kā

Rabinovičs, Kaganovičs u.t.t


Abramovičs...:))

Atbildēt

vai tiešam

30.11.2019. 16:05

Romuald Tu arī saki komentēt? Iepriekš izskatijās ka Baiba un advokatu birojs komentē, bet tagad jauni rakstīšanas stili parādijās!!Tiešām efektīvs raksts! Gaidam turpinajumu! Nopirkšu divas gramatas, kā atbalstu autoram!

Atbildēt

no Jūrmalas

30.11.2019. 15:57

Protams, ka Vonsovičs tajā laikā rīkojies nosodāmi, BET...Lai nu kas būtu pārmetis negodīgumu un savtīgumu Vonsovičam, bet ne Šķēles sulainis un līdzskrējējs Liepnieks. Vai tad viņš pats nav ticis tiesāts sakarā ar piedalīšanos Šķēles afērās? Ne jau par tirdzniecību ar šņabi vai cigaretēm, bet gan par līdzdalbu miljonu izkrāpšanā no valsts .

Atbildēt

Patriot

30.11.2019. 15:43

»

Cyril

урод латыш


Гансы уроды

Atbildēt

1940

30.11.2019. 13:59

»

jāatmasko

Jāatmaso arī Padomju juristus Andri Guļānu, Aloizu Vazni, Gvido Zemribo, Jāni Muižnieku, Viktoru Skudru, Aivaru Endziņu, Edgaru Meļķisi, Uldi Krastiņu, Biedru, Valdi Birkavu, Aivaru Borovkovu, Valdemāru Šubrovskis, Eduardu Pupovu, Rūdīti Āboliņu, Aksenoku, Jāni Maizīti, Ēriku Kalnmeieru,Normundu Kaksīti...


Kā zināms tie nav ne tuvu vēl visi, ap katru vēl bariņš līdzjutēju un kur vēl kolonistu orda turpat miljons ģīmju. Ne velti tie mūs apsaukā par urodiem latviešiem, jo iekšējo ienaidnieku bars ir izveidots milzīgs un tie jūtas bezgala stabili.

Atbildēt

nain

30.11.2019. 13:27

»

yes

autors malacis - desmit balles no desmit


autors nav malacis,nulle balles no nulles!

Atbildēt

Patriotiskais gars

30.11.2019. 10:20

VANZOVIČA KUNGS ESIET STIPRS un SPĒCĪGS,TURATIES,SAULES MŪŽA LATVIJA ar JUMS.LEMBERGA KUNGS no apmelojumiem cietis daudz vairāk.

Atbildēt

Cikàgas Gangsteris

30.11.2019. 06:55

»

facebook

Pašlaik kolaboracionista (dzimtenes nodevēja) statuss var būt tikai tiem indivīdiem, kuri kalpo ārējam spēkam - Latvijas Republikas ģeopolitiskajiem saimniekiem ASV, NATO un Eiropas Savienības valdībai. Šie indivīdi ir uzskatāmi par dzimtenes nodevējiem, jo viņi apzināti nedarbojas savas tautas/dzimtenes...


Un ja tu esi labi nokonspiréjies ietekmes agents ,kurs darbojas pret LV ? Un tik labi iefiltréjies valsts pàrvaldé , ka arestét tikai péc daudziem gadiem tevi varés ? Tad pasreiz lïdz arestam sis subjekts ir,, augsti godàtais pimpja sükàtàja kungs''?

Atbildēt

facebook

30.11.2019. 06:00

Pašlaik kolaboracionista (dzimtenes nodevēja) statuss var būt tikai tiem indivīdiem, kuri kalpo ārējam spēkam - Latvijas Republikas ģeopolitiskajiem saimniekiem ASV, NATO un Eiropas Savienības valdībai. Šie indivīdi ir uzskatāmi par dzimtenes nodevējiem, jo viņi apzināti nedarbojas savas tautas/dzimtenes interesēs. Tos indivīdus, kuri darbojas Latvijas Republikas valsts, pašvaldības un citās struktūrās par kolaboracionistiem nevar uzskatīt. Viņi nav dzimtenes nodevēji. Viņi tagad kalpo dzimtenei tāpat kā to viena daļa darīja padomju laikā. Un nav svarīgi, kā tiek vērtēta dzimtenes politiskā iekārta padomju laikā un pēcpadomju laikā. Abos laika periodos dzimtene nemainās. Cita lieta, kā cilvēks izturas pret kalpošanu dzimtenei, ņemot vērā politisko iekārtu. Ja cilvēks neatzīst attiecīgo politisko iekārtu un nevēlas ar to sadarboties, tad viņš nav dzimtenes nodevējs. Dzimtenes nodevējs iegūst skaisto statusu tikai tad, ja kalpo ārējam spēkam tiešas (3.Reiha) okupācijas gadījumā jeb ģeopolitiskās okupācijas gadījumā, kas attiecas uz pēcpadomju Latviju.

Atbildēt

???

29.11.2019. 22:48

Vai varam vilkt paralēles dzīvesbiedri Vladimirs Uļjanovs (Ļeņins) un Nedežda Krupskaja, Romualds Vonsovičs un Baiba Strautmane?

Atbildēt

jāatmasko

29.11.2019. 22:38

Jāatmaso arī Padomju juristus Andri Guļānu, Aloizu Vazni, Gvido Zemribo, Jāni Muižnieku, Viktoru Skudru, Aivaru Endziņu, Edgaru Meļķisi, Uldi Krastiņu, Biedru, Valdi Birkavu, Aivaru Borovkovu, Valdemāru Šubrovskis, Eduardu Pupovu, Rūdīti Āboliņu, Aksenoku, Jāni Maizīti, Ēriku Kalnmeieru,Normundu Kaksīti, Zigrīdu Mītu, Dzintaru Kullu utt.

Atbildēt

R

29.11.2019. 22:26

»

zvirbulēns

Visu cieņu raksta autoram. Desmitniekā...


Ko čiespsti sajūsmā kā graudu atradis? Vonsovičs esot padomju laikā notiesājis tirgoni ( spekulantu)? Tad bija tāds likums! Arī tagad tirgoņus dzenā VID, konfiscē preci, uzliek sodus, ieslēdz skaitītājus, apraksta mantu, tiesā. Viennozīmīgi vēl plāšākā rakursā un drastiskākas represijas pret tirgoņiem! Vai ne tā čiepstuli?

Atbildēt

vispār

29.11.2019. 22:21

Dažādās valstīs ir dažādi likumi un tas kas vienā ir pilnīgilikumīga darbība citā būs sodāma ar augstāko sodamēru un otrādi.

Atbildēt

K

29.11.2019. 22:19

Pilnīgi bezjēdzīgs raksts un arī grāmata. Kāpēc nerakstīt par pašlaik amatos esošiem notāriem, ktiesnešiem, kuri roku ,,piešāvuši'' īpašumu izkrāpšanas shēmās un paši konsultē, par pašlaik amatos esošiem tiesnešiem, piemēram Jūrmalas zemesgrāmatas, bez kuras asistēšanas nebūtu iespējams izkrāpt īpašumus un kuru piesedz Rīgas rajona zemesgrāmatā Rīgā? Bail? Ja bail, tad mūsu bērnu bērni būs spiesti šiem korumpantiem maksāt pensijas, kuras tie, patiesībā būdami korumpanti ar stāžu, nav pelnījuši!

Atbildēt

zvirbulēns

29.11.2019. 22:18

Jāsagatavo grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā 15.pantā ( Par zvērinātiem advokātiem nevar uzņemt personas) un 16.pantā( No zvērinātu advokātu skaita izslēdz personas), nosakot, ka par zvērinātiem advokātiem nevar uzņemt personas, kuras bijušas Latvijas PSR Augstākās tiesas tiesneši, un no zvērinātu advokātu skaita izslēdz bijušos Latvijas PSRS Augstākās tiesas tiesnešus.
Šie sagatavotie ( uzrakstītie) likuma papildinājumi, jāiesniedz valsts prezidentam, lūdzot viņam tos iesniegt izskatīšanai LR Saeimā.
Vai Levits iesniegs, tas mazsvarīgs jautājums, galvenais, ka tikai šādā veidā prezidentu varēsim iesaistīt diskusijā par šo varai tik nevēlamo tēmu.

Var arī sagatavot likumprojektu, kas aizliegtu šādām personām būt par advokātiem, prokuroriem, tiesnešiem ierēdņiem, policistiem, deputātiem, valsts uzņēmējsabiedrību valdes locekļiem, utt., utt. un šo jauno likumu nosūtīt prezidentam.

Atbildēt

aha

29.11.2019. 22:13

"par parazītisku dzīvesveidu, spekulāciju vai bezstrādes ienākumiem, proti, nodarījumiem, kas nav iedomājami un pat vispār nav saprotami ārpus komunistiskās ideoloģijas ietvariem."

To tu pastāsti Eiropas Cilvēktiesību tiesai, kas atzina par likumīgu Sorosam piespriesto sodu par nelikumīgu “insaider” informācijas izmantošanu, lai gūtu peļņu no darījuma ar Societe Generale akcijām.

Atbildēt

Spekulants

29.11.2019. 21:59

»

aha

"spriedumos par spekulāciju vai bezstrādes ienākumu gūšanu, arī šeit ir noziegumi bez cietušā, bez jebkāda kaitējuma


Un tikko, nenormāla histerija par centrāltirgus cigarešu tirgoņiem! Vai "cienījamais" autors arī šos spekulantus aizstāv?

Atbildēt

zvirbulēns

29.11.2019. 21:42

Visu cieņu raksta autoram. Desmitniekā!
Bet, ir tomēr jāseko tālākai rīcībai, pirmkārt, par šo tēmu jāsāk diskusijas visur, kur vien tas iespējams, diskusijās jāiesaista bijušās un esošās valsts augstākās amatpersonas, lūdzot tām sniegt savu vērtējumu par konkrēto personu, kurš tagad ir zvērināts advokāts. Jājautā katram, Bordānu ieskaitot, - vai šādas personas var atrasties tiesu varā. Situāciju jālūdz izvērtēt Zvērinātu advokātu padomei. Jāsameklē notiesātie, vai viņu radinieki, jālūdz viņiem padalīties pārdomās...īsi sakot, jāturpina darbs, kamēr ar likumu šādiem cilvēkiem tiks aizliegts būt ne tikai piederīgiem pie tiesu varas, bet arī ieņemt jēl kādus amatus.

Atbildēt

aha

29.11.2019. 21:40

"spriedumos par spekulāciju vai bezstrādes ienākumu gūšanu, arī šeit ir noziegumi bez cietušā, bez jebkāda kaitējuma"

Tikai nez kāpēc mūsdienās ir regulāra histērija par spekulantiem, kas tirgo dziesmusvētku biļetes?!

Atbildēt

a411

29.11.2019. 21:23

Tas tak ir tik vienkārši: padomju okupācijas atbalstītāji savākušies pie padomju okupācijas pieminekļa Pārdaugavā 9.maijā...

Atbildēt

a411

29.11.2019. 21:18

Terminoloģija medijos klibo: nevar nosaukt padomju okupantu par padomju okupantu!

Atbildēt

antons mikoss

29.11.2019. 21:08

Jurģi! Kad būs grāmata par kremļa kurmi kremļa kurmja dēlu E. Levitu. Viņš ir atbildīgs par Slāvlatvijas(Latslāvijas) nostiprināšanu ar ~300 000 Krievijas militārpesonām un VDK darboņiem ar ģimenēm. Kam bija izšķiroša ietekme, lai kurmis tiktu ievēlēts par 1. personu Latslāvija.
Vonsovičs ir tāds knislis ar savu ļaunuma nodarījumu salīdzinot ar "nācijas dižkurmi".
Rakstīsi?

Atbildēt

ei

29.11.2019. 19:41

»

Grimze

Jurģis kā vienmēr sit precīzi


mēnešreizes tev atkal?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...