Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kolaborācijas pretīgais vieplis

Jurģis Liepnieks*
29.11.2019.
Komentāri (93)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Savādais

02.12.2019. 17:28

Nu gan Jurģis laiž! Būtu nu pats paskatījies savas ģimenes vēsturē! Arī daudz ko interesantu sabiedrībai varētu atklāt. Ar putām uz lūpām Jurģis tiesā Vonsoviču, bet kas bija paša tēvs?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.12.2019. 22:34

1. Vonsovičs piedzima PSRS,
viņam nebija iespējas
salīdzināt PSRS ar kapitālistiskajām valstīm.

2. Vonsoviča laikā bija spēkā
P. Strautmaņa 1981. g. parakstīts
likums

Par Latvijas PSR tiesu iekārtu,

kas noteica -

Tiesas uzdevumi.

Tiesa ar visu savu darbību
audzina padomju pilsoņus tā,
lai viņi būtu uzticīgi Dzimtenei un
komunisma idejām.

Piemērojot kriminālsodus,
tiesa ne vien soda noziedzniekus,
bet tās mērķis ir arī
viņus labot un pāraudzināt.

Atbildēt

PIETIEK

01.12.2019. 14:38

»

hi hi nain

Būs grāmatas: sļesars,jantariks,partija-kopa vienotie


Komentējiet, un tā mēs izmainīsim situāciju Latvijā!

Atbildēt

hi hi nain

01.12.2019. 13:26

»

a411

Nākamās trīs grāmatas: Jānis Urbanovičs, Andris Ameriks, Nils Ušakovs


Būs grāmatas: sļesars,jantariks,partija-kopa vienotie.

Atbildēt

a411

01.12.2019. 12:52

Nākamās trīs grāmatas: Jānis Urbanovičs, Andris Ameriks, Nils Ušakovs.

Atbildēt

Tektoniskas politikas izmaiņas

01.12.2019. 12:49

»

fakts

Absolūti demagoģisks un melīgs raksts un grāmatele no kuras tas ņemts...Zeme zem kājām 4. maija valsts varas korporācijai ļodzās pēc 2019. gada 7. novembra 2000 mediķu protestiem. Tie ir tikai tā daļa, kas iznāca protestos pie Saeimas ēkas. Tas nozīmē, ka tendence protestēt ir daudz lielāka! Neviens pēc valdības lēmuma neņemt vērā likumu par mediķu algu palielināšanu, vairs īsti netic varas pozitīvajiem nolūkiem. Jebkura “provokācija” sociālajos tīklos pret čekistu- komunistu 4. maija varas korporāciju Latvijā varas vērtējumā ir Kremļa inspirācija. Saprotams, ka Kremļa troļļi skaitās ikviens, kurš nepiekrīt valsts varas vadlinijām palielināt aizbraukušo skaitu, visos veidos samazinot iedzīvotāju daudzumu. To, kuri LTV un TV24 atainoto patiesību uzskara par reālu, kļūst aizvien mazāk. Vara domā, ka atradīs pēdas uz Kremli, tomēr tie nelieši tā prot noslēpties, ka neviens nav atrodams.

Mediķi gatavo jaunas protestu akcijas 2019. gada 11. decembrī. Jaunatne negrib aizbraukt no Latvijas, bet 4. maijas varas korporācijai ir izdevīgi, ka politiski sociāli aktīvā jaunatne aizbrauс.

Tektoniskas politikas izmaiņas Latvijā tikai sākas. Arī ar esošo tieslietu sistēmu vairs nevarēs samierināties neviens, tajā jāmaina izglītojošie elementi visas sabiedrības izglītošanai. Faktiski būtu jānoskaidro un jāpublicē, cik amatpersonām tieslietu sistēmā ir dubultpilsonība un kāda, cik personām no tieslietu sistēmas ir Latvijā nedeklarēto ofšoru banku kontu un kuras ir tās personas, kuras, izmantojot šos kontus, ir patiesā labuma guvējas.

Atbildēt

fakts

01.12.2019. 11:26

Absolūti demagoģisks un melīgs raksts un grāmatele no kuras tas ņemts.
Salīdzinājums ar nacistisko Vāciju un tās tiesnešiem galīgi garām- nevienu tiesnesi netiesāja par piespriestiem pāris gadu cietumsodiem spekulantiem vai parazītiem. Tikpat melīgs apgalvojums, ka mūsdienās par tādiem noziegumiem lielākā daļa pasaules nav dzirdējusi, ir gan spekulanti, kas tirgojas ar dažādu veidu biļetēm uz koncertiem un citiem pasākumiem, gan labi zināmie nelegālā alkohola un cigarešu tirgotāji. Un visi tie ir krimināli vai administratīvi sodāmi pārkāpumi visā pasaulē!

Atbildēt

Fuflomjotam patika farss ?

01.12.2019. 09:43

»

Niknais

man, piemēram, patika, ka Padomu laikos tiesāja pederastus


Gorbunovs & Daudiss
Birkavs & Zàlitis
Vai vini tika tiesàti ?

Atbildēt

Q

01.12.2019. 07:37

Lapsa malacis , velc tos komunistu un komjauniešu prusakus dienas gaismā, salīduši visādos amatos un parazitē uz tautas rēķina , gluži kā boļševiku laikos!

Atbildēt

ĻOTI JĀCER

01.12.2019. 06:41

ka čekas ( ОПГ ) zvērības tiks notiesātas.Jā tā bija verdzības valsts, pie varas noziedznieki parasti laupītāji, ka koba u.c.
Neviens neprasa asinis, bet mutes ciet un beigt zagt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VIENKĀRŠI TIESISKUMU.

Atbildēt

Сyrilu

30.11.2019. 19:37

»

Cyril

урод латыш


Вата в жопе побывала?

Atbildēt

tad jājautā

30.11.2019. 19:12

»

tad jājautā

Kāpēc Boss vienmēr izsprūk sveikā? Vai ne tāpēc, ka mums ir Izredzētie, kurus aiztikt nedrīkst? Vai tāda tieslietu padarīšana


Ak vai, es nepadomāju, kas izvirzīja Bosu par premjeru. "Mēs esam diženi..." Es atvainojos, ak.

Atbildēt

Man riebj gan alkoholiķe Strautmane, gan glumais preteklis Vonsovičs

30.11.2019. 18:31

Man jāatzīst, ka Kolaborants ir totàla haltūra. Milzīga reklāma, kā jau “kases gabalam”. Nav pat saprotams kolaboranta jēdziena attiecinājums uz Vonsoviču un tikpat bezmērķīgie komentāri grāmatā kā spriedumi, kurus varēja atklāt īsā rakstā. Nožèlojami. Tik nožèlojami, ka LL gribas pašu nodèvèt jaunajà lamuvàrdà “kolaborants”. Beidziet haltûrèt! Un lasītāju apstulbināt ar tukšumu!

Atbildēt

Ķiriļic

30.11.2019. 17:16

»

Cyril

дебилы pidariotы


Kas ir. sāk smirdēt pēc sviluma?

Atbildēt

a411

30.11.2019. 17:10

Ja parādi dilst, tad raksts ir labs...

Atbildēt

Cyril

30.11.2019. 16:35

»

Patriot

Гансы уроды


дебилы pidariotы

Atbildēt

ei!

30.11.2019. 16:18

Man dziļi vienaldzīgs ir tāds Vosovičs, bet,ja nu cilvēks ķeras pie rakstāmā, tēmu vajag pārzināt vai arī vimaz elementāri nemelot. Neskatīja LPSR Augstākā tiesa kā pirmās instance kandžas tirgotājus un nestrādātājus.Apelācijas instances vispār nebija. Tātad, pie Augstākās tiesas tiesneša jau nonāca rajona vai pilsētas tautas tiesas spriedums, kurā večiņai vai večukam spriedums jau bija pasludināts. Ja nav šajā spriedumā acīmredzamu tā laika likuma pārkāpumu, kā rīkoties AT tiesnesim?

Atbildēt

talak

30.11.2019. 16:06

»

tāds pats kā

Rabinovičs, Kaganovičs u.t.t


Abramovičs...:))

Atbildēt

vai tiešam

30.11.2019. 16:05

Romuald Tu arī saki komentēt? Iepriekš izskatijās ka Baiba un advokatu birojs komentē, bet tagad jauni rakstīšanas stili parādijās!!Tiešām efektīvs raksts! Gaidam turpinajumu! Nopirkšu divas gramatas, kā atbalstu autoram!

Atbildēt

no Jūrmalas

30.11.2019. 15:57

Protams, ka Vonsovičs tajā laikā rīkojies nosodāmi, BET...Lai nu kas būtu pārmetis negodīgumu un savtīgumu Vonsovičam, bet ne Šķēles sulainis un līdzskrējējs Liepnieks. Vai tad viņš pats nav ticis tiesāts sakarā ar piedalīšanos Šķēles afērās? Ne jau par tirdzniecību ar šņabi vai cigaretēm, bet gan par līdzdalbu miljonu izkrāpšanā no valsts .

Atbildēt

Patriot

30.11.2019. 15:43

»

Cyril

урод латыш


Гансы уроды

Atbildēt

1940

30.11.2019. 13:59

»

jāatmasko

Jāatmaso arī Padomju juristus Andri Guļānu, Aloizu Vazni, Gvido Zemribo, Jāni Muižnieku, Viktoru Skudru, Aivaru Endziņu, Edgaru Meļķisi, Uldi Krastiņu, Biedru, Valdi Birkavu, Aivaru Borovkovu, Valdemāru Šubrovskis, Eduardu Pupovu, Rūdīti Āboliņu, Aksenoku, Jāni Maizīti, Ēriku Kalnmeieru,Normundu Kaksīti...


Kā zināms tie nav ne tuvu vēl visi, ap katru vēl bariņš līdzjutēju un kur vēl kolonistu orda turpat miljons ģīmju. Ne velti tie mūs apsaukā par urodiem latviešiem, jo iekšējo ienaidnieku bars ir izveidots milzīgs un tie jūtas bezgala stabili.

Atbildēt

nain

30.11.2019. 13:27

»

yes

autors malacis - desmit balles no desmit


autors nav malacis,nulle balles no nulles!

Atbildēt

Patriotiskais gars

30.11.2019. 10:20

VANZOVIČA KUNGS ESIET STIPRS un SPĒCĪGS,TURATIES,SAULES MŪŽA LATVIJA ar JUMS.LEMBERGA KUNGS no apmelojumiem cietis daudz vairāk.

Atbildēt

Cikàgas Gangsteris

30.11.2019. 06:55

»

facebook

Pašlaik kolaboracionista (dzimtenes nodevēja) statuss var būt tikai tiem indivīdiem, kuri kalpo ārējam spēkam - Latvijas Republikas ģeopolitiskajiem saimniekiem ASV, NATO un Eiropas Savienības valdībai. Šie indivīdi ir uzskatāmi par dzimtenes nodevējiem, jo viņi apzināti nedarbojas savas tautas/dzimtenes...


Un ja tu esi labi nokonspiréjies ietekmes agents ,kurs darbojas pret LV ? Un tik labi iefiltréjies valsts pàrvaldé , ka arestét tikai péc daudziem gadiem tevi varés ? Tad pasreiz lïdz arestam sis subjekts ir,, augsti godàtais pimpja sükàtàja kungs''?

Atbildēt

facebook

30.11.2019. 06:00

Pašlaik kolaboracionista (dzimtenes nodevēja) statuss var būt tikai tiem indivīdiem, kuri kalpo ārējam spēkam - Latvijas Republikas ģeopolitiskajiem saimniekiem ASV, NATO un Eiropas Savienības valdībai. Šie indivīdi ir uzskatāmi par dzimtenes nodevējiem, jo viņi apzināti nedarbojas savas tautas/dzimtenes interesēs. Tos indivīdus, kuri darbojas Latvijas Republikas valsts, pašvaldības un citās struktūrās par kolaboracionistiem nevar uzskatīt. Viņi nav dzimtenes nodevēji. Viņi tagad kalpo dzimtenei tāpat kā to viena daļa darīja padomju laikā. Un nav svarīgi, kā tiek vērtēta dzimtenes politiskā iekārta padomju laikā un pēcpadomju laikā. Abos laika periodos dzimtene nemainās. Cita lieta, kā cilvēks izturas pret kalpošanu dzimtenei, ņemot vērā politisko iekārtu. Ja cilvēks neatzīst attiecīgo politisko iekārtu un nevēlas ar to sadarboties, tad viņš nav dzimtenes nodevējs. Dzimtenes nodevējs iegūst skaisto statusu tikai tad, ja kalpo ārējam spēkam tiešas (3.Reiha) okupācijas gadījumā jeb ģeopolitiskās okupācijas gadījumā, kas attiecas uz pēcpadomju Latviju.

Atbildēt

???

29.11.2019. 22:48

Vai varam vilkt paralēles dzīvesbiedri Vladimirs Uļjanovs (Ļeņins) un Nedežda Krupskaja, Romualds Vonsovičs un Baiba Strautmane?

Atbildēt

jāatmasko

29.11.2019. 22:38

Jāatmaso arī Padomju juristus Andri Guļānu, Aloizu Vazni, Gvido Zemribo, Jāni Muižnieku, Viktoru Skudru, Aivaru Endziņu, Edgaru Meļķisi, Uldi Krastiņu, Biedru, Valdi Birkavu, Aivaru Borovkovu, Valdemāru Šubrovskis, Eduardu Pupovu, Rūdīti Āboliņu, Aksenoku, Jāni Maizīti, Ēriku Kalnmeieru,Normundu Kaksīti, Zigrīdu Mītu, Dzintaru Kullu utt.

Atbildēt

R

29.11.2019. 22:26

»

zvirbulēns

Visu cieņu raksta autoram. Desmitniekā...


Ko čiespsti sajūsmā kā graudu atradis? Vonsovičs esot padomju laikā notiesājis tirgoni ( spekulantu)? Tad bija tāds likums! Arī tagad tirgoņus dzenā VID, konfiscē preci, uzliek sodus, ieslēdz skaitītājus, apraksta mantu, tiesā. Viennozīmīgi vēl plāšākā rakursā un drastiskākas represijas pret tirgoņiem! Vai ne tā čiepstuli?

Atbildēt

vispār

29.11.2019. 22:21

Dažādās valstīs ir dažādi likumi un tas kas vienā ir pilnīgilikumīga darbība citā būs sodāma ar augstāko sodamēru un otrādi.

Atbildēt

K

29.11.2019. 22:19

Pilnīgi bezjēdzīgs raksts un arī grāmata. Kāpēc nerakstīt par pašlaik amatos esošiem notāriem, ktiesnešiem, kuri roku ,,piešāvuši'' īpašumu izkrāpšanas shēmās un paši konsultē, par pašlaik amatos esošiem tiesnešiem, piemēram Jūrmalas zemesgrāmatas, bez kuras asistēšanas nebūtu iespējams izkrāpt īpašumus un kuru piesedz Rīgas rajona zemesgrāmatā Rīgā? Bail? Ja bail, tad mūsu bērnu bērni būs spiesti šiem korumpantiem maksāt pensijas, kuras tie, patiesībā būdami korumpanti ar stāžu, nav pelnījuši!

Atbildēt

zvirbulēns

29.11.2019. 22:18

Jāsagatavo grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā 15.pantā ( Par zvērinātiem advokātiem nevar uzņemt personas) un 16.pantā( No zvērinātu advokātu skaita izslēdz personas), nosakot, ka par zvērinātiem advokātiem nevar uzņemt personas, kuras bijušas Latvijas PSR Augstākās tiesas tiesneši, un no zvērinātu advokātu skaita izslēdz bijušos Latvijas PSRS Augstākās tiesas tiesnešus.
Šie sagatavotie ( uzrakstītie) likuma papildinājumi, jāiesniedz valsts prezidentam, lūdzot viņam tos iesniegt izskatīšanai LR Saeimā.
Vai Levits iesniegs, tas mazsvarīgs jautājums, galvenais, ka tikai šādā veidā prezidentu varēsim iesaistīt diskusijā par šo varai tik nevēlamo tēmu.

Var arī sagatavot likumprojektu, kas aizliegtu šādām personām būt par advokātiem, prokuroriem, tiesnešiem ierēdņiem, policistiem, deputātiem, valsts uzņēmējsabiedrību valdes locekļiem, utt., utt. un šo jauno likumu nosūtīt prezidentam.

Atbildēt

aha

29.11.2019. 22:13

"par parazītisku dzīvesveidu, spekulāciju vai bezstrādes ienākumiem, proti, nodarījumiem, kas nav iedomājami un pat vispār nav saprotami ārpus komunistiskās ideoloģijas ietvariem."

To tu pastāsti Eiropas Cilvēktiesību tiesai, kas atzina par likumīgu Sorosam piespriesto sodu par nelikumīgu “insaider” informācijas izmantošanu, lai gūtu peļņu no darījuma ar Societe Generale akcijām.

Atbildēt

Spekulants

29.11.2019. 21:59

»

aha

"spriedumos par spekulāciju vai bezstrādes ienākumu gūšanu, arī šeit ir noziegumi bez cietušā, bez jebkāda kaitējuma


Un tikko, nenormāla histerija par centrāltirgus cigarešu tirgoņiem! Vai "cienījamais" autors arī šos spekulantus aizstāv?

Atbildēt

zvirbulēns

29.11.2019. 21:42

Visu cieņu raksta autoram. Desmitniekā!
Bet, ir tomēr jāseko tālākai rīcībai, pirmkārt, par šo tēmu jāsāk diskusijas visur, kur vien tas iespējams, diskusijās jāiesaista bijušās un esošās valsts augstākās amatpersonas, lūdzot tām sniegt savu vērtējumu par konkrēto personu, kurš tagad ir zvērināts advokāts. Jājautā katram, Bordānu ieskaitot, - vai šādas personas var atrasties tiesu varā. Situāciju jālūdz izvērtēt Zvērinātu advokātu padomei. Jāsameklē notiesātie, vai viņu radinieki, jālūdz viņiem padalīties pārdomās...īsi sakot, jāturpina darbs, kamēr ar likumu šādiem cilvēkiem tiks aizliegts būt ne tikai piederīgiem pie tiesu varas, bet arī ieņemt jēl kādus amatus.

Atbildēt

aha

29.11.2019. 21:40

"spriedumos par spekulāciju vai bezstrādes ienākumu gūšanu, arī šeit ir noziegumi bez cietušā, bez jebkāda kaitējuma"

Tikai nez kāpēc mūsdienās ir regulāra histērija par spekulantiem, kas tirgo dziesmusvētku biļetes?!

Atbildēt

a411

29.11.2019. 21:23

Tas tak ir tik vienkārši: padomju okupācijas atbalstītāji savākušies pie padomju okupācijas pieminekļa Pārdaugavā 9.maijā...

Atbildēt

a411

29.11.2019. 21:18

Terminoloģija medijos klibo: nevar nosaukt padomju okupantu par padomju okupantu!

Atbildēt

antons mikoss

29.11.2019. 21:08

Jurģi! Kad būs grāmata par kremļa kurmi kremļa kurmja dēlu E. Levitu. Viņš ir atbildīgs par Slāvlatvijas(Latslāvijas) nostiprināšanu ar ~300 000 Krievijas militārpesonām un VDK darboņiem ar ģimenēm. Kam bija izšķiroša ietekme, lai kurmis tiktu ievēlēts par 1. personu Latslāvija.
Vonsovičs ir tāds knislis ar savu ļaunuma nodarījumu salīdzinot ar "nācijas dižkurmi".
Rakstīsi?

Atbildēt

ei

29.11.2019. 19:41

»

Grimze

Jurģis kā vienmēr sit precīzi


mēnešreizes tev atkal?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...