Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

uguntiņa

04.11.2019. 14:22

»

to Intai Lasei

Romualds Vonsovičs nav iedomājams bez vēl viena kolaboranta - Aivara Borovkova


Vēl pieskaitāms ģimenes draugs Andris Guļāns

Atbildēt

Uguntina

04.11.2019. 14:19

Lai visi komentētāji cepas kā grib,bet es zinu, ka vonsovičs bija un ir tagad toreizējā AT priekšsēdētāja, tagad tikai AT senatora, ģimenes draugs.Var būt to plaša publika nezina?Var būt, ka tam vispār nav nekādas nozīmes.

Atbildēt

Viedoklis 100%

03.11.2019. 07:34

»

TT

..ar īsto Latviju nav sakara.... Kas tā tāda JūSU ĪSTĀ Latvija? Tā kurā valdība caur oik organizejusi ikkatra apzagšanu? Tā, no kuras bēg civēki kā pēc cunami vai kara, bet palicēji nevis dzīvo, bet izdzīvo? Tāda JŪSU ĪSTĀ LATVIJA nevienam pioe pilna saprāta esošam cilvēkam nav vajadzīga...


Cik gan stulbs ir jūsu komentārs! Jūsu piemērs, ka lasītprasme var nākt par skādi. Mana doma ir, ka īstajā Latvijā OIK afēras, masveida emigrācijas utt., nenotiek, un kolobracionistiem ar īsto Latviju nav nav nekāda sakara, jo viņi par tām lietām ir atbildīgi. Jūs manu komentāru (viedokli) pārgriezāt otrādi! Labs čekistiņu gājiens!

Atbildēt

TT

03.11.2019. 03:54

»

Viedoklis 100%.

Nabadziņi kolobracionisti! Tie laikam aiz dusmām pušu plīst, saprazdami, ka tos ne mīl, drīzāk ienīst. Vienīgā pareizā partija un VDK vairs nav, pie kā aizskriet pasūdzēties, tad tie ir turpina turēties kopā un grauž, kož un plēš Latviju no iekšienes. Tiem ar īsto Latviju nav itin nekāda sakara, tie...


..ar īsto Latviju nav sakara.... Kas tā tāda JūSU ĪSTĀ Latvija? Tā kurā valdība caur oik organizejusi ikkatra apzagšanu? Tā, no kuras bēg civēki kā pēc cunami vai kara, bet palicēji nevis dzīvo, bet izdzīvo? Tāda JŪSU ĪSTĀ LATVIJA nevienam pioe pilna saprāta esošam cilvēkam nav vajadzīga!

Atbildēt

Inta Lase

03.11.2019. 01:01

grāmatas „Kolaborants” izdevēji aicina sniegt ziņas par bijušā padomju kolaboranta, tagadējā advokāta un miljonāra Romualda Vonsoviča darbību

------------------

lūdzu pievērsiet pastiprinātu uzmanību Romualda Vonsoviča dzīves biedrei Baibai Strautmanei, kā arī Romualda Vonsoviča tuvam ģimenes draugam Andrim Guļānam (komunists, padomju jurists, kompartijas iecelts tiesnesis)

Atbildēt

brīvais radikālis

03.11.2019. 00:36

»

Tu, Ilga?

Saprotams, neko nepadarīsi! Tas jau ir pierādīts fakts, lai kā Pietiek liegtos...


Saskaņas ideja nav naidīga latviešu tautas interesēm, sorosa prostitūt!

Atbildēt

MaijaMēnesis

02.11.2019. 18:22

»

Paija

es labprāt šo grāmatu izlasītu


Paša lielākā daļa pastalnieku un reņģēdēju šo šedevru nelasīs,ko ļaša bochēma man un pārējiem,kā tas rādīja no saimes LOGA,farštein!

Atbildēt

Kolaborants

02.11.2019. 15:19

Ņemiet, Pietiek, nost to ģīmi! Neiet kopā! Tāda ubagošana kompromātos! Nu, draņķis tas Vonsovičs, pilna valdošā kasta ar tādiem - Mūrniece, Kalniete, Bičkovičs, Kreituse .. Āboltiņa, Viņķele.. Visie bij. VP un MP .. purva staignājs, par katruvar atrast visu grāmatai..Pietiek atpaliek no politiskās "globālās laika joslas" 3P Kara laika sākums nebūs točno līdz 31. decembrim 2019. , kad izvedīs no Krievijas 2.2 tūkstoš tonnas zelta rezervju un vienu triljonu USD uz FRS noiktavām ASV, Ņujorkā. Paredzētais "dziļās valdības" 3PK sākums bija 3/11/ 2019.

Atbildēt

Milicis līdz 4.maija VDK republikai

02.11.2019. 14:54

»

agents

Vai Vansovics bija no kgb


LPSR Augstākās tiesas tiesnesis (1986.-1992. gads);

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas tiesnesis (1984. - 1986. gads);

Rīgas pilsētas Iekšlietu pārvaldes Izmeklēšanas daļas izmeklētājs (1981. - 1984. gads).

Atbildēt

Kāpēc?

02.11.2019. 14:18

»

interesanti gan

kāpēc LVU tik ļoti vajadzēja broku


Juriste Broka no NA korporeļiem? Broka tāda gudra, universāla! Politiski ar lielo algu no LU saārtoja daudz saimnieciskos LU jautājumus juridiski. Mazliet palauzīja kopā ar cionistiem, kas raksta likumus, ko automātiski NA interesēs Mūrniece (NA) Saimas pr-ja iebīda Saeimai nobalsošanai. Mellā NA kases fīrere Mūrniece visos laikos pieprasīta, arī kad Rasnačs tirsās pa Tieslietu ministriju maksātnespējas lietās.. papildinot NA mello kasi.. Tā un īsumā..

Atbildēt

jautājums

02.11.2019. 09:40

Ar kolaborantiem pilna Latvija. Kāpēc tiek vajāts tieši šis advokāts? Kas ir pasūtītājs un par to maksā? Lapsa pa velti neko nedara.

Atbildēt

interesanti gan

02.11.2019. 07:48

kāpēc LVU tik ļoti vajadzēja broku?????????????????????????????????????

Atbildēt

zodz tu arī, es tevi aizstāvēšu

02.11.2019. 07:47

psrs likums. Aizstāvēt godīgo stulbi, tam nav naudas............................................

Atbildēt

agents

01.11.2019. 22:18

Vai Vansovics bija no kgb ?

Atbildēt

Paija

01.11.2019. 21:33

es labprāt šo grāmatu izlasītu.
Ejot garām kolaboranta mājai, vienmēr prātā šaubas: vai par godīgu honorāru var tādu uzcelt...

Atbildēt

Nav šaubu

01.11.2019. 17:50

jurista Vanzoviča spēriens būs spēcīgs un varens,taktiski un stratēģiski izvērtēts un SAULES MŪŽA LATVIJAS sabiedrībai atbalstāms.Ko tie sorosistu margināli?!Vienas bezpalīdzīgas vaidas.

Atbildēt

Viedoklis 100%.

01.11.2019. 16:06

»

Doma

Vai ta jurists Vanzovičs "sapratīs un piedos" šo uzbraukumu un paskvilu sacerējumu.Tas pie.ļaujams


Nabadziņi kolobracionisti! Tie laikam aiz dusmām pušu plīst, saprazdami, ka tos ne mīl, drīzāk ienīst. Vienīgā pareizā partija un VDK vairs nav, pie kā aizskriet pasūdzēties, tad tie ir turpina turēties kopā un grauž, kož un plēš Latviju no iekšienes. Tiem ar īsto Latviju nav itin nekāda sakara, tie kā bioloģiskie atkritumi tikai smird savā pilnīgi citādajā realitātē. Tiem vajadzētu atņemt pilsonību, konfiscēt īpašumus, pasludināt par non-grata un likt nekavējoties pamest valsti!

Atbildēt

Viedoklis. Tikai viedoklis.

01.11.2019. 15:30

»

Doma

Vai ta jurists Vanzovičs "sapratīs un piedos" šo uzbraukumu un paskvilu sacerējumu.Tas pie.ļaujams


Mani bioloģisko atkritumu emocijas neinteresē. Tas ("romualds vonsovičs" ir lieta) un tādi kā šis bioloģiskais atkritums, pa gabaliņam ir plosījuši Latviju. Cik daudz legalizētu reiderismu, korupcijas tādi aiz sevis ir nesuši? Slepkavības, kas policijā noformētas kā pašnāvības, pārceltu/neienākušu ekonomisko aktīvu no Latvijas, aizbraukušu ģimeņu? Vienīgā iespējamā tolerance pret tādiem kā šis un līdzīgie atkritumi ir nule tolerance. Vajadzētu atņemt pilsonību, pirms tam paņemot DNS, pirkstu nospiedumus, nofotogrāfēt kailus, un atzīt par non-grata valstī. Tad no tiem būs miers. No visiem šiem reiriem, bičkovičiem, piebalgiem un daudziem, daudziem vēl citiem kvēlākajiem ļeņinistiskās ideoloģijas līdzskrējējiem PSRS laikos.

Atbildēt

Viedoklis

01.11.2019. 14:51

Bioloģiskais atkritums "romualds vonsovičs" min Latvijas zemi. Precīzāk sakot - spārda to. Komunistiskais režīms turpina izdzīvot caur šādiem atkritumiem, kuri turās kopā vēl ciešāk nekā savos ziedu laikos. Tieslietu sistēma, pusbandītiskās drošības iestādes, policijas pasūtījumu galdi, ekonomiskās noziedzības grupējumi ir cietokšņi šiem kaitniekiem, kurus valstiskās sistēmas maiņa nav mainījusi pati par sevi.

Atbildēt

Valsts tiek iznīcināta

01.11.2019. 12:18

»

02

Latviešu tautas nodevēji apmelo Gobzemu...


un tie, kas tam pretojas, tiek samīti, citu iebiedēšanai.

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Brisele sodīja ar naudas Itāliju par to, ka inflācija pārsniedza 1 punktu, uz koItālija atbildēja, ka nacionalizēs savas zelta rezerves, kas ir Briseles kontrolē, bet atrodas Itālijā.

Atbildēt

02

01.11.2019. 10:29

Latviešu tautas nodevēji apmelo Gobzemu!

Tie kas raksta apmelojošus komentārus par Gobzemu ir vai nu muļķi vai arī gūst labumu no esošās varas!

Gobzems iestājas par Latvijas cilvēkiem un pateica nē
esošai varai kas uzspļauj cilvēkiem, un tā visa rezultātā viņš tiek iznīcināts kā vien var. Advokāta licenci jau atņēma.

Kurš no Jums ir gatavs kaut ko tādu darīt cilvēku labā, zinot to ka pēc tam tiksiet vajāti!

Atbildēt

ir

01.11.2019. 10:28

»

Laimis

Vai Latvijas vēsturē ir bijis pretīgāks politiķis par Gobzemu? Pārējie visi nobāl.Žēl, ka žurnālisti vēl cenšas viņu šur tur iebāzt kā publikai interesantu. Nožēlojami


ir bijuši pretīgāki - piem. bondaru grūti pārspēt, kaimiņš ir kā izgaismota fotogilmiņa, strīķei ir vieta pie neirologa, bordānam - vieta pie vēstniecību sētniekiem... ir, ir.

Atbildēt

jautājums

01.11.2019. 10:07

Mums tagad kā laikmetīgajā klasikā ir pašiem savs-paši ziniet kurš...ko visi baidās nosaukt vārdā!
He Who Cannot Be Named

Atbildēt

Atbildes Trieciens

01.11.2019. 09:31

VANSOVIČA KUNGS,vis laik kgb maisi,kgb maisi,kgb maisi...,padomijas kolaboranti,padomijas kolaboranti;Vansoviča kungs,KAD būs trešā reiha(šucbataljonu,zonderkomandu,sd,kripo,"darba nometņu" apsargu utt.) latviešu līdzskrējēju,kolaborantu,kolabrocionistu MAISU ATVĒRŠANA,GAIDĀM!?

Atbildēt

Laimis

01.11.2019. 08:53

Vai Latvijas vēsturē ir bijis pretīgāks politiķis par Gobzemu? Pārējie visi nobāl.Žēl, ka žurnālisti vēl cenšas viņu šur tur iebāzt kā publikai interesantu. Nožēlojami!

Atbildēt

Naciķi, ZZ€, Vienotie korumpanti, utt.

01.11.2019. 07:06

Putins var lepoties par Latvijas veiksmes stāstu.

Atbildēt

Komunistiskie mēsli

01.11.2019. 06:20

Varat tikai iedomāties, cik daudzus mēslus šis mēsls ir atmazgājis un padarījis baltus, pūkainus. Kā tādi bioloģiskie atkritumi kā Vonsovičz pa Latvijas zemi var vispār staigāt?!

Atbildēt

ķēķa tiesiskuma atkritumi smird

31.10.2019. 23:06

»

Tiesiskums

Būs gana jurista Vanzoviča ATBILDES TRIECIENS---vai arī nebūs atbildes trieciens?!Tāds ir jautājums


Viss būs pa smuko. Vai arī nebūs pa smuko. Bet tad viss būs baigi nesmuki. Vismaz priekš viena no tiem abiem krāniņstaipītājiem. Vai arī priekš abiem krāniņstaipītājiem. Bet pūlim izklaide un jautrība būs jebkurā gadījumā. Vai arī nebūs, bet tad būs sūdi pa šķidro, bez gala un malas, kā parasti.

Atbildēt

Domāju, nebūs!

31.10.2019. 22:44

»

Tiesiskums

Būs gana jurista Vanzoviča ATBILDES TRIECIENS---vai arī nebūs atbildes trieciens?!Tāds ir jautājums


Viņš taču bijis tiesnesis. Utt. Ignorēs, jo diez vai Izdevēji sauks īstās personas īztajos vārdos. Vieplis uz gr. vāka bus līdzīgs Kolaborantam, teksti ar "pilnīgi izdomātām personām" un notikumiem. Nebūs klasiskā intriga līdz darba beigām, bet , kā parsti, intriga sekundāra, minot "izdomātajos" notikumos personas, mēģinot lasītājam atminēt, kurš ir kurš, vai varētu būt..

Tagad tikai drosmīga reklāma, nosaucot vārdu, lai iedrošinātu kompromāta sūtītāju, it kā Vonsovičs .. pats lustrētos..

Ja tā nebūs, būs tiesu darbi. Bet, kurš tad tos grib izklaides vietā? Baumas baumu līmenī, cena par ambrāžu euro izskatā, nabaga grāmattārpu runas, sabiedriskas putas..

Atbildēt

Tiesiskums

31.10.2019. 21:53

Būs gana jurista Vanzoviča ATBILDES TRIECIENS---vai arī nebūs atbildes trieciens?!Tāds ir jautājums?

Atbildēt

Bet

31.10.2019. 21:15

»

Aha!

...


Kauns atzīt, ka tādu postu kā latvis latvim vēl neviens šajā reģionā nav nesis.

Atbildēt

Aha

31.10.2019. 19:15

»

š

varbūt tā rozīnīte ir plānota - radīt precedentu - visiem pārējiem "kampējiem" par biedu, ka arī tādus iznīcināt nemaz nav tik grūti, ja ir tāds mērķis...


Izdevēju gaume nemainās. Turklāt Pietiek Izdevēji jau izsenis pielieto informācijas vākšanā izmantjot iesūtītas ziņas, kompromātus.

Lai rakstītu par tiesnesi, juristu nepietiks ar viņa izdotajiem nolēmumiem, visticamāk, Izdevējiem iesūtīts kas treknāks. Infa par Kolaboranta ceļu pie miljoniem. Tas varētu interesēt "nabaga grāmatutārpus", kuri paši nezinātu, k pasākt ar tiem miljoniem. Bet galvenais jautājums paliek - priekš kam Koaborantam tie miljoni. Nauda pie tiem, kas tai nav gatavi, nonāk dažādu motīvu dēļ. Grāmatā varētu figurēt shēmas, kā tikts pie miljoniem. Bez shēmas nevar būt stāsta pilnības.. Un bez figurantiem shēmās.. To varētu būt daudz, dažs no neapmierinātajiem.. varbūt uzmet Kolaborantu, nostučījot Pietiek..?

Atbildēt

š

31.10.2019. 18:20

»

Nezinu,

bet man šķiet, ka viņa fizionomija, darba pieredze, izskatās tāds tipāžs, tipisks vispārinājums. Droši vien, ka kāda rozīnīte padomā


varbūt tā rozīnīte ir plānota - radīt precedentu - visiem pārējiem "kampējiem" par biedu, ka arī tādus iznīcināt nemaz nav tik grūti, ja ir tāds mērķis..
Viduslaikos esot bijusi tāda moku metode: ilgā laika periodā lēni pilina ūdeni uz apakšā piesietā galvas, vienā un tajā pašā punktā. Viduslaikos gan zināja, kā mocīt.
Atliek tik novēlēt nepagurt pilināt.

Atbildēt

Tu, Ilga?

31.10.2019. 16:44

»

to PIETIEK

Interesanti, kurš "labvēlis" cenšas Kreitusi nomelnot un sasaistīt ar Faniju Goldi


Saprotams, neko nepadarīsi! Tas jau ir pierādīts fakts, lai kā Pietiek liegtos.

Fanija Golda, Ilga Kreituse, joprojām ir dzīva un aktīva politikā, "politoloģe", kas apkalpo režīmu. Rakstot grāmatu par viņu, reāli var pacilāt Saeimas plenārsēžu protokolus un paanalizēt, kādu kaitējumu kā Saeimas pr-ja vina tajā laikā nesa tautai. Visas tās manipulācijas, konsekventā cionisma politika pēctecība utt. Lidz mūsu dienām.

Pret I. Kreitusi diezgan komromātu, cik uziet, ja meklē. Tāds Vonsovičs prasts komfirmists, Bet I. Kreitusei ir politiska pārliecība, kas kosmopolītiski sakrīt ar Saskaņas ideooģiju un ir galēji naidīga latviešu tautas interesēm. Šos faktus mēs varētu atrast diezgan. Grāmata būtu interesanta.

Atbildēt

?

31.10.2019. 15:48

Visa šī Pietiek reklāmas kampaņa rada arī jautājumu, kāpēc tieši Vonsovičs? LPSR bija simtiem tiesnešu. Kur vēl izmeklētāji, prokurori, miliči, visdažādākie dažāda līmeņa funkcionāri un nomenklatūras darboņi, par komunistiem nerunāšu un komjauniešus vispār nepieminēšu. Vonsovičs viņu vidū ir maigi izsakoties tāds trešās šķiras koloborants. Veseli saraksti daudz nopietnāku un nozīmīgāku koloborantu nepamatoti tikuši ignorēti. Tāpēc man jau nu šķiet, ka Vonsovičs izpelnījies "uzmanību" ne jau ar padomijas laikās paveikto, bet ar kādām savām darbībām tagad vai pavisam nesenā pagātnē.

Atbildēt

to PIETIEK

31.10.2019. 14:40

»

Vajag grāmatu par Ilgu Kreitusi /Faniju Goldu/

Faktiski to katrs, balstotes uz faktiem var uzrakstīt, izplatot rekāmu ar e-pastu, uz kuru sūtīt informāciju...


Interesanti, kurš "labvēlis" cenšas Kreitusi nomelnot un sasaistīt ar Faniju Goldi?!

Atbildēt

Aha!

31.10.2019. 14:30


Grāmatā varētu būt arī pasaules vēsturnieku pēdējie pētījumi par "dziļo vēsturi", to kuru neraksta, par cionisma "dziļo varu", tostarp Latvijā, sākot no 15.-16. gadsimta. Par to, ko noklusē Latvijā. Piemēram, ka cionistu pārvaldītā ASV palīdzēja PSRS vad. Staļinam sagraut hitlerisko Vāciju, bet atstāja Baltiju PSRS staļiniskajam genocīdam. Tie paši Izraēlas un ASV cionistu spēki šodien pēc 1991. gada turpina genocīdu pret latviešu tautu un kopumā pret Latvijas tautu, gūstot materiālu labumu.

Atbildēt

Vajag grāmatu par Ilgu Kreitusi /Faniju Goldu/

31.10.2019. 13:37

Faktiski to katrs, balstotes uz faktiem var uzrakstīt, izplatot rekāmu ar e-pastu, uz kuru sūtīt informāciju.

Vajag grāmatu- pētījumu par Ilgu Kreitusi / raksta Pietiek kā Fanija Goda, apskatit Saskaņas politiskās izredzes/ ir politoloģijas profesore - pretmets vēsturniekam Indulim Ronim, kuru viņa palīdzēja novest kapā priekšlaikus.

Aprakstot, kā viņa kā "vēsturniece" "matemātisku aprēķinu" apkalpo esošo cionistu kosmopolītu 4. maija režīmu. Bijusi Saeimas pr-ja. Butu interesanti. Grāmata atklātu arī G. Valdmaņa , 6. Saeimas deputāta, devumu cīņā pret cionismu Latvijā. Un G. Valdmaņa grāmatā minēto cionistu Gudro stratēģiju un taktiku, kura kā cionistu rokasgrāmata tika un tiek realizēta Saeimas darbā, tostarp Kreitusei atrodoties Saeimas pr- jas amatā. Aivars Kreituss ir figurants Lemberga krimlietās kā Lemberga stipendiāts.

Es domāju daudziem būtu, ko pastāstīt, ņemot vērē publicēto viņas biogrāfiju sadarbībā ar VDK un Kompartiju. Arī par aktīvajām naida izpausmēm pret Pilsoņu kongresu. Domāju, ka pret viņas "noziegumiem" nobālētu glumā Kolaboranta "noziegumi".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...