Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

uguntiņa

04.11.2019. 14:22

»

to Intai Lasei

Romualds Vonsovičs nav iedomājams bez vēl viena kolaboranta - Aivara Borovkova


Vēl pieskaitāms ģimenes draugs Andris Guļāns

Atbildēt

Uguntina

04.11.2019. 14:19

Lai visi komentētāji cepas kā grib,bet es zinu, ka vonsovičs bija un ir tagad toreizējā AT priekšsēdētāja, tagad tikai AT senatora, ģimenes draugs.Var būt to plaša publika nezina?Var būt, ka tam vispār nav nekādas nozīmes.

Atbildēt

Viedoklis 100%

03.11.2019. 07:34

»

TT

..ar īsto Latviju nav sakara.... Kas tā tāda JūSU ĪSTĀ Latvija? Tā kurā valdība caur oik organizejusi ikkatra apzagšanu? Tā, no kuras bēg civēki kā pēc cunami vai kara, bet palicēji nevis dzīvo, bet izdzīvo? Tāda JŪSU ĪSTĀ LATVIJA nevienam pioe pilna saprāta esošam cilvēkam nav vajadzīga...


Cik gan stulbs ir jūsu komentārs! Jūsu piemērs, ka lasītprasme var nākt par skādi. Mana doma ir, ka īstajā Latvijā OIK afēras, masveida emigrācijas utt., nenotiek, un kolobracionistiem ar īsto Latviju nav nav nekāda sakara, jo viņi par tām lietām ir atbildīgi. Jūs manu komentāru (viedokli) pārgriezāt otrādi! Labs čekistiņu gājiens!

Atbildēt

TT

03.11.2019. 03:54

»

Viedoklis 100%.

Nabadziņi kolobracionisti! Tie laikam aiz dusmām pušu plīst, saprazdami, ka tos ne mīl, drīzāk ienīst. Vienīgā pareizā partija un VDK vairs nav, pie kā aizskriet pasūdzēties, tad tie ir turpina turēties kopā un grauž, kož un plēš Latviju no iekšienes. Tiem ar īsto Latviju nav itin nekāda sakara, tie...


..ar īsto Latviju nav sakara.... Kas tā tāda JūSU ĪSTĀ Latvija? Tā kurā valdība caur oik organizejusi ikkatra apzagšanu? Tā, no kuras bēg civēki kā pēc cunami vai kara, bet palicēji nevis dzīvo, bet izdzīvo? Tāda JŪSU ĪSTĀ LATVIJA nevienam pioe pilna saprāta esošam cilvēkam nav vajadzīga!

Atbildēt

Inta Lase

03.11.2019. 01:01

grāmatas „Kolaborants” izdevēji aicina sniegt ziņas par bijušā padomju kolaboranta, tagadējā advokāta un miljonāra Romualda Vonsoviča darbību

------------------

lūdzu pievērsiet pastiprinātu uzmanību Romualda Vonsoviča dzīves biedrei Baibai Strautmanei, kā arī Romualda Vonsoviča tuvam ģimenes draugam Andrim Guļānam (komunists, padomju jurists, kompartijas iecelts tiesnesis)

Atbildēt

brīvais radikālis

03.11.2019. 00:36

»

Tu, Ilga?

Saprotams, neko nepadarīsi! Tas jau ir pierādīts fakts, lai kā Pietiek liegtos...


Saskaņas ideja nav naidīga latviešu tautas interesēm, sorosa prostitūt!

Atbildēt

MaijaMēnesis

02.11.2019. 18:22

»

Paija

es labprāt šo grāmatu izlasītu


Paša lielākā daļa pastalnieku un reņģēdēju šo šedevru nelasīs,ko ļaša bochēma man un pārējiem,kā tas rādīja no saimes LOGA,farštein!

Atbildēt

Kolaborants

02.11.2019. 15:19

Ņemiet, Pietiek, nost to ģīmi! Neiet kopā! Tāda ubagošana kompromātos! Nu, draņķis tas Vonsovičs, pilna valdošā kasta ar tādiem - Mūrniece, Kalniete, Bičkovičs, Kreituse .. Āboltiņa, Viņķele.. Visie bij. VP un MP .. purva staignājs, par katruvar atrast visu grāmatai..Pietiek atpaliek no politiskās "globālās laika joslas" 3P Kara laika sākums nebūs točno līdz 31. decembrim 2019. , kad izvedīs no Krievijas 2.2 tūkstoš tonnas zelta rezervju un vienu triljonu USD uz FRS noiktavām ASV, Ņujorkā. Paredzētais "dziļās valdības" 3PK sākums bija 3/11/ 2019.

Atbildēt

Milicis līdz 4.maija VDK republikai

02.11.2019. 14:54

»

agents

Vai Vansovics bija no kgb


LPSR Augstākās tiesas tiesnesis (1986.-1992. gads);

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas tiesnesis (1984. - 1986. gads);

Rīgas pilsētas Iekšlietu pārvaldes Izmeklēšanas daļas izmeklētājs (1981. - 1984. gads).

Atbildēt

Kāpēc?

02.11.2019. 14:18

»

interesanti gan

kāpēc LVU tik ļoti vajadzēja broku


Juriste Broka no NA korporeļiem? Broka tāda gudra, universāla! Politiski ar lielo algu no LU saārtoja daudz saimnieciskos LU jautājumus juridiski. Mazliet palauzīja kopā ar cionistiem, kas raksta likumus, ko automātiski NA interesēs Mūrniece (NA) Saimas pr-ja iebīda Saeimai nobalsošanai. Mellā NA kases fīrere Mūrniece visos laikos pieprasīta, arī kad Rasnačs tirsās pa Tieslietu ministriju maksātnespējas lietās.. papildinot NA mello kasi.. Tā un īsumā..

Atbildēt

jautājums

02.11.2019. 09:40

Ar kolaborantiem pilna Latvija. Kāpēc tiek vajāts tieši šis advokāts? Kas ir pasūtītājs un par to maksā? Lapsa pa velti neko nedara.

Atbildēt

interesanti gan

02.11.2019. 07:48

kāpēc LVU tik ļoti vajadzēja broku?????????????????????????????????????

Atbildēt

zodz tu arī, es tevi aizstāvēšu

02.11.2019. 07:47

psrs likums. Aizstāvēt godīgo stulbi, tam nav naudas............................................

Atbildēt

agents

01.11.2019. 22:18

Vai Vansovics bija no kgb ?

Atbildēt

Paija

01.11.2019. 21:33

es labprāt šo grāmatu izlasītu.
Ejot garām kolaboranta mājai, vienmēr prātā šaubas: vai par godīgu honorāru var tādu uzcelt...

Atbildēt

Nav šaubu

01.11.2019. 17:50

jurista Vanzoviča spēriens būs spēcīgs un varens,taktiski un stratēģiski izvērtēts un SAULES MŪŽA LATVIJAS sabiedrībai atbalstāms.Ko tie sorosistu margināli?!Vienas bezpalīdzīgas vaidas.

Atbildēt

Viedoklis 100%.

01.11.2019. 16:06

»

Doma

Vai ta jurists Vanzovičs "sapratīs un piedos" šo uzbraukumu un paskvilu sacerējumu.Tas pie.ļaujams


Nabadziņi kolobracionisti! Tie laikam aiz dusmām pušu plīst, saprazdami, ka tos ne mīl, drīzāk ienīst. Vienīgā pareizā partija un VDK vairs nav, pie kā aizskriet pasūdzēties, tad tie ir turpina turēties kopā un grauž, kož un plēš Latviju no iekšienes. Tiem ar īsto Latviju nav itin nekāda sakara, tie kā bioloģiskie atkritumi tikai smird savā pilnīgi citādajā realitātē. Tiem vajadzētu atņemt pilsonību, konfiscēt īpašumus, pasludināt par non-grata un likt nekavējoties pamest valsti!

Atbildēt

Viedoklis. Tikai viedoklis.

01.11.2019. 15:30

»

Doma

Vai ta jurists Vanzovičs "sapratīs un piedos" šo uzbraukumu un paskvilu sacerējumu.Tas pie.ļaujams


Mani bioloģisko atkritumu emocijas neinteresē. Tas ("romualds vonsovičs" ir lieta) un tādi kā šis bioloģiskais atkritums, pa gabaliņam ir plosījuši Latviju. Cik daudz legalizētu reiderismu, korupcijas tādi aiz sevis ir nesuši? Slepkavības, kas policijā noformētas kā pašnāvības, pārceltu/neienākušu ekonomisko aktīvu no Latvijas, aizbraukušu ģimeņu? Vienīgā iespējamā tolerance pret tādiem kā šis un līdzīgie atkritumi ir nule tolerance. Vajadzētu atņemt pilsonību, pirms tam paņemot DNS, pirkstu nospiedumus, nofotogrāfēt kailus, un atzīt par non-grata valstī. Tad no tiem būs miers. No visiem šiem reiriem, bičkovičiem, piebalgiem un daudziem, daudziem vēl citiem kvēlākajiem ļeņinistiskās ideoloģijas līdzskrējējiem PSRS laikos.

Atbildēt

Viedoklis

01.11.2019. 14:51

Bioloģiskais atkritums "romualds vonsovičs" min Latvijas zemi. Precīzāk sakot - spārda to. Komunistiskais režīms turpina izdzīvot caur šādiem atkritumiem, kuri turās kopā vēl ciešāk nekā savos ziedu laikos. Tieslietu sistēma, pusbandītiskās drošības iestādes, policijas pasūtījumu galdi, ekonomiskās noziedzības grupējumi ir cietokšņi šiem kaitniekiem, kurus valstiskās sistēmas maiņa nav mainījusi pati par sevi.

Atbildēt

Valsts tiek iznīcināta

01.11.2019. 12:18

»

02

Latviešu tautas nodevēji apmelo Gobzemu...


un tie, kas tam pretojas, tiek samīti, citu iebiedēšanai.

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Brisele sodīja ar naudas Itāliju par to, ka inflācija pārsniedza 1 punktu, uz koItālija atbildēja, ka nacionalizēs savas zelta rezerves, kas ir Briseles kontrolē, bet atrodas Itālijā.

Atbildēt

02

01.11.2019. 10:29

Latviešu tautas nodevēji apmelo Gobzemu!

Tie kas raksta apmelojošus komentārus par Gobzemu ir vai nu muļķi vai arī gūst labumu no esošās varas!

Gobzems iestājas par Latvijas cilvēkiem un pateica nē
esošai varai kas uzspļauj cilvēkiem, un tā visa rezultātā viņš tiek iznīcināts kā vien var. Advokāta licenci jau atņēma.

Kurš no Jums ir gatavs kaut ko tādu darīt cilvēku labā, zinot to ka pēc tam tiksiet vajāti!

Atbildēt

ir

01.11.2019. 10:28

»

Laimis

Vai Latvijas vēsturē ir bijis pretīgāks politiķis par Gobzemu? Pārējie visi nobāl.Žēl, ka žurnālisti vēl cenšas viņu šur tur iebāzt kā publikai interesantu. Nožēlojami


ir bijuši pretīgāki - piem. bondaru grūti pārspēt, kaimiņš ir kā izgaismota fotogilmiņa, strīķei ir vieta pie neirologa, bordānam - vieta pie vēstniecību sētniekiem... ir, ir.

Atbildēt

jautājums

01.11.2019. 10:07

Mums tagad kā laikmetīgajā klasikā ir pašiem savs-paši ziniet kurš...ko visi baidās nosaukt vārdā!
He Who Cannot Be Named

Atbildēt

Atbildes Trieciens

01.11.2019. 09:31

VANSOVIČA KUNGS,vis laik kgb maisi,kgb maisi,kgb maisi...,padomijas kolaboranti,padomijas kolaboranti;Vansoviča kungs,KAD būs trešā reiha(šucbataljonu,zonderkomandu,sd,kripo,"darba nometņu" apsargu utt.) latviešu līdzskrējēju,kolaborantu,kolabrocionistu MAISU ATVĒRŠANA,GAIDĀM!?

Atbildēt

Laimis

01.11.2019. 08:53

Vai Latvijas vēsturē ir bijis pretīgāks politiķis par Gobzemu? Pārējie visi nobāl.Žēl, ka žurnālisti vēl cenšas viņu šur tur iebāzt kā publikai interesantu. Nožēlojami!

Atbildēt

Naciķi, ZZ€, Vienotie korumpanti, utt.

01.11.2019. 07:06

Putins var lepoties par Latvijas veiksmes stāstu.

Atbildēt

Komunistiskie mēsli

01.11.2019. 06:20

Varat tikai iedomāties, cik daudzus mēslus šis mēsls ir atmazgājis un padarījis baltus, pūkainus. Kā tādi bioloģiskie atkritumi kā Vonsovičz pa Latvijas zemi var vispār staigāt?!

Atbildēt

ķēķa tiesiskuma atkritumi smird

31.10.2019. 23:06

»

Tiesiskums

Būs gana jurista Vanzoviča ATBILDES TRIECIENS---vai arī nebūs atbildes trieciens?!Tāds ir jautājums


Viss būs pa smuko. Vai arī nebūs pa smuko. Bet tad viss būs baigi nesmuki. Vismaz priekš viena no tiem abiem krāniņstaipītājiem. Vai arī priekš abiem krāniņstaipītājiem. Bet pūlim izklaide un jautrība būs jebkurā gadījumā. Vai arī nebūs, bet tad būs sūdi pa šķidro, bez gala un malas, kā parasti.

Atbildēt

Domāju, nebūs!

31.10.2019. 22:44

»

Tiesiskums

Būs gana jurista Vanzoviča ATBILDES TRIECIENS---vai arī nebūs atbildes trieciens?!Tāds ir jautājums


Viņš taču bijis tiesnesis. Utt. Ignorēs, jo diez vai Izdevēji sauks īstās personas īztajos vārdos. Vieplis uz gr. vāka bus līdzīgs Kolaborantam, teksti ar "pilnīgi izdomātām personām" un notikumiem. Nebūs klasiskā intriga līdz darba beigām, bet , kā parsti, intriga sekundāra, minot "izdomātajos" notikumos personas, mēģinot lasītājam atminēt, kurš ir kurš, vai varētu būt..

Tagad tikai drosmīga reklāma, nosaucot vārdu, lai iedrošinātu kompromāta sūtītāju, it kā Vonsovičs .. pats lustrētos..

Ja tā nebūs, būs tiesu darbi. Bet, kurš tad tos grib izklaides vietā? Baumas baumu līmenī, cena par ambrāžu euro izskatā, nabaga grāmattārpu runas, sabiedriskas putas..

Atbildēt

Tiesiskums

31.10.2019. 21:53

Būs gana jurista Vanzoviča ATBILDES TRIECIENS---vai arī nebūs atbildes trieciens?!Tāds ir jautājums?

Atbildēt

Bet

31.10.2019. 21:15

»

Aha!

...


Kauns atzīt, ka tādu postu kā latvis latvim vēl neviens šajā reģionā nav nesis.

Atbildēt

Aha

31.10.2019. 19:15

»

š

varbūt tā rozīnīte ir plānota - radīt precedentu - visiem pārējiem "kampējiem" par biedu, ka arī tādus iznīcināt nemaz nav tik grūti, ja ir tāds mērķis...


Izdevēju gaume nemainās. Turklāt Pietiek Izdevēji jau izsenis pielieto informācijas vākšanā izmantjot iesūtītas ziņas, kompromātus.

Lai rakstītu par tiesnesi, juristu nepietiks ar viņa izdotajiem nolēmumiem, visticamāk, Izdevējiem iesūtīts kas treknāks. Infa par Kolaboranta ceļu pie miljoniem. Tas varētu interesēt "nabaga grāmatutārpus", kuri paši nezinātu, k pasākt ar tiem miljoniem. Bet galvenais jautājums paliek - priekš kam Koaborantam tie miljoni. Nauda pie tiem, kas tai nav gatavi, nonāk dažādu motīvu dēļ. Grāmatā varētu figurēt shēmas, kā tikts pie miljoniem. Bez shēmas nevar būt stāsta pilnības.. Un bez figurantiem shēmās.. To varētu būt daudz, dažs no neapmierinātajiem.. varbūt uzmet Kolaborantu, nostučījot Pietiek..?

Atbildēt

š

31.10.2019. 18:20

»

Nezinu,

bet man šķiet, ka viņa fizionomija, darba pieredze, izskatās tāds tipāžs, tipisks vispārinājums. Droši vien, ka kāda rozīnīte padomā


varbūt tā rozīnīte ir plānota - radīt precedentu - visiem pārējiem "kampējiem" par biedu, ka arī tādus iznīcināt nemaz nav tik grūti, ja ir tāds mērķis..
Viduslaikos esot bijusi tāda moku metode: ilgā laika periodā lēni pilina ūdeni uz apakšā piesietā galvas, vienā un tajā pašā punktā. Viduslaikos gan zināja, kā mocīt.
Atliek tik novēlēt nepagurt pilināt.

Atbildēt

Tu, Ilga?

31.10.2019. 16:44

»

to PIETIEK

Interesanti, kurš "labvēlis" cenšas Kreitusi nomelnot un sasaistīt ar Faniju Goldi


Saprotams, neko nepadarīsi! Tas jau ir pierādīts fakts, lai kā Pietiek liegtos.

Fanija Golda, Ilga Kreituse, joprojām ir dzīva un aktīva politikā, "politoloģe", kas apkalpo režīmu. Rakstot grāmatu par viņu, reāli var pacilāt Saeimas plenārsēžu protokolus un paanalizēt, kādu kaitējumu kā Saeimas pr-ja vina tajā laikā nesa tautai. Visas tās manipulācijas, konsekventā cionisma politika pēctecība utt. Lidz mūsu dienām.

Pret I. Kreitusi diezgan komromātu, cik uziet, ja meklē. Tāds Vonsovičs prasts komfirmists, Bet I. Kreitusei ir politiska pārliecība, kas kosmopolītiski sakrīt ar Saskaņas ideooģiju un ir galēji naidīga latviešu tautas interesēm. Šos faktus mēs varētu atrast diezgan. Grāmata būtu interesanta.

Atbildēt

?

31.10.2019. 15:48

Visa šī Pietiek reklāmas kampaņa rada arī jautājumu, kāpēc tieši Vonsovičs? LPSR bija simtiem tiesnešu. Kur vēl izmeklētāji, prokurori, miliči, visdažādākie dažāda līmeņa funkcionāri un nomenklatūras darboņi, par komunistiem nerunāšu un komjauniešus vispār nepieminēšu. Vonsovičs viņu vidū ir maigi izsakoties tāds trešās šķiras koloborants. Veseli saraksti daudz nopietnāku un nozīmīgāku koloborantu nepamatoti tikuši ignorēti. Tāpēc man jau nu šķiet, ka Vonsovičs izpelnījies "uzmanību" ne jau ar padomijas laikās paveikto, bet ar kādām savām darbībām tagad vai pavisam nesenā pagātnē.

Atbildēt

to PIETIEK

31.10.2019. 14:40

»

Vajag grāmatu par Ilgu Kreitusi /Faniju Goldu/

Faktiski to katrs, balstotes uz faktiem var uzrakstīt, izplatot rekāmu ar e-pastu, uz kuru sūtīt informāciju...


Interesanti, kurš "labvēlis" cenšas Kreitusi nomelnot un sasaistīt ar Faniju Goldi?!

Atbildēt

Aha!

31.10.2019. 14:30


Grāmatā varētu būt arī pasaules vēsturnieku pēdējie pētījumi par "dziļo vēsturi", to kuru neraksta, par cionisma "dziļo varu", tostarp Latvijā, sākot no 15.-16. gadsimta. Par to, ko noklusē Latvijā. Piemēram, ka cionistu pārvaldītā ASV palīdzēja PSRS vad. Staļinam sagraut hitlerisko Vāciju, bet atstāja Baltiju PSRS staļiniskajam genocīdam. Tie paši Izraēlas un ASV cionistu spēki šodien pēc 1991. gada turpina genocīdu pret latviešu tautu un kopumā pret Latvijas tautu, gūstot materiālu labumu.

Atbildēt

Vajag grāmatu par Ilgu Kreitusi /Faniju Goldu/

31.10.2019. 13:37

Faktiski to katrs, balstotes uz faktiem var uzrakstīt, izplatot rekāmu ar e-pastu, uz kuru sūtīt informāciju.

Vajag grāmatu- pētījumu par Ilgu Kreitusi / raksta Pietiek kā Fanija Goda, apskatit Saskaņas politiskās izredzes/ ir politoloģijas profesore - pretmets vēsturniekam Indulim Ronim, kuru viņa palīdzēja novest kapā priekšlaikus.

Aprakstot, kā viņa kā "vēsturniece" "matemātisku aprēķinu" apkalpo esošo cionistu kosmopolītu 4. maija režīmu. Bijusi Saeimas pr-ja. Butu interesanti. Grāmata atklātu arī G. Valdmaņa , 6. Saeimas deputāta, devumu cīņā pret cionismu Latvijā. Un G. Valdmaņa grāmatā minēto cionistu Gudro stratēģiju un taktiku, kura kā cionistu rokasgrāmata tika un tiek realizēta Saeimas darbā, tostarp Kreitusei atrodoties Saeimas pr- jas amatā. Aivars Kreituss ir figurants Lemberga krimlietās kā Lemberga stipendiāts.

Es domāju daudziem būtu, ko pastāstīt, ņemot vērē publicēto viņas biogrāfiju sadarbībā ar VDK un Kompartiju. Arī par aktīvajām naida izpausmēm pret Pilsoņu kongresu. Domāju, ka pret viņas "noziegumiem" nobālētu glumā Kolaboranta "noziegumi".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...