Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

okupantu stādīti saraksti

16.06.2021. 00:28

»

gunars

Kas sastadija izvedamo cilveku sarakstus??? Pasi latviesi


Nevajag runāt muļķības un izplatīt melus - saraksti nebija nejauši, sarakstus stādīja visaukstākā līmenī VDK.

Atbildēt

Lasītājs

15.06.2021. 11:15

Ja visi būtu izlasījuši Latvijas veiksmes stāstu, tad nebūtu arī šie 34 procenti! Kā Ulmanis varēja pretoties armijai, kura bija iecerējusi iekarot Eiropu, ievest tur komunismu?

Atbildēt

:)))))))

15.06.2021. 00:08

»

Lauķis:)))))))

Pastala!!! Franču licējā , mācijies


Palīgskolā mācījies, bet nespēji pabeigt pat sākumklasi?
Iemācies vispār rakstīt, sētnieces meita!:))))))

Atbildēt

ak tad

15.06.2021. 00:04

»

ko tad

Lapsa tev ir nolaupījis? Vai godu (kura nav


atkal izlaizīji lapsai zem astes? Vai garšoja (kā parasti)?

Atbildēt

ne vienmēr

14.06.2021. 19:49

»

gunars

Kas sastadija izvedamo cilveku sarakstus??? Pasi latviesi


Te bija arī tādi ivanovi, kas stučīja.

Atbildēt

ko tad

14.06.2021. 19:48

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


Lapsa tev ir nolaupījis? Vai godu (kura nav)?

Atbildēt

Lauķis:)))))))

14.06.2021. 19:27

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


Pastala!!! Franču licējā , mācijies?
..iemācies , teikumu rakstīt, šofera dēls!:))))))

Atbildēt

www.govlawyer.lv

14.06.2021. 18:55

Baltkrievija,
šodien ir 14. jūnijs:

https://www.youtube.com/watch?v DYIHL1_PZns

https://belaruspartisan.by/upload/iblock/c10/c109f57d2539e94079243da5625cfe09.jpg

Atbildēt

??

14.06.2021. 13:19

»

Demagoģiju plēšat kā joku?

Lapsa ar iesniegumiem vēršas iestādēs un tiesā, lai uzrsdītu iestāžu amatpersonu iespējamos pārkāpumus un noziegumus, darba laikā, noziedzīgi šķērdējot nodokļu maksātāju naudu...


Nu protams, tikai par amatpersonā.
Vonsovičs jau ir amatpersona.
Meroni gadiem arī ir amatpersona.
Ramoliņš arī ir amatpersona.
Mazliet agrāk:
Advokāts -"suņēdājs" arī bija amatpersona.
Dogo suņbarību arī ražoja vienas amatpersonas.
................
................
u.t.t.
Pašam smiekli nenāk par pasūtījuma izpildītāju? Atradis ko aizstāvēt.

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

14.06.2021. 12:56

Tagad ir 21. gadsimts. Mūsu mīļā Latvija ir brīva un neatkarīga valsts. Latviešu tauta dzīvo priekā un laimē. Valstī valda miers un saticība. Mums ir palaimējies dzīvot demokrātijas laikmetā, kad cilvēktiesības ir valsts prioritāte. Diemžēl ne vienmēr latviešiem ir tā veicies. Šodien, 14. jūnijā, aprit 80 gadi kopš 1941. gada deportācijām. Nepilnu gadu pēc tā, kad noziedzīgā Padomju Sociālistisko Republiku Savienība 1940. gada 17. jūnijā veica Latvijas Republikas okupāciju un sekojošu aneksiju, okupētājā Latvijā notika vardarbīga iedzīvotāju izsūtīšana uz attāliem PSRS reģioniem. Noziedzīgā komunistiskā partija šķīra ģimenes un atņēma dzimtām to īpašumus. Tā nogalināja nevainīgus cilvēkus bez tiesas un pierādījumiem. Šajā “likteņu gaļas mašīnā” cieta apmēram 15 424 cilvēki. Šodien, šīs traģēdijas 80 gadadienā, iedegsim tumši zilu svecīti uz sēru galda. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Lūgsim visvareno sentēvu Dievu Pērkonu. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkons pasargā mūsu valsti un tautu no naidniekiem un nelabvēļiem! Lai Pērkoņtēva svētie zibeņi sasper visus Latvijas un latviešu tautas ienaidniekus! Lai pērkonkrusts griežas! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Pērkonam! Visa slava Pērkonam – Debesu Tēvam!!!
Ar cieņu pret sentēviem, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #LatvijasOkupācija #LPSR #deportācijas #represijas #nacionalizācija #vardarbība #SarkanaisTerors #Maskava #Kremlis #KomunistiskieNoziegumi #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #miers #sidrabbirzs

Atbildēt

Demagoģiju plēšat kā joku?

14.06.2021. 12:15

»

??

Gribu ieteikt Lapsas atbalstītājiem, rakstot viņu atbalstošus rakstus, nerakstīt tajos visādas muļķības. Šajā ir ne viena vien. Šoreiz par viewnu...


Lapsa ar iesniegumiem vēršas iestādēs un tiesā, lai uzrsdītu iestāžu amatpersonu iespējamos pārkāpumus un noziegumus, darba laikā, noziedzīgi šķērdējot nodokļu maksātāju naudu.

Savukārt prokuratūra neatteica, bet safabricē kolaboranta Vonsoviča aizstāvībai kriminālprocesu pret Lapsu, kaut skaidri redzams, ka Lapsas rīcībā nav nekāda nozieguma sastāva pazīmju.


Jautājumu var izskatīt, ka valsts terorizē un vajā, represē Lapsu par to, ka uzdrošinās sabiedrībai atklāt patiesus faktus.

Faktiski Lapsam par viņa darbu pienāktos Trijzvaigžņu ordenis, kritizējot, uzrādot trūkumus 4. maija valsts finanšu korporācijas darbībā, efektizējot šo režīmu.

Bet!Kas tev deva! Trijzvaigžņu ordeņi paredzēti kolaborantiem un viņu līdzskrējējiem! Tāda ir valsts politika.

Atbildēt

??

14.06.2021. 10:50

Gribu ieteikt Lapsas atbalstītājiem, rakstot viņu atbalstošus rakstus, nerakstīt tajos visādas muļķības. Šajā ir ne viena vien. Šoreiz par viewnu.
Kā liels "grēks" tiek minēta prokuratūras resursu tērēšana Lapsas apsūdzēšanā. Hmm, laba domas, ja vien ...... Jā, šajā portālā pārpārēm var lasīt, kā Lapsa vēršās ne tikai prokuratūrā, bet dažādāscitās iestādēs. Tātad - vēlas lai tiktu tērēta tām dotā nodokļu maksātāju nauda. Nereti vēl žēlojās, ka būtu vēl patērējis tās pašas prokuratūras nodokļu maksātāju naudu, bet ......... aizlieguši pārsūdzēt un vērsties vēlreiz.
Tāpēc nekultivējiet dubulto morāli un atrodiet Lapsas atbalsta kampaņai kādu sakarīgāku argumentu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.06.2021. 09:56

Īsta kolabora-cionista- demagoga sacīta rindkopa: "Personīgi es vairs neesmu gatavs balsot par mazāko ļaunumu, es vairs neesmu gatavs balsot ne par kādu ļaunumu. Izskatās, ka sabiedrība arī, tāpēc arī aktivitātes līmenis vēlēšanās bija tāds, kāds bija."---------Mazākais ļaunums ir iekš katra LABĀ ! Tieši par mazāko ļaunumu mums ir jāizšķirās !
Šī teksta autors ir visperfektākais latviešu tautas un demokrātijas bende ! Tieši viņš arī ir tas, kura dēļ vēlēšanās piedalījās 34%, proti, tie, kuri ir pie varas un, kuri ir ieinteresēti to saaglabāt. Kāds tad ir risinājums, to viņš nepasaka ! Tieši tā jau arī ir provokatora galvenā pazīme... .---https://tautastribunals.eu/?p 60348

Atbildēt

Jāsāk ar to, ka...

14.06.2021. 09:48

Izsūtīto sarakstam pretī ir jābūt tādam pašam otram sarakstam ar visiem vārdiem, kas veica represijas - organizēja un izpildīja, un guva labumu no izvešanām, kas nav mazsvarīgi, iegāja svešā īpašumā un būvēja savu dzīvi uz represēto mantas. Tiesiskās sekas šim nodarījumam nav iestājušās. Līdz ar to nav pamata teikt vai apgalvot, ka process ir noslēdzies. Ir beidzot jārunā par to, ka tās bija represijas pret dzimtām visas dzīves garumā, ka arī šobrīd šīs sekas un sociālā plaisa nav novērsta.

Atbildēt

no tautas

14.06.2021. 09:34

Vēl viena partija, kas rūpējas par šauras grupas interesēm - Aparisti. Jaunie internacionālisti, pseidoliberāļi. It kā rūpējas par pazemotajiem, ja tikai mērķi nebūtu lielāki - samazināt cilvēku skaitu uz pasaules. Tā jau ir, ka cilvēki diezgan piegānījuši Zemi. Bet mūsu tauta jau tā izmirst... Kas nāks vietā?

Atbildēt

no tautas

14.06.2021. 09:22

Man ir dusmas uz visādiem mazpisāniem, kas pārmet latviešu tautai, ka tā pati vainīga pie visa notiekošā. Neskatoties uz to, ka blēži ir manipulējuši.
Kaut gan - vai nu tik ļoti mānīja? Godmanis kādreiz teica - būs grūti, bet mēs izturēsim. Viņi izturēja, gluži labi.
NA uzreiz sevi nodēvēja par labējiem - tātad nekādi nacionālsociālisti, kas rūpētos par visas tautas labumu, bet labējie, par bagāto labumiem. Tikai dumā tauta nesaprata, domāja, labējie - tie tie labie...
Mazpusāna minētais laimes lācis neko labāku nedos - sociālisti(?) , kas sadarbojas ar kaimiņzemes oligarhiem? Var piedāvāt otru valsts valodu, kas patiesībā nozīmētu tikai vienas, iebraucēju valodas dominanti, kas jau ir piedzīvots.
JKP gan solīja tautai - lielākas algas, pensijas mazajiem cilvēkiem. Vismaz gribēja. Bet ko lai dara, ja koalīcijā blakus ir tie labējie, kuru pienākums ir rūpēties par turīgajiem?
Nu ko tad tai nabaga tautai darīt? Jādomā. Vai jāiztiek pašiem, kā māk...

Atbildēt

ha-ha

14.06.2021. 08:00

»

Par to, ka vonsoviičveidīgie kolaboranti joprojām pārvalda LV

nav notikusi publiska nožēla par noziedzīgajā PSRS režīmā pastrādātajiem noziegumiem pret cilvēcību, kam nav noilguma


Viss ir gluži savādāk.Deokupācijas un deboļsevizācijas process nav noticis,okupācijas beigu svētku nav un ari nav iespējami šo pašu iemeslu dēļ.Cilvēki,kuri palēkdamies skrēja ieņemt vietas okupantu pašvaldībās,ideoliģiskajās,represīvas organizācijas,tagad palēkdamies skrien likt ziedus sava režīma nomocītajiem,nogalinātajiem un ir jau paveikuši jaunus vēl šausmīgākus noziegumus-izdzinuši no valsts simtiem tūkstošiem latviešu,turpina represijas pret okupācijas režīma upuriem,ar intrigām sanaido cilvēkus utt.

Atbildēt

Bauska

14.06.2021. 07:26

»

Cilvēks

Turpmāk vēlēšanās piedalīsies lezbietes/geji un kolaboranti


Ari neviens Negajam. Nacionali cik daudz darba vietas Radijusi.
2.Cik daudz Trimda devusies no Parazitu valdisanas 500 000 Latvijas cilveku
Pretstata 40t izsutito??? stalina. (Vectevu manu izsutija jo Vacu puse karoja-Atgriezas,Stradaja un sanema Nopelniem bagato skolotaju. )
3.Tagad uz vienu stradnieku 3 valsts maize Shemotaju.
Korumpetu Tiesu prokuroru policu. Turies L.Lapsa.

Atbildēt

Rakstā

14.06.2021. 05:33

dažas idejas bija vērtīgas, bet tad izklīda āža kāja - neiet uz vēlēšanām. Ar to viss pateikts.

Atbildēt

Cilvēks

14.06.2021. 03:59

Turpmāk vēlēšanās piedalīsies lezbietes/geji un kolaboranti
Mana ģimene vēlēšanās nepiedalās

Atbildēt

Mikropisans atkal

13.06.2021. 23:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


aptirsies!

Atbildēt

Arī kolaborants toreiz...

13.06.2021. 22:46

PSRS laikā 99% bijām dažāda veida kolaboranti, jo šeit dzīvojām. Ar atšķīrās tiesneši, skolotāji, visa veida kalpotāji arī rūpnīcu strādnieki, mākslinieki, kolhoznieki u.t.t. Bez tam vārds kolaborants, nav lamu vārds, tas ir sadarbības apzīmējums. Par ko šūmējās Vansovičs? Ko viņam var pārmest L.Lapsa? Par ko uztraucās komentētāji, paužot sašutumu par visām dzīves negācijām?

Atbildēt

Lielmežu Miķelis

13.06.2021. 22:29

Kur tad bija tās vēlēšanas ? Nekādu paziņojumu neesmu saņēmis, pastnieku arī neesmu redzējis gadus trīs, kolaborantu TV neskatos, bet vectēva Rigonda tikai šņāc.

Atbildēt

tiem, kas ''no tautas''

13.06.2021. 21:56

»

no tautas

Cik gudra doma. Jums laikam arī skaistums nāk no iekšām


Naivi cerat, ka visiem citiem arī viss nāk no iekšām tāpat kā jums? Galīgi negudra doma.

Atbildēt

viedoklis

13.06.2021. 21:11

»

Oki

Izskataas, ka naakosajaas veeleesanaas uzvarees Gobzems vai Slesers. Vismaz kaadas ceriibas uz paarmainaam , kungiem ir arii konkreets viedoklis par to, kas ir un kas nav gimene


Jā Sleseram ir jāuzvar, jo viņam ne visai vecas ar savu īpašumu apsaimniekošanu,tādēļ jātrenējas valsts vadībā, varbūt to izdosies nolaist uz grunti.

Atbildēt

ha-ha

13.06.2021. 20:21

Kādas vēlēšanas? Cilvēki nemaz netika informēti par tām.Pašvaldības ir slēgtas,tātad pēc būtības likvidētas un darbojās bez kādas kontroles un atbildības,jo demokrātiskā valstī diez vai tāda anarhija būtu iespējama.

Atbildēt

Galvenais ir kadri (Staļins)

13.06.2021. 20:19

Vēlēšanu ignorēšana skaidri parāda, ka latvieši ir sapratuši pavisam skaidri. Ar demokrātiskām metodēm no krievu okupantiem un okupācijas varas atbrīvoties nav iespējams. Komunisti un čekisti to protams zināja jau astoņdesmito gadu beigās un metās izzagt savas kontrolētās nozares, bet tādas ir 100% visas.

Atbildēt

no tautas

13.06.2021. 19:56

»

tiem, kas ''no tautas''

nevajag ēst, tirst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu


Cik gudra doma. Jums laikam arī skaistums nāk no iekšām?

Atbildēt

Viens no tautas (Jūrmalnieks)

13.06.2021. 18:59

Ar šo paskaidroju , ka gāju balsot tikai lai svītrotu Mežecki , lai nedabūtu vēl vienu zirgjājēju Grigulieni sav uz kakla!

Atbildēt

Atbilde

13.06.2021. 18:53

Kārtējais murgojums, kurā autors mēģina sakarināt pastulbajiem latvijiešu boksterētājiem aplamo demokrātijas jēdziena skaidrojumu. Kad pilsonība tiek dāvināta ikvienam kolaborantam, okupantam un valsts ienaidniekam, tāds politiskais režīms nav vis demokrātija, bet gan ohlokrātija, kura neglābjami pārvēršas oligarhijā – Latvijas Satversmē neparedzētā politiskā režīmā. Ohlokrātijas termina skaidrojums latviski arī ir „tautas vara” – tikai latvieši ir pārāk stulba tautiņa, lai saprastu ar ko atšķiras demokrātija no ohlokrātijas.

Atbildēt

Atis Priedītis

13.06.2021. 18:31

Šķiet, ka mēs dzīvojam absurdā pasaulē. Lai kādu cilvēku par kaut ko apvainotu vispirms ir jābūt cietušo liecībām. Bet tādu taču nav. Neviens lielais masu medijs nav uzdrošinājies šādas liecības publicēt. Vismaz par vajāšanām pēc 1986.gada un konkrētiem vainīgajiem nav neviena raksta. Iet vaļā tikai primitīva apsaukšanās.

Atbildēt

Kategoriski

13.06.2021. 18:18

»

jautājums

Noraidu apvainojumus. Kategoriski...


Noraidu noraidījumu. Un distancējos no apbižotiem jautājumiem. Jo demagoģija nav ne par krekliem, ne par sirdsapziņām, bet šoreiz ir par bailēs gaudojošām lapsām...

Atbildēt

nu

13.06.2021. 18:14

Būtu vēlme, sarīkotu tādu melno piāru pret Lapsu, tad redzētu kā šis gaudotu.

Atbildēt

Robeža nau ir novikta, tiesa un prokuratūra

13.06.2021. 17:36

»

Likt vienā rindā baltkrievu disidentu un brīvības cīnītāju Protasoviču, padomijas disidenti Doroņinu-Lasmani ar šodienas melnajiem "piāristiem" ir ciniski, bezkaunīgi un pretīgi. Vēl jo vairāk to norādīt raksta virsrakstā kā tādu galveno raksta problēmu. Tā kā noraidiet ko vai nē, neko tas nemainā,viss...


safabricē kriminālprocesu.

Civiltiesiski būtu cits strīds. Te ir strāds starp valsti, kura ar kriminālprocesu mēģina aizstāvēt kolaboranta tiesības, un privātpersonu L. Lapsu.

Atbildēt

Atis Priedītis

13.06.2021. 17:35

Masu medijos būtu jāparādās to cilvēku atmiņām, kuri no tiem, kuri sadarbojās ar VDK ļoti smagi cieta. Šādu atmiņu stāstu nav, jo lielie masu mediji kategoriski atsakās tos publicēt. Un tad atliek tikai apsaukāšanās līmeņa apvainojumi, jo cietušo liecību taču nav.

Atbildēt

13.06.2021. 16:48

»

jautājums

Noraidu apvainojumus. Kategoriski...


Likt vienā rindā baltkrievu disidentu un brīvības cīnītāju Protasoviču, padomijas disidenti Doroņinu-Lasmani ar šodienas melnajiem "piāristiem" ir ciniski, bezkaunīgi un pretīgi. Vēl jo vairāk to norādīt raksta virsrakstā kā tādu galveno raksta problēmu. Tā kā noraidiet ko vai nē, neko tas nemainā,viss ir uzrakstīts un izlasāms.
Ir jāsaprot , ka demokrātiskā valstī nevienam nav aizliegts rakstīt iesniegumu par citu personu. Nosauciet, kur tad rakstīts, ka PSRS laika tiesnesis nedrīkst rakstīt iesniegumu par šodienas melno "piāristu"? Es tādu likumu nezinu.
Manuprāt ir ļoti interesanti, kā tad tiesa šajā lietā nolems. Kur tiks vilktas robežas vai "sarkanās līnijas" šādām izpausmēm. Ko un cik drīkst, bet ko nedrīkst.Pat labi, ka iesaistīts viens no melnā PR dižgariem. Vai tad Jums nemaz šie jautājumi neinteresē? Vēl laikam saka, tas esot judikatūriski nozīmīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....