Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viesis

13.06.2021. 16:19

»

Sabiedrībai aktuāli jautājumi nav jāizmanto uzmanības novēršanai no kādas personas un viņa "poģeļņicas" tiesāšanas par visticamāk pēc sasūtījuma realizētu melno PR...


Starp citu, ko nozīmē melnais PR, un par ko vispār ir kriminālprocess, ja, cik saprotams, grāmatā nav NEVIENA nepatiesa vārda? Tad iznāk, ja kāds atgādinās, piemēram, VVF nesmukumu ar dārgo pulksteni, tad tas arī skaitīsies "melnais PR", par ko jāsauc pie kriminālatbildības? Vai tas ir tas, par ko cilvēki gāja uz barikādēm? Un šeit arī ir saistība ar brīvības cīnītājiem......

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

13.06.2021. 16:10

Latvijas brīvības cīnītāji ciiniijaas lai OIKisti vareetu briivi OIKot.

Atbildēt

jautājums

13.06.2021. 15:58

»

Es biju domājis Jūsu komentārā pieminēto Doroņinu-Lasmani


Noraidu apvainojumus. Kategoriski.
Es rakstīju par asociācijām, kas man radās pēc Protasoviča intervijas, par Latvijā notiekošajiem procesiem.
No galvenā? No kā? Ka bijušais Latvijas PSR Augstākās tiesas tiesnesis jūtās vajāts, ja viņu nosauc par kaloborantu? Un Latvijas Republikas (neatkarīgās) prokuratūra uztur apsūdzību par neslavas celšanu?
Es ļoti gribētu cerēt, ka Juris Stukāns, atšķirībā no bijušā mednieka, tomēr vēl visus ētikas un morāles orientierus nav pazaudējis un šito Latvijas valstij ļoti, ļoti bīstamo praksi ar politisko procesu fabricēšanu izbeigs.
Jo stāsts jau nav par krekliem, bet ir par sirdsapziņām...

Atbildēt

lauķis

13.06.2021. 15:50

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nu, neviens neaizliedz urnā iemest arī tukšu aploksni


Arī ar tukšu aploksni tu atbalsti esošo noziedzīgo režīmu,tikai totals boikots un kolonijas pārvaldnieku ignorēšana,nekāda sadarbība ar varu.Ir tāds jēdziens ka nevardarbīga pretošanās visos iespējamos veidos.

Atbildēt

Oki

13.06.2021. 15:49

Izskataas, ka naakosajaas veeleesanaas uzvarees Gobzems vai Slesers. Vismaz kaadas ceriibas uz paarmainaam , kungiem ir arii konkreets viedoklis par to, kas ir un kas nav gimene .

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.06.2021. 15:45

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nu, neviens neaizliedz urnā iemest arī tukšu aploksni


... tas ir pat vēl labāk, iespējams. Grūtāk būtu sasniegt 5% slieksni, ja tukšā aploksne tiek pierēķināta pie nobalsojušo skaita.

Atbildēt

no tautas

13.06.2021. 15:39

»

Sabiedrībai aktuāli jautājumi nav jāizmanto uzmanības novēršanai no kādas personas un viņa "poģeļņicas" tiesāšanas par visticamāk pēc sasūtījuma realizētu melno PR...


Lato Lapsa ar savām grāmatām ir devis tautai vismaz kādu gandarījumu par visām šajos 30 gados nodarītām netaisnībām. Atšķirībā no galveno mediju saldās mēlēs runātā vai komplimentāri rakstītā.

Atbildēt

13.06.2021. 15:39

»

jautājums

Nav jāpiemin trīszvaigžņu ordenis un sabiedrībā cienījamas personas, lai tikai kaut kā sataisītu troksni pirms tiesas sēdes...


Es biju domājis Jūsu komentārā pieminēto Doroņinu-Lasmani.
Melnā PR, kurš, visticamāk, tika realizēts pēc pasūtījuma, izpildītājus stādīt blakus šādai personai ir ciniski, nekaunīgi un pat noziedzīgi, cenšoties novērst uzmanību no galvenā. Īsti čekistu stilā.

Atbildēt

jautājums

13.06.2021. 15:30

»

Sabiedrībai aktuāli jautājumi nav jāizmanto uzmanības novēršanai no kādas personas un viņa "poģeļņicas" tiesāšanas par visticamāk pēc sasūtījuma realizētu melno PR...


Nav jāpiemin trīszvaigžņu ordenis un sabiedrībā cienījamas personas, lai tikai kaut kā sataisītu troksni pirms tiesas sēdes.
---------------------------------
Un kuras, tad ir tās cienījamās personas-PSRS okupācijas režīma represīvo institūciju amatpersonas? Padomju tiesneši un prokurori?
Piedodiet, bet no jūsu retorikas nav saprotams, kuras tieši jūs uzskatiet par sabiedrībā cienījamām personām.
Un varbūt tieši tas, ka šī sapratne starp politisko eliti un sabiedrību ir bezdibenis, ir viens no iemesliem, kāpēc tauta izvēlējās uz vēlēšanām neiet.
Varbūt cilvēki, kas nostājās Baltijas ceļā un uz Barikādēm, vienkārši jūtās nodoti.
Un notikumi Baltkrievijā vienkārši uzsita nostaļgiju-cik naivi mēs bijām, kā ticējām...un ar ko tas ir beidzies..

Atbildēt

Kas tad ir Latvijas brīvības cīnītāji no mūsdienu redzesloka?

13.06.2021. 15:30

Ja ņemam vērā vēsturiskos priekšnosacījumus, ka nacionālisms izauga no darba klases. Savukārt darba klase izauga no internacionālā proletariāta industrializācijas periodā 19. g. s. sākumā. Nostabilizējoties darba klasei, izveidojās nacionālās buržuāzijas. Bet EST, LV un LT robežas, beidzoties 1.PK kartē ģeogrāfiski iezīmēja ASV prezidents Vilsons 1918. g. martā savā darba kabinetā un karti nodeva žīdam Trockim, kas to uzrādīja Brestas cietoksnī pie miera līguma parakstīšanas. Banku sistēma guva jaunu uzrāvienu. LV uzplauka. Uzplauka, lai to izlaupītu 2.PK. Beidzoties 2.PK žīdu internacionāle ar Ribentrop- Molotova paktu LT, LV, EST nodeva PSRS internacionālei, lai iznīcinātu LV, LT, EST nacionālās buržuāzijas paliekas, jo agresīvās LT, LV, EST nacionālās buržuāzijas ar savu valstiskumu varēja kļūt par konkurentiem žīdu buržuāzijai un citām nacionālām valstīm.

Šodienas LV ir valsts- parodija, noziedzīga valsts finanšu korporācija - daļa no globālās finanšu korporācijas ar valsts parādu un ieķīlātiem valsts īpašumem.Par valsts parādu solidāri atbild tās pavalstnieki bez cilvēktiesībām šodien un ar visu savu īpašumu.Atbildēt

ES

13.06.2021. 15:26

»

Māris Kučinskis (ZZ$)

Mūsu partorga Augusta spļāviens ir piemiņas vērts...


Šī nu ir tik aplama runāšana, ka mati ceļas stāvu! Neviens vārds tur nav patiesība! Neviens. Es ilgus gadus dzīvoju un strādāju kolhozā ROSME. nEKAD NEKAS TĀDS TUR NAV NOTICIS. Drīz pēc kara Saldū par pirmo sekretāru strādāj Viļums un tā laikā Kalpaka piemineklis tika aizvilkts un nogremdēts Ventā, Dīvainā kārtā nevainīgs traktorists nejauši gāja bojā. Pretim pieminekļa vietai bija kolhoza teļu ferma, bet uz ceļa pusi darbojās kurpnieks, kas uzraudzīja, kas notiek pieminekļa vietā. To visi zināja, bet nebaidījās tur aiznest un nolikt ziedus. 1975. GADĀ MĒS PĀRCĒLĀMIES DZĪVOT CITĀ VIETĀ, BET BIEŽI BRAUCĀM CIEMOTIES PIE VECĀKIEM. Taisnojot Rīga Liepāja šoseju, ceļš vairs negāja tieši gar piemunekli, betpiebraukšana bija saglabāta. Tas bija 1987. gadā, kad braucām vest māti pie mums. Nobraucām garām piemineklim - tur viss bija sakopt - nekādas mēslu kravas. Kā var rakstīt šitādas pasakas_ Ja runa ir par Dzirni, tad Dzirne bija 1. sekretārs pirms Brigmaņa. Medībās kļūdījās un nošāva cilvēku, tūlīt nolika partijas biedra karti... Es viņu pazinu personīgi u varu teikt - viņš bija lielisks cilvēks! Viņa klātbūtnē ir runātas tādas lietas! Un dziedāts ,, Dievs svētī Latviju"Nekādas represijas nav sekojušas.

Atbildēt

13.06.2021. 15:16

»

jautājums

Kolaborants nav gadījums, tā ir sistēma...


Sabiedrībai aktuāli jautājumi nav jāizmanto uzmanības novēršanai no kādas personas un viņa "poģeļņicas" tiesāšanas par visticamāk pēc sasūtījuma realizētu melno PR.
Nav ciniski jāmin brīvības cīnītāji un viņu kapi jāizmanto savos stulbajos epiteos.
Nav jāpiemin trīszvaigžņu ordenis un sabiedrībā cienījamas personas, lai tikai kaut kā sataisītu troksni pirms tiesas sēdes.
Bet nekā sakarīga jau nav. Viss pulveris "izšauts" vēl realizējot melno PR. Tad nu tagad ir tā kā ir.
Bet vismaz nevajag izmantot cienījamas personas un cilvēkiem svētas lietas un notikumus savās tikai personīgajās lietās.
Vismaz vajag pacensties no tā atturēties.

Atbildēt

13.06.2021. 15:08

»

Te jautājuma nav

4. maija valsts finanšu korporācija, kas ir globālās finanšu korporācijas sastāvā ar valsts parādu, savā politikā tālredzīgi saskatījusi riskus vēlētāju mazajai aktivitātei, arī ar neizdevušos reģionālo reformu kā ekonikas sagrāves sekām, un savlaicīgi piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai...


4. maija valsts finanšu korporācija, kas ir globālās finanšu korporācijas sastāvā ar valsts parādu, savā politikā tālredzīgi saskatījusi riskus vēlētāju mazajai aktivitātei, arī ar neizdevušos reģionālo reformu kā mērķtiecīgas ekonomikas sagrāves sekām, un savlaicīgi piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai, vienlaikus noslepenojot bij. vad. Cimdara darbu, vadot CVK.

Atbildēt

Te jautājuma nav

13.06.2021. 15:06

»

Uzdodiet sev jautājumu, kāpēc steidzami piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai

īsi pirms Eiroparlamenta vēlēšanām un vispār. Vai ne tāpēc, lai ījābi un citi pareizie nonāktu Eiroparlamentā...


4. maija valsts finanšu korporācija, kas ir globālās finanšu korporācijas sastāvā ar valsts parādu, savā politikā tālredzīgi saskatījusi riskus vēlētāju mazajai aktivitātei, arī ar neizdevušos reģionālo reformu kā ekonikas sagrāves sekām, un savlaicīgi piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai, vienlaikus noslepenojot bij. vad. Cimdara darbu, vadot CVK.

Nešaubos, ka jau tagad VDD ar SAB strādā pie jaunā 14. Saeimas sasaukuma kontingenta personu saraksta. Tas notiek saskaņā ar Operatīvās darbības likumu it kā valsts drošības interesēs

Nešaubos arī par to, ka slepeni tiek strādāts pie likumdošanas izstrādes, kas paredz obligātu došanos balsot. Pretējā gad. sagaida administratīvais sods. Obligāta prasība piedalīties balsošanā ir pret cilvēktiesībām un sirdsapziņas brīvību.

Visaktuālākais jautājums tomēr ir cilvēktiesību jautājums. 13/03/20 LR atteikusies ievērot cilvēktiesības “uz pandēmijas laiku”. Neticu, ka tās vairs tiks atjaunotas.

Atbildēt

Māris Kučinskis (ZZ$)

13.06.2021. 15:03

Mūsu partorga Augusta spļāviens ir piemiņas vērts:


Saldenieks Imants Andersons, bijušais autorallists, joprojām atceras 1987. gada rudeni, laiku īsi pirms Atmodas, kad ļaudis jau sāka atklāti likt ziedus Airītēs, Kalpaka piemiņas vietā Zirņu pagastā. Toreiz Saldus rajona Komunistiskās partijas komitejas 1. sekretārs bija Augusts Brigmanis, Saeimas Zaļo un zemnieku savienības frakcijas priekšsēdētājs.

Brigmani vaino apgānīšanā

„Tuvojoties 18. novembrim, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, A. Brigmanis norīkoja „Saldus Lauktehnikas” šoferus uz ceļa un piemiņas vietām sagāzt kūtsmēslus,” 2002. gada 28. septembrī laikrakstā „Zemgales Ziņas” rakstījis Andersons.

Pēc viņa vārdiem, Brigmanis pavēlējis „toreizējam Lauktehnikas pārvaldniekam Zigfrīdam Dzirnem, lai autotransporta priekšnieks Arvīds Sviķis norīko šoferus vest uz piemiņas vietu kūtsmēslus”. Tā kā Sviķis neklausījis, atrasti citi pakalpiņi, bet Brigmanis no dienesta auto esot vērojis, lai „buldozeri kārtīgi „apstrādā” piemiņas vietu”.

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

13.06.2021. 14:52

Par saviem kolaborantu noziegumiem šie reiz atbildēs taisnīgas tiesas priekšā. Lai cik virvīte vītos, karātavu valgs secen neies. Galā būs cilpa un Getliņu virsotnes kā atelpas vieta pirms elles.

Atbildēt

Uzdodiet sev jautājumu, kāpēc steidzami piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai

13.06.2021. 14:50

īsi pirms Eiroparlamenta vēlēšanām un vispār. Vai ne tāpēc, lai ījābi un citi pareizie nonāktu Eiroparlamentā?

Un kā būs ar 14. Saeimas vēlēšanām.

Vai Drošības policija un VDD nezināja, ka partiju KPV.LV sponsorē ar 200 000€ straptautiskais avantūrists Meroni? Zināja vai nezināja? Ja nezināja, kam tad vajadzīgs VDD? Ka tikai tagad tika nomainīti KPVLV ministri, arī VDD formālo vadītāju S. Ģirģens no KPVLV. Man šķiet, ka VDD un Drošības policija sadarbojās ar Meroni no starptautiskās organizētās noziedzības specdienestiem.


Un, lūk!


Steidzami lemj piešķirt tiesības CVK vadītājam saņemt pielaidi valsts noslēpumam
14. marts, 2019, 9:57
Latvijā
Autori: LSM.lv Ziņu redakcija

Saeima steidzamības kārtā galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā "Par valsts noslēpumu", paredzot tiesības Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājam saņemt pieeju valsts noslēpumam un to izmantot savā amatā.
Izmaiņu mērķis ir sniegt CVK priekšsēdētājam iespēju iegūt pilnvērtīgu informāciju vēlēšanu sagatavošanas un vadīšanas laikā, ļaujot sekot līdzi iespējamiem riskiem un apdraudējumiem, kas var kompromitēt vai citādi negatīvi ietekmēt vēlēšanu procesu un radīt apdraudējumu nacionālajai drošībai, skaidrots likumprojekta anotācijā.
Iepriekš par likumprojekta virzību atbildīgās Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē klātesošie Valsts drošības dienesta un Satversmes aizsardzības biroja pārstāvji deputātus informēja, ka, piešķirot CVK priekšsēdētājam pieeju valsts noslēpumam, būtu iespējams brīvāk dalīties ar informāciju, kas noderīga ar vēlēšanām saistītu apdraudējumu novērtēšanai un lēmumu pieņemšanai. Savukārt esošais CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars deputātus aicināja apsvērt iespēju pieeju valsts noslēpumam piešķirt arī pārējiem CVK locekļiem.
Tikmēr koalīcijas partijas iepriekš vienojušās CVK vadītāja amatam virzīt ilggadējo komisijas darbinieci Kristīni Bērziņu.
Saeima noraidīja pie frakcijām nepiederošā deputāta Alda Gobzema piedāvājumus pārbaudes par pielaižu piešķiršanu valsts noslēpumam attiecībā uz Saeimas deputātiem veikt līdz svinīgā solījuma došanai un liegt attiecīgo pielaidi dubultpilsoņiem.

Atbildēt

jautājums

13.06.2021. 14:48

»

To vajag mācēt. Runāt par sabiedrībā aktuāliem jautājumiem un iepīt visā iekšā kāda melnā "piārista" ne visai veiksmīgo izpausmi, par ko viņš tagad tiek tiesāts. Pat virsrakstā to norādīt kā gluži vai galveno raksta tēmu. Bet tā jau laikam ir, ka tieši virsrakstā paustais ir galvenais. Satraukums pamatīgs...


Kolaborants nav gadījums, tā ir sistēma.
Un baltkrieviem to labāk saprast...
----------------------------------
1994. gadā Lidija Doroņina-Lasmane tika apbalvota ar V šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, kuru saņemt atteicās, ko pamatoja ar to, ka kopā ar viņu to saņemšot vairāki VDK aģeni

"Tanī laikā likām datoros stukaču kartītes, un viena no mūsu kolēģēm kafijas pauzē lasīja avīzi un paņēma „Latvijas Vēstnesi”, lai paskatītos, kam ordenis piešķirts. Nosauca vienu uzvārdu un mēs visas vienā balsī „ahhh”. Un tā četras reizes," teica Doroņina-Lasmane.

Atbildēt

Ja kolaborants Vonsovičs ar saviem kolēģiem no padomju laikiem

13.06.2021. 14:36

»

To vajag mācēt. Runāt par sabiedrībā aktuāliem jautājumiem un iepīt visā iekšā kāda melnā "piārista" ne visai veiksmīgo izpausmi, par ko viņš tagad tiek tiesāts. Pat virsrakstā to norādīt kā gluži vai galveno raksta tēmu. Bet tā jau laikam ir, ka tieši virsrakstā paustais ir galvenais. Satraukums pamatīgs...


safabricē krimininālprocesu par vajāšanu pret personu, kas kolaborantu nosauc par kolaborantu, tas norāda tikai uz vienu, ka laiks pa īstam uzsākt pašu kolaborantu vajāšanu, faktiski veicot visaptverošu valsts apvērsumu..

Jo notiek pretējais - tiek safabricēti kriminālprocesi un ar prokuratūras un tiesas starpniecību vajātas personas, kuras atklāj kolaborantu noziegumus pret cilvēcību LPSR laikā.

Atbildēt

13.06.2021. 14:27

To vajag mācēt. Runāt par sabiedrībā aktuāliem jautājumiem un iepīt visā iekšā kāda melnā "piārista" ne visai veiksmīgo izpausmi, par ko viņš tagad tiek tiesāts. Pat virsrakstā to norādīt kā gluži vai galveno raksta tēmu. Bet tā jau laikam ir, ka tieši virsrakstā paustais ir galvenais. Satraukums pamatīgs. Nākamnedēļ kārtēja tiesa. Jātrokšņo. Varbūt izdosies kādu ietekmēt sev vēlamā virzienā.
Kāds cietumā sēdošais mēdza sevi saukt par politiski represēto. Tā pamatīgi sadusmoja tos, kuri patiešām tika politiski represēti. Te arī vienam vajadzētu padomāt, vai vajag savās tikai un vienīgi personīgajās neveiksmēs piesaukt valstij un tautai tik nozīmīgos brīvības cīnītājus un kur nu vēl viņu kapus. Tā kā būtu jānokaunās par to.

Atbildēt

ROFLMAO

13.06.2021. 14:24

Latvijā NAV brīvas un godīgas vēlēšanas, jo jāizvēlas "mazākais ļaunums" no 16 vai cik tur zagļu bandām "partijām"!

Latvija ir kleptokrātiska republika.

Atbildēt

Jautājums

13.06.2021. 14:18

Kas aizstāvēs šo varu? Neviens. Jo jebkurš no dubļiem salipināts orks vai mongolis- tatārs būs racionālāks kungs šai zemei nekā esošais cūku bars.Ja kāds ari aizies uz Saeimas vēlēšanām, tad tikai tāpēc , lai ieriebtu koalīcijai un nobalsotu par Šleseri zzs vai kādu gobzemu.Kas noteikti būs stratēģiski pareizi.

Atbildēt

kļimoviča aita

13.06.2021. 14:02

Autors sava raksta ievadā pats ir atbildējis uz savu jautājumu... jautājumu par to, kas notiks Baltkrievijā, ja tur izdosies valsts varas apvērsums! )

Tad tas būs tikai laika jautājums, kad arī tur nebūs kam un nebūs par ko balsot.

Kad "brīvu" akstošie ukraiņi vēl tikai lēkāja maidanā, es jau rakstīju par to, ka drīz parādīsies snaiperi. Tie sāka šaut divas nedēļas pēc manis teiktā.
Lukašenko izdevās novērst šādu snaiperu parādīšanos...

Tajā pat laikā stāstīju saviem nacionālistiski noskaņotajiem ukraiņu draugiem, kas viņus sagaida pēc valsts apvērsuma. Neticēja, skatījās manī lielām acīm... īpaši nepatīkami tas bija tāpēc, ka es pats esmu nacionālists, mīlu Latviju un savu tautu! Tāpat kā viņi mīlēja Ukrainu.

Un te nu mēs un viņi esam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....