Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

29.01.2020. 01:02

»

jauns

Advokāts - mēsls


kurš no tiem ir tavs vārds un kurš uzvārds, mēsls?

Atbildēt

vecs

28.01.2020. 13:50

Malacis Vanzoviča KUNGS,lai veicās!

Atbildēt

jauns

28.01.2020. 12:37

Advokāts - mēsls!

Atbildēt

Patriotiskais gars

28.01.2020. 11:35

Kad latviešu valodā lasīsim Rutas Vanagaites grāmatu "SVOI-SAVĒJIE",par braļukasu trešā reiha kolobarantiem.Un protams par tādiem nepieciešama grāmata Latvijas teritorijā.Paider,Urbanovič gaidām turpinājumā "Nākotnes melnraksti"?!

Atbildēt

tas ir labais

28.01.2020. 01:40

»

sapnis

https://failiem.lv/u/dn43takk


Autoru, Au-to-ru!!

Grāmatu, grāmatu, GRĀMATU!!!!!

Atbildēt

Tieši tā

27.01.2020. 18:28

»

Jons

Arī okupētajās valstīs ir krimināllikumi un atbildība,taču pēc okupantu aiziešanas ar tiem kopā būtu jāaiziet tiem,kuri aktīvi sadarbojās ar okupantiem.Pēc visa spriežot,okupanti,kā dzegūzes,visai teatrāli piedēja mūsu neatkarigo ligzdu pilnu ar savām olām-kolaborantiem,kuri tagad pieņēmušies spēkā ...


Arī man šāda atziņa ir ienākusi prātā - čekistu un komunistu klani vairs NAV latvieši, bet kaut kas līdzīgs neizvestam okupācijas karaspēkam, viņi ir Latvijai un latviešu tautai naidīgi, sveši, jo visi ir sakompromitēti ar Krievijas arhīvos stāvošām lietām, sasaistīti ar Krievijas pensijām, pabalstiem. Redz kā Lietuvā un Igaunijā - tur pat VDK aģentiem ir liegts ieņemt amatus bankās, skolās utt., bet šeit visa kolaborantu varza un viņu pēcnācēji nosaka mūsu "valsts" dienaskārtību..."valsts", kurā vienīgā iestāde, kas strādā, ir VID, pārējās ir pasūtījumu galdi čekistiem, komunistiem un viņu klaniem.

Atbildēt

Ārējā apsardze

27.01.2020. 11:47

Visi šie voņzoviči ir strādājuši cilvēkēdāju nometnes apsardzē un līdz ar to ir tiesājami. Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma!!!

Atbildēt

Viedoklis

27.01.2020. 11:37

»

sapnis

https://gofile.io/?c avxBAy


Paldies Lato Lapsa un Pietiek, kas informē sabiedrību par notiekošo Latvijā. Ja kaut kas neatbilst patiesībai, tad jebkuram ir tiesības prasīt nepatiesu ziņu atsaukšanu. Pagaidām administratīvajā tiesā var redzēt tikai Lato Lapsas pieteikumus, kuru vairākumu tiesa apmierina.
Pietiek ir LV vienīgā tik tiešām neatkarīgs un principiāls izdevums. Nekļūdās, kurš nestrādā.

Atbildēt

eksis

27.01.2020. 11:08

»

interesanti

Kāds tagad būtu sods par mēģinājumu pārdot kādas viltotas zīmola lupatas par 800 eiro


pārdot viltotas nezinu, bet iznomāt īstas vietējā dizaina kleites nesen vienai kundzītei beidzās ar 300 EUR administratīvo sodu un dārgo kleitu konfiskāciju. Prokuratūra šoreiz bija uzdevumu augstumos un iesniedza protestu.

Atbildēt

kāpēc

27.01.2020. 06:55

Kāpēc nevar rakstīt par visu dzelteno rasi,bet raksta par katru atsevišķi.....

Atbildēt

Ir pamats

27.01.2020. 06:21

»

jāā

Šitais ir labais, daudz ko izskaidro par Lapsu


suns zin ko ēdis

Atbildēt

Vonsoviča

27.01.2020. 00:02

Vieta ir cietumos Nigērijā vai Argentīnā. Līdz mūža galam. Parazīts nožēlojamais.

Atbildēt

Auzberga redzamā daļa !

26.01.2020. 23:37

»

Jons

Arī okupētajās valstīs ir krimināllikumi un atbildība,taču pēc okupantu aiziešanas ar tiem kopā būtu jāaiziet tiem,kuri aktīvi sadarbojās ar okupantiem.Pēc visa spriežot,okupanti,kā dzegūzes,visai teatrāli piedēja mūsu neatkarigo ligzdu pilnu ar savām olām-kolaborantiem,kuri tagad pieņēmušies spēkā ...


Ļoti labs piemērs! Nevajag aizmirst, ka šīs padomju atraugas bija daļa no represīvās sistēmas, kuras biedri pēc neatkarības atgūšanas sāka infiltrēt jauno sistēmu ar vecajiem kontaktiem, paražām un mentalitāti ! Šiem nodevējiem bija pieredze valsts pārvaldē un tapēc ap sevi vāca stūlbus, bet paklausīgus(uzticamus) “biedrus”, jo gudri un godīgi cilvēki tiem bija bīstami. Tā tika būvēta esošā, nabadzīgā un neizdevusies valsts latvija. Paldies jums komunistu salašņas un viņu paklausīgie adepti !

Atbildēt

Jons

26.01.2020. 22:47

Arī okupētajās valstīs ir krimināllikumi un atbildība,taču pēc okupantu aiziešanas ar tiem kopā būtu jāaiziet tiem,kuri aktīvi sadarbojās ar okupantiem.Pēc visa spriežot,okupanti,kā dzegūzes,visai teatrāli piedēja mūsu neatkarigo ligzdu pilnu ar savām olām-kolaborantiem,kuri tagad pieņēmušies spēkā un lieluma,ir izgrūduši no ligzdas ligzdas milzu daudzumu sīkākos pamatiemītniekus.Ir pamats uzskatīt,kā šie kolaboranti jau vairs nav latvieši,bet vēl pagaidām latviski runajoši ,mākslīgu latviešu kultūru uzturoši svešinieki ar simbolizēti izvēlētu svešinieku priekšgalā.

Atbildēt

jāā

26.01.2020. 22:29

»

sapnis

https://failiem.lv/u/dn43takk


Šitais ir labais, daudz ko izskaidro par Lapsu.

Atbildēt

Really

26.01.2020. 22:28

Dzeks agrāk trīs reizes sodīts bija, vismaz tā no sprieduma izriet.

Atbildēt

sapnis

26.01.2020. 21:31

https://gofile.io/?c avxBAy

Atbildēt

sapnis

26.01.2020. 21:30

https://failiem.lv/u/dn43takk

Atbildēt

interesanti

26.01.2020. 21:26

Kāds tagad būtu sods par mēģinājumu pārdot kādas viltotas zīmola lupatas par 800 eiro?

Atbildēt

Z

26.01.2020. 21:10

Pieķertais tirgonis centās apkrāpt pircēju. Viņu noķēra un tiesāja. Nekā īpaša. Tāds bija likums. Turklāt, notiesātajam bija iespēja pērsūdzēt spriedumu, ko viņš nav darījis. Tātad - piekritis.

Atbildēt

Nu jā

26.01.2020. 19:02

Uzdot preci par it kā ārzemju ražojumu... ( mūsdienās jau par to, ka pārdodot norādi nepatiesu izcelsmi, varētu domāt ka nesoda, ko ? Bet nu jā - paši esam nesliktas lietas izgatavojuši, tie kas prot un kam rokas īstā vietā. Un uzšūt vēl labāk nekā “ ārzemju firma”, bet nu, pircējam to “ firmas , Āāārzemju, gribas, nu tad lai prieks. Galvenais - neapkrāpt ar kvalitāti). Un sanjemt sodu “labošanas darbi Darbavietā”, jā, atvelkot 15% no algas.. Tas nav vis labošanas darbi lēgerī ... Tāpēc - viss nav tik vienoozīmīgi. Šodien tāds sods - strādā darbavietā, tik tev 15% atvilks par pārkāpumu , tas varbūt kādam cietumniekam būtu tāls sapnis. Varbūt. ( secinu - varbūt persona V. ir slikts cilvēks, bet varbūt otrādi - mīkstinājis sodus. Es nezinu. Bet kaut kā daudz pretrunu).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...