Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gūglis

05.02.2020. 22:12

https://timenote.info/lv/Romans-Bogomazovs
https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/interpegro-prezidenta-slepkavibas-lieta-apsudzetajiem-atklati-jauni-likumparkapumi-10019801

https://timenote.info/lv/Inara-Kuprenkova

Atbildēt

Jurists

05.02.2020. 14:20

Skaudīgie komentētàji gribētu pabūt tās meitenes vietà

Atbildēt

Šariata tiesa

03.02.2020. 19:53

Šariata tiesa liktu nopērt pretekli tiesnesi pie Brīvības pieminekļa, un pēc tam pakārt karātavu dārzā un vēl pēc tam izbarot tomātiem Getliņos

Atbildēt

ina

03.02.2020. 14:31

šadi mēsli kā vonsoviči, lembergi, grūtupi un t.. nozaga mums tiesisku , demokrātisku valsti.. mēs dzivojam vēl aizvien pateicoties šiem beztiesiska , korumpētā zaglu valsti

Atbildēt

Lai atlīdzinātu citu ciešanas,

03.02.2020. 14:22

»

J

2gadi tolaiku cietumā par tādu pantu 10gadi mūsdienu cietumā


Vonsovičam līdz mūža galam cietumsodu.

Atbildēt

Hihi

03.02.2020. 13:21

Tad jau tā nebija meitene

Atbildēt

J

03.02.2020. 13:20

2gadi tolaiku cietumā par tādu pantu 10gadi mūsdienu cietumā

Atbildēt

fakts

03.02.2020. 06:09

»

jurists

Nē, komentētāji ļoti labi saprot, ka Vonsovičs bija komunistu režīma kalps un - tiesneša darbā tolaik - viņam nebija īsti citas alternatīvas. Ne par to ir saruna, bet gan par to, ka viņam vajadzētu apzināties, ka viņš bija kolaborants; atbalstīja tā laika režīmu. Ja Vonsovičs pašlaik nepraktizētu kā...


Raksta pasūtītāji un autori nav ne par kapeiku labāki par Vonsoviču. Patiesībā viņi pielīdzināmi čekas stukačiem, kas pat ne paši skrēja ziņot, bet skricelēja anonīmas kļauzas par saviem kaimiņiem.

Atbildēt

vini visi tadi bija

03.02.2020. 01:14

brivas latvija prihvatizacijas likumdosanas tevs grutups cekas uzdevuma pratinaja tos cilvekus ,ko milici nokera nelegali skatoties rietumu videofilmas privatos videomagnetafonu flash mob kinoseansos.

Atbildēt

jurists

03.02.2020. 00:21

»

Z

komentētāji cenšas pielaikot mūsdienu likumus tā laika lietā.....Ja smadzeņu nav, tās neieliksi un no klaviatūras neatvilksi


Nē, komentētāji ļoti labi saprot, ka Vonsovičs bija komunistu režīma kalps un - tiesneša darbā tolaik - viņam nebija īsti citas alternatīvas. Ne par to ir saruna, bet gan par to, ka viņam vajadzētu apzināties, ka viņš bija kolaborants; atbalstīja tā laika režīmu. Ja Vonsovičs pašlaik nepraktizētu kā jurists, domāju, visi viņam liktu mieru. Ne vairāk, ne mazāk.

Taču vispār jau problēma nav Vonsovičs. Nezinu, kurš Lapsam ir pasūtījis kampaņu tieši pret viņu. Taču skaidrs, ka pamatproblēma ir juristu paaudžu nomaiņa. Diemžēl, vēl aizvien Latvijā praktizē ļoti daudzi tādu juristu, kā Vonsovičs, tai skaitā pat ieņem ietekmīgus amatus. Taču mūsdienās jau ir arī daudz tādu juristu, kuru attieksme, tiesiskā apziņa nav vis sākotnēji veidojusies tiesiskā nihilisma sistēmā.

Neizslēdzu, ka Vonsoviča kampaņai var sekot kampaņas arī pret citiem "vecā kaluma" juristiem, īpaši tādiem, kuri ieņem augstus amatus. Nezinu, varbūt pat Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatu.
Kaut kad paaudžu nomaiņas procesā jānotiek ārēji varbūt grūti pamanāmai, taču faktiski ļoti būtiskai attieksmes izmaiņai juridiskajā sabiedrībā.
Latvijas sabiedrība būtu to pelnījusi.

Atbildēt

Z

03.02.2020. 00:02

»

tikai

Pēc LPSR Kriminālkodeksa tā nebija nekāda izvarošana un arī apsūdzība nebija par izvarošanu. Turklāt vēl rakstā skaidri norādīts, ka puiši nepiekrita viņu izvarot


komentētāji cenšas pielaikot mūsdienu likumus tā laika lietā.....Ja smadzeņu nav, tās neieliksi un no klaviatūras neatvilksi

Atbildēt

Jānis

02.02.2020. 23:54

»

usainis

- perversais tiesnesis


Tagad viņš advokāts, tik tas lielais jautājums, kad viņu izslēgs no advokātiem? Nu nevar tak šāds kadrs būt LR advokāts!

Atbildēt

usainis

02.02.2020. 22:39

- perversais tiesnesis!

Atbildēt

Vonsovičs bija un ir palicis

02.02.2020. 22:38

»

jurists

Pat nav jābūt normālam juristam, lai apjēgtu, ka par rūdītiem maniakiem un recidīvistiem kļūst tieši dēļ nesodāmības apziņas par savu nodarīto. Turklāt tieši pusaudžu gados, kad vēl veidojas personība, nostiprinās attieksme pret apkārtējo sabiedrību...


klasisks komunistu noziedzīgā režīma produkts, kurš savu iekšējo izkropļoto morālo kompleksu dēļ bija pieņēmis asiņainā staļiniskā komunisma morāli un īstenojis savā darbībā. Tā rezultātā, Strautmane iepazīstot Vonsoviču dziļāk kā cilvēku, vnk totāli nodzērās. Par vīriešiem spriež pēc viņu sievietēm.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 22:20

»

vispār

Arī varmākas bija tādi paši nepilngadīgi puiši un meitenes nevis kaut kādi rūdīti maniaki recidīvisti


Pat nav jābūt normālam juristam, lai apjēgtu, ka par rūdītiem maniakiem un recidīvistiem kļūst tieši dēļ nesodāmības apziņas par savu nodarīto. Turklāt tieši pusaudžu gados, kad vēl veidojas personība, nostiprinās attieksme pret apkārtējo sabiedrību.

1985.gada amnestijas mērķis bija nostiprināt komunistu varu, uzsverot to, ka tiesiskums nebūt nav svarīgs, ja pienācis laiks svinēt PSRS uzvaras karā kārtējo gadadienu. Demonstrējot sabiedrībai, ka komunistu partijas ir pārāka pār tiesu varu.

Vonsovičs ar savu nolēmumu, atbrīvojot no soda varmākas sakarā ar amnestiju, stiprināja komunistu režīmu un vājināja tiesiskumu sabiedrībā.
Kad PSRS sabruka, Vonsovičam vajadzēja aiziet no jurista profesijas dēļ šādas netīras pagātnes. (Līdzīgi, kā čekisti aizgāja no savas profesijas un sāka nodarboties ar biznesu.)

Vari te, Vonsovič, atrunāties, cik gribi. Nekādu cieņu tu tādā veidā neatgūsi. Pareizi tevi te nosauc par kolaborantu.

Atbildēt

!

02.02.2020. 22:14

ar spidigiem vaigiem un skibi skielosu aci gribas labi dzivot pie visiem rezimiem un ja var tad ari par naudu izlemt citu cilveku liktenus.grutak ir stradat godigu darbu ka soferim vai vai rupnica par virpotaju.

Atbildēt

ooo

02.02.2020. 22:03

Gribētu palasīt arī citus, tā laika tiesnešu, spriedumus.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 21:44

Vansovičs aizbildinās ar PSRS antihumānās sistēmas likumiem, kad sakarā ar PSRS uzvaras karā 40.gadadienu pieņemtais Amnestijas likums ļāva atbrīvot no soda par tādu grupveida seksuālo vardarbību pret nepilngadīgu meiteni, par ko asinis stindz dzīslās.
Tādiem, kā viņš, vajag kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, kad jau ir pavisam cita izpratne par tiesiskumu, sēdēt ar savu miljonu pie kamīna, nevis līst advokatūrā, izliekoties mūsdienu sabiedrības acīs par normālu juristu.
PSRS tiesneši, kuri visus tā laika likumus iztulkoja gramatiski, nebija normāli juristi; viņi faktiski bija komunistu režīma izpildvara (kādi bija arī čekisti ar līdz elkoņiem asiņainām rokām).
Līdzīgi, kā arī šariata tiesneši, kuri var piespriest nāves sodu izvarotai mazai meitenei, jo pēc šariata likumiem viņa taču sanāk noziedzniece. Tādi "tiesneši" apkauno tiesu varu un jurista profesiju, pat ja spēj aizbildināties ar to, ka piemēro spēkā esošās likuma normas.

Atbildēt

loģiski

02.02.2020. 21:33

Vienotībai pietuvotam MNA afēristam, kādreizējās žurnālistes, azartspēļu atkarīgās Baibas Strautmanes vīrelim, kuram velkas līdzi padumjā tiesneša noziedzīgā pagātne, varmākas vienmēr ir bijuši sociāli tuvie.

Atbildēt

Vinsovičs ir klasists čekists

02.02.2020. 21:10

VDK un komunistu nomenklatūra ir asiņainā kara noziedznieka Staļina izlolota. Tā ir klase, kurai viss cilvēcīgais ir svešs. Uz šo klasi labi attiecas E. Levita vārdi : “ Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Vonsovičs PSRS laikos kā tiesnesis apzinājās savas tiesības, savas dzīvnieka tiesības komunistu un VDK noziedznieku rindās - tiesības gan fiziski, gan morāli nogalināt citus, vājākos par viņiem asiņainā Staļina ideoloģijā.

Noziedznieks E. Levits apzinās savas tiesības VP amatā ignorēt likumu par algu palielnāšanu mediķiem, labi zinot, ka formāli notiesāt viņu nevar.

Kas tiesās šos divus pieminētos noziedzniekus?

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 20:34

»

tikai

Kaut kā nemanīju, ka būtu lietoti šaujamieroči, aukstie ieroči vai citi miesas bojājumu nodarīšanai speciāli pielāgoti prikšmeti


Nu ja, neviens tur arī "nepamanīja", ka bez ļaunprātīga huligānisma tika veikta arī nepilngadīgas personas izvarošana jeb dzimumsakari, lietojot vardarbību, draudus vai iz­mantojot cietušās bezpalīdzības stāvokli. Vieglāk izlikties, ka par izvarošanu var uzskatīt tikai vaginālu dzimumaktu (ņemot vērā, ka tolaik KK nebija diferencēti seksuālās vardarbības veidi).
Jo, kāda skāde, tad taču sods paredzēts smagāks un nevarētu piemērot amnestiju.

Atbildēt

tikai

02.02.2020. 20:16

»

jurists

Kopš 1966.gada par ļaunprātīgu huligānismu varēja piemērot b/a sodu līdz 7 gadiem. Ja sods bija lielāks par 5 gadiem, tad 1985.gada Amnestijas likums sievietēm nebja piemērojams


Kaut kā nemanīju, ka būtu lietoti šaujamieroči, aukstie ieroči vai citi miesas bojājumu nodarīšanai speciāli pielāgoti prikšmeti.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 19:58

»

parastā lapsas diršana

Pirmkārt, inkriminējamais pants paredzēja brīvības atņemšanu no 1-5 gadiem


Kopš 1966.gada par ļaunprātīgu huligānismu varēja piemērot b/a sodu līdz 7 gadiem. Ja sods bija lielāks par 5 gadiem, tad 1985.gada Amnestijas likums sievietēm nebja piemērojams.

Atbildēt

parastā lapsas diršana

02.02.2020. 19:25

Pirmkārt, inkriminējamais pants paredzēja brīvības atņemšanu no 1-5 gadiem.
Otrkārt, visi noziedznieki bija knapi 16 gadus veci.
Treškārt, no soda atbrīvoja sakarā ar amnestiju!

Atbildēt

vanzovičs

02.02.2020. 18:53

Gara acīm redzu, kā šis mērglis,lasot izmeklēšanas materiālis, masturbēja. Un cik viņam bija žēl,ka nav varmāku vietā.

Atbildēt

šodien cienījami ļaudis?

02.02.2020. 18:49

A vot interesanti, kā šī kompānija dzīvo šodien? Īpaşi divas no soda atbrīvotås ptušņicas.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 18:41

Izrādās, Romualds Vonsovičs ir zemisks nelietis, mērglis, kam ir svešas elementāras ētikas normas. Apkaunojums tiesu sistēmai un jurista profesijai, neatkarīgi no politisās iekārtas. Nožēlojams cilvēks. Vairs nebrīnos, kāpēc Lapsa publisko viņa nolēmumus; viņš tiešām ir pelnījis apkaunojumu visas sabiedrības priekšā.

Atbildēt

tā gan

02.02.2020. 17:09

Nez kā tai meitenei[cietušajai] tālāk turpinājās dzīve?''''''Sau8smīgi to iedomāties.

Atbildēt

Romualds Vonsovičs

02.02.2020. 17:03

Burtisks pierādījums, ka Romualds Vonsovičs ir bioloģiskajam atkritumam līdzīga kreatūra, kuram nav un nevar būt tiesības uz pastāvēšanu Latvijā. Atņemt pilsonību, noņemt pirkstu nospiedumus, paņemt DNS analīzes, nofotografēt kailu, un pārvest pāri robežai kā non granta personu uz visiem laikiem.

Atbildēt

teksts

02.02.2020. 16:45

Būtu Lapsa kārtīgs žurnālists, būtu novedis lietu līdz galam. Vajadzēja izpētīt, kā tad veidojās jauniešu likteņi pēc Vansoviča sprieduma. Kurš kļuva par noziedznieku, kurš izdarīja secinājumus un labojās, ko viņi saka par tā laika rīcību unb speriedumu, ko dara tagad, kā vērtē Vansoviču un viņa spriedumu? Lūk tad mēs pa īstam varētu izvērtēt notikušo. Bet tā, sakopēja un publicēja spriedumus, tur daudz prāta nevajag un pievienotā vērtība arī zema.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....