Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gūglis

05.02.2020. 22:12

https://timenote.info/lv/Romans-Bogomazovs
https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/interpegro-prezidenta-slepkavibas-lieta-apsudzetajiem-atklati-jauni-likumparkapumi-10019801

https://timenote.info/lv/Inara-Kuprenkova

Atbildēt

Jurists

05.02.2020. 14:20

Skaudīgie komentētàji gribētu pabūt tās meitenes vietà

Atbildēt

Šariata tiesa

03.02.2020. 19:53

Šariata tiesa liktu nopērt pretekli tiesnesi pie Brīvības pieminekļa, un pēc tam pakārt karātavu dārzā un vēl pēc tam izbarot tomātiem Getliņos

Atbildēt

ina

03.02.2020. 14:31

šadi mēsli kā vonsoviči, lembergi, grūtupi un t.. nozaga mums tiesisku , demokrātisku valsti.. mēs dzivojam vēl aizvien pateicoties šiem beztiesiska , korumpētā zaglu valsti

Atbildēt

Lai atlīdzinātu citu ciešanas,

03.02.2020. 14:22

»

J

2gadi tolaiku cietumā par tādu pantu 10gadi mūsdienu cietumā


Vonsovičam līdz mūža galam cietumsodu.

Atbildēt

Hihi

03.02.2020. 13:21

Tad jau tā nebija meitene

Atbildēt

J

03.02.2020. 13:20

2gadi tolaiku cietumā par tādu pantu 10gadi mūsdienu cietumā

Atbildēt

fakts

03.02.2020. 06:09

»

jurists

Nē, komentētāji ļoti labi saprot, ka Vonsovičs bija komunistu režīma kalps un - tiesneša darbā tolaik - viņam nebija īsti citas alternatīvas. Ne par to ir saruna, bet gan par to, ka viņam vajadzētu apzināties, ka viņš bija kolaborants; atbalstīja tā laika režīmu. Ja Vonsovičs pašlaik nepraktizētu kā...


Raksta pasūtītāji un autori nav ne par kapeiku labāki par Vonsoviču. Patiesībā viņi pielīdzināmi čekas stukačiem, kas pat ne paši skrēja ziņot, bet skricelēja anonīmas kļauzas par saviem kaimiņiem.

Atbildēt

vini visi tadi bija

03.02.2020. 01:14

brivas latvija prihvatizacijas likumdosanas tevs grutups cekas uzdevuma pratinaja tos cilvekus ,ko milici nokera nelegali skatoties rietumu videofilmas privatos videomagnetafonu flash mob kinoseansos.

Atbildēt

jurists

03.02.2020. 00:21

»

Z

komentētāji cenšas pielaikot mūsdienu likumus tā laika lietā.....Ja smadzeņu nav, tās neieliksi un no klaviatūras neatvilksi


Nē, komentētāji ļoti labi saprot, ka Vonsovičs bija komunistu režīma kalps un - tiesneša darbā tolaik - viņam nebija īsti citas alternatīvas. Ne par to ir saruna, bet gan par to, ka viņam vajadzētu apzināties, ka viņš bija kolaborants; atbalstīja tā laika režīmu. Ja Vonsovičs pašlaik nepraktizētu kā jurists, domāju, visi viņam liktu mieru. Ne vairāk, ne mazāk.

Taču vispār jau problēma nav Vonsovičs. Nezinu, kurš Lapsam ir pasūtījis kampaņu tieši pret viņu. Taču skaidrs, ka pamatproblēma ir juristu paaudžu nomaiņa. Diemžēl, vēl aizvien Latvijā praktizē ļoti daudzi tādu juristu, kā Vonsovičs, tai skaitā pat ieņem ietekmīgus amatus. Taču mūsdienās jau ir arī daudz tādu juristu, kuru attieksme, tiesiskā apziņa nav vis sākotnēji veidojusies tiesiskā nihilisma sistēmā.

Neizslēdzu, ka Vonsoviča kampaņai var sekot kampaņas arī pret citiem "vecā kaluma" juristiem, īpaši tādiem, kuri ieņem augstus amatus. Nezinu, varbūt pat Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatu.
Kaut kad paaudžu nomaiņas procesā jānotiek ārēji varbūt grūti pamanāmai, taču faktiski ļoti būtiskai attieksmes izmaiņai juridiskajā sabiedrībā.
Latvijas sabiedrība būtu to pelnījusi.

Atbildēt

Z

03.02.2020. 00:02

»

tikai

Pēc LPSR Kriminālkodeksa tā nebija nekāda izvarošana un arī apsūdzība nebija par izvarošanu. Turklāt vēl rakstā skaidri norādīts, ka puiši nepiekrita viņu izvarot


komentētāji cenšas pielaikot mūsdienu likumus tā laika lietā.....Ja smadzeņu nav, tās neieliksi un no klaviatūras neatvilksi

Atbildēt

Jānis

02.02.2020. 23:54

»

usainis

- perversais tiesnesis


Tagad viņš advokāts, tik tas lielais jautājums, kad viņu izslēgs no advokātiem? Nu nevar tak šāds kadrs būt LR advokāts!

Atbildēt

usainis

02.02.2020. 22:39

- perversais tiesnesis!

Atbildēt

Vonsovičs bija un ir palicis

02.02.2020. 22:38

»

jurists

Pat nav jābūt normālam juristam, lai apjēgtu, ka par rūdītiem maniakiem un recidīvistiem kļūst tieši dēļ nesodāmības apziņas par savu nodarīto. Turklāt tieši pusaudžu gados, kad vēl veidojas personība, nostiprinās attieksme pret apkārtējo sabiedrību...


klasisks komunistu noziedzīgā režīma produkts, kurš savu iekšējo izkropļoto morālo kompleksu dēļ bija pieņēmis asiņainā staļiniskā komunisma morāli un īstenojis savā darbībā. Tā rezultātā, Strautmane iepazīstot Vonsoviču dziļāk kā cilvēku, vnk totāli nodzērās. Par vīriešiem spriež pēc viņu sievietēm.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 22:20

»

vispār

Arī varmākas bija tādi paši nepilngadīgi puiši un meitenes nevis kaut kādi rūdīti maniaki recidīvisti


Pat nav jābūt normālam juristam, lai apjēgtu, ka par rūdītiem maniakiem un recidīvistiem kļūst tieši dēļ nesodāmības apziņas par savu nodarīto. Turklāt tieši pusaudžu gados, kad vēl veidojas personība, nostiprinās attieksme pret apkārtējo sabiedrību.

1985.gada amnestijas mērķis bija nostiprināt komunistu varu, uzsverot to, ka tiesiskums nebūt nav svarīgs, ja pienācis laiks svinēt PSRS uzvaras karā kārtējo gadadienu. Demonstrējot sabiedrībai, ka komunistu partijas ir pārāka pār tiesu varu.

Vonsovičs ar savu nolēmumu, atbrīvojot no soda varmākas sakarā ar amnestiju, stiprināja komunistu režīmu un vājināja tiesiskumu sabiedrībā.
Kad PSRS sabruka, Vonsovičam vajadzēja aiziet no jurista profesijas dēļ šādas netīras pagātnes. (Līdzīgi, kā čekisti aizgāja no savas profesijas un sāka nodarboties ar biznesu.)

Vari te, Vonsovič, atrunāties, cik gribi. Nekādu cieņu tu tādā veidā neatgūsi. Pareizi tevi te nosauc par kolaborantu.

Atbildēt

!

02.02.2020. 22:14

ar spidigiem vaigiem un skibi skielosu aci gribas labi dzivot pie visiem rezimiem un ja var tad ari par naudu izlemt citu cilveku liktenus.grutak ir stradat godigu darbu ka soferim vai vai rupnica par virpotaju.

Atbildēt

ooo

02.02.2020. 22:03

Gribētu palasīt arī citus, tā laika tiesnešu, spriedumus.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 21:44

Vansovičs aizbildinās ar PSRS antihumānās sistēmas likumiem, kad sakarā ar PSRS uzvaras karā 40.gadadienu pieņemtais Amnestijas likums ļāva atbrīvot no soda par tādu grupveida seksuālo vardarbību pret nepilngadīgu meiteni, par ko asinis stindz dzīslās.
Tādiem, kā viņš, vajag kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, kad jau ir pavisam cita izpratne par tiesiskumu, sēdēt ar savu miljonu pie kamīna, nevis līst advokatūrā, izliekoties mūsdienu sabiedrības acīs par normālu juristu.
PSRS tiesneši, kuri visus tā laika likumus iztulkoja gramatiski, nebija normāli juristi; viņi faktiski bija komunistu režīma izpildvara (kādi bija arī čekisti ar līdz elkoņiem asiņainām rokām).
Līdzīgi, kā arī šariata tiesneši, kuri var piespriest nāves sodu izvarotai mazai meitenei, jo pēc šariata likumiem viņa taču sanāk noziedzniece. Tādi "tiesneši" apkauno tiesu varu un jurista profesiju, pat ja spēj aizbildināties ar to, ka piemēro spēkā esošās likuma normas.

Atbildēt

loģiski

02.02.2020. 21:33

Vienotībai pietuvotam MNA afēristam, kādreizējās žurnālistes, azartspēļu atkarīgās Baibas Strautmanes vīrelim, kuram velkas līdzi padumjā tiesneša noziedzīgā pagātne, varmākas vienmēr ir bijuši sociāli tuvie.

Atbildēt

Vinsovičs ir klasists čekists

02.02.2020. 21:10

VDK un komunistu nomenklatūra ir asiņainā kara noziedznieka Staļina izlolota. Tā ir klase, kurai viss cilvēcīgais ir svešs. Uz šo klasi labi attiecas E. Levita vārdi : “ Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Vonsovičs PSRS laikos kā tiesnesis apzinājās savas tiesības, savas dzīvnieka tiesības komunistu un VDK noziedznieku rindās - tiesības gan fiziski, gan morāli nogalināt citus, vājākos par viņiem asiņainā Staļina ideoloģijā.

Noziedznieks E. Levits apzinās savas tiesības VP amatā ignorēt likumu par algu palielnāšanu mediķiem, labi zinot, ka formāli notiesāt viņu nevar.

Kas tiesās šos divus pieminētos noziedzniekus?

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 20:34

»

tikai

Kaut kā nemanīju, ka būtu lietoti šaujamieroči, aukstie ieroči vai citi miesas bojājumu nodarīšanai speciāli pielāgoti prikšmeti


Nu ja, neviens tur arī "nepamanīja", ka bez ļaunprātīga huligānisma tika veikta arī nepilngadīgas personas izvarošana jeb dzimumsakari, lietojot vardarbību, draudus vai iz­mantojot cietušās bezpalīdzības stāvokli. Vieglāk izlikties, ka par izvarošanu var uzskatīt tikai vaginālu dzimumaktu (ņemot vērā, ka tolaik KK nebija diferencēti seksuālās vardarbības veidi).
Jo, kāda skāde, tad taču sods paredzēts smagāks un nevarētu piemērot amnestiju.

Atbildēt

tikai

02.02.2020. 20:16

»

jurists

Kopš 1966.gada par ļaunprātīgu huligānismu varēja piemērot b/a sodu līdz 7 gadiem. Ja sods bija lielāks par 5 gadiem, tad 1985.gada Amnestijas likums sievietēm nebja piemērojams


Kaut kā nemanīju, ka būtu lietoti šaujamieroči, aukstie ieroči vai citi miesas bojājumu nodarīšanai speciāli pielāgoti prikšmeti.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 19:58

»

parastā lapsas diršana

Pirmkārt, inkriminējamais pants paredzēja brīvības atņemšanu no 1-5 gadiem


Kopš 1966.gada par ļaunprātīgu huligānismu varēja piemērot b/a sodu līdz 7 gadiem. Ja sods bija lielāks par 5 gadiem, tad 1985.gada Amnestijas likums sievietēm nebja piemērojams.

Atbildēt

parastā lapsas diršana

02.02.2020. 19:25

Pirmkārt, inkriminējamais pants paredzēja brīvības atņemšanu no 1-5 gadiem.
Otrkārt, visi noziedznieki bija knapi 16 gadus veci.
Treškārt, no soda atbrīvoja sakarā ar amnestiju!

Atbildēt

vanzovičs

02.02.2020. 18:53

Gara acīm redzu, kā šis mērglis,lasot izmeklēšanas materiālis, masturbēja. Un cik viņam bija žēl,ka nav varmāku vietā.

Atbildēt

šodien cienījami ļaudis?

02.02.2020. 18:49

A vot interesanti, kā šī kompānija dzīvo šodien? Īpaşi divas no soda atbrīvotås ptušņicas.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 18:41

Izrādās, Romualds Vonsovičs ir zemisks nelietis, mērglis, kam ir svešas elementāras ētikas normas. Apkaunojums tiesu sistēmai un jurista profesijai, neatkarīgi no politisās iekārtas. Nožēlojams cilvēks. Vairs nebrīnos, kāpēc Lapsa publisko viņa nolēmumus; viņš tiešām ir pelnījis apkaunojumu visas sabiedrības priekšā.

Atbildēt

tā gan

02.02.2020. 17:09

Nez kā tai meitenei[cietušajai] tālāk turpinājās dzīve?''''''Sau8smīgi to iedomāties.

Atbildēt

Romualds Vonsovičs

02.02.2020. 17:03

Burtisks pierādījums, ka Romualds Vonsovičs ir bioloģiskajam atkritumam līdzīga kreatūra, kuram nav un nevar būt tiesības uz pastāvēšanu Latvijā. Atņemt pilsonību, noņemt pirkstu nospiedumus, paņemt DNS analīzes, nofotografēt kailu, un pārvest pāri robežai kā non granta personu uz visiem laikiem.

Atbildēt

teksts

02.02.2020. 16:45

Būtu Lapsa kārtīgs žurnālists, būtu novedis lietu līdz galam. Vajadzēja izpētīt, kā tad veidojās jauniešu likteņi pēc Vansoviča sprieduma. Kurš kļuva par noziedznieku, kurš izdarīja secinājumus un labojās, ko viņi saka par tā laika rīcību unb speriedumu, ko dara tagad, kā vērtē Vansoviču un viņa spriedumu? Lūk tad mēs pa īstam varētu izvērtēt notikušo. Bet tā, sakopēja un publicēja spriedumus, tur daudz prāta nevajag un pievienotā vērtība arī zema.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....