Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he he

15.08.2016. 15:45

»

koļegova un Kaimiņš

Riebjas tas ka, L.Lapsu viens nosauca par Vienotības pakalpiņu, bet otrs par prostitūti - tas vienkārši norāda uz abu ākstu līmeni. Un vēl abi runājas, kur Koļegova nezin pat uz kādu algu iet strādāt VIDā ... Un dīvaini dzirdēt par to ka apkaros shēmas no cilvēka kurš nevar parādīt no kurienes uzradies...


Suņu būdā satikušies viens zālītes pīpmans un otra ar tik "smirdīgu aizmuguri" ka dvako visa valsts, un abi prāto par lietām no kurām ABSOLŪTI neko nesajēdz. Paskatijos to abu sarunu un palika šķermīgi kā ar tik zemu kultūru un valodiņu var būt abi pie varas.....

Atbildēt

koļegova un Kaimiņš

15.08.2016. 15:39

Riebjas tas ka, L.Lapsu viens nosauca par Vienotības pakalpiņu, bet otrs par prostitūti - tas vienkārši norāda uz abu ākstu līmeni. Un vēl abi runājas, kur Koļegova nezin pat uz kādu algu iet strādāt VIDā ... Un dīvaini dzirdēt par to ka apkaros shēmas no cilvēka kurš nevar parādīt no kurienes uzradies miljons.

Atbildēt

vulgāra un dumja

15.08.2016. 14:59

»

jibiorio

http://www.delfi.lv/news/national/politics/video-sito-var-nedarit-vispar-nafig-ka-deputats-kaimins-kolegovu-iztaujaja.d?id=47794825


Stulbums un alkatība spiež pa visām vīlēm cauri. Atslēgas vārds ir miljards gadā, šeit kandidātei až aizlūzt balss. Viss pārējais par drošības dienestiem un kā nu viņa vētīšot un purināšot vid aparātu ir hroniski smieklīgs.
Saprotams, ka koļega bija kučinska grupējuma ieliktene. Bet īsti nepatika lembja kungam, jo miljards skan kā mūzika un ir taču tuvāki ļaudis, tāpēc šī lapsu kampaņa ar vienotības d-efektiem. Nez vai pumpaino grupējums saprata, ka lembja kungam citi plāni?

Atbildēt

Aivars

15.08.2016. 14:53

Kāds tam sakars ar reputāciju...noilgums kam.
Sliktai reputācijai,tagad jaunā,skaista dzīvē....
Iespējams tikai Latvijā

Atbildēt

Esiet modri

15.08.2016. 13:34

»

jibiorio

http://www.delfi.lv/news/national/politics/video-sito-var-nedarit-vispar-nafig-ka-deputats-kaimins-kolegovu-iztaujaja.d?id=47794825


Visi lauķi, kuri lien uz cilvēku apdzīvotiem rajoniem ir evolūcijas atpalikuši radījumi !

Atbildēt

jibiorio

15.08.2016. 12:54

http://www.delfi.lv/news/national/politics/video-sito-var-nedarit-vispar-nafig-ka-deputats-kaimins-kolegovu-iztaujaja.d?id=47794825

Atbildēt

post-Apocalyptica

15.08.2016. 12:52

Pirmdien no rīta pamodos,
man kreisā pusē guļ Koļegova, bet labajā Reizniece.

Atbildēt

antons mikoss

15.08.2016. 12:03

Lapsa vienotības cilvēks!
K atziņa ir gada citāts!
LL bija, ir un būs lapsa Vienotības vistu kūtī, tāpat arī visās pārējās alkatīgās kampēju bandās.

Atbildēt

Spoks zazai

15.08.2016. 11:17

»

zaza

Danai laiks pensijā


Ir naivi domāt, ka kāds politiskais ieliktenis ir godājams cilvēks. Pēdējie 25 gadi Latvijas vēsturē to nav apstiprinājuši. Kāpēc lai Reizniece- Ozola pēkšņi būtu izņēmums. Tādi brīnumi oligarhu pārvaldītā valstī nekad nevar vai, labāk sakot, - nedrīkst notikt.

Atbildēt

Inga

15.08.2016. 11:10

IR vulgāra un pavirša.............turklāt ar NENORMĀLĀM ambīcijām - kā jau visiem, kam ir mazas zināšanas

Atbildēt

trollis

15.08.2016. 10:09

vai tiešām tik īss ir noilguma periods????? Cik zinu, tad VID atrod vēl senākus grēkāžus par daudz mazākām summām un vēl soda procentus uzrēķina...

Atbildēt

koļega

15.08.2016. 09:25

tomēr tas viss ir ļoti smieklīgi, bet tajā pašā laikā skumji!
Kā vispār var virzīt amatam cilvēku kurš nespēj sakārtot savas īpašuma tiesības uz uzņēmumu, tik šausmīgi aizņemta:) tad jau esot VID vadītājas amatā nesanāks laiks kādu lielu nodokļa maksātāju nodot uz piedziņu, jo nebūs laika un drošibas pec sagaidīs lai paspēj nolikvidēties, lai nav ko piedžit. Vinekāŗši nav laika.....
un vispār uzņēmēji pie šādas VID vadītājas arī varētu mācīties ka nevajag visu kārtīgi sakaŗtot, bet atrunāties ka nav laika (tik žle ka uzņēmējam visur uzreiz jāmaksā ja ko nokavē, bet ierēdņi var kavēt visu). Tas ir reāli skumji, un nožēlojami ka vispārk kāds šādu cil'vēku virza, viņa jau sen bija jāpadzen no valsts pārvaldes.

Atbildēt

ego – piebilde

15.08.2016. 03:40

Ja Inčukalna gudrona dīķu afēra notikusi ar Ingas Koļegovas netīšu (nezināšanas dēļ) vai tomēr apzinātu “svētību”, tad atļaušos uzskatīt, ka paviāna pēcpuse palmā, salīdzinājumā ar Koļegovas sniegumu, ir tikai nevainīgs zīdaiņa smaids.

Atbildēt

ego

15.08.2016. 03:26

Mani vēl aizvien vairāk par visām pārējām pēdējā laika notikumu peripetijām interesē VVD ģenerāldirektores Ingas Koļegovas kompetence (zināšanas, piemērotība amatam, profesionalitāte, atbildība, godaprāts utt.) saistībā ar Inčukalna gudrona dīķiem. Kā tas tā nācās, ka informācija par gudrona dīķu ķīmisko sastāvu iepirkumā bija būtiski atšķirīga no tās, kāda izrādījās realitātē? Kam Koļegovas kantoris vēlējās nodarīt ļaunumu un negodu – dīķu sanācijas veicējiem vai tomēr Latvijas valstij?

Atbildēt

tā viš i'

15.08.2016. 01:00

Nu bet pilnu nodokļu auditu par pēdējiem trim gadiem visiem ar šo perzonu iesaistītajiem fiziskajiem un juridiskajiem subjektiem gan nav par vēlu uzcept! :)

Atbildēt

Vienotības galma spēles

15.08.2016. 00:05

Interesanti kādēļ Satiksmes ministru Matisu noņēma?

Atbildēt

Paija

14.08.2016. 23:12

noskatījos sunubūdā pie A.Kaimiņa sarunu ar Koļegovu... nu, man baisi palika, ka tik vulgāra ierēdne savietojas ar valsts amatu. Viņai taču nauda nav vajadzīga, ko viņa tur mokās ar šādu žargonu, un kā pati par sevi izteikusies intervijā... acis bola no pārsteiguma , kas tur notiekot tajā VID-ā.
Vēl Koļegova saka, ka Lapsa esot Vienotības pusē ... vai tam var ticēt... nomieriniet, pietiek.com, ... vai tā var būt taisnība?
Bet, ja senāk Kaimiņš bija toņa noteicējs suņubūdā, tad šajā intervijā tur valdīja un toni noteica Koļegova- Artuss melns un maziņš...

Atbildēt

14.08.2016. 22:14

»

???

Skaidrs - VID Koļegova nevadīs. Bet vai tad pēc visa, kas publicēts, VVD viņa joprojām vadīt var


protams, jo VVD nav peļņas dienests, bet valsts nepieciešamība.

Atbildēt

valdis

14.08.2016. 19:11

Privātais bizness sazobē ar atbildīgu valsts amatpersonu nes lielu peļņu.

Atbildēt

žēl, ka neiecēla saulītē

14.08.2016. 17:55

Kad ķēkšas vada valsti un slaucējas spriež tiesu, tad agronome ir ideāla kandidatūra nodokļu un nodevu izkasīšanas dienesta vadītāja.
Interesanti, kas biedram l. un co. bija pret šo principiālo kļūdu salas dārzkopi?
Starp citu, kāds biedrenei kažokai varētu uzjautāt, kāpēc šīs dārzkopes dīvaino deklarāciju vētīšana ir paranoja, bet traktoristu un šoferu dēlu izķerstīšana - nav? Ja jau pret visiem vienāda attieksme, tad pret visiem. Jeb biedre kažoka kā revolucionāre zina, kuru drīkst aiztikt un kuru nē.

Atbildēt

???

14.08.2016. 17:26

Skaidrs - VID Koļegova nevadīs. Bet vai tad pēc visa, kas publicēts, VVD viņa joprojām vadīt var?

Atbildēt

zaza

14.08.2016. 16:24

Danai laiks pensijā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...