Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kššš'.............

09.04.2019. 06:41

visi nekauņas mums valsts noslēpums, arī RS.........tād prokuratūra demokrātiska valstī
kurs notiesāts par ūdens pirkšanu RS ??????????????????????????????????????? NEVIENS............

Atbildēt

FKK - Ņirga

08.04.2019. 23:45

»

Ņirga

Ugunsgrēka signalizācija reaģē uz pārslogotu jumtu un ķīniešu skrūvēm


Zīmīgi, ka Maximas aizstāvības argumentu lietotājs runājot par šausmīgu traģēdiju lieto vārdu "Ņirga."
Signalizācija ir briesmu signāls, pēc kura nekavējoties jāsāk evakuāciju, nevis jāturpina tirgoties it kā nekas nebūtu noticis. Bez diskusijām. Maxima to neizdarīja un pēc notikušā tā ir atbildība par kuru jāapsūdz līdz pat augstākajam vadības līmenim. Uzreiz, nekavējoties un ar vislielāko bardzību.

Atbildēt

kaķa smiekli

08.04.2019. 22:37

»

lauķis

Varbūt tomēr vēlētāju apziņu sasniegs atskārsme ka partijnieku/augļotāju sistēma ir vienots ONG (organizētās noziedzības grupējums


Nu gan sasmīdināji. Vai tāpēc šī 4.maija ( bet varbūt baltā galdauta ) republika tika dibināta, lai pamazām izaudzinātu domājošu, gudru sabiedrību? Viss tika darīts, lai sasniegtu pilnīgi pretēju rezultātu un tas ir izdevies. Aitu un aunu bars tiek turēts tonusā ar sen apnikušiem, tomēr joprojām iedarbīgiem draudiem no briesmīgā austrumu kaimiņa. Un tā jau 30 gadus, bet šis kā nenāk, tā nenāk. Toties mūsu valsts pa šiem 30 **neatkarības** gadiem ir labklājības zenītā, tauta pamazām pieradināta pie nejēdzībām tiktāl, ka ir kļuvusi pilnīgi imūna un tagad var iebarot pilnīgi visu, pēdējo stulbumu, ka tikai nacionālā mērce pa virsu. Un ja par neiešanu vēlēt - tak viss sen paredzēts. Vēlēšanas būs notikušas arī tad, ja urnā biļetenu iemetīs pat tikai viens vēlētājs. Un cik būs vēlējuši, to iespējams, aitu un aunu bars drīz vairs nezinās, jo visu par un ap vēlēšanām pasludinās par valsts noslēpumu. P.S Raksts foršs, pilnīgi Indriķa Latvieša rokrakstā.

Atbildēt

K

08.04.2019. 21:55

»

Pērkamajam lasītājam

Nu gan verbālā caureja piemetusies. Cik tad tev pauniņš par šo rakstu samaksāja


Ko tad nomnieks darīja tajā nepabeigtajā ēkā? Putekļus slaucīja, vai tomēr tirgojās un laida iekšā pircējus? Negribi atcerēties?

Atbildēt

Ņirga

08.04.2019. 21:32

»

FKK

Tas bija nomnieks vai Maxima, kas turpināja tirgoties, kad signalizācija bija skanējusi atkārtoti un atkārtoti


Ugunsgrēka signalizācija reaģē uz pārslogotu jumtu un ķīniešu skrūvēm??

Atbildēt

Var gan piedalīties, gan arī nepiedalīties ...

08.04.2019. 20:40

»

Uz ko tad cerējāt?

Vieni noderīgi idioti tiek nomainīti pret citiem noderīgiem idiotiem. Nepedalies vēlēšanās, neesi līdzvainīgs un līdzatbildīgs


... , bet balsis ta` saskaitīs saskaņā ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

jopcik

08.04.2019. 20:32

Jautājums vēlētājiem: kuras tad varas kliķes partijas valdīja valstī? Ne jau Saskaņa. nemuldiet te par Ušakovu-krievs, tāpēc tik daudz zog...Krievi nāk...man liekas, ka Putins jau zem gultas...

Atbildēt

vispār

08.04.2019. 17:38

»

FKK

Tas bija nomnieks vai Maxima, kas turpināja tirgoties, kad signalizācija bija skanējusi atkārtoti un atkārtoti


Signalizācijai ar notikušo bija mazāk sakara nekā melnajam kaķim, kurš bija pārskrējis pār ceļu!

Atbildēt

Brālis Ilmārs

08.04.2019. 14:42

Ilmār, Tu publicējies pietiek.com?

Atbildēt

Prieks par to,

08.04.2019. 14:22

ka raksta autors mudina domāt citus un, redzams, ka pats arī vairs netur sveci zem pūra!

Atbildēt

Uz ko tad cerējāt?

08.04.2019. 14:21

Vieni noderīgi idioti tiek nomainīti pret citiem noderīgiem idiotiem. Nepedalies vēlēšanās, neesi līdzvainīgs un līdzatbildīgs!

Atbildēt

Kmm

08.04.2019. 14:15

ASV marionete Huans Gvaido Venecuèlà, aktieris, humorists, korporatīvo atpūtas vakaru scenārists Vladimirs Zeļenskis, kurš konkurē uz Ukrainas prezidenta amatu ar 15 procentu pārsvaru pār veco alkohoiķi Porošenko, atkārtotas vēlēšanas 21. aprīlī, Meroni stipendiāts A. Kaimiņš ir viena cionista, žīdsātanista "dēli" jaunajā pasaules kārtībā

Atbildēt

lasītājs

08.04.2019. 13:33

Raksts labs. Stilistika baudāma. Mazs "glimps" režisūrā. Visam pamatā var piekrist.

Atbildēt

FKK

08.04.2019. 13:23

»

Pērkamajam lasītājam

Nu gan verbālā caureja piemetusies. Cik tad tev pauniņš par šo rakstu samaksāja


Tas bija nomnieks vai Maxima, kas turpināja tirgoties, kad signalizācija bija skanējusi atkārtoti un atkārtoti?

Atbildēt

viss notiek

08.04.2019. 12:59

nu, tagad es sapratu, kāpēc banku Kazāks sāk kunkstēt par pensiju diskusiju.Tur vēl varētu kaut ko no plikadīdām nokāst, ja paceltu p. vecumu līdz 70 gadiem un uzliktu kādu bīdāmu limitu, uz leju protams

Atbildēt

vienkārši

08.04.2019. 12:24

nav kas tos notiesā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne jau deputātu darbs

Atbildēt

Murgs

08.04.2019. 12:18

»

Pērkamajam lasītājam

Nu gan verbālā caureja piemetusies. Cik tad tev pauniņš par šo rakstu samaksāja


Cilvēks noîrē dzīvokli, atved mājā sievasmāti, māja aizdegas, sievasmāte sadeg, un tagad tiesā cilvēku, nevis mājas īpašnieku par to, ka nebija sigbalizācija kārtībā

Atbildēt

Edge

08.04.2019. 12:16

"Jo nāks nākošās vēlēšanās, un „Kolka Cool” vecenei atkal būs, par ko maurot, un gan jau arī “Taureņu” lieta tiks veiksmīgi debilizēta un pārvērsta par farsu."
Tā jābūt! Ar sasniegto varam pamatoti lepoties, kā lepojas nākamais prezidents:"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti."
Egils Levits: sarīkosim eksāmenu politiķiem! (Latvijas Avīze, 20. maijs, 2017)

Atbildēt

Pērkamajam lasītājam

08.04.2019. 10:47

Nu gan verbālā caureja piemetusies. Cik tad tev pauniņš par šo rakstu samaksāja?
Maxima tak bija tikai nomnieks ēkā, kurā vēl turpinājās būvdarbi, aizmirsi vai negribi atcerēties?

Atbildēt

Kindzulis

08.04.2019. 10:30

Cerēt, ka vēlētāji pēkšņi pārvērtīsies no naiviem sistēmas atbalstītājiem par tās aktīviem boikotētajiem nav nekāda pamata. Pastāv un pastāvēs pietiekami liela, inerta, reklāmai ticoša, naiva masa, kura stabili atbalsta šo partiju bardaku. Kura pie kam ir pilnīgi pārliecināta, ka piedalīšanās sistēmu uzturošā pasākumā vēlēšanās ir obligāts pasākums, ka nepiedalīšanās pielaidīs pie varas nez ko (tas jau nekas, ka tas nez kas jau sen ir pie varas), ka ļoti ilgi prātojot un pārstutējot daļas pēkšņi partiju bardaka sistēma kļūs valstij draudzīga un saprātīga.

Atbildēt

kode

08.04.2019. 08:47

Precīzi

Atbildēt

Man šķiet,ka

08.04.2019. 07:32

ka tas ir pārspīlēti,bet ne mums spriest par valdības izdarībām,jo esam bezspēcīgi vecās varas priekšā redzot,kā viņi atklāti ieņirdz par tautu.

Atbildēt

abi

08.04.2019. 07:23

atkarīgas personas, iespējams, -alkohols, narkotikas, meičuki, naudiņa un liela.....tukšas mucas....ar darbu nespēj sevi uzturēt......

Atbildēt

lauķis

08.04.2019. 07:08

Varbūt tomēr vēlētāju apziņu sasniegs atskārsme ka partijnieku/augļotāju sistēma ir vienots ONG (organizētās noziedzības grupējums).
Varbūt vēlētāji sapratīs ka nedrīkst balsot par ļaunumu un sāks boikotēt vēlēšanas , partijniekus un augļotājus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....