Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kššš'.............

09.04.2019. 06:41

visi nekauņas mums valsts noslēpums, arī RS.........tād prokuratūra demokrātiska valstī
kurs notiesāts par ūdens pirkšanu RS ??????????????????????????????????????? NEVIENS............

Atbildēt

FKK - Ņirga

08.04.2019. 23:45

»

Ņirga

Ugunsgrēka signalizācija reaģē uz pārslogotu jumtu un ķīniešu skrūvēm


Zīmīgi, ka Maximas aizstāvības argumentu lietotājs runājot par šausmīgu traģēdiju lieto vārdu "Ņirga."
Signalizācija ir briesmu signāls, pēc kura nekavējoties jāsāk evakuāciju, nevis jāturpina tirgoties it kā nekas nebūtu noticis. Bez diskusijām. Maxima to neizdarīja un pēc notikušā tā ir atbildība par kuru jāapsūdz līdz pat augstākajam vadības līmenim. Uzreiz, nekavējoties un ar vislielāko bardzību.

Atbildēt

kaķa smiekli

08.04.2019. 22:37

»

lauķis

Varbūt tomēr vēlētāju apziņu sasniegs atskārsme ka partijnieku/augļotāju sistēma ir vienots ONG (organizētās noziedzības grupējums


Nu gan sasmīdināji. Vai tāpēc šī 4.maija ( bet varbūt baltā galdauta ) republika tika dibināta, lai pamazām izaudzinātu domājošu, gudru sabiedrību? Viss tika darīts, lai sasniegtu pilnīgi pretēju rezultātu un tas ir izdevies. Aitu un aunu bars tiek turēts tonusā ar sen apnikušiem, tomēr joprojām iedarbīgiem draudiem no briesmīgā austrumu kaimiņa. Un tā jau 30 gadus, bet šis kā nenāk, tā nenāk. Toties mūsu valsts pa šiem 30 **neatkarības** gadiem ir labklājības zenītā, tauta pamazām pieradināta pie nejēdzībām tiktāl, ka ir kļuvusi pilnīgi imūna un tagad var iebarot pilnīgi visu, pēdējo stulbumu, ka tikai nacionālā mērce pa virsu. Un ja par neiešanu vēlēt - tak viss sen paredzēts. Vēlēšanas būs notikušas arī tad, ja urnā biļetenu iemetīs pat tikai viens vēlētājs. Un cik būs vēlējuši, to iespējams, aitu un aunu bars drīz vairs nezinās, jo visu par un ap vēlēšanām pasludinās par valsts noslēpumu. P.S Raksts foršs, pilnīgi Indriķa Latvieša rokrakstā.

Atbildēt

K

08.04.2019. 21:55

»

Pērkamajam lasītājam

Nu gan verbālā caureja piemetusies. Cik tad tev pauniņš par šo rakstu samaksāja


Ko tad nomnieks darīja tajā nepabeigtajā ēkā? Putekļus slaucīja, vai tomēr tirgojās un laida iekšā pircējus? Negribi atcerēties?

Atbildēt

Ņirga

08.04.2019. 21:32

»

FKK

Tas bija nomnieks vai Maxima, kas turpināja tirgoties, kad signalizācija bija skanējusi atkārtoti un atkārtoti


Ugunsgrēka signalizācija reaģē uz pārslogotu jumtu un ķīniešu skrūvēm??

Atbildēt

Var gan piedalīties, gan arī nepiedalīties ...

08.04.2019. 20:40

»

Uz ko tad cerējāt?

Vieni noderīgi idioti tiek nomainīti pret citiem noderīgiem idiotiem. Nepedalies vēlēšanās, neesi līdzvainīgs un līdzatbildīgs


... , bet balsis ta` saskaitīs saskaņā ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

jopcik

08.04.2019. 20:32

Jautājums vēlētājiem: kuras tad varas kliķes partijas valdīja valstī? Ne jau Saskaņa. nemuldiet te par Ušakovu-krievs, tāpēc tik daudz zog...Krievi nāk...man liekas, ka Putins jau zem gultas...

Atbildēt

vispār

08.04.2019. 17:38

»

FKK

Tas bija nomnieks vai Maxima, kas turpināja tirgoties, kad signalizācija bija skanējusi atkārtoti un atkārtoti


Signalizācijai ar notikušo bija mazāk sakara nekā melnajam kaķim, kurš bija pārskrējis pār ceļu!

Atbildēt

Brālis Ilmārs

08.04.2019. 14:42

Ilmār, Tu publicējies pietiek.com?

Atbildēt

Prieks par to,

08.04.2019. 14:22

ka raksta autors mudina domāt citus un, redzams, ka pats arī vairs netur sveci zem pūra!

Atbildēt

Uz ko tad cerējāt?

08.04.2019. 14:21

Vieni noderīgi idioti tiek nomainīti pret citiem noderīgiem idiotiem. Nepedalies vēlēšanās, neesi līdzvainīgs un līdzatbildīgs!

Atbildēt

Kmm

08.04.2019. 14:15

ASV marionete Huans Gvaido Venecuèlà, aktieris, humorists, korporatīvo atpūtas vakaru scenārists Vladimirs Zeļenskis, kurš konkurē uz Ukrainas prezidenta amatu ar 15 procentu pārsvaru pār veco alkohoiķi Porošenko, atkārtotas vēlēšanas 21. aprīlī, Meroni stipendiāts A. Kaimiņš ir viena cionista, žīdsātanista "dēli" jaunajā pasaules kārtībā

Atbildēt

lasītājs

08.04.2019. 13:33

Raksts labs. Stilistika baudāma. Mazs "glimps" režisūrā. Visam pamatā var piekrist.

Atbildēt

FKK

08.04.2019. 13:23

»

Pērkamajam lasītājam

Nu gan verbālā caureja piemetusies. Cik tad tev pauniņš par šo rakstu samaksāja


Tas bija nomnieks vai Maxima, kas turpināja tirgoties, kad signalizācija bija skanējusi atkārtoti un atkārtoti?

Atbildēt

viss notiek

08.04.2019. 12:59

nu, tagad es sapratu, kāpēc banku Kazāks sāk kunkstēt par pensiju diskusiju.Tur vēl varētu kaut ko no plikadīdām nokāst, ja paceltu p. vecumu līdz 70 gadiem un uzliktu kādu bīdāmu limitu, uz leju protams

Atbildēt

vienkārši

08.04.2019. 12:24

nav kas tos notiesā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne jau deputātu darbs

Atbildēt

Murgs

08.04.2019. 12:18

»

Pērkamajam lasītājam

Nu gan verbālā caureja piemetusies. Cik tad tev pauniņš par šo rakstu samaksāja


Cilvēks noîrē dzīvokli, atved mājā sievasmāti, māja aizdegas, sievasmāte sadeg, un tagad tiesā cilvēku, nevis mājas īpašnieku par to, ka nebija sigbalizācija kārtībā

Atbildēt

Edge

08.04.2019. 12:16

"Jo nāks nākošās vēlēšanās, un „Kolka Cool” vecenei atkal būs, par ko maurot, un gan jau arī “Taureņu” lieta tiks veiksmīgi debilizēta un pārvērsta par farsu."
Tā jābūt! Ar sasniegto varam pamatoti lepoties, kā lepojas nākamais prezidents:"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti."
Egils Levits: sarīkosim eksāmenu politiķiem! (Latvijas Avīze, 20. maijs, 2017)

Atbildēt

Pērkamajam lasītājam

08.04.2019. 10:47

Nu gan verbālā caureja piemetusies. Cik tad tev pauniņš par šo rakstu samaksāja?
Maxima tak bija tikai nomnieks ēkā, kurā vēl turpinājās būvdarbi, aizmirsi vai negribi atcerēties?

Atbildēt

Kindzulis

08.04.2019. 10:30

Cerēt, ka vēlētāji pēkšņi pārvērtīsies no naiviem sistēmas atbalstītājiem par tās aktīviem boikotētajiem nav nekāda pamata. Pastāv un pastāvēs pietiekami liela, inerta, reklāmai ticoša, naiva masa, kura stabili atbalsta šo partiju bardaku. Kura pie kam ir pilnīgi pārliecināta, ka piedalīšanās sistēmu uzturošā pasākumā vēlēšanās ir obligāts pasākums, ka nepiedalīšanās pielaidīs pie varas nez ko (tas jau nekas, ka tas nez kas jau sen ir pie varas), ka ļoti ilgi prātojot un pārstutējot daļas pēkšņi partiju bardaka sistēma kļūs valstij draudzīga un saprātīga.

Atbildēt

kode

08.04.2019. 08:47

Precīzi

Atbildēt

Man šķiet,ka

08.04.2019. 07:32

ka tas ir pārspīlēti,bet ne mums spriest par valdības izdarībām,jo esam bezspēcīgi vecās varas priekšā redzot,kā viņi atklāti ieņirdz par tautu.

Atbildēt

abi

08.04.2019. 07:23

atkarīgas personas, iespējams, -alkohols, narkotikas, meičuki, naudiņa un liela.....tukšas mucas....ar darbu nespēj sevi uzturēt......

Atbildēt

lauķis

08.04.2019. 07:08

Varbūt tomēr vēlētāju apziņu sasniegs atskārsme ka partijnieku/augļotāju sistēma ir vienots ONG (organizētās noziedzības grupējums).
Varbūt vēlētāji sapratīs ka nedrīkst balsot par ļaunumu un sāks boikotēt vēlēšanas , partijniekus un augļotājus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...