Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

AD

23.02.2018. 14:52

Rakstā viss rakstītais visticamāk ir balta patiesība. No personīgās pieredzes esmu par to pārliecinājies daudzas reizes. Rakstā minētās tiesneses nolēmumi pēc iesniegtajām blakus sūdzībām vai apelācijas sūdzībām praktiski tiek atcelti par 90 %, tad spriediet paši par tiesneša kvalifikāciju. Jāsaka: "Ku kū Tieslietu ministrija! Kur Jūs esiet?"

Atbildēt

jaajaa

23.01.2018. 20:08

...ja pretī stāv "kādas zviedru bankas meitas uzņēmums" cerību nekādu...un tā būs ne tikai Bauskas tiesā...tiem spriedumiem ar likumu būtību nav nekā kopīga...par velti pārsūdzēja, vējā izmesta nauda..

Atbildēt

Smieklīgi!

22.01.2018. 12:57

Anonīms raksta autors, kuram trūkst drosmes parakstīt savu sacerējumu, un anonīmi komentatori kritizētāji.

Atbildēt

Visvaldis.

22.01.2018. 10:13

Pēc idejas tiesnešiem jābūt taisnīgiem.Bet dzīvē tik daudz nākās sastapties ar acimredzamajām netaisnībām no tiesnešu puses,ka rodas sajūta,ka šiem "uz mūžu" ieceltajiem subjektiem ir zudusi mēra sajūta. Ierosinu padomāt par to,ka rajonu tiesnešus vajadzētu ievēlēt reizē ar pašvaldību vēlēšanām,teiksim,uz 8 gadiem - kā daudzās valstīs! Līdz ar to viņi būtu tautas vēlēti,neatkarīgi no politiskām partijām!!Un tauta viņu darbību izvērtētu.

Atbildēt

Žulis

22.01.2018. 07:00

»

Satversmes tiesa

Satversmes 83. pants noteic: “Tiesneši ir neatkarīgi un vienīgi likumam padoti.” Šajā konstitucionālajā normā noteiktā tiesnešu un tiesas neatkarība ir viens no demokrātiskas tiesiskas valsts pamatprincipiem. Tiesas un tiesnešu neatkarība nav pašmērķis, bet gan līdzeklis demokrātijas un tiesiskuma nodrošināšanai...


Tiesneša neatkarība demokrātiskā valstī... Atslēgas vārdiņš šeit ir "demokrātiskā". Ja demokrātija ir tikai uz papīra (kā pie mums), tad arī tiesnešu neatkarība pastāv tikai uz papīra un visi šie punkti un panti ir tikai zvanu skaņas tukšā laukā.
Cilvēks pēc savas būtības nevar būt neatkarīgs. Viņš ir atkarīgs gan no savām prāta spējām, gan garastāvokļa, gan personīgajām simpātijām un antipātijām.
Ja tiesneši ir vienīgi likumam padoti un tiesa ir jāspriež tikai saskaņā ar likumiem, tad pēdējais laiks ir tiesnešus kā profesiju likvidēt un tiesas darbu uzticēt attiecīgai datorprogrammai, kura tad savā darbībā varētu bezkaislīgi izmantot gan visus likumus, gan judikatūru. Domāju, ka lietas tad tiktu izskatītas dažu minūšu vai pat sekunžu laikā pēc tam, kad abu pušu advokāti datorā būtu ievadījuši attiecīgos lietas materiālus. E-medicīna mums jau ir , e-izglītība arī. Pienācis laiks vaidot e-tiesu. Kad tas būs izdarīts, varēsim ķerties pie e-aizsardzības un e-Saeimaas izveides.:))

Atbildēt

Tarta

22.01.2018. 06:04

Nu nez ma atkal likā, ka Amdžāne pārāk daudz, ko runā. Proti, kuram kas "spīd". Biju izbrīnīts, jo pats esmu jurists no Rīgas, kur tā nav.

Atbildēt

gaišā seja

22.01.2018. 01:13

»

Sandra Briķe

Es arī gaidīju no Ivetas kā Tiesnešu biedrības priekšsēdētājas lielāku atbalstu maniem ierosinājumiem par tiesu sistēmas sakārtošanu, kā arī atbalstu, kad pret mani tika vērsts psiholoģiskais terors (mobings un bosings) Liepājas tiesā, bet diemžēl arī viņa ir pakļauta tās ''sapuvušās''sistēmas varas...


Zivs pūst no galvas: kompartijas ieceltā Rīgas pils. Maskavas raj. Tautas tiesas priekšsēdētāja Andra Guļāna, kurš, tāpat kā čekists Guntis Indriksons (vēlāko Skonto šefu) bieži sēdēja parkā uz soliņa blakus viesnīcai Latvija ar padomju maukām. Toreiz deficītā šķīstošā Liepājas kafija par vēlamo spriedumu Eduarda Pupova draugiem neskaitījās kukulis. Bet Jūs laikam no Andra Guļāna un Andra Mikuļska gaidījāt godīgumu? Neticiet ne Guļānam, ne Mikuļskim, ne Opincācei, jo viņi visi ir nelieši.

Atbildēt

Stelpes Betmens

22.01.2018. 00:37

Mjā, Bauskas rajona tiesa ir ko vērts. Gribu brīdināt citus par vēl pāris īpatnībām tajā tiesā.

Par to spriedumu rakstīšanu tur ir kā ir. Atceros, ka vienā maksātnespējas lietā, kur formāli tiks pasludināta komersanta maksātnespēja, tiesas sēdes sekretāre jautā: „Vai Jums to tiesas sēdi vajag?” Atbildu, ka ne jau man to tiesas sēdi vajag, bet ir tā, ka Civilprocesa likums šo jautājumu paredz skatīt tiesas sēdē, tāpēc arī esam ieradušies tiesā utt.

Uz šo manu komentāru sekretāre atbild vienkārši: „Mums būtu vieglāk, ja Jūs uzrakstītu iesniegumu skatīt lietu bez Jūsu klātbūtnes un tad mēs to tiesas sēdi nerīkojam, bet maksātnespēju pasludinām tāpat.” Jautāju pretī: „Kur ir problēma sarīkot tiesas sēdi – mēs taču esam ieradušies tiesā un pēc likuma šis jautājums ir skatāms tiesas sēdē.”

Sekretāre savu uzstājību nezaudē: „Mums te tagad tiesā grūti, daudz darba utt. un tā jo projām... ja mums nav tiesas sēde, tad man nav jāraksta tiesas sēdes protokols. To maksātnespēju taču tāpat pasludinās ...”.

Nu labi, ja jau tik grūti ir to protokolu uzrakstīt (tās trīs rindas, jo šajās lietās reti kad tiek kaut kas vairāk runāts (īpaši tad ja parādnieks nemaz neparādās)), tad lai jau viņai tiek. Uzrakstījām iesniegumus, pāris minūtes pasēdējām un saņēmām spriedumu.

Tik tālu paldies, bet nu tas slinkums un attaisnojums likuma nepildīšanai ir fenomenāls – mums daudz darba, tāpēc, lūdzu, uzrakstiet, ka šodien te nebijāt. Tad jau varam gaidīt, ka šī prakse lēnām attīstīsies arī citu kategoriju lietās un Bauskas rajona tiesa rīkos tiesas sēdes tikai tur kur paši gribēs.

Otra nianse par Bauskas rajona tiesu un lūgumu atlikt lietas izskatīšanu.

Parasti citās rajona tiesās, ja persona lūdz atlikt lietas izskatīšanu attaisnojoša iemesla dēļ, pietiek uzrakstīt tiesai lūgumu atlikt lietas izskatīšanu un pievienot pamatojošus dokumentus. Tad arī, parasti, persona tiesā neierodas, jo ir taču lūgts atlikt tiesas sēdi. Sekojoši arī tiesa atliek lietas izskatīšanu.
Bauskas rajona tiesā ar to nepietiek – ja šāds lūgums izteikts, vienalga vajag ierasties tiesā uz nolikto tiesas sēdi, jo, pretējā gadījumā, tiesa uzlikts nauda sodu 80,00 euro. Tā nu sanāca arī vienam manam klientam. Pēc tam gan tiesa pati varonīgi šo soda naudu samazināja, bet nu fakts jau paliek, ka vispār bija jāmaksā par to, par ko citās tiesās pat prātā nenāk likt soda naudas.

Tāpēc šajā tiesā esiet īpaši vērīgi un modri – Temīda šeit ir drusku īpatnēja.

Atbildēt

aja

21.01.2018. 22:58

Tur chomojas ar vietejiem policajiem, viena maja kantori! :-) :-) :-)

Atbildēt

Fakti

21.01.2018. 21:03

Tik neizglītotus juristus par tiesnešiem var iecelt tikai šinī banānu republikā. Jo stūlbāks tiesnesis, jo vieglāk ar to manipulēt. Banānu republika, nevis tiesiska valsts.

Atbildēt

nu tad jau

21.01.2018. 21:00

»

jurista

Vēl tik apelācija ceļo ar LV pastu uz Liepāju, cerams, ka aizceļos


uz kapsētas mūra
sēž krauklis un ķērc:
pēc taisnības cerēt
nav vērts, nav vērts...

Atbildēt

jurista

21.01.2018. 20:35

»

Joņs

Nu kā tad gala beigās gāja apelācijas instancē? Tapa laboti visi pirmās instances pielaistie trūkumi


Vēl tik apelācija ceļo ar LV pastu uz Liepāju, cerams, ka aizceļos.....

Atbildēt

juhans

21.01.2018. 20:18

»

Taisnā tiesa

Kā tad tu domā kas tie "nacionālās apvienības" bāleliņi - administratori un shēmotāji tādi ir ? Un ja tā pati "valsts" policija par 80% sastāv no okupantu pēctečiem ? Neviens jau nesaka ka latviesi bez vainas, bet nav to ko troļļot


Ir,ir visa tiesas sistēma pilna ar ekskomunistiem,ekskomsorgiem,bez kuriem vēl neviens ekonomiskais,politiskais noziegums nav noticis un kuri arī veido organizētās noziedzības kodolu jau sākot ar Gorbačova pārkārtošanas periodu.LKP ir un paliek aizliegta organizācija,kuras biedri arī ir organizētās noziedzības atbalstītāji un piesedzēji izmantojot savu dienesta stāvokli.Vēl arī čekas kartoteka var būt pilna ar juristiem.Ir jau viņu izskolotā jauna paaudze.Padomju okupantu ideologi ir visbīstamākie valsts noziedznieki,kuru lomas izpēte pagaidam nenotiek viņu ietekmes dēļ.

Atbildēt

Joņs

21.01.2018. 20:00

Nu kā tad gala beigās gāja apelācijas instancē? Tapa laboti visi pirmās instances pielaistie trūkumi?

Atbildēt

JURISTS

21.01.2018. 19:26

»

Sandra Briķe

Es arī gaidīju no Ivetas kā Tiesnešu biedrības priekšsēdētājas lielāku atbalstu maniem ierosinājumiem par tiesu sistēmas sakārtošanu, kā arī atbalstu, kad pret mani tika vērsts psiholoģiskais terors (mobings un bosings) Liepājas tiesā, bet diemžēl arī viņa ir pakļauta tās ''sapuvušās''sistēmas varas...


Man par Liepājas tiesu ar šiš tas sakāms, tikko saņēmu Spriedumu klienta admin. lietā LAPK 149:15;8 daļa, spriedumā tiesnesis dod priekšroku policista ar 25 gadu stāžu snigtajām liecībā, ka redz policits ir eksperts un pēc vizuālā nosaka dzēruma pakāpi, kam mums MK noteikumu Nr.-15. tā ar nesaprootu, protams apelācija ir sagatavota un iesniegta.

Atbildēt

Sandra Briķe

21.01.2018. 19:21

Es arī gaidīju no Ivetas kā Tiesnešu biedrības priekšsēdētājas lielāku atbalstu maniem ierosinājumiem par tiesu sistēmas sakārtošanu, kā arī atbalstu, kad pret mani tika vērsts psiholoģiskais terors (mobings un bosings) Liepājas tiesā, bet diemžēl arī viņa ir pakļauta tās ''sapuvušās''sistēmas varas izmantošanas noteikumiem, tādēļ viņa ieteikums bija, lai aizeju no Liepājas tiesas un netraucēju Ilgvaram Jaunģelžem ''darboties'', it kā tas būtu viņa privātais uzņēmums un man jāklusē par to, kas notiek Liepājas tiesā un tiesu sistēmā. Uzskatu, ka pēc iespējas ātrāk jānomaina tiesu priekšsēdētāji, kas nav spējīgi radīt tiesisku tiesu sistēmu un ignorē demokrātijas principus, kas ir tiesiskas valsts pamatā.

Atbildēt

jurists

21.01.2018. 19:17

Ko Jūs te brīnāties, līdzīgi ir Vidzemes pr. tiesā, tiesnese i. strode, atvainojiet ar lielo burtu man ir kauns šo uzvārdu rakstīt, dara ko grib tiesas sēdē, krim lietā ir 3 adv. orderi aiztāvības veikšanai, kārtējā tiesas sēdē piedalās tik 2 adv. 3 ir citā lietā, TISA bij sajaukusi un adv. vienā dienā ielikuši 2 tiesas. Apsūdētais tiesnesai saka, ka viņam ir nepieciešmai visi 3 adv. vienlaicīgi, strodei ir pohhhh, ir tak divi un āmen turpinām skatīt lietu, tie divi adv. saka, lūdz 2-3h pārtraukumu, lai varētu pieteikt tiesnesei noraidījumu-RAKSTISKI, spējīga strode aiziet peiņet lēmumu un protams viss par labu viņai, noraidījumu nepieņem, bet spējīgā strode aizmirsa , ka kriminālprocesa likums paredz, tiesneses noraidījumu var pieteikt motivētu lūgumu MUTISKI VAI RAKSTISKI, par mutisko likuma sadaļu spējīgā strode (starpcitu bijusī pāsvaldības policiste-tā ar tiesā uzvedās, kā policits)aizmirsa, lūk tā Jums Satversmē nostiprinātā neatkarība, ne LV tiesas, bet gan SIA Tiesas.lv

Atbildēt

Taisnā tiesa

21.01.2018. 19:06

»

to Taisnā tiesa

Nacionālās apvienības paspārnē esošie bāliņi - maksātnespējas administratori (apt. 650milj. Eur) un OIK shēmotāji (kopā pie 4miljardi), un paši zog daudz vairāk par tavos murgos piesauktajiem "iefiltrētajiem čekistiem un komunistiem"! Izskatās, ka esi slims un dzīvo paša minētajos padomju laikos...


Kā tad tu domā kas tie "nacionālās apvienības" bāleliņi - administratori un shēmotāji tādi ir ? Un ja tā pati "valsts" policija par 80% sastāv no okupantu pēctečiem ? Neviens jau nesaka ka latviesi bez vainas, bet nav to ko troļļot.

Atbildēt

CENZĒTS

21.01.2018. 18:53


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.” ;)

Atbildēt

Nkolajs Buivids

21.01.2018. 18:41

»

pilsonis

Valstī, kurā dieva vietā ir nauda un ārvalstu investori, nevar būt taisnīga tiesa, kas kalpo iedzīvotāju interesēm


Tieši tā, valstī, kur sedz korupciju, nevar būt taisnīga tiesa.

Atbildēt

Juhans

21.01.2018. 18:33

Aprakstītais ir norma šinī muļķu zemē, ar dažiem izņēmumiem.

Atbildēt

to Taisnā tiesa

21.01.2018. 18:30

»

Taisnā tiesa

Jārunā ir par, un jācīnās ir ar valsts mēroga noziedzīgu sistēmu - kuras iekšpusē visi piesedz visus... Tās izcelsme sākās pēdējos padomju gados (protams - arī vēl agrāk), un nostiprināšanās saistīta ar iekšlietu, tieslietu un specdienestu struktūru neattīrīšanu no iefiltrētajiem čekistiem, komunistiem...


Nacionālās apvienības paspārnē esošie bāliņi - maksātnespējas administratori (apt. 650milj. Eur) un OIK shēmotāji (kopā pie 4miljardi), un paši zog daudz vairāk par tavos murgos piesauktajiem "iefiltrētajiem čekistiem un komunistiem"! Izskatās, ka esi slims un dzīvo paša minētajos padomju laikos.

Atbildēt

Satversmes tiesa

21.01.2018. 17:34

Satversmes 83. pants noteic: “Tiesneši ir neatkarīgi un vienīgi likumam padoti.” Šajā konstitucionālajā normā noteiktā tiesnešu un tiesas neatkarība ir viens no demokrātiskas tiesiskas valsts pamatprincipiem. Tiesas un tiesnešu neatkarība nav pašmērķis, bet gan līdzeklis demokrātijas un tiesiskuma nodrošināšanai un stiprināšanai, kā arī obligāts priekšnosacījums tiesību uz taisnīgu tiesu īstenošanai. Tāpēc Satversmes 83. pantā ietvertais tiesas un tiesnešu neatkarības princips jāaplūko kopsakarā ar tiesiskuma un varas dalīšanas principiem, kas atvasināti no pamatnormas, kā arī Satversmes 92. panta pirmo teikumu, kas paredz personas tiesības aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā (sal.sk. Satversmes tiesas 2010. gada 18. janvāra sprieduma lietā Nr. 2009-11-01 7. punktu).
Cilvēka tiesību efektīva īstenošana nav iespējama, ja tiesneši nav neatkarīgi. Tādēļ tiesnešu neatkarība ir svarīga visiem, kas vēršas tiesā un rēķinās ar taisnīgumu tiesas spriešanā (sk. Satversmes tiesas 2010. gada 18. janvāra sprieduma lietā Nr. 2009-11-01 7.1. punktu). Viens no demokrātiskas tiesiskas valsts principiem ir tiesiskuma princips, un tikai neatkarīga tiesu vara var nodrošināt taisnīgu tiesas procesa rezultātu. Tiesnešu neatkarības nodrošināšanā ir ieinteresēts ikviens, attiecībā uz kuru tiek spriesta tiesa. Tādējādi tiesnešu neatkarība garantē tiesiskuma nosargāšanu sabiedrības un valsts interesēs (sk. Satversmes tiesas 2010. gada 18. janvāra sprieduma lietā Nr. 2009-11-01 7.2. punktu).
Savukārt 20. secinājumā ir norādīts: Satversmes 83. pants noteic, ka ikvienam tiesnesim savi pienākumi ir jāpilda neatkarīgi, pakļaujoties vienīgi likuma prasībām. Tiesnešiem ir piešķirtas tiesības pieņemt galīgos lēmumus par personu tiesībām un pienākumiem. Ikviena tiesneša (tiesnešu kolēģijas) spriedumam, kas stājies likumīgā spēkā, ir likuma spēks, tas ir obligāts visiem, un pret to jāizturas ar tādu pašu cieņu kā pret likumu. Jebkura līmeņa tiesas tiesneša (tiesnešu kolēģijas) spriedums var ietekmēt visas sabiedrības intereses. Sprieduma nozīmīgums nav atkarīgs no tā, kura līmeņa tiesas tiesnesis to pieņēmis, tāpēc sabiedrības un valsts interesēs ir nodrošināt ikviena tiesneša neatkarību (sal. sk. Satversmes tiesas 2010. gada 18. janvāra sprieduma lietā Nr. 2009-11-01 17.3. punktu).
Tiesnešu neatkarība ir saistīta ar vairākām šādām būtiskām garantijām: tiesneša amatā atrašanās garantijas (tiesnešu iecelšanas vai apstiprināšanas kārtība, iecelšanai nepieciešamā kvalifikācija, amata saglabāšanas garantijas, nosacījumi paaugstināšanai amatā un pārcelšanai citā amatā, pilnvaru apturēšanas un izbeigšanas nosacījumi), tiesneša neaizskaramība, finansiālā drošība (sociāla un materiāla rakstura garantijas), tiesneša institucionālā (administratīvā) neatkarība un tiesu varas faktiskā neatkarība no izpildvaras vai likumdevēja politiskās ietekmes. Visas šīs garantijas ir cieši saistītas, un, ja kaut viena no tām tiek nesamērīgi ierobežota, tad tiek pārkāpts tiesnešu neatkarības princips un līdz ar to apdraudēta tiesas pamatfunkciju veikšana un cilvēka tiesību un brīvību nodrošināšana {sk. Satversmes tiesas 2010. gada 18. janvāra sprieduma lietā Nr. 2009-11-01 8.2. punktu). Tiesnešu neatkarība tiesiskā demokrātiskā valstī ir būtiska, lai nodrošinātu tajā valsts varas atzaru savstarpējo līdzsvaru un atsvaru (21. secinājums).
Tiesu vara ir viens no trim valsts varas atzariem atbilstoši no pamatnormas atvasinātajam un Satversmes 1. panta tvērumā ietilpstošajam varas dalīšanas principam. Saskaņā ar Satversmes 82. pantu tiesu sistēma ir konstitucionāls orgāns, savukārt tiesneši ir šā konstitucionālā orgāna amatpersonas, kas īsteno tiesas spriešanu valstī. Ikviens tiesnesis (ja lieta tiek izspriesta vienpersoniski) vai tiesnešu kolēģija (ja lieta tiek izspriesta koleģiāli), kas veido tiesas sastāvu, savā amata darbībā īsteno tiesu varu. Tādējādi ikviens tiesnesis, spriežot tiesu, darbojas arī kā izpildvaras un likumdevējvaras atsvars no valsts varas dalīšanas principa izrietošajā līdzsvara un atsvara sistēmā.

Atbildēt

Taisnā tiesa

21.01.2018. 17:17

Jārunā ir par, un jācīnās ir ar valsts mēroga noziedzīgu sistēmu - kuras iekšpusē visi piesedz visus... Tās izcelsme sākās pēdējos padomju gados (protams - arī vēl agrāk), un nostiprināšanās saistīta ar iekšlietu, tieslietu un specdienestu struktūru neattīrīšanu no iefiltrētajiem čekistiem, komunistiem, tai skaitā iepludinātajiem okupantiem, un to loģisku saplūšanu ar kriminālajām aprindām. Lustrācijas neizdarīšana un okupantu neizraidīšana ir devusi šādu rezultātu. Plus vēl birokrātija, korupcija, nenovīdība, amata stāvokļa izmantošana, varas kāre un izrādīšana, radu būšana, utt. Un protams totāls stulbums pat nelietībās. Demokrātijas un tolerances imitācijas spilgts piemērs.

Atbildēt

pilsonis

21.01.2018. 17:17

Valstī, kurā dieva vietā ir nauda un ārvalstu investori, nevar būt taisnīga tiesa, kas kalpo iedzīvotāju interesēm

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....