Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas vainīgs un ko darīt

09.11.2023. 18:22

»

Labrīt, barometri, kurā apvienojušies Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība,

kur jūs bijāt agrāk...


Ja nebūtu Dabas fonds, Pasaules Dabas fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, tad Grenlandes ledāji nekustu.

Ko darīt? Likvidēt Klimata ministriju.

Atbildēt

jfgjhhj

09.11.2023. 16:30

Šī plāna vērtību var noteikt ļoti vienkārši - vai tējkanna uzvārīsies, to iemetot plītī.

Atbildēt

Kad beidzot no VARAM tiks patriekti

09.11.2023. 15:50

noziedznieki Vilkaste, Mendziņa, Vesere, Bernards, Šļaukstiņš?!

Atbildēt

Хм

09.11.2023. 12:18

»

fakts

CO2 koncentrācija atmosfērā pēdējo padsmit gad laikā no 3% samazinājusies līdz 0,3% pilsētās un laku rajonos tuvojas nullei.Kāpēc tā notiek ir cits stāsts bet tam nav nekāda sakara ar cilvēka darbību vai liellopu purkšķiem.Jā,klimats mainās un iespējams ka drīzuā ziemu nebūs vispār,bet par to kāpēc...


В данном случае про СО2 был вопрос просто как для примера понимания разницы. Вместо СО2 можно было поставить что угодно, просто быстрее всего в голову пришел

Atbildēt

fakts

09.11.2023. 11:15

»

Хм

Мне для понимания уточнение...


CO2 koncentrācija atmosfērā pēdējo padsmit gad laikā no 3% samazinājusies līdz 0,3% pilsētās un laku rajonos tuvojas nullei.Kāpēc tā notiek ir cits stāsts bet tam nav nekāda sakara ar cilvēka darbību vai liellopu purkšķiem.Jā,klimats mainās un iespējams ka drīzuā ziemu nebūs vispār,bet par to kāpēc tas tā zināt/nieki nestāsta jo paši neko nesajēdz un dzīvo melu pasaulē.Toties palielinās skābekļa saturs un atmosfēras blīvums,tas cilvēkiem tikai nāks par labu.Pasaules varenie gan to visu izmanto lai vairotu savu ietekmi un arvien vairāk debilizētu un iznīcinātu cilvēkus,it īpaši balto rasi.

Atbildēt

kaktuss

09.11.2023. 09:55

Viss ir gauŽi vienkārši,valdība ir atkarīga no skandināvu bankām un kokzāģetavas arī skandināvu.Zāģēt taču vajag,Visu mežu nost....

Atbildēt

Labrīt, barometri, kurā apvienojušies Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība,

09.11.2023. 08:56

kur jūs bijāt agrāk?????
Īpaši jau Pasaules Dabas fonds un Latvijas Dabas fonds! Kur jūs bijāt pirms gadiem pieciem, desmit? Jūsu "barometri" taču bija uzstādīti. Tie nedarbojās? Vai tie kaut kādā veidā bija savdabīgi nokalibrēti atbilstoši Latvijas cirtējindustrijas un agroindustrijas politiskajam klimatam.

Atbildēt

Хм

09.11.2023. 08:48

»

Eiropas Savienība gadā apstiprina aptuveni 80 direktīvas un 1200 regulas. Apmēram trešā daļa šo Eiropas likumu ir saistīta ar lauksaimniecības un zvejniecības nozari. Ar ko atšķiras direktīva no regulas, un kādās jomās politikas veidošana paliek katras valsts ziņā...


Мне для понимания уточнение
Например, если требование просто снизить СО2 эмиссию на 10%-это будет директива, потому что есть общее требование, а за счет чего снизишь, решай сам?
А если будет указано "снизить на 10% за счет прекращения использования фосильного топлива" - то регула, потому что уже конкретно сказано, что именно делать?

Atbildēt

Хм

09.11.2023. 08:45

Угу, давайте поставим очень амбициозные цели! ЧТобы потом самим же думать "а где теперь деньги на это взять".
Хотя орнитологам все равно. У них как у Кадырова-деньги сверху берутся. Ему "Аллах" дает, им фонды. А откуда деньги у "Аллаха" или фондов - а это уже второй вопрос.
ОНи же уверены, что связи между деньгами в фондах и ситуацией в экономике никакой нету.

Atbildēt

Haralds Kalns

09.11.2023. 08:17

Klimaksa tūtars Melnais Kaspars: Te nav ko domāt, te nav ko ost - cērt to mežu nost!!! P.S. Ja ministrs domā un rīkojas valsts nacionālās interesēs, tad jāatsijā prasības, kuras paredzētas pilnīgi "jebkurai pasaules valstij (piem. Ruandai vai Grenlandei)", jo mums ir sava specifika un vajadzības!

Atbildēt

Viedoklis

09.11.2023. 07:45

Ornitologi gan varēja paklusēt. Pietiekami ir piķi smēluši un dirsuši uz galvām mežu īpašniekiem. Mērkaķi gatavie!

Atbildēt

Prottams

09.11.2023. 07:23

»

Tādi esam

Vidusmera latvietim vienalga. Diemžēl


Jo vidusmēra latvietis redz, ka vides organizāciju biroji atrodas Rīgas klusajā centrā, dārgos īpašumos, vides organizācijas apgūst miljonus projektu naudās, bet latvietis velk ikdienas dzīvi parasto.

Atbildēt

lauķis

09.11.2023. 05:50

»

!!!

“Zaļais barometrs”, kurā apvienojušies Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, biedrība “Zaļā brīvība” un Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija ”barojoties” no Zemkopības ministrijas pamestajām pabirām no Latvijas mežu iznīcināšanas peļņas, pašas tika ...


Zem zaļajiem projektiem slēpjas dabas izvarošana un vides piesārņošana,piemēram,vēja ģeneratori,elektroautomobiļi.Zarnas piepūsdami runasvīri runā par atkritumu šķirošanu bet neviena vārda par to lai atkritumus neražotu.

Atbildēt

!!!

08.11.2023. 23:00

“Zaļais barometrs”, kurā apvienojušies Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, biedrība “Zaļā brīvība” un Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija ”barojoties” no Zemkopības ministrijas pamestajām pabirām no Latvijas mežu iznīcināšanas peļņas, pašas tika pieļāvušas to, ka Vides ministrijai pievienoja Reģionālo ministriju. Latvija ir vienīgā ES valsts, kam nav Vides ministrija.
Nedrīkstējāt pieļaut, ka Latvijas lielākā dabas bagātība - meži pieder Zemkopības ministrijai.

Atbildēt

Tādi esam

08.11.2023. 19:38

Vidusmera latvietim vienalga. Diemžēl.

Atbildēt

08.11.2023. 19:25

Eiropas Savienība gadā apstiprina aptuveni 80 direktīvas un 1200 regulas. Apmēram trešā daļa šo Eiropas likumu ir saistīta ar lauksaimniecības un zvejniecības nozari. Ar ko atšķiras direktīva no regulas, un kādās jomās politikas veidošana paliek katras valsts ziņā?
Direktīvas un regulas ir populārākie Eiropas Savienības (ES) likumu veidi. Direktīvu no regulas atšķir tas, ka direktīvā Eiropas institūcijas nosaka dalībvalstīm mērķi un tā sasniedzamo laiku, bet katra valsts pati nosaka veidu, kā to sasniegt. Savukārt regula tiešā veidā tiek pārņemta un ieviesta katrā dalībvalstī bez kādām atkāpēm.

Kas ir direktīva?

Direktīva ir ES likums, kas nosaka konkrētus mērķus, prasības un sasniedzamos rezultātus, kas piemērojami ikvienai ES dalībvalstij, taču direktīvu var piemērot arī atsevišķām valstu grupām.1

Katra dalībvalsts izvēlas, kā izvirzītos mērķus sasniegt, un attiecīgi pārņem ES direktīvu nacionālajā likumdošanā.2

Direktīvas ir tiesīga pieņemt Eiropas Savienības Padome (dalībvalstu ministri) kopā ar Eiropas Parlamentu.3

Kas ir regula?

Regula ir visām ES valstīm automātiski saistošs likums. To pieņem Eiropas Komisija vai kopīgi ES Padome un Eiropas Parlaments.4

Vārds “regula” cēlies no latīņu valodas vārda rēgulātus, kas nozīmē: kontrolēt, sakārtot. Tāda arī ir regulas funkcija!

Atbildēt

Zaķu ļipas pētīšanas biedrība

08.11.2023. 19:12

Viens divi trīs, starts SAVĒJIEM.

Atbildēt

vice

08.11.2023. 17:55

"Dinamiskie" tukšpauri!!!

Hroniski bezcerīgie!!!

Atbildēt

duša

08.11.2023. 17:55

Viss jau atkarīgs no tā - cik daudz atļauts rakstīt. Peršiņas jau vienas un tās pašas visu laiku demagoģijas mācībstundu ietvaros. leje un lej to čugunu ka tik to putniņu labsajutas, ka tik tie vilki būtu gana paēduši

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...