Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tas

13.07.2022. 22:22

Reiris ir RESNÀ Prudentista Veiksmes Stāsts, kad viņus beidxot ietupinàs,

Atbildēt

ha-ha

13.07.2022. 20:54

»

Uldis

Saukt kolaborantu Reiru par komjaunieti, būtu tas pats, kas oktobrēnu. Reirs, līdzīgi, kā Urbanovičs, Rimševičs, Riekstiņš, Vaivars, Rungainis, Čevers, Ameriks un vesela rinda citu ienaidnieku, bija kompartijas funkciņers un ir pelnījis tādu pat sodu


Tāpēc jau tiek uzmācīgi borēts un saukts par nevainīgu un pūkainu it kā bērnu organizācijas biedru,lai gan patiesībā bija okupantu ideoloģijas sistēmas nacionalais spīdēklis,okupācijas armijas virsnieks,viens no tiem brašuļiem,kura īstā vieta ir minimāli restotā krātiņā,turpat, kur visiem okupantu dienderiem.

Atbildēt

Uldis

13.07.2022. 10:46

Saukt kolaborantu Reiru par komjaunieti, būtu tas pats, kas oktobrēnu. Reirs, līdzīgi, kā Urbanovičs, Rimševičs, Riekstiņš, Vaivars, Rungainis, Čevers, Ameriks un vesela rinda citu ienaidnieku, bija kompartijas funkciņers un ir pelnījis tādu pat sodu.

Atbildēt

Lasīt vajag uzmanīgāk

13.07.2022. 10:22

Atbalsta programmā ir teikts, ka finansiālo atbalstu izmaksā ,, augstvērtīgus darbus radošiem māksliniekiem ,, ! A mūsu ,,radošie,, kas izstādes un koncertus rīko pagasta pensionāru klubiņos , krūmmales brīvdabas zaļajās estrādēs , mālē murāļus , ko pa draugam izkārto čomi-deputāti pirmsvēlēšanu kampaņās , svēti tic , ka viņi ir tie neatzītie un finansiāli represētie ģēniji ! Pietiek tik dažus gadus pastudēt privātajās kaktu augstskolās un uzreiz rindā pēc pabalsta!

Atbildēt

Mazgudrais

13.07.2022. 07:24

Ja zemnieks nav vēl ražu pārdevis vai arī kādam ražotājam preces vēl noliktavā, viņiem arī valsts atbalsts pienākas?

Atbildēt

Huntas trollis

13.07.2022. 02:08

»

Ilgvars

Nu "radošā darba ienākumu neesamības gadījumā" pabalstu būtu jāsaņem kādam 1.5 miljonam. Kāpēc nemaksā


Huntas administrācija un vadošie redzamie un vadošie neredzamie politiķi algu nenopelna, bet saņem.

Huntas sociālais reitings nepatedz atbalstīt radišās personas, jo tās pret varu vienmēr pārsvarā ir buntavnieciskas.

Neviens nevar izkontrolēt viņu radošo lapsīgo garadarbus pret dažādu pasugu huntas virssaišiem. .

Atbildēt

Šveiks

12.07.2022. 20:46

Nu "radošā darba ienākumu neesamības gadījumā" pabalstu būtu jāsaņem kādam 1.5 miljonam iedzīvotāju. Kur mēs visi varam pieteikties šīm izmaksām ?!??????

Atbildēt

Ilgvars

12.07.2022. 20:39

Nu "radošā darba ienākumu neesamības gadījumā" pabalstu būtu jāsaņem kādam 1.5 miljonam. Kāpēc nemaksā ?

Atbildēt

ticu, ticu

12.07.2022. 19:28

Visi skribenti, mālētāji un strinkšķinātāji iztiek no pārdesmit eiro mēnesī.

Atbildēt

Huntas trollis

12.07.2022. 19:08

»

ne ilgi vairs

Bez komunista Rungaiņa draudziņa, Reira, spējīgu atrastos tūkstošiem un varbūt arī pats Reirs pēc tam, kad būtu pavadījis 20 gadus katorgā par savu noziedzīgo pagātni. Pēc taisnības visi kolaboranti ir pelnījuši nāvi


Finanšu ministrija izskatīs jautājumu par algu palielināšanu ministriem- “par pūļa viedokļu morālo kaitējumu Huntai” un tās pārstāvētiem ministriem.

Atbildēt

ne ilgi vairs

12.07.2022. 18:57

»

Ar to būs jāsamierinās...

Kāds sakars Reiram ar komjaunatni, ja augstos partijas bosus Gorbunovu, Peteru un dažādos partijas aktīvistu tauta pielūdza? Runa ir vai cilvēks ieņemtajā amatā spējīgs strādāt. Par Reiru jāsaka, ka viņš ir pirmais finanšu ministrs, kurš neklausās vaimanās, bet gan kārto finanses, atbilstoši budžeta...


Bez komunista Rungaiņa draudziņa, Reira, spējīgu atrastos tūkstošiem un varbūt arī pats Reirs pēc tam, kad būtu pavadījis 20 gadus katorgā par savu noziedzīgo pagātni. Pēc taisnības visi kolaboranti ir pelnījuši nāvi.

Atbildēt

Huntas trollis

12.07.2022. 18:37

Hunta finanšu ministra personā izprot pareizi nomaksājamo nodokļu politiku. Finanšu ministra ieskatā inteliģence nenes pūļa sabiedrībai nekādu pievienoto vērtību.

Huntai pietiek ar to, ka tā pietiekami labi no valsts budžeta atalgo sev lojālos huntas un privātos medijus kara propagandas apstākļos.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

12.07.2022. 18:32

Kāds sakars Reiram ar komjaunatni, ja augstos partijas bosus Gorbunovu, Peteru un dažādos partijas aktīvistu tauta pielūdza? Runa ir vai cilvēks ieņemtajā amatā spējīgs strādāt. Par Reiru jāsaka, ka viņš ir pirmais finanšu ministrs, kurš neklausās vaimanās, bet gan kārto finanses, atbilstoši budžeta iespējām! Ka ierobežo parazitējošās nozares, ir tukai apsveicami!

Atbildēt

Anti colorados

12.07.2022. 18:14

Būs Latvijai prezidents, kas izdos pavēli - okupanti na vīhod, bet kolaboracionistiem vienā rindā stāties.

Atbildēt

un

12.07.2022. 17:34

pareizi Reirs dara: Tie ir kolaboracionisti, ne kaut kādi ''radošie''ķas paši visus okupācijas gadus labprātīgi dēļ naudas darīja ko lika okupācijas vara.

Atbildēt

Blondīne

12.07.2022. 16:34

vai to viņam tas slaists un padomnieks ieteicis? Viņš nesen vienu vārsmotāju darbā pieņēmis.

Atbildēt

Par Gigantisku Reiru!!!

12.07.2022. 16:31

Malacis Reirs!

"Inteliģence" mums šobrīd ir tāda - nekāda.

Tādu nevajag piebarot, jēgas tautai to tās nav!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...