Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lilija

24.08.2021. 17:04

Un tā raksta celtnieks Šveicē...

Atbildēt

divpediņu valdībā

24.08.2021. 16:37

Mums ir ministriņš plešiņš,kur par vēlu dzimis.

Atbildēt

kompotam

24.08.2021. 15:57

»

Kompots 0,07 rub.

Nu, nu, pastāsti lūdzu sīkāk, ko šie tādu graujošu ir pastrādājuši? Varbūt nosmeļ čekas procentu par katru Latvijas iepirkto krievu gāzes kubikmetru, visus šos 30 gadus, tāpat ar degvielu. Varbūt prihvatizējā kādus pārtikas uzņēmumus, vai bankas, lai pēc tam iztirgotu, vai izsmeltu un nolaistu pa grunti...


Tā kā DP pamatā bija Krievijas KGB kadru oficieri, kuriem nebija pašu biznesa, vai tie nebija iekļāvušies kriminālos grupējumos, priekš kuriem komsorgs un fizruks Čevers uztaisīja drošības dienestu un tie savukārt ir izaudzējuši sev cienīgu maiņu, Ādamsons, Turlais, Dāboliņš un Potapova, varēja darboties netraucēti. Graujoša bija to politiskā darbība un sabotāža, tiem esot amatos.
Kāpēc uzreiz procenti par gāzi, vai noprivatizējuši? Pirmkārt jau viņi bija idejiskie, otrkārt Krievijas FSB maksā labas algas.

Atbildēt

Es

24.08.2021. 15:21

Valsts parāda straujo palielināšanos kariņa valdības laikā autors uzskata par dāvanu, bet citi vienojas uzskatā, ka tā ir zagšana. Neredzētos mērogos.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

24.08.2021. 14:42

»

vietējais

Te nekas nav jāsecina, valdībai ar viņas specdienastiem ir šis portāls vajadzīgs lai "demokrātiski" izsekotu neapmierinātos iedzīvotājus un paturētu viņus ciešā uzskaitē. Baitos ka Lapsa ir tikai izkārtne un ne kas vairāk


Nu protams ka jātur uzraudzībā, bet ja okupācijas laikā nevarēju klusēt un okupantus par okupantiem saucu, tad tie vismaz klusēja. Tagad smerdeļi lec acīs un paziņo, ka esot pilsoņi, ko 4.maija kliķes komunisti šiem kārtējo reizi piešķīruši. Tik tuvredzīgs tupums un lišķība tikai no komunistiem - tautas nodevējiem iespējama. Ne velti tādus mēslus par kolaborantiem sauc un piespriež augstāko soda mēru.

Atbildēt

Saule

24.08.2021. 14:01

Mēslu vabole

Atbildēt

vietējais

24.08.2021. 13:33

»

Atis Priedītis

Man savulaik izdevās šajā portālā publicēt veselus deviņus rakstus. Pēc tam visas publikācijas tika nepieņemtas. Kāds cilvēks man pa kluso pačukstēja, ka L.Lapsa arī esot saņēmis ieteikumu Priedīti vairāk nepublicēt. Secinājumus izdariet paši


Te nekas nav jāsecina, valdībai ar viņas specdienastiem ir šis portāls vajadzīgs lai "demokrātiski" izsekotu neapmierinātos iedzīvotājus un paturētu viņus ciešā uzskaitē. Baitos ka Lapsa ir tikai izkārtne un ne kas vairāk.

Atbildēt

aina

24.08.2021. 12:58

No Krievijas esam tikuši vaļā,bet par brīvību,neatkarību no tās dārgi maksāsim atbrīvotājiem,kuri ar "maziņiem %",uzsēdinājuši visu ES uz naudas adatas.
Ukrainu jau nolaiduši tik tālu,ka naudu pensijām aizdos...ir jau atļāvuši tirgot maruhuānu.Tādi tie "draugi",par kuriem jūsmojat.Vienīgā valsts pasaulē,kura jūtas brīva, neatkarīga un suverēna ir asv!
DARA KO GRIB UN VISIEM JĀDANCO LĪDZ!

Atbildēt

...

24.08.2021. 12:51

ja nav intelektuālas elites. ko citu gaidāt, kas horoskopos teiksts, tas notiks...šodien, nauda...Kas rītdien, tik tālu nedomājas-JEB AVĪZĒS BIJA RAKSTĪTS, TV TEICA...

Atbildēt

...

24.08.2021. 12:49

»

vietējais

Mēs stāvējām par cilvēcīgu brīvību, bet patiesībā ieguvām ES važas, ar garantētu brīvību alkatības pārņemtajiem un korupcijas apsēstajiem savas tautas paverdzinātajiem


važas joprojām ir mūsu komunisti un viņu pēcteči. jo...pat neorientējas ekonomikā, ko tādam gribi to iestāsti, horoskopu tibetas līmenis, šaura zubrilas specializācija, pat zinātniski grādi un ...čiks

Atbildēt

...

24.08.2021. 12:46

var jau būt, ka dažs gribēja mainīties, BET...man domāt-smadzeņnu par maz, nespēj analizēt lietas. Nerdz. ka sarkanie izposta kultūru, pat valodu, cilveķu psihi-sportisti vien drīz būs...bidonu nenovērtēja un viņa rīkotos haosus asv
tagad nu Afganistānas murgs, nu pamodās...armijai bija jābūt izvestai līdz 1 maijam...slēpa savas koprupcijas galus

Atbildēt

Atis Priedītis

24.08.2021. 12:42

Man savulaik izdevās šajā portālā publicēt veselus deviņus rakstus. Pēc tam visas publikācijas tika nepieņemtas. Kāds cilvēks man pa kluso pačukstēja, ka L.Lapsa arī esot saņēmis ieteikumu Priedīti vairāk nepublicēt. Secinājumus izdariet paši.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

24.08.2021. 12:38

»

to ES

Tāpat, kā Ādamsons, Turlais, Dāboliņš un citi tika iesūtīta Latvijā, lai ienaidnieka aizmugurē veiktu graujošu darbību


Nu, nu, pastāsti lūdzu sīkāk, ko šie tādu graujošu ir pastrādājuši? Varbūt nosmeļ čekas procentu par katru Latvijas iepirkto krievu gāzes kubikmetru, visus šos 30 gadus, tāpat ar degvielu. Varbūt prihvatizējā kādus pārtikas uzņēmumus, vai bankas, lai pēc tam iztirgotu, vai izsmeltu un nolaistu pa grunti?

Atbildēt

Atis Priedītis

24.08.2021. 12:26

Reizes 20 šo 30 gadu laikā bijušie čekisti un komunisti ir parūpējušies par to lai mani kārtējo reizi bez iemesla atlaistu no darba, aizliegtu kādu manu dziesmu, viltotu dažu dziesmu konkursu rezultātus lai tikai komponists Priedītis nekļūtu par uzvarētāju. Skaidrs, ka uzreiz būs komentāri, ka nevienu tas neinteresē. Bet būtu super interesanti ja kāds no tiem, kuri to darīja pēkšņi atklāti par visu uzrakstītu. Tas būtu 100% pierādījums, ka mums joprojām visos līmeņos pie varas ir "tie paši".

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

24.08.2021. 12:12

Ja runājam par "nācijas tēvu", tad jāsaka, ka mūsu pašu Lemberga VDK, KP sistēma kopā ar Krievijas izlūkdienestu nošāva baigo "buku", ielikdami savu ietekmes aģentu un ziņotāju Levitu valsts prezidenta amatā.
Acīmredzot, bija pazaudējuši modrību, jo visus šos 30 gadus tauta bija smeķīgi rijusi, ko čekisti, komunisti un oligarhi tai galdā lika..kāpēc lai tagad nenorītu šo čekas sū..u??
Mums ir jāatcerās un jāiegaumē viena lieta...
GAN AIZ LEVITA UN VIŅA ČEKISTISKĀS SVĪTAS, GAN AIZ BRIESMĪGAJIEM, KAISMĪGAJIEM "NĀCIJAS TĒVA" KRITIZĒTĀJIEM , OLIGARHIEM LEMBERGA UN ŠLESERA STĀV VIENI UN TIE PAŠI SAIMNIEKI..
Un Jūs jau nojaušiet, ka tie ir austrumos no mums.
Līdz šim čekistiem viņu nozagtajā "Muļķu zemē" gāja viss no rokas..
Bet Levita biogrāfijas baltie plankumi(es ļoti gaidu turpinājumu "Valstgribis") vairs nav nekādi joki..
Tāpēc gaidu žurnālistu, represēto, kas cietuši Staļina laikos no režīma, uzdotus atklātus jautājumus publiskajos medijos.
Būtu bezjēdzīgi prasīt kaut kādam Domburam, lai tas uzaicina studijā no vienas puses čekistu ielikteni Levitu, bet no otras puses represētos, cietušos, kas par vienu nejauši izteiktu vārdu pret Staļinu un viņa valsti, par vienu anekdoti vai anonīmu sūdzību pēc kara dabūja cietumu un pēc tam izsūtījumu uz Sibīriju līdz Staļina nāvei.
Un lai tad represētie sirmgalvji pavaicā "nacijas tēvam" par viņa ģimeni un konkrēti par māti.
Lai publiski visas tautas priekšā, vēl, vēlams kāda neitrāla pieaicināta vēsturnieka priekšā pavaicā šim čekas iznirelim..
KĀ TAS VARĒJA GADĪTIES, KA LEVITA MĀTE PĒC KARA AIZBĒGA KOPĀ AR FAŠISTIEM NO STAĻINA VALSTS UZ RIETUMIEM PIE IENAIDNIEKA, VIŅU VĀCIJĀ ATKLĀJA, ARESTĒJA UN PIESPIEDU KĀRTĀ ATVEDA UZ PSRS..
BET VIŅAI UN VIŅAS VĪRAM NE MATIŅŠ NENOKRITA NO GALVAS PAR ŠO DZIMTENES NODEVĪBU..
VIŅUS NE ARESTĒJA, NE UZ SIBĪRIJU AIZSŪTĪJA..VARAM SECINĀT NO BIOGRĀFIJAS, KA VIŅI ATKAL AIZLAIDĀS NO NKVD(ČEKAS), JO DZĪVOJA NELEGĀLI LĪDZ 1959. GADAM !!!
Eu, Latvijas tauta, latvieši!
Vai mēs pavisam esam bļem, bļem..kas spēj noticēt šiem čekas murgiem..
STAĻINA NKVD NAGU MAUCĒJI NOĶER AIZBĒGUŠO PIE FAŠISTIEM LEVITA MĀTI, ARESTĒ, ATTRANSPORTĒ VIŅU UZ PSRS..BET VIŅA ARĪ TE, KOPĀ AR SAVU VĪRU SPĒJ APČAKARET STAĻINA SISTĒMAS SARGSUŅUS NKVD UN AIZBĒG NO VIŅIEM, DZĪVOJOT NELEGĀLI.
UN LEVITS VĒL PIEDZIMST NELEGĀLI!
kUR VIŅI DZĪVOJA..PAGRĪDĒ?
CITĀ DIMENSIJĀ? MEŽĀ?
STAĻINA VALSTĪ PAT SIENĀM BIJA ACIS UN AUSIS..
TIK IEKLAUSIETIES ..DESMIT GADUS NELEGĀLI..NEVIENS VIŅUS NEMANĪJA, NEDZIRDĒJA.
PĒC KARA ILGI VĒL, PA LATVIJU IT SEVIŠĶI, SIROJA SPECIĀLAS NKVD VIENĪBAS, GRUPAS, KURIEM BIJA MILZĪGS VIETĒJO ZIŅOTĀJU PULKS, KAS BURTISKI SIJĀJA UN MEDĪJA NELEGĀĻUS UN TOS, KAS AR FAŠISTIEM SADARBOJĀS.
TOS VISPĀR PIE SIENAS LIKA..SIBĪRIJA PRIEKŠ TIEM, KAS AIZBĒGA AR FAŠISTIEM UN, KURUS NOĶĒRA, BIJA LIELA VEIKSME.
UN LEVITA MĀTE SPĒJ VĒL KARJERU STAĻINA VALSTĪ PĒC TAM TAISĪT..???!!!
KĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ TAS IR IESPĒJAMS????

SĀKSIM UZDOT "NĀCIJAS TĒVAM" JAUTĀJUMUS.

Atbildēt

Jāatzīst, ka

24.08.2021. 10:49

Bijusī un esošā nomenklatūra dalās pārdomās, ka ir laimīgāka, kā jebkad, ka dzīve ir piepildīta un aiziet viņi dziļā vecumā savās villās un savrupnamos, pilnībā sevi realizējuši, saskaņā un mierā ar sevi un pasauli. Tā pat laikā jāatzīst, ka deportēto, represēto ģimenes, cik novērots, turpina dzīvot pieticīgi, trūkumā, no algas līdz algai, ar ierobežotām iespējām sevi realizēt savā Tēvzemē. Šis kontrasts ir baiss un noziedzīgs.

Atbildēt

Transformējās

24.08.2021. 10:41

Tas izskaidro to, kādēļ tik neticami, neiespējami ātri sabruka. Vispārzināms, ka bija savienības komunisti un vietējie, tāpat drošības orgāni, vēl armija, starp kuriem pastāvēja pretstāve.

Atbildēt

Tas ir par Egīlu?

24.08.2021. 09:42

»

Aktīvās rezerves visnieks?

...


Viņa pārcelšanās uz Latviju gan jau tika labi nošifrēta, apvīta ar tā saucamo VDK leģendu, kādēļ dodas uz Latviju. Visur bija atsrādātas atbildes, priekšā skaidrojumi, uz katru sagaidāmo jautājumu, ja kāds jautās par atgriešanās iemesliem. Pirmais - patriots, brauc palīgā veidot, atjaunot Latviju> Ticami|? Nopietni, izcils cilvēks! Un tā citi jautājumi.

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

24.08.2021. 09:02

»

ммм

Labs un aktuāls raksts. Vismaz daļai apčakarētai sabiedrībai ir par ko padomāt


Vismaz jjurkānam bikšu stara drusku notrīcēja, jo rakstā atgādināja par viņa "drosmi" un "apķērību".
Citā rakstā pieminēs citu darboni, lai infarkts ātrāk apciemo šos alkatīgos "valstsvīrus", kurus regulē mazā galva un saimnieks ārvalstī.

Atbildēt

Nopietni?

24.08.2021. 08:47

»

Soņa, Ozolam

Raksts labs, bet samērā tukšs, anonīms, bezpersonisks, nerosinošs , bez risinājuma


Bet nav jau jālasa oblighāti viss ko noliek priekšā un vēl jo vairāk jākomentē!

Atbildēt

Edgars A

24.08.2021. 08:45

Latvijas nomenklatūra bija pārbijusies un viegli vadāma. Tā kā vajadzēja tikai pārkrāsot LPSR, tie bija īstie.

Atbildēt

AB

24.08.2021. 08:19

mazliet piegrozot, mazliet piepušķojot, mazliet noklusējot, kaut ko piemirstot .... ikvienam ir kāda cita versija par notikušo.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.08.2021. 08:15

Pats briesmīgākais ir tas, ka palika komunistiskā un čekas domāšana. Telefona tiesības, cilvēku sašķirošana vēlamajos un nevēlamajos un izrēķināšanās un problēmu radīšana tiem, kurus neizdevās pakļaut un salauzt okupācijas laikā.

Atbildēt

Oki

24.08.2021. 07:59

»

Atbildes ir, tikai par tām oficiāli klusē:

klusē par to, ka viss PSRS "sabrukums" notika pēc iepriekšēja plāna, kaut arī notika daudzas novirzes no scenārija. Iemesls tam ir fakts, ka Molotova-Ribentropa pakts bija terminēts uz 50 gadiem un 1989.g. tas vienkārši beidzās. Šī iemesla dēļ arī notika ASV prezidenta vizīte pie Gorbačova, lai vienotos...


Gandriiz pareizi, bet ne tas pakts. Peec kara uzvareetaaji sadaliija teritorijas, un psrs siis teritorijas tika iedotas uz termineetu laiku . Liiguma terminam beidzoties, tika realizeeta exit strategy , perestroika , kas sajaa teritorijaa paargaaja faazee, kas saucaas Atmoda .

Atbildēt

ммм

24.08.2021. 07:20

»

Soņa, Ozolam

Raksts labs, bet samērā tukšs, anonīms, bezpersonisks, nerosinošs , bez risinājuma


Labs un aktuāls raksts. Vismaz daļai apčakarētai sabiedrībai ir par ko padomāt.

Atbildēt

ES

24.08.2021. 06:58

»

Aktīvās rezerves visnieks?

...


Un kā tad bija ar Jutas Strīķes ģimeni, kas Maskavā dzīvoja rajonā, kura tika apsargāta un kurā dzīvoja tikai izredzētie... bET TE lATVIJĀ, PAR VIŅAS VĀRDA DĪVAINĪBAS TIKA NOSLEPENOTAS. uN TĀ AĪ NEVIENS NEUZZINĀJA, KAS VIŅA ĪSTI BIJA - JUTA VAI ANNA. jA anna, tad kur palika Juta?

Atbildēt

Žulis

24.08.2021. 06:33

Visai uzjautrinoši ir vērot, kā valdošajai varai kalpojošie žurnālisti pakāpeniski "kļūst gudri" ar atpakaļejošu datumu. To, par ko jau vairāk kā 20 gadus atpakaļ rakstīja laikraksti "Pilsonis", "Pavalstnieks", "Atmoda", "Latvietis Latvijā", šodien kā lielu atklāsmi lasītājiem pasniedz šī raksta autors. Un arī tikai daļēji, jo lūk, esot vēl daudzi "neatbildēti jautājumi" kuriem trūkstot skaidrojumu un pierādījumu. Taču pierādījumi ir mums visapkārt, ja vien tos grib redzēt vai nebaidās saskatīt. Pierādījumi ir formāli atjaunotās Latvijas jaunizcepto valdību rīcībā, pieņemtajos likumos un lēmumos. Nu kaut vai atteikšanās no starptautiski reglamentētās deokupācijas un dekolonizācijas procedūras, atteikšanās pat no lustrācijas, čekas maisu slēpšana no atklātības daudzu gadu garumā,izmaiņas Satversmē, noziedzīgie lēmumi ekonomikas jomā... u.t.t. Pietiek painteresēties kādus amatus ieņem un kāds materiāls nodrošinājums šodien ir bijušajiem augsta ranga kompartijas funkcionāriem un čekistiem lai nerastos nekādas šaubas - komunistu vara šeit nav kritusi, tā ir tikai, atmetot kompartijas ideoloģiju, veikli transformējusies kapitālismā. Un tāds process nevar notikt stihiski, bez iepriekš rūpīgi izstrādāta plāna.

Atbildēt

PSRS sabrukuma "kronis"

24.08.2021. 00:30

»

Atbildes ir, tikai par tām oficiāli klusē:

klusē par to, ka viss PSRS "sabrukums" notika pēc iepriekšēja plāna, kaut arī notika daudzas novirzes no scenārija. Iemesls tam ir fakts, ka Molotova-Ribentropa pakts bija terminēts uz 50 gadiem un 1989.g. tas vienkārši beidzās. Šī iemesla dēļ arī notika ASV prezidenta vizīte pie Gorbačova, lai vienotos...


"PSRS sabrukums, protams, plānojās drīzāk ka Varšavā, katoļu baznīcā, ar Romas pāversta iecelšanas laiku. Iemeslu sabrukumam bija daudz, par kuriem mēdz stāstīt. It kā visi pareizi un vietā, bet no tiem tāda okupācijas impērija nesabruktu, ja ...

Bet ne tas galvenais. Sabrukuma iemeslu ir daudz, bet "KRONIS" bija "prestroika". Protams, Gorbačovam ieteica, ka lai "glābtu" valsti no sabrukuma, vajag ļaut "saimniecisko darbību atdalīt no politiskās"- tas ir kronis. Tur viņš un vis KP CK vadība iekrita "valsts glābšanas rāmjos". No rokām izlaida valsts vadības grožus, jo ar politisko vadību ir nekas, neko pārvaldīt nevar, ja rokās nav finansiāli - saimnieciskā, ekonomiskā vadība.

Diemžēl, par to nez kādēl klusē, nerunā, neraksta, ka valsts vadība bez saimn ieciskās vadības ir nulle, gals klāt.

Un šajā gadījumā vairs nekas nelīdzēja. Pučs arī nelīdzēja. Tirgotāji pārgāja uz spekulāciju, korupciju pa sētas durvīm. Veikalā nopirkt vairs neko nevarēja. Visas preces vēl pasītīja tēvijas kara dalībniekiem. Par berniem, kas bija it kā pirmie apgādājamiem, vairs nesaņērma vajadzīgās preces, labumus. Tēvijas kara dalībnieki tirgojās, spekulēja ar "deficīta" precēm, daudz ko varēja pasūtīt caur viņiem.
Dzinss tika izlaists un to atdabūt atoakaļ vair nebija iespējams.

IMPĒRIJAS sabrukuma dienas bija skaitītasm vairs nekas nelīdzēja, nelīdzētu. Visi Latvijas "panākumi", citu Blatijas valstu panākumi ir tāda spēlīte ar ko lielīties, ka lūk, mēs sagrāvām PSRS vai krasi pietuvinājām tam. Protams, PSRS "glābšanā" iesaitījās Rietumu pasaule, bnet tas neko nelīdzētu, ja nebūtu sabrukuma "KRONIS", nebūtu izlaisti groži no rokām. Uz bardaka pamata nenotika ari PSRS naudas un mantas dalīšana. Godmann Latviju kā čekists - stukačs, kurš "nesadarbojās", Latviju atdeva izpostīt. Nebrīnīsimies, ja to visu ieteica maizes tēvs no KGB, deva "gudrus padomus", kā izveidot "labāku" Latviju. Izveidoja pēc parauga?!

Atbildēt

Aktīvās rezerves visnieks?

23.08.2021. 23:54


Komentārs no interneta:

https://m.pietiek.com/raksti/drosibas_lidzeklis_nedrikst_tikt_izvelets_ka_iebiedesanas_vai_ieprieksejas_sodisanas_panemiens/komentari


Jau 1. dienā vajadzēja saprast
25.06.2021. 22:39
Jau pirmajā dienā, kad Ādamsoms ieradās Latvijā, vajadzēja saprast -tas speciāli tiek iefiltrēts, sūtīts uz Latviju spiegot.

Virsnieks, no VDK iestādes, tik vienkārši atbrīvoties, atvalināties no krievu armijas nevarēja, nevarēja "pazaudēt" vai kā viņš lielījās - kompartijas apliecību uz kuģāaizmetis pāri bortam. Par tādu rīcību drīzāk būtu izmests pāri bortam pats Ādam sons.

Tu, SaSkaņa (SS) nezini, ka krievu laikā, ja pants draud ar cietumsodu, visi kā viens tika arestēti uzreiz, lai zēns zina, ka lieta nopietna un jādod izciest jau tūlīt - tās ir labākās zāles un cilvēktiesības - ja jāsēž, tad nespīdzina, kā Lembergu - 10 gadus staigā uz savām kājām, savā maizēs un tad apcietina - parāda, ka noziegums nenopietns un nereāls, ka nenotiesās, gan jau advokāti, bijušie senatori parūpēsies par brīvību.

SS - nekuļat salmus - spiegam jāsēž visi ČETRI laikam ir ĀKTĪVĀS REZERVES VIRSNIEKI, ar nopelniem valsts labā, jo čekisti nekad nevar būt stukači.

AKTĪVĀS REZERVES VIRSNIEKI ir atvaļināti un turpina savu karjeru nelegāli, tas ir, paši iestājas darbā, saņem algu un čekistu algu. Krievu laikā paturēja tikai to algu, kura lielāka, mazāko atdeva čekai. Nezinu, kjā tagad- laikam saņem divas algas un divas pensijas un likts strādāt, citādi saņems "novičok".

Gods kam gods, Ādamsons godīgi kalpoja.

Viņa pārcelšanās uz Latviju gan jau tika labi nošifrēta, apvīta ar tā saucamo VDK leģendu, kādēļ dodas uz Latviju. Visur bija atsrādātas atbildes, priekšā skaidrojumi, uz katru sagaidāmo jautājumu, ja kāds jautās par atgriešanās iemesliem. Pirmais - patriots, brauc palīgā veidot, atjaunot Latviju> Ticami|? Nopietni, izcils cilvēks! Un tā citi jautājumi.

Atbildēt

Atbildes ir, tikai par tām oficiāli klusē:

23.08.2021. 23:50

klusē par to, ka viss PSRS "sabrukums" notika pēc iepriekšēja plāna, kaut arī notika daudzas novirzes no scenārija. Iemesls tam ir fakts, ka Molotova-Ribentropa pakts bija terminēts uz 50 gadiem un 1989.g. tas vienkārši beidzās. Šī iemesla dēļ arī notika ASV prezidenta vizīte pie Gorbačova, lai vienotos par turpmāko pasaules kārtību.
Tomēr šis nebija ne scenārija, ne "neatkarības" teātra sākums. Projekts sākās jau 1983.g. un to aprakstījis KGB ģenerāļa Mihaila Ļubimova 1995.g. publikācijā avīzē «Совершенно секретно».
Ja kāds tam negrib ticēt, tad padomājiem, kāpēc plānā aprasktītie notikumi tieši tā arī notika realitāte (tikai ar laika nobīdi) gan Gruzijā, gan Ukrainā...

Atbildēt

Gudri ..irst nav malku cirst

23.08.2021. 23:48

Atšķirībā no Barkovska nekā laba tajā nesaskatu. Nekarošana līdz galam un apstāšanās pusceļā, ieslēdza zaļo gaismu kolaborantiem un okupantiem. Nu ir komunisti pie varas, čekisti par pelēkajiem kardināliem, bet okupantiem brīva vaļa izpausties ne ar ko neatšķiras no okupācijas laika un okupācijas privilēģijām, okupētās valsts pilsonību ieskaitot. Viss pārējais kā jau pie sovokiem, zagšana, melošana, korupcija, savējo izručīšana no nepatikšanām un piesegšana.
Ja Barkovskim tas skaitās normāli, tad pelnījis tādu pašu striķi kā kolaboracionisti un pārējā Latvijas nodevēju varza.

Atbildēt

Soņa, Ozolam

23.08.2021. 22:55

Raksts labs, bet samērā tukšs, anonīms, bezpersonisks, nerosinošs , bez risinājuma.

Otto, tādus rakstus vajag paturēt sev, nevajag publicēt.

Atbildēt

Zāra Mālīte

23.08.2021. 22:39

Atļaušos izteikt naciķiem nepieņemamu viedokli. Bet PSRS būtu sabrukusi arī tad, ja Latvija savulaik pat netiktu uzņemta PSRS brālīgo tautu saimē. Attiecīgi, pie PSRS sabrukuma un Latvijas Republikas atjaunošanas nav nekāds latviešu nopelns. Tieši tāpat kā 1941.g. okupāciju – visu pieņēma, kolaboranti steigšus pielāgojas, salīda pareizajās partijās un turpināja zagt un drāzt savus tautiešus. Pēc ebrejiem un krieviem, latvieši, iespējams ir nākamā nācija, kas ir devusi neatsveramu ieguldījumu komunistiskā režīma izveidē un nostiprināšanā uz miljoniem nevainīgi noslaktēto cilvēku kauliem.

Atbildēt

Kāds

23.08.2021. 21:36

Nu gan sūnaina daiļliteratūra. Nebij nekādu speciālo antenu un Maskavā lieliski zināja un koordinēja specvienību Viļņā, nevis gulēja. Par pārējo nav jēga runāt. Āksts.

Atbildēt

Jons

23.08.2021. 21:02

Komunisti,kā jau profesionāli noziedznieki,nomainīja dokumentus,biogrāfijas,segvārdus un vienā mierā turpina savus noziegumus,starp kuriem varas nolaupīšana tautai ar dažādu pašu iestudētu,organizētu un vadītu masu pasākumu palīdzību ir viens no smagākajiem.

Atbildēt

Šķērmi no Ozola diletantisma

23.08.2021. 19:57

un tukšvārdības metas! Sen viss visiem zināms, kad sāka sabrukt un kā sabruka PSRS. To atklāj tieši tie “tiesātāji”, kuri negribēja PSRS sabrukumu.

Atbildēt

nutanugan

23.08.2021. 19:19

brutto mīīzols atkal izlaizīja visus iespējamos caurumus savam fīreram..

Atbildēt

vietējais

23.08.2021. 19:09

Mēs stāvējām par cilvēcīgu brīvību, bet patiesībā ieguvām ES važas, ar garantētu brīvību alkatības pārņemtajiem un korupcijas apsēstajiem savas tautas paverdzinātajiem.

Atbildēt

reptilis

23.08.2021. 19:04

Labs raksts. Bet vispār viss ir vienkārši - PSRS nomenklatūra jau sen neticēja nekādam komunismam...un KGB bija arī nomenklatūra:))...biedrs Staļins to labi saprata,ka nomenklatūra ik pēc laika ir jāmaina,jo ""iesēžas"",bet darīja to ar nežēlīgiem līdzekļiem - nošaušanu...it sevišķi,kad gatavojās Eiropas ""atbrīvošanai"". Man tajā laikā bija vienalga,kurš izcīnīs Latvijas neatkarību - nacionālkomunisti bija visreālākais spēks. Es domāju,ka tā saucamie nomenklaturški jau sen bija nodibinājuši kontaktus ar saviem kolēģiem ārzemēs -tāpēc tāda reakcija lēna,jo bija domāts ,ka PSRS paliks,kā pārveidots veidojums. Bet viņi negaidīja tik ātru sabrukumu...,kā Baidens Afganistānas armijas sabrukumu:))

Atbildēt

Otto Ozols gāja bērnudārzā 1991. gadā

23.08.2021. 19:04

jo šodien nejauktu valsts kases un kopējās kases jēdzienus savos spriedelējumos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...