Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stalins-diagnoze

16.06.2019. 12:37

»

diagnoze

Gribētos kautrīgi pavaicāt, vai valstī svarīgāku lietu trūkst, kam tērēt miljardus? Ja no padomju laikiem neremontētos tiltus jau līmē kopā ar skoču, tad miljardu izšķiešana pompozos apšaubāma izskata veidojumos liecina par absolūtu klīniku. Nigērija pie Baltijas jūras


Oligarhatam naudas trukst. Jus domajat Andrim Skelem naudas par daudz? Bet vins , nevis zelojas, bet censas nopelnit.Luk sis projekts nezkapec no senseniem laikiem tuvs sirdij.

Atbildēt

diagnoze

16.06.2019. 10:32

»

Un

Vai Rīgā zemes trūkst, ka jābūvē uz ūdens?! Brīva teritorija, cik sirds kāro - degradēta, aizaugusi ar krūmiem un brikšņiem, pēc izvēles. Ļausim Daugavai mierīgi plūst


Gribētos kautrīgi pavaicāt, vai valstī svarīgāku lietu trūkst, kam tērēt miljardus? Ja no padomju laikiem neremontētos tiltus jau līmē kopā ar skoču, tad miljardu izšķiešana pompozos apšaubāma izskata veidojumos liecina par absolūtu klīniku. Nigērija pie Baltijas jūras.

Atbildēt

Un

16.06.2019. 10:02

»

Nu

Tāda vieta -strēle upei pa vidu mums arī ir-Zaķusala.Tos klučus var novietot tur


Vai Rīgā zemes trūkst, ka jābūvē uz ūdens?! Brīva teritorija, cik sirds kāro - degradēta, aizaugusi ar krūmiem un brikšņiem, pēc izvēles. Ļausim Daugavai mierīgi plūst!

Atbildēt

Bebrs

16.06.2019. 09:38

Nacionāļi! Jūs ar savu Melbārdi esat galīgi nojūgušies ar to koncertzāli uz AB dambja. Es tā cerēju, ka Melbārde aizvilksies uz Briseli un nepaspēs to AB dambi ieborēt valdībai. Vai tiešām jāceļ objekts, kur vajadzīgas tādas blakus izmaksas kā dambja stiprināšana, vajadzētu jau pateikt skaidri, kas aiz tā ir sabīdīts. Kam no tā kāds labums, ne jau nu mums, nodokļu maksātājiem, parādus maksās bērni un bērnu bērni. NA- žēl, ka par jums visu laiku balsoju. Jūs ar savu personīgo naudu droši vien tā nešķiestos, padomātu, pirms ko sāktu.

Atbildēt

Ģirts

15.06.2019. 23:05

Ja man dotu naudu,es būtu ar mieru pārdot,vellnam savu dvēseli.

Atbildēt

vispār

15.06.2019. 17:12

pie iepriekšējā,- laikam jau viena nozare var konkurēt ar vācu ražošanas gigantiem - aptrūksies naudiņa, pacelsim nekustamā īpašuma nodokli, un tie, kas nevēlās aizbraukt,- maksās zobus sakoduši.Varēs celt, celt un vēlreiz celt, un tiesāties ar būvniekiem visus nākamos 100 gadus,bet uzturēšanas izmaksām var taču aizņemties, vai ne?Pie viena varēs ievest lēto darba spēku, jo nav taču kas ceļ.

Atbildēt

vispār

15.06.2019. 17:00

»

Tiem kam

Tiem kam raizes sagādā zemā atrašanās vieta un ūdens visapkārt - ieguejiet Elbas filharmonija. Labs paraugs, kam sekot. Hamburgā faktiski uz zemes strēles, upes vidū. Un - skaisti , sakarīgi, entrāli ( un dārgi, protams


raizes sagādā Latvijas patreizējos pārvaldības apstākļos uzsākta valsts objekta celtniecība ar korupcijas pieskaņu, sociālo nodrošinātību un pārvaldošo personību nedraudzēšanos ar galvu . ..nesalīdzināsim nu Eiropas vadošo ekonomiku ar viņu izpratni par valsts naudu, atbildības sajūtu, jebkura pilsoņa sociālo aizsardzību.Ja vācieši būtu tādā stāvoklī, kā mēs, diez vai nu viņi celtu vietā, kur ir vislielākās izmaksas.Viņiem ir porshe, mersedes, bmw, siemens, aeg, vwāģis, opels, loewe,liebherrs, miele,kupfersbush,ķrupp, uttttttutjpr.Varbūt varam nosaukt kaut vienu lietu, bez izcirstajiem mežiem,kas var konkurēt ar ienākumiem, kaut vai ar vienu no šiem ražotājiem?Cik tūristu brauc skatīties tikai Gaismas pili - saucamajā modernās arhitektūras tūrē?Nepaliksim smieklīgi.Mēs laižam pazušanā to, uz ko reāli tūristi brauc - centra vecās ēkas, koka ēkas, bet kā tādi pēdējie provinciāļi cenšamies izdekorēt pussabrukušu pilsētu ar arhitektūru, kura jau visdrīzāk novecojusi vēl nerealizēta.Tādi laiki.Nav vairs Sidnejas operas laiki.

Atbildēt

Tiem kam

15.06.2019. 16:08

Centrāli

Atbildēt

Tiem kam

15.06.2019. 16:08

Tiem kam raizes sagādā zemā atrašanās vieta un ūdens visapkārt - ieguejiet Elbas filharmonija. Labs paraugs, kam sekot. Hamburgā faktiski uz zemes strēles, upes vidū. Un - skaisti , sakarīgi, entrāli ( un dārgi, protams.)

Atbildēt

DDD

15.06.2019. 11:30

»

Vispār

Ugunsgréka gadījumā jau tas, kas pietrūkst, ir ūdens ( nevis sauszeme). Un tā nu kā reizi ao koncertzāli būtu papilnam


Varētu vēl iebūvēt trauksmes pogu, lai ēka noiet zem ūdens un paceļas atpakaļ

Atbildēt

Vispār

14.06.2019. 22:51

»

Neticīgais

Nevaru iedomāties kā ugunsgrēka gadījumā tiks veikta skatītāju evakuācija uz sauszemi un kā lielās fūres nogādās dekorācijas izrādēm


Ugunsgréka gadījumā jau tas, kas pietrūkst, ir ūdens ( nevis sauszeme). Un tā nu kā reizi ao koncertzāli būtu papilnam

Atbildēt

apk

14.06.2019. 20:09

Zinot, ka notiek zemeslodes sasilšana un celsies ūdens līmenis jūrās, tad neliekas nemaz tik pareizi kaut ko grandiozu celt pie jūras vai uz upes.

Atbildēt

nākotnes blathata

14.06.2019. 15:24

Ko nu vairs: rebe sarunāta, otkati sadalīti, pat vieta dziļi simboliska - tieši peļķē ...

Atbildēt

FANNIJA PIRMĀ

14.06.2019. 13:56

»

40 miljoni Egila tautiešiem

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (TP) projekta uzlabošanai un uzturēšanai 2016.gadā izlietoti 8 182 568 eiro, teikts informatīvajā ziņojumā "Par Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta pabeigšanu 2016.gadā


..., bet CIK būs nepiecieš., KAD //G.P.// sāks grimt: katras 5 minūtes gaŗām brauc baļķvedēji (produkcija absolūti bez PVN), kā arī cits Latv. vairāk noderīgs uzņēmēju transports !!?

Atbildēt

varētu padomāt, ka

14.06.2019. 13:32

»

Feiss

Aptaurēts pamuļķis


tādu diagnozi tev galvasdakteris noteica?

Atbildēt

vezumnieks

14.06.2019. 12:42

Vai tas ir nereāli - veidot daudzfunkcionālu objektu ar 2 vai vairāk zālēm vienā vietā, ja konkrēti -Uzvaras laukumā, pie tam tik iespaidīgi, lai tur esošais kroplīgais veidojums uz koncertzāļu fona izskatītos niecīga parodija. Būvi pacelt virs 4-5-6 stāvu terasēm, kas apzaļumotas un atvēlētas sporta aktivitātēm. Iekšpusē daudzstāvu autostāvvietas, 1.stāvā sab.transporta mezgls.Racionāli saimniekojot izmaksas samazinātos.Sporta būves tā notiek.Un celtniecību neuzticēt pārbaudītiem zagļiem/blēžiem!

Atbildēt

Ojārs

14.06.2019. 12:35

»

Jā, bet

Visdrīzāk to koncertzāli uz tā dambja tomēr būvēs, jo ne jau tādas iniciatīvas grupas vai tauta šeit ir noteicēja. Atcerēsimies kaut vai kādi protesti bija pret to stikla kalnu. Un tomēr uzbūvēja. Tā nodokļu maksātāju naudiņa taču ir kaut kā jāapgūst. Un šī valstiņa ir nolemta. Tādēļ pirms valsts bankrota...


Vai tomēr pirms koncertzāles celtniecības projekta uzsākšanas nebūtu jāpabeidz jau iesāktais un vēl nepabeigtais?! Te es domāju Operas piebūvi, tās 3.kārtu. Pabeidzam vispirms to - iesākto, un tikai pēc tam sākam ko jaunu!

Atbildēt

Zanīte

14.06.2019. 12:10

Nevajag Rīgā neko celt. viss tiks sadārdzināts un izzagts!

Atbildēt

kaktuss

14.06.2019. 11:52

Paldies par reālu situācijas novērtējumu!Izkļekerējām 60 miljonus gadsimtam,tā vietā lai būvētu pateisu vērtību gramstamies pa duļķķainu ūdeni!Protams dažaam labam gribas atkārtot demakovas slaucienu,bet vai mūsu valst to var izturēt!

Atbildēt

tad iet

14.06.2019. 11:39

bet tas būs nacionālpatritisks speidiens- atliek te rēķinus savilkt RTU zolitūdes kalkulatoru grupai biznesa manufakturā

Atbildēt

apzagtais

14.06.2019. 11:31

Mūrniecei, Dzintaram, tagad arī Puntulim rokas jau trīc no nākotnes otkatiem. Cena uz dambja pāris gadu laikā ir pieaugusi 2x!!! Sīlis sola mīlēt tikai NA. Vai pie 100gadu svinībām maz sazagās? Tagad vēl žīdu iebīdīja par prezidentu, nav amatā stājies, bet jau 40milj. krievžīdiem jādod. Rīt būs vēl 200, un Dzintars plēsīs kreklu un murgos par žīda latvietību.

Atbildēt

no Jūrmalas

14.06.2019. 11:02

Koncertzāle uz AB dambja ir absurds. Nenormālas būvniecības izmaksas. Nedrošiba. Nejēdzīga satiksmes infrastruktūra.
Taču galvenais iemeslsi šim absurdam - NA iecerējuši sev dabūt 10-20% no būvniecības izmaksām.

Atbildēt

AB dambja utopija

14.06.2019. 10:13

Jau no rašanās brīža AB projekts ir ar pretenziju uz nerealizēto projektu kategoriju. Vienīgais jautājums - cik valstij šāda ekstra izmaksāja un turpina izmaksāt!
"Jauno pieminekļu" koncepcija ir atpakaļrāpulīga un ir sevi izsmēlusi.

Atbildēt

lasita

14.06.2019. 10:06

Visi saprātīgi domājošie to saprot. Šo var nesaprast vai nu nejēgas vai nu materiāli ieinteresētie.

Atbildēt

Neticīgais

14.06.2019. 09:35

Nevaru iedomāties kā ugunsgrēka gadījumā tiks veikta skatītāju evakuācija uz sauszemi un kā lielās fūres nogādās dekorācijas izrādēm?

Atbildēt

Jebkuram

14.06.2019. 09:23

loģiski domājošam cilvēkam jau sen ir pilnīgi skaidrs, ka Nacionālo koncertzāli ir jābūvē Doma laukumā. Ar ieejas durvīm pret katru mazo ieliņu, kas ienāk Doma laukumā, lai pēc mākslas izsalkušie cilvēki no vistālākajiem Latvijas pagastiem neriņķojot apkārt koncertzālei uzreiz no savas puses ienākdami Doma laukumā uzreiz tiktu ērtajos krēslos.

Atbildēt

dogsnake

14.06.2019. 09:03

»

Ralfiņam un pārējiem

Šķēle laikam patiešām labi samaksājis, ka tādu kampaņu uzsākuši. Laikam pamatīgas naudas plūsmas problēmas


nav obligāti jābūvē andrejsalā - var uz cieta pamata zaķsalā, lucavsalā, pie ZA, pie ,,uzvaras,, pirksta, var daugavgrīvas cietoksņa teritorijā un citviet. ja vien grib. un ja būvētu par savu naudu, tad rēķinātu, kur var loģiski ietaupīt un nekad nebūvētu uz veca pusbrukuša dambja upes vidū - ja cilvēkam viss ar galvu kārtībā, tad šāda izvēle vispēr nepastāvētu.

Atbildēt

Zinošais

14.06.2019. 08:22

Ja KM nebūs konkrēta objekta (ieceres) projekta vadītājs, problēmas būs neatkarīgi no tā ko, kurā vietā vai pēc kāda projekta cels vai apsaimniekos !
Varam paskatīties iepriekšējo KM pieredzi - Nacionālajā bibliotēkā jau bija šāda neveiksmīga prakse - rezultātus mēs varam redzēt - būvnieki uzvar tiesā par naudas piedziņu, fasāde nemazgāta, putnu bojāta, piebrauktuve un apkārtne jāpārtaisa, lietus kanalizācijai par maz jaudas, klimata kontrole nestrādā jo nav ņemtas vērā klimata izmaiņas u.t.l.

Atbildēt

40 miljoni Egila tautiešiem

14.06.2019. 07:26

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (TP) projekta uzlabošanai un uzturēšanai 2016.gadā izlietoti 8 182 568 eiro, teikts informatīvajā ziņojumā "Par Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta pabeigšanu 2016.gadā".

Atbildēt

Art

14.06.2019. 06:40

- 1500 vai 2000 skatītāju vietas.
- 150.000.000 euro būs uzbūvēšanas reālās izmaksas (ar visiem otkatu sadārdzinājumiem un piemksām "sakarā ar serežģījumiem".
Sanāk, ka uz vienu apmeklētājsēdvietu tēriņš būs 75.000 euro.

Ja koncertzāle strādās super aktīvā režīmā, mēnesī būs 10 koncerti (tas būtu superrekords), ieejas biļetes cena būs visiemnabagiem pieejamā 20 euro cenā, tad ieņēmums gadā no viena apmeklētāja sastādīs: 12 mēn.x 20 euro x 10 koncert 2400 euro.
Tātad, laiks lai atpelnītu vienas sēdvietas uzbūvēšanu sarēķinam: 75000:2400 31,25 gadi.
bet reāli šo skaitli var reizināt ar 2. Jo, pastāv taču vēl koncertzāles un pasākumu rīkošanas uzturēšanas izdevumi.

Tad beigās jautājums - kāda jēga celt tik maza apmēra zāli, kura gadu gadiem būs jāuztur no nodokļu maksātāju līdzekļiem?

Kā tas pašlaik reāli notiek ar gaismas "čupu".

Atbildēt

Ludis

14.06.2019. 06:33

Par savu naudu lai būvē kaut uz pašas bibliotēkas jumta.

Atbildēt

ha-ha

14.06.2019. 05:21

Daugavas vidū vajag uzbērt no smiltīm un nobetonēt salu tieši priekš koncertzāles.
Bet varbūt līcī pie Bulduriem vai Majoriem?
Vai tālāk, lai ar kuģīti aizbraukt. Eksotika!
Es gan vēlētos maksimāli oriģinālu risinājumu - kāpēc nebūvēt Tobago? Vēsturiskas saites, būs kultūras un tehnoloģijas. Bet kas pats galvenais - neviena kontrole neuzzinās cik naudas aizgādāts!
Es par Tobago!

Atbildēt

Jā, bet

14.06.2019. 05:14

Visdrīzāk to koncertzāli uz tā dambja tomēr būvēs, jo ne jau tādas iniciatīvas grupas vai tauta šeit ir noteicēja. Atcerēsimies kaut vai kādi protesti bija pret to stikla kalnu. Un tomēr uzbūvēja. Tā nodokļu maksātāju naudiņa taču ir kaut kā jāapgūst. Un šī valstiņa ir nolemta. Tādēļ pirms valsts bankrota pasludināšanas vajag iespējami vairāk saslēgt līgumus par šādu, simtiem miljonu dārgu projektu realizēšanu kā šī koncertzāle, "Rail Baltica" u.c. Tas dos iespēju no šīs valstiņas izsūkt pēdējo sulu arī vēl pēc bankrota pasludināšanas. Brīnišķīga ir tā iespēja valsts vārdā aizņemties naudu. Tas dod iespēju no valsts izņemt tādas naudas summas, kādu valstij patreiz nemaz nav. Gan jau aborigēni, viņu bērni un bērnu bērni pēc tam tos kredītus atmaksās. Bet tie, kas valsts vārdā to naudu būs aizņēmušies gozēsies pludmalēs pie siltajām jūrām. Nekāda atbildība taču par valsts vārdā noslēgtajiem līgumiem un pieņemtajiem lēmumiem pie mums nepastāv. Būtu stulbi to neizmantot.

Atbildēt

Yes

13.06.2019. 23:08

Beidxot viens gudrs cilvēks!!

Atbildēt

labus

13.06.2019. 22:34

neko nezinu par "naudas plūsmām", bet kā arhitekts varu teikt — ar "apgādes plūsmām" "jaunajam nac simbolam" uz AB dambja, problēmas būs BRIESMĪGAS

Atbildēt

Ralfiņam un pārējiem

13.06.2019. 22:15

Šķēle laikam patiešām labi samaksājis, ka tādu kampaņu uzsākuši. Laikam pamatīgas naudas plūsmas problēmas.

Atbildēt

Eve

13.06.2019. 21:45

Ralf, malacis un prieks par to, ka ir viedoklis un pamatojums!

Atbildēt

Secinājums

13.06.2019. 21:04

Toties kādi ,,otkati,, sanāks.Reņģēdāji tāpat par visu samaksās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...