Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stalins-diagnoze

16.06.2019. 12:37

»

diagnoze

Gribētos kautrīgi pavaicāt, vai valstī svarīgāku lietu trūkst, kam tērēt miljardus? Ja no padomju laikiem neremontētos tiltus jau līmē kopā ar skoču, tad miljardu izšķiešana pompozos apšaubāma izskata veidojumos liecina par absolūtu klīniku. Nigērija pie Baltijas jūras


Oligarhatam naudas trukst. Jus domajat Andrim Skelem naudas par daudz? Bet vins , nevis zelojas, bet censas nopelnit.Luk sis projekts nezkapec no senseniem laikiem tuvs sirdij.

Atbildēt

diagnoze

16.06.2019. 10:32

»

Un

Vai Rīgā zemes trūkst, ka jābūvē uz ūdens?! Brīva teritorija, cik sirds kāro - degradēta, aizaugusi ar krūmiem un brikšņiem, pēc izvēles. Ļausim Daugavai mierīgi plūst


Gribētos kautrīgi pavaicāt, vai valstī svarīgāku lietu trūkst, kam tērēt miljardus? Ja no padomju laikiem neremontētos tiltus jau līmē kopā ar skoču, tad miljardu izšķiešana pompozos apšaubāma izskata veidojumos liecina par absolūtu klīniku. Nigērija pie Baltijas jūras.

Atbildēt

Un

16.06.2019. 10:02

»

Nu

Tāda vieta -strēle upei pa vidu mums arī ir-Zaķusala.Tos klučus var novietot tur


Vai Rīgā zemes trūkst, ka jābūvē uz ūdens?! Brīva teritorija, cik sirds kāro - degradēta, aizaugusi ar krūmiem un brikšņiem, pēc izvēles. Ļausim Daugavai mierīgi plūst!

Atbildēt

Bebrs

16.06.2019. 09:38

Nacionāļi! Jūs ar savu Melbārdi esat galīgi nojūgušies ar to koncertzāli uz AB dambja. Es tā cerēju, ka Melbārde aizvilksies uz Briseli un nepaspēs to AB dambi ieborēt valdībai. Vai tiešām jāceļ objekts, kur vajadzīgas tādas blakus izmaksas kā dambja stiprināšana, vajadzētu jau pateikt skaidri, kas aiz tā ir sabīdīts. Kam no tā kāds labums, ne jau nu mums, nodokļu maksātājiem, parādus maksās bērni un bērnu bērni. NA- žēl, ka par jums visu laiku balsoju. Jūs ar savu personīgo naudu droši vien tā nešķiestos, padomātu, pirms ko sāktu.

Atbildēt

Ģirts

15.06.2019. 23:05

Ja man dotu naudu,es būtu ar mieru pārdot,vellnam savu dvēseli.

Atbildēt

vispār

15.06.2019. 17:12

pie iepriekšējā,- laikam jau viena nozare var konkurēt ar vācu ražošanas gigantiem - aptrūksies naudiņa, pacelsim nekustamā īpašuma nodokli, un tie, kas nevēlās aizbraukt,- maksās zobus sakoduši.Varēs celt, celt un vēlreiz celt, un tiesāties ar būvniekiem visus nākamos 100 gadus,bet uzturēšanas izmaksām var taču aizņemties, vai ne?Pie viena varēs ievest lēto darba spēku, jo nav taču kas ceļ.

Atbildēt

vispār

15.06.2019. 17:00

»

Tiem kam

Tiem kam raizes sagādā zemā atrašanās vieta un ūdens visapkārt - ieguejiet Elbas filharmonija. Labs paraugs, kam sekot. Hamburgā faktiski uz zemes strēles, upes vidū. Un - skaisti , sakarīgi, entrāli ( un dārgi, protams


raizes sagādā Latvijas patreizējos pārvaldības apstākļos uzsākta valsts objekta celtniecība ar korupcijas pieskaņu, sociālo nodrošinātību un pārvaldošo personību nedraudzēšanos ar galvu . ..nesalīdzināsim nu Eiropas vadošo ekonomiku ar viņu izpratni par valsts naudu, atbildības sajūtu, jebkura pilsoņa sociālo aizsardzību.Ja vācieši būtu tādā stāvoklī, kā mēs, diez vai nu viņi celtu vietā, kur ir vislielākās izmaksas.Viņiem ir porshe, mersedes, bmw, siemens, aeg, vwāģis, opels, loewe,liebherrs, miele,kupfersbush,ķrupp, uttttttutjpr.Varbūt varam nosaukt kaut vienu lietu, bez izcirstajiem mežiem,kas var konkurēt ar ienākumiem, kaut vai ar vienu no šiem ražotājiem?Cik tūristu brauc skatīties tikai Gaismas pili - saucamajā modernās arhitektūras tūrē?Nepaliksim smieklīgi.Mēs laižam pazušanā to, uz ko reāli tūristi brauc - centra vecās ēkas, koka ēkas, bet kā tādi pēdējie provinciāļi cenšamies izdekorēt pussabrukušu pilsētu ar arhitektūru, kura jau visdrīzāk novecojusi vēl nerealizēta.Tādi laiki.Nav vairs Sidnejas operas laiki.

Atbildēt

Tiem kam

15.06.2019. 16:08

Centrāli

Atbildēt

Tiem kam

15.06.2019. 16:08

Tiem kam raizes sagādā zemā atrašanās vieta un ūdens visapkārt - ieguejiet Elbas filharmonija. Labs paraugs, kam sekot. Hamburgā faktiski uz zemes strēles, upes vidū. Un - skaisti , sakarīgi, entrāli ( un dārgi, protams.)

Atbildēt

DDD

15.06.2019. 11:30

»

Vispār

Ugunsgréka gadījumā jau tas, kas pietrūkst, ir ūdens ( nevis sauszeme). Un tā nu kā reizi ao koncertzāli būtu papilnam


Varētu vēl iebūvēt trauksmes pogu, lai ēka noiet zem ūdens un paceļas atpakaļ

Atbildēt

Vispār

14.06.2019. 22:51

»

Neticīgais

Nevaru iedomāties kā ugunsgrēka gadījumā tiks veikta skatītāju evakuācija uz sauszemi un kā lielās fūres nogādās dekorācijas izrādēm


Ugunsgréka gadījumā jau tas, kas pietrūkst, ir ūdens ( nevis sauszeme). Un tā nu kā reizi ao koncertzāli būtu papilnam

Atbildēt

apk

14.06.2019. 20:09

Zinot, ka notiek zemeslodes sasilšana un celsies ūdens līmenis jūrās, tad neliekas nemaz tik pareizi kaut ko grandiozu celt pie jūras vai uz upes.

Atbildēt

nākotnes blathata

14.06.2019. 15:24

Ko nu vairs: rebe sarunāta, otkati sadalīti, pat vieta dziļi simboliska - tieši peļķē ...

Atbildēt

FANNIJA PIRMĀ

14.06.2019. 13:56

»

40 miljoni Egila tautiešiem

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (TP) projekta uzlabošanai un uzturēšanai 2016.gadā izlietoti 8 182 568 eiro, teikts informatīvajā ziņojumā "Par Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta pabeigšanu 2016.gadā


..., bet CIK būs nepiecieš., KAD //G.P.// sāks grimt: katras 5 minūtes gaŗām brauc baļķvedēji (produkcija absolūti bez PVN), kā arī cits Latv. vairāk noderīgs uzņēmēju transports !!?

Atbildēt

varētu padomāt, ka

14.06.2019. 13:32

»

Feiss

Aptaurēts pamuļķis


tādu diagnozi tev galvasdakteris noteica?

Atbildēt

vezumnieks

14.06.2019. 12:42

Vai tas ir nereāli - veidot daudzfunkcionālu objektu ar 2 vai vairāk zālēm vienā vietā, ja konkrēti -Uzvaras laukumā, pie tam tik iespaidīgi, lai tur esošais kroplīgais veidojums uz koncertzāļu fona izskatītos niecīga parodija. Būvi pacelt virs 4-5-6 stāvu terasēm, kas apzaļumotas un atvēlētas sporta aktivitātēm. Iekšpusē daudzstāvu autostāvvietas, 1.stāvā sab.transporta mezgls.Racionāli saimniekojot izmaksas samazinātos.Sporta būves tā notiek.Un celtniecību neuzticēt pārbaudītiem zagļiem/blēžiem!

Atbildēt

Ojārs

14.06.2019. 12:35

»

Jā, bet

Visdrīzāk to koncertzāli uz tā dambja tomēr būvēs, jo ne jau tādas iniciatīvas grupas vai tauta šeit ir noteicēja. Atcerēsimies kaut vai kādi protesti bija pret to stikla kalnu. Un tomēr uzbūvēja. Tā nodokļu maksātāju naudiņa taču ir kaut kā jāapgūst. Un šī valstiņa ir nolemta. Tādēļ pirms valsts bankrota...


Vai tomēr pirms koncertzāles celtniecības projekta uzsākšanas nebūtu jāpabeidz jau iesāktais un vēl nepabeigtais?! Te es domāju Operas piebūvi, tās 3.kārtu. Pabeidzam vispirms to - iesākto, un tikai pēc tam sākam ko jaunu!

Atbildēt

Zanīte

14.06.2019. 12:10

Nevajag Rīgā neko celt. viss tiks sadārdzināts un izzagts!

Atbildēt

kaktuss

14.06.2019. 11:52

Paldies par reālu situācijas novērtējumu!Izkļekerējām 60 miljonus gadsimtam,tā vietā lai būvētu pateisu vērtību gramstamies pa duļķķainu ūdeni!Protams dažaam labam gribas atkārtot demakovas slaucienu,bet vai mūsu valst to var izturēt!

Atbildēt

tad iet

14.06.2019. 11:39

bet tas būs nacionālpatritisks speidiens- atliek te rēķinus savilkt RTU zolitūdes kalkulatoru grupai biznesa manufakturā

Atbildēt

apzagtais

14.06.2019. 11:31

Mūrniecei, Dzintaram, tagad arī Puntulim rokas jau trīc no nākotnes otkatiem. Cena uz dambja pāris gadu laikā ir pieaugusi 2x!!! Sīlis sola mīlēt tikai NA. Vai pie 100gadu svinībām maz sazagās? Tagad vēl žīdu iebīdīja par prezidentu, nav amatā stājies, bet jau 40milj. krievžīdiem jādod. Rīt būs vēl 200, un Dzintars plēsīs kreklu un murgos par žīda latvietību.

Atbildēt

no Jūrmalas

14.06.2019. 11:02

Koncertzāle uz AB dambja ir absurds. Nenormālas būvniecības izmaksas. Nedrošiba. Nejēdzīga satiksmes infrastruktūra.
Taču galvenais iemeslsi šim absurdam - NA iecerējuši sev dabūt 10-20% no būvniecības izmaksām.

Atbildēt

AB dambja utopija

14.06.2019. 10:13

Jau no rašanās brīža AB projekts ir ar pretenziju uz nerealizēto projektu kategoriju. Vienīgais jautājums - cik valstij šāda ekstra izmaksāja un turpina izmaksāt!
"Jauno pieminekļu" koncepcija ir atpakaļrāpulīga un ir sevi izsmēlusi.

Atbildēt

lasita

14.06.2019. 10:06

Visi saprātīgi domājošie to saprot. Šo var nesaprast vai nu nejēgas vai nu materiāli ieinteresētie.

Atbildēt

Neticīgais

14.06.2019. 09:35

Nevaru iedomāties kā ugunsgrēka gadījumā tiks veikta skatītāju evakuācija uz sauszemi un kā lielās fūres nogādās dekorācijas izrādēm?

Atbildēt

Jebkuram

14.06.2019. 09:23

loģiski domājošam cilvēkam jau sen ir pilnīgi skaidrs, ka Nacionālo koncertzāli ir jābūvē Doma laukumā. Ar ieejas durvīm pret katru mazo ieliņu, kas ienāk Doma laukumā, lai pēc mākslas izsalkušie cilvēki no vistālākajiem Latvijas pagastiem neriņķojot apkārt koncertzālei uzreiz no savas puses ienākdami Doma laukumā uzreiz tiktu ērtajos krēslos.

Atbildēt

dogsnake

14.06.2019. 09:03

»

Ralfiņam un pārējiem

Šķēle laikam patiešām labi samaksājis, ka tādu kampaņu uzsākuši. Laikam pamatīgas naudas plūsmas problēmas


nav obligāti jābūvē andrejsalā - var uz cieta pamata zaķsalā, lucavsalā, pie ZA, pie ,,uzvaras,, pirksta, var daugavgrīvas cietoksņa teritorijā un citviet. ja vien grib. un ja būvētu par savu naudu, tad rēķinātu, kur var loģiski ietaupīt un nekad nebūvētu uz veca pusbrukuša dambja upes vidū - ja cilvēkam viss ar galvu kārtībā, tad šāda izvēle vispēr nepastāvētu.

Atbildēt

Zinošais

14.06.2019. 08:22

Ja KM nebūs konkrēta objekta (ieceres) projekta vadītājs, problēmas būs neatkarīgi no tā ko, kurā vietā vai pēc kāda projekta cels vai apsaimniekos !
Varam paskatīties iepriekšējo KM pieredzi - Nacionālajā bibliotēkā jau bija šāda neveiksmīga prakse - rezultātus mēs varam redzēt - būvnieki uzvar tiesā par naudas piedziņu, fasāde nemazgāta, putnu bojāta, piebrauktuve un apkārtne jāpārtaisa, lietus kanalizācijai par maz jaudas, klimata kontrole nestrādā jo nav ņemtas vērā klimata izmaiņas u.t.l.

Atbildēt

40 miljoni Egila tautiešiem

14.06.2019. 07:26

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (TP) projekta uzlabošanai un uzturēšanai 2016.gadā izlietoti 8 182 568 eiro, teikts informatīvajā ziņojumā "Par Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta pabeigšanu 2016.gadā".

Atbildēt

Art

14.06.2019. 06:40

- 1500 vai 2000 skatītāju vietas.
- 150.000.000 euro būs uzbūvēšanas reālās izmaksas (ar visiem otkatu sadārdzinājumiem un piemksām "sakarā ar serežģījumiem".
Sanāk, ka uz vienu apmeklētājsēdvietu tēriņš būs 75.000 euro.

Ja koncertzāle strādās super aktīvā režīmā, mēnesī būs 10 koncerti (tas būtu superrekords), ieejas biļetes cena būs visiemnabagiem pieejamā 20 euro cenā, tad ieņēmums gadā no viena apmeklētāja sastādīs: 12 mēn.x 20 euro x 10 koncert 2400 euro.
Tātad, laiks lai atpelnītu vienas sēdvietas uzbūvēšanu sarēķinam: 75000:2400 31,25 gadi.
bet reāli šo skaitli var reizināt ar 2. Jo, pastāv taču vēl koncertzāles un pasākumu rīkošanas uzturēšanas izdevumi.

Tad beigās jautājums - kāda jēga celt tik maza apmēra zāli, kura gadu gadiem būs jāuztur no nodokļu maksātāju līdzekļiem?

Kā tas pašlaik reāli notiek ar gaismas "čupu".

Atbildēt

Ludis

14.06.2019. 06:33

Par savu naudu lai būvē kaut uz pašas bibliotēkas jumta.

Atbildēt

ha-ha

14.06.2019. 05:21

Daugavas vidū vajag uzbērt no smiltīm un nobetonēt salu tieši priekš koncertzāles.
Bet varbūt līcī pie Bulduriem vai Majoriem?
Vai tālāk, lai ar kuģīti aizbraukt. Eksotika!
Es gan vēlētos maksimāli oriģinālu risinājumu - kāpēc nebūvēt Tobago? Vēsturiskas saites, būs kultūras un tehnoloģijas. Bet kas pats galvenais - neviena kontrole neuzzinās cik naudas aizgādāts!
Es par Tobago!

Atbildēt

Jā, bet

14.06.2019. 05:14

Visdrīzāk to koncertzāli uz tā dambja tomēr būvēs, jo ne jau tādas iniciatīvas grupas vai tauta šeit ir noteicēja. Atcerēsimies kaut vai kādi protesti bija pret to stikla kalnu. Un tomēr uzbūvēja. Tā nodokļu maksātāju naudiņa taču ir kaut kā jāapgūst. Un šī valstiņa ir nolemta. Tādēļ pirms valsts bankrota pasludināšanas vajag iespējami vairāk saslēgt līgumus par šādu, simtiem miljonu dārgu projektu realizēšanu kā šī koncertzāle, "Rail Baltica" u.c. Tas dos iespēju no šīs valstiņas izsūkt pēdējo sulu arī vēl pēc bankrota pasludināšanas. Brīnišķīga ir tā iespēja valsts vārdā aizņemties naudu. Tas dod iespēju no valsts izņemt tādas naudas summas, kādu valstij patreiz nemaz nav. Gan jau aborigēni, viņu bērni un bērnu bērni pēc tam tos kredītus atmaksās. Bet tie, kas valsts vārdā to naudu būs aizņēmušies gozēsies pludmalēs pie siltajām jūrām. Nekāda atbildība taču par valsts vārdā noslēgtajiem līgumiem un pieņemtajiem lēmumiem pie mums nepastāv. Būtu stulbi to neizmantot.

Atbildēt

Yes

13.06.2019. 23:08

Beidxot viens gudrs cilvēks!!

Atbildēt

labus

13.06.2019. 22:34

neko nezinu par "naudas plūsmām", bet kā arhitekts varu teikt — ar "apgādes plūsmām" "jaunajam nac simbolam" uz AB dambja, problēmas būs BRIESMĪGAS

Atbildēt

Ralfiņam un pārējiem

13.06.2019. 22:15

Šķēle laikam patiešām labi samaksājis, ka tādu kampaņu uzsākuši. Laikam pamatīgas naudas plūsmas problēmas.

Atbildēt

Eve

13.06.2019. 21:45

Ralf, malacis un prieks par to, ka ir viedoklis un pamatojums!

Atbildēt

Secinājums

13.06.2019. 21:04

Toties kādi ,,otkati,, sanāks.Reņģēdāji tāpat par visu samaksās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...