Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

09.01.2020. 13:14

»

Reāls politiskais

grupveida sex ap podiņu


Sen bija laiks! Lembis padarīts nespējīgs un tas pats jādara ar viņa izpildītājiem. Jābrīnās, ka Podiņš kā 100% Lemberga cilvēks tur vēl sēž

Atbildēt

Aha!

09.01.2020. 07:32

»

Lieliskais Cilvēks

Vienkārši,ja tu,tavi radi,tavi drauģeļi,tavi čomiki ir 30 gadus vienoto saimes KARUSEĻĪ,visi šie OIKos un vēl simts REBĒS,noteikti balsosi par vienotiem.Kā nebalsot?---izsist augstākos minētos PAMATUS?KAS IZSITĪS?-----NEVIENS-----TAS IR LOKS,KARUSELIS.IR JĀSAPROT un JĀPIEDOD,bet vislabāk pieķerties ...


Visa 4. maija komunistu- čekistu- cionistu sistēma ir līdz galam sapuvusi - tikai draugu būšana un korupcija uztur fasādi krāsotu, aizkulises sabrukušas. Pa laikam kādu personu skaļi jo skaļi upurē, lai attaisnotu tieslietu sistēmas pastāvēšanu. Valsts uztur veselu rindu parazītu - visus bijušos VP, kuri stāv pie Latvijas valsts kapa vizbulīšu pļavā.

Atbildēt

Aha!

09.01.2020. 07:22

»

ESMAIJA

Tikko izlasīju valsts kontroles atklāto saistībā ar Austrumu robežbūves finansējumu. Atzinums - izšķērdēti vairāk kā 7 miljoni ... izzagti no robežjoslas izzāģētie koki... Vai kādu sauks pie atbildības? Pēc taisnības, visiem tur iesaistītajiem...


Šie PVN karuseļi, iesaistot simtiem personu ar viņu banku kontiem naudas mazgāšanā, mežu izciršana ar izgaisušiem kokiem robežjoslās un citi noziegumi akonomikas jomā silda ekonomiku, jo citādi tā sen būu nosprāgusi.

Atbildēt

merķelis

09.01.2020. 06:44

Latvieši, kuri esot dzeltenā rase ir melīgs,zaglīgs un gļēvs....

Atbildēt

piska

08.01.2020. 23:12

PVN karuseļi ir banku izdzīvošanas bizness, jo Latvijā banku ir par daudz.

PVN karuseļi ir IT nozares panākumu pamats.

PVN karuseļi nodrošina pieprasījumu pēc AirBaltic biļetēm, jo piem. Nīderlande negribīgi ir ieviesusi tomēr sistēmu, ka PVN deklarēšanos nevar veikt no citas valsts IP adresēm attālināti. Līdz ar to AirBaltic lidmašīnās dažos virzienos dominē drausmīgas kriminālas mordas.

PVN karuseļi nodrošina sabiedrisko mieru, jo ar tiem pamatā nodarbojas krievi.

PVN karuseļi ir VID un Finanšu ministrijas darbinieku labklājības pamats.

Atbildēt

ESMAIJA

08.01.2020. 15:50

Tikko izlasīju valsts kontroles atklāto saistībā ar Austrumu robežbūves finansējumu. Atzinums - izšķērdēti vairāk kā 7 miljoni ... izzagti no robežjoslas izzāģētie koki... Vai kādu sauks pie atbildības? Pēc taisnības, visiem tur iesaistītajiem
vajadzētu mantas konfiskāciju, piemērot sankcijas , slēgt kontus... ja jau viena taisnība visiem. Bet vai būs? Noklusīs tāpat kā nklusa par Repšes dāvanu Liepājas dzelzsgriezējiem vairāk kā 100 milj. eiro vērtībā... Nav nozieguma sastāva... kaut fakti liecina pretējo.

Atbildēt

formula

08.01.2020. 15:26

Žanis ir tīšu prātu atklājis valsts noslēpumus. Skaidra lieta, ka pret šo būs lieta.

Atbildēt

Merķelis

08.01.2020. 14:17

Latvietis ir melīgs, zaglīgs un gļēvs!

Atbildēt

ES

08.01.2020. 13:47

Ko tajā laikā darīja KNAB? kĀDĒĻ NEVIENS NEPAINTERESĒJAS DZIĻĀK PAR jURAŠU. vIŅAM JAU UZ PIERES RAKSTĪTS, KAS VIŅŠ PAR PUTNU. uN INTERESANTI ZINĀT AR KĀDIEM GODA AMATIEM TAGAD ATBRĪVOTĀS NO CIETUMA ATBRĪVOTĀS DĀMAS, KAS UZŅĒMĀS VISAS
bET PAR RAKSTU NAV NE MAZĀKO ŠAUBU, TAM PIERĀDĪJUMS IR TAS, KĀ MĒS TAGAD DZĪVOJAMVAINAS...

Atbildēt

Patriotiskais gars

08.01.2020. 13:44

dombrovskis,kučinskis,kaminskis,šadurskis,kačinskis,rinkevičš,dubrava,repše un pārējie visi -is.

Atbildēt

Ineta

08.01.2020. 13:33

2016.gada maijā Kaminskis tika aizrotēts ārpus VID ar tā brīža Ministru prezidenta Māra Kučinska rīkojumu, taču šo darbu pameta un pēc tam ieņēma AS Latvijas Pasts drošības dienesta vadītāja amatu.
Pēc publikācijas Astoņkājis Kaminskis tika pakļauts toreizējās VID vadītājas Ināras Pētersones iniciētajām rotācijām un amatu zaudēja. Darbu Latvijas Pastā, kā liecina BNN rīcībā esošā informācija, augstajā amatā caur toreizējo satiksmes ministru Uldi Auguli sarunāja Podiņš (seni draugi – vedēji kāzās).
Kā norāda BNN avoti, Kaminskis faktiski ar savu komandu ilgus gadus pildīja Podiņa u.c. pasūtījumus caur sev pietuvinātajiem darbiniekiem, kurus tagad augsts amatos salicis Podiņš – Inna Kuzmina, Ieva Ostrovska, Inita Lūre, Kristīne Rinkeviča, Jānis Akmentiņš.

Atbildēt

!

08.01.2020. 13:28

»

Jonass

Zaga , zogam un turpināsim zagt un mums pie pakaļas jūsu komentāri un raksteļi


https://bnn.lv/bnn-peta-dinaz-kriminallietas-gremdesana-ieinteresetie-bijusais-vid-izmekletajs-saeimas-darbiniece-351807

Atbildēt

aha

08.01.2020. 12:57

»

Latvis

Kāpēc ir tik daudz idiotu, kas balso par zagļiem Vienotību


Balso par godīgo peredastu Nilu Urlakovu!!! Runā, ka viņš nezog... Jo krievi jau vispār nezog :))))))). Nekad :). Lato gan Urlakovs ir ļoti simpātisks! Fiziski protams :)))) Pietiek šis kKoments jādzēš steidzami, bet skrīnshots ir saglabāts un twiterī būs atrodams :).

Atbildēt

Jonass

08.01.2020. 12:53

Zaga , zogam un turpināsim zagt un mums pie pakaļas jūsu komentāri un raksteļi.

Atbildēt

m!

08.01.2020. 12:45

P1darasam vienalga :/

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

08.01.2020. 11:23

»

Latvis

Kāpēc ir tik daudz idiotu, kas balso par zagļiem Vienotību


Vienkārši,ja tu,tavi radi,tavi drauģeļi,tavi čomiki ir 30 gadus vienoto saimes KARUSEĻĪ,visi šie OIKos un vēl simts REBĒS,noteikti balsosi par vienotiem.Kā nebalsot?---izsist augstākos minētos PAMATUS?KAS IZSITĪS?-----NEVIENS-----TAS IR LOKS,KARUSELIS.IR JĀSAPROT un JĀPIEDOD,bet vislabāk pieķerties KARUSELIM,bet atkal nenorauties---nebūt LOHAM!

Atbildēt

jaajaa

08.01.2020. 11:02

...priecē viens...tās lielās postpadomju valstis(Čehija un Polija) daudz dara, lai apgrūtinātu shēmotājiem darbu...un Latvijas vienkāršais standartvariants, kad visu paspēj norakstīt uz kādu bomzi vai trešo valstu pilsoni, uz lielām summām arī cauri vairs neiet...:)

Atbildēt

Jautajums - Kas to izvēlas?

08.01.2020. 09:24

atbildi atrod ES likumdošanā, kas pueļauj šādus PVN karuseļus, lai ggrautu valsts ekonomiku un kriminalizētu sabiedrību. Tieši tas pats tiek realizēts ar ofšoru shēmām, kas nav aizliegtas.

Atbildēt

Pūce

08.01.2020. 09:19

Reirs, Čerņeckis, Jurašs, Jaunups u.c. Galvenais tēlot ka Rīgā atkritumu krīze, tikmēr žurnālisti laiza pakaļu un valstī var darīt ko grib.

Atbildēt

Autora muļķības karuseļi

08.01.2020. 09:17

Raksta autora loģikas nespēja izpaužas apstāklī, ka viņš saskata konspirāciju PVN izkrāpšanā - likumdošanas radīšanā, kas šo PVN izkrāpšanu veicina. Ejot EK pavadā un ES direktīvu, ar kurām saskaņo LR likumdošanu, pavadā - realizējot ar šo rakstu tukšas un nepamatotas konspiratīvisma aizdomas. Konspirācijas terorijas, ko par ekonomiku un politiku izplata globālās finansu korporokrātijas mediji, ir globālā kapitālisma pretrunu novēršanai - pretrunu novēršanai starp ES pozitīvajiem saukļiem un reālo valstu ekonomiku slepkavošanu, vainu noveļot uz tautām, to policiju un tiesībsargājošo institūciju nespējas dēļ, tautas pašu muļķību un aprobežotību. Atrodas pat nejēgas, kas vainu noveļ uz Policijas akadēmijas likvidēšanu.

Otrkārt, ASV atslepenotās telefonsarunas starp Jeļcinu un Klintonu zīmē citu ainu - CIP ar globālās finansu korporokrātijas un PSKP augstākās nomenklatūras starpniecību, lai grautu PSRS ekonomiku, PSRS likumdošanā jau pag. g. s. 80. gados realizēja smagus notiesājošus cietumsodus par sīko spekulāciju un attīstīja “likumīgo zagļu” institūtu, kas saglabājies vēl mūsdienās ar visu organizēto noziedzību, kas VDD pārraudzībā kontrolē sabiedrību un realizē savas intereses. Tikai jau ar noziedzniekiem “baltajās apkaklītēs”. PVN izkrāpšanas karuseļiem, ko pieļauj ES likumdošana, mērķi ir tie paši - graut ekonomiku ar sabiedrības kriminalizēšanu.

Ar likumdošanu, kas pieļauj PVN izkrāpšanu, kriminalizējot sabiedrību, graujot ekonomiku iedzīvotāju skaita samazināšanas mērķos, KNAB un policija meklē šo pazīšanos un radniecību personām, kuras apsūdz, lai iespējams vairāk cilvēku kriminalizētu.

Atbildēt

mc

08.01.2020. 09:01

Skarbi,ja tā ir taisnība.

Atbildēt

fakts

08.01.2020. 07:51

»

Latvis

Kāpēc ir tik daudz idiotu, kas balso par zagļiem Vienotību


Tā jau ir tā izslavētā ,,demokratija,, par kuru aitas cīnījās,par kuru mums liek lepoties.
Nav jau svarīgi par ko tu balso,sistēmai ir būtiski lai tu ietu un balsotu.

Atbildēt

Latvis

08.01.2020. 07:34

Kāpēc ir tik daudz idiotu, kas balso par zagļiem Vienotību ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...