Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

09.01.2020. 13:14

»

Reāls politiskais

grupveida sex ap podiņu


Sen bija laiks! Lembis padarīts nespējīgs un tas pats jādara ar viņa izpildītājiem. Jābrīnās, ka Podiņš kā 100% Lemberga cilvēks tur vēl sēž

Atbildēt

Aha!

09.01.2020. 07:32

»

Lieliskais Cilvēks

Vienkārši,ja tu,tavi radi,tavi drauģeļi,tavi čomiki ir 30 gadus vienoto saimes KARUSEĻĪ,visi šie OIKos un vēl simts REBĒS,noteikti balsosi par vienotiem.Kā nebalsot?---izsist augstākos minētos PAMATUS?KAS IZSITĪS?-----NEVIENS-----TAS IR LOKS,KARUSELIS.IR JĀSAPROT un JĀPIEDOD,bet vislabāk pieķerties ...


Visa 4. maija komunistu- čekistu- cionistu sistēma ir līdz galam sapuvusi - tikai draugu būšana un korupcija uztur fasādi krāsotu, aizkulises sabrukušas. Pa laikam kādu personu skaļi jo skaļi upurē, lai attaisnotu tieslietu sistēmas pastāvēšanu. Valsts uztur veselu rindu parazītu - visus bijušos VP, kuri stāv pie Latvijas valsts kapa vizbulīšu pļavā.

Atbildēt

Aha!

09.01.2020. 07:22

»

ESMAIJA

Tikko izlasīju valsts kontroles atklāto saistībā ar Austrumu robežbūves finansējumu. Atzinums - izšķērdēti vairāk kā 7 miljoni ... izzagti no robežjoslas izzāģētie koki... Vai kādu sauks pie atbildības? Pēc taisnības, visiem tur iesaistītajiem...


Šie PVN karuseļi, iesaistot simtiem personu ar viņu banku kontiem naudas mazgāšanā, mežu izciršana ar izgaisušiem kokiem robežjoslās un citi noziegumi akonomikas jomā silda ekonomiku, jo citādi tā sen būu nosprāgusi.

Atbildēt

merķelis

09.01.2020. 06:44

Latvieši, kuri esot dzeltenā rase ir melīgs,zaglīgs un gļēvs....

Atbildēt

piska

08.01.2020. 23:12

PVN karuseļi ir banku izdzīvošanas bizness, jo Latvijā banku ir par daudz.

PVN karuseļi ir IT nozares panākumu pamats.

PVN karuseļi nodrošina pieprasījumu pēc AirBaltic biļetēm, jo piem. Nīderlande negribīgi ir ieviesusi tomēr sistēmu, ka PVN deklarēšanos nevar veikt no citas valsts IP adresēm attālināti. Līdz ar to AirBaltic lidmašīnās dažos virzienos dominē drausmīgas kriminālas mordas.

PVN karuseļi nodrošina sabiedrisko mieru, jo ar tiem pamatā nodarbojas krievi.

PVN karuseļi ir VID un Finanšu ministrijas darbinieku labklājības pamats.

Atbildēt

ESMAIJA

08.01.2020. 15:50

Tikko izlasīju valsts kontroles atklāto saistībā ar Austrumu robežbūves finansējumu. Atzinums - izšķērdēti vairāk kā 7 miljoni ... izzagti no robežjoslas izzāģētie koki... Vai kādu sauks pie atbildības? Pēc taisnības, visiem tur iesaistītajiem
vajadzētu mantas konfiskāciju, piemērot sankcijas , slēgt kontus... ja jau viena taisnība visiem. Bet vai būs? Noklusīs tāpat kā nklusa par Repšes dāvanu Liepājas dzelzsgriezējiem vairāk kā 100 milj. eiro vērtībā... Nav nozieguma sastāva... kaut fakti liecina pretējo.

Atbildēt

formula

08.01.2020. 15:26

Žanis ir tīšu prātu atklājis valsts noslēpumus. Skaidra lieta, ka pret šo būs lieta.

Atbildēt

Merķelis

08.01.2020. 14:17

Latvietis ir melīgs, zaglīgs un gļēvs!

Atbildēt

ES

08.01.2020. 13:47

Ko tajā laikā darīja KNAB? kĀDĒĻ NEVIENS NEPAINTERESĒJAS DZIĻĀK PAR jURAŠU. vIŅAM JAU UZ PIERES RAKSTĪTS, KAS VIŅŠ PAR PUTNU. uN INTERESANTI ZINĀT AR KĀDIEM GODA AMATIEM TAGAD ATBRĪVOTĀS NO CIETUMA ATBRĪVOTĀS DĀMAS, KAS UZŅĒMĀS VISAS
bET PAR RAKSTU NAV NE MAZĀKO ŠAUBU, TAM PIERĀDĪJUMS IR TAS, KĀ MĒS TAGAD DZĪVOJAMVAINAS...

Atbildēt

Patriotiskais gars

08.01.2020. 13:44

dombrovskis,kučinskis,kaminskis,šadurskis,kačinskis,rinkevičš,dubrava,repše un pārējie visi -is.

Atbildēt

Ineta

08.01.2020. 13:33

2016.gada maijā Kaminskis tika aizrotēts ārpus VID ar tā brīža Ministru prezidenta Māra Kučinska rīkojumu, taču šo darbu pameta un pēc tam ieņēma AS Latvijas Pasts drošības dienesta vadītāja amatu.
Pēc publikācijas Astoņkājis Kaminskis tika pakļauts toreizējās VID vadītājas Ināras Pētersones iniciētajām rotācijām un amatu zaudēja. Darbu Latvijas Pastā, kā liecina BNN rīcībā esošā informācija, augstajā amatā caur toreizējo satiksmes ministru Uldi Auguli sarunāja Podiņš (seni draugi – vedēji kāzās).
Kā norāda BNN avoti, Kaminskis faktiski ar savu komandu ilgus gadus pildīja Podiņa u.c. pasūtījumus caur sev pietuvinātajiem darbiniekiem, kurus tagad augsts amatos salicis Podiņš – Inna Kuzmina, Ieva Ostrovska, Inita Lūre, Kristīne Rinkeviča, Jānis Akmentiņš.

Atbildēt

!

08.01.2020. 13:28

»

Jonass

Zaga , zogam un turpināsim zagt un mums pie pakaļas jūsu komentāri un raksteļi


https://bnn.lv/bnn-peta-dinaz-kriminallietas-gremdesana-ieinteresetie-bijusais-vid-izmekletajs-saeimas-darbiniece-351807

Atbildēt

aha

08.01.2020. 12:57

»

Latvis

Kāpēc ir tik daudz idiotu, kas balso par zagļiem Vienotību


Balso par godīgo peredastu Nilu Urlakovu!!! Runā, ka viņš nezog... Jo krievi jau vispār nezog :))))))). Nekad :). Lato gan Urlakovs ir ļoti simpātisks! Fiziski protams :)))) Pietiek šis kKoments jādzēš steidzami, bet skrīnshots ir saglabāts un twiterī būs atrodams :).

Atbildēt

Jonass

08.01.2020. 12:53

Zaga , zogam un turpināsim zagt un mums pie pakaļas jūsu komentāri un raksteļi.

Atbildēt

m!

08.01.2020. 12:45

P1darasam vienalga :/

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

08.01.2020. 11:23

»

Latvis

Kāpēc ir tik daudz idiotu, kas balso par zagļiem Vienotību


Vienkārši,ja tu,tavi radi,tavi drauģeļi,tavi čomiki ir 30 gadus vienoto saimes KARUSEĻĪ,visi šie OIKos un vēl simts REBĒS,noteikti balsosi par vienotiem.Kā nebalsot?---izsist augstākos minētos PAMATUS?KAS IZSITĪS?-----NEVIENS-----TAS IR LOKS,KARUSELIS.IR JĀSAPROT un JĀPIEDOD,bet vislabāk pieķerties KARUSELIM,bet atkal nenorauties---nebūt LOHAM!

Atbildēt

jaajaa

08.01.2020. 11:02

...priecē viens...tās lielās postpadomju valstis(Čehija un Polija) daudz dara, lai apgrūtinātu shēmotājiem darbu...un Latvijas vienkāršais standartvariants, kad visu paspēj norakstīt uz kādu bomzi vai trešo valstu pilsoni, uz lielām summām arī cauri vairs neiet...:)

Atbildēt

Jautajums - Kas to izvēlas?

08.01.2020. 09:24

atbildi atrod ES likumdošanā, kas pueļauj šādus PVN karuseļus, lai ggrautu valsts ekonomiku un kriminalizētu sabiedrību. Tieši tas pats tiek realizēts ar ofšoru shēmām, kas nav aizliegtas.

Atbildēt

Pūce

08.01.2020. 09:19

Reirs, Čerņeckis, Jurašs, Jaunups u.c. Galvenais tēlot ka Rīgā atkritumu krīze, tikmēr žurnālisti laiza pakaļu un valstī var darīt ko grib.

Atbildēt

Autora muļķības karuseļi

08.01.2020. 09:17

Raksta autora loģikas nespēja izpaužas apstāklī, ka viņš saskata konspirāciju PVN izkrāpšanā - likumdošanas radīšanā, kas šo PVN izkrāpšanu veicina. Ejot EK pavadā un ES direktīvu, ar kurām saskaņo LR likumdošanu, pavadā - realizējot ar šo rakstu tukšas un nepamatotas konspiratīvisma aizdomas. Konspirācijas terorijas, ko par ekonomiku un politiku izplata globālās finansu korporokrātijas mediji, ir globālā kapitālisma pretrunu novēršanai - pretrunu novēršanai starp ES pozitīvajiem saukļiem un reālo valstu ekonomiku slepkavošanu, vainu noveļot uz tautām, to policiju un tiesībsargājošo institūciju nespējas dēļ, tautas pašu muļķību un aprobežotību. Atrodas pat nejēgas, kas vainu noveļ uz Policijas akadēmijas likvidēšanu.

Otrkārt, ASV atslepenotās telefonsarunas starp Jeļcinu un Klintonu zīmē citu ainu - CIP ar globālās finansu korporokrātijas un PSKP augstākās nomenklatūras starpniecību, lai grautu PSRS ekonomiku, PSRS likumdošanā jau pag. g. s. 80. gados realizēja smagus notiesājošus cietumsodus par sīko spekulāciju un attīstīja “likumīgo zagļu” institūtu, kas saglabājies vēl mūsdienās ar visu organizēto noziedzību, kas VDD pārraudzībā kontrolē sabiedrību un realizē savas intereses. Tikai jau ar noziedzniekiem “baltajās apkaklītēs”. PVN izkrāpšanas karuseļiem, ko pieļauj ES likumdošana, mērķi ir tie paši - graut ekonomiku ar sabiedrības kriminalizēšanu.

Ar likumdošanu, kas pieļauj PVN izkrāpšanu, kriminalizējot sabiedrību, graujot ekonomiku iedzīvotāju skaita samazināšanas mērķos, KNAB un policija meklē šo pazīšanos un radniecību personām, kuras apsūdz, lai iespējams vairāk cilvēku kriminalizētu.

Atbildēt

mc

08.01.2020. 09:01

Skarbi,ja tā ir taisnība.

Atbildēt

fakts

08.01.2020. 07:51

»

Latvis

Kāpēc ir tik daudz idiotu, kas balso par zagļiem Vienotību


Tā jau ir tā izslavētā ,,demokratija,, par kuru aitas cīnījās,par kuru mums liek lepoties.
Nav jau svarīgi par ko tu balso,sistēmai ir būtiski lai tu ietu un balsotu.

Atbildēt

Latvis

08.01.2020. 07:34

Kāpēc ir tik daudz idiotu, kas balso par zagļiem Vienotību ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...