Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NEPIETIEK

12.05.2019. 20:11

Un Miezīte bija labākā darbiniece un nu jau kuro gadu ir Partnere KPMG, bet, kas gan tam ķersies klāt, pat taisnības cienītāji baidās.

Atbildēt

Pietiek vai nepietiek

20.02.2019. 23:35

Kur ir turpinājums? Zinot, ka pats esmu mēginājis piedalīties šādās izsolēs un tur ne kas nav tīrs, man nāca klāt cilvēki un solīja par nesolīšanu utt. A kas šeit, nevainīgi nopirka? Meita nezināja? Jūs ko ņirgājaties? Un kāds par to vispār domā? Uztaisījāt rakstu un kur turpinājums? Evija jau partnere KPMG. Kā ar morāli šim uzņēmumam? Starptautiskie pat zin? Un ja jā, tad kāpēc visas bankas revidē šie it kā uzticamie, kas sarunā dzīvokli izsolē? Un ja nu sarunā vēl ko? Domā, ka šis uz to miljonu fonu bija nevainīgākais. Bet žēl, ka aizmirst, vai samaksā, ka aizmirsts, dzirdēts par big4 negatīvo ziņu apdrošināšanu...

Bet te:

Abas Miezītes gan ar vienbalsīgu „nē” atbild uz visiem jautājumiem saistībā ar dzīvokļa darījumu – dzīvoklis neesot iegādāts par Evijas Miezītes līdzekļiem, informāciju par īpašuma izsoli Edīte Miezīte esot ieguvusi nevis no savas meitas, bet gan oficiālajā laikrakstā Latvijas Vēstnesis, un arī to iegādājusies neesot pēc meitas lūguma.

Ienākumu deklarācijas nodotas, meita atzīta par partneri un tas viss par godīgumu, ko abas kundzes izstaro. Kman pat interesētu kas ar dzīvokli notika? Pārdeva, remontēja un tajā dzīvo, izzirēja? Nodokļus maksā, jo ja pārdeva, tad droši, ka papīros pa līdzīgu summu, lai nav peļņa jāuzrāda un nodoklis jāmaksā. Ja pārdeva, tad kāpēc? Lai peļņu gūtu? Kur cienījamai kundzei pēkšņi veikmīgi izdodas, amerikas sapnis? Ja izzīrē tad neskaitīsim, tik cerēsim, ka kādu nodokli maksā, jo tak KPMG jābūt godīgiem arī ģimenes locekļiem. Ja dzīvo, tad laikam jāapsveic ka vismaz ne lēta atkota dēļ meita pūlējās, kaut ne tīri.

Atbildēt

ar;kgljabrjkp

08.01.2013. 16:36

taadeelj arii nav ko briiniities kapeec cilveeki brauc prom no latvijas, pilniigi pretiigi. sejaa spljauj tautai.

Atbildēt

es

07.01.2013. 10:23

manuprāt, ja māte nenopirktu dzīvokli, zaudējumi Krājbankai būtu lielāki, jo acīmredzot neviens cits, ieskaitot raksta autoru un negatīvos komentētājus, vairāk vai pat tik pat, cik māte, nebija gatavi maksāt par šo īpašumu.

Atbildēt

šūberts

06.01.2013. 15:11

Mūsu māja ir Latvija,tā ir maza,mēs viens otru pazīstam,varētu teikt esam radininieki tuvi vai attāli,bet radinieks radiniekam ir draugs un palīgs.Tā tam būt vienmēr un sevišķi pie jenotu "tiesiskuma izpratnes".

Atbildēt

Juris

03.01.2013. 18:31

Izsolēs ieķīlātos īpašumus pārdod par piespiedu pārdošanas vērtību, kas ne tuvu nav tirgus vērtībai (~30% no tirgus vērtības), tāpēc jau bankas uzpērk tos īpašumus un citus pat tuvumā nelaiž.

Atbildēt

vārds

03.01.2013. 01:56

Jā graujoši labs pirkums :) - http://goo.gl/maps/XWY9S

Atbildēt

sh00s

03.01.2013. 01:36

Par ko vispār ir raksts? Par to, ka darbinieces māte kaut kur saņēmusi visiem publiski pieejamo informāciju par gaidāmo izsoli? Vai par to, ka ar administratoru saistītā persona iegādājusies ieķīlāto mantu par - ak šausmas! - tirgus vērtību? Gadsimta noziegums, ne mazāk.

Atbildēt

arre

02.01.2013. 16:45

»

como

Jā, normālās valstīs tā ir. Taču ne jau šajā mēslu bedrē!:DDD


ja nopērkot par tirgus cenu dzīvokli draudētu KNAB un cietums, tad gan es šajā valstī negribētu dzīvot.
P.S. varbūt šeit ir mēslu bedre tādēļ, ka šeit dzīvo tādi kā tu - Como? padomā par to

Atbildēt

he

02.01.2013. 15:51

»

smaka

Šogad vairs netiks drukāts Latvijas Vēstnesis uz papīra, vai kā varēs šmugulēt ar atpakaļejošu datumu visu, kas vajadzīgs


Pārrakstīs kā vajag un nepareizo izsvītros - gluži kā grāmatā "1984".

Atbildēt

tuziks

02.01.2013. 15:41

Krājbankas izzagšanas svētki turpinās ,kāmja kliķes ielikteņu vaībā!

Atbildēt

Turgs

02.01.2013. 15:21

Tāda varētu būt reālā tirgus cena - neuzskatu, ka 330 Ls/m2 ir izteikti lēti par neremontētu dzīvokli.

Atbildēt

Ūja-ūja

02.01.2013. 15:21

»

Hermanis

Es jau pie ieprioekšējā raksta rakstīju, ka dzīvokļa cena ir adekvāta, un nav lēta. Iepazīties ar izsolīto dzīvokļu vērtējumu varēja jebkurš interesents, kurš kaut nedaudz interesējas par nekustamajiem īpašumiem. Administrātors dzīvokļa vērtējumu (citu, ne konkrēti rakstā minēto, bet vienu no izsolē...


Manuprāt raksts šajā gadījumā ir tieši par pārdošanas procesu - slikto KPMG, kad meita un māte zem KPMG karoga "izšeptē" nabaga Krājbankas kredītportfeļa (cilvēku ieķīlāto un neizpirkto) mantu. Ja vēl pircējai ir amatpersonas deklarācija, tad jau sanāk rakstu sērija. :)))

Atbildēt

mimi

02.01.2013. 15:19

»

Hermanis

Es jau pie ieprioekšējā raksta rakstīju, ka dzīvokļa cena ir adekvāta, un nav lēta. Iepazīties ar izsolīto dzīvokļu vērtējumu varēja jebkurš interesents, kurš kaut nedaudz interesējas par nekustamajiem īpašumiem. Administrātors dzīvokļa vērtējumu (citu, ne konkrēti rakstā minēto, bet vienu no izsolē...


Man arī ir bijusi pieredze ar īpašumu iegādi caur izsolēm un administratoru sekretariāts vienmēr visus vērtējumus un citu nepieciešamo un pieejamo info ir sūtījuši. Manuprāt cena ir adekvāta, jo izsoles cena ir ātrās realizācijas cena.

Atbildēt

Viesturs

02.01.2013. 14:18

Apskatījos kartē ! Tā māja taču kandidāte uz grausta statusu !

Atbildēt

Hermanis

[R] 02.01.2013. 13:28

Es jau pie ieprioekšējā raksta rakstīju, ka dzīvokļa cena ir adekvāta, un nav lēta. Iepazīties ar izsolīto dzīvokļu vērtējumu varēja jebkurš interesents, kurš kaut nedaudz interesējas par nekustamajiem īpašumiem. Administrātors dzīvokļa vērtējumu (citu, ne konkrēti rakstā minēto, bet vienu no izsolē izliktajiem) man pa e-pastu atsūtīja. Citi administrātori to dara ļoti, ļoti reti.
Raksts nav par dzīvokļa cenu, jeb pārdošanas kārtību, bet gan par amatpersonu līdzekļiem, iegūšanas veidiem un likuma noteiktā kārtībā to uzrādīšanu.

Atbildēt

como

02.01.2013. 13:03

»

smaka

Ja nevar pamatot ienākumus, tad ir KNAB un cietums


Jā, normālās valstīs tā ir. Taču ne jau šajā mēslu bedrē!:DDD

Atbildēt

Ziedonis

02.01.2013. 13:01

Divas schlampenpelz

Atbildēt

Paija

02.01.2013. 12:11

Godājamā pietiek.com redakcija,

būtu interesanti, ja Jūs kādreiz apspēlētu tēmu AR LIKUMA CITĀTIEM (ja tādus atradīsiet) - vai tad naudu lielākam pirkumam (kuru mūža laikā par godīgu darba algu nekādīgi nevar nopirkt) nevar pajautāt mīļākajam / mīļākajai (ja tāds ir , protams), ģimenes draugam - miljonāram (kuram naudu nav kur likt) utt.

Šādas darbības taču ar Krimināllikumu, ne citu likumu nav aizliegtas. Nav aizliegts naudu DĀVINĀAT vienkārši tāpat cits citam, nu ,nav tāda likuma, kas aizliegtu naudu dāvināt....


Lūdzu atbildiet
:1) vai pietiek.com zin likumus, kas aizliegtu dāvināt naudu;
2) vēl jau deklarācija par 2012.gadu nav iesniegta, tā jāsniedz līdz š.g. martam, - varbūt nauda ir dāvināta....

P.S. nekā personīga, neapzīstu raksta subjektus, taču šķiet neloģiski runāt aplamības.

Atbildēt

smaka

02.01.2013. 11:21

»

žaks

Zinu to ēku Nometņu ielā.Tur vēl vismaz tik pat daudz jāiegulda, lai tādā graustā dzīvotu


Tā nav sarkanā koka, bet baltā mūra māja. Tur noteikti ir arī zemes īpašuma daļa, ēkā tikai 2 dzīvokļi. Ārsienas ir nepievilcīgas, bet stabilas, iekšpusē ļoti skaisti dzīvokļi.

Atbildēt

žaks

02.01.2013. 11:05

Zinu to ēku Nometņu ielā.Tur vēl vismaz tik pat daudz jāiegulda, lai tādā graustā dzīvotu.

Atbildēt

nika

02.01.2013. 09:47

ja gribat zināt, ko Krājbanks izsola, nezināsiet, jo tas notiek pa kluso!!!!
Zinātāja

Atbildēt

Ūja-ūja

02.01.2013. 09:43

»

Jurists

Tas kas visās civilizētās valstīs ir kriminalnoziegums(amatnoziegums)Latvijā labakajās Nigērijas un Burkina -Faso tradīcijas nav.Visi ierēdņi to zin.Drīz būsim Eiropas korupcijas galvena valsts,bet toties ar EUROOO


Zābaks tu esi, nevis jurists, lai gan pieļauju, ka no Baltijas Krievu institūta vai kā to iestādījumu tagad sauc, jurista diploms tev ir. Neviens jurists neapvainos cilvēku bez nopietniem pierādījumiem. To var atļauties tikai dzeltenās preses biznesa uzturētāji.
Ja tiešām esi jurists, nosauc kādu "civilizētas" valsts krimināllikuma pantu (latviski ar komentāru par piemērošanas gadījumiem), kur par aprakstīto gadījumu paredzēta atbildība. Maksimāli uz ko tas velk normālā pasaulē - biznesa ētikas normu pārkāpums. Korupcija ir valsts varas izmantošana personīgā labuma gūšanai. KPMG nav valsts vara. Latvijā un ne tikai, ļoti bieži ir gadījumi, kad izsolēs piedalās pārdevēja pārstāvji, lai sliktā tirgus situācijā pārdošanas objekts neaizietu par sākumcenu, bet varētu gūt arī kādu peļņu.

Atbildēt

jētika

02.01.2013. 09:35

Iekšējās info izmantošana šādās izsolēs, protams, kā minimums ir ētisks pārkāpums. Par atbilstību/neatbilstību citiem normatīvajiem aktiem lai spriež kompetentās iestādes.

Vienlaicīgi aicinu visus atcerēties, kā tieši nonāca līdz KPMG. Tas tā, lai nepazustu kopbilde, lasot šādus mērķētos rakstiņus.

http://www.diena.lv/latvija/zinas/fktk-virza-jaunu-krajbankas-maksatnespejas-administratora-kandidatu-goldmani-13919913

http://www.db.lv/finanses/bankas/par-neformalu-krajbankas-aizbildni-kluvis-cecenu-kopienas-lideris-249604

Atbildēt

Viesturs

02.01.2013. 09:05

Mātei un meitai katrai var būt sava ģimene un kāpēc lai kāds stāstītu kur ņēmis naudu, bez kredītiestādēm taču arī citas iespējas !

Atbildēt

Goga

02.01.2013. 09:02

Es paskatījos goglē, Nometņu iela 1 tā ir tā sarkanā koka ēka? Ja tā ir tad cena ir pat ļoti atbilstoša, es par tādu cenu nepiekru, viņa remontà iegūldīs vismaz tik pat. Kviņa jau nu točna varēja labāku dzīvokli atļauties.

Atbildēt

vilis

02.01.2013. 01:55

Pagaidīsim līdz aprilim.Te ir ētisks,ne juridisks jautājums.Raksts labs.Baumas nevienmēr ir nepatiesība.

Atbildēt

hiēna

02.01.2013. 01:26

Ar šādu īpašumu pārdošanas praksi, valsts neatgūs savu ieguldīto naudu-2 simti miljonus latu.

Atbildēt

Reinis

02.01.2013. 00:49

Pēc Lato rakstītā jāsaprot, ka cilvēks vairs nevar ņemt kredītu, lai nopirktu dzīvokli.Skumji

Atbildēt

smaka

01.01.2013. 22:50

Ja nevar pamatot ienākumus, tad ir KNAB un cietums!

Atbildēt

smaka

01.01.2013. 22:43

Šogad vairs netiks drukāts Latvijas Vēstnesis uz papīra, vai kā varēs šmugulēt ar atpakaļejošu datumu visu, kas vajadzīgs.

Atbildēt

publiskas izsoles

01.01.2013. 22:41

par kurām neviens neko nezin

Atbildēt

smaka

01.01.2013. 22:36

LKB lielā īpašumu izsole tika izziņota pēc tam, kad tā bija notikusi.

Atbildēt

smaka

01.01.2013. 22:35

Kāpēc Ušakovs nedod tiesā pret šitiem. Prasību tūlīt atstādināt administratoru, jo ir interešu konflikts???

Atbildēt

Jurists

01.01.2013. 22:22

Tas kas visās civilizētās valstīs ir kriminalnoziegums(amatnoziegums)Latvijā labakajās Nigērijas un Burkina -Faso tradīcijas nav.Visi ierēdņi to zin.Drīz būsim Eiropas korupcijas galvena valsts,bet toties ar EUROOO!!!!

Atbildēt

ezis adatains

01.01.2013. 21:55

Protams, lai taču pērk, kaut vai divus un trīs dzīvokļus.
Tikai muldēt gan nevajag un pat ezim skaidrs, ka meita informāciju nodeva mātei, jo to dzīvokli taču nopirka meita par savu naudu, ko nopelnīja Krājbankas administrēšanas laikā.
Un to, ko rakstīs vecā savā deklarācija, varu pateikt jau šodien- būs pārdevusi zemes gabaliņu no savas Jūrmalas dārza stūra.
Nu saki viens cilvēk, kurš tad interesējas avīzē par izsolēm, ja pašam ir māāāja Jūrmalā?
Un te redzams, ka nauda tiek "mazgāta", ko nopelnījusi meita....

Atbildēt

b. Nevilks

01.01.2013. 21:53

Jautājumam vajadzētu būt par to, vai visiem interesentiem bija iespēja iepazīties ar izsolāmo īpašumu klātienē.

Atbildēt

amatieris

01.01.2013. 21:46

»

Profesionālis

Lapsas kungam jau nu gan vajadzēja zināt, ka tās bija publiskas izsoles un tajās varēja piedalīties ikviens. Drīzāk aizdomīga liekas šāda maznozīmīga raksteļa publicēšana!!??? Kādam ir uzkāpts uz pirkstiņiem


Vai tad visu jūsu minēto Lapsas kungs te arī nav aprakstījis - arī visu, kur bijuši izsludināti sludinājumi, utt.?
Bet stāsts pamācošs. Cerams, būs turpinājums.

Atbildēt

Profesionālis

01.01.2013. 21:26

Lapsas kungam jau nu gan vajadzēja zināt, ka tās bija publiskas izsoles un tajās varēja piedalīties ikviens. Drīzāk aizdomīga liekas šāda maznozīmīga raksteļa publicēšana!!??? Kādam ir uzkāpts uz pirkstiņiem?

Atbildēt

to Jancis

01.01.2013. 21:23

Vispār jau insider darījumi visā civilizētā pasaulē tiek sodīti ar kriminālsodu

Atbildēt

Mīzīšu klans

01.01.2013. 21:15

Atsevišķs paldies maestro Raimondam Paulam! Bučas no mums...

Atbildēt

zz

01.01.2013. 20:52

diemžēl tādas lietas notiek sia LR

Atbildēt

Jancis

01.01.2013. 20:32

Nu, te jau nekāda krimināla gan nav, vienmēr ir cilvēki, kam ir vairāk un operatīvāka informācija nekā citiem. Tāda ir dzīve, tas nav nekas neparasts. Turklāt es nepiederu pie baigi informētajiem, jo apzinos, ka neesmu kustinājis ne pirkstiņu, lai par tādu kļūtu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...