Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NEPIETIEK

12.05.2019. 20:11

Un Miezīte bija labākā darbiniece un nu jau kuro gadu ir Partnere KPMG, bet, kas gan tam ķersies klāt, pat taisnības cienītāji baidās.

Atbildēt

Pietiek vai nepietiek

20.02.2019. 23:35

Kur ir turpinājums? Zinot, ka pats esmu mēginājis piedalīties šādās izsolēs un tur ne kas nav tīrs, man nāca klāt cilvēki un solīja par nesolīšanu utt. A kas šeit, nevainīgi nopirka? Meita nezināja? Jūs ko ņirgājaties? Un kāds par to vispār domā? Uztaisījāt rakstu un kur turpinājums? Evija jau partnere KPMG. Kā ar morāli šim uzņēmumam? Starptautiskie pat zin? Un ja jā, tad kāpēc visas bankas revidē šie it kā uzticamie, kas sarunā dzīvokli izsolē? Un ja nu sarunā vēl ko? Domā, ka šis uz to miljonu fonu bija nevainīgākais. Bet žēl, ka aizmirst, vai samaksā, ka aizmirsts, dzirdēts par big4 negatīvo ziņu apdrošināšanu...

Bet te:

Abas Miezītes gan ar vienbalsīgu „nē” atbild uz visiem jautājumiem saistībā ar dzīvokļa darījumu – dzīvoklis neesot iegādāts par Evijas Miezītes līdzekļiem, informāciju par īpašuma izsoli Edīte Miezīte esot ieguvusi nevis no savas meitas, bet gan oficiālajā laikrakstā Latvijas Vēstnesis, un arī to iegādājusies neesot pēc meitas lūguma.

Ienākumu deklarācijas nodotas, meita atzīta par partneri un tas viss par godīgumu, ko abas kundzes izstaro. Kman pat interesētu kas ar dzīvokli notika? Pārdeva, remontēja un tajā dzīvo, izzirēja? Nodokļus maksā, jo ja pārdeva, tad droši, ka papīros pa līdzīgu summu, lai nav peļņa jāuzrāda un nodoklis jāmaksā. Ja pārdeva, tad kāpēc? Lai peļņu gūtu? Kur cienījamai kundzei pēkšņi veikmīgi izdodas, amerikas sapnis? Ja izzīrē tad neskaitīsim, tik cerēsim, ka kādu nodokli maksā, jo tak KPMG jābūt godīgiem arī ģimenes locekļiem. Ja dzīvo, tad laikam jāapsveic ka vismaz ne lēta atkota dēļ meita pūlējās, kaut ne tīri.

Atbildēt

ar;kgljabrjkp

08.01.2013. 16:36

taadeelj arii nav ko briiniities kapeec cilveeki brauc prom no latvijas, pilniigi pretiigi. sejaa spljauj tautai.

Atbildēt

es

07.01.2013. 10:23

manuprāt, ja māte nenopirktu dzīvokli, zaudējumi Krājbankai būtu lielāki, jo acīmredzot neviens cits, ieskaitot raksta autoru un negatīvos komentētājus, vairāk vai pat tik pat, cik māte, nebija gatavi maksāt par šo īpašumu.

Atbildēt

šūberts

06.01.2013. 15:11

Mūsu māja ir Latvija,tā ir maza,mēs viens otru pazīstam,varētu teikt esam radininieki tuvi vai attāli,bet radinieks radiniekam ir draugs un palīgs.Tā tam būt vienmēr un sevišķi pie jenotu "tiesiskuma izpratnes".

Atbildēt

Juris

03.01.2013. 18:31

Izsolēs ieķīlātos īpašumus pārdod par piespiedu pārdošanas vērtību, kas ne tuvu nav tirgus vērtībai (~30% no tirgus vērtības), tāpēc jau bankas uzpērk tos īpašumus un citus pat tuvumā nelaiž.

Atbildēt

vārds

03.01.2013. 01:56

Jā graujoši labs pirkums :) - http://goo.gl/maps/XWY9S

Atbildēt

sh00s

03.01.2013. 01:36

Par ko vispār ir raksts? Par to, ka darbinieces māte kaut kur saņēmusi visiem publiski pieejamo informāciju par gaidāmo izsoli? Vai par to, ka ar administratoru saistītā persona iegādājusies ieķīlāto mantu par - ak šausmas! - tirgus vērtību? Gadsimta noziegums, ne mazāk.

Atbildēt

arre

02.01.2013. 16:45

»

como

Jā, normālās valstīs tā ir. Taču ne jau šajā mēslu bedrē!:DDD


ja nopērkot par tirgus cenu dzīvokli draudētu KNAB un cietums, tad gan es šajā valstī negribētu dzīvot.
P.S. varbūt šeit ir mēslu bedre tādēļ, ka šeit dzīvo tādi kā tu - Como? padomā par to

Atbildēt

he

02.01.2013. 15:51

»

smaka

Šogad vairs netiks drukāts Latvijas Vēstnesis uz papīra, vai kā varēs šmugulēt ar atpakaļejošu datumu visu, kas vajadzīgs


Pārrakstīs kā vajag un nepareizo izsvītros - gluži kā grāmatā "1984".

Atbildēt

tuziks

02.01.2013. 15:41

Krājbankas izzagšanas svētki turpinās ,kāmja kliķes ielikteņu vaībā!

Atbildēt

Turgs

02.01.2013. 15:21

Tāda varētu būt reālā tirgus cena - neuzskatu, ka 330 Ls/m2 ir izteikti lēti par neremontētu dzīvokli.

Atbildēt

Ūja-ūja

02.01.2013. 15:21

»

Hermanis

Es jau pie ieprioekšējā raksta rakstīju, ka dzīvokļa cena ir adekvāta, un nav lēta. Iepazīties ar izsolīto dzīvokļu vērtējumu varēja jebkurš interesents, kurš kaut nedaudz interesējas par nekustamajiem īpašumiem. Administrātors dzīvokļa vērtējumu (citu, ne konkrēti rakstā minēto, bet vienu no izsolē...


Manuprāt raksts šajā gadījumā ir tieši par pārdošanas procesu - slikto KPMG, kad meita un māte zem KPMG karoga "izšeptē" nabaga Krājbankas kredītportfeļa (cilvēku ieķīlāto un neizpirkto) mantu. Ja vēl pircējai ir amatpersonas deklarācija, tad jau sanāk rakstu sērija. :)))

Atbildēt

mimi

02.01.2013. 15:19

»

Hermanis

Es jau pie ieprioekšējā raksta rakstīju, ka dzīvokļa cena ir adekvāta, un nav lēta. Iepazīties ar izsolīto dzīvokļu vērtējumu varēja jebkurš interesents, kurš kaut nedaudz interesējas par nekustamajiem īpašumiem. Administrātors dzīvokļa vērtējumu (citu, ne konkrēti rakstā minēto, bet vienu no izsolē...


Man arī ir bijusi pieredze ar īpašumu iegādi caur izsolēm un administratoru sekretariāts vienmēr visus vērtējumus un citu nepieciešamo un pieejamo info ir sūtījuši. Manuprāt cena ir adekvāta, jo izsoles cena ir ātrās realizācijas cena.

Atbildēt

Viesturs

02.01.2013. 14:18

Apskatījos kartē ! Tā māja taču kandidāte uz grausta statusu !

Atbildēt

Hermanis

[R] 02.01.2013. 13:28

Es jau pie ieprioekšējā raksta rakstīju, ka dzīvokļa cena ir adekvāta, un nav lēta. Iepazīties ar izsolīto dzīvokļu vērtējumu varēja jebkurš interesents, kurš kaut nedaudz interesējas par nekustamajiem īpašumiem. Administrātors dzīvokļa vērtējumu (citu, ne konkrēti rakstā minēto, bet vienu no izsolē izliktajiem) man pa e-pastu atsūtīja. Citi administrātori to dara ļoti, ļoti reti.
Raksts nav par dzīvokļa cenu, jeb pārdošanas kārtību, bet gan par amatpersonu līdzekļiem, iegūšanas veidiem un likuma noteiktā kārtībā to uzrādīšanu.

Atbildēt

como

02.01.2013. 13:03

»

smaka

Ja nevar pamatot ienākumus, tad ir KNAB un cietums


Jā, normālās valstīs tā ir. Taču ne jau šajā mēslu bedrē!:DDD

Atbildēt

Ziedonis

02.01.2013. 13:01

Divas schlampenpelz

Atbildēt

Paija

02.01.2013. 12:11

Godājamā pietiek.com redakcija,

būtu interesanti, ja Jūs kādreiz apspēlētu tēmu AR LIKUMA CITĀTIEM (ja tādus atradīsiet) - vai tad naudu lielākam pirkumam (kuru mūža laikā par godīgu darba algu nekādīgi nevar nopirkt) nevar pajautāt mīļākajam / mīļākajai (ja tāds ir , protams), ģimenes draugam - miljonāram (kuram naudu nav kur likt) utt.

Šādas darbības taču ar Krimināllikumu, ne citu likumu nav aizliegtas. Nav aizliegts naudu DĀVINĀAT vienkārši tāpat cits citam, nu ,nav tāda likuma, kas aizliegtu naudu dāvināt....


Lūdzu atbildiet
:1) vai pietiek.com zin likumus, kas aizliegtu dāvināt naudu;
2) vēl jau deklarācija par 2012.gadu nav iesniegta, tā jāsniedz līdz š.g. martam, - varbūt nauda ir dāvināta....

P.S. nekā personīga, neapzīstu raksta subjektus, taču šķiet neloģiski runāt aplamības.

Atbildēt

smaka

02.01.2013. 11:21

»

žaks

Zinu to ēku Nometņu ielā.Tur vēl vismaz tik pat daudz jāiegulda, lai tādā graustā dzīvotu


Tā nav sarkanā koka, bet baltā mūra māja. Tur noteikti ir arī zemes īpašuma daļa, ēkā tikai 2 dzīvokļi. Ārsienas ir nepievilcīgas, bet stabilas, iekšpusē ļoti skaisti dzīvokļi.

Atbildēt

žaks

02.01.2013. 11:05

Zinu to ēku Nometņu ielā.Tur vēl vismaz tik pat daudz jāiegulda, lai tādā graustā dzīvotu.

Atbildēt

nika

02.01.2013. 09:47

ja gribat zināt, ko Krājbanks izsola, nezināsiet, jo tas notiek pa kluso!!!!
Zinātāja

Atbildēt

Ūja-ūja

02.01.2013. 09:43

»

Jurists

Tas kas visās civilizētās valstīs ir kriminalnoziegums(amatnoziegums)Latvijā labakajās Nigērijas un Burkina -Faso tradīcijas nav.Visi ierēdņi to zin.Drīz būsim Eiropas korupcijas galvena valsts,bet toties ar EUROOO


Zābaks tu esi, nevis jurists, lai gan pieļauju, ka no Baltijas Krievu institūta vai kā to iestādījumu tagad sauc, jurista diploms tev ir. Neviens jurists neapvainos cilvēku bez nopietniem pierādījumiem. To var atļauties tikai dzeltenās preses biznesa uzturētāji.
Ja tiešām esi jurists, nosauc kādu "civilizētas" valsts krimināllikuma pantu (latviski ar komentāru par piemērošanas gadījumiem), kur par aprakstīto gadījumu paredzēta atbildība. Maksimāli uz ko tas velk normālā pasaulē - biznesa ētikas normu pārkāpums. Korupcija ir valsts varas izmantošana personīgā labuma gūšanai. KPMG nav valsts vara. Latvijā un ne tikai, ļoti bieži ir gadījumi, kad izsolēs piedalās pārdevēja pārstāvji, lai sliktā tirgus situācijā pārdošanas objekts neaizietu par sākumcenu, bet varētu gūt arī kādu peļņu.

Atbildēt

jētika

02.01.2013. 09:35

Iekšējās info izmantošana šādās izsolēs, protams, kā minimums ir ētisks pārkāpums. Par atbilstību/neatbilstību citiem normatīvajiem aktiem lai spriež kompetentās iestādes.

Vienlaicīgi aicinu visus atcerēties, kā tieši nonāca līdz KPMG. Tas tā, lai nepazustu kopbilde, lasot šādus mērķētos rakstiņus.

http://www.diena.lv/latvija/zinas/fktk-virza-jaunu-krajbankas-maksatnespejas-administratora-kandidatu-goldmani-13919913

http://www.db.lv/finanses/bankas/par-neformalu-krajbankas-aizbildni-kluvis-cecenu-kopienas-lideris-249604

Atbildēt

Viesturs

02.01.2013. 09:05

Mātei un meitai katrai var būt sava ģimene un kāpēc lai kāds stāstītu kur ņēmis naudu, bez kredītiestādēm taču arī citas iespējas !

Atbildēt

Goga

02.01.2013. 09:02

Es paskatījos goglē, Nometņu iela 1 tā ir tā sarkanā koka ēka? Ja tā ir tad cena ir pat ļoti atbilstoša, es par tādu cenu nepiekru, viņa remontà iegūldīs vismaz tik pat. Kviņa jau nu točna varēja labāku dzīvokli atļauties.

Atbildēt

vilis

02.01.2013. 01:55

Pagaidīsim līdz aprilim.Te ir ētisks,ne juridisks jautājums.Raksts labs.Baumas nevienmēr ir nepatiesība.

Atbildēt

hiēna

02.01.2013. 01:26

Ar šādu īpašumu pārdošanas praksi, valsts neatgūs savu ieguldīto naudu-2 simti miljonus latu.

Atbildēt

Reinis

02.01.2013. 00:49

Pēc Lato rakstītā jāsaprot, ka cilvēks vairs nevar ņemt kredītu, lai nopirktu dzīvokli.Skumji

Atbildēt

smaka

01.01.2013. 22:50

Ja nevar pamatot ienākumus, tad ir KNAB un cietums!

Atbildēt

smaka

01.01.2013. 22:43

Šogad vairs netiks drukāts Latvijas Vēstnesis uz papīra, vai kā varēs šmugulēt ar atpakaļejošu datumu visu, kas vajadzīgs.

Atbildēt

publiskas izsoles

01.01.2013. 22:41

par kurām neviens neko nezin

Atbildēt

smaka

01.01.2013. 22:36

LKB lielā īpašumu izsole tika izziņota pēc tam, kad tā bija notikusi.

Atbildēt

smaka

01.01.2013. 22:35

Kāpēc Ušakovs nedod tiesā pret šitiem. Prasību tūlīt atstādināt administratoru, jo ir interešu konflikts???

Atbildēt

Jurists

01.01.2013. 22:22

Tas kas visās civilizētās valstīs ir kriminalnoziegums(amatnoziegums)Latvijā labakajās Nigērijas un Burkina -Faso tradīcijas nav.Visi ierēdņi to zin.Drīz būsim Eiropas korupcijas galvena valsts,bet toties ar EUROOO!!!!

Atbildēt

ezis adatains

01.01.2013. 21:55

Protams, lai taču pērk, kaut vai divus un trīs dzīvokļus.
Tikai muldēt gan nevajag un pat ezim skaidrs, ka meita informāciju nodeva mātei, jo to dzīvokli taču nopirka meita par savu naudu, ko nopelnīja Krājbankas administrēšanas laikā.
Un to, ko rakstīs vecā savā deklarācija, varu pateikt jau šodien- būs pārdevusi zemes gabaliņu no savas Jūrmalas dārza stūra.
Nu saki viens cilvēk, kurš tad interesējas avīzē par izsolēm, ja pašam ir māāāja Jūrmalā?
Un te redzams, ka nauda tiek "mazgāta", ko nopelnījusi meita....

Atbildēt

b. Nevilks

01.01.2013. 21:53

Jautājumam vajadzētu būt par to, vai visiem interesentiem bija iespēja iepazīties ar izsolāmo īpašumu klātienē.

Atbildēt

amatieris

01.01.2013. 21:46

»

Profesionālis

Lapsas kungam jau nu gan vajadzēja zināt, ka tās bija publiskas izsoles un tajās varēja piedalīties ikviens. Drīzāk aizdomīga liekas šāda maznozīmīga raksteļa publicēšana!!??? Kādam ir uzkāpts uz pirkstiņiem


Vai tad visu jūsu minēto Lapsas kungs te arī nav aprakstījis - arī visu, kur bijuši izsludināti sludinājumi, utt.?
Bet stāsts pamācošs. Cerams, būs turpinājums.

Atbildēt

Profesionālis

01.01.2013. 21:26

Lapsas kungam jau nu gan vajadzēja zināt, ka tās bija publiskas izsoles un tajās varēja piedalīties ikviens. Drīzāk aizdomīga liekas šāda maznozīmīga raksteļa publicēšana!!??? Kādam ir uzkāpts uz pirkstiņiem?

Atbildēt

to Jancis

01.01.2013. 21:23

Vispār jau insider darījumi visā civilizētā pasaulē tiek sodīti ar kriminālsodu

Atbildēt

Mīzīšu klans

01.01.2013. 21:15

Atsevišķs paldies maestro Raimondam Paulam! Bučas no mums...

Atbildēt

zz

01.01.2013. 20:52

diemžēl tādas lietas notiek sia LR

Atbildēt

Jancis

01.01.2013. 20:32

Nu, te jau nekāda krimināla gan nav, vienmēr ir cilvēki, kam ir vairāk un operatīvāka informācija nekā citiem. Tāda ir dzīve, tas nav nekas neparasts. Turklāt es nepiederu pie baigi informētajiem, jo apzinos, ka neesmu kustinājis ne pirkstiņu, lai par tādu kļūtu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...