Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 23:51


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

?!

01.04.2011. 18:52

Tas, ka šis nelietis Krastiņš nesēž blakus Štramam, Strancim un Janitam, ir netaisnīgi. Netaisnīgi ir arī tas, ka tur nesēž misters 20%, kas joprojām ir pie varas domē.

Atbildēt

Viss ir labi

01.04.2011. 16:05

Ko viņi tur piesienas par to naudu, darbības ar viņu jau nav nekāds noziegums.Krimināllieta par Vladimira Vaškeviča kukuļa došanu nav vienīgā provokācija pret šo ierēdni. Pārējie apmelojumi un provokācijas ir publicēti mājaslapā ziedotvashkevicham.narod.ru .Neticēsim nelietīgajai KNAB nomelnošanas kampaņai!

Atbildēt

omite

01.04.2011. 12:56

Ja vienkarsam "'mirstigam""atrastu tadu naudu koferi (darba vieta),vai masina,ta vienkarsi "'metajamies"',tad jau sen butu riktigi japierada,bet ta ka tie ir vadosie darbinieki,tad notic vinu""pasakam"".Te nu vieta teiciens,ka pa naudu pat ""velns danco"",nozelojami,bet fakts!!!

Atbildēt

hehe

31.03.2011. 23:29

Tāpēc jau tas lielais runātājs tā pa kluso notinās no t.s. politikas.... :-) Žuļiks. Cieti!!!

Atbildēt

xxx

31.03.2011. 23:09

tas nebutu politikis ja nebutu aploksnju

Atbildēt

ha,ha,ha...

31.03.2011. 19:33

Labs raksts. Tikai informācija ir pilnīgi tukša. Tas tik apliecina Padlatvijas sistēmas ( roka roku mazgā ) stiprās saites. Bet raksts noteikti būtu citāds, ja visiem tiem džekiem olas pasildītu sveču liesmā ( tā sakot - saruna sveču gaismā ). Latvijā jau šādas metodes droši vien pieļaujamas tikai pret mandarīnu tirgoņiem centrāltirgū.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.03.2011. 18:20

...daudzas un dažādas jau ir tās "saimniecībā nepieciešamās mantas", kuru iegādei nepieciešamie līdzekļi glabājas Krastiņa auto cimdu nodalījumā... Īvāns jau par visām varēm bidīja cauri arī Bojāra projektiņu ostas biroja ofistelpu mājām Kr. Valdemāra ielā ...teritorijā, kas atrodas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautā Rīgas vēsturiskā centra aizsardzibas zonā,un,kurā bija jāizcērt koki ...un, kur celšanai iebilda gan apkārtējie iedzīvotāji, gan pašas domes ainavisti, gan pašas domes Vides komiteja, kas, pretēji Īvāna pierunāšanai, 2009.g.17.feb.sēdē nobalsoja "pret" projektiņu ... tomēr jau dažas nedēļas vēlāk, 11.martā,tika saorganizeta vēl viena "specially" sēde, tā teikt, sēžu nedienā ... uz kuru bija atsteidzies kopš neatminamiem laikiem Vides komitejas sēdēs neredzētais, gan šīs pašas komitejas īstenais loceklis, Bojāru Gunča, nomainot Apstādījumu saglabāšanas komisijas priekšsēdētāju M.Lujānu (arī Vides komitejas isteno locekli, gan parasti sēdes apmeklējošu)...šinī sēdē tie paši, kas iepriekš balsoja "pret", tagad atkal nobalsoja "par" ...BET BOJĀRU GUNČA PĒC ŠITĀS SĒDES ATKAL PAZUDA LĪDZ AR GALIEM UZ NEATGRIEŠANOS...vien sasaukuma beigās paspēja saņemt Birka balvu, kā švakākais sēžu apmeklētājs ...nu, tad,lūk :jau nākamajā dienā, 12. marta Apstādījumu saglabāšanas komisijas sēdē ari koku saglabātāji ar Lujānu priekšgalā nobalsoja par koku ciršanu...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.03.2011. 18:00

*********************************
...ja nedaudz precizē to domes pirmā balsojuma "neizšķirtu", tad balsojumā 24 deputāti ieceri atbalstīja, 22 balsoja "pret", bet divi atturējās ...domes Juridiskā pārvalde, pārbaudot iecerēto ēku attīst''itāja SIA "Kvarta" iebildumus atzina, ka pie šāda vienāda balsu sadalījuma būtu bijis jābalso vēlreiz...ja arī otrajā balsojumā balsis sadali'tos ta'pat, bu'vniecības iecere būtu noraidīta, tāpēc 11.12.2007. balsoja atkārtoti...nonākot pie ši'jautājuma, Birks paziņoja - tā kā nepieciešams tikai pārbalsot, tad par jautājumu nav jāziņo un debates nav paredzētas ...uz to deputāte Žuravļova ("Dzimtene") norādīja, ka viņas frakcija lūdz 10 min. pārtraukumu, lai varētu apspriesties. Birks atbildēja, ka balsošanas procedūra jau sākusies un pārtraukumu vairs dot nevarot ...kamēr ritēja balsošanai paredzētās 10 sek., opozīcijas pārstāvji drudžaini diskutēja, ko darīt- balsot "pret" vai arī mēģināt "noraut kvorumu"...pēc balsošanas izrādījās, ka bu'vniecība tika atļauta ar 1 balss paŗsvaru :23 deputāti balsoja "par", 18 "pret", bet 4 atturējās ...nebija balsojuši 7 domnieki, no kuriem 5 bija "PCTVL" frakcijas paŗstāvji. Viņi pēc balsojuma atzina, ka bijuši pret būvniecību, bet, tā kā nav paspe'juši apspriesties, tad pieņēmuši kļūdainu lēmumu un nav balsojuši...ja kaut viens no nebalsojušajiem deputātiem nobalsotu "pre" vai atturētos, būvniecības iecere tiktu noraidīta ...
**************************************
...zaļās teritorijas apbūvi balsojumā atbalstīja tikai valdošās koaličijas deputāti, tostarp arī M.LUJĀNS (toreiz vēl "Dzimtene"-pēc tam LSDSP, vēl pēc tam - LPP/LC) un D.ĪVĀNS ...daļa valdošās koalīcijas būvniecības ieceri neatbalstīja ...bet RD Vides komitejas priekšsēdētājs D.Īvāns un RD Apstādījumu saglabāšanas komisijas priekšsēdētājs M.Lujāns atzina, ka KĻŪDĪJUŠIES ...PĒC domes sēdes Īvāns vērsās ar iesniegumu mēra birojā, vēloties mainīt balsojumu ...RD Juridiskās pārvaldes vadītājs J.LIepiņš paskaidroja, ka balsojumā nekā vairs mainīt nevarot, JO PAR KĻŪDAINU BALSOJUMU JĀPAZIŅO LĪDZ BALSOŠANAS REZULTĀTA PAZIŅOŠANAI -kas, starp citu, ir pilnīga taisnība...
***********************************
...tā, ka zaļā ērkšķu kroņa pļirinātāja D.Īvāna rosīšanās bija vien darbības imitācija.... 1) nesekot un kļūdīties balsojumā ...2)kā ilggadīgam deputātam nejēgt balsošanas procedūru ...3)idiotiskā veidā, pretēji RD saistošajiem noteikumiem, censties (IT KĀ) Vides komitejā atcelt jau domes pieņemtu lēmumu ...4)vēl 2009.g. 12.maijā (t.i. PIRMS pašām vēlēšanām) Vides komitejas izbraukuma sēdē, kurā tika muļļāta tā pati Kuldīgas ielas 45b (bet nebija klāt neviena no tiem aktīvajiem pārdaugaviešiem, ar kuriem, kā stāstīts rakstā, Īvāns tik milzigi kontaktējis) ...Īvāns naivi klāstīja par ieceri, lūrot plānā- komitejā, kad rādīja EKRĀNĀ, likās, ka tiri nekas,bet tagad, REDZOT UZ VIETAS, nu, galīgi nepatīkot ...

Atbildēt

..

31.03.2011. 16:12

...amatpersona gan atteikusies no iespējamas pārbaudes ar melu detektora palīdzību.
________________________
Ar to ari viss pateikts.

Atbildēt

mirdza

31.03.2011. 16:02

Edmund...!!!Juta ir ceļā..Strancis un Štrams ŠODIEN SĀKA RUNĀT...!!!!!!!!!!

Atbildēt

sems

31.03.2011. 16:00

To pretekli Dīvānu jau nu gan varēja iebāzt kamerā

Atbildēt

lasītāja

31.03.2011. 14:11

Es ceru , ka Šreams sāks runāt !
Un ceru , ka Strancis arī sāks runāt !
Krastiņ sargies ! Neesi tik pārliecināts !

Atbildēt

umka

31.03.2011. 13:50

NEVIENS SVEŠINIEKS NAV SPIEDIS MŪS ZAGLĪGI LAVĪTIES KLĀT "PRIEKŠNIECIŅAM" AR KUKULĪTI PADUSĒ. BET NESAM UN NESAM. KA TIK KAIMIŅŠ NEAPSTEIDZ VAI NEPĀRSOLA. TAM JĀBŪT DZELZS IERĒDNIM, KAS IZTUR TĀDU "LETIŅU" SPIEDIENU.

Atbildēt

piebilde

31.03.2011. 12:50

Poligrāfa ekspertīze ir iespējama tikai ar pārbaudāmās personas piekrišanu.Tīri tehniski.

Atbildēt

jurka

31.03.2011. 12:05

Kur viņš tagad atrodas...?Cerams ka viņu meklē!!

Atbildēt

Nja > Ojārs

31.03.2011. 12:01

Tas ir jauki, ka Jūs rūpīgi sekojat gandrīz visām Strīķes kundzes aktivitātēm. Bet nez vai Jums liksies jauki, ja viņa pasekos tikai dažām Jūsējām:))) Jauku dienu, Ojār!

Atbildēt

Janka

31.03.2011. 11:37

Edmundu pazīstu ļoti sen un viņam ir taisnība - draugu viņam nav, tikai biznesa intereses...

Atbildēt

nauda

31.03.2011. 11:26

pele-traktorists kraja naudu jaunam traktoram, sis krastins tikai automasinas piekabei.

Atbildēt

a411

31.03.2011. 11:16

Ko ta Krastiņš ar Dineviču baidās no melu detektora - GODĪGAM cilvēkam nebūtu problēmu iziet šo procedūru...

Atbildēt

vilis

31.03.2011. 11:05

He!He!He!Vai tad aizdomās turamais var atsacīties no pārbaudes uz melu detektora?Atsacīšanās jau vien ir daļēja vainas atzīšana.

Atbildēt

moņa

31.03.2011. 10:33

nošaut !

Atbildēt

zzz

31.03.2011. 10:21

Domāju, ka pēdējais laiks padarīt šo cilvēku dzīvi Latvijā nepanesamu, publiskajā telpā nerādīties, sēdēt mājā stūrī un baidīties par katru nākamo dienu, kad kāds varētu sākt runāt. Tagad pat nevienu mediju nevar apvainot napatiesas info izplatīšanā , vai reputācijas graušanā, jo precīzi formulējumi ir fiksēti Janitas liecībās un sarunās ar Štramu.
Lai murgaini sapņi un nemierīga dzīve krastiņam un co!!!

Atbildēt

Ojārs

31.03.2011. 10:02

Strīķe nav bijusi pietiekami profesionāla un Krastiņa aizturēšana un kratīšana viņa darba kabinetā, līdzīgi kā tas ir bijis arī gandrīz visos citos gadījumos, kad ar lielu publicitāti ir it kā tvarstīti korumpanti, ir tam pierādījums. Tas ir bijis tikai šovs nevis plānveidīga operācija. Ja pie Krastiņa atrastā skaidrā nauda būtu bijusi no Janitas saņemtā, kāpēc tā nebija iezīmēta vai ar piefiksētiem numuriem? Ja tas tā nebija izdarīts, kāpēc tad visu Strīķe sasteidza un sabojāja veicot kratīšanu pa tukšo? Tad tas, patiešām, bija tikai tīrs politiskais pasūtījums un muskuļu demonstrācija, atzīstot savu neprofesionalitāti.
Ja mēs tagad smaidam un neticam Krastiņa apgalvojumam, ka viņa cimdu nodalījumā atrastā nauda ir iegūta no viņa meitas auto pārdošanas, ar to pašu mēs pasakām, ka Strīķe ir publiski izgāzusies. Ja kāds domā, ka Strīķe ir o.k., tad ir jātic arī Krastiņam.

Atbildēt

DD1

31.03.2011. 10:00

Visi zin, ka korumpants, bet...

Atbildēt

Valdis

31.03.2011. 09:34

Ja Emsis aizmirsa naudas portfeli,kāds brīnums par Krastiņu.Tas tikai apliecina politiķu godaprātu,ka viņiem nauda nav galvenais.

Atbildēt

Anna

31.03.2011. 09:16

Nu, kad, kad kad BEIDZOT viņu apcietinās un piespriedīs to, ko pelnījis?

Atbildēt

:)

31.03.2011. 08:36

Nu, kurš normāls politiķis gan netur mašīnas bardačokā aploksnē kādus tūkstošus?:)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...