Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 23:51


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

?!

01.04.2011. 18:52

Tas, ka šis nelietis Krastiņš nesēž blakus Štramam, Strancim un Janitam, ir netaisnīgi. Netaisnīgi ir arī tas, ka tur nesēž misters 20%, kas joprojām ir pie varas domē.

Atbildēt

Viss ir labi

01.04.2011. 16:05

Ko viņi tur piesienas par to naudu, darbības ar viņu jau nav nekāds noziegums.Krimināllieta par Vladimira Vaškeviča kukuļa došanu nav vienīgā provokācija pret šo ierēdni. Pārējie apmelojumi un provokācijas ir publicēti mājaslapā ziedotvashkevicham.narod.ru .Neticēsim nelietīgajai KNAB nomelnošanas kampaņai!

Atbildēt

omite

01.04.2011. 12:56

Ja vienkarsam "'mirstigam""atrastu tadu naudu koferi (darba vieta),vai masina,ta vienkarsi "'metajamies"',tad jau sen butu riktigi japierada,bet ta ka tie ir vadosie darbinieki,tad notic vinu""pasakam"".Te nu vieta teiciens,ka pa naudu pat ""velns danco"",nozelojami,bet fakts!!!

Atbildēt

hehe

31.03.2011. 23:29

Tāpēc jau tas lielais runātājs tā pa kluso notinās no t.s. politikas.... :-) Žuļiks. Cieti!!!

Atbildēt

xxx

31.03.2011. 23:09

tas nebutu politikis ja nebutu aploksnju

Atbildēt

ha,ha,ha...

31.03.2011. 19:33

Labs raksts. Tikai informācija ir pilnīgi tukša. Tas tik apliecina Padlatvijas sistēmas ( roka roku mazgā ) stiprās saites. Bet raksts noteikti būtu citāds, ja visiem tiem džekiem olas pasildītu sveču liesmā ( tā sakot - saruna sveču gaismā ). Latvijā jau šādas metodes droši vien pieļaujamas tikai pret mandarīnu tirgoņiem centrāltirgū.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.03.2011. 18:20

...daudzas un dažādas jau ir tās "saimniecībā nepieciešamās mantas", kuru iegādei nepieciešamie līdzekļi glabājas Krastiņa auto cimdu nodalījumā... Īvāns jau par visām varēm bidīja cauri arī Bojāra projektiņu ostas biroja ofistelpu mājām Kr. Valdemāra ielā ...teritorijā, kas atrodas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautā Rīgas vēsturiskā centra aizsardzibas zonā,un,kurā bija jāizcērt koki ...un, kur celšanai iebilda gan apkārtējie iedzīvotāji, gan pašas domes ainavisti, gan pašas domes Vides komiteja, kas, pretēji Īvāna pierunāšanai, 2009.g.17.feb.sēdē nobalsoja "pret" projektiņu ... tomēr jau dažas nedēļas vēlāk, 11.martā,tika saorganizeta vēl viena "specially" sēde, tā teikt, sēžu nedienā ... uz kuru bija atsteidzies kopš neatminamiem laikiem Vides komitejas sēdēs neredzētais, gan šīs pašas komitejas īstenais loceklis, Bojāru Gunča, nomainot Apstādījumu saglabāšanas komisijas priekšsēdētāju M.Lujānu (arī Vides komitejas isteno locekli, gan parasti sēdes apmeklējošu)...šinī sēdē tie paši, kas iepriekš balsoja "pret", tagad atkal nobalsoja "par" ...BET BOJĀRU GUNČA PĒC ŠITĀS SĒDES ATKAL PAZUDA LĪDZ AR GALIEM UZ NEATGRIEŠANOS...vien sasaukuma beigās paspēja saņemt Birka balvu, kā švakākais sēžu apmeklētājs ...nu, tad,lūk :jau nākamajā dienā, 12. marta Apstādījumu saglabāšanas komisijas sēdē ari koku saglabātāji ar Lujānu priekšgalā nobalsoja par koku ciršanu...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.03.2011. 18:00

*********************************
...ja nedaudz precizē to domes pirmā balsojuma "neizšķirtu", tad balsojumā 24 deputāti ieceri atbalstīja, 22 balsoja "pret", bet divi atturējās ...domes Juridiskā pārvalde, pārbaudot iecerēto ēku attīst''itāja SIA "Kvarta" iebildumus atzina, ka pie šāda vienāda balsu sadalījuma būtu bijis jābalso vēlreiz...ja arī otrajā balsojumā balsis sadali'tos ta'pat, bu'vniecības iecere būtu noraidīta, tāpēc 11.12.2007. balsoja atkārtoti...nonākot pie ši'jautājuma, Birks paziņoja - tā kā nepieciešams tikai pārbalsot, tad par jautājumu nav jāziņo un debates nav paredzētas ...uz to deputāte Žuravļova ("Dzimtene") norādīja, ka viņas frakcija lūdz 10 min. pārtraukumu, lai varētu apspriesties. Birks atbildēja, ka balsošanas procedūra jau sākusies un pārtraukumu vairs dot nevarot ...kamēr ritēja balsošanai paredzētās 10 sek., opozīcijas pārstāvji drudžaini diskutēja, ko darīt- balsot "pret" vai arī mēģināt "noraut kvorumu"...pēc balsošanas izrādījās, ka bu'vniecība tika atļauta ar 1 balss paŗsvaru :23 deputāti balsoja "par", 18 "pret", bet 4 atturējās ...nebija balsojuši 7 domnieki, no kuriem 5 bija "PCTVL" frakcijas paŗstāvji. Viņi pēc balsojuma atzina, ka bijuši pret būvniecību, bet, tā kā nav paspe'juši apspriesties, tad pieņēmuši kļūdainu lēmumu un nav balsojuši...ja kaut viens no nebalsojušajiem deputātiem nobalsotu "pre" vai atturētos, būvniecības iecere tiktu noraidīta ...
**************************************
...zaļās teritorijas apbūvi balsojumā atbalstīja tikai valdošās koaličijas deputāti, tostarp arī M.LUJĀNS (toreiz vēl "Dzimtene"-pēc tam LSDSP, vēl pēc tam - LPP/LC) un D.ĪVĀNS ...daļa valdošās koalīcijas būvniecības ieceri neatbalstīja ...bet RD Vides komitejas priekšsēdētājs D.Īvāns un RD Apstādījumu saglabāšanas komisijas priekšsēdētājs M.Lujāns atzina, ka KĻŪDĪJUŠIES ...PĒC domes sēdes Īvāns vērsās ar iesniegumu mēra birojā, vēloties mainīt balsojumu ...RD Juridiskās pārvaldes vadītājs J.LIepiņš paskaidroja, ka balsojumā nekā vairs mainīt nevarot, JO PAR KĻŪDAINU BALSOJUMU JĀPAZIŅO LĪDZ BALSOŠANAS REZULTĀTA PAZIŅOŠANAI -kas, starp citu, ir pilnīga taisnība...
***********************************
...tā, ka zaļā ērkšķu kroņa pļirinātāja D.Īvāna rosīšanās bija vien darbības imitācija.... 1) nesekot un kļūdīties balsojumā ...2)kā ilggadīgam deputātam nejēgt balsošanas procedūru ...3)idiotiskā veidā, pretēji RD saistošajiem noteikumiem, censties (IT KĀ) Vides komitejā atcelt jau domes pieņemtu lēmumu ...4)vēl 2009.g. 12.maijā (t.i. PIRMS pašām vēlēšanām) Vides komitejas izbraukuma sēdē, kurā tika muļļāta tā pati Kuldīgas ielas 45b (bet nebija klāt neviena no tiem aktīvajiem pārdaugaviešiem, ar kuriem, kā stāstīts rakstā, Īvāns tik milzigi kontaktējis) ...Īvāns naivi klāstīja par ieceri, lūrot plānā- komitejā, kad rādīja EKRĀNĀ, likās, ka tiri nekas,bet tagad, REDZOT UZ VIETAS, nu, galīgi nepatīkot ...

Atbildēt

..

31.03.2011. 16:12

...amatpersona gan atteikusies no iespējamas pārbaudes ar melu detektora palīdzību.
________________________
Ar to ari viss pateikts.

Atbildēt

mirdza

31.03.2011. 16:02

Edmund...!!!Juta ir ceļā..Strancis un Štrams ŠODIEN SĀKA RUNĀT...!!!!!!!!!!

Atbildēt

sems

31.03.2011. 16:00

To pretekli Dīvānu jau nu gan varēja iebāzt kamerā

Atbildēt

lasītāja

31.03.2011. 14:11

Es ceru , ka Šreams sāks runāt !
Un ceru , ka Strancis arī sāks runāt !
Krastiņ sargies ! Neesi tik pārliecināts !

Atbildēt

umka

31.03.2011. 13:50

NEVIENS SVEŠINIEKS NAV SPIEDIS MŪS ZAGLĪGI LAVĪTIES KLĀT "PRIEKŠNIECIŅAM" AR KUKULĪTI PADUSĒ. BET NESAM UN NESAM. KA TIK KAIMIŅŠ NEAPSTEIDZ VAI NEPĀRSOLA. TAM JĀBŪT DZELZS IERĒDNIM, KAS IZTUR TĀDU "LETIŅU" SPIEDIENU.

Atbildēt

piebilde

31.03.2011. 12:50

Poligrāfa ekspertīze ir iespējama tikai ar pārbaudāmās personas piekrišanu.Tīri tehniski.

Atbildēt

jurka

31.03.2011. 12:05

Kur viņš tagad atrodas...?Cerams ka viņu meklē!!

Atbildēt

Nja > Ojārs

31.03.2011. 12:01

Tas ir jauki, ka Jūs rūpīgi sekojat gandrīz visām Strīķes kundzes aktivitātēm. Bet nez vai Jums liksies jauki, ja viņa pasekos tikai dažām Jūsējām:))) Jauku dienu, Ojār!

Atbildēt

Janka

31.03.2011. 11:37

Edmundu pazīstu ļoti sen un viņam ir taisnība - draugu viņam nav, tikai biznesa intereses...

Atbildēt

nauda

31.03.2011. 11:26

pele-traktorists kraja naudu jaunam traktoram, sis krastins tikai automasinas piekabei.

Atbildēt

a411

31.03.2011. 11:16

Ko ta Krastiņš ar Dineviču baidās no melu detektora - GODĪGAM cilvēkam nebūtu problēmu iziet šo procedūru...

Atbildēt

vilis

31.03.2011. 11:05

He!He!He!Vai tad aizdomās turamais var atsacīties no pārbaudes uz melu detektora?Atsacīšanās jau vien ir daļēja vainas atzīšana.

Atbildēt

moņa

31.03.2011. 10:33

nošaut !

Atbildēt

zzz

31.03.2011. 10:21

Domāju, ka pēdējais laiks padarīt šo cilvēku dzīvi Latvijā nepanesamu, publiskajā telpā nerādīties, sēdēt mājā stūrī un baidīties par katru nākamo dienu, kad kāds varētu sākt runāt. Tagad pat nevienu mediju nevar apvainot napatiesas info izplatīšanā , vai reputācijas graušanā, jo precīzi formulējumi ir fiksēti Janitas liecībās un sarunās ar Štramu.
Lai murgaini sapņi un nemierīga dzīve krastiņam un co!!!

Atbildēt

Ojārs

31.03.2011. 10:02

Strīķe nav bijusi pietiekami profesionāla un Krastiņa aizturēšana un kratīšana viņa darba kabinetā, līdzīgi kā tas ir bijis arī gandrīz visos citos gadījumos, kad ar lielu publicitāti ir it kā tvarstīti korumpanti, ir tam pierādījums. Tas ir bijis tikai šovs nevis plānveidīga operācija. Ja pie Krastiņa atrastā skaidrā nauda būtu bijusi no Janitas saņemtā, kāpēc tā nebija iezīmēta vai ar piefiksētiem numuriem? Ja tas tā nebija izdarīts, kāpēc tad visu Strīķe sasteidza un sabojāja veicot kratīšanu pa tukšo? Tad tas, patiešām, bija tikai tīrs politiskais pasūtījums un muskuļu demonstrācija, atzīstot savu neprofesionalitāti.
Ja mēs tagad smaidam un neticam Krastiņa apgalvojumam, ka viņa cimdu nodalījumā atrastā nauda ir iegūta no viņa meitas auto pārdošanas, ar to pašu mēs pasakām, ka Strīķe ir publiski izgāzusies. Ja kāds domā, ka Strīķe ir o.k., tad ir jātic arī Krastiņam.

Atbildēt

DD1

31.03.2011. 10:00

Visi zin, ka korumpants, bet...

Atbildēt

Valdis

31.03.2011. 09:34

Ja Emsis aizmirsa naudas portfeli,kāds brīnums par Krastiņu.Tas tikai apliecina politiķu godaprātu,ka viņiem nauda nav galvenais.

Atbildēt

Anna

31.03.2011. 09:16

Nu, kad, kad kad BEIDZOT viņu apcietinās un piespriedīs to, ko pelnījis?

Atbildēt

:)

31.03.2011. 08:36

Nu, kurš normāls politiķis gan netur mašīnas bardačokā aploksnē kādus tūkstošus?:)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...