Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kremļa plāni

Viedais Manels
23.05.2023.
Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

27.05.2023. 18:34

Punkts pirmais.
Dokumentu nav.
Tukšs gaiss + Web materiāli.
Un nekādu dokumentu.
Viss, kas jāzina.

Atbildēt

nu nu

23.05.2023. 17:59

»

ASV protektorāts Latvija

Lai saprastu, kādi ir Krievijas plāni attiecībā pret Latviju, lielam gaišreģim nav jābūt. Krieviju pilnībā apmierina tas, ka Latvija ir ES un Latvijas tautsaimniecība nīkuļo. Kvievi grib, lai viņi var bŗīvi atbraukt uz Jūrmalu, padzīvot te un paksatīties, kā mums iet. Kas krieviem nepatīk un kas viņus...


Tieciet nu vispirms dzīvi no Bahmutas prom, pirms izšķirties par vēl kādu uzbrukumu! Ja tevi, Latvijā ievazāto demogrāfisko piesārņojumu, kas kaut kas tracina, tad vari sakost zobus un padauzīt savu galvu pret betonu, bet nevari ne pret vienu vērst neapmierinātu skatienu, lai nesagaidītu, ka kāds tavu debilo krieva jebaļņiku nepārvērš asiņainu salauztu kaulu masā, vai neapgriež tev sprandu!
Latvijas tautsaimniecība ir izcili laba priekš tādiem mēsliem kā tu, jo savādāk tu te nemocītos starp nīstiem latviešiem.

Atbildēt

nu nu

23.05.2023. 17:43

»

Haralds Kalns

Iespējams, Tramps nav slikts puika, taču viņam "Amerika first"! Manuprāt, mums šeit vēl ir daudzi, kuriem LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ!!! Tas, ka Švābs ir Ingas Spriņģes "papuks", skaidrs, bet pati viņa pērkama priekameita, kurai: lai ļaudis runā, man piķis pirmajā vietā! P.S. Kaķene iet pa priekšu- parr ...


Kad Baltā namā bija Tramps ar savu "Amerika first" politiku, viņš panāca ASV būtiskas vienošanās ar Si un mandu Kim, nostādīja ierindā visus vecās Eiropas pederastus un nolika srakom krieviju un Irānas režīmu.
Protams, ka čekas viķirānam un sodomītam, kādreizējam Maskavas elitāro gej-klubu mīlulim, Latvija ir tikai vieta var nozagt, bet ar visu sirdi tas ir zem Kirkorova sedziņas.

Atbildēt

Jēkabs

23.05.2023. 17:31

»

Manela “Ēlertes smadzeņu celuloīts”

Krievijā sācies pilsoņu karš - ar šādu paziņojumu nācis klajā militārais eksperts Oļehs Ždanovs, komentējot notikumus Krievijas Federācijas Belgorodas apgabalā, raksta unian.net...


un te ar skaidri redzams-ko vērti ir tie ''eksperti'' kas ne zina par ko runā, ne grib ko zināt, bet var tikai rakstīt tukšu propogandu.

Atbildēt

Manela “Ēlertes smadzeņu celuloīts”

23.05.2023. 14:23

»

Manelam arī ir

Ēlertes “smadzeņu celuloīts


Krievijā sācies pilsoņu karš - ar šādu paziņojumu nācis klajā militārais eksperts Oļehs Ždanovs, komentējot notikumus Krievijas Federācijas Belgorodas apgabalā, raksta unian.net.
“Šorīt (22. maijā) Belgorodas apgabalā sākās karadarbība. Divi formējumi paziņoja, ka sāk atbrīvot Krievijas Federāciju no Putina režīma. Viss ir paredzams un prognozējams. Atcerieties pirmos kara mēnešus, kad daudzi cilvēki, es to skaitā, teica, ka tas beigsies ar pilsoņu karu. Te nu tas ir - pilsoņu karš Krievijā. Krievi atbrīvo Krievijas Federāciju no Putina režīma. Vai nav tāpat kā 1917. gadā?” Ždanovs komentēja.
Pēc Ždanova teiktā, notikumi uz robežas ar Ukrainu attīstās ļoti strauji:
“Viņi sāka no kontrolpunkta Haivoronas rajonā, pēc tam sāka virzīties uz Belgorodu. Pēdējā informācija, ko man izdevās iegūt, bija, ka notiek kaujas par Haivoronu un Gora-Podol.”

Atbildēt

ir ieviest pārtikas kartītes

23.05.2023. 14:21

arī latvijā...

Atbildēt

Manelam domāt un kritiski spriest neļauj

23.05.2023. 13:20

»

ha ha

Caurkritušais politiķis manels ievēkšķējās par kremļa aģentiem


tauku kārta, kurā ieaudzis. Bet ekvilibristika štampaina un paredzama.

Atbildēt

Kvačkovs

23.05.2023. 12:11

»

!

Ekonomiku karš, ukraiņi, kā lielgabal gaļa. Krievijas tautas karš apvieno, vieno patriotismā...


tā nedomā. Arī Sivkins. Ģevjatovs domā, ka 2.PK vācu nacismu uzvarēja padomju komunisti un ASV liberāļi, palīdzot ar lendlīzi krieviem, tā atmaksāta salīdzinoši nesen.

Tagad ASV liberāļi, sagraujot visu bij. SSR teritoriju, arī Latvijas ekonomiku, aprij komunistu sagādāto.

Atbildēt

ha ha

23.05.2023. 12:04

Caurkritušais politiķis manels ievēkšķējās par kremļa aģentiem

Atbildēt

Ļeņins

23.05.2023. 11:51

»

Luciffer

...


Nē nē! Es jau vienreiz biju! Nevajag mani modināt! Aprociet labāk zemītē!

Atbildēt

Luciffer

23.05.2023. 11:43

»

!

Ekonomiku karš, ukraiņi, kā lielgabal gaļa. Krievijas tautas karš apvieno, vieno patriotismā...𝐆𝐫𝐞𝐚𝐭 𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐥𝐞, 𝐌𝐢𝐤𝐞. 𝐈 𝐚𝐩𝐩𝐫𝐞𝐜𝐢𝐚𝐭𝐞 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐰𝐨𝐫𝐤, 𝐢'𝐦 𝐧𝐨𝐰 𝐜𝐫𝐞𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐨𝐯𝐞𝐫 $𝟑𝟓𝟎𝟎𝟎 𝐝𝐨𝐥𝐥𝐚𝐫𝐬 𝐞𝐚𝐜𝐡 𝐦𝐨𝐧𝐭𝐡 𝐬𝐢𝐦𝐩𝐥𝐲 𝐛𝐲 𝐝𝐨𝐢𝐧𝐠 𝐚 𝐬𝐢𝐦𝐩𝐥𝐞 𝐣𝐨𝐛 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞! 𝐢 𝐝𝐨 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐘𝐨𝐮 𝐜𝐮𝐫𝐫𝐞𝐧𝐭𝐥𝐲 𝐦𝐚𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐚 𝐥𝐨𝐭 𝐨𝐟 𝐠𝐫𝐞𝐞𝐧𝐛𝐚𝐜𝐤𝐬 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐟𝐫𝐨𝐦 $𝟐𝟖𝟎𝟎𝟎 𝐝𝐨𝐥𝐥𝐚𝐫𝐬, 𝐢𝐭𝐬 𝐬𝐢𝐦𝐩𝐥𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐣𝐨𝐛𝐬.
𝗝𝘂𝘀𝘁 𝗼𝗽𝗲𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗹𝗶𝗻𝗸———>> Www.pay.hiring9.com

Atbildēt

!

23.05.2023. 11:38

»

Girkins taču brīdināja, bet Kremlis ignorēja

Tātad tāds ir Kremļa plāns reizē ar kolēgām no ASV - aizvien vairāk krievu pret krieviem ar ieročiem rokās. Nav labākas stratēģijas, kā tāda, kad krievs šauj uz krievu. Cionistu triumfs...


Ekonomiku karš, ukraiņi, kā lielgabal gaļa. Krievijas tautas karš apvieno, vieno patriotismā.
Tāpēc krievi nesteigsies, bet amerikāņi nevar. Protams, ja tas viss nepāriet atomkarā, tad būs beigas visiem.
KF galvenie karotāji-patrioti nav krievi, bet pamatnācijas, jeb iezemieši, kā Kaukāzā, tā Sibīrijā.

Atbildēt

Girkins taču brīdināja, bet Kremlis ignorēja

23.05.2023. 11:20

»

RTR

39 esot nošauti un daudzi sagūstīti, pārējie sadalījušies mazās grupās mēģina aizbēgt


Tātad tāds ir Kremļa plāns reizē ar kolēgām no ASV - aizvien vairāk krievu pret krieviem ar ieročiem rokās. Nav labākas stratēģijas, kā tāda, kad krievs šauj uz krievu. Cionistu triumfs.

Šis man patika vislabāk :” Reida kadros, iespējams, no robežkontroles punkta Greivoronā, ir redzami upuri, tostarp nopludināts video, kurā redzams krievu virsnieks, kas guļ asins peļķē ar seju uz leju blakus Krievijas pasēm un citiem uz grīdas izkaisītiem dokumentiem.“

Kā to Latvijā panākt?

Atbildēt

RTR

23.05.2023. 11:07

»

“Brīvā Krievija” pret ķīniešu okupantiem Krievijā

Gan Krievijas, gan Ukrainas amatpersonas šodien apstiprinājušas kaujas uz robežas...


39 esot nošauti un daudzi sagūstīti, pārējie sadalījušies mazās grupās mēģina aizbēgt.

Atbildēt

Monarhists

23.05.2023. 11:01

»

Žopa Stukāns

Aizvien labāk redzam, ka tiešām Krievija saplaisā. Jau ar Vašingtonas palīdzību tiek algoti “baltgvardi” - krievu karaspēks, kas uzsāk cīņu pret Putina režīmu ar ieročiem rokās “par brīvu Krieviju”. Veic diversiju aktus Krievijas teritorijā - no Ukrainas robežas līdz Maskavai tikai 450 km. Krievi pret...


Baltgvardi ar Kristus seju savos karogos šturmē nākamo pilsētu Ukrainas Dienvidziemeļos no ukraiņu pamestās Bahmutas.
Tie diversanti bija ukraiņu karavīri, amerikāņu bruņu mašīnās, kuras šie bēgot pameta un tagad ir krievu robežsargu ieguvums.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.05.2023. 10:33

Lai saprastu, kādi ir Krievijas plāni attiecībā pret Latviju, lielam gaišreģim nav jābūt. Krieviju pilnībā apmierina tas, ka Latvija ir ES un Latvijas tautsaimniecība nīkuļo. Kvievi grib, lai viņi var bŗīvi atbraukt uz Jūrmalu, padzīvot te un paksatīties, kā mums iet. Kas krieviem nepatīk un kas viņus tracina, tās ir ASV kara bāzes un ASV tanki Lavijā un sarkanā līnija, pēc kuras Krievija var izšķirties par uzbrukumu Latvijai, ir ASV raķešu izvietošana Latvijā.

Atbildēt

bet Manel

23.05.2023. 10:05

Neraksti muļķības!

Atbildēt

Novērotājs

23.05.2023. 08:56

Es atpazinu kaitnieku Fēli sev līdzās. Šis pirmais iebrēcās: Ķeriet zagli!

Atbildēt

23.05.2023. 08:52

https://youtu.be/MdXU4fjDLns

Atbildēt

vice

23.05.2023. 08:10

Kad valsts visu izdarīs tavā vietā, tā drīz tev visu atņems – tad tev nebūs pamata ne personiskajai, ne politiskajai brīvībai, ne ekonomiskai brīvībai.(M.T.)

Atbildēt

Haralds Kalns

23.05.2023. 07:45

Iespējams, Tramps nav slikts puika, taču viņam "Amerika first"! Manuprāt, mums šeit vēl ir daudzi, kuriem LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ!!! Tas, ka Švābs ir Ingas Spriņģes "papuks", skaidrs, bet pati viņa pērkama priekameita, kurai: lai ļaudis runā, man piķis pirmajā vietā! P.S. Kaķene iet pa priekšu- parr nauuddu, parr nauudu, runcis nopakaļ - maauuka, maauuka!

Atbildēt

Kiks

23.05.2023. 07:39

Interesanti kas "Viedais Manels" galvā darās Izskatās pēc slimības Bet viņš jau par to nekad neuzzinās.

Atbildēt

23.05.2023. 07:39

https://youtu.be/MMIk5kl4E-k

Atbildēt

“Brīvā Krievija” pret ķīniešu okupantiem Krievijā

23.05.2023. 07:30

Gan Krievijas, gan Ukrainas amatpersonas šodien apstiprinājušas kaujas uz robežas.
“Mēs esam tādi paši krievi kā jūs,” teikts Krievijas leģiona paziņojumā sociālajos medijos. “Mēs izceļamies tikai ar to, ka vairs negribējām attaisnot varas noziedznieku rīcību un ņēmām rokās ieročus, lai aizstāvētu savu un jūsu brīvību. Bet šodien katram ir laiks uzņemties atbildību par savu nākotni. Ir pienācis laiks pielikt punktu Kremļa diktatūrai.”
Sociālajos medijos ievietotajā video redzams, kā Krievijas helikopters Mi-8 traucas virs Kozinkas, un video, kurā redzami dūmi, kas paceļas no apmetnes ar skaidri dzirdamām avārijas sirēnu skaņām. Nofilmēts simtiem automašīnu, kas dodas prom no šīs apkārtnes. “Notiek kaut kas biedējošs,” sacīja kāda sieviete, kas filmēja no sava loga, kad helikopters virs Kozinkas nometa signālraķetes, kuru mērķis bija novirzīt zeme-gaiss raķetes.

Pagaidām nav skaidrs, cik cilvēku ir ievainoti kaujās, kas turpinājās līdz vakaram. Reida kadros, iespējams, no robežkontroles punkta Greivoronā, ir redzami upuri, tostarp nopludināts video, kurā redzams krievu virsnieks, kas guļ asins peļķē ar seju uz leju blakus Krievijas pasēm un citiem uz grīdas izkaisītiem dokumentiem.

Atbildēt

Žopa Stukāns

23.05.2023. 06:31

Aizvien labāk redzam, ka tiešām Krievija saplaisā. Jau ar Vašingtonas palīdzību tiek algoti “baltgvardi” - krievu karaspēks, kas uzsāk cīņu pret Putina režīmu ar ieročiem rokās “par brīvu Krieviju”. Veic diversiju aktus Krievijas teritorijā - no Ukrainas robežas līdz Maskavai tikai 450 km. Krievi pret krieviem. Ideāli.

Kremļa 5.kolonu Latvijā kā žopas Stukāna gultas partneri arī kontrolē SAB un Stukāns no Kremļa politikas nav ietekmējams. Kremlim tiek radīts iespaids, ka tas kontrolē Latviju. Tas labi, ģenerālprokurors par to maksā ar savu tūpli. Un tā Stukāna verbālā caureja masu medijos, ieviešot haosu izpratnē par tiesībām, liecina, ka Stukānam pa vidu ir taisnā zarna, kas saaugusi ar viņa muti.

Ļoti līdzīga ir ārlietu ministra E. Rinkēviča bioloģiskā uzbūve. Arī tūplis ieaudzis viņa mutē.

Atbildēt

Fēlis

23.05.2023. 06:26

" taču Krievijas Federācija (KF) nav PSRS, kas šķiežas ar naudu" Nopietni? Tev tak ar maksā, tātad velti šķiežas, jo tu pat neproti nomaskēt kremļa āža kāju, bet lej kā no metodičkas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...