Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu es

08.05.2019. 22:56

Ak, Dievs, idiotu bars...

Atbildēt

bratka

04.05.2019. 16:47

Viņa znots atrodas Maskavā,par izvairisanas no tiesas sprieduma,tagad kā iebrauks Latvijā,tā draud arests.

Atbildēt

fakts

04.05.2019. 09:26

Tie, kas tiesājas cenšoties pierādīt, ka nav sadarbojušies ar VDK, ir daudz lielāki nelieši, jo joprojām izmanto savu kuratoru piesegu, kuri it kā neko neatceras.

Atbildēt

Jānis

04.05.2019. 09:01

Vai nav tā, ka valsts pārvaldē nedrīkst stādāt bijušie VDK aģenti? Privātajā biznesā, dari ko gribi, bet viņš bija valsts nodevējs! Nost ar nodevējiem!

Atbildēt

labvēlis

04.05.2019. 08:27

Un ko darīt ar ASV propogandas izplatītājiem:LTV1,Latvijas radio 1.,2.programmu utt.,utjp.???

Atbildēt

Kokins

04.05.2019. 07:35

Normāls kolēģis čekas pakalpiņiem; Pabrīkam un Štokenbergam

Atbildēt

Fēlis

04.05.2019. 06:40

»

Antiņš

Man patīk, ka arī Krievijas kanālus var redzēt, jo tad uz notikumiem var paskatīties no dažādām pusēm


Ar Tevi nav riktīgi, ja pat pieļauj domu, ka vari no kremlinu melu kanāliem iegūt kādu patiesu informāciju. Labāk meklē to tīmeklī. Vismaz informācijas sniedzēji Tevi par lohu neuzskatīs.

Atbildēt

kas dārzā

04.05.2019. 00:21

Vai tāpēc Lattelecom vinnē praktiski visus konkursus vasts pārvaldē IT un sakaru jomā kopā ar asvaiem parteneriem Corporate Consulting? Kāpēc KNAB un Konkurences padome neliekas ne zinis par miljonu pārpumpēšanu no valsts kases? Čekistu atbalsts? Paskatoties IUB publicētajos iepirkumu rezultātos mati ceļas stāvus, tikai mūsu varenās drošības iestādes klusē... Vai tāpēc ka čekisti strādā SAB?

Atbildēt

to deģenerāts

03.05.2019. 15:59

»

Antiņš

Man patīk, ka arī Krievijas kanālus var redzēt, jo tad uz notikumiem var paskatīties no dažādām pusēm


Ielīdīsi atejpodā, varēsi uz notiekošo paskatīties arī no apakšas.

Atbildēt

Antiņš

02.05.2019. 13:51

Man patīk, ka arī Krievijas kanālus var redzēt, jo tad uz notikumiem var paskatīties no dažādām pusēm.

Atbildēt

Edgars

02.05.2019. 13:25

Lai kā arī kā nebūtu liels komercuzņe3mums ir jāpārvalda un tās darbība jāuzrauga visaugstākās raudzes profesionāļiem. Viens no tiem ir arī G.Kokins. Reāla dzīve ir pierādījusi, ka uzņēmuma augstākā izpildvara un tā darbības uzraugi pēdējos gados ir spējuši nodrošināt šī sarežģītā uzņēmuma augstus attīstības tempus, pietiekami augstu tās darbības efektivitāti un starptautiski atzītu konkurētspēju, vienlaicīgi uzlabojot sniedzamo pakalpojumu kvalitāti un to klāstu. Viedokļi var būt dažādi, bet šodien mūsu valsts vēlās, lai šādi praksē sevi apliecinoši augsti profesionāli un gudri vadītāji būtu pēc iespējas vairāk.Diemžēl tādu valstī joprojam ir ļoti liels deficits.

Atbildēt

kurmis

02.05.2019. 12:31

»

Goskins

Čekists ir čekists , ko tur spriedelēt un kaut ko gaidīt


Čeka paliek čeka un jūdass paliek jūdass.Droši vien neviens neticēs,ka Kremļa propogandas izplatīšanu organizē Latvijas patrioti,jo taču zinams,ka to dara pazīstami padomju okupantu aģenti-bijušie komunisti,komsorgi,čekas aģenti,kuri joprojām mūsu valstī jūtās kā saimnieki un arī tiek atalgots kā saimnieki.

Atbildēt

Ome

02.05.2019. 10:51

»

Pilsonis

Piemēram, tam pirmajam krievu kanālam vadītāja ģimene dzīvo Londonā. Tur ir arī visa viņa iedzīve, miljoniem vērtie īpašumi. Tur mācās viņa bērni, tur iepērkas un dzīvo sieva. Bet te mums karina makaronus uz ausīm, ka tā ir kremļa propoganda


Pilsoni, kaa tev nepielec, ka tu maksaajot par LTC TV pamata paku apmaksaa taa vadiitaaja sievas kazhoku??? Neskatoties tu vienalaga maksaa parto kazhoku. Bet pats iepeercies kumpalaas. Un Zdanoka priecajas par sevis reklameeshanu shajos kanaalos kurus TU sponsoree katru meenesi.

Atbildēt

Hmmmm

02.05.2019. 09:53

Mūsu maldināšana šodien par čekas maisu atvērtību un pieejamību ir agresija, kura turpinās 4. maija republikas komunistu- čekistu varas realizācijā. Šodien komunistu- čekistu "murgu režīms" turpinās vēl šausmīgākos genocīda pret latviešu tautu apmēros. Jo latviešiem joprojām ir atņemta brīvība lemt par savas tautas nākotni kopš 1940. gada. Atņemta pašcieņa un viss, kas tai ir svēts, aizstājot šīs lietas ar formālu propagandu par "demokrātiju", "brīvo tirgu" un "cilvēktiesībām".


Aukstais karš starp PSRS un ASV 1991. gadā mums beidzies formāli, tomēr tas pārgājis kiberkarā informācijas telpā un hibrīdkarā reālajā dzīvē. Latviešu loma šais karos ir iedalīta kā "lielgabalgaļai". Mēs tiekam joprojām malti un iznīcināti dažādās frontēs. Aukstais karš Latvijā starp ASV un PSRS ir pārgājis aukstā pilsoņkarā starp krievvalodīgajiem okupantiem un latviešiem. Uz ielām un sabiedrībā joprojām dzirdam okupantu agresīvo krievu valodu un redzam mums svešo okupantu agresīvo kultūru. Tā manāma visā Latvijas kultūrtelpā.


Arī Krievijā, ko mums mākslīgi pasniedz kā monolītu "ienaidnieku", aukstais karš ir pārgājis uz sabiedrību starp bijušajiem reliģiskajiem PSRS ideoloģijas piekritējiem un krievu nacionāļiem, kuri pieslējušies Kristus pareizticībai un atzīst 1940. gada Latvijas, Igaunijas, Lietuvas okupāciju.


Pareizi būtu vērst uzmanību uz šo cēloņu, kas turpina agresiju pret latviešu tautas kultūrvidi, novēršanu, nevis nekaunīgi un agresīvi melot, ka dzīvojam brīvā atjaunotā 1918. gada republikā, kā to apgalvo VP kandidāts E. Levits.


Tam, kas sabiedrībai pieejams čekas maisu sakarā, ir otršķirīga nozīme, jo tā ir pagātne, ko prasmīgi noslēpusi esošā vara, atklājot vien to daļu no informācijas, kas tieši šodien nekaitē 4. maija komunistu un čekistu republikas varai. Arī šī informācijas slēpšana sabiedrībai, ko, iznīcinot daļu čekas kartotēkas SAB telpās, veica J.Maizītis, SAB direktors, maldinoši un agresīvi šodienas likumdošanu par personu datu aizsardzību attiecinot uz LPSR laika personān no čekas kartotēkas, un citādi, ir esošās varas tieša un mērķtiecīga agresija pret latviešu tautu un tās patiesajām interesēm.

Nevēlēšanās ar tiesas starpniecību mēģināt pierādīt, ka neesi bijis VDK aģents, ir loģisks solis. Jo nekas nav mainījies, pie varas joprojām atrodas komunisti un čekisti. Tādēļ mēģinājumu ar tiesas starpniecību panākt atzinumu, ka neesi bijis VDK aģents, esošais 4. maija komunistu- čekistu režīms var uztver kā nelojalitātes izpausmi ar visu no tā izrietošām sekām - ienesīga amata zaudēšanu utt.

Acīmredzot, raksta mērķis ir agresīvi un mērķtiecīgi, apzināti maldināt lasītāju.

Atbildēt

Pilsonis

02.05.2019. 08:53

Piemēram, tam pirmajam krievu kanālam vadītāja ģimene dzīvo Londonā. Tur ir arī visa viņa iedzīve, miljoniem vērtie īpašumi. Tur mācās viņa bērni, tur iepērkas un dzīvo sieva. Bet te mums karina makaronus uz ausīm, ka tā ir kremļa propoganda

Atbildēt

VB

02.05.2019. 06:03

"Ja likumdevēja griba ir bijusi noteikt aizliegumu personai ieņemt noteiktus amatus saistībā ar to, ka personas dati ir atrodami bijušās LPSR Valsts drošības komitejas dokumentos, tas ir ietverts ārējos normatīvajos aktos, piemēram, Saeimas vēlēšanu likumā, Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā, likumā “Par tiesu varu” u.c."

BET, tieši tā taču arī ir! Par ko vēl satraukties?
Jau rakstīju, ka šī publiskošana, nepieņemot nekādus tālākos mērus, šo pasākumu tikai trivializē - es jau to visu pat nelasu...

Atbildēt

Q

02.05.2019. 02:20

Nesaprotu, ko tā satraucas par Kremļa propagandu, jo laikam nav nekas cits ko likt pretī, kā vien melus un liekulību! Demokrātiskā sabiedrībā jābūt pieejamai vispusīgai informācijai, varu tikai teikt , ka vietējā nemākulīgā propaganda man izsauc pretēju efektu nekā domājuši autori!

Atbildēt

agents

01.05.2019. 23:20

bauriem vienkarsi genos iedzitas bailes no kgb ,..

Atbildēt

zem diviem karogiem

01.05.2019. 22:54

»

Viss otrādi

Šobrīd apkaunojums ir būt čekas upurim. Tiem tiek rakstu komentāros veltīti visnicīgākie vārdi. Jo viņi arī šobrīd nav nekādi bagātie, dzīvo pieticīgu dzīvi, bet tie kas sadarbojās ar čeku šobrīd ir slaveni, populāri un bagāti


.....Lato Lapsa!!!....esmu divas nedēļas jaunāks , par Tevi!!!!.....uzmīžu , Tev uz galvas--KLAUN!!!
...GLUMAIS....SIRMAIS....sūds!!!...MĪZALA!!!:))

Atbildēt

ceru

01.05.2019. 19:30

ka stukacs sanemis kadu ordeni ari krievijaa

Atbildēt

Viss otrādi

01.05.2019. 19:07

Šobrīd apkaunojums ir būt čekas upurim. Tiem tiek rakstu komentāros veltīti visnicīgākie vārdi. Jo viņi arī šobrīd nav nekādi bagātie, dzīvo pieticīgu dzīvi, bet tie kas sadarbojās ar čeku šobrīd ir slaveni, populāri un bagāti.

Atbildēt

Jons

01.05.2019. 18:46

Kādēļ gan bijušajiem komunistiem,kuriem kalpoja okupantu represīvā sistēma,būtu jārada neērtības savam apkalpošanas personālam?Būtu gan jāuztraucas mums,kuri jau 27 gadus nespēj izprast kā šī okupantu iedibināta sistēma ar visiem saviem kadriem netraucēti spēj eksistēt šodien.Droši vien joprojām darbojās perfekti iedzītās bailes no šīs sistēmas visvarenības,kuras sardzē tagad stāv ES ar NATO,bet rezervē veco okupantu kadri,kuri drīz atkal demonstrēs savu klātbūtni,k as neļaus aizmirst vēsturi.

Atbildēt

Ha

01.05.2019. 18:00

Tātad turpinās LV piederošais uzņēmums maksāt Krievijai par tiesībām LV iedzīvotājiem retranslēt Putina propogandu.Un nedemogoğējiet ar saukli Negribi neskaties - maksājot par standarta pamta paku LV iedzīvotāji maksā arī par Krievijas kanāliem.

Atbildēt

Goskins

01.05.2019. 17:00

Čekists ir čekists , ko tur spriedelēt un kaut ko gaidīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...