Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

X-stunda

16.11.2021. 00:02

Mīļākā dāvana, ko vēlos saņemt svētkos, ir trīs rejošu piejūras suņu apklusināšana.

Atbildēt

gsdvxfxrgf

14.11.2021. 16:43

I am making a good salary from home $6580-$7065/week , which is amazing under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day FSA I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone,
Here is I started.…………… Www.Smartcash1.Com

Atbildēt

Baltkrievija ir cionistu politikas perēklis

13.11.2021. 09:18

»

mērnieks

Liekas,ka debīlismam nav robežu.Vācu NVO velk Itālijā 50 000 migrantu mēnesī un fīrē uz Vāciju. Tikai itāļu neatkarīgie brēc, bet neviens neretranslē. Šeit pāris tūkstošu cilvēku, bet smaka pa visu pasauli... Baibucim likās, ka Lukašs visu mūžu Baltijas robežas sargās?))) Staķis dirsīs un plēsīs karogus...


pret mūsu civilizāciju. Cionisi, lai gūtu varu un īpašumus, izraisa karus, sankcijas, šķeļ un iznīcina - tagad kārta civilizāciju sajaukšanai - dzeltenie ķīnieši jau redzami Liepājā, Rīgā, Kuldīgā. Esmu pars redzējis. Šķībacainās maukas.

Atbildēt

Kopš Otrā p k Vācijas kancleru ieceļ uzvarētāj valsts ASV

13.11.2021. 08:23

»

vietejais

ES neko prātīgu nav spējīga pieņemt, tieši Merkele bija tā kura radīja šo haosu ar savu migrācijas politiku, gribēja tikt pie lēta darbaspēka no citām valstīm, bet tika arī pie noziedzības un terorisma. Tas kas tagad notiek uz Polijas robežas ir Merkeles politikas sekas. Poļiem vajadzeja sēdinat tos...


Tie ir cionisti, kas vada ASV un NATO. Politiku. Cionisti izraisīja 1 un 2 un šo hibrīdkaru. Viņiem svarīgi ir konflikti, ko viņi atbalsts finansiāli. Ari SVF/ PB piešķīra Lukašenko 1 miljardu usd konflikta eskalēšanai. Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, runās ķīniešu “lielgabali” - naudu Lukašenko dod Ķīna un militāro atbalstu Krievija.

No visa jampadrača visvairāk iegūst cionistu izmantotā Ķīna.

Neviens netaisās karot ne ar Krieviju, ne Lukašenko. Ja ASV cionisti gribētu citus mērķus udmurtu liliputu vai Lukašenko nogalinātu šāviens no drona. To tak jūs saprotat?

Atbildēt

vietejais

13.11.2021. 06:03

»

Patiesais

Visam piekrītu, tikai viena piebilde. Viss tas trakums var nākt Latvijā. ES ir jāpieņem kopēja nostādne- aizliegt migrāiju


ES neko prātīgu nav spējīga pieņemt, tieši Merkele bija tā kura radīja šo haosu ar savu migrācijas politiku, gribēja tikt pie lēta darbaspēka no citām valstīm, bet tika arī pie noziedzības un terorisma. Tas kas tagad notiek uz Polijas robežas ir Merkeles politikas sekas. Poļiem vajadzeja sēdinat tos migrantus autobusos un vest kā dāvanu stulbajai Merkelei.

Atbildēt

jautaajums

13.11.2021. 05:37

»

Parazītisms kā dzīvesveids

Tāds liktenis sagaida visus kas kalpo kremlim, to pierāda vēsture, bet kur nu vatņikiem to saprast. Vēsture tiem iebarota ačgārna un lielākai daļai tā vispār neintersē, galvenais lai ir lepni dzīvot tagad un tūlīt. Tā ir tipiska sieviešu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības...


Kas dod pavēles Kremlim un mazulītei Pu?Kas gūst peļņu no Krievijas dabas bagātībām?Tos pašus jautājumus var uzdot par Latviju.
Kas nosaka energoresursu cenas pasaulē un pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas šīs cenas?Esot taču brīvais tirgus un tirgus ekonomika.Kas nosaka augļotāju peļņas procentu?
Tā ir tipiska nesaprātīgu aitu un kāmīšu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības.

Atbildēt

Parazītisms kā dzīvesveids

13.11.2021. 01:03

»

Uldis

Koļiņkam nekādā gadījumā vairs laimīga dzīve nespīd. Vai nu baltkrievi nomočīs, vai Putins, kā lieku muti, kas jābaro


Tāds liktenis sagaida visus kas kalpo kremlim, to pierāda vēsture, bet kur nu vatņikiem to saprast. Vēsture tiem iebarota ačgārna un lielākai daļai tā vispār neintersē, galvenais lai ir lepni dzīvot tagad un tūlīt. Tā ir tipiska sieviešu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības.

Atbildēt

to !

13.11.2021. 00:18

»

!

poliem tacu pietiek ar hoholu melnstradniekiem


Hoholi brauc uz Krievijas Pederastiju pie sev ideoloģiski, sociāli un intelektuāli tuvām smirdīgām bidlām, uz Poliju brauc ukraiņi.

Atbildēt

Vienkārši

12.11.2021. 23:55

Kolhoznieka dēlēns Nikolais kuru kolhoznieks neprātīgi slimīgi mīl atrodza par ķīlnieku Maskavā. Tikai kolhoznieks nesaprot ka pēc Baltkrievijas pilnīgas sagrābšanas kremļa asiņainajam pundurim nebūs vajadzīgi nedz baltkrievi, nedz viņš nedz viņa dēlēns. Visas kolhoznieka pūles padarīt Baltkrieviju par ziedošu, laimīgu valsti aizies nebūtībā dažu mēnesu laikā.

Atbildēt

mērnieks

12.11.2021. 23:06

Liekas,ka debīlismam nav robežu.Vācu NVO velk Itālijā 50 000 migrantu mēnesī un fīrē uz Vāciju. Tikai itāļu neatkarīgie brēc, bet neviens neretranslē. Šeit pāris tūkstošu cilvēku, bet smaka pa visu pasauli... Baibucim likās, ka Lukašs visu mūžu Baltijas robežas sargās?))) Staķis dirsīs un plēsīs karogus un Luka sargās? Baltkrievija ir ista valsts, tāpec ari var zobus var paradīt. Bet Staki ar Rinkiju mēs paši pakārsim.

Atbildēt

skat

12.11.2021. 20:11

kā eksmērīgais Nils ņemās - lasa Polijai pamācības, kā vajag ievērot ES noteikumus. Un Latvijā, vai ziniet, kāpēc tik daudzi slimo? Jo ar viņiem nesarunājas dzimtajā valodā! Un ES arī vajadzētu ievērot minoritāšu tiesības un noteikt to valodu kā oficiālu ES valodu.
Raskomandovalsja.

Atbildēt

Blēžu kartelis...

12.11.2021. 18:54

»

Levits

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai


Jābrīnās par pasaules stulbumu! Savā laikā ASV prezidents Reigans vienīgais spēja nosaukt PSRS(Krieviju) par ļaunuma impēriju! Nekas nav mainījies gadu simtiem! Kur Krievija, tur kari un problēmas, vienīgā cerība iespējama, ja Ķīna aprīs šos barbarus! Rietumi ir tik izkurtējuši, ka diez vai maz spējīgi sev puņķi noslaucīt, kur nu vel vienoti dot pretsparu "dižajai nācijai"!

Atbildēt

nu, psrs laikos infiltreāj Latviju ar zekiem. no 19090.ga ar ekonomiskiem nozoiedzniekiem aveniem u.c. tagad šāds gājiens

12.11.2021. 18:07

gadsimtiem nekas nemainās, utes lien un lien

Atbildēt

dace

12.11.2021. 17:02

Lukašenko vienkārši malacis, eiropederasti histērijā bļauj bet bļaut vajadzēja agrāk , kad ES un NATO okupēja Tuvo Austrumu valstis! ES idioti kārtējo reizi aptaisījās , gluži kā ar gāzi!

Atbildēt

Matrica

12.11.2021. 16:19

Dīvaini, ka rakstu nav parakstījis Imants Liepiņš. Kāds viņam maizi atņēmis.

Atbildēt

Nesaprotu

12.11.2021. 16:17

Ja migranti laivās peld uz Lezbas salu- labi. Ja nāk uz Poliju- palīgā, hibrīdkarŠ!

Atbildēt

?

12.11.2021. 14:11

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


tu parego ,ka latvija vairs nebus noperkami Baltkrievijas apavi ?

Atbildēt

Baltkrievija ir briviba un demokratija !

12.11.2021. 14:08

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


Baltkrievija nav skaidras naudas lietosanas aizliegums,ka asv kolonija latvija.

Atbildēt

nemurgo !

12.11.2021. 14:05

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


Lukasenko nosargas Baltkrievijas suverenitati. Baltkrievija par asv koloniju ka latvija neklus.Baltkrievija nebus nato okupantu karabazes,nebus praidu un nebus sorosa fondu.

Atbildēt

Pirātu partija

12.11.2021. 12:08

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija.
ES no baltkrievijas neko nevajag, tāpēc sankcijas var uzlikt maksimālas, noslēgt jebkuru tranzītu. Cietīs lielākoties raška. Gāzes piegādes apturēt nevar, bez urbumu slēgšanas, bet tie ir ļoti lieli zaudējumi un soda naudas par neizpildītiem līgumiem.
Tūristi, kas ar vīzām ielidojuši baltkrievijā no juridiska viedokļa nav nekādi bēgļi, bet tūristi.
Pie kam tajās valstīs no kurienes viņi ieradušies karadarbības nav, tas nozīmē ka vīnus ES oficiāli var nelaist.
Izskatās ka baltkrievija saņems pilnīgu blokādi.
Režīms baltkrivijā agonē un vērsts tikai uz viena cilvēka varas saglabāšanu. Praktiski tiesu sistēma baltkrievijā ir izjukusi.
Apvienošanās ar rašku nebūs! Nakošā gadā jauns prezidents.
Iespējams redzēsim arī jaunas demonstrācijas ap jauno gadu. Tauta atkal izies ielās.

Atbildēt

lasītājs

12.11.2021. 09:24

Tik daudz muļķību tik mazā laukumā reti gadās izlasīt. Musulmaņu naids pret kristiešiem sākās jau pravieša Muhameda laikos. Ticības naidi ir iracionāli un loģikai nepakļaujas. Lukašenko izdarīja milzīgu muļķību, ka atļāva vai lika savai administrācijai samelot tik lielu balsu skaitu vēlēšanās. Būtu pieticis apmēram ar pusi, bet sagribējās spīdēt. Tagad baķka ir stūrī iedzīta žurka un seko vecai anekdotei. Zvirbulim liellops uzlika čupu un viņš sāka čiepstēt, lai viņu izvelk no čupas. Atnaca kaķis, izvilka un apēda. Ne katrs ir draugs, kas izvelk no sūdiem un, ja esi sudos, tad bečiepsti.

Atbildēt

prātojums

12.11.2021. 08:50

Nu to ka pundurPutins ar savu debīlo draugu kolhoznieku Lukašenku izmanto tagad migrantus savu ģeopolitisko mērķu sasniegšanai ir skaidrs un ja šodien tiks ielaisti šie pāris tūkstoši tad jau rīt to robežu šturmēs jau 50 tūkstoši. Bet parunāsim par kautko citu par EIROPAS gļēvo un bezatbildīgo rīcību, par Eiropas funkcionāriem kuri sēž ar pārtikušajiem mūļiem siltos krēslos un ir totāli atrauti no realitātes un tik gaida kad kāds no aizokeāna viņu stulbajās galvās kāds ieliks domugraudu. Tur Eiropas krēslos nav neviena darītāja bet ir pilns ar tukšiem ļurinātājiem. SAKIET lūdzu kāda velna pēc tie migranti bija jāsauc uz Eiropu, kāda velna pēc viņiem ir jāmaksā pabalsti, kāda velna pēc viņi šeit ir jāuzņem ? Un šis viss ir ļooooti bēdīgi, jo cilvēki uzklausot šos Eiropas glumekļu saucienus dodas bīstamos ceļos, kur daudzi pusceļā mirst, šie migranti vairs nevēlas celt savu valstu ekonomikas un savu valstu labklājību, jo nav jau vajadzības, jo labāk šturmēt eiropas robežas un pēctam sēdēt uz pabalstiem. Šāda bezatbildīga Eiropas rīcība uzņemot migrantus veicina cilvēktirdzniecību un mafiju rašanos, kuras transportē šos cilvēkus un iegūtā nauda no cilvētirdzniecības tiek jau novirzīta narkotiku un smagāku noziegumu veicināšanā. Ja Eiropa nelaistu iekšā migrantus tad tur tagad pie Polijas ribežas nebūtu krīze un nebūtu migrantu tūkstoši jo šie cilvēki nedotos uz Eiropu zinot ka iekšā netiks. Un pats galvenais, ja no mazatīstītām valstīm aizbrauc darbspējīgi un inteliģenti cilvēki tad daba jau tukšumu nemīl un tur tālajās valstīs šo cilvēku vietā nāk bandīti un visādi galvgriezēji un pēctam jau Eiropai pēc laika vajadzēs jau saskarties ar sekām kas notiks tur nemaz jau netik tālajās arābu valstīs.

Atbildēt

Patiesais

12.11.2021. 07:38

Baiba Zīle!, Jūs taču labi saprotiet, ka bēgļu problēmu izdomāja Lukašenko un pats to realizē par Eiropas Savinības sankcijām pret viņu. Kāpēc Jūs piesaucat Kriviju?, - lai raksts būtu iespaidīgāks, ir tā ? JŪs melojaties tāpat visi citi , kas apspļ auda Krieviju. Kāpēc latvieši visu laiku un visur kādam pielien. Padomju varas gados es redzēju, kā tas notika, pie kam visos līmeņos. To redzot man bija kauns. Šī pielīšana padomju varai bija visur- universitātē, uzņēmumos, iestādēs, pie kam masveidīgi. Ja es izvairījos no oktobra svētku demonstrācijas, tad tieši latvieši nevis krievi man pārmēta. Tagad latvieši pielien Amerikas un Eiropas Savienības idealoģijai. Vai latvieši ir tauta?

Atbildēt

apriori

12.11.2021. 07:21

Ja zile izlien no pagultes ,tad sagaidamas klimatiskas parmainas.

Atbildēt

fakts

12.11.2021. 05:51

»

Levits

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai


Minska to visu ir izvērsusi ar Gotorpas Goldšteinu Romanovu akceptu.Baltkrievija ir saglabāta kā valsts un ir vienīgā leģitīmā PSRS mantiniece.Lai ietu tālāk nešķīsteņiem jāatjauno PSRS,kaut vai formāli.Tālāk Lukašenko varu nodos jaunajam Romas imperatoram.Pašlaik parādi pasaulē komandē tieši Lukašnko.tādi kā Putins,Baidens,Merkele,Makrons ir nekas un sauc tos nekā.Katrā gadījumā PSRS līgums beidzas 30.12.2021,laika palicis maz.Cik daudz no tā izdosies nav zināms bet zābaku bučotāji nekad nav pietrūkuši.
Ķīnas konveijers apturēts neatgriezeniski,tur pašlaik ražoti tiek tikai dūmi...

Atbildēt

12.11.2021. 05:25

»

Sarkanais mēris

Tāda ir ne tikai ķīnas politika, arī krievu politika ir tieši tāda pat - kur krievs nolicis čemodānu, tur jau krievija


ir pierādījumi ar starptautiskas tiesas procesiem, ka Donbasā karoja ārzemju algotņi no Francijas, Serbijas utt. Cionistu mediji par to klusē. Jo Donbasa problēmas slēpj ar Krimas atdosanu cionistiem. Faktiski B’ nai B’ rith saņēma Krimu atpakaļ - šodien tā ir Krimas republika, par ko savulaik samaksāja zeltā. Tur uzcelta tā saucamā “putina pils”, ēka cionisma citadelei Eirāzijā.

Atbildēt

Cēlonis ir cionisms, kura vēstures mācīšana ir aizliegta

12.11.2021. 05:20

»

Q

Tagad par vainīgiem cenšas uztaisīt Lukašenko un Kremli, neviens normāli un loģiski domājošs cilvēko nejauks cēloni ar sekām , cēlonis ir NATO okupantu iebrukumi Irākā un Afganistānā , kur pidalījās okupantu statusā arī Polija un Latvija, kas tagad negrib atbildēt par sastrādāto, domāt vajadzēja agrāk...


Cionisma stratēģija ir kari un uzbrukumi, šķelšana un sankcijas. Cionisma Izraēla un ASV vadība šai jomā ir uz vienu roku ar Ķīnu. Cionismam, sajaucot civilizācijas, manipulējot ar valstīm, tautām, sabiedrības šķirām, ir tikai viens patiess mērķis - pārvaldīt un piesmiet.

Okupēt un pakļaut, atsavināt varu valstīm un to īpašumus. Tā cionisms uz cilvēku ciešanu rēķina iegūst varu. Cionismam nekas nav pretī, ka Ķīna un Krievija sponsorē Lukašenko. To pašu dara SVF/PB - svarīgākais ir konflikti ceļā uz inkluzīvo cionistu Vatikāna kapitālismu. Mērķi attaisno līdzekļus. Tīrā izklaide, jo naudu var sadrukāt bez jēgas.

Kapitālisma ir sevi no imperiālisma pāraudzis inkluzīvajā kapitālismā bez cilvēktiesībām.

Atbildēt

Q

12.11.2021. 02:51

Tagad par vainīgiem cenšas uztaisīt Lukašenko un Kremli, neviens normāli un loģiski domājošs cilvēko nejauks cēloni ar sekām , cēlonis ir NATO okupantu iebrukumi Irākā un Afganistānā , kur pidalījās okupantu statusā arī Polija un Latvija, kas tagad negrib atbildēt par sastrādāto, domāt vajadzēja agrāk, kad sūtīja okupantus uz šīm valstīm!

Atbildēt

Kade

12.11.2021. 02:45

Kaut kur bija tā smukā "kultūras ļaužu" vēstule, cik silti jāatbalsta tālienes arhitektu, inženieru ienākšana mūsu zemē. :) Golubevas, protams, arī šodien skrietu ar neļķu pušķiem sagaidīt.. bet ar poļiem tas nummurs neies cauri, tas jau tagad ir viegli paredzams, ja ir kaut niecīgas zināšanas par poļu vēsturi. Bet, ja nu tā straume pagriezīsies mūsu virzienā, būs ļoti nopietna izvēle.

Atbildēt

Levits

12.11.2021. 00:17

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai".
Nedomā, Tev tas ne visai sanāk.

Atbildēt

Fam

11.11.2021. 22:31

visu čurkas saladeet refos un izmest vaacijaa berliinee, centraa

Atbildēt

Sarkanais mēris

11.11.2021. 21:45

»

Kaut kāds pabāls raksts

Vissvarīgākā informācija tiek noklusēta. Karamākslas stratēģijā karo divas puses. Trešā uzvar no šī kara. Ari to pat Pabriks noklusē. Tā ir Ķīna - kas finnsē Lukašenko. Ķīnas globālais plāns ilgtermiņā ar saukli - vienots cilvēces ceļš, viens ceļš, viena josta...


Tāda ir ne tikai ķīnas politika, arī krievu politika ir tieši tāda pat - kur krievs nolicis čemodānu, tur jau krievija.
Kad Dombasā tāds sāka spiegt "nāših ušķemļājet" tad ordla grābj ieročus lai dotos atbrīvot. Kā tur izskatās pēc atbrīvošanas, nevienam nav noslēpums.

Atbildēt

aha

11.11.2021. 21:44

»

aha

ieņem baldriāna pilienus


ieņem aiz vaiga kārtējo reizi, debilības centra zombijtrolli.

Atbildēt

Alabaju dresētājs

11.11.2021. 21:27

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pelnīti. Nebija ko līst ar savu "demokrātiju" tur, kur tā nevienam nav vajadzīga


Saimnieka roku jānolaiza pēc iespējas biežāk, kas protoms nav novērots pie sugas suņiem, bet krančiem šarikoviem tā ir iedzimta un sevišķi izteikta rakstura īpašība.

Atbildēt

skat. secību vikipēdijā

11.11.2021. 21:22

Eiropas Parlaments nosodīja Gruzijas bruņoto spēku uzbrukumu Chinvali un Krievijas karaspēkam, kuram izsniegts starptautiskais miera uzturēšanas mandāts, jo tādējādi tika rupji pārkāptas starptautiskās tiesības; taču arī nosodīja Krievijas armijas pārmērīgo spēka izmantošanu pretuzbrukumos un plašo iebrukumu Gruzijas teritorijā ārpus t.s. "miera uzturētāju" dislokācijas zonas, t.i. Krievijas spēki nevis vienīgi izdzina Gruzijas spēkus no Dienvidosetijas, uz ko bija pilnvaroti, bet arī uzsāka plaša mēroga invāziju suverēnas valsts teritorijā, kas ir starptautisko tiesību pārkāpums. .....

Atbildēt

nuu

11.11.2021. 21:18

guli mierīgi, Baibuci, neaiztiks tas kremlis )) tos patiesos labumus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...