Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

X-stunda

16.11.2021. 00:02

Mīļākā dāvana, ko vēlos saņemt svētkos, ir trīs rejošu piejūras suņu apklusināšana.

Atbildēt

gsdvxfxrgf

14.11.2021. 16:43

I am making a good salary from home $6580-$7065/week , which is amazing under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day FSA I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone,
Here is I started.…………… Www.Smartcash1.Com

Atbildēt

Baltkrievija ir cionistu politikas perēklis

13.11.2021. 09:18

»

mērnieks

Liekas,ka debīlismam nav robežu.Vācu NVO velk Itālijā 50 000 migrantu mēnesī un fīrē uz Vāciju. Tikai itāļu neatkarīgie brēc, bet neviens neretranslē. Šeit pāris tūkstošu cilvēku, bet smaka pa visu pasauli... Baibucim likās, ka Lukašs visu mūžu Baltijas robežas sargās?))) Staķis dirsīs un plēsīs karogus...


pret mūsu civilizāciju. Cionisi, lai gūtu varu un īpašumus, izraisa karus, sankcijas, šķeļ un iznīcina - tagad kārta civilizāciju sajaukšanai - dzeltenie ķīnieši jau redzami Liepājā, Rīgā, Kuldīgā. Esmu pars redzējis. Šķībacainās maukas.

Atbildēt

Kopš Otrā p k Vācijas kancleru ieceļ uzvarētāj valsts ASV

13.11.2021. 08:23

»

vietejais

ES neko prātīgu nav spējīga pieņemt, tieši Merkele bija tā kura radīja šo haosu ar savu migrācijas politiku, gribēja tikt pie lēta darbaspēka no citām valstīm, bet tika arī pie noziedzības un terorisma. Tas kas tagad notiek uz Polijas robežas ir Merkeles politikas sekas. Poļiem vajadzeja sēdinat tos...


Tie ir cionisti, kas vada ASV un NATO. Politiku. Cionisti izraisīja 1 un 2 un šo hibrīdkaru. Viņiem svarīgi ir konflikti, ko viņi atbalsts finansiāli. Ari SVF/ PB piešķīra Lukašenko 1 miljardu usd konflikta eskalēšanai. Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, runās ķīniešu “lielgabali” - naudu Lukašenko dod Ķīna un militāro atbalstu Krievija.

No visa jampadrača visvairāk iegūst cionistu izmantotā Ķīna.

Neviens netaisās karot ne ar Krieviju, ne Lukašenko. Ja ASV cionisti gribētu citus mērķus udmurtu liliputu vai Lukašenko nogalinātu šāviens no drona. To tak jūs saprotat?

Atbildēt

vietejais

13.11.2021. 06:03

»

Patiesais

Visam piekrītu, tikai viena piebilde. Viss tas trakums var nākt Latvijā. ES ir jāpieņem kopēja nostādne- aizliegt migrāiju


ES neko prātīgu nav spējīga pieņemt, tieši Merkele bija tā kura radīja šo haosu ar savu migrācijas politiku, gribēja tikt pie lēta darbaspēka no citām valstīm, bet tika arī pie noziedzības un terorisma. Tas kas tagad notiek uz Polijas robežas ir Merkeles politikas sekas. Poļiem vajadzeja sēdinat tos migrantus autobusos un vest kā dāvanu stulbajai Merkelei.

Atbildēt

jautaajums

13.11.2021. 05:37

»

Parazītisms kā dzīvesveids

Tāds liktenis sagaida visus kas kalpo kremlim, to pierāda vēsture, bet kur nu vatņikiem to saprast. Vēsture tiem iebarota ačgārna un lielākai daļai tā vispār neintersē, galvenais lai ir lepni dzīvot tagad un tūlīt. Tā ir tipiska sieviešu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības...


Kas dod pavēles Kremlim un mazulītei Pu?Kas gūst peļņu no Krievijas dabas bagātībām?Tos pašus jautājumus var uzdot par Latviju.
Kas nosaka energoresursu cenas pasaulē un pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas šīs cenas?Esot taču brīvais tirgus un tirgus ekonomika.Kas nosaka augļotāju peļņas procentu?
Tā ir tipiska nesaprātīgu aitu un kāmīšu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības.

Atbildēt

Parazītisms kā dzīvesveids

13.11.2021. 01:03

»

Uldis

Koļiņkam nekādā gadījumā vairs laimīga dzīve nespīd. Vai nu baltkrievi nomočīs, vai Putins, kā lieku muti, kas jābaro


Tāds liktenis sagaida visus kas kalpo kremlim, to pierāda vēsture, bet kur nu vatņikiem to saprast. Vēsture tiem iebarota ačgārna un lielākai daļai tā vispār neintersē, galvenais lai ir lepni dzīvot tagad un tūlīt. Tā ir tipiska sieviešu domāšana, bez loģikas un bez tālredzības.

Atbildēt

to !

13.11.2021. 00:18

»

!

poliem tacu pietiek ar hoholu melnstradniekiem


Hoholi brauc uz Krievijas Pederastiju pie sev ideoloģiski, sociāli un intelektuāli tuvām smirdīgām bidlām, uz Poliju brauc ukraiņi.

Atbildēt

Vienkārši

12.11.2021. 23:55

Kolhoznieka dēlēns Nikolais kuru kolhoznieks neprātīgi slimīgi mīl atrodza par ķīlnieku Maskavā. Tikai kolhoznieks nesaprot ka pēc Baltkrievijas pilnīgas sagrābšanas kremļa asiņainajam pundurim nebūs vajadzīgi nedz baltkrievi, nedz viņš nedz viņa dēlēns. Visas kolhoznieka pūles padarīt Baltkrieviju par ziedošu, laimīgu valsti aizies nebūtībā dažu mēnesu laikā.

Atbildēt

mērnieks

12.11.2021. 23:06

Liekas,ka debīlismam nav robežu.Vācu NVO velk Itālijā 50 000 migrantu mēnesī un fīrē uz Vāciju. Tikai itāļu neatkarīgie brēc, bet neviens neretranslē. Šeit pāris tūkstošu cilvēku, bet smaka pa visu pasauli... Baibucim likās, ka Lukašs visu mūžu Baltijas robežas sargās?))) Staķis dirsīs un plēsīs karogus un Luka sargās? Baltkrievija ir ista valsts, tāpec ari var zobus var paradīt. Bet Staki ar Rinkiju mēs paši pakārsim.

Atbildēt

skat

12.11.2021. 20:11

kā eksmērīgais Nils ņemās - lasa Polijai pamācības, kā vajag ievērot ES noteikumus. Un Latvijā, vai ziniet, kāpēc tik daudzi slimo? Jo ar viņiem nesarunājas dzimtajā valodā! Un ES arī vajadzētu ievērot minoritāšu tiesības un noteikt to valodu kā oficiālu ES valodu.
Raskomandovalsja.

Atbildēt

Blēžu kartelis...

12.11.2021. 18:54

»

Levits

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai


Jābrīnās par pasaules stulbumu! Savā laikā ASV prezidents Reigans vienīgais spēja nosaukt PSRS(Krieviju) par ļaunuma impēriju! Nekas nav mainījies gadu simtiem! Kur Krievija, tur kari un problēmas, vienīgā cerība iespējama, ja Ķīna aprīs šos barbarus! Rietumi ir tik izkurtējuši, ka diez vai maz spējīgi sev puņķi noslaucīt, kur nu vel vienoti dot pretsparu "dižajai nācijai"!

Atbildēt

nu, psrs laikos infiltreāj Latviju ar zekiem. no 19090.ga ar ekonomiskiem nozoiedzniekiem aveniem u.c. tagad šāds gājiens

12.11.2021. 18:07

gadsimtiem nekas nemainās, utes lien un lien

Atbildēt

dace

12.11.2021. 17:02

Lukašenko vienkārši malacis, eiropederasti histērijā bļauj bet bļaut vajadzēja agrāk , kad ES un NATO okupēja Tuvo Austrumu valstis! ES idioti kārtējo reizi aptaisījās , gluži kā ar gāzi!

Atbildēt

Matrica

12.11.2021. 16:19

Dīvaini, ka rakstu nav parakstījis Imants Liepiņš. Kāds viņam maizi atņēmis.

Atbildēt

Nesaprotu

12.11.2021. 16:17

Ja migranti laivās peld uz Lezbas salu- labi. Ja nāk uz Poliju- palīgā, hibrīdkarŠ!

Atbildēt

?

12.11.2021. 14:11

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


tu parego ,ka latvija vairs nebus noperkami Baltkrievijas apavi ?

Atbildēt

Baltkrievija ir briviba un demokratija !

12.11.2021. 14:08

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


Baltkrievija nav skaidras naudas lietosanas aizliegums,ka asv kolonija latvija.

Atbildēt

nemurgo !

12.11.2021. 14:05

»

Pirātu partija

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija...


Lukasenko nosargas Baltkrievijas suverenitati. Baltkrievija par asv koloniju ka latvija neklus.Baltkrievija nebus nato okupantu karabazes,nebus praidu un nebus sorosa fondu.

Atbildēt

Pirātu partija

12.11.2021. 12:08

Visdrīzāk krīze beigsies ap jauno gadu ar lukašestko likvidāciju. FSB operācija.
ES no baltkrievijas neko nevajag, tāpēc sankcijas var uzlikt maksimālas, noslēgt jebkuru tranzītu. Cietīs lielākoties raška. Gāzes piegādes apturēt nevar, bez urbumu slēgšanas, bet tie ir ļoti lieli zaudējumi un soda naudas par neizpildītiem līgumiem.
Tūristi, kas ar vīzām ielidojuši baltkrievijā no juridiska viedokļa nav nekādi bēgļi, bet tūristi.
Pie kam tajās valstīs no kurienes viņi ieradušies karadarbības nav, tas nozīmē ka vīnus ES oficiāli var nelaist.
Izskatās ka baltkrievija saņems pilnīgu blokādi.
Režīms baltkrivijā agonē un vērsts tikai uz viena cilvēka varas saglabāšanu. Praktiski tiesu sistēma baltkrievijā ir izjukusi.
Apvienošanās ar rašku nebūs! Nakošā gadā jauns prezidents.
Iespējams redzēsim arī jaunas demonstrācijas ap jauno gadu. Tauta atkal izies ielās.

Atbildēt

lasītājs

12.11.2021. 09:24

Tik daudz muļķību tik mazā laukumā reti gadās izlasīt. Musulmaņu naids pret kristiešiem sākās jau pravieša Muhameda laikos. Ticības naidi ir iracionāli un loģikai nepakļaujas. Lukašenko izdarīja milzīgu muļķību, ka atļāva vai lika savai administrācijai samelot tik lielu balsu skaitu vēlēšanās. Būtu pieticis apmēram ar pusi, bet sagribējās spīdēt. Tagad baķka ir stūrī iedzīta žurka un seko vecai anekdotei. Zvirbulim liellops uzlika čupu un viņš sāka čiepstēt, lai viņu izvelk no čupas. Atnaca kaķis, izvilka un apēda. Ne katrs ir draugs, kas izvelk no sūdiem un, ja esi sudos, tad bečiepsti.

Atbildēt

prātojums

12.11.2021. 08:50

Nu to ka pundurPutins ar savu debīlo draugu kolhoznieku Lukašenku izmanto tagad migrantus savu ģeopolitisko mērķu sasniegšanai ir skaidrs un ja šodien tiks ielaisti šie pāris tūkstoši tad jau rīt to robežu šturmēs jau 50 tūkstoši. Bet parunāsim par kautko citu par EIROPAS gļēvo un bezatbildīgo rīcību, par Eiropas funkcionāriem kuri sēž ar pārtikušajiem mūļiem siltos krēslos un ir totāli atrauti no realitātes un tik gaida kad kāds no aizokeāna viņu stulbajās galvās kāds ieliks domugraudu. Tur Eiropas krēslos nav neviena darītāja bet ir pilns ar tukšiem ļurinātājiem. SAKIET lūdzu kāda velna pēc tie migranti bija jāsauc uz Eiropu, kāda velna pēc viņiem ir jāmaksā pabalsti, kāda velna pēc viņi šeit ir jāuzņem ? Un šis viss ir ļooooti bēdīgi, jo cilvēki uzklausot šos Eiropas glumekļu saucienus dodas bīstamos ceļos, kur daudzi pusceļā mirst, šie migranti vairs nevēlas celt savu valstu ekonomikas un savu valstu labklājību, jo nav jau vajadzības, jo labāk šturmēt eiropas robežas un pēctam sēdēt uz pabalstiem. Šāda bezatbildīga Eiropas rīcība uzņemot migrantus veicina cilvēktirdzniecību un mafiju rašanos, kuras transportē šos cilvēkus un iegūtā nauda no cilvētirdzniecības tiek jau novirzīta narkotiku un smagāku noziegumu veicināšanā. Ja Eiropa nelaistu iekšā migrantus tad tur tagad pie Polijas ribežas nebūtu krīze un nebūtu migrantu tūkstoši jo šie cilvēki nedotos uz Eiropu zinot ka iekšā netiks. Un pats galvenais, ja no mazatīstītām valstīm aizbrauc darbspējīgi un inteliģenti cilvēki tad daba jau tukšumu nemīl un tur tālajās valstīs šo cilvēku vietā nāk bandīti un visādi galvgriezēji un pēctam jau Eiropai pēc laika vajadzēs jau saskarties ar sekām kas notiks tur nemaz jau netik tālajās arābu valstīs.

Atbildēt

Patiesais

12.11.2021. 07:38

Baiba Zīle!, Jūs taču labi saprotiet, ka bēgļu problēmu izdomāja Lukašenko un pats to realizē par Eiropas Savinības sankcijām pret viņu. Kāpēc Jūs piesaucat Kriviju?, - lai raksts būtu iespaidīgāks, ir tā ? JŪs melojaties tāpat visi citi , kas apspļ auda Krieviju. Kāpēc latvieši visu laiku un visur kādam pielien. Padomju varas gados es redzēju, kā tas notika, pie kam visos līmeņos. To redzot man bija kauns. Šī pielīšana padomju varai bija visur- universitātē, uzņēmumos, iestādēs, pie kam masveidīgi. Ja es izvairījos no oktobra svētku demonstrācijas, tad tieši latvieši nevis krievi man pārmēta. Tagad latvieši pielien Amerikas un Eiropas Savienības idealoģijai. Vai latvieši ir tauta?

Atbildēt

apriori

12.11.2021. 07:21

Ja zile izlien no pagultes ,tad sagaidamas klimatiskas parmainas.

Atbildēt

fakts

12.11.2021. 05:51

»

Levits

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai


Minska to visu ir izvērsusi ar Gotorpas Goldšteinu Romanovu akceptu.Baltkrievija ir saglabāta kā valsts un ir vienīgā leģitīmā PSRS mantiniece.Lai ietu tālāk nešķīsteņiem jāatjauno PSRS,kaut vai formāli.Tālāk Lukašenko varu nodos jaunajam Romas imperatoram.Pašlaik parādi pasaulē komandē tieši Lukašnko.tādi kā Putins,Baidens,Merkele,Makrons ir nekas un sauc tos nekā.Katrā gadījumā PSRS līgums beidzas 30.12.2021,laika palicis maz.Cik daudz no tā izdosies nav zināms bet zābaku bučotāji nekad nav pietrūkuši.
Ķīnas konveijers apturēts neatgriezeniski,tur pašlaik ražoti tiek tikai dūmi...

Atbildēt

12.11.2021. 05:25

»

Sarkanais mēris

Tāda ir ne tikai ķīnas politika, arī krievu politika ir tieši tāda pat - kur krievs nolicis čemodānu, tur jau krievija


ir pierādījumi ar starptautiskas tiesas procesiem, ka Donbasā karoja ārzemju algotņi no Francijas, Serbijas utt. Cionistu mediji par to klusē. Jo Donbasa problēmas slēpj ar Krimas atdosanu cionistiem. Faktiski B’ nai B’ rith saņēma Krimu atpakaļ - šodien tā ir Krimas republika, par ko savulaik samaksāja zeltā. Tur uzcelta tā saucamā “putina pils”, ēka cionisma citadelei Eirāzijā.

Atbildēt

Cēlonis ir cionisms, kura vēstures mācīšana ir aizliegta

12.11.2021. 05:20

»

Q

Tagad par vainīgiem cenšas uztaisīt Lukašenko un Kremli, neviens normāli un loģiski domājošs cilvēko nejauks cēloni ar sekām , cēlonis ir NATO okupantu iebrukumi Irākā un Afganistānā , kur pidalījās okupantu statusā arī Polija un Latvija, kas tagad negrib atbildēt par sastrādāto, domāt vajadzēja agrāk...


Cionisma stratēģija ir kari un uzbrukumi, šķelšana un sankcijas. Cionisma Izraēla un ASV vadība šai jomā ir uz vienu roku ar Ķīnu. Cionismam, sajaucot civilizācijas, manipulējot ar valstīm, tautām, sabiedrības šķirām, ir tikai viens patiess mērķis - pārvaldīt un piesmiet.

Okupēt un pakļaut, atsavināt varu valstīm un to īpašumus. Tā cionisms uz cilvēku ciešanu rēķina iegūst varu. Cionismam nekas nav pretī, ka Ķīna un Krievija sponsorē Lukašenko. To pašu dara SVF/PB - svarīgākais ir konflikti ceļā uz inkluzīvo cionistu Vatikāna kapitālismu. Mērķi attaisno līdzekļus. Tīrā izklaide, jo naudu var sadrukāt bez jēgas.

Kapitālisma ir sevi no imperiālisma pāraudzis inkluzīvajā kapitālismā bez cilvēktiesībām.

Atbildēt

Q

12.11.2021. 02:51

Tagad par vainīgiem cenšas uztaisīt Lukašenko un Kremli, neviens normāli un loģiski domājošs cilvēko nejauks cēloni ar sekām , cēlonis ir NATO okupantu iebrukumi Irākā un Afganistānā , kur pidalījās okupantu statusā arī Polija un Latvija, kas tagad negrib atbildēt par sastrādāto, domāt vajadzēja agrāk, kad sūtīja okupantus uz šīm valstīm!

Atbildēt

Kade

12.11.2021. 02:45

Kaut kur bija tā smukā "kultūras ļaužu" vēstule, cik silti jāatbalsta tālienes arhitektu, inženieru ienākšana mūsu zemē. :) Golubevas, protams, arī šodien skrietu ar neļķu pušķiem sagaidīt.. bet ar poļiem tas nummurs neies cauri, tas jau tagad ir viegli paredzams, ja ir kaut niecīgas zināšanas par poļu vēsturi. Bet, ja nu tā straume pagriezīsies mūsu virzienā, būs ļoti nopietna izvēle.

Atbildēt

Levits

12.11.2021. 00:17

"Grūti ir iedomāties, ka Minska to visu ir izvērsusi bez koordinācijas ar Kremli, jo kam tad, ja ne Vladimiram Putinam un viņa komandai".
Nedomā, Tev tas ne visai sanāk.

Atbildēt

Fam

11.11.2021. 22:31

visu čurkas saladeet refos un izmest vaacijaa berliinee, centraa

Atbildēt

Sarkanais mēris

11.11.2021. 21:45

»

Kaut kāds pabāls raksts

Vissvarīgākā informācija tiek noklusēta. Karamākslas stratēģijā karo divas puses. Trešā uzvar no šī kara. Ari to pat Pabriks noklusē. Tā ir Ķīna - kas finnsē Lukašenko. Ķīnas globālais plāns ilgtermiņā ar saukli - vienots cilvēces ceļš, viens ceļš, viena josta...


Tāda ir ne tikai ķīnas politika, arī krievu politika ir tieši tāda pat - kur krievs nolicis čemodānu, tur jau krievija.
Kad Dombasā tāds sāka spiegt "nāših ušķemļājet" tad ordla grābj ieročus lai dotos atbrīvot. Kā tur izskatās pēc atbrīvošanas, nevienam nav noslēpums.

Atbildēt

aha

11.11.2021. 21:44

»

aha

ieņem baldriāna pilienus


ieņem aiz vaiga kārtējo reizi, debilības centra zombijtrolli.

Atbildēt

Alabaju dresētājs

11.11.2021. 21:27

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pelnīti. Nebija ko līst ar savu "demokrātiju" tur, kur tā nevienam nav vajadzīga


Saimnieka roku jānolaiza pēc iespējas biežāk, kas protoms nav novērots pie sugas suņiem, bet krančiem šarikoviem tā ir iedzimta un sevišķi izteikta rakstura īpašība.

Atbildēt

skat. secību vikipēdijā

11.11.2021. 21:22

Eiropas Parlaments nosodīja Gruzijas bruņoto spēku uzbrukumu Chinvali un Krievijas karaspēkam, kuram izsniegts starptautiskais miera uzturēšanas mandāts, jo tādējādi tika rupji pārkāptas starptautiskās tiesības; taču arī nosodīja Krievijas armijas pārmērīgo spēka izmantošanu pretuzbrukumos un plašo iebrukumu Gruzijas teritorijā ārpus t.s. "miera uzturētāju" dislokācijas zonas, t.i. Krievijas spēki nevis vienīgi izdzina Gruzijas spēkus no Dienvidosetijas, uz ko bija pilnvaroti, bet arī uzsāka plaša mēroga invāziju suverēnas valsts teritorijā, kas ir starptautisko tiesību pārkāpums. .....

Atbildēt

nuu

11.11.2021. 21:18

guli mierīgi, Baibuci, neaiztiks tas kremlis )) tos patiesos labumus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...