Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Abrems

22.07.2020. 04:16

»

Akal krievu

pidrasi klāt


Jā, vienmēr ir bijuši

Atbildēt

Kaatad

22.07.2020. 02:46

Kad sāc strīdēties par taisnību ar duriku, jūs jau esiet divi duriki :)

Atbildēt

Žulis

21.07.2020. 21:20

Pēdējā laikā, lasot pret kremli, Putinu un Krieviju vērstos rakstus, rodas iespaids, ka šo rakstu autori visu laiku kremli, Putinu un Krieviju ir uzskatījuši par Latvijas un latviešu tautas draugiem un labvēļiem, bet tagad nu izjūt dziļu aizvainojumu un vilšanos, ka kremlis dara tā un kremlis dara šitā. Tas būtu apmēram tā pat, kā kad frontē, ierakumos sēdošie karavīri apvainotos un būtu sašutuši par ienaidniekiem, kuri apšauda ar lielgabaliem viņu ierakumus.
Cienījamie autori, bet ko gan citu jūs no tā kremļa gaidījāt?! Tur sēž lielkrievu šovinisti – atklāti latviešu tautas un Latvijas valstiskuma ienaidnieki. Un viņi dara to, ko uzskata par vajadzīgu darīt! Un mēs te varam uz to kremli izbļaut savu sašutumu no rīta līdz vakaram, tas viņu rīcību neizmainīs.
Tā vietā būtu jārunā par ko citu. Un proti par to kremļa pakalpiņu kaitniecisko darbību pret latviešu tautu un Latvijas valsti, kuri šeit iefiltrējušies augstos amatos dara visu, lai liktu šķēršļus, bremzētu un slēptu no atklātības kremlim nevēlamās vēstures patiesības. Mūsu Saeima ar vieglu roku piešķir miljardus ārzemju banku glābšanai, dažādu mazsvarīgu dārgu objektu celtniecībai, apzināti līdz bankrotam novestu privātuzņēmumu glābšanai vai atbalstīšanai (tikko AirBaltic tika piešķirts ceturtdaļmiljards), bet nekādi “nespēj atrast” dažus miljonus komunistisko noziedznieku darbības atmaskošanai un šo faktu publiskai popularizēšanai. Atcerieties, kāda jezga savulaik bija ar Okupācijas muzejam nepieciešamajiem līdzekļiem, ar “Dvēseļu puteņa” uzņemšanai nepieciešamajiem līdzekļiem, ar čekas maisu pētīšanai nepieciešamajiem līdzekļiem... Par komunistisko slepkavu briesmu darbiem Baigajā gadā laikam vienīgā publikācija ir biedrības “Latvietis” atkārtoti izdotā grāmata “Baigais gads”. Valsts mērogā tas nevienu nav interesējis. Līdzīgi ir ar dažādiem bijušo leģionāru un gulaga nometņu mocekļu atmiņu stāstiem, kuri mazos metienos iznākuši pateicoties privātu sponsoru vai pašu autoru ziedotajiem līdzekļiem. Mūsdienu sabiedrībai (sevišķi jaunatnei) ir gaužām vāja nojausma par tām zvērībām, ko savulaik pastrādāja komunistiskais režīms uz Latvijas zemes. Tad ko te runāt par citu valstu iedzīvotājiem, kurus kremļa propaganda vēlīgi apgādā ar savu informāciju. Mūsu Kultūras ministrija katru gadu saņem miljonus no nodokļos nomaksātās naudas (šī gada budžetā tai atvēlēti 180,1 miljons!!!) Ir tiešām jābūt izciliem kaitniekiem, lai šādas naudas summas katru gadu pamanītos izlietot tā, lai nekas jēdzīgs netiktu nacionālā patriotisma un vēsturiskās patiesības popularizēšanai sabiedrībā. Šādos apstākļos riet uz kremli un izsludināt “cīņu” ar kremļa propagandu ierobežojot vai aizliedzot translēt šeit kādus kremļa ruporus ir vienkārši smieklīgi.

Atbildēt

nepatīk?

21.07.2020. 20:12

»

Derdz

Vai jums covid jeb pareizāk koronobesija pieņemties


Patiesībai pohuj, kas kādai slimai un tumsonīgai bidlai patīk vai nepatīk.

Atbildēt

Хм

21.07.2020. 19:53

»

Akal krievu

pidrasi klāt


Что, зудит в одном месте и в коленно-локтевой позе, что кругом мерещатся?

Atbildēt

plānprātiņam

21.07.2020. 18:36

»

fakts

Tas pats bēdīgi slavenais ,,latvietis,, un čekists Peters bija žīds,kāda sagadīšanās


Kāds sakars ar žīdiem? Katrā tautā gadās pa kroplim, bet ir arī kropļu tautas, kā tavējā.

Atbildēt

pamuļķim

21.07.2020. 18:17

»

Uldis

Diemžēl mūsu pašu sarkanie strēlnieki palīdzēja uzstutēt Ļeņinu. Mūsējie līdēji arī 30-tajos gados PSRS ieņēma augstus amatus. Tas ir uz mums. Viss tālākais, tajā skaitā šī brīža ļurināšana ir sekas. Ja gribat - karma...


Nebija nekādu "sarkano", bija strēlnieki, sarkanos krievi izdomājā pēc WWII. Pateicoties mūsu strēlniekiem, Somija, Polija, Baltijas valstis un daļa Ukrainas ieguva neatkarību. Nebūtu strēlnieku, krievi būtu sagrābuši arī Čehoslovakiju, Ungāriju un Balkānu, Stambula sauktos Carjgrad, bet Zilās mošejas vietā būtu krievu sātanistu templis. Pateicoties strēlnieku paveiktam pirms 100 gadiem, Krievija vēl šajā desmitgadē tiks notīrīta no pasaules kartes.
Vienu viņiem var pārmest, ka neizgrieza visus krievu un žīdu bandu barvežus, un tupo bidlomasu nesadzina lāģeros, celt gaišo nākotni.
Jūties vainīgs, izej ielā un paņem kādam krievam aiz vaidziņa, es ar mūsu strēlniekiem lepojos gandrīz tik pat, kā ar mūsu leģionāriem.

Atbildēt

Pārstāj pīpēt

21.07.2020. 18:13

»

ko smēķē

un kur dabūji tik labu mantu...


kaprona zeķi debilais!

Atbildēt

Хм

21.07.2020. 18:06

Если коротко: только мы имеем право сегодня судить за дела 2 мировой (дело Кононова). Только мы имеем право на трактовку событий 2 мировой и предыдущих событий.

Atbildēt

ko smēķē

21.07.2020. 17:56

»

Jā, ebreju impērijas ar Telavivas galvaspilsētu Izraēlā slēgt plāno pēc plāna, jo Izraēla kā ebreju impērijas centrs bija projekts līdz 2024. gadam. Krimu Kremlis ieņēma bez neviena šāviena - Kremļa žīdiem atgūstot Krimu, par ko žīdi savulaik samaksāja Ļeņinam 50 milj. usd. Lai krievus maldinātu, vispirms...


un kur dabūji tik labu mantu?
Žīdi - hazāri ir Krievijas teritorijas viena no lielākām pamattautām. Viņi pieņēma jūdaismu pirms 1300 gadiem, kad šaitanam vēl prātā nebija ienācis par krieviem un Krieviju. Ne žīdi Krievijā, bet krievi dzīvo zemēs, kur jau bija cilvēki pirms krieviem.

Atbildēt

Революционные откровения пролетарского классика:

21.07.2020. 17:54

"Я думаю, что русскому народу исключительно - так же исключительно, как англичанину чувство юмора - свойственно чувство особенной жестокости, хладнокровной и как бы испытывающей пределы человеческого терпения к боли, как бы изучающей цепкость, стойкость жизни.
В русской жестокости чувствуется дьявольская изощренность, в ней есть нечто тонкое, изысканное. Это свойство едва ли можно объяснить словами «психоз», «садизм», словами, которые, в сущности, и вообще ничего не объясняют."

"«У этого народа нет исторической памяти. Он не знает свое прошлое и даже как будто не хочет знать его»."

Горький Максим

P.S. tikai pāris citāti no krievu dvēseles izcilākā raksturotāja (PSRS laiku oficiāls literatūras vēstures atzinums)

Atbildēt

Uldis

21.07.2020. 16:40

Diemžēl mūsu pašu sarkanie strēlnieki palīdzēja uzstutēt Ļeņinu. Mūsējie līdēji arī 30-tajos gados PSRS ieņēma augstus amatus. Tas ir uz mums. Viss tālākais, tajā skaitā šī brīža ļurināšana ir sekas. Ja gribat - karma.

Mums ir jānožēlo vispirs savi grēki, pirms rādīt ar pirkstu uz citiem!

Ko darīt, lai neatkārtotos 1940. gads? Kļūda bija paļauties uz valdību, diktatoru. Ja visi būtu bijuši bruņoti, tad nebūtu jautājumu par to, cik bija vai nebija brīvprātīga pievienošana.

Atbildēt

jautajums

21.07.2020. 16:28

vēstures taisītājiem, vai kādam vispār interesē aculiecinieku sacītais? Leģionā jaunos puišus iesauca. Varbūt bija arī brīvprātīgie. Manas mātes brāļus no kalpu ģimenes iesauca, kamēr saimnieks savu dēliņu "izpirka" no iešanas karā.
Arī mans bijušais vēstures skolotājs Rudzis stāstīja, ka viņa tēvs bijis pietiekoši gudrs un aizvedis uz iesaukšanas punktu cūku un citus labumus. Un vēlāk viņam nācies redzēt, kā Kurzemē karo brālis pret brāli...
Interesanti, vai rakstā minētie vēstures pietaisītāji grib tiesāt arī vāciešus, vai tikai baltiešus, poļus, somus?

Atbildēt

Šekelis

21.07.2020. 15:56

Izraēlas Mossad Latvijā.

Mossad (ivritā: המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים Izlūkošanas un speciālo uzdevumu dienestu resora vadība) ir Izraēlas izlūkošanas dienests.

Pēc savām funkcijām un uzdevumiem līdzinās ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldei.[1] Tiek uzskatīta par vienu no profesionālākajiem un spēcīgākajiem specdienestiem pasaulē.[2] Tieši pakļauts Izraēlas premjerministram.[3] Mossad tika nodibināts 1951. gada 1. aprīlī.

Pirmais Izraēlas premjerministrs, Dāvids Ben Gurions, kurš bija Mossad izveides iniciators, izteicās, ka: "Mūsu valsts kopš pašas dibināšanas bijusi ienaidnieku ielenkumā. Izlūkošana ir mūsu pirmā aizsardzības līnija". Jau vēlāk Mossad sāka darboties arī aiz Izraēlas robežām.[3] Tā centrālais ofiss atrodas Telavivas centrā, bet operatīvās nodaļas Telavivas piepilsētā. Mossadā strādā ap 1200 darbinieku un tā budžets tiek lēsts ap 350 miljoniem ASV dolāru.[3]

Darbības virzieni ir saistīti ar informācijas vākšanu, apstrādi un analīzi, ka arī slepeniem, speciāliem uzdevumiem Izraēlā un aiz tās robežām. Tāpat Mossad uzdevumos ietilpst arī pretdarbība teroristiskiem aktiem pret ebrejiem Izraēlā un aiz tās robežām, palīdzība izbraukt ebrejiem uz Izraēlu no valstīm, kurās to nav iespējams izdarīt, un daudzi citi. Mossad vadītājs no 1952. līdz 1963. gadam bija Isers Harels, kurš savus jaunības gadus bija pavadījis Latvijā.

Atbildēt

Jons

21.07.2020. 15:47

»

Atis Priedītis

Raksts ir tīrākās muļķības. Krievijas spēks un ietekme Latvijā ir tie "patrioti", kuri turpina slēpt informāciju par savu sadarbību ar VDK. Tie, kuri kategoriski atsakās atzīt pat dokumentāli pierādāmus vajāšanu faktus. Un nostāja ir klasiski primitīva - "Kas tu tāds vispār esi lai par tevi kāds izrādītu...


Pilnīgi pareizi!Mani kā pilsoni vairāk uztrauc Kremļa pakalpiņu valdīšana un visatļautība,kura ir izdzinusi no valsts manis pēcnācējus,mani padarījusi par okupantu,atņēmusi tiesības uz cilvēcisku dzīvi.Šie pakalpiņi kategoriski atsakās no savas kalpības atzīšanas un atbildības,sevišķi okupantu ideoloģiskās frontes brīvprātīgie kalpotāji-komunistu un komjaunatnes nomeklatūra,okupantu represīvo un soda organizāciju darboņi,kuri neparko negrib saprast,kā viņiem nav nekādas tiesības valdīt mūsu valstī,kā šīs tiesības viņi ir paņēmuši ar varu un viltu, ar okupētājvalsts armijas un specvienību atbalstu,kā šai nolūkā valstī ir atstāta civīlokupantu un militārokupantu, viņu atvašu armija.

Atbildēt

21.07.2020. 15:44

»

vai "apsolītā zeme"

Ir tālo austrumu hektārs, ko Putins piedāvāja saviem dzimtcilvēkiem


Jā, ebreju impērijas ar Telavivas galvaspilsētu Izraēlā slēgt plāno pēc plāna, jo Izraēla kā ebreju impērijas centrs bija projekts līdz 2024. gadam. Krimu Kremlis ieņēma bez neviena šāviena - Kremļa žīdiem atgūstot Krimu, par ko žīdi savulaik samaksāja Ļeņinam 50 milj. usd. Lai krievus maldinātu, vispirms Kremlis kopā ar Kijevas žīdiem uzsāka karu Donbasā.

C19 mērķis ir žīdu plāns paralizēt pasauli, lai atvieglotu līdz 2024. gadam izveidot ebreju impēriju ar centru Maskavā, kur jau ierosina kriminālprocesus vien par to, ka piemin Maskavas iedzīvotāju etnisko sastāvu. Krievu tur ir zem 30 proc. Vari minēt, cik ebreju.

LL atklājumi ar Viltvārdi apstiprina netieši Ebreju Kongresa žīdu cionistu slepenos plānus, Teikmanim draudot LL ar “kriminālprocesa ierosināšanu”. Žīdu cionisti sagrauj ASV, lai pārceltos ar savu naudu uz bij. PSRS teritoriju. Lai iznīcinātu to, iedzīvotājus padarot par bomžiem- īrniekiem un nomniekiem. Bet Latviju puevienojot “Krievijas žīdu cionistu pārvaldītajai Krievijai”. To mēs redzam ar Kremļa algotām SS Rosgvardija vienībām, kuras pa Maskavas un Krievijas teritoriju pārvietojas bruņotas automātiskajiem ieročiem un notikumiem Habarovskā- apsiestajiem tautas protestiem. Milicijas vienības aizstātas ar policistu vienībām - valsts drošības, nevis tautas, interesēs. Nonuļlļotais Volodja Bunkers Konstitucija gatavo karu žīdu cionistu impērijas izveidošanai, izmantojot bidlas pret brālīgām krievu tautām - ukraiņiem un baltkrieviem un pret kaimiņvalstīm Baltijā

Atbildēt

Derdz

21.07.2020. 15:34

Kā ar mums latviešiem, paši vai labāki par cietiem, cik daudz zināt par mūsu senčiem, vai pagāni bez rakstības, utt, ja latgaliešu valoda ir valoda nevis dialekts, un senākā nekā latviešu, tad kā. Mākoņkalna greizsirdīgs uz krieviem vai Krieviju.

Atbildēt

Lasītājs

21.07.2020. 15:34

Ar šitādām muļķībām nevar cīnieties pat pret Krievijas pamuļķu sarakstīto vēsturi. Lai to varētu, pašam autoram jāzina Latvijas vēsture un arī tas, kas bija leģions, kas bija Latviešu Sarkanie strēlnieki un vispār strēlnieki, Pirmajā Pasaules karā, pēc cīņā pret Bermondu.

Atbildēt

vai "apsolītā zeme"

21.07.2020. 14:49

»

Secinājums

Kam līdztautiešiem paradīze,viņiem apsolītā zeme


Ir tālo austrumu hektārs, ko Putins piedāvāja saviem dzimtcilvēkiem?

Atbildēt

pēc krievu staļiniskiem izdzimteņiem

21.07.2020. 14:32

»

Secinājums

Tev pat elle nedraud,nāksies būt pelēkajā zonā


Ellē vēl ilgi nebūs brīvu vietu. Domāju par apsolīto "paradīzi", šoreiz Putins nebūs melojis.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.07.2020. 14:30

Raksts ir tīrākās muļķības. Krievijas spēks un ietekme Latvijā ir tie "patrioti", kuri turpina slēpt informāciju par savu sadarbību ar VDK. Tie, kuri kategoriski atsakās atzīt pat dokumentāli pierādāmus vajāšanu faktus. Un nostāja ir klasiski primitīva - "Kas tu tāds vispār esi lai par tevi kāds izrādītu interesi?". Un ir spiesti klusēt arī vajātie - gan aizliegtie komponisti un dzejnieki, gan citi. Arī tie, kurus izmeta no augstskolām un atlaida no darba. Jo komunisti un čekisti, kas par to parūpējās ir tautas mīlēti un cienīti arī patreiz.

Atbildēt

Es brīnos,

21.07.2020. 14:03

ka Kabanovs vēl dzērumā nav izkritis pa 9. stāva logu un beikts.

Atbildēt

nebūtu cīnījušies

21.07.2020. 14:01

»

Secinājums

Slava lielgabalgaļai!Cīņa pret visdrausmīgākajiem briesmoņiem beidzās ar zaudējumu


Krievi visus būtu apkāvuši kā trušus, bet tā 42 miljoni to nolādēto staļinisko izdzimteņu nonāca ellē.

Atbildēt

vēsture

21.07.2020. 13:26

Latviešu SS leģions pārsvarā sastāvēja no brīvprātīgajiem un mūžīga slava viņiem, ka nežēloja savas dzīvības cīņai pret visdrausmīgākiem briesmoņiem, kādi jebkad bradājuši Cilvēku planētu, smirdīgo vergu varzu, kas modificēta krievvalodīgā civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu bandā.

Atbildēt

Uldis

21.07.2020. 13:21

Nav jēgas mēģināt pārliecināt Ordas orkus, jo tie paši nezin, kāda viņu vēsture būs sacerēta jau rīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....