Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Abrems

22.07.2020. 04:16

»

Akal krievu

pidrasi klāt


Jā, vienmēr ir bijuši

Atbildēt

Kaatad

22.07.2020. 02:46

Kad sāc strīdēties par taisnību ar duriku, jūs jau esiet divi duriki :)

Atbildēt

Žulis

21.07.2020. 21:20

Pēdējā laikā, lasot pret kremli, Putinu un Krieviju vērstos rakstus, rodas iespaids, ka šo rakstu autori visu laiku kremli, Putinu un Krieviju ir uzskatījuši par Latvijas un latviešu tautas draugiem un labvēļiem, bet tagad nu izjūt dziļu aizvainojumu un vilšanos, ka kremlis dara tā un kremlis dara šitā. Tas būtu apmēram tā pat, kā kad frontē, ierakumos sēdošie karavīri apvainotos un būtu sašutuši par ienaidniekiem, kuri apšauda ar lielgabaliem viņu ierakumus.
Cienījamie autori, bet ko gan citu jūs no tā kremļa gaidījāt?! Tur sēž lielkrievu šovinisti – atklāti latviešu tautas un Latvijas valstiskuma ienaidnieki. Un viņi dara to, ko uzskata par vajadzīgu darīt! Un mēs te varam uz to kremli izbļaut savu sašutumu no rīta līdz vakaram, tas viņu rīcību neizmainīs.
Tā vietā būtu jārunā par ko citu. Un proti par to kremļa pakalpiņu kaitniecisko darbību pret latviešu tautu un Latvijas valsti, kuri šeit iefiltrējušies augstos amatos dara visu, lai liktu šķēršļus, bremzētu un slēptu no atklātības kremlim nevēlamās vēstures patiesības. Mūsu Saeima ar vieglu roku piešķir miljardus ārzemju banku glābšanai, dažādu mazsvarīgu dārgu objektu celtniecībai, apzināti līdz bankrotam novestu privātuzņēmumu glābšanai vai atbalstīšanai (tikko AirBaltic tika piešķirts ceturtdaļmiljards), bet nekādi “nespēj atrast” dažus miljonus komunistisko noziedznieku darbības atmaskošanai un šo faktu publiskai popularizēšanai. Atcerieties, kāda jezga savulaik bija ar Okupācijas muzejam nepieciešamajiem līdzekļiem, ar “Dvēseļu puteņa” uzņemšanai nepieciešamajiem līdzekļiem, ar čekas maisu pētīšanai nepieciešamajiem līdzekļiem... Par komunistisko slepkavu briesmu darbiem Baigajā gadā laikam vienīgā publikācija ir biedrības “Latvietis” atkārtoti izdotā grāmata “Baigais gads”. Valsts mērogā tas nevienu nav interesējis. Līdzīgi ir ar dažādiem bijušo leģionāru un gulaga nometņu mocekļu atmiņu stāstiem, kuri mazos metienos iznākuši pateicoties privātu sponsoru vai pašu autoru ziedotajiem līdzekļiem. Mūsdienu sabiedrībai (sevišķi jaunatnei) ir gaužām vāja nojausma par tām zvērībām, ko savulaik pastrādāja komunistiskais režīms uz Latvijas zemes. Tad ko te runāt par citu valstu iedzīvotājiem, kurus kremļa propaganda vēlīgi apgādā ar savu informāciju. Mūsu Kultūras ministrija katru gadu saņem miljonus no nodokļos nomaksātās naudas (šī gada budžetā tai atvēlēti 180,1 miljons!!!) Ir tiešām jābūt izciliem kaitniekiem, lai šādas naudas summas katru gadu pamanītos izlietot tā, lai nekas jēdzīgs netiktu nacionālā patriotisma un vēsturiskās patiesības popularizēšanai sabiedrībā. Šādos apstākļos riet uz kremli un izsludināt “cīņu” ar kremļa propagandu ierobežojot vai aizliedzot translēt šeit kādus kremļa ruporus ir vienkārši smieklīgi.

Atbildēt

nepatīk?

21.07.2020. 20:12

»

Derdz

Vai jums covid jeb pareizāk koronobesija pieņemties


Patiesībai pohuj, kas kādai slimai un tumsonīgai bidlai patīk vai nepatīk.

Atbildēt

Хм

21.07.2020. 19:53

»

Akal krievu

pidrasi klāt


Что, зудит в одном месте и в коленно-локтевой позе, что кругом мерещатся?

Atbildēt

plānprātiņam

21.07.2020. 18:36

»

fakts

Tas pats bēdīgi slavenais ,,latvietis,, un čekists Peters bija žīds,kāda sagadīšanās


Kāds sakars ar žīdiem? Katrā tautā gadās pa kroplim, bet ir arī kropļu tautas, kā tavējā.

Atbildēt

pamuļķim

21.07.2020. 18:17

»

Uldis

Diemžēl mūsu pašu sarkanie strēlnieki palīdzēja uzstutēt Ļeņinu. Mūsējie līdēji arī 30-tajos gados PSRS ieņēma augstus amatus. Tas ir uz mums. Viss tālākais, tajā skaitā šī brīža ļurināšana ir sekas. Ja gribat - karma...


Nebija nekādu "sarkano", bija strēlnieki, sarkanos krievi izdomājā pēc WWII. Pateicoties mūsu strēlniekiem, Somija, Polija, Baltijas valstis un daļa Ukrainas ieguva neatkarību. Nebūtu strēlnieku, krievi būtu sagrābuši arī Čehoslovakiju, Ungāriju un Balkānu, Stambula sauktos Carjgrad, bet Zilās mošejas vietā būtu krievu sātanistu templis. Pateicoties strēlnieku paveiktam pirms 100 gadiem, Krievija vēl šajā desmitgadē tiks notīrīta no pasaules kartes.
Vienu viņiem var pārmest, ka neizgrieza visus krievu un žīdu bandu barvežus, un tupo bidlomasu nesadzina lāģeros, celt gaišo nākotni.
Jūties vainīgs, izej ielā un paņem kādam krievam aiz vaidziņa, es ar mūsu strēlniekiem lepojos gandrīz tik pat, kā ar mūsu leģionāriem.

Atbildēt

Pārstāj pīpēt

21.07.2020. 18:13

»

ko smēķē

un kur dabūji tik labu mantu...


kaprona zeķi debilais!

Atbildēt

Хм

21.07.2020. 18:06

Если коротко: только мы имеем право сегодня судить за дела 2 мировой (дело Кононова). Только мы имеем право на трактовку событий 2 мировой и предыдущих событий.

Atbildēt

ko smēķē

21.07.2020. 17:56

»

Jā, ebreju impērijas ar Telavivas galvaspilsētu Izraēlā slēgt plāno pēc plāna, jo Izraēla kā ebreju impērijas centrs bija projekts līdz 2024. gadam. Krimu Kremlis ieņēma bez neviena šāviena - Kremļa žīdiem atgūstot Krimu, par ko žīdi savulaik samaksāja Ļeņinam 50 milj. usd. Lai krievus maldinātu, vispirms...


un kur dabūji tik labu mantu?
Žīdi - hazāri ir Krievijas teritorijas viena no lielākām pamattautām. Viņi pieņēma jūdaismu pirms 1300 gadiem, kad šaitanam vēl prātā nebija ienācis par krieviem un Krieviju. Ne žīdi Krievijā, bet krievi dzīvo zemēs, kur jau bija cilvēki pirms krieviem.

Atbildēt

Революционные откровения пролетарского классика:

21.07.2020. 17:54

"Я думаю, что русскому народу исключительно - так же исключительно, как англичанину чувство юмора - свойственно чувство особенной жестокости, хладнокровной и как бы испытывающей пределы человеческого терпения к боли, как бы изучающей цепкость, стойкость жизни.
В русской жестокости чувствуется дьявольская изощренность, в ней есть нечто тонкое, изысканное. Это свойство едва ли можно объяснить словами «психоз», «садизм», словами, которые, в сущности, и вообще ничего не объясняют."

"«У этого народа нет исторической памяти. Он не знает свое прошлое и даже как будто не хочет знать его»."

Горький Максим

P.S. tikai pāris citāti no krievu dvēseles izcilākā raksturotāja (PSRS laiku oficiāls literatūras vēstures atzinums)

Atbildēt

Uldis

21.07.2020. 16:40

Diemžēl mūsu pašu sarkanie strēlnieki palīdzēja uzstutēt Ļeņinu. Mūsējie līdēji arī 30-tajos gados PSRS ieņēma augstus amatus. Tas ir uz mums. Viss tālākais, tajā skaitā šī brīža ļurināšana ir sekas. Ja gribat - karma.

Mums ir jānožēlo vispirs savi grēki, pirms rādīt ar pirkstu uz citiem!

Ko darīt, lai neatkārtotos 1940. gads? Kļūda bija paļauties uz valdību, diktatoru. Ja visi būtu bijuši bruņoti, tad nebūtu jautājumu par to, cik bija vai nebija brīvprātīga pievienošana.

Atbildēt

jautajums

21.07.2020. 16:28

vēstures taisītājiem, vai kādam vispār interesē aculiecinieku sacītais? Leģionā jaunos puišus iesauca. Varbūt bija arī brīvprātīgie. Manas mātes brāļus no kalpu ģimenes iesauca, kamēr saimnieks savu dēliņu "izpirka" no iešanas karā.
Arī mans bijušais vēstures skolotājs Rudzis stāstīja, ka viņa tēvs bijis pietiekoši gudrs un aizvedis uz iesaukšanas punktu cūku un citus labumus. Un vēlāk viņam nācies redzēt, kā Kurzemē karo brālis pret brāli...
Interesanti, vai rakstā minētie vēstures pietaisītāji grib tiesāt arī vāciešus, vai tikai baltiešus, poļus, somus?

Atbildēt

Šekelis

21.07.2020. 15:56

Izraēlas Mossad Latvijā.

Mossad (ivritā: המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים Izlūkošanas un speciālo uzdevumu dienestu resora vadība) ir Izraēlas izlūkošanas dienests.

Pēc savām funkcijām un uzdevumiem līdzinās ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldei.[1] Tiek uzskatīta par vienu no profesionālākajiem un spēcīgākajiem specdienestiem pasaulē.[2] Tieši pakļauts Izraēlas premjerministram.[3] Mossad tika nodibināts 1951. gada 1. aprīlī.

Pirmais Izraēlas premjerministrs, Dāvids Ben Gurions, kurš bija Mossad izveides iniciators, izteicās, ka: "Mūsu valsts kopš pašas dibināšanas bijusi ienaidnieku ielenkumā. Izlūkošana ir mūsu pirmā aizsardzības līnija". Jau vēlāk Mossad sāka darboties arī aiz Izraēlas robežām.[3] Tā centrālais ofiss atrodas Telavivas centrā, bet operatīvās nodaļas Telavivas piepilsētā. Mossadā strādā ap 1200 darbinieku un tā budžets tiek lēsts ap 350 miljoniem ASV dolāru.[3]

Darbības virzieni ir saistīti ar informācijas vākšanu, apstrādi un analīzi, ka arī slepeniem, speciāliem uzdevumiem Izraēlā un aiz tās robežām. Tāpat Mossad uzdevumos ietilpst arī pretdarbība teroristiskiem aktiem pret ebrejiem Izraēlā un aiz tās robežām, palīdzība izbraukt ebrejiem uz Izraēlu no valstīm, kurās to nav iespējams izdarīt, un daudzi citi. Mossad vadītājs no 1952. līdz 1963. gadam bija Isers Harels, kurš savus jaunības gadus bija pavadījis Latvijā.

Atbildēt

Jons

21.07.2020. 15:47

»

Atis Priedītis

Raksts ir tīrākās muļķības. Krievijas spēks un ietekme Latvijā ir tie "patrioti", kuri turpina slēpt informāciju par savu sadarbību ar VDK. Tie, kuri kategoriski atsakās atzīt pat dokumentāli pierādāmus vajāšanu faktus. Un nostāja ir klasiski primitīva - "Kas tu tāds vispār esi lai par tevi kāds izrādītu...


Pilnīgi pareizi!Mani kā pilsoni vairāk uztrauc Kremļa pakalpiņu valdīšana un visatļautība,kura ir izdzinusi no valsts manis pēcnācējus,mani padarījusi par okupantu,atņēmusi tiesības uz cilvēcisku dzīvi.Šie pakalpiņi kategoriski atsakās no savas kalpības atzīšanas un atbildības,sevišķi okupantu ideoloģiskās frontes brīvprātīgie kalpotāji-komunistu un komjaunatnes nomeklatūra,okupantu represīvo un soda organizāciju darboņi,kuri neparko negrib saprast,kā viņiem nav nekādas tiesības valdīt mūsu valstī,kā šīs tiesības viņi ir paņēmuši ar varu un viltu, ar okupētājvalsts armijas un specvienību atbalstu,kā šai nolūkā valstī ir atstāta civīlokupantu un militārokupantu, viņu atvašu armija.

Atbildēt

21.07.2020. 15:44

»

vai "apsolītā zeme"

Ir tālo austrumu hektārs, ko Putins piedāvāja saviem dzimtcilvēkiem


Jā, ebreju impērijas ar Telavivas galvaspilsētu Izraēlā slēgt plāno pēc plāna, jo Izraēla kā ebreju impērijas centrs bija projekts līdz 2024. gadam. Krimu Kremlis ieņēma bez neviena šāviena - Kremļa žīdiem atgūstot Krimu, par ko žīdi savulaik samaksāja Ļeņinam 50 milj. usd. Lai krievus maldinātu, vispirms Kremlis kopā ar Kijevas žīdiem uzsāka karu Donbasā.

C19 mērķis ir žīdu plāns paralizēt pasauli, lai atvieglotu līdz 2024. gadam izveidot ebreju impēriju ar centru Maskavā, kur jau ierosina kriminālprocesus vien par to, ka piemin Maskavas iedzīvotāju etnisko sastāvu. Krievu tur ir zem 30 proc. Vari minēt, cik ebreju.

LL atklājumi ar Viltvārdi apstiprina netieši Ebreju Kongresa žīdu cionistu slepenos plānus, Teikmanim draudot LL ar “kriminālprocesa ierosināšanu”. Žīdu cionisti sagrauj ASV, lai pārceltos ar savu naudu uz bij. PSRS teritoriju. Lai iznīcinātu to, iedzīvotājus padarot par bomžiem- īrniekiem un nomniekiem. Bet Latviju puevienojot “Krievijas žīdu cionistu pārvaldītajai Krievijai”. To mēs redzam ar Kremļa algotām SS Rosgvardija vienībām, kuras pa Maskavas un Krievijas teritoriju pārvietojas bruņotas automātiskajiem ieročiem un notikumiem Habarovskā- apsiestajiem tautas protestiem. Milicijas vienības aizstātas ar policistu vienībām - valsts drošības, nevis tautas, interesēs. Nonuļlļotais Volodja Bunkers Konstitucija gatavo karu žīdu cionistu impērijas izveidošanai, izmantojot bidlas pret brālīgām krievu tautām - ukraiņiem un baltkrieviem un pret kaimiņvalstīm Baltijā

Atbildēt

Derdz

21.07.2020. 15:34

Kā ar mums latviešiem, paši vai labāki par cietiem, cik daudz zināt par mūsu senčiem, vai pagāni bez rakstības, utt, ja latgaliešu valoda ir valoda nevis dialekts, un senākā nekā latviešu, tad kā. Mākoņkalna greizsirdīgs uz krieviem vai Krieviju.

Atbildēt

Lasītājs

21.07.2020. 15:34

Ar šitādām muļķībām nevar cīnieties pat pret Krievijas pamuļķu sarakstīto vēsturi. Lai to varētu, pašam autoram jāzina Latvijas vēsture un arī tas, kas bija leģions, kas bija Latviešu Sarkanie strēlnieki un vispār strēlnieki, Pirmajā Pasaules karā, pēc cīņā pret Bermondu.

Atbildēt

vai "apsolītā zeme"

21.07.2020. 14:49

»

Secinājums

Kam līdztautiešiem paradīze,viņiem apsolītā zeme


Ir tālo austrumu hektārs, ko Putins piedāvāja saviem dzimtcilvēkiem?

Atbildēt

pēc krievu staļiniskiem izdzimteņiem

21.07.2020. 14:32

»

Secinājums

Tev pat elle nedraud,nāksies būt pelēkajā zonā


Ellē vēl ilgi nebūs brīvu vietu. Domāju par apsolīto "paradīzi", šoreiz Putins nebūs melojis.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.07.2020. 14:30

Raksts ir tīrākās muļķības. Krievijas spēks un ietekme Latvijā ir tie "patrioti", kuri turpina slēpt informāciju par savu sadarbību ar VDK. Tie, kuri kategoriski atsakās atzīt pat dokumentāli pierādāmus vajāšanu faktus. Un nostāja ir klasiski primitīva - "Kas tu tāds vispār esi lai par tevi kāds izrādītu interesi?". Un ir spiesti klusēt arī vajātie - gan aizliegtie komponisti un dzejnieki, gan citi. Arī tie, kurus izmeta no augstskolām un atlaida no darba. Jo komunisti un čekisti, kas par to parūpējās ir tautas mīlēti un cienīti arī patreiz.

Atbildēt

Es brīnos,

21.07.2020. 14:03

ka Kabanovs vēl dzērumā nav izkritis pa 9. stāva logu un beikts.

Atbildēt

nebūtu cīnījušies

21.07.2020. 14:01

»

Secinājums

Slava lielgabalgaļai!Cīņa pret visdrausmīgākajiem briesmoņiem beidzās ar zaudējumu


Krievi visus būtu apkāvuši kā trušus, bet tā 42 miljoni to nolādēto staļinisko izdzimteņu nonāca ellē.

Atbildēt

vēsture

21.07.2020. 13:26

Latviešu SS leģions pārsvarā sastāvēja no brīvprātīgajiem un mūžīga slava viņiem, ka nežēloja savas dzīvības cīņai pret visdrausmīgākiem briesmoņiem, kādi jebkad bradājuši Cilvēku planētu, smirdīgo vergu varzu, kas modificēta krievvalodīgā civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu bandā.

Atbildēt

Uldis

21.07.2020. 13:21

Nav jēgas mēģināt pārliecināt Ordas orkus, jo tie paši nezin, kāda viņu vēsture būs sacerēta jau rīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saules paneļi – lieliska iespēja vai jauna shēma?

FotoSaskaņā ar koalīcijas spriesto varas partijas apsver iespēju izmantot esošo situāciju energoapgādē, subsidējot dārgu importētu tehnoloģiju – saules paneļu izmantošanu. Cik lielā mērā tās tiešām ir rūpes par Latvijas sabiedrību šajā situācijā, vai arī patiesībā ir kārtējās biznesa iespējas lobijs enerģētikā – līdzīgi kā savulaik ar OIK?
Lasīt visu...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...