Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aha!

29.03.2020. 10:39

Krievija un Ķīna izplatīja koronavīrusu visā pasaulē. Sākot ar Ķīnu, lai novērstu no sevis aizdomas, tad caur Itāliju uzbruka ES, tai sekoja ASV. Par visu to zināja Kremļa trollis Solovejs un jau pirms pusgada brīdināja, lai aprīlī krievi naudu tur mājās un ka atvērsies logs uz Baltijas iekarošanu, visa ES būšot paralizēta. Viņa vārdi piepildās. Uzbrukums Rietumiem ar koronavīrusu ir Ķīnas un Krievijas militāro mācību otrs posms, stājoties pretim Defender NATO 2020 militārajām mācībām, kuras pēc Ķīnas un Krievijas uzbrukuma rietumiem ar vīrusu var izvērsties uzbrukumā Krievijai caur Ukrainu. Rietumiem jāstājas pretim Krievijas un Ķīnas totalitārisma un cilvēktiesību ierobežošanas ļaunumam.

Atbildēt

Z

29.03.2020. 10:33

Krievija Itālijā patraiz veic Cildenu misiju - glābj cilvēkus! Francija arī pati nupat lūdza Krievijai palīdzību. Toties Vācija atteica. Vācija atsaka arī saslimušam latvietism ( Delfos raksts) Viņam Vācijā atteikta ārstēšana gan pie ģimenes ārsta, gan visās slimnīcās. Fanojat tik tālāk par ES, kur krizes situācija skaidri rāda, ka katra valsts par sevi! POlija Latvija ari jau paspēja uzspļaut. Verams, ka Latvijas tirgos vairs neparādīsies polu gurķi, tomāti un dilles. Nav ko balstīt poļu ekonumiku, ja tie reiz uzspļāvuši!!!

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.03.2020. 10:16

rietumi-gejropa,ameri un citi iedvesmotie "demokrātijai" savu mērķu,pat nenozīmīgu,sasniegšanai izmantos jebkurus līdzekļus(pašaudzētus nemierniekus,tādas baltās kaskas,lai imitētu ķīmiskus "uzbrukumus",notriektu lidenes,uztaisītu apvērsumus suverēnās valstīs utt.).

Atbildēt

Fēlis

29.03.2020. 09:04

»

Q

Varbūt lai publicē šādus rakstus, tas tikai parāda autoru zvērisko naidu pret visu cilvēcisko un pilnībā diskreditē to lasītāju acīs, kā arī atļauj galvā izjātiem krievu nīdējiem parādīt savu sapuvušo, necilvēcisko iekšējo būtību! Tas viss sekmē arvien lielāku atbalstu Krievijai latviešu vidē...


Tas viss sekmē arvien lielāku atbalstu Krievijai latviešu vidē? Latvieši mēdz būt dažādi. Kremļa infovidē dzīvojošu arī pietiek tā pat kā 40.jā pietika krievu tankus bučojošu muļķu, kurus pēc tam atrada ar lodi pakausī apraktus cietuma pagalmā vai kuri sapuva izsūtījumā. Lai varētu spriest objektīvi, informāciju jāsaņem no vismaz 3 nesaistītiem avotiem un tad vēl galvā jāsamiksē un jāizfiltrē, nevis savu viedokli jāveido uz viena tante teica mikropirdieniem. Laiki mainās, cilvēki nē. Krievi ir palikuši viltīgāki, taču citādi nekādas atšķirības no 40.tā gada krieviem nav.

Atbildēt

WTF

29.03.2020. 08:22

Krizes laikos laikam ari Lato ir sacis baroties no Nato propagandas centra zalajiem papiriniem. Savadak tadu anonimu un debilu savarstijumu liksanu te nevar izskaidrot. Butu daudz interesantak lasit realu situacijas vertejumu- laika,kad italiesi burtiski sak varities dusmas pret ES, runa par Italexit un liras atjaunosanu. Viruss ir strunts. Daudz interesantakais, kas bus pec tam..

Atbildēt

hi hi

29.03.2020. 07:58

švonderi turpina bučoties un seksoties.......inficētais ļeščenko visu kremli sabučojis.......homīši

Atbildēt

Pusdolārs

29.03.2020. 07:28

Kasīklis ir domāts tam lai kasītos!
Suņi rej . Lai rej.

Atbildēt

imis

29.03.2020. 07:08

Nevaru saprast, kur tas kasīklis strādā, vai NATO Izcilības centra plānprātiņu pulciņā, vai ir no Edgariņa pederastu un globālistu sorosītu bandas! Viens gan ir daudzmaz skaidrs, pederasts viņš ir, jo pederastiem dikti nepatīk Krievija, jo tā aizliegusi šīs sērgas izplatību!

Atbildēt

lauķis

29.03.2020. 06:57

»

Q

Lai tik autors publicē šādus rakstus,tie panāk gluži pretēju efektu,naida un nicināšanas vietā lasītāji izjūt cieņu un sajūsmu par kaimiņiem ,kas grūtā brīdī neatsaka palīdzību arī saviem politiskajiem pretiniekiem cilvēcības vārdā


Nesaki hop...
Kad cilvēki Itālijā sāks mirt aiz bada un medicīniskās palīdzības neesamību sāksies masu nemieri.Kādam jau tie būs jaapspiež.Piemēram,Latvijā ir ASV rīkļurāvēji.

Atbildēt

cyril

29.03.2020. 05:38

Tas kasīklis ir gan gudrs........

Atbildēt

Q

29.03.2020. 03:56

Lai tik autors publicē šādus rakstus,tie panāk gluži pretēju efektu,naida un nicināšanas vietā lasītāji izjūt cieņu un sajūsmu par kaimiņiem ,kas grūtā brīdī neatsaka palīdzību arī saviem politiskajiem pretiniekiem cilvēcības vārdā!

Atbildēt

Q

29.03.2020. 03:45

Varbūt lai publicē šādus rakstus, tas tikai parāda autoru zvērisko naidu pret visu cilvēcisko un pilnībā diskreditē to lasītāju acīs, kā arī atļauj galvā izjātiem krievu nīdējiem parādīt savu sapuvušo, necilvēcisko iekšējo būtību! Tas viss sekmē arvien lielāku atbalstu Krievijai latviešu vidē!

Atbildēt

Niknais

29.03.2020. 01:50

Izdzen spalīšus no dirsas, debiloīd, nebūs tūplis sev jākasa un par kasīkli jāsaucas.
Bauru mēsls

Atbildēt

Alex

29.03.2020. 00:26

Нищая Латвия отказывается от помощи Путина, хотя ее никто не предлагает. Латвии будет помогать Евросоюз, так же, как он помог Италии.😀😀А Россия с Китаем как-нибудь и без вас разберуться.😀😀😀Вам надо как обычно разбежаться по хуторам и говорить, что все виноваты в такой тяжелой судьбе латышей и побольше денег выпрашивать в Европе, чтобы было что украсть😂😂

Atbildēt

vecais spekulants

28.03.2020. 22:55

EU jau divas nedela neperk krievu naftu . Pat par 17 $ par mucu. Tapec tada histerija kremli.

Atbildēt

Žulis

28.03.2020. 22:49

Ja frizieris griež matus vai šoferis brauc ar mašīnu, viņiem taču neviens neko nepārmet, jo visi saprot, ka šie cilvēki dara savu darbu. Tādēļ par to, ka kremļa propaganda faktus pasniedz sev vēlamā gaismā, arī nebūtu šeit ko izkligt sašutumu. Viņi viekārši dara savu darbu. Sašutums būtu jāvērš pret tiem, kuri rada faktus priekš tās kremļa propagandas! Un te nu jāsaka, ka neapmierinātību un bažas par ES dzīvotspēju sēj nevis kremļa prpaganda, bet gan pati ES ar savu rīcību, jeb pareizāk sakot bezpalīdzību un nespēju efektīgi reaģēt tādu nopietnu apdraudējumu priekšā, kā pandēmija . Šis "kroņa vīruss" visām Eiropas tautām ļoti labi parāda, cik vērts ir šāds birokrātu bara pārvaldīts Eiropas kolhozs un kāda vērtība tomēr ir savas valsts suverenitātei, savu iekšējo ražošanas potenču attīstībai un robežu aizsardzībai. Pasaules globalizētāju plāni sāk šķobīties. Un labi, ka tā! Globalizācija, tas ir ceļš uz vispasaules verdzības laikmeta iestāšanos uz Zemes. Cilvēces nākotne ir neatkarīgu, suverēnu valstu savstarpējā sadarbībā, kā tas noteikts ANO statūtos, kurus šodien neviena lielvalsts neievēro.

Atbildēt

Latvis

28.03.2020. 22:37

»

to krievis

Ko dara dohoģjagas, homo russicus, dročī uz Solovjovu


Jā... Ar latviešu valodu draudzēties nemāki, vai arī speciāli izraisi konfliktus. Nožēlojami...

Atbildēt

par tādu palīdzību

28.03.2020. 22:22

»

Blusa

"Pirmie seši Itālijas pacienti otrdienas rītā nogādāti ar lidmašīnu uz Leipcigas lidostu. Vēl desmit pacientus Vācija grasās uzņemt tuvākajās dienās." no kasīkļa viena no rakstu atsaucēm. Jā, palīdzība galvu reibinoša. Ja vēl amerikāņi būtu atsūtījuši pāris ceptu vistu spārnus itāļiem, tad būtu jau ...


Es tevi saplacinātu līdz pāris nanometriem. Jādomā, ka vēl tikai pāris procentu visdebilāko itâļu nav sapratuši abu zilo draudziņu mērķus. Kāpēc itāļiem būtu kādam jāpalīdz, ja viņi uzņem valstī saslimušus krievus?

Atbildēt

Latvis

28.03.2020. 22:19

Kad kaķim ir garlaicīgi, viņš laiza savas olas. Kad psihiski slimam cilvēkam kļūst garlaicīgi, viņš kasās.. Bet varbūt, viņam tiešām ir "scabies", kā raksta autoram...

Atbildēt

JL6253

28.03.2020. 22:19

ASV žīdi savu mērķu sasniegšanai izmantos jebkurus līdzekļus, arī COVID-19

Atbildēt

Blusa

28.03.2020. 21:36

"Pirmie seši Itālijas pacienti otrdienas rītā nogādāti ar lidmašīnu uz Leipcigas lidostu. Vēl desmit pacientus Vācija grasās uzņemt tuvākajās dienās." no kasīkļa viena no rakstu atsaucēm. Jā, palīdzība galvu reibinoša. Ja vēl amerikāņi būtu atsūtījuši pāris ceptu vistu spārnus itāļiem, tad būtu jau iztrallināts, ka vīrusam beigas. A tā krievi palīdz, tie jau tikai balalaikas māk piegādāt. Pagaidām gan izskatās, ka krievi arī vienīgie palīdz.

Atbildēt

nav jābūt

28.03.2020. 21:30

»

Q

Nav jābūt Krievijas caram, lai redzētu, ka pret itāļiem pārējās ES valstis uzvedas cūcīgi. Un tikai šonedēļ beidzot drusku pamodušās palīdzēt


Pietiek ja esi nozombēts Krievijas tv skatītājs. Ne tādas lietas vien sastums Sļivnoi Bačok Skabejeva, Kiseļ tv un Solovjinnij pomjot.
Cūcīgāk pret visu Eiropu, kā izdarījās Dźuzepe Konte, laujot atlidot ienaidnieka lidmašīnām, kas atveda Krievijas karogus, Kamazus, kad dūmo, kā Admirālis Kuzja un saslimušos krievu oficierus, kurus tagad nāksies ārstēt itāļiem, atstājot bez medicīniskās palīdzības pašu tautiešus, iedomāties nevar. Par šo Pederastu virsaitim Putinam sagādāto reklāmu, Itālijas premjers ir pelnījis publiski tikt uzsēdināts uz mieta.

Atbildēt

TT

28.03.2020. 20:50

Pietiek, publicējot ,,Kasīkļa'' rakstus, jūs savu portālu diskreditējat!

Atbildēt

Malēnietis

28.03.2020. 20:16

Bet Krievija tikai priecājas un turpina pielietot savu jauno "analog net" ieroci, nu jau pret Itāliju dubultā. Ne velti poļi neļāva kremļa fašistiem izmantot savu gaisa telpu, lai nokļūtu Itālijā. Skaidrojums tikai viens un nepārprotams, lai pārlidojot nevarētu sēt vīrusu Polijas teritorijā. Tikai savā lielajā atrautībā no realitātes kremļa bandīti, nepadomā, ka arī viņi paši var saslimt.

Atbildēt

Q

28.03.2020. 20:02

Nav jābūt Krievijas caram, lai redzētu, ka pret itāļiem pārējās ES valstis uzvedas cūcīgi. Un tikai šonedēļ beidzot drusku pamodušās palīdzēt

Atbildēt

To Lato Lapsa

28.03.2020. 20:00

Kapec Jus laujat slimiem cilvekiem sava portala ievietot savus murgus ?

Atbildēt

hi hi

28.03.2020. 19:41

Из-за карантина Путину запретят покидать президентский пост

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...