Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aha!

29.03.2020. 10:39

Krievija un Ķīna izplatīja koronavīrusu visā pasaulē. Sākot ar Ķīnu, lai novērstu no sevis aizdomas, tad caur Itāliju uzbruka ES, tai sekoja ASV. Par visu to zināja Kremļa trollis Solovejs un jau pirms pusgada brīdināja, lai aprīlī krievi naudu tur mājās un ka atvērsies logs uz Baltijas iekarošanu, visa ES būšot paralizēta. Viņa vārdi piepildās. Uzbrukums Rietumiem ar koronavīrusu ir Ķīnas un Krievijas militāro mācību otrs posms, stājoties pretim Defender NATO 2020 militārajām mācībām, kuras pēc Ķīnas un Krievijas uzbrukuma rietumiem ar vīrusu var izvērsties uzbrukumā Krievijai caur Ukrainu. Rietumiem jāstājas pretim Krievijas un Ķīnas totalitārisma un cilvēktiesību ierobežošanas ļaunumam.

Atbildēt

Z

29.03.2020. 10:33

Krievija Itālijā patraiz veic Cildenu misiju - glābj cilvēkus! Francija arī pati nupat lūdza Krievijai palīdzību. Toties Vācija atteica. Vācija atsaka arī saslimušam latvietism ( Delfos raksts) Viņam Vācijā atteikta ārstēšana gan pie ģimenes ārsta, gan visās slimnīcās. Fanojat tik tālāk par ES, kur krizes situācija skaidri rāda, ka katra valsts par sevi! POlija Latvija ari jau paspēja uzspļaut. Verams, ka Latvijas tirgos vairs neparādīsies polu gurķi, tomāti un dilles. Nav ko balstīt poļu ekonumiku, ja tie reiz uzspļāvuši!!!

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.03.2020. 10:16

rietumi-gejropa,ameri un citi iedvesmotie "demokrātijai" savu mērķu,pat nenozīmīgu,sasniegšanai izmantos jebkurus līdzekļus(pašaudzētus nemierniekus,tādas baltās kaskas,lai imitētu ķīmiskus "uzbrukumus",notriektu lidenes,uztaisītu apvērsumus suverēnās valstīs utt.).

Atbildēt

Fēlis

29.03.2020. 09:04

»

Q

Varbūt lai publicē šādus rakstus, tas tikai parāda autoru zvērisko naidu pret visu cilvēcisko un pilnībā diskreditē to lasītāju acīs, kā arī atļauj galvā izjātiem krievu nīdējiem parādīt savu sapuvušo, necilvēcisko iekšējo būtību! Tas viss sekmē arvien lielāku atbalstu Krievijai latviešu vidē...


Tas viss sekmē arvien lielāku atbalstu Krievijai latviešu vidē? Latvieši mēdz būt dažādi. Kremļa infovidē dzīvojošu arī pietiek tā pat kā 40.jā pietika krievu tankus bučojošu muļķu, kurus pēc tam atrada ar lodi pakausī apraktus cietuma pagalmā vai kuri sapuva izsūtījumā. Lai varētu spriest objektīvi, informāciju jāsaņem no vismaz 3 nesaistītiem avotiem un tad vēl galvā jāsamiksē un jāizfiltrē, nevis savu viedokli jāveido uz viena tante teica mikropirdieniem. Laiki mainās, cilvēki nē. Krievi ir palikuši viltīgāki, taču citādi nekādas atšķirības no 40.tā gada krieviem nav.

Atbildēt

WTF

29.03.2020. 08:22

Krizes laikos laikam ari Lato ir sacis baroties no Nato propagandas centra zalajiem papiriniem. Savadak tadu anonimu un debilu savarstijumu liksanu te nevar izskaidrot. Butu daudz interesantak lasit realu situacijas vertejumu- laika,kad italiesi burtiski sak varities dusmas pret ES, runa par Italexit un liras atjaunosanu. Viruss ir strunts. Daudz interesantakais, kas bus pec tam..

Atbildēt

hi hi

29.03.2020. 07:58

švonderi turpina bučoties un seksoties.......inficētais ļeščenko visu kremli sabučojis.......homīši

Atbildēt

Pusdolārs

29.03.2020. 07:28

Kasīklis ir domāts tam lai kasītos!
Suņi rej . Lai rej.

Atbildēt

imis

29.03.2020. 07:08

Nevaru saprast, kur tas kasīklis strādā, vai NATO Izcilības centra plānprātiņu pulciņā, vai ir no Edgariņa pederastu un globālistu sorosītu bandas! Viens gan ir daudzmaz skaidrs, pederasts viņš ir, jo pederastiem dikti nepatīk Krievija, jo tā aizliegusi šīs sērgas izplatību!

Atbildēt

lauķis

29.03.2020. 06:57

»

Q

Lai tik autors publicē šādus rakstus,tie panāk gluži pretēju efektu,naida un nicināšanas vietā lasītāji izjūt cieņu un sajūsmu par kaimiņiem ,kas grūtā brīdī neatsaka palīdzību arī saviem politiskajiem pretiniekiem cilvēcības vārdā


Nesaki hop...
Kad cilvēki Itālijā sāks mirt aiz bada un medicīniskās palīdzības neesamību sāksies masu nemieri.Kādam jau tie būs jaapspiež.Piemēram,Latvijā ir ASV rīkļurāvēji.

Atbildēt

cyril

29.03.2020. 05:38

Tas kasīklis ir gan gudrs........

Atbildēt

Q

29.03.2020. 03:56

Lai tik autors publicē šādus rakstus,tie panāk gluži pretēju efektu,naida un nicināšanas vietā lasītāji izjūt cieņu un sajūsmu par kaimiņiem ,kas grūtā brīdī neatsaka palīdzību arī saviem politiskajiem pretiniekiem cilvēcības vārdā!

Atbildēt

Q

29.03.2020. 03:45

Varbūt lai publicē šādus rakstus, tas tikai parāda autoru zvērisko naidu pret visu cilvēcisko un pilnībā diskreditē to lasītāju acīs, kā arī atļauj galvā izjātiem krievu nīdējiem parādīt savu sapuvušo, necilvēcisko iekšējo būtību! Tas viss sekmē arvien lielāku atbalstu Krievijai latviešu vidē!

Atbildēt

Niknais

29.03.2020. 01:50

Izdzen spalīšus no dirsas, debiloīd, nebūs tūplis sev jākasa un par kasīkli jāsaucas.
Bauru mēsls

Atbildēt

Alex

29.03.2020. 00:26

Нищая Латвия отказывается от помощи Путина, хотя ее никто не предлагает. Латвии будет помогать Евросоюз, так же, как он помог Италии.😀😀А Россия с Китаем как-нибудь и без вас разберуться.😀😀😀Вам надо как обычно разбежаться по хуторам и говорить, что все виноваты в такой тяжелой судьбе латышей и побольше денег выпрашивать в Европе, чтобы было что украсть😂😂

Atbildēt

vecais spekulants

28.03.2020. 22:55

EU jau divas nedela neperk krievu naftu . Pat par 17 $ par mucu. Tapec tada histerija kremli.

Atbildēt

Žulis

28.03.2020. 22:49

Ja frizieris griež matus vai šoferis brauc ar mašīnu, viņiem taču neviens neko nepārmet, jo visi saprot, ka šie cilvēki dara savu darbu. Tādēļ par to, ka kremļa propaganda faktus pasniedz sev vēlamā gaismā, arī nebūtu šeit ko izkligt sašutumu. Viņi viekārši dara savu darbu. Sašutums būtu jāvērš pret tiem, kuri rada faktus priekš tās kremļa propagandas! Un te nu jāsaka, ka neapmierinātību un bažas par ES dzīvotspēju sēj nevis kremļa prpaganda, bet gan pati ES ar savu rīcību, jeb pareizāk sakot bezpalīdzību un nespēju efektīgi reaģēt tādu nopietnu apdraudējumu priekšā, kā pandēmija . Šis "kroņa vīruss" visām Eiropas tautām ļoti labi parāda, cik vērts ir šāds birokrātu bara pārvaldīts Eiropas kolhozs un kāda vērtība tomēr ir savas valsts suverenitātei, savu iekšējo ražošanas potenču attīstībai un robežu aizsardzībai. Pasaules globalizētāju plāni sāk šķobīties. Un labi, ka tā! Globalizācija, tas ir ceļš uz vispasaules verdzības laikmeta iestāšanos uz Zemes. Cilvēces nākotne ir neatkarīgu, suverēnu valstu savstarpējā sadarbībā, kā tas noteikts ANO statūtos, kurus šodien neviena lielvalsts neievēro.

Atbildēt

Latvis

28.03.2020. 22:37

»

to krievis

Ko dara dohoģjagas, homo russicus, dročī uz Solovjovu


Jā... Ar latviešu valodu draudzēties nemāki, vai arī speciāli izraisi konfliktus. Nožēlojami...

Atbildēt

par tādu palīdzību

28.03.2020. 22:22

»

Blusa

"Pirmie seši Itālijas pacienti otrdienas rītā nogādāti ar lidmašīnu uz Leipcigas lidostu. Vēl desmit pacientus Vācija grasās uzņemt tuvākajās dienās." no kasīkļa viena no rakstu atsaucēm. Jā, palīdzība galvu reibinoša. Ja vēl amerikāņi būtu atsūtījuši pāris ceptu vistu spārnus itāļiem, tad būtu jau ...


Es tevi saplacinātu līdz pāris nanometriem. Jādomā, ka vēl tikai pāris procentu visdebilāko itâļu nav sapratuši abu zilo draudziņu mērķus. Kāpēc itāļiem būtu kādam jāpalīdz, ja viņi uzņem valstī saslimušus krievus?

Atbildēt

Latvis

28.03.2020. 22:19

Kad kaķim ir garlaicīgi, viņš laiza savas olas. Kad psihiski slimam cilvēkam kļūst garlaicīgi, viņš kasās.. Bet varbūt, viņam tiešām ir "scabies", kā raksta autoram...

Atbildēt

JL6253

28.03.2020. 22:19

ASV žīdi savu mērķu sasniegšanai izmantos jebkurus līdzekļus, arī COVID-19

Atbildēt

Blusa

28.03.2020. 21:36

"Pirmie seši Itālijas pacienti otrdienas rītā nogādāti ar lidmašīnu uz Leipcigas lidostu. Vēl desmit pacientus Vācija grasās uzņemt tuvākajās dienās." no kasīkļa viena no rakstu atsaucēm. Jā, palīdzība galvu reibinoša. Ja vēl amerikāņi būtu atsūtījuši pāris ceptu vistu spārnus itāļiem, tad būtu jau iztrallināts, ka vīrusam beigas. A tā krievi palīdz, tie jau tikai balalaikas māk piegādāt. Pagaidām gan izskatās, ka krievi arī vienīgie palīdz.

Atbildēt

nav jābūt

28.03.2020. 21:30

»

Q

Nav jābūt Krievijas caram, lai redzētu, ka pret itāļiem pārējās ES valstis uzvedas cūcīgi. Un tikai šonedēļ beidzot drusku pamodušās palīdzēt


Pietiek ja esi nozombēts Krievijas tv skatītājs. Ne tādas lietas vien sastums Sļivnoi Bačok Skabejeva, Kiseļ tv un Solovjinnij pomjot.
Cūcīgāk pret visu Eiropu, kā izdarījās Dźuzepe Konte, laujot atlidot ienaidnieka lidmašīnām, kas atveda Krievijas karogus, Kamazus, kad dūmo, kā Admirālis Kuzja un saslimušos krievu oficierus, kurus tagad nāksies ārstēt itāļiem, atstājot bez medicīniskās palīdzības pašu tautiešus, iedomāties nevar. Par šo Pederastu virsaitim Putinam sagādāto reklāmu, Itālijas premjers ir pelnījis publiski tikt uzsēdināts uz mieta.

Atbildēt

TT

28.03.2020. 20:50

Pietiek, publicējot ,,Kasīkļa'' rakstus, jūs savu portālu diskreditējat!

Atbildēt

Malēnietis

28.03.2020. 20:16

Bet Krievija tikai priecājas un turpina pielietot savu jauno "analog net" ieroci, nu jau pret Itāliju dubultā. Ne velti poļi neļāva kremļa fašistiem izmantot savu gaisa telpu, lai nokļūtu Itālijā. Skaidrojums tikai viens un nepārprotams, lai pārlidojot nevarētu sēt vīrusu Polijas teritorijā. Tikai savā lielajā atrautībā no realitātes kremļa bandīti, nepadomā, ka arī viņi paši var saslimt.

Atbildēt

Q

28.03.2020. 20:02

Nav jābūt Krievijas caram, lai redzētu, ka pret itāļiem pārējās ES valstis uzvedas cūcīgi. Un tikai šonedēļ beidzot drusku pamodušās palīdzēt

Atbildēt

To Lato Lapsa

28.03.2020. 20:00

Kapec Jus laujat slimiem cilvekiem sava portala ievietot savus murgus ?

Atbildēt

hi hi

28.03.2020. 19:41

Из-за карантина Путину запретят покидать президентский пост

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....